Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 19.12.2009 Kompleks, SEAR BLISS + Dalkhu + Krvnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

19.12.2009 Kompleks, SEAR BLISS + Dalkhu + Krvnik

 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>
Author
Message
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 18:29
Originally posted by Everlost Everlost wrote:

.sai ~ jowo in podobni ... ni bwo nobenga od was wčera ~ šparite to swoje 'mnenje' za takrat kos e wam bo dejansko dawo prit!
Brez skrbi, sm biu ze marsikje, tut na Koroskem.

Pa itak, da pridem. Ko bo za moj okus kaksen dober koncert.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 18:33
jst samo razlagam stanje, zaenkrat ga vsi poznajo, mogoče je čas da ga sprejmejo.. resda na koroškem ni tolk špilov, ampak konc koncev je to ena država k se jo da v parih urah prevozit.. prenasičenost v notranjosti pa siguro prispeva, da se folku ne da več vozit sploh.. jst če bi hodu samo na koncerte do katerih mam 20 minut peš bi bil na vsaj 4ih mesečno..
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 19:08
pizda ste tečni ej... ampak res se ponavlate nonstop AN frogy... pač če ti ni sedl it ti ni pa pika, konc debate.

drgač pa blo je zakon, zelo ZAKON :D
scepsis - kot vedno odlični čeprov z eno kitaro manj..
dalkhu - končno sm se mal bl poglobila u vas in ste mi bli res zakon đđđ:)
sear bliss pa tud dbest:))

after je zmagov na celi črti... najbol je blo...
hvala vam ke ste nam zrihtal u placu za spat!:)
fakin zakon družba na kupu jeei.. rada vas mam

no kkrkol tud enga minusa ni, sami plusi:D
koroška me še nkol ni razočarala tko de see ya next time:)
.....
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 19:40
Moji vtisi: Fakin d'best je blo, no!
Sicer res škoda, da nas je blo malo, ampak samo zarad stroškov. Ste bli tolk bolj aktivni. Je bolš 50 aktivnih ljudi gledat, ko mal pomigajo, kot pa 1000 kipov v ozadju. Mislim da že dolgo nisem videl koncerta, kjer bi bila dvorana od začetka do konca bolj al manj enako polna in se je čupanje začelo že pri prvem komadu večeraThumbs%20Up Respect pa to! še mene boli vrat dans:) Pr Scepsis sem se komaj zadržal, pr S.B. mi je pa vsekaloLOL
(Sam a je res treba tolk dehat v backstaguLOL)
Mažem se ne več nikol spljohDead
Hvala vsem, lepo vas je blo videt/spoznat!
Videt Mighty Hammerja na BM koncertu - neprecenljivoWink

Drugač pa ja... še faking bremze so mi crknleAngry FUCK IT!
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 19:57
jah.. ponavljanje.. kdo ponavlja.. bolj se ponavlja ko odpreš vsako temo pa organizatorji jamrjajo, da ni folka, in ne sam to, v vsaki temi samo fuck off fuck off fuck off leti naokol folku ki kao ne hod na koncerte..

kurc, pridemo januarja na popravni izpit.. če ne bo drugih koncertov.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 19:57
mene tud vrat boli, čist sm zategnena hehehe:))
ja jst sm se tud pr scepsis komej zadržala.. sicr nvem zkwa sm u seb držala ampak dobr:D
no na Into The Pit se mi je odprl heheh:D

.....
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 19:59
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

jah.. ponavljanje.. kdo ponavlja.. bolj se ponavlja ko odpreš vsako temo pa organizatorji jamrjajo, da ni folka, in ne sam to, v vsaki temi samo fuck off fuck off fuck off leti naokol folku ki kao ne hod na koncerte..

kurc, pridemo januarja na popravni izpit.. če ne bo drugih koncertov.


neheeeeeeeeej no:/
.....
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:05
ja kaj kurac pizda!!!!! a se bomo strelat začel!!? pizda tok enga kurčenja čez folk nonstop, da se mi res zdi da bodo organizatorji na dom začel hodt pa otroke pobirat, na silo neki metal vzdrževat. naj folk k dela na koncerte pol ne pizdi na potencialne obiskovalce ane pa bo mir..

aaaaa satan!!!

no.. hec:) smo lih pr fincu s sajmnam pa minco, pa mal svet rešujemo hehe.. brez zamere, se vidmo na kkšnem od prihodnjih koncertov
Back to Top
Gamroth View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 493
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gamroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:08
Včerajšnji večer... nadzakon...
 
Češki pir je zmagal... tnx Mate...
 
Scepsis sploh ne bi komentiral... ker je blo nenormalno dobro... ozija bom pa jaz naučil nohte rezat Tongue
 
Dalkhu ste mi bli svetovni... in res je... corpse paint vam ne paše... škoda edino, da nisem moral celga koncerta poslušat... ker so madžari glih taj mogli vletet... če veš, da je gnilo vreme, ne greš ob 16ih na 300 km pot.
 
Sear Bliss so bili definitivno nad pričakovanji... vedno znova me navdušijo... in tudi tokrat ni bilo drugače Wink
 
Dejstvo pa je, da vreme sux... big time!
Good Guys Wear Black
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:09
pa kwa te tok vse kuj s tira vrže no... mal manj se obremenjuj bo svet lepši boš vidu ;)))

zdj pa dost a j prou?:)

FINC živjoooo:D
sori za oftopik...
jst sm povedala ta svoje:D zdj pa še sajmonove vtise počakat hihi...
.....
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:13
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ja kaj kurac pizda


LOL this is so wrong :D
www.rkc.si
Back to Top
Mamilan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2009
Location: Cuba
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamilan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:29
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Vreme ni izgovor...Jovo, ti si res en smehLOL
Mularija v naših koncih je razvajena, to je problem (pa tut vi vsi, nikoli neboš štekal, kaj se pomeni peljati 320 km na vsak koncert, Jovo, ne trudi se replyat, nikoli ne boš jebeno razumel, itak pa še v vaših koncih greš lih na 15 koncertov na leto)... sicer me pa bk v končni fazi, prenasičenost koncertov se odraža v vaših regijah Frogula (Gorenjska, Lj kotlina itd...), pri nas ne...To je bil prvi metal koncert po skoraj enem letu na Koroškem...


Kdor se zgovarja na vreme, tak človek pač ne bi preživel v partizanih, kaj šele pri tabornikihLOL

Kar se ostalega tiče ni vredno komentarja. Koncert je bil zakon. Družba je bila odlična, lahko bi bilo še boljš, pa dobro, verjamem da bo naslednjič boljšeSmile


Edited by Mamilan - 20.Dec.2009 at 20:31
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:31
Originally posted by Ruda Ruda wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

ja kaj kurac pizda


LOL this is so wrong :D


Hahaha LOL

Into Glory Ride!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:38
Originally posted by Mamilan Mamilan wrote:



Originally posted by Atheist Atheist wrote:


Vreme ni izgovor...Jovo, ti si res en smehLOL Mularija v naših koncih je razvajena, to je problem (pa tut vi vsi, nikoli neboš štekal, kaj se pomeni peljati 320 km na vsak koncert, Jovo, ne trudi se replyat, nikoli ne boš jebeno razumel, itak pa še v vaših koncih greš lih na 15 koncertov na leto)... sicer me pa bk v končni fazi, prenasičenost koncertov se odraža v vaših regijah Frogula (Gorenjska, Lj kotlina itd...), pri nas ne...To je bil prvi metal koncert po skoraj enem letu na Koroškem...
Kdor se zgovarja na vreme, tak človek pač ne bi preživel v partizanih, kaj šele pri tabornikihLOLKar se ostalega tiče ni vredno komentarja. Koncert je bil zakon. Družba je bila odlična, lahko bi bilo še boljš, pa dobro, verjamem da bo naslednjič boljšeSmile
Ej pizda ste vi korosci dosadni s temu, res Cist za vsak koncert na vsakmu topicu se morte tolct ob prsa pa na ves glas razglasat, kako vi morte delat 300 km za koncerte itd... A smo vam mi krivi, da zvite v pripizdini? Resno no, koga boli kurac, ko da jst zdej morm met slabo vest zarad tega, ker zivim v Ljubljani in ker ne hodm na vsak gniu koncert, samo zato, da bi se nekomu dokazoval, kako ''metal'' sem Resno, get a life
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Mamilan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2009
Location: Cuba
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamilan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:41
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Ej pizda ste vi korosci dosadni s temu, res Cist za vsak koncert na vsakmu topicu se morte tolct ob prsa pa na ves glas razglasat, kako vi morte delat 300 km za koncerte itd... A smo vam mi krivi, da zvite v pripizdini? Resno no, koga boli kurac, ko da jst zdej morm met slabo vest zarad tega, ker zivim v Ljubljani in ker ne hodm na vsak gniu koncert, samo zato, da bi se nekomu dokazoval, kako ''metal'' sem Resno, get a life
Ne skrbi sinko, jaz te nič ne obsojam. Živim po kristusovioh naukih, ljudem oproščam grehe mwahahahaLOLLOLLOL
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:46
Najprej sem bil vesel, ker smo zbrali datum, ko res ni blo nič extra dogajanja... pol pa faking snegCensored
Tistim Korošcem, ki bi lahk komot prišli, ki se cel life bunite da ni nič, ko se pa neki naredi, pa stisnete rep med noge, ker je vstopnina 7€... Ah, škoda besed.
Jovo, pa kaj se sekiraš no??? Ja, živimo v PM, sam je ne bi menjal za nič na svetu HEHE.

Dejmo nehat zdaj s tem kdo je bil/ni bil, zakaj in kako... PROSIM:::
Ker ste/smo dosadni...

Žgane... sem pozabil da smo te  mi peljali domovLOLLOLLOL
I wonder why?Big%20smile


Edited by plegueangel - 20.Dec.2009 at 20:49
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:48
Ne sekiram se, sam dejansko me fascinira kako se zmerej eni in isti argumenti pojavljajo, pa kot je ze Frogi omenu, jebenje usega po spisku iz strani organizatorjev zato, ker folk ni prsu

Mislm, ce vm to predstavla tak problem, da se pol morte tle PIZDIT pa obsojat folk, ki ni prsu, se nehejte ukvarjat s temu That's what I did.

Jao, tole je ze prou vrhnisko-koroski sindrom
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Mamilan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2009
Location: Cuba
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamilan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:48
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Najprej sem bil vesel, ker smo zbrali datum, ko res ni blo nič extra dogajanja... pol pa faking snegCensored
Tistim Korošcem, ki bi lahk komot prišli, ki se cel life bunite da ni nič, ko se pa neki naredi, pa stisnete rep med noge, ker je vstopnina 7€... Ah, škoda besed.
Jovo, pa kaj se sekiraš no??? Ja, živimo v PM, sam je ne bi menjal za nič na svetu HEHE.

Dejmo nehat zdaj s tem kdo je bil/ni bil, zakaj in kako... PROSIM:::
Ker ste/smo dosadni...
Važno, da je metalski angel varuh bdel nad vsemi, ki so prišli in se varno vrnili nazaj v svoje tope domove. LOL
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:50
Jovo, e sad si stvarno dosadanWink

Hvala kurcu da nisem organizatorLOL


Edited by plegueangel - 20.Dec.2009 at 20:51
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 20:51
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Ja, živimo v PM, sam je ne bi menjal za nič na svetu HEHE.


Back to Top
Wyrm View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wyrm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 21:10
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:


Žgane... sem pozabil da smo te  mi peljali domovLOLLOLLOL
I wonder why?Big%20smile


Haha, Mate LOL
Back to Top
ZeroTolerance View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1077
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZeroTolerance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 22:17
Matr.... kak pa sam en drugega jebete... Pizda hvala bogu, da se delajo koncerti... Jebeš rajš, da so koncerti, kot pa to, da se nč ne dogaja... Pa svaka čast korošcem, da se jim lubi prefurat 300km... Že sam za 1 koncert tok kilometrov naredit je kr pohvalno mislm ni tut odvisn od tega kok se kermu da ampak tut od keša pa vsega... In pač vsi ne živijo/živimo v Lj, kjer lahk greš od flata peš do metelkove na koncert al pa v Kranj na bazen... Mislm podpirat je treba, da se sploh koncerti delajo in svaka čast organizatorjem... Pa vreme tut ni nek izgovor, če se ti gre za koncert pač enostavno greš... Nism pa bil na koncertu, tk da ne bom kj glasn :D sam pač se mi zdi mau bedn ko nekateri take pišete... Da sm hotu prit, sam je blo slabo vreme...
Pa da nau kdo pametn, da sm glasn na koncertu pa sploh nism bil... Nekak edini band, ko bi me zanimu so bli Scepsis, sam nism vidu, da tut špilajo Confused Nism čekiru teme :( 

Edited by ZeroTolerance - 20.Dec.2009 at 22:21
https://www.facebook.com/CorduraOfficial





http://www.reverbnation.com/timdraksler





http://www.youtube.com/user/nopainmoregain?feature=mhee
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 22:31
zakon je blo!
 
lih domov pršu, sm k ožeta limoncaBig%20smile je treba spat.
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 22:38
seveda je supr da so konceti in vse, noben ne govori nasprotno. samo to pizdenje na folk je pa obupno. dobr tisto z rezervacijam še razumem sam tko. naj folk sam presodi kaj jim bolj paše oz. kako želijo čas preživljat, jezit se na nekoga, k preprosto živi svoje življenje kot mu paše je glupost. pr 400 koncertih ni na nič nujno it, vrjamem pa da ljudje iz regij, kjer se manj dogaja in se morjo vozit tja kjer koncerti so to drugače doživlja.. ampak na obrobju so udarci en za drugim, krško, vrhnika zdej še to, kar je menda blo presenečenje..

dobr no, sej ni konc sveta, koncerte se bo še podpiral in obiskoval, je pa treba narest mal selekcije na kaj se bo šlo in na kaj ne, tud kkšn se bo mogu še opečt da se bomo mel bolj fletn k nas bo pršlo 300 namesto 40. se pa čist strinjam, na notransjskem in gorenjskem smo razvajeni kokr se da, sej bandi pridejo vsakemu podoknico skor zaigrat. kot rečeno, se vidmo januarja na koroškem, za ohranjat dobre odnose je treba tud zarad kolegov tja letet kdaj če že zarad glasbe ni tok nujno. bomo že poskrbel da se bo tist minus poglihal...
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 22:53
.eri srat!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 22:57
Ne se bat, še vedno ne tolk, kot Jovica, čeprav je to skoraj, kot da bi me po nesreči pobožal po faci in se pol nebi hoto z mano pogovarjat 2 mescaa a, ker bi reko "toj je pa tumač, to je blo pa res tumač... Evil%20Smile Jovo, ne da se mi več, veš, da nimaš prav, kot primerjaš to z Dodinim pisanjem, js nisem nč bluzo o folku, njihovem kešu al cajtu...poleg tega je bil na billingu internacionalni bend, z 7-mimi platami, dvd-jem, miljon špili itd., ... ne pa 3 slovenski bendi...peace, rajši mi napiši, kje kupuješ puloverje, rabim za na faks:D...
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 23:05
Trdno verjamem, da bos v Kiku nasel vse, kar potrebujes

No, gospod organizator, namest da tle zapravlas cajt pa se ubadas s tem, na kolikih koncertih je kdo biu in da primerjas svojo in tujo kilometrino, rajs nared ksn zanimiv koncert, pa bo dejansko mogoce mal vec folka
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 23:07
BlazE.
Back to Top
Mamilan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2009
Location: Cuba
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mamilan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 23:42
Mah, Brezveze se neki kregamo, bol me čudi, da nekateri ravnčani niso prišli na špil ???? To pa je brez komentarja. Razumem primorce, ko so ble ceste zaprte zaradi burje in podobnega sranja, da pa si iz Ravn ali okolice pa ne prideš vsaj pogledat v lokal, to je pa res *** brez komentarja...Angry
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2009 at 23:50
Originally posted by Atheist Atheist wrote:


Vreme ni izgovor...Jovo, ti si res en smehLOL Mularija v naših koncih je razvajena, to je problem (pa tut vi vsi, nikoli neboš štekal, kaj se pomeni peljati 320 km na vsak koncert, Jovo, ne trudi se replyat, nikoli ne boš jebeno razumel, itak pa še v vaših koncih greš lih na 15 koncertov na leto)... sicer me pa bk v končni fazi, prenasičenost koncertov se odraža v vaših regijah Frogula (Gorenjska, Lj kotlina itd...), pri nas ne...To je bil prvi metal koncert po skoraj enem letu na Koroškem...
ti si mi res clovek na mestu, vendar te morm kljub vsemu popravit. . ne bi se glih strinjou da je biu to prvi metal koncert po skoraj enem letu na koroskem. . sva bla z wasted tinco tud konc avgusta u vasih krajih, namrec u crni na koroskem, k so spilal : lintver, thraw in rollin bastards. . sicr smo ga pa u ravnah en vecer prej skup pil u parku nism manjkou niti marca, k ste u komplexu spilal vi ( wartune ) , thraw in dickless tracy. . se bomo se zavohal na koncertih na koroskem, loh vam ze obljubim da januarja

nc, zdej se grem pa psihicno prpravt, se bom kr na siroko razpisou glede ucerajsnjega dogodka

Edited by sajmon - 21.Dec.2009 at 07:06
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 00:00
Uuuu, res je blo neki posebnga. Scepsis ste res carji, tut pol na placu, najjači glasbeniki! Dalkhu ste ga sekal, sploh na začetk so mi uni komadi trgal. Sear Bliss pa kr u redu, edino prekratko. Ozvočenje na sploh pa res na nivoju.

Afterparty - za popizdit dobr, jamanje carsko, pjn za bobni bit je men vedno mal bedno, ampak ni izpadl tok slabo :) (btw, res dobri bobni). Mičken je blo hladno prot jutru ampak je en zdraviln čajček potem naredu svoje. Lepa hvala še obema prevoznikoma in pa ostali družbi.
Troll
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 00:05
Đem je bil res kul ja, sploh najin doom/death jam na koncu, ki se ni hotel končati:D
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 00:24
Jest znam bit trd pa ne znam nehat ja :D
Troll
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 00:36
Sej prav,... več špilanja, boljše je:D
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 01:14
Men je blo zakon in hvala folku, ki je prišo na koncert. Rajš mam 30 folka ko te posluša pa nori, ko pa 100 folka, ko te gleda v tri krasne ko kip. Se je pa še enkrat pokazalo, da je Kompleks definitivno najboljši plac za špil pr nas od manjših dvoran, tako glede sounda kot vzdušja. Scepsis so pa itak norci od norcev. Da po tolkem cajtu brez vaj odšpilate komade tk ko ste jih je noro. Res ste asi! Pa še da ste uskočli za zamenjavo . Glede folka ga je mal sneg zasral, ampak mislim, da to tut ni pravi razlog. Glavn da smo se meli tisti ko smo bli fajn!
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 05:49
spet jst tuki. . vem da se na polno obiram, vendar sm meu svoje razloge za to, pac utrujenost in vse kar sodi poleg zdej bom poskusou se sam, karseda cimbolj analizirat vcerajsnje dogajanje. . mal me nespecnost daje, zato tud taka nerodna ura. .

ze sama pot proti koroski je bla vec kot zabavna. . sicr lepo pocasi, vendar preudarno. . lepa romanticna glasba se je sukala u avtu, od sabbat do nocturnal breed med samo potjo sva s tinco spotoma pobrala se mighty hammerja, nato smo nadaljevali pot u zimski idili na pravljicno korosko. . na sam kraj dogodka smo prispeli malo cez 19 : 00h, in ko sm pouprasou mimoidoce koliko ljudi je ze kaj nabranih, me niti ni toliko razocaralo dejstvo, da je blo u tistem momentu samo okoli 10 folka. . grobo receno je melo velik folka itak pridt na sam koncert, ne pa na morebitno projekcijo rotting christ, ki se mimogrede ni zgodila. . temu je kljubovalo tudi dejstvo, da je bilo premalo ljudi za kaj takega. . vendar je blo tud brez tega vec kot zabavno. . zakon folk na kupu, u backstagu so padale za đabe pice, je bla kr nasitna pica, to morm priznat, vendar odlicna prav tako pir kot vedno najbol mozn pocen, torej 1 , 70e, kuhan vincek je biu prav tako za đabe, in sm si privoscu eno merico tega carobnega napitka. . sicr se je sprot nakapljalo neki folka, ni blo pa spet neki blazne sile. . in kot je blo ze receno. . vreme za malomaren obisk ni izgovor! ! ! tko da tisti, ki ste rezerviral in vas pol ni bilo, ne da bi rezervacijo skenslal, bi vam blo pametn dat eno okol uses folk se trudi za nas metalce, vi pa taki egoisti. . ne vem no, to nikamor ne pelje, mogl bi se zamislit nad samim seboj. . pac, ce ves da te ne bo, skenslaj, ne pa met organizatorja za norca. . to je ze nickolikokrat tud crt ( dirty skunks ) pojamrou. . pricakovou sm kr neki folka iz ravn, oziroma okolice, vendar nobenega na spregled. . pa to ne leti na dolocene clane zasedb thraw in wurtune. . pac, bolj mladina, koroski forumasi jo menda le bezno poznate, vsaj predvidevam. . ne vem, po dolgem casu spet en metal koncert na koroskem, folk je pa raj doma kvackou. . lokalpatrioti pa taksni. . pol naj vsaj ne jamrajo, da se na koroskem nic ne dogaja, porka madona. . mislm, take svari me res podrazjo : / nima smisla zgubljat besed. . pac, ceprou so krvnik odpadl, sm se kljub vsemu narisou na " kraju zlocina " . . niti ne vem kok folka je blo, se je pa vidla klavrna podoba, vendar ce je blo res dejansko samo 30 kart prodanih, pol bo ze treba verjet organizatorju, ceprou se mi je na oko se vedno zdelo malo vec ljudi. . zdej pa da se kej vec povem o samih bendih. .

SCEPSIS - na oder so stopili malo cez 21 : 00h. . vec kot odlicna zamenjava za krvnik, ceprou konceptualno morda niso glih najbol sodili skupi. . vendar men ga je potrgal ze na prvi komad, da ne govorim kaj se je dogajalo cez ceu koncert. . najbol mi je pa glavo odlupil na 3 komade od sepulture in prav toliko od death. . odlicno odigrano, ceprou brez ene kitare, vas morm pohvalit sta mi bla pa vsecna komada tud od pantere in testament. . vsekakor se bomo se vidl na slovenskih odrih, kjerkol pac ze boste

DALKHU - bi se kr mogu strinjat s tinco. . tud sam sm se ucer mau bolj poglobil u vas nastop, pa ceprou sm vas ze nekajkrat vidu, vendar morm priznat, da je spomin malce medel. . je pa res da vas 30. 10 . ni blo u skofjeloski ostrigi in 6. 12 . na kranjskem bazenu, kot ze vsi vemo zarad bolezni u bendu, ceprou sm se blazno veselil vasega nastopa. . septembra na POA benefitu ste mi pa usli izpod nadzora, ceprou sm biu u vasi neposredni blizini men ste vec kot soliden bend, mi ga je pocufal na vas, tko da si vas spet zelim videt, se ne bi branu, ce bi blo to u kratkem. . mimogrede, ce me spomin na vara, ste odigrali tud znamenito dissection himno - unhallowed. . se morda motim ? namrec, malce sm biu ze postempljan :D sm pa tinci predlagou, da ko bo u ostrigi spet black metal night, da se povabi tudi vas, glede na to da vas u zadnjo ni bilo. . na bazenu mate pa prav tako " popravni izpit " . . pac, ko bo cas za to

SEAR BLISS - nism vidu, saj sm meu dolocene opravke, tko da tezko karkol komentiram, u detajle se pa raj neb spuscou :D najbol da zadrgo potegnem cez usta in prepustim se kksnemu drugemu da se izpove, ces kaksn ucinek so na njega / nanjo napravili. .

hm, kaj se povedat okol tega, vec kot odlicnega koncerta. . aha. . kot prvo se morm plagueangelu zahvalit za majcko vasega benda, nism vedu da ste tako radodarni, vendar podarjenemu konju se niti malo ne gleda u zobe. . me vsaj ne bo zebl cez zimo : D sm se ti zahvalu osebno, vendar se spodobi, da se ti zahvalim se prek virtuale, sicr javno je pa res, da sm neroden zadnje cajte, oziroma ne vem kje se me glava drzi. . ko si mi prvic podaru t - shirt, se sam ne vem kje sm ga zgubu, se morm mau zamislit nad samim seboj vendar hvala, ker si mi dal pol se eno majcko, sm ti iz dna srca hvalezen, tko da se ti kr dvojno zahvaljujem pa hvala ti za koledarcke, jih bom mau po kranju potalou. . hvala dolocenim osebkom iz thraw, wartune, oziroma scepsis, k so nam zrihtali prenocisce. . after je vec kot uspel, zelo sm se zabavou, dokler nism okol 3 : 30 h sam " zasmrcou " . . res zakon folk na kupu, plac za vaje mate pa tud sexy postiman res, se enkrat hvala, tega ne bom pozabu kr tako. . ko smo ustal, smo se pol odpravl na en cajcek, mi namrec zelo pomaga ob nedeljah, od alkohola se bom pa itak distancirou vsaj do petka, zdej si bomo nabirali moci za nove koncertne podvige. . pa ko smo se vracali nazaj, smo se se na pocivaliscu u lukovici ustavl. . sm su namrec po en sendvic in coca -colo, in pol mi majster za blagajno da eno malo darilce u obliki tovornjacka, ces ce mam kakega mulca doma, naj mu ga dam. . sm mu sam reku : " eh, to bo pa se malce pocakal, se nikamor ne mudi z otroki " , ceprou bi biu na leta, k jih mam, ze cajt za to

hvala tina za prevoz, le kaj bi jst brez tebe prav tako gre velika hvala mighty hammerju za druzbo na korosko in siphu za nazaj grede je blo fino mau pokramljat z vama. .

nc, koroska in prijatelji, se vidmo, ce ne prej, januarja u komplexu, ce se ne bo zgodilo kaj nepredvidljivega. . spet bo zabavno, ze voham

Edited by sajmon - 21.Dec.2009 at 16:29
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 12:29
tole sm prov mat mogu na mail poslat:D
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 14:54
Sajmon, a tko se zdaj temu reče... določeni opravkiLOL

Ja upam da bomo kaj uleteli na vaše konce, čeprav je res... ob poplavi koncertov tudi jaz mislim, da se trenutno nima smisla neki tiščat ven, pa tud pozimi mam jaz bolj medvedji bioritem (beri: postanem len in me skrbi sam za mojo ritWink).

Janko, pojdi spatLOL
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Orias View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 240
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Orias Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 15:08
določeni opravki ja . Spomin glede "himne" te ne vara Sajmon. Glede popravnih izpitov smo za, če bo interes organizatorja.
Back to Top
Gamroth View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 493
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gamroth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 16:50
ah točno... na te določene opravke sem čist ozabu Tongue
Good Guys Wear Black
Back to Top
Taijfl View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Mar.2009
Status: Offline
Points: 243
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taijfl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 16:53
Evo še moje skromno mnenje. Morn rčt, da se je res zalomvo, a na konc koncev se ne more vedno vse poklopit. Za Krvnik mi ni žal, bolj mi je žau za projekcijo (jebemo mater kje so bli kabli, je že pešl kaj domo neso), pa da ni metal muzka šopava v baru temveč nek pank, madžari pa naj grejo drugič prej od doma.
Dalkhu- zvenite vedno bolje, bas vam kr prstaja, spodoben black metal.
Sear Bliss - so bli super a ful prekratki (5 al 6 komadov) pa nč niso špilali iz zadnjega albuma, drgač pa upam, da bojo to napako še popravli enkart v bližni prihodnjosti in odšpilali pošteni set komadov.
 
 
je pa blo tut ob čakanju zanimivo, mavo sem spoznal folk tu dol s foruma - sajmon, pa tyrant, pa seveda mavo podebatirat z metalci.
neprecenljivo je pa bvo videt wasted tino v dark throne LS-ju.
 
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 16:58
hehe, pol pa nis velikokrat tince videvou po raznih koncertih. . namrec, jst jo poznam ze ene 5 let, pa loh recem da ma kr sirok spekter, kar se glasbe tice. . od black, thrash, death, . . do grind metala. . in mislm da s tem ni nc narobe, kvecjemu podprem lahko vse to
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 18:33
.....
Back to Top
TYOS View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TYOS Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 18:50
Fenomenalno je blo, hvala vsem za vse, še posebej Dalkhu za najboljši pir (Čehi obvladajo) in najbolj black metal koledarček :).
Live fast die old!
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 19:16
Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Sajmon, a tko se zdaj temu reče... določeni opravkiLOL

Ja upam da bomo kaj uleteli na vaše konce, čeprav je res... ob poplavi koncertov tudi jaz mislim, da se trenutno nima smisla neki tiščat ven, pa tud pozimi mam jaz bolj medvedji bioritem (beri: postanem len in me skrbi sam za mojo ritWink).

Janko, pojdi spatLOL
 
a to si mene mislu? sm naspan zdejSmile
 
hvala Daši za prevoz pa vse. pa TilčijuBig%20smile za pitiBig%20smile pa jestiBig%20smile pa spatiBig%20smile, dalkhu sendvič je prov sedu u nedelo zjutriThumbs%20Up
 
pa še opravičt se morm za tist izpad u zakloniščuShocked
 
scepsis so bli zakon ogrevanje, dalkhu bend večera, sear bliss so pa pač bli sam dobri!
 
pozdrav vsem k smo ga bluzil!!
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 19:17
pa še to..sajmon: mountains of might!! Approve
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 19:20
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

pa še to..sajmon: mountains of might!! Approve
dobr sva ga pojacala z immortal, predvsem s plato " pure holocaust "

kaksn izpad si pa meu, jst se namrec nc ne spomnim da bi bla kksna pizdarija ?
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 19:22
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

Originally posted by plegueangel plegueangel wrote:

Sajmon, a tko se zdaj temu reče... določeni opravkiLOL

Ja upam da bomo kaj uleteli na vaše konce, čeprav je res... ob poplavi koncertov tudi jaz mislim, da se trenutno nima smisla neki tiščat ven, pa tud pozimi mam jaz bolj medvedji bioritem (beri: postanem len in me skrbi sam za mojo ritWink).

Janko, pojdi spatLOL
 
pa TilčijuBig%20smile za pitiBig%20smile pa jestiBig%20smile pa spatiBig%20smile, dalkhu sendvič je prov sedu u nedelo zjutriThumbs%20Up
 

Ni panike, se je dobro končalo glede padlih stvariLOL na srečo:D.

Sm od jesti vstav da sm po tbe pršoBig%20smile, lej kejk piti je od včera ostavoBig%20smile, spati je pa pravBig%20smileBig%20smile...
se vidojko čimprejko...
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 19:23
Originally posted by sajmon sajmon wrote:

Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

pa še to..sajmon: mountains of might!! Approve
dobr sva ga pojacala z immortal, predvsem s plato " pure holocaust "

kaksn izpad si pa meu, jst se namrec nc ne spomnim da bi bla kksna pizdarija ?

Alkoholno je bil prestrašen.LOLLOLLOL
LOL
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2009 at 21:52
a obstajajo kksne slike ?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 78910>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.