Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Pfuj! (Grrrr No.2)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pfuj! (Grrrr No.2)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 17>
Author
Message
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 19:28
Originally posted by jajčk jajčk wrote:

Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2009 at 21:10
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 00:34
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?


Edited by vonklinkerhofen - 22.Nov.2009 at 09:41
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 11:13
Ja. Maš kaj proti? :D
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 11:44
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 


Edited by vonklinkerhofen - 22.Nov.2009 at 11:56
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 12:21
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 14:16
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji.


Edited by vonklinkerhofen - 22.Nov.2009 at 14:21
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 15:28
Zakon, postala bom medijska zvezda ^^
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 17:20
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2009 at 21:46
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji
 
by yordan:
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile
 
by vonklinkerhofen:
yordan, nikoli ne bo priznala, da ga tepe. Zakaj bi le? Vse to se dogaja za štirimi stenami.
Ubogi njen fant Oto.


Edited by vonklinkerhofen - 22.Nov.2009 at 22:03
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2009 at 01:17
by Provo Kator
pfuj in grr za vonklinkerhofna

Pa ne zdj komentirat, da to sploh ni smešno

Edited by Provo Kator - 25.Nov.2009 at 01:19
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2009 at 18:36
učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

over and out
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Nov.2009 at 21:56
ooo fak res grozn Shocked 
kšna študentska in to pa ni bla dovolj?
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 00:08
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

over and out
 
aj biu mokr robc? LOL
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 13:51
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrover and out

Menedžment pri kovaču?
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 13:59
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

učim se ceu mesec, znam vse, pridem na izpit, pozabm osebn dokumet in sm se lohka sam obrisou pod nosom.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrover and out

Menedžment pri kovaču?



haha:D škoda, a je bil prvi rok tole? ker takrt so 50x lažji izpiti ponavad, tega sm naredu na blef z 8:)
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 15:00
meneđmen pr kovaču ja...drgač sm poj po izpitu z enmu govoru pa je pravu da je isti kurac
...bedarija je sm to k mam zdj šele 16 februarja...mal sm zajebou klasika pač^^


Edited by (=cegu=) - 26.Nov.2009 at 15:00
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 15:17
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:


meneđmen pr kovaču ja...drgač sm poj po izpitu z enmu govoru pa je pravu da je isti kurac...bedarija je sm to k mam zdj šele 16 februarja...mal sm zajebou klasika pač^^

Jaz sem se tudi nekaj ucil, ampak bolj malo..

Potem pa se pozabil v roku prijavit, in je bilo sranje^^
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 20:28
grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 21:27
Grrrrrrrrrrr, ptič od bratranca skos čivka pa skače po kletki. Slišat je pa tak ko da bi avtu gume na ovinku ful cville, ker je kao naučen nekega "petja". Petje my ass :D
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2009 at 22:28
LOL spet težava z živalco LOL ojjjjj...  /pardon/
 
ker sem lih tle, še mal pojamrat LOL
grrrr na balast, ki ga nosim v glavi... čist zgubljena... kam sploh? need to escape...
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 00:19
Originally posted by grafin grafin wrote:

grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..
Pri meni zadnji 2 leti konstantnoLOL
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 10:32
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:

grrr, kam se je skrila moja koncentracija, delavna vnema in podobno?? lenoba na pohodu..
Pri meni zadnji 2 leti konstantnoLOL
sej ne more bit drugac, ce poslusas destruction, atheist, death, slayer, cynic, pestilence in sodom.. :P
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
jajčk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1426
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajčk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 12:32
Originally posted by mother earth mother earth wrote:

LOL spet težava z živalco LOL ojjjjj...  /pardon/
 
ker sem lih tle, še mal pojamrat LOL
grrrr na balast, ki ga nosim v glavi... čist zgubljena... kam sploh? need to escape...


Hehe, ma ne, v bistvu čist lepo poje, samo ko ga skos poslušaš ti začne najedat, ker ne morš normalno muske poslušat, ker on to sliši in začne pet. Big%20smile

Drgač pa ja, z Otom zaenkrat ni problemov več, edino to da mi je lumo ponoč ušel iz kletke in pojedu pol radirke, pa še vrtnco je zgrizu in mi potem v opravičilo al neki pustu en cvet na moji jopci (sicer cvetne list je skor cele poglodu, ampak dobr)
Pač tak taprav mali lump je Embarrassed
Bolje ispasti glup, nego iz avijona ^^
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 17:09
 
by jajčk:
Oto se mi je za omaro skril in ga že cel dan poskušam vn dobit. Sux big time. Thumbs%20Down
 
by Kali:
nastav hrano k vod do kletke pa v kletko pa se bo prej al slej vrnu not pol pa sam zapri :)
 
by jajčk:
Ma ja. Ne deluje. Si je gor prišu da je hrana past. To je nek super genij od podgane ej... Ma sj ko bo lačn bo vn prlezu do kletke pa bo... Sam je pa res da je že 2 dni za omaro. Pa OK, mal je dobu hrane ko sn ga pač vn bezala, v kletko ko je ma miljon pa noče... :(
 
by vonklinkerhofen:
? . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ? ? ? ? 
A Oto je tvoj fant?
 
by jajčk:
Ja. Maš kaj proti?
 
by vonklinkerhofen:
Nič nimam proti, samo čudim se, kako so lahko v enaindvajsetem stoletju tako kršene človekove pravice posameznika. Sicer se mi pa zdi ta primer zrel za obravnavo s strani policije.
 
by jajčk:
Ja, tut zveze niso več to kar so včasih ble... :/
 
by vonklinkerhofen:
Zgrožen sem, kaj se dogaja s fantom od Jajčk. Sej to je primer "avstrijskega Friclna" v Sloveniji
 
by yordan:
rajš priznej da ga tepeš no.Big%20smile
 
by vonklinkerhofen:
yordan, nikoli ne bo priznala, da ga tepe. Zakaj bi le? Vse to se dogaja za štirimi stenami.
Ubogi njen fant Oto
 
by Provo Kator: 
Pa ne zdj komentirat, da to sploh ni smešno
 
by jajčk:
Drgač pa ja, z Otom zaenkrat ni problemov več, edino to da mi je lumo ponoč ušel iz kletke in pojedu pol radirke, pa še vrtnco je zgrizu in mi potem v opravičilo al neki pustu en cvet na moji jopci (sicer cvetne list je skor cele poglodu, ampak dobr)
Pač tak taprav mali lump je Embarrassed
 
by vonklinkerhofen:
Js sm vesel zate, da so se stvari normalizirale. Upam, da tole ni zasledil kakšen slovenski novinar, ker ti pa znajo človeka zatret u nulo. Samo da so brani in gledani.



Edited by vonklinkerhofen - 27.Nov.2009 at 17:18
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2009 at 17:22
Grrrrr na novinarje!
(upam, da zdaj razumete, kaj sm vam hotu povedat z zgornjim dialogom)
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 19:14
ojej Shocked men je letos polet pomoje alko res mušgane uničil..kr tko..se prejšni teden neki učim in dons ponavljamo in kr nič ne vem..kt da še nikol ne bi prebrala te teme Confused 
 
pa grrrrr..k že dva dni kle pr ns najbol vetr piha..in pol ne morm spat k najbolj ropota..
pa grrrr na folk k voz po avtocesti 70..ok sj je res pihalo pa dež..sam tok grozn pa tut ni blo..
pa grrrr..k se mi ful spi..pa se morm učit..pa joj kok se mi nič ne da..dj nj bo že januar..
pa grrrr, ker ne najdem nobenga sopotnika za letos polet za neeekam deleč it..
pa ja, dons ni glih moj dan..
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 19:32

glede možganov je tule enako ko pr teb.

:D
pa veš ki je še poletje? :D
Sej bo.
 
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 19:34
plecocicho: En velik grrr na en doticni zavod, ki razpise razpis za prosto delovno mesto. Pol se prijavis in v petek dobis mejl, da moras do ponedeljka do 15 ure napisati porocilo. Ti se matras v ne do pete ure zjutraj in nekako spises to porocilo. Po enemu tedno ne dobis nobenega mejla ali obvestila, pol ti pa povejo da tako ali tako nisi ustrezal njihovim pogojem in da tvojega porocila sploh niso pregledali, ces, da so prejeli veliko porocil. DA JIM MAU JEBEM!!!Censored
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mizzi
Senior Member
Senior%20Member
Avatar 


Posted: 07.Oct.2009 at 15:48
Prijavi jih.,
______________________________
 
_______________________________________________________________
 
 
Vonklinkerhoffen:
KAM?
A NA AŠTER KOMANDO?
TI SI MI EN TAPRAU!!


Edited by vonklinkerhofen - 30.Nov.2009 at 19:44
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 19:42
Originally posted by rožica rožica wrote:

glede možganov je tule enako ko pr teb.

:D
pa veš ki je še poletje? :D
Sej bo.
 
ja pa js si morm počas kšno letalsko karto kupit..to je tko..pač morš Big%20smile zdej po novmu letu so ponavad kšne ql cene za poletje..greš z mano na izletek po ameriki?
 
pa še grrr..k sm js zj tut v sistemu štipendij z 8,5 povprečja Cry
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 20:19
Vonklinkerhoffen:
KAM?
A NA AŠTER KOMANDO?
TI SI MI EN TAPRAU!!

na inšpektorat za delo
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2009 at 21:57
BEJŠUPIĆKUMATER na to, da končam seminarsko in pol vidim, da je maksimalno število besed 1800, js jih pa mam čez 2400 ... in zdej ne vem kaj the fuck nej pobrišem, ker so skor vsi podatki dokaj pomembni. Joy!
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Dec.2009 at 10:49

Ja ja grrr in še enkat grrr, morm delat diplomo pa rabm eno močno brco v ... nekam pač.Dead

Pa še en grrr ker sm zbolu matr noAngry
Kok je fajn (NOT!) k morm dvakat v eni noči zamenat postelnino ker švicam fuŁDeadDeadDead
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2009 at 11:00
js te lah brcnem v jajca..baje znam kr fajn, vpraši hopsya LOL
 
js pa grrr, ker sm si hotla nardit pravi čaj in mi je enga res dobrga k sm ga iz Škotske prnesla zmankal, in sm si nardila enga od 1001 cvet in sploh ni tok dobr Unhappy
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2009 at 14:21
rdeche ochi... in monitor... hejt it... ko, b mati narava vedla kaj pochnem s tem prekrasnim organom, ki mi ga je podarila... ahhh :PPPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2009 at 19:29
Pred zaslonom ljudje "pozabimo" mežikati, zato so oči rdeče - sam monitor ni škodljiv. Zatoo je fajn, če se navadiš zavestno bolj pogosto mežikati, kadar delaš z računalnikom.
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2009 at 21:10
ja tata, zhe blendam :)))))) vesh kulkrat sm to zhe slishala... pa kr ne hasne... si morm napisat BLINK BLINK na listek in ga prpopat na monitor... dragch pa se tolazhm s tem, da vsaj zjutraj in zvecher mal telovadm z ochmi... v bistvu je razlika zhe ful opazna... vchjr je blo res mal tu mach z unim montiranjem... dns sm mela pa druge sorte izgrede v sluzhbi... juhu... tezhko je zhvet v kozhi upornika... nema spasa... :PPPP ajd, lep vechjr zheliiiim

Edited by PiWi - 08.Dec.2009 at 21:12
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 09:36
Celo noč pisala seminarsko, spala 3 ure, sm šele na polovici, pa še vedno en vem točn o čem bom pisala.
Zdej šiht, pol faks, pol pa pisanje naprej. Valda zjutri nemorm potegnt, kr mam obvezno predavanje. Bemte če mi ne rata...
Komi čakam petek, da bom lahko spala.
Metal je muska za grde.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 09:37
eni majo programcek, da jih spomne vsakih 15 minut pogledat v luft namesto v monitor.. :)))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 11:15

jutri grem smuchat ob peti uri zjutri Dead kaj sm jz mogla narest Mirch v prejshnjem zhivljenji... Dead

uuu... kako se kliche ta programchek, grafin?
 
tokio, tshchim pestiiiiiiiiiiiii...
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 11:56
Grrrr.. Bolan :(
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 17:56
Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 18:02
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.

A ni logično?

It's the end of the world!!!
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 18:05
Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.

A ni logično?

It's the end of the world!!!
 
O fak! Sem si predstavlu, da bo konec sveta bol spektakularen. Zdaj pa tole sranje.


Edited by vonklinkerhofen - 09.Dec.2009 at 19:22
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Dec.2009 at 18:09
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by pestilence. pestilence. wrote:

Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Berem tele poste, nč kej konkrertnega ne napišete, da bi se človk lahk kej "upikni" in kero reku!
Sama tuga vas je.
A ni logično? It's the end of the world!!!

 

O fak! Sem si predstavlu, da konec sveta bol spektakularen. Zdaj pa tole sranje.

sam razmišljam enako, torej - sočustvujem.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2009 at 01:14
grrrrrrrrr na strojnistvo...
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2009 at 21:05
grrrrrrrrrrrrrrr kok me je dons višina zjebala na plezanju..kr kwaaaa, nč jasn..alpa da že skor dva mesca hodm plezat pa zmer navadn, dons pa kr neki..gledam dol, pa vse zgleda še enkrat viši kot pa ponavad..grrrrrr :/  
Back to Top
Tokio View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1242
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tokio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2009 at 22:41
Zadnje tri noči so zaznamovane s povprečno 2,5 urami spanja. Danes pa spet.
 
Jutr pa best frend diplomira tko da spet ne bo nč s spanjem. Me zanima kdaj me spalna koma zadane.
 
piwi hvala za pesti
Metal je muska za grde.
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2009 at 18:22
Tokio: upam, da ne voziš avtomobila v takem stanju. Ali pač?
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2009 at 19:14
Grrrr pa doma bit v petek zvečer, kurčova vročina :/
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 17>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.