Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - ERUPTION
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ERUPTION

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
Author
Message
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2012 at 20:27
Tnx vsem za feedback!

Verjetno bomo v kratkem objavl še kej... Ne oblubm pa nč, ker ni od nas odvisno.

Also: joj tegla :D
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2012 at 20:50

[/QUOTE]
 Je pa res žalostno, da ti tolk neizobražen človek piše glasbene recenzije....
[/QUOTE]

khm..a mora bit človk producent, tonski mojster, muzičar... da lahko piše glasbene recenzije ? Smile




Edited by gašper - 16.Dec.2012 at 20:51
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2012 at 21:59
karkoli sodiš je osnoven pogoj zadostno znanje. v nasprotnem primeru tvoji argumenti nimajo teže.
Back to Top
Pride Assassin View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Oct.2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pride Assassin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 00:13
Jaz mislim, da je naš bobnar Ivan "The Malevolent Croatian" Tegla malce zmeden zaradi nestrpnega
čakanja na uradni izid albuma.

Če še ne veste, vsi dobri bobnarji imajo "rdeče nevštekane ploščice" na sneru Big smileBig smileBig smile
http://youtu.be/Cj3vIRtOO6U?t=7m55s




Edited by Pride Assassin - 17.Dec.2012 at 00:16
Back to Top
Ytsejam View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 21.Nov.2007
Status: Offline
Points: 697
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ytsejam Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 00:14
Zakon komad!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 10:56
OK, da malce pomirimo zadeve.

1) Narobe sem interpretiral prvi post. Se opravičujem. Stvar je v tem, da dejansko ful ne maram editiranj, olepševanj zadev, izboljševanja na umetni način z nekimi zvoki, sempli, algoritmi in še čim drugim. Sem pač pristaš starega načina - play and record. Z vsemi fuši, šumi in ostalim vred. Tako sem pač delal zadnjih 17 let in to mi je najbolj pri srcu. S tem nočem diskreditirati kogarkoli kot inženirja, producenta itd. v studiu, a tako je moje mnenje.

S tem, da sem zelo vesel, kaj je Ruža uspel spraviti iz - po mojem mnenju - že tako dobrega bobna (seta, ne zgolj mojega igranja, na katerega sem pa tudi ponosen). Tisti sempli pa naj bodo cherry on the top :)

2) Pozdravljam predvsem F3r0m0nov post, ker mi je razjasnil marsikaj. Tnx!

3) Moje poznavanje studijskega dela, produciranja itd. je omejeno, verjetno kar nično. Zato se pri pisanju recenzij nikoli ne oziram na to, kako je bila stvar posneta, s katerimi prijemi, je bila artificialno ali človeško izboljšana itd.

4) Osebno sem ful hvaležen na vseh komentarjih, dobrih, slabih, kakršnihkoli. Rade volje pa odgovorim, ker se mi zdi, da s tem pokažem tudi to, da sem prebral nekaj, to ne jemal samoumevno itd. Če pri tem koga narobe razumem, popizdim, se smejim, jočem ali karkoli ... se zgodi, sem le človek.

Se mi pa zdi, da je plata res dobra ratala in snemanje v Negligence Studios je definitivno eno izmed najboljših doživetij v življenju :)




Edited by Ivan - 17.Dec.2012 at 11:05
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 11:16
men je tut vsecn komad!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 11:49
Originally posted by gašper gašper wrote:

Originally posted by Windcarrier Windcarrier wrote:


 Je pa res žalostno, da ti tolk neizobražen človek piše glasbene recenzije....

khm..a mora bit človk producent, tonski mojster, muzičar... da lahko piše glasbene recenzije ? Smile

mislim, da je poznavanje takilhe ozadij lahko samo prednost, nikakor pa ni (pred)pogoj.. sama sem pac kot neglasbenica mnenja, da je najbolj pomembna od vsega kreativnost in sporocilnost glasbe.. al se dela (->recenzira) glasba samo za glasbenike?
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 15:29
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by gašper gašper wrote:

Originally posted by Windcarrier Windcarrier wrote:


 Je pa res žalostno, da ti tolk neizobražen človek piše glasbene recenzije....

khm..a mora bit človk producent, tonski mojster, muzičar... da lahko piše glasbene recenzije ? Smile

mislim, da je poznavanje takilhe ozadij lahko samo prednost, nikakor pa ni (pred)pogoj.. sama sem pac kot neglasbenica mnenja, da je najbolj pomembna od vsega kreativnost in sporocilnost glasbe.. al se dela (->recenzira) glasba samo za glasbenike?

ali se piše reporte o testiranju avtomobilov zgolj za avto mehanike ali tudi za potencialne kupce, voznike :) ?  tole je drugače že tema za kam drugam in ne za debato ki je namenjena bendu. 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 17:04
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

OK, da malce pomirimo zadeve.

 Stvar je v tem, da dejansko ful ne maram editiranj, olepševanj zadev, izboljševanja na umetni način z nekimi zvoki, sempli, algoritmi in še čim drugim. Sem pač pristaš starega načina - play and record. Z vsemi fuši, šumi in ostalim vred. Tako sem pač delal zadnjih 17 let in to mi je najbolj pri srcu. S tem nočem diskreditirati kogarkoli kot inženirja, producenta itd. v studiu, a tako je moje mnenje.

S tem, da sem zelo vesel, kaj je Ruža uspel spraviti iz - po mojem mnenju - že tako dobrega bobna (seta, ne zgolj mojega igranja, na katerega sem pa tudi ponosen). Tisti sempli pa naj bodo cherry on the top :)




O, si dojel, da maš sample na bobnih d best Thumbs Up (sicer iz tvojega posta razvidno, da ti ful stvari še  ni jasno in ti niti ne bom šou razlagat, kaj konkretno se s tvojimi bobni dogaja  na tem konkretnem posnetku, ker si preveč skregan z realnostjo, da bi to hotel do konca dojet, moje poslanstvo pa ni glumit fotra ljudem, k nočejo videt stvari, kakršne pač so.

Zelo protislovno drugač zveniš btw  - ampak to ni moj point - moj point je --->

Bistvo  :
Zdej bi blo pa še REEEES - lepo, če nikol več, ne bi po svojem privat fb profilu svinjal in pluval po delu človeka, k je med drugim, če nič drugega, tudi pomagal tvojemu bendu.






Edited by Wind Carrier - 18.Dec.2012 at 17:59
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 18:07
Originally posted by f3r0m0n f3r0m0n wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by gašper gašper wrote:

Originally posted by Windcarrier Windcarrier wrote:


 Je pa res žalostno, da ti tolk neizobražen človek piše glasbene recenzije....

khm..a mora bit človk producent, tonski mojster, muzičar... da lahko piše glasbene recenzije ? Smile

mislim, da je poznavanje takilhe ozadij lahko samo prednost, nikakor pa ni (pred)pogoj.. sama sem pac kot neglasbenica mnenja, da je najbolj pomembna od vsega kreativnost in sporocilnost glasbe.. al se dela (->recenzira) glasba samo za glasbenike?

ali se piše reporte o testiranju avtomobilov zgolj za avto mehanike ali tudi za potencialne kupce, voznike :) ?  tole je drugače že tema za kam drugam in ne za debato ki je namenjena bendu. 

tega ne bi vedla z glave, ker ne vem, ce sem en tak testni text v lajfu prebrala.. ampak predstavlam si, da je recenzija glasbe le neki druza kot pa razlaganje o uporabnosti vozila.. al tam tezijo, s kerim sraufkom so kej zasvasal, da bols drzi..? :O
[pridruzujem si pravico, da vcas tut ksn trapast oftopik spustim.. to pa zato.. ker lahko.. :) ]



se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2012 at 21:20
Moje nestrokovno samoosebno samomnenje je, da je novi komad na prvi posluh zelo dober, kar v bistvu bistveno pomeni, da mi je všeč. Ostalo ni bistveno.
Sumim, da bo nova plata še boljša od prvenca, zato se ne bom pustil presenetiti :)

Back to Top
Profanity Zine View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Profanity Zine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2012 at 10:47
Recenzija albuma Tenses Collide na Profanity.si!!!

KLIK!!!

Vabljeni k branju!
PROFANITY - METAL IN HC WEBZINE

WWW.PROFANITY.SI
info@profanity.si

Za razliko od drugih si drznemo iti globlje!!!

Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2012 at 11:10
Recenzija je pristranska, ker je urednik naš bobnar.
Pa še vsi vemo, da je Škof Petrin gazda, če je Grega odsoten :D
Back to Top
Andeh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andeh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2013 at 20:28

http://www.xtreemmusic.com/

Album Tenses Collide se da kupit prek Xtreem Music, direktno podporo pa se najbolš izkaže tako, da se album nabavi pri nas @ http://eruptionthrash.bandcamp.com/merch oz. eruptionband@gmail.com :)
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2013 at 20:35
Originally posted by Buco Buco wrote:

Recenzija je pristranska, ker je urednik naš bobnar.
Kva ma pa bobnar zveze iz bendom? Big smile
Back to Top
tomi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2010
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2013 at 20:41
Originally posted by AmaJezterHead AmaJezterHead wrote:

Originally posted by Buco Buco wrote:

Recenzija je pristranska, ker je urednik naš bobnar.
Kva ma pa bobnar zveze iz bendom? Big smile

sample. Big smile
A apple.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2013 at 21:17
Ahahaha, zmagovalna komentarja od obeh :D Pr prvem sm se nasmehnu, pr drugem pa skor s stola padu :D
Back to Top
Andeh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andeh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2013 at 21:42
+1 :D
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 15:47
http://eruptionthrash.bandcamp.com/track/empty-shells-2

Tukaj lahko poslušate še en komad z novega albuma Tenses Collide!


Edited by Buco - 07.Jan.2013 at 16:05
Back to Top
JEY666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Dec.2007
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JEY666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 15:58
KJE??? :)


Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 16:06
popravu :D
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 16:30
ok, tole pa  res suva, mi je dost bolj ušeč k prejšn. hudo pridejo do izraza tegliš™ sner prehodi .  še vedno mislm  sicer produkcijsko, da se bas mal preveč zgubla, oz. mu mal treblaste definicije manjka . refren že slišm kako bomo pod odrom tekmoval z bucotom kdo je glasnejši :) 
Back to Top
Pride Assassin View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Oct.2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pride Assassin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 17:17
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

še vedno mislm  sicer produkcijsko, da se bas mal preveč zgubla, oz. mu mal treblaste definicije manjka .

to se zgodi, če je producent prevelik exodus fan
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 18:41
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok, tole pa  res suva, mi je dost bolj ušeč k prejšn. hudo pridejo do izraza tegliš™ sner prehodi .  še vedno mislm  sicer produkcijsko, da se bas mal preveč zgubla, oz. mu mal treblaste definicije manjka . refren že slišm kako bomo pod odrom tekmoval z bucotom kdo je glasnejši :) 
tegleš-sampli :D 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 19:04
Originally posted by AmaJezterHead AmaJezterHead wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ok, tole pa  res suva, mi je dost bolj ušeč k prejšn. hudo pridejo do izraza tegliš™ sner prehodi .  še vedno mislm  sicer produkcijsko, da se bas mal preveč zgubla, oz. mu mal treblaste definicije manjka . refren že slišm kako bomo pod odrom tekmoval z bucotom kdo je glasnejši :) 
tegleš-sampli :D 



omg - mi je že žou, da sm kar kol reku Big smile  ja D - da boš dal sample zraven k original bobnom za tako muzko Big smile sj nismo več v 70ih v dobi starega rocka..... no pa sj vprašanje, če ni že takrat kdo tega izvedu, če ne drugega pionirsko XD

poslušam - pizda je vokal eno res presenečenje zame.... prou ker hud keči refren!!!! Ne vem za druge, ampak men osebno thrash gor al pa dol, če ne gre v ušesa se mi ne da poslušat....
tole je pa prou uno hitič Big smile  res najs vibe!






Edited by Wind Carrier - 07.Jan.2013 at 19:08
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 19:47
Mah, sej men pa je žal, ker sem se obnašal kot malo dete :D Čist prav mi je - zdaj vsaj končno in dejansko vem nekaj o teh zadevah.

Pa treba se je šaliti tudi na lasten račun - upam, da se bo kdo pod odrom drl SEMPL! SEMPL! :)

Hvala na lepih komentarjih - dejansko je meni osebno tale eden najljubših komadov na plati. Sner prehodi pa rulajo! :)

Refren pa je tudi meni eden najljubših delov tega komada - ratal reden spremljevalec petja ob poslušanju mp3 plejerja!!!

Komaj čakam, da slišite plato v celoti ... SE-KA!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 20:49
Dober komad. Thumbs Up
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 22:01

no ob poplavi thrasha, oz. bolje rečeno metala oz. še bolje rečeno muske z vseh mogočih kanalov se je toleranca precej dvignla, dosti komadov gre tudi po večih poslušanjih enostavno mimo, ne ostanejo v spominu, spet drugi pecnejo v prvih nekaj sekundah in bl k poslušam tole skos boljš se mi zdi. 

mi je pa zanimiv lih to, k smo mel pred leti z bucotom debato o metalu in petju... "metal ni singalong muska"  mi je edn stavkov k sm si jih najbolj zapomnu v življenju in sm precej misli navrtel okol tega, in glede na to da sm začel z death metalom sm se mogu kr strinjat, zdej pa opažam da je lastnost dobrih komadov ravno zarad poplave z glasbo ravno to, da si znajo izborit svoj koščk poslušalčeve zavesti, tudi če ta neki klika po netu ta čas. na nek način se mi zdi da je metalcu, ki se oklepa te zvrsti ravno zato, ker ne prenese blesave pop kulture težko spisat refren, ki bi bil zlahka osvojljiv, zdej pa celo pri najbolj ekstremnih zvrsteh stvar limitira v to smer... bi sam spomnu na blesave kreator, s komadom hordes of chaos recimo, zarad katerga se je vsakmu scensko aktivnmu poslušalcu v glavi zataknil "everyone against everyone".. no, bluzim spet, par nepovezanih misli.. refren je skratka res mal death angelovski, zarad česar so eruption še tolk bolj zadel s tem komadom. bravo :)


če bi mogu potegnt vzporednico z panikk se mi pa zdi ,da so slednji res zadel z odlično naslovnco, dočim se mi eruption ne zdi kj posebnega, avtor gor al dol. 



Edited by frogstomp - 07.Jan.2013 at 22:04
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 23:05
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Mah, sej men pa je žal, ker sem se obnašal kot malo dete :D Čist prav mi je - zdaj vsaj končno in dejansko vem nekaj o teh zadevah.

Pa treba se je šaliti tudi na lasten račun - upam, da se bo kdo pod odrom drl SEMPL! SEMPL! :)

Hvala na lepih komentarjih - dejansko je meni osebno tale eden najljubših komadov na plati. Sner prehodi pa rulajo! :)

Refren pa je tudi meni eden najljubših delov tega komada - ratal reden spremljevalec petja ob poslušanju mp3 plejerja!!!

Komaj čakam, da slišite plato v celoti ... SE-KA!!!
Tegla če se bo kdo na vašmu špilu dru sempli sm to jz :D
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2013 at 06:59

(pre)poslušal plato-zelo dodelano, veliko detajlov v aranžmajih, vokal je nekaj boljšega kar sem slišal od slovenskih bendov, plata se lahko kosa s tujimi izdajami, ampak ne morem se znebiti občutka, da sem to že slišal n+1krat Wink




Edited by gašper - 08.Jan.2013 at 07:00
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2013 at 09:42
Originally posted by Ivan Ivan wrote:


Pa treba se je šaliti tudi na lasten račun - upam, da se bo kdo pod odrom drl SEMPL! SEMPL! :)
 
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:47
Plata je končno prispela tud k nam!
Naročite lahko na eruptionband@gmail.com ali na naši bandcamp strani!
Za oseben prevzem je mail vsekakor bolš!


Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 18:19
bravo BeerClap
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2013 at 22:29
Ali je sploh potrebno, da povem svoje mnenje? Ali res potrebno, da še tukaj povem kaj si mislim ko poslušam skoraj 45min glasbe razdeljene na 9 delov? JA! Potrebno je!

Te zadeve vam pred spanjem vsekakor ne priporočam poslušat, ker vam bo ob energičnosti srčni utrip najbrž rapidno poskočil in vam onemogočil sprostitev, ki dalje vodi v REM fazo spanja... če vam bo pa ta preskok uspel, boste zelo verjetno uničili povšter (ali kušin oz. blazino...), ko boste nezavedajoč se svojih gibov z glavo 3/4 ure mahali po njem Headbang

Zaključek mojih modrovanj je vsekakor ta, da gosta na zadnjem Gromu nista trosila laži naokoli.

Album je odličen Clap Thumbs Up 

 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jan.2013 at 11:33
Tnx!
Back to Top
Pride Assassin View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Oct.2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pride Assassin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2013 at 12:24

 http://www.rockline.si/podrobnosti-reportaze/eruption-slavje-v-orto-baru-2012-4772

edit by frogstomp: clickable link

 



Edited by frogstomp - 26.Jan.2013 at 12:26
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2013 at 18:07
Danes sem prvič poslušal nov album in lahko samo rečem da je hudo dober! Clap

Pa ful mate vsi lepe zahvale v knjigici, lepo! Thumbs Up
Back to Top
Andeh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andeh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2013 at 22:15
Intervju z Bucotom @ Battlehelm zine:

http://battlehelm.com/?p=13114
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2013 at 09:54
http://eruptionthrash.bandcamp.com/

Tukej lahko poslušate VSE! :D


Edited by Buco - 26.Mar.2013 at 09:54
Back to Top
Haliaetum View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 10.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 947
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haliaetum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2013 at 08:39

FLYER.
UPCOMING RELEASES:

HELLSWORD - BLASPHEMY UNCHAINED
PANIKK - UNBEARABLE CONDITIONS
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Apr.2013 at 14:14
Karte lahko po ceni 13€ ali 100 kun kupite pri Eruption!


Kontakt:
eruptionband@gmail.com
ali
klemen.kalin@gmail.com
ali
041533929
ali direkt naročilo na:
http://eruptionthrash.bandcamp.com/merch/underwall-festival-band-special-guest-pass
kjer se vam ob naročilU omogoči download albuma Tenses Collide.
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2013 at 11:05
V postojni bodo prvič po zelo dolgem cajtu spet na voljo majce z motivom lobanje. 
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jul.2013 at 11:55
Men se zdi, da smo za to sezono zaklučil! Blo je lepo, kot kaže nasledn špil 12.9. - Zagreb! Ljubljana sledi potem konc novembra verjetno v sklopu nečesa za nas carskega, pred temo bomo pa najbrž zabušaval :D Cheers!
Back to Top
Helldragon View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 490
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Helldragon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2013 at 12:03
To, zabušavanje je metal!! :D
#2 is the first loser ;)
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2013 at 20:08
Nov video za vas od nas :D

http://www.youtube.com/watch?v=vUaiz_niKpQ

Na koroškem ga bote pa verjetno lahko vidl na platnu preden bojo Thraw uradno releasal svoj awesome album!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2013 at 21:52
Thumbs Up Tim je Metallica! Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Oct.2013 at 16:53
zaakon komad pa ful dobr video!    ful mi je ušeč kamera... so hitri kadri, sam te ne boli glava ko gledaš :)   tak amateur horror, k res nrdi  metal spot metal
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2013 at 19:40
wiwiwi, chestitke za spooootiiich... za dober komaaadiiich... sem ga hitro razposlala naokoli Evil Smile hihihi
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1439
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2013 at 19:57
Dobr to!
ブレードランナー
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.