Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Hišni ljubljenčki pt..2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hišni ljubljenčki pt..2

 Post Reply Post Reply Page  <1 456
Author
Message
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2014 at 21:39
hwala, darja in mitja :) koki je bil poseben ptiček ... vem, da vsak tako pravi za sebi ljube ... pa vseeno ... tko kot sem že rekla, od 2008 naprej ni mogel več letet (od tedaj mu je leva nogica švohnela ... je rekla veterinarka, da pticam ful na psiho udari, če ne morejo več letet ...)... potem je precej časa kar po tleh hodil (100 kvadratov on je vse prehodil sem in tja)... in ko sem šla stanovat eno nadstropje nižje, njega pa sem pustila gor, da ne bi bil preveč sam ... vedno sem mu vsako jutro prišla rečt dobro jutro, ko sem prišla iz službe dober dan in ko sem šla spat lahko noč ... kadar sem bila čez dan doma, pa sem ga itak odnesla k sebi dol ... no, on je točno vedel, kje je kdo ... ko sem šla leta 2010 na keep it true, on pa je ostal doma ... me je klicala mami in mi rekla, da koki stoji pred vrati skozi katera pridem gor ... in čaka in ne gre nikamor ... čakal je, da pridem ... točno je vedel, kje stanujem :)) pa sir je rad jedel, tako kot jaz ... če sem mu dala kruh in sir, je ugriznil v sir :))) in oboževal je pire krompir ... poleg toastov je oboževal pire krompir ... pa smokije :D enkrat je šel že spat v hiško ... bilo je pozno zvečer ... mi smo pili bjro (aha, vedel je tudi, če sem bila pijana, tedaj mu nisem bila všeč in ni tel biti pri meni! bal se me je ... in bil je živčen ... ) in potem sem odprla smoki ... oooooooooooo, je kr prtekel ven iz hiške in HOP!! na smoki LOL spomnim se, ko sem bila stara 11 let in sem na vsak način tela met nimfo ... potem so se me usmilili ... potem so se omehčali ... in potem je bilo tako, da sta mama in tata jedla južno, koki je prteku na mizo in tam ga je čakal njegov osebni krožniček z makarončkom :))) še moj oče se je spomnil, ko je mnogo let nazaj jedel župo z nudlci in potem je mimo pritekel koki, mu vzel en nudlc in zbežal :)))) 

Edited by mati zemlja - 28.Aug.2014 at 21:42
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2014 at 23:25
Ojoj, vem kako je ko izgubiš Nimfo. Mi smo imeli pred precej leti tudi primerek, Tomi mu je bilo ime. Samo naš hudiček ni niti približno dočakal take starosti, vsaj kakih 10 let manj. Če se prav spomnim jih je res imel 13...

Kakorkoli, super je imet take frajerske ljubljenčke in najlepše je, ko veš da tudi potem, ko nas zapustijo, so še vedno z nami. Smile


BTW, kolk so tile ptiči nori na sipino kost. Našemu se je kr snelo, če je lahko glodal dotično zadevo. Big smile
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2014 at 09:02
sivi žako naj bi živel tam do 70 let

Finches - 15 years 
Canaries - 15 years 
Budgies - 15 years 
Cockatiels - 20 years 
Lovebirds - 20 years 
Conures - 30 years 
Amazons - 50 years 
African Greys - 50 years 
Cockatoos - 65 years 
Macaws - 60 years 
Doves and Pigeons - 20 years

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Biomorph View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 04.Aug.2010
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Biomorph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Sep.2014 at 05:47
Bogi šičko



Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 182
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Aug.2023 at 21:29
Moj ze pokojni pes George


Tega imam sedaj, Nox, star je 8 let


In nasi dve macki Piko in Meri



Pa dva nasa pokojna psa. Bella in na koncu Roni.




Edited by V1981 - 29.Aug.2023 at 21:43
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Apr.2024 at 08:43

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 456

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.