Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 01.10. POA BENEFIT 2 @ DownTown, Kranj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

01.10. POA BENEFIT 2 @ DownTown, Kranj

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
lord_morthron View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 14.Nov.2008
Status: Offline
Points: 616
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord_morthron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2009 at 15:28
Evo moj vtis:

ARMAROTH: Ful napredka od bazena, dobri komadi, precej bolš odigrani, edin Bondage Goat Zombie je biu hmmmm zanimivWink Ampak jim odpustim, k je blo ostalo use zakon. U glaunm, prijetno presenečen.

USE LESS: Sicer nism lih ne vem kakšn pristaš heavyja ampak, če je bend dober, je pač dober, ne glede na zvrst. U glaunm, HUD vokal, HUDA muska, pa še med balado sm dobiu priložnost da folku razkazujem svoj fajrcajgBig%20smile

GONOBA: Pričakoval sm velik, dobil še več (z banano vredLOL). Mislm svaka čast, pa Hopsy, ne se sekirat, men so bli tisti izpadi čist posrečeni, pa pomojem ostalim tut. Edin tist poskus mosha je bil pa epic failLOL

SCEPSIS: Ste me dobil na svojo stran takoj, k je bobnar začel z Raining Blood. Drgač pa zakon izbor komadov, še boljša izvedba. Resno, če bi pr komadih od Death samo musko poslušou, pa nč gledou, bi lahko mislu, da dejansko Death gor igrajo. Res zakon!

Na splošno ODFUK koncert, vredn vsacga centa k sm ga dal za vstopnino!


Edited by lord_morthron - 02.Oct.2009 at 15:29
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2009 at 16:13
kul je blo, folka bol za vzorc, ma na srečo večina poznanih itd .... (eddn je manjkal, kar se je poznal....)


armaroth kar sm gledo, je blo dobr, ma preveč šudra pa šundra....... kr šopajo riffi en za drugim, bobni žgejo, growl čez....... nč posebnga, ma velik potencijala!

use less, najbolši       komadi, energija na odru........ res je blo zakon!


gonoba noro, še posebi na račun ritem sekcije (upam da se bo kj zrealiziral z crossbreed, kjer so men še bolj všečni riffi pa vokal...)...

scepsis, kot zmeri, spet uživancija


hvala blekiju za prevoz do krajna in frogiju za prenočišče & štoptablco in marelo

Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 13:18
uf ni mi še uspel širše javnosti obvestit kaj si mislim o tem koncertu :o
no na kratko: lepo da se je zbral folka kukr se ga pač je, lahko bi bil tud kkšn več.
Najprej smo poslušal Armaroth, ki so končno prišli na dostojn nivo igranja, precej napredka od kra sm vas zadnič vidu, kar tako naprej fantje, aja ednio tist na konc... pršu sm vn iz dovna pa so se mi zdel nekej znani rifi pa se mi je zdel da so belphegor sam nikakor nism mogu ugotovit ker komad je biv, mislm da so priredbe še vedno vaša šibka točka.
Use Less; vsaj en bend k sm ga prvič vidu, heavy metal sceno v sloveniji zelo slabo spremlam, ampak bi jo očitno lahko bl. Ene par komadov mi je blo ful všeč.
Gonoba: hehe Hopsi je razvil nov "jebem-vam-mater" attitude    dobr da si na odru delvov pjn, če ne bi se te ljudje resno bal. Opazt pa je blo tud ful več eksperimentiranja na vokalu ostalo pa bl k ne kot ponavadi
Za res odličn zakluček pa so poskrbel korošci z elitnim naborom priredb. To je res bend, ki nazorno pokaže kakšne in kako je treba priredbe igrat, skoraj vsi komadi so bili napisani s strani ljudi, ki jih žal ne igrajo več, res je skoraj da neprecenljivo slišat tolk dobre izvedbe komadov od Death Mogoče se sliš čudn, ampak upam da ne boste začel delat svojih komadov ;)

fak, ravnokar sm opazil da sem se od sajmona nalezel stil pisanja na paranoidu
. . .
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 13:23
hehe, a je blo to misljeno u pozitivnem al negativnem smislu ?

edit : drgac pa edin bend, k mi je odpilu glavo, so bli fenomenalni, superiorni ( karkol pac ze hocete ) scepsis. . od 10 ih komadov, k ste jih odspilal, ni blo slabga stiklca. . se ze veselim vasih naslednjih spilov

Edited by sajmon - 03.Oct.2009 at 13:25
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 13:31
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

hehe, a je blo to misljeno u pozitivnem al negativnem smislu ?

ej to pa ne vem
Če me ne boš obtožu kraje stila al pa kej takga je uredu
. . .
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 13:32
nc bat, brez kancka slabe vesti loh pises kar te je volja
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 14:04
zakon je blo res,da sm bil bolj k ne v baru amapk sem pri scepsis dal vse od sebe in imam še danes prijetne bolečine v vratu vio-lence world in a world popolna zmaga za zaključek,pa še namočilo nas ni med koncertom kar je pomebno zelo :),razen od znotraj bil prijetno moker od piv :)
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 17:12
men je blo tut čist zakon. spet sm se ga čist zalimala...mislm da še dans nism čist k seb pršla. bendou posamezno ne mislm komentirat k ste itak že gor use napisal tko da loh sam ponavlam k papiga :) ummm kaj še...aja tokrat nam pisala da se nč ne spomnm ker celo neki se :D kdo b si mislu a :))) hehe
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
savior View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 582
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2009 at 20:09
prispevek od koncerta
http://www.vest.si/2009/10/03/metalska-festa-z-namenom


drgač bil pa supr špil!

lp


Edited by savior - 03.Oct.2009 at 20:09
http://www.reverbnation.com/uselessslo

http://www.fs.uni-lj.si/avio/dbf

Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2009 at 00:53
armarothi res zbeganci pred kamero hehe Big%20smile hopsy.. igramo technical death/thrash metal pa jebite si mater LOL

Edited by FIFS666 - 04.Oct.2009 at 11:27
Pojej jogurt.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2009 at 14:03
u kranju je vedno fletn, to skos več ljudi ugotavlja:)

glede bandov pa tkole:

armatorh mi je žal da sem vidu samo mal začetka in 20 sekund komada pred zadnjo priredbo pa zadnji komad, ki je nažalost bil velko razočaranje, sploh ko preberem da so bli vsi fuši skoncentrirani ravn v tem komadu in jih med koncertom praktično ni blo.. umes sem šel zahakljat korošce, ki so se zgudil 40m od downa:D

useless... men se je zdel da poznam vse komade, nevem kako to pomoje da sm enkrat par mescev nazaj mal preletel myspace pa mi je kr v glavi ostal.. pohvalno:) energija je bla taprava, edino kar je malenkost poškripalo so ble kitare, sploh clean med priredbo judasov je bil mal neposrečen na parih trenukih.. vokal ma lepo barvo in smisel za linije, par stvari je pa mogoče vseeno treba izboljšati da bo stvar prerasla od talentiranega mladeniča z nadobudnim bandom v usklajeno celoto, profesionaln nastop, pa se bi rajš izogibal tej besedi, gre za heavy metal. predvsem tuki mislm na stabilnost tona pri višini pa zveznost. bi omenil dve skupini, ki sta mi supr in mi je tud vokal ušeč ampak ker se ne izpolne teh pogojev mi vse skupej zveni raven pod željeno.. no uglavnem hrvaški vega in domači chaosstar majo isti problem. no, tko se men zdi žal.

dalje, gonoba.. na artillery sm spustil nastop ker mi ni pasala reč v kontekst tko da sm si jih tokrat pogledal v celoti.. od zadnjič na bazenu do zdej neverjetno izboljšanje, dinamika neverjetna, hopsi pa tud v življenju ni pokazal tok energije kot v tisti uri na odru. za moj okus je glasba res obupno preveč melodična kar me odbija do te mere, da bi si težko zamislil utaknit v prevajalo plošček, ampak u živo mi je sedl.


scepsis pa valda.. norišnca, trademark tilenstomper je spet zakoračil po odru med sepulturo in sprožu sunke, ki jih je še finc slišal.. tisto posvetilo je blo res za zajokat, ob taki gesti nam je pomoje vsem ki finca poznamo lepo zaigralo srce. bend sm sicer bolj poslušal kot gledal ker to je pa res enostavno treba zapret oči pa začupat da doživiš stvar tko kot je treba. po špilu sm še do dans konkretno zjeban, brez glasu, pa še mel sm to nesrečo da sm naletu na pjanega šujota, kar se vedno konča tko da je nekdo lažje ranjen ko naleti na dobro voljo tega človeka. jebemti šujo, nos mam kr vijolčn:D

fabo je bil priden gost in je zjutrej pospravil svoje dlake in lepo pogrnil pojstlo da je bla videt nedotaknjena:D

Edited by frogstomp - 04.Oct.2009 at 14:07
Back to Top
tavta View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tavta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 00:21
Froggy mas prav, tud mene mejhn boli tale zveznost, se mi pa zdi da je cedalje bols. Hvala za vzpodbudne besede!

Mi smo se mel zakon, žurka je bla popolna.. pa še na intervjuju se ne vid kok sva bla z matejem že nažgana :P
Back to Top
Green View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Green Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2009 at 15:27
z moje strani je biu tole en najbolsih koncertov u lajfu. Muska je bla cist po mojmu okusu (mogoce se ksn death metal vec) sploh me je pa na pol preklal ob scepsis!!!!!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 15:30
 
Neki clipov nastopajočih iz benefita ...
 
 
 
Zahvala gre Luki Lukiču iz Vest.si, ki je vse skupaj uredil...
 
 
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 16:19
Lol skos so sam desno stran snemali :D
Back to Top
savior View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 582
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 16:42
supr!

sam škoda k je od nas priredba uplodana :D


http://www.reverbnation.com/uselessslo

http://www.fs.uni-lj.si/avio/dbf

Back to Top
HellFucker View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1349
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HellFucker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 18:57
A kdo slučajno pogreša kakšen uglaševalec za kitaro - Yamaha YT-100??? Od Gonobe zgleda da ni, ali pač...Wink
Satan Is My Boyfriend
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 20:21
Če se nihče ne javi, je lahko naš
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
martinck View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 07.May.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martinck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2009 at 23:08
Originally posted by HellFucker HellFucker wrote:

A kdo slučajno pogreša kakšen uglaševalec za kitaro - Yamaha YT-100??? Od Gonobe zgleda da ni, ali pač...Wink


To bo kr od kitarista od Armaroth ja... ga pogreša od takrt naprej.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,465 seconds.