Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Hišni ljubljenčki pt..2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Hišni ljubljenčki pt..2

 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Message
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hišni ljubljenčki pt..2
    Posted: 25.Oct.2009 at 14:25
Ker sn se tak trudla nalepit post v prejšnjo temo hišni ljubljenčki, pa kr ni ratal, sn temo na novo odprla. Če pač komu rata temo usposobit se to pač zapre, pa uno nazaj uporablja, samo men ni Big%20smile

Torej, naš novi bumbarček Arnie, ki me opazuje z okenske policeEmbarrassed


Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2009 at 14:32
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2009 at 15:02

Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2009 at 20:52
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2009 at 22:07
Argh, dej nehej ze s to podgano povsod strasit
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Oct.2009 at 22:22
Kuno zlatico s podgano zmerjat je pa ze mal zaljivo..
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:18
Kuno belico z zlatico pa tud :D
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:26
Dona in novi družinski član, baje mu je ime Tomi... Sm hotu da je Rob, k je brez jajčkov :)
 
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:32


mamfreda in prebivalec njegove prikolce
Back to Top
Jeraa View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Sep.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jeraa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:35
Zakon fotka!
http://www.myspace.com/whitenightband
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:37
zakon Big%20smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 11:52
hehe, machke so carice... puh na shterih nogah... ka si je pa tomi omislu, donin rep namest odejice :PPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 13:10

Ne, namest igračke LOL

Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 13:13
Hehe, to vsi mali mački delajo. Arnie se tut skos v Kiwijev rep zaganja, al pa men palec na nogi grize Big%20smile Bebci so tti mali muceki Heart
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 14:33
Tole je pa nimfa Ori od moje najdražje. Je samička in kljub temu da živi tam že kar kakih 7 let strašno plašna. Sicer ne more frcat zaradi poškodbe krila ampak je ta mala reta vseeno več kot dovolj simpatična.




Edited by devlin - 26.Oct.2009 at 14:36
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 14:42
Tsk tsk pa taka napaka,mas prav sem mislil kuno belico pa sem se zmotil. Ta zverca se je jepar let nazaj okoli nase hise smukala.
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 15:30
Pri nas so bile tako moteče da sem jih pregnal. Na podstrešje kjer so stanovale sem nesel prižgan radio naštiman na salomonca. Učinkovalo je tudi pri polhih. So pa te žvali strašno firbčne in predrzne. Bi se jih komot dalo navaditi nase.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 18:25
Mi smo jih tudi imeli na podstrešju pa jih sedaj ni več. Sem se jih pa lotil na drugačen način. Ma ni za govort, ker vidim da jih imajo eni za hišne ljubljenčke.
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 19:18
Originally posted by Ejsi_Disi Ejsi_Disi wrote:

Mi smo jih tudi imeli na podstrešju pa jih sedaj ni več. Sem se jih pa lotil na drugačen način. Ma ni za govort, ker vidim da jih imajo eni za hišne ljubljenčke.



Jaz pa dobim morsko prase cez nekaj casa za nekaj casa <3
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2009 at 22:36
So kjut in prijazni in ful scrkljani in vse, ampak cela dnevna bo pokakana in polulana. Jaz sem imel Liskota in izven tega je bil res največja faca.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Nov.2009 at 18:42
Jaz pa sem po spletu čudnih okoliščin dobil očarljivega morskega prašička sivo-bele barve. Zaenkrat vem samo da se boji Virgin Steele, da mu dogaja na The Fairfield Four, ter da ima neizmerno rad kable. Pa ponoči rad razgraja.

Obožujem to bitje.

Slike sledijo ko se naveličam pogovarjat z njim: )
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Nov.2009 at 21:20
moja morska prashichka se je klicala Pizza ali kot sm ji ljubkovalno pravila Pici... mela je svojo hishko v katero se je lah skrila... ki sem ji jo podekorirala v stilu... ammm... ma ja no, kot ponavadi, tragichna zgodba... ampak men je bla carica... edin kar sm se mogla navadt je blo, da je svoj drek... drgach pa legenda... mhm :PPP buhnedej, da jo morsh lovt, ker laufa ku po zrachnih blazinah... izjemno hitro... :PPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 16:08
Glodavčki imajo pač take prehranjevalne navade, ker ne prebavijo vsega prav dobro. Za njih je to nekaj čisto običajnega, je pa res IIIIIILLLL gledat.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 17:20
Morski prasicki morajo vedno imet za jest, ali vsaj večino časa.. ker majo tak organizem da morajo jest da lahko prebavljajo, drugace pac poginejo:)

Tako pravijo, prebral v knjigi kaj pa je res pa ne vem :D

Moj:





malo je se plasen, zaenkrat biva za ekranom: )
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 17:42
Iiiiiiiiiiiiii! Najboljši so ko dirjajo okoli in delajo 'pik, pik, pik, pik, pik!!' Heh, koliko je še suhcen. Naš je tudi imel skozi za jesti in je bil v primerjavi s tem nazadnje že pravi behemoth. Samo pazi pomladi in čez poletje + jesen, ker mu lahko neke muhe zlezejo v ritko in mu uničijo črevesje, kar je strašna smrt.

Jezus, sam ga tako blizu kablov ne bi spustil.


Edited by devlin - 06.Nov.2009 at 17:43
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 17:47
Hihi, saj tisto na sliki je odslužen kabel. Ostale pa sem skril, tipkovnico mi je že napadel:)

Na žalost pa požre vse kar pride mimo. Grize mi koncertne karte, svečo, papir, orodje, miško, ekran, mizo.. Baje mu je treba dat en kamen ali nekaj podobnega v kletko da lahko zobe guli:)

Shiran pa je ker je še mlad:)
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 18:51
Jaz sem svojemu grizku dal lehnjak z morja in je čisto fuknjena nanj, še posebej ker je malo slan. Vmes ima tudi leskove veje, brez listov, ker mu lahko počijo želodec. Mora pa kar naprej nekaj zobkati, da mu ne zrastejo čekani skupaj.


Edited by devlin - 06.Nov.2009 at 18:52
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 21:58
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kokolooooo :)))))))))))) ammm... ja ja ja ja, ej, nujno mora neki glodat trdega, kak kos lesa a pa kej v kletko, zarad teh bednih zobov... mislm, bednih... amm... moja Pici je umrla, ker si je v svojem besnem glodanju spahnla cheljust in ni mogla vech glodat... nashtelat ji je pa niso hotli... al neki... ful draga operacija, ki jo je baje sam en veterinar tm v LJ probu na mishi chist shtudijsko spelat, pa she ne vem, che mu je uspela itn... skratka, ne morsh zastopt, da ti pustijo zhval dobesedno shirat, ker si ji cheljusti ne upajo nazaj nashtelat... je bla pa celo na rendgenu, pa to :))))) sm ji mogla un plashchek gor tishchat, pa to :)))) aja, pa tako no... roko na srce... kaka hishka zna bit nevarna, che je z lesa... mislm, kr Pici je pol namest unga lesa namenjenga brushenju zob, pilla robove od hishke in si zarad tega spahnla cheljust... tko... da ne bosh ponovu moje napake... pa lepo se mejta ****** aja, pa tud nohte mu morsh postrich, pa pazt kako jih, da si ne pol kakega ucha housne... men je tud to nardila... je mela kar bel uch pol... sam smo z nono pol mazale z nekim mazilom, ki so nam ga dali, pa se je zacello... mali chudezh... je mela pol spet normalno oko... mhm*** ajdi
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 22:42
Saj če ima kaj da praska, si nohte isto uštima kot zobe. Bom ob priliki dal sliko svoje mrcine.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Nov.2009 at 23:33
če grize kletko naj bi to pomenilo da ima premalo sena, ali pa da potrebuje nekaj drugega za grizt. Sproti si potrebujejo obrabljat zobe, ker jim zadaj že rastejo novi:)

Zaenkrat je kletka opremljena z vejo in kamnom :D

Slike pa čakamo:)



Edited by pestilence. - 06.Nov.2009 at 23:34
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2009 at 10:01
hvala, da si mi utrdil znanje, matr, zhvalca mi je umrla zarad tega, a mish da sm mentalno zaostala?! ni grizla kletke, ampak hishko. sena je imela vedno dovolj. les pa tudi. pa je imela raje hishko, ochitno. hotla sem ti dopovedat, da pazi kaj kombinirash v kletki, da se ne bo spravu na neki kar ni najbolje zanj, ne glede na kamen, pa vejo, ki si mu jo dal.
ajdi
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
pogan View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 145
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pogan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2009 at 11:22
Mi smo imeli dva. En je bil Piki, kasneje smo dobili še eno samičko, ki smo jo oddali k sestrični obdržali smo mladička speedyja. Oba sta bla divja in sta imela kot irokezo frizuro. Poginila sta od starost, oba sta bila stara okoli 6 let in rahlo predebela.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2009 at 20:17
Evo, danes je v svoj novi domek prispel Oto majstore Big%20smile


Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Satanya View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Mongolia
Status: Offline
Points: 865
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Satanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 13:25
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 13:46

to je bla pa moja muca Punky k se je boga tko gonila da je skočila iz balkona v četrtem štuku in spizdla za vednoCry
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Satanya View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Mongolia
Status: Offline
Points: 865
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Satanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2009 at 15:41
ji ni bla všeč tvoja muzika pa je rajš spizdla 4. štuka.... joke sej veš
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 16:18
Eto, na stropu moje sobe prebiva nov ljubljenček:

SPINE-SCHWEIN IST KRIEG!!1
Back to Top
Jeraa View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Sep.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jeraa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2009 at 13:08


Mačke pretepačke
http://www.myspace.com/whitenightband
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2009 at 13:12
LOL kakšna fajn slika !!
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2009 at 13:42
Pri starših majo novga mačka, čist utrganga - Garfija:

http://www.youtube.com/watch?v=7KfEMhFAzU0
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 19:10
Wiiiiiiiiiii, dans sma bla z Otom prvič na snegu in je bil cel živc :)



Drgač pa še ene par slikc od male mrcine ^^





Tu je še bil pa micen, takrt ko sn ga dobla Heart


Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 19:18
vauuu!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 20:05
Pa je lepo prenašal sneg? Jaz prašička še ne upam dajat blizu snegu, da se ne prehladi.



Od leve proti desni:

- Nietzsche
- 69 žirafki
- Želko
- Illidan Stormrage
- Pedobear

all mine <3
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 20:36
Waaa, Jera pa Jajčk najbolš.

Spider-schwein Person, spider-schwein. Approve
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 21:03
Pa ej, je bil skrit v šalu. Najprej je neko paniko zganjal, ko je bil uzun prvič, pol se je pa umiril, pa se zaril v šal, pa samo kukal tu pa tam kdaj.
Bolezenskih znakov pa ne kaže Smile

Aja, pa btw, tvoj prašiček ma najhujšo čupo ever Heart


Edited by jajčk - 19.Dec.2009 at 21:04
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 21:14
mislim, da je premraz. Pikiju so skoraj zmrznile tačke na snegu, pa je kuža. mali kuža.
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 23:04
Sj Oto je bil na toplem pod debelim šalom skrit ;)
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Jeraa View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 07.Sep.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 107
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jeraa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2009 at 15:28


Hiperaktivni stvor v pralnem stroju :)
http://www.myspace.com/whitenightband
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Online
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2009 at 23:11
Če bi vedel da laufa na vodo ne bi tako izzival usode.Super fotka btw.


Edited by devlin - 23.Dec.2009 at 23:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Šaja View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 09.Dec.2007
Status: Offline
Points: 653
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2010 at 21:49
muce rade gledajo svoj najljubši program. pralni stroj v elementu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,641 seconds.