Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Winter Camp Bohinj
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Winter Camp Bohinj

 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>
Author
Message
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 15:17
Tina, we'll be always there for yooooooooou!

Šufer, čakamo na tvoje fotke!
Clive Barker For President!
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 16:47
beybeeeeeeeaaaaaah!!!
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:05
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Nisem nikjer napisal, da je kdo začel poslušat metal zarad MoM...


Dans moraš pazit kaj govoriš, ker deset ljudi slišano razume na deset načinov...
©HAHA
Mislim da je kdo tako razumel zarad tega:
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

so glih oni glavni krivec, da je Slovenija postala metal država.


Se pa načeloma strinjam z napisanim, lepo je, da ti nekdo pripelje zadevo za vogal, stroški vem da niso mali, ampak je res kot je enkrat že nekdo (mislim da Matos) napisal. Vsega imamo polno rit in smo razvajeni. Zarad tega pol pa na koncu sploh ne gremo nikamor. Saj je povsod isto. Trgovine, storitve, turizem, gostilne...radi bi imeli vse in po možnosti zastonj. Včasih (ko sem bil še mulc in lep;)) sem bil na koncertu kolker se je dalo pogosto...tud spat po koncertu v kaki luknji mi ni bil problem, nikol nisem razmišljal kako bom kam prišel in kako domov...takrat smo si želeli to, kar je dans. Če pa bi blo tako? Ne vem?
Pa dans je še denar pizda... ne zaslužim slabo, pa se moram včasih vprašat če si lahko nekaj privoščim. Pred desetimi leti, ko sem zaslužil en drek, sem imel 10X več se mi zdiConfused Ma pizda... kot študent sem si več privoščilWacko
Kje si Tolar?Cry

Vsem vam želim, da se vam stroški pokrijejo. Res. Od srcaHeart.

Sorry za off-topicEmbarrassed


Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:06
Originally posted by Stoyan Stoyan wrote:

Originally posted by Ružo Ružo wrote:

hahahahahaahah,take ženske so mi všeč
Dej Ružo k ti smrdi szi guobca Dead

kej je stojan?si szi primorske?hahahaahahahahahahahah,itsk hofer vinio,hahahaahahvsde pripombe sprejemmam na private messewenger.(al osebno-na 4 oči)....haaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa,enim smrdi szi gwbca po vinu...eni serjejo klamfde....tretji .....tretjim pa diši po jagodnem soku iz merkatorja
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
jerrej View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 21.Mar.2008
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jerrej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:15
Originally posted by Ružo Ružo wrote:

Originally posted by Stoyan Stoyan wrote:

Originally posted by Ružo Ružo wrote:

hahahahahaahah,take ženske so mi všeč
Dej Ružo k ti smrdi szi guobca Dead

kej je stojan?si szi primorske?hahahaahahahahahahahah,itsk hofer vinio,hahahaahahvsde pripombe sprejemmam na private messewenger.(al osebno-na 4 oči)....haaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaa,enim smrdi szi gwbca po vinu...eni serjejo klamfde....tretji .....tretjim pa diši po jagodnem soku iz merkatorja
dej se skoliraj in premesti svoja občutja v CHICKFIGHT debate
Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:19
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Ružo Ružo wrote:

za belfegor ne bi dal centa...bom pa dal tovarni rog za punk fest 10 euru benefit prostovoljnih prispevkov...malo v izi folk....kej zdej ste vsi "metalci "napadeni? hahahraje spite en kozarc vina...tako ku jst tle ,k berem neke obrambne fore....čin,metalci....
 
 
 
 
tale post si daj pa v podpis, tolk d se folk ne bo več zgražal  nad tvojimi umotvori, zaostal panks je pač kar je. Čin!
 
@šubic-Dawn patrol, Metalsteel, Requiem, Overtures... če bi bli še shutdown pa lene kosti bi mel pa vse slo heavy bende kle :)

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,......kej ste dobili grešnega kozla?naj mi bo opravičeno....maja bom dopolnil 17 let
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:23
ružo is out of this shit
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:28
Dobro, če nekdo odpre Slovenijo kot državo svetovnemu metal trgu, še ne pomeni, da je enemu 10 letniku prvič dal Metallico CD za poslušat. Dandanes v dobi interneta ne gre glih več tako. Prej si sovrstniki pošiljajo torrent linke, kakor da bi nekdo prišel s prvo metal plato iz trgovine. :)

Hja res je da je ponudbe ratalo izjemno veliko in mislim da je prav tako in dokler traja naj bo :) Sem pa siguren, da če bi šlo vse v tri krasne in bi se vrnili v brezkoncertno obdobje, da bi šlo velik folka na antidepresive, droge, ... več bi blo samomorov in folku bi dejansko dogajal na vsakoletnem Nightwish koncertu.

Drugače pa mislim da smo včasih vsi že spal na razno raznih čudnih prostorih po koncu koncerta. Pa ne da to ni več izvedljivo, ampak preprosto EMŠO ne dovoli več ;)


Edited by BudZpencer - 08.Mar.2010 at 19:29
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Vragg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vragg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 19:52
Pa sej ne veš al je to dobr al slabo, da se vse po netu vleče. Mislm, za ns (revne in zagrete) je vsekakor bolše da vlečemo dol z neta, ampak če se keš nabere pa tudi ke pa sm kupim kak CD oz. majco :) Teh svetovno znanih bendov raj ne kupujem ampak kšne domače podprem ko EP kupim, ker mislim, da bo tem velik bl prov pršlo.

Mi smo na tem wintercampu nameraval clo kampirat, pa smo pol dobl ugodno ponudbo 15€ za osebo zdilal na 9 in pol smo 3 spal namest 1 :P Sej, če bi mel keš bi z veseljem dal, če pa ni pa ni :D
Your god is dead! The goatchrist prevails!
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 21:12
Originally posted by Tormentor Tormentor wrote:


Originally posted by AishaBerg AishaBerg wrote:


Originally posted by engl engl wrote:

to je dobro vprašanje. kero mladoletno zapito metalko z močno menstruacijo je Helmut zlorablju :D 
hm. ne bi komentirala :Dsicer je blo to že prej javno priznano, sam še jz potrjujem: helmuth je neolikana rit brez spoštovanja do ljudi okol sebe, še posebi žensk.
Točno tako, kake je lani delau na Metalcampu. Nemoreš publiki govorit assholes, kera budala.



Ko pa Alexi Laiho ali pa kater drug od bolj znanega banda
to govori pa nobenga ne moti..
Da nas imenujejo assholes, motherfuckers, fuckers etc...
Kinda funny
Back to Top
plegueangel View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11.Jun.2008
Status: Offline
Points: 1651
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plegueangel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 21:28
Originally posted by Vragg Vragg wrote:

Pa sej ne veš al je to dobr al slabo, da se vse po netu vleče.  Mislm, za ns (revne in zagrete) je vsekakor bolše da vlečemo dol z neta, ampak če se keš nabere pa tudi ke pa sm kupim kak CD oz. majco :)


Sej mislim da bendov niti ne moti tolk, da se tud na tak način pride do njihove glasbe. Sej morm rečt, da sem kot šolar/dijak imel bore malo originalov. Presnemavanje kasetWink Pa kasnej CD->MC, pa neki res dobrih plat.
Sem pa poznal vsak cover, naslove vseh komadov, večino besedil, člane v bendu, prebral booklete (če sem le dobil kak original v roke) od zahval do drugih podatkov...Danes v času globalizacije in interneta v vsak dom pa slišim  - wau... ful dobro. Pozabim dat v zato namenjen direktorij in pozabim... Ravno zato sem spet začel kupovat plate.
Je pa res, da nekateri pretiravajo s cenami... mislim... 20€ za CD??? Ma ne meCensored
Faggot.... mislim fagot, pa flavta...
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 22:23
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Ružo Ružo wrote:

za belfegor ne bi dal centa...bom pa dal tovarni rog za punk fest 10 euru benefit prostovoljnih prispevkov...malo v izi folk....kej zdej ste vsi "metalci "napadeni? hahahraje spite en kozarc vina...tako ku jst tle ,k berem neke obrambne fore....čin,metalci....

 

 

 

 

tale post si daj pa v podpis, tolk d se folk ne bo več zgražal  nad tvojimi umotvori, zaostal panks je pač kar je. Čin!

 

@šubic-Dawn patrol, Metalsteel, Requiem, Overtures... če bi bli še shutdown pa lene kosti bi mel pa vse slo heavy bende kle :)
Maj pojnt ikzektli! ;) Treba je začet musko ustvarjat, ne pa šundr.

 

Zatu si pa ti tuki, da boš pukazu kaku s tu dela...Big%20smile


Ne bom. To stane, metalci pa nimajo dnarja.
www.myspace.com/simonsubic
Back to Top
Tormentor View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 23.Apr.2008
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tormentor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 22:49
Originally posted by Mraz Mraz wrote:

Originally posted by Tormentor Tormentor wrote:


Originally posted by AishaBerg AishaBerg wrote:


Originally posted by engl engl wrote:

to je dobro vprašanje. kero mladoletno zapito metalko z močno menstruacijo je Helmut zlorablju :D 
hm. ne bi komentirala :Dsicer je blo to že prej javno priznano, sam še jz potrjujem: helmuth je neolikana rit brez spoštovanja do ljudi okol sebe, še posebi žensk.
Točno tako, kake je lani delau na Metalcampu. Nemoreš publiki govorit assholes, kera budala.



Ko pa Alexi Laiho ali pa kater drug od bolj znanega banda
to govori pa nobenga ne moti..
Da nas imenujejo assholes, motherfuckers, fuckers etc...
Kinda funny


Kot prvo drugače je, če frontman reče "motherfuckers" ali "fuckers", to ni mišljeno žaljivo.

Asshole pa idiots pa je žaljivka.

In točno to Helmuth govoru publici na Metalcampu + še sredinca je kazau publiki. Meni ni blo nič jasno, res je budala. Glede na to kakšen procent ljudi posluša metal(sploh pa ekstremnejše različine) na svetu, so lahko veseli da so pršli do tam kjer so zdaj, pol se pa tako obnaša do fenov je res idioitsko. Če je kdo idiot je on! Amen.

Pomojem se Chuck Schuldiner obrača v grobu.

In nevem od kje si zdaj Laihota potegnu, to sploh nima veze z znanostjo oz. slavo benda. Glede na to da so Belphegor pri Nuclear Blastu, so kar znani oz. slavni se ti ne zdi?


Edited by Tormentor - 08.Mar.2010 at 22:56
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 23:07
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Dobro, če nekdo odpre Slovenijo kot državo svetovnemu metal trgu, še ne pomeni, da je enemu 10 letniku prvič dal Metallico CD za poslušat. Dandanes v dobi interneta ne gre glih več tako. Prej si sovrstniki pošiljajo torrent linke, kakor da bi nekdo prišel s prvo metal plato iz trgovine. :)

Hja res je da je ponudbe ratalo izjemno veliko in mislim da je prav tako in dokler traja naj bo :) Sem pa siguren, da če bi šlo vse v tri krasne in bi se vrnili v brezkoncertno obdobje, da bi šlo velik folka na antidepresive, droge, ... več bi blo samomorov in folku bi dejansko dogajal na vsakoletnem Nightwish koncertu.

Drugače pa mislim da smo včasih vsi že spal na razno raznih čudnih prostorih po koncu koncerta. Pa ne da to ni več izvedljivo, ampak preprosto EMŠO ne dovoli več ;)


Plagueangel, Bud in ostali, se popolnoma strinjam.

Da še jaz pristavim, velikokrat sem povedal, pa še kdaj bom. Samo ko se nikogar ne bo prijelo. Konec devetdesetih je bil obupen čas biti metalec. Domači bandi so trajali dva meseca, nastali, imeli vaje, dva nastopa in razpadli in bili temu primerno kvalitetini. Edino God Scard od takrat še živijo... če še... Scaffold so se pravkar pojavili, Dusk delight so imeli celo kaka dva špila, Noctiferija je začenjala,... Tujih grup v Slovenijo skoraj ni bilo, cela fešta je bilo iti na kak live insanity s tretjerazrednim italijanskim bandom in par razglašenimi domačimi skupinami. Če je bilo treba pa se je šlo tudi v Maribor, Sežano, spalo po skretih, parkih poleti,... Bila je meja in problemi z njo. Si pol leta čakal in se veselil, nekam prišel pa ni bilo nič ker je kateri od bandov pozabil pasuš in so ga obrnili. Se spomnim kako sem se veselil The Crown, ki sicer niso ravno nekaj najboljšega po mojem okusu ampak bilo je NEKAJ! in valda se gre. Pa so na meji naredili one-eighty. Tisto je bil eden hujših dni v mojem lajfu. Sem bil tolk na spidu da se mi je kar malo v glavi pocvrlo in bil par dni v konkretni depresiji LOL. Mater, da bi imel danes kaj več keša bi bilo moje življenje nebesa. Metal all the way. O tem bi pred leti lahko le sanjal.

Ne mislim pljuvati čez nobenega organizatorja, ki spelje dogodek na nivoju. Sem že zadosti star da si lahko konkretno predstavljam koliko truda, energije, stroškov,... je potrebno za to. Jaz enostavno ne bi imel niti volje da bi kaj takega probal izpeljat, tudi če bi vse drugo klapalo. Slava vam organizatorji!

Izgleda da bi res rabili ene tri leta brez koncertov da bi da bitchez pričeli malo ceniti to kar imajo.

Onega panksa pa kar pustite da se pogovarja sam s sabo, flašo ali fikusom.

Pa saj so festivali kul in prijetni ampak da ima Slovenija Metalcamp, nekaj kar se lahko primerja s svetom in trofiš ljudi od povsod, pa ti špilajo CC, Decapitated, Nevermore, Immortal,.... to je pa wow!!!!


Edited by devlin - 08.Mar.2010 at 23:11
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Mar.2010 at 23:32
Devlin, super napisano!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 00:30
mater tist z the crown se pa spomnem-ostriga pa fukneni polcaji.....pa fak lih sm zaćel vn hodt ko so se dogajale zgoraj omenjene live in-sanity, mam še par plakatov doma...niso zmer eni "....poetry" špilal?ajej.....uglavnem, vse tečnobe si preberte post od devlina!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 01:17
jap, infernal poetry. .
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 10:50
Moram še dodat da nas je bilo tudi občinstva istih 10 fac vedno LOL. Placi so bili prazni... Danes pa je folka polno, s tem je narasla tudi količina šrota ki se nekaj duva po koncertih, skozi pametuje,... Smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Provo Kator View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 08.Oct.2009
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 364
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Provo Kator Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 11:15
Naj raje še kdo napiše kako reportažo, namesto da pametujete tisti, ki vas sploh ni bilo tam.
Vodkodlaki in vamparji
Back to Top
WILDEN MATIKEN View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 06.May.2008
Location: Papua New Guinea
Status: Offline
Points: 782
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WILDEN MATIKEN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 12:01
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Dobro, če nekdo odpre Slovenijo kot državo svetovnemu metal trgu, še ne pomeni, da je enemu 10 letniku prvič dal Metallico CD za poslušat. Dandanes v dobi interneta ne gre glih več tako. Prej si sovrstniki pošiljajo torrent linke, kakor da bi nekdo prišel s prvo metal plato iz trgovine. :)

Hja res je da je ponudbe ratalo izjemno veliko in mislim da je prav tako in dokler traja naj bo :) Sem pa siguren, da če bi šlo vse v tri krasne in bi se vrnili v brezkoncertno obdobje, da bi šlo velik folka na antidepresive, droge, ... več bi blo samomorov in folku bi dejansko dogajal na vsakoletnem Nightwish koncertu.

Drugače pa mislim da smo včasih vsi že spal na razno raznih čudnih prostorih po koncu koncerta. Pa ne da to ni več izvedljivo, ampak preprosto EMŠO ne dovoli več ;)


Plagueangel, Bud in ostali, se popolnoma strinjam.

Da še jaz pristavim, velikokrat sem povedal, pa še kdaj bom. Samo ko se nikogar ne bo prijelo. Konec devetdesetih je bil obupen čas biti metalec. Domači bandi so trajali dva meseca, nastali, imeli vaje, dva nastopa in razpadli in bili temu primerno kvalitetini. Edino God Scard od takrat še živijo... če še... Scaffold so se pravkar pojavili, Dusk delight so imeli celo kaka dva špila, Noctiferija je začenjala,... Tujih grup v Slovenijo skoraj ni bilo, cela fešta je bilo iti na kak live insanity s tretjerazrednim italijanskim bandom in par razglašenimi domačimi skupinami. Če je bilo treba pa se je šlo tudi v Maribor, Sežano, spalo po skretih, parkih poleti,... Bila je meja in problemi z njo. Si pol leta čakal in se veselil, nekam prišel pa ni bilo nič ker je kateri od bandov pozabil pasuš in so ga obrnili. Se spomnim kako sem se veselil The Crown, ki sicer niso ravno nekaj najboljšega po mojem okusu ampak bilo je NEKAJ! in valda se gre. Pa so na meji naredili one-eighty. Tisto je bil eden hujših dni v mojem lajfu. Sem bil tolk na spidu da se mi je kar malo v glavi pocvrlo in bil par dni v konkretni depresiji LOL. Mater, da bi imel danes kaj več keša bi bilo moje življenje nebesa. Metal all the way. O tem bi pred leti lahko le sanjal.

Ne mislim pljuvati čez nobenega organizatorja, ki spelje dogodek na nivoju. Sem že zadosti star da si lahko konkretno predstavljam koliko truda, energije, stroškov,... je potrebno za to. Jaz enostavno ne bi imel niti volje da bi kaj takega probal izpeljat, tudi če bi vse drugo klapalo. Slava vam organizatorji!

Izgleda da bi res rabili ene tri leta brez koncertov da bi da bitchez pričeli malo ceniti to kar imajo.

Onega panksa pa kar pustite da se pogovarja sam s sabo, flašo ali fikusom.

Pa saj so festivali kul in prijetni ampak da ima Slovenija Metalcamp, nekaj kar se lahko primerja s svetom in trofiš ljudi od povsod, pa ti špilajo CC, Decapitated, Nevermore, Immortal,.... to je pa wow!!!!
 
glede organizacij,bi povedow samo nekej,nimam neč proti nobenmu in usak nej dela kar če,samo danes malo kašnemu organizatorju bi dal roko.pomojem jih niti 25% ne organizira in izpelje koncerta ali bilokej iz svojga žepa.če si res tako hard plačaj žur iz lastnega žepa,in če ti obrne je ok,ne pa da potem reče organizator,ja veš sm popušu,ti nemorem plačat alpa ti plačam manj?!to mene ne zanima!recimo da imam ozvočenje alpa luči alpa stejđ klapa vestno nrdi in si zasluži kar je nrdila,če kdo spuši to ni opravičilo.alpa še bol hart organizatorska finta je.bend recimo če met 200eur organizator reče ok,po končanem špilu pa ,ja veš niblo lih folka kot smo pričakovali ti damo 100?!to ne leti na definitivno ta festival pač na večino kar se organizira tle po sloveniji!-prej bi reku da za obisk je bol pomembna cena in reklame!ConfusedAngry
+(enkrat manša cena vstopnic=enkrat več ljudi=enkrat več popitega alkohola=2x večji žur-klapa reče folka je blo žur je bil!)+-Shocked


Edited by WILDEN MATIKEN - 09.Mar.2010 at 13:10
lepo je,če si pijan kot krava in ležiš u travi pokozlan po glavi!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 14:14
Jah, to s plačevanjem bendov pri nas je včasih in pri določenih res tudi svinjarija, potem pa še SAZAS dodaš,...

Edited by devlin - 09.Mar.2010 at 14:14
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 15:48
Jah če gre en večji dogodek v minus boš kot organizator itak probal zreducirat stroške, kjer se pač da. Zdaj z dvorano ne gre, ker če to narediš nimaš sam več vstopa tja, kaj šele da bi kdaj še delal, s tujimi bendi tud ne gre, ker imaš pogodbo, torej ostanejo le še lokalni bendi, katere se vpraša če bi se dal kaj znižat. V mojem primeru sem to že parkrat naredil... sem pa vedno vprašal če se da, ne le 'tolk dobite in me ne zanima'. Se je pa ničkolikokrat zgodilo, da je sam bend do mene prišel in rekel da ni treba nič.. da vidi da ni folka. Respect
Glede mojga žepa pa ne bom, ker mam občutek da delam zastonj (koncerte in redni šiht)...

cenejše vstopnice se ne da žal.. (teoretično zdej) če maš tuj bend, ki noče it pod 3000 eurov (kar si dejansko zasluži) + če je najem dvorane skor jurja + da moraš še ene 500 eurov ruknit za pijačo, jedačo in hotele + SAZAS + lokalni bendi + .... nekak vstopnian ne more bit 5 eurov na placu za 300 kajne :)

Šank imajo pa vedno klubi, tako da koliko se spije se organizatorje vsaj v Ljubljani ne tiče... mislim da je isto skoraj povsod drugje po Sloveniji.


Edited by BudZpencer - 09.Mar.2010 at 15:51
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 16:58
Črt, ne ponavljaj se po vsakem koncertu, pliz. Nima smisla...
Nekateri pač vse to skup jemljejo samoumevno. Polna rita vsega. Če ne bi bilo nič od koncertov, bi pa jamrali zaradi tega! Še enkrat vsaka čas ljudem, ki jim še vedno ni vseeno za sceno pri nas in še naprej delajo koncerte (v večini primerov z minusom) in že mnogo let upajo na boljše čase. Na sceno brez razvajenih mulčkov čebulčkov... AMEN!
Clive Barker For President!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 17:25
Stfu vsi pa raj še kej fotk namečte, tnx, baj.
Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 17:40


Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 17:42
Haha, Marin je začeu rutko uporabljat. Kdo ve zakaj... Big%20smile
Ne preklinjam več.
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 17:52
Morda se pa res že kr mal ponavljam... ok, ne bom več Embarrassed

Mi pač rahlo dvigne pritisk, ko se začne pisat o bajnih profitih s koncerti in kako bi vsi delal koncerte s prostovoljnimi prispevki, plus bi bil pa z prodanim alkoholom. Najbolj da si še burek/kebab kiosk postavim pred Galo, da bo $$$

over & out...

Upam samo da bo Winter camp kljub očitnem minusu tudi naslednja leta, ker mi je ideja res super.
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
JuRiJ View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 886
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JuRiJ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 18:00
Originally posted by Egzi Egzi wrote:

Haha, Marin je začeu rutko uporabljat. Kdo ve zakaj... Big%20smile


I had a bad hair day , sej boš pršu na moje.... Big%20smile

Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 18:04
Originally posted by JuRiJ JuRiJ wrote:

Originally posted by Egzi Egzi wrote:

Haha, Marin je začeu rutko uporabljat. Kdo ve zakaj... Big%20smile


I had a bad hair day , sej boš pršu na moje.... Big%20smile

Počasi prihajam Wink sori za oftopik.

Bi pa useeno rt vidu kšno slikco folka, če ma kdo. Mene me ni blo in NI biu problem denar, ampak šolaaa Embarrassed
Ne preklinjam več.
Back to Top
Katana View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 18:12
Men se pa ne zdi dobra ideja winterkamp... Smučala sigurno nebi (drgač mi je kr fajn smučat), ampak ne gre mi skp alkoholna utrujenost + nasledn dan preživet na smučišču. Lih smo si mal opomogl od decembra in januarja (denarno), pa se začne šparanje za poletne festivale (da ne omenjam koncertov vmes, ki jih ni mal - Europe, KISS, Veliki 4je, Scorpions, + koncerti na domačih tleh), pol pa še tole dajo vmes... Sm misnla najprej da je zafrkancija. Me je mikal prit, samo če ni dnarja ga pač ni. 

Edited by Freia - 09.Mar.2010 at 18:13
Back to Top
savior View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 582
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 18:49
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Ružo Ružo wrote:

za belfegor ne bi dal centa...bom pa dal tovarni rog za punk fest 10 euru benefit prostovoljnih prispevkov...malo v izi folk....kej zdej ste vsi "metalci "napadeni? hahahraje spite en kozarc vina...tako ku jst tle ,k berem neke obrambne fore....čin,metalci....
 
 
 
 
tale post si daj pa v podpis, tolk d se folk ne bo več zgražal  nad tvojimi umotvori, zaostal panks je pač kar je. Čin!
 
@šubic-Dawn patrol, Metalsteel, Requiem, Overtures... če bi bli še shutdown pa lene kosti bi mel pa vse slo heavy bende kle :)
Pozabil si Use Less :P
http://www.reverbnation.com/uselessslo

http://www.fs.uni-lj.si/avio/dbf

Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 20:39
Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Jah če gre en večji dogodek v minus boš kot organizator itak probal zreducirat stroške, kjer se pač da. Zdaj z dvorano ne gre, ker če to narediš nimaš sam več vstopa tja, kaj šele da bi kdaj še delal, s tujimi bendi tud ne gre, ker imaš pogodbo, torej ostanejo le še lokalni bendi, katere se vpraša če bi se dal kaj znižat. V mojem primeru sem to že parkrat naredil... sem pa vedno vprašal če se da, ne le 'tolk dobite in me ne zanima'. Se je pa ničkolikokrat zgodilo, da je sam bend do mene prišel in rekel da ni treba nič.. da vidi da ni folka. Respect
Glede mojga žepa pa ne bom, ker mam občutek da delam zastonj (koncerte in redni šiht)...

cenejše vstopnice se ne da žal.. (teoretično zdej) če maš tuj bend, ki noče it pod 3000 eurov (kar si dejansko zasluži) + če je najem dvorane skor jurja + da moraš še ene 500 eurov ruknit za pijačo, jedačo in hotele + SAZAS + lokalni bendi + .... nekak vstopnian ne more bit 5 eurov na placu za 300 kajne :)

Šank imajo pa vedno klubi, tako da koliko se spije se organizatorje vsaj v Ljubljani ne tiče... mislim da je isto skoraj povsod drugje po Sloveniji.
me preveč prsti srbijo da  ne bi kej povedu..ku da bi poslušu pogajanja med vlado delodajalci in sindikati delavcev...lahko povsem praktično potegnemo vzporednico-dvorana direktor,tuj bend-uprava,lokalni band-delavec.....in smo tam ku vedmno....se pravi lokalni band mora sprejet nižjo provizijo ker ni bilo folka?enako lahko tuj band to napravi.......če ima jajca.....spet vzporednica.država nam skoz govori da moramo bit veseli če imamo sploh delo?za 400 euru.....!!!!no tnx....če je že band iz tujine, še ne pomeni da si zasluži 3000!!!!euru!!!!bmk,jst tako mislim......in spet se bposte vsuli  zreplikami!!hahaha,ok,....če se da bendu iz tujine, ki se niti približno ne morejo kosasti z lokalci,3000 euru, se da našemu bandu komot tistih 200 euru....stroški se reducirajo povsod,!!de facto...in tako mora bit...band namesto tri bo dubu 2,9....in to jew to....eni bandi si zaslužijo res 3000 euru....in pole se vabi neke čildrene,arktičnu solatu,lamb of good, soilwork,neke emo bande, ki si pomoje seveda, ne zaslužijo centa....in to se dela za new age "metalce"...do 18 let....in seveda da pole taki pridejo na fest...če smo že mladi neki debili...mmislim da nas je nekaj ki znamio mislit s svojo glavo....in je nerazumljivo zakaj se morajo lokalci sprijaznit z manj.....prazna dvorana je pri glavnem in prvem bandu.....tako je vsaj ponavadi.....in taki bandi "nek pičkurski emo jokalni
 metal" poa mormo sprejet?za 3ooo euru....ne hvala...dejmo keller 2900 in arktični solati 100.....moje mnenje.....brez kake zamere za offtopic
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
Ružo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Jan.2010
Location: Bilje
Status: Offline
Points: 172
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ružo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 20:47
Originally posted by WILDEN MATIKEN WILDEN MATIKEN wrote:

Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by BudZpencer BudZpencer wrote:

Dobro, če nekdo odpre Slovenijo kot državo svetovnemu metal trgu, še ne pomeni, da je enemu 10 letniku prvič dal Metallico CD za poslušat. Dandanes v dobi interneta ne gre glih več tako. Prej si sovrstniki pošiljajo torrent linke, kakor da bi nekdo prišel s prvo metal plato iz trgovine. :)

Hja res je da je ponudbe ratalo izjemno veliko in mislim da je prav tako in dokler traja naj bo :) Sem pa siguren, da če bi šlo vse v tri krasne in bi se vrnili v brezkoncertno obdobje, da bi šlo velik folka na antidepresive, droge, ... več bi blo samomorov in folku bi dejansko dogajal na vsakoletnem Nightwish koncertu.

Drugače pa mislim da smo včasih vsi že spal na razno raznih čudnih prostorih po koncu koncerta. Pa ne da to ni več izvedljivo, ampak preprosto EMŠO ne dovoli več ;)


Plagueangel, Bud in ostali, se popolnoma strinjam.

Da še jaz pristavim, velikokrat sem povedal, pa še kdaj bom. Samo ko se nikogar ne bo prijelo. Konec devetdesetih je bil obupen čas biti metalec. Domači bandi so trajali dva meseca, nastali, imeli vaje, dva nastopa in razpadli in bili temu primerno kvalitetini. Edino God Scard od takrat še živijo... če še... Scaffold so se pravkar pojavili, Dusk delight so imeli celo kaka dva špila, Noctiferija je začenjala,... Tujih grup v Slovenijo skoraj ni bilo, cela fešta je bilo iti na kak live insanity s tretjerazrednim italijanskim bandom in par razglašenimi domačimi skupinami. Če je bilo treba pa se je šlo tudi v Maribor, Sežano, spalo po skretih, parkih poleti,... Bila je meja in problemi z njo. Si pol leta čakal in se veselil, nekam prišel pa ni bilo nič ker je kateri od bandov pozabil pasuš in so ga obrnili. Se spomnim kako sem se veselil The Crown, ki sicer niso ravno nekaj najboljšega po mojem okusu ampak bilo je NEKAJ! in valda se gre. Pa so na meji naredili one-eighty. Tisto je bil eden hujših dni v mojem lajfu. Sem bil tolk na spidu da se mi je kar malo v glavi pocvrlo in bil par dni v konkretni depresiji LOL. Mater, da bi imel danes kaj več keša bi bilo moje življenje nebesa. Metal all the way. O tem bi pred leti lahko le sanjal.

Ne mislim pljuvati čez nobenega organizatorja, ki spelje dogodek na nivoju. Sem že zadosti star da si lahko konkretno predstavljam koliko truda, energije, stroškov,... je potrebno za to. Jaz enostavno ne bi imel niti volje da bi kaj takega probal izpeljat, tudi če bi vse drugo klapalo. Slava vam organizatorji!

Izgleda da bi res rabili ene tri leta brez koncertov da bi da bitchez pričeli malo ceniti to kar imajo.

Onega panksa pa kar pustite da se pogovarja sam s sabo, flašo ali fikusom.

Pa saj so festivali kul in prijetni ampak da ima Slovenija Metalcamp, nekaj kar se lahko primerja s svetom in trofiš ljudi od povsod, pa ti špilajo CC, Decapitated, Nevermore, Immortal,.... to je pa wow!!!!
 
glede organizacij,bi povedow samo nekej,nimam neč proti nobenmu in usak nej dela kar če,samo danes malo kašnemu organizatorju bi dal roko.pomojem jih niti 25% ne organizira in izpelje koncerta ali bilokej iz svojga žepa.če si res tako hard plačaj žur iz lastnega žepa,in če ti obrne je ok,ne pa da potem reče organizator,ja veš sm popušu,ti nemorem plačat alpa ti plačam manj?!to mene ne zanima!recimo da imam ozvočenje alpa luči alpa stejđ klapa vestno nrdi in si zasluži kar je nrdila,če kdo spuši to ni opravičilo.alpa še bol hart organizatorska finta je.bend recimo če met 200eur organizator reče ok,po končanem špilu pa ,ja veš niblo lih folka kot smo pričakovali ti damo 100?!to ne leti na definitivno ta festival pač na večino kar se organizira tle po sloveniji!-prej bi reku da za obisk je bol pomembna cena in reklame!ConfusedAngry
+(enkrat manša cena vstopnic=enkrat več ljudi=enkrat več popitega alkohola=2x večji žur-klapa reče folka je blo žur je bil!)+-Shocked
ola!!!!tako se govori!!!!!!!uleti kej drug teden na gradišče...imam še 30 litru.....hahahaah
vse religije temeljijo na laži..vsaka laž mora biti izkoreninjena!!
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 20:51
hehe če bi bli vsi kot ti, bi res gledal samo izključno Keller (ki so fenomenalen bend, da ne bo pomote). Pomoje se naveličaš a (verjetno se kr vszaga benda, tud une po 3k)? Na Keller bi žal blo bore malo kart prodanih za 20 eurov, zato si ne morejo postavt take cene. Ceno si postavlja un, ki pritegne folk, ki so pripravljeni odšteti tok pa tok. Lokalni bendi pa majo priliko dostkrat igrat z njimi pred folkom, ki jih drugače ne bi nikoli videli. Če smo že pri Keller so oni recimo tudi bli pripravljeni plačat Destruction, da bi bli z njimi na touru. Dost podobna scena.

No sej je hopeless :) Tudi največji punk squat bendi hočejo 500 eurov za špil... če jim ne daš tolk, gredo drugam, saj mest po Evropi za unih 30 špilov je kar velik.
Sicer pa zihr si bil na Napalm death, ki kljub svoji antikapitalistični tematiki niso nič cenej kot bendi ki sem jih omenjal (za 3k). Ampak so pa fajn, fuck it...


Edited by BudZpencer - 09.Mar.2010 at 20:59
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 21:10
KELLER SO ZAKON!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
danilč1969 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danilč1969 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 21:24
 +1 
http://www.pubrnrheart.com/

WE SOLD OUR SOUL FOR ROCK`N`ROLL!!!
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2010 at 22:07
Ne, Ici je zakon!
Clive Barker For President!
Back to Top
WILDEN MATIKEN View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 06.May.2008
Location: Papua New Guinea
Status: Offline
Points: 782
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WILDEN MATIKEN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 00:14
doro je pustmo stat.konckoncow usaj d se kej dogaja in da je ringaraja,-brez kAKRŠNIHKOL ZAMJR!ČJRS IN ALHOHOL
lepo je,če si pijan kot krava in ležiš u travi pokozlan po glavi!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 12:29
ej, men so vedno zanimive te debate okoli metal koncertov, keša, izkoriščanja, stroškov, predvsem pa kako udeleženci gledajo na to...

men se zdi da je kle vseeno dost metalcev posvojil ta "koncept paranoid družine"... recimo metal scena pr nas je precej enotna kar se tiče tega, da je nekej dobrega hodt na koncerte, se videvat z enim in istim folkom, ki so za isto stvar, tko v končni fazi spoznaš osebno tud vse ljudi ki so v tem maslu, organizatorje, nastopajoče domače... in če gledaš na to mal več kot na biznis, sepravi, metal družina, kolegi, znanci s katerimi maš iste interese... vidiš organizatorja kot kolega v stiski, ker se mu nekej ne izide, rečeš "valda stari, ni panike..." ko zagusti s kešom. men se zdi da pr taki sceni kot jo mamo je to kr nujno potrebno. žal mal na cankarjev klanec tole spominja, ker na ta način se nikdar ne bomo prerinli iz te slovenske morbide, ampak men je precej vredno to kar mamo. težko se je za nižanje stroškov pogajat z nekom, ki mu je to kruh in mu tako nižanje direktno predstavlja še en večer na vodi pa prepečencih...

hehe, se spomnem k smo s sinbolic še razgrajal, je bla parkrat taka situacija, da k je pršlo do keša, smo rekl se bomo drugič zmenil, pa pol k je fotr pršu po 17 letne mulce in zmajeval z glavo k je uprašal kok smo zaslužli pa sm mu reku nazaj, "eh.. to je metal" :) točno pa tud vem o čem črt govori okol keša z tavelkimi, da se ni zahecat, k si hitr na tapeti, k te zatožjo če se sam mal narobe obrneš.. pa dobr, tist incident mislm da smo zrihtal takrt, veste o čem govorim.

men bi sicer blo idealno da bi domači bandi mel eno odskočno desko, pa s svojim koncertiranjem tudi zaslužli za dostojno preživetje, idealno...

tud sam sm mel obdobje po parih koncertih (predvsem prepričljivo mi je blo na vendetti v kranju), ko sm mislu zakaj vraga vlečemo drage bande iz tujine, da nam igrajo utrujeni starčki, ko mamo doma take bande, da se ti zmeša, polne mladostniškega navdiha, zakon komadi iz ali pa za na prvo plato, ko se ideje še ne ponavljajo...

ampak videt to vsak tedn? al pa 5x letno? pol sm ugotovil tud, da za obisk in odlično počutje je nujno potrebna distanca, o tej misli si več lahko preberete
tu v predzadnjem odstavku. še vedno sm misli, da domači bandi totalno potrgajo ampak to je vedno bla lastnost undergrounda - sveže ideje, predanost.. to sm tud zdele parkrat na obali vidu pr italjanih... tudi ustvarjajo eno čist svojo sceno mimo od svetovne, ampak so 100% pr stvari in igrajo pod podobnimi pogoji. ko pa band enkrat pride do točke, ko se živi s tem kar počne se pa hitr začne teptat po njemu. ko se začne gledat na ene stvari, ki so sicer kristalno jasne, da se jih upošteva, se tu blatijo. naprimer podpis pogodbe o honorarju. finance so ena zajebana reč, in vidm da folk zelo zbega, zakaj je karta za requiem na bazenu 12e, v pivki pa 5e recimo... sm bil že priča kako se na podlagi takega nerazumevanja gnev začne valit zoper organizatorje eventov. zato ker nočjo v minus.

master of metal so bli deležni precej več tega kot si zaslužjo, metalcamp tema, kamorkoli pogledam samo "jebemti organizatorje, samo za kešom hlastajo..." bullshit. z metalom se preživljat bi mogla bit vsaj v teh krogih visokocenjena reč, kle se pa sidro obes na vso to zadevo da jih dol vleče. jst jim ob tej priložnosti lahko samo spoštovanje izkažem.. izključno po njihovi zaslugi sm vidu precej bandov, za katere bi sicer mogu letet daleč naokol (kar sicer tudi počnemo vsake tolko) lineup na metalcampu je spet vrhunski.. špilov v vpk pa da sploh ne omenjam. slovenijo so postavli na metal zemljevid pr večjih bandih, črt pa pr manjših.. štuk pa bazen so še naredli kej takega, nekej tudi koroška, se opravičujem če sem koga izpustil ampak pomoje je to to, ostalo je samo še metal slovenija.

in to zadnjo reč je mom ponudil z wintercampom...
men osebno bande, ki sm jih že vidu. ni problem draga karta (men se ni zdela draga) ampak za ponujeno 10x videno.. men ni blo privlačno. ampak vseeno za vse nastopajoče nekej več kot recimo ponudjo lokalni organizatorji s šankom pa 10x10 površine... v kranju pred faksom so bli 2 metra visoki plakati, taka vrsta medijske prisotnosti privabi tud tiste, ki ne berejo paranoid foruma pa ne sledijo nujno sceni ampak se vsake tolko na kkšne dražljaje z imenom metal iz okolja odzovejo... tud teh, ki manj sledijo ne gre kr žalit pa blatit ker niso dovolj true, spodbudit bi jih mogl da pridejo kkšn koncert pogledat, četudi je s takim folkom na koncertih čist drugo vzdušje.. recimo se spomnem dream theater prejšnje leto v ljubljani, kr mal čudno med 5k metalci, da poznaš samo par posameznikov, ki se itak držijo v grupi ljudi, s katerimi je že tko obkrožen na underground koncertih:) tud jst sm mislu za vse okol, da so pajaci k sploh vejo ne kaj je to metal ^^.

mi je žal da tole ni izpadlo tko kot je ampak spet se išče krivdo o obiskovalcih oz. potencialnih obiskovalcih.. kao dajo rajš za litro, pol pa nimajo za koncert.. a vsakič ko kdo odloži pločevinko pa lahko kr strela na vse k majo še neki za spit? a vi najdete kj ljubezni v tem kar počnete.. jst točno vem, zakaj kdaj litra in pogovor s kolegi 10x odtehta že videne bande. tud družit se sm prpravljen vsak tedn, vsak vikend, tud če z istim folkom, do že videnih bandov mi pa ni.. pa tudi koncerti.. učasih bolj paše musko doma poslušat, ker band v živo včasih pade v kompromis v borb iz zvokom, lahko majo slab dan oz. sam event zna razočarat.. sej tud folk ki najbolj opozarja naj se hodi na koncerte za vsako ceno, treba je podpirat.. lepo pokaže, da pridejo od seta bandov pogledat 2 ansambla, ostalo pa preživijo s puncami po wcjih al pa koma nekje al pa v burni debati ^^.

razvajenost pa.. jst se čist strinjam.. ampak nismo se sami razvadli, še vedno maš na koncert možnost it vsak vikend, in jst še vedno grem če so pravi bandi. ampak domače godbe, ki sm jih že vidu mi ne gre gledat vsak vikend. pa tudi če se vrnem nazaj k distanci.. 100x rajš grem na event z tujim bandom in točno sm vedu za warbringer, da mi bo totalno potrgalo.. sepravi se tud sam začnem v pričakovanju vest kot v obdobju, ko ni blo koncertov.. ko se na tist eden in edin koncert 2 mesca prej pripravljaš, bereš besedila... in tud poleg dogajanja na odru folku čiiiiiiiiiiiiist potrga, ker je skoncentriran na glasbo, ki jo nimajo šanse vsak dan vidt.. če mi to ponuja ljubljana, zakaj bi lezu v božjo mater?! + dejte mal razumevanja izkazat foklu, ki se pripravlja na življenje in ne žvi iz dneva v dan, k ne gredo zarad lokalnih videnih godb prostega dne izsilit v službi.

za domače bande z nekaj izjemami lahko mirno rečem, da se mi samo zarad glasbe ne da delat v snegu 50+ km... ker jih bom v roku parih mescev al pa tednov gledov bližje.. lahko se temu reče razvajenost ampak lahko tud rečemo bolj nepristransko odzivanje na tržne razmere. nismo enodimenzionalni in usklajujemo z različnimi interesi prosti čas. a se razume:)?

če povzamem, še vedno mislm da so bandi tisti, ki odločijo o tem a folk pride al ne pride, zarad ponudbe koncertov pa žal ne gre več računat da bo na račun kultnosti nekej polno. pr taki ponudbi bandov vsak sam točno ve česar ne sme zamudit za nobeno ceno, in kaj lahko spusti. men recimo so bli warbringer obvezujoča zadeva, dočim wintercamp in obituary mi pa nekako niso. za slednje bom še vidu.
Back to Top
Beast676 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2008
Status: Offline
Points: 233
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beast676 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 13:54
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


master of metal so bli deležni precej več tega kot si zaslužjo, slovenijo so postavli na metal zemljevid pr večjih bandih, črt pa pr manjših..




1. Brez RTN bi MoM dobil kurac na MC!
2. MoM oz. njegovi ustanovitelj je nekoč davno sabotiral druge organizatorje, pa naj se brani in govori koliko hoče! mislim da je nekdo enkrat izjavil, da se je samo malo šalil. Šalil? A, potem pa je vse OK! bendi pa so odpovedovali koncerte, organizatorji pa so imeli stroške!

Saj nimam nič proti njim. Grem letos spet na MC, tudi na WC sem nameraval, sam ni denarja.
Ni pa treba zdaj takšnih srat tu!
We are all just a waste of air, go die!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 13:59
sej vem kaj je blo... opravka mamo kle s prfuknenimi metalci, ne navadnimi ljudmi:) pa dobr.. to so 10+ let stare razprtije.. vsakdo je že kdaj kej kiksnil... al pa bil žleht brez potrebe..

ravno o tem govorim, pr nas so te zgodbe tako žive da bremenijo celo sceno... če bi recimo šla naša odprava na wacken nas zanima samo da bodo bandi supr pa da bodo skreti čist pa mirna bosna... kako je to ratal največji festival in komu je blo treba nož v hrbet zarint in ostale drame pomoje razsajajo tud tam po beznicah, pa naj kr tam ostanejo.

Edited by frogstomp - 10.Mar.2010 at 15:17
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 15:55
če bi vi mal mn o teh stvareh nabijal, bi bla ta scena tud bolša Tongue
The real monsters are often just people.
Back to Top
Vragg View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vragg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2010 at 16:50
Ma ja... brezveze se mi zdi da se s prsti kaže, ker pol sledi samo "ta pa prav un pa...". K stare branjevke :P pa še neprodtuktivno je.

Šalo na stran, stanje je tako kt je in mislm, da je itak vsem v interesu bit na čimveč koncertih pa čimbl pocen, najbolš kr zaston s pjačo pa prevozom vred.

Če maš keš pa če ti je kul daš, če nimaš pač nimaš. Itak se je brezveze kregat zakaj kdo ni pršu, ker to je čist negova osebna stvar. Če ni dost obiska za pokrit stroške je pa al treba kej spremenit, al pa pač nimaš sreče da folk ni pršu ker ma druge obveznosti.
Your god is dead! The goatchrist prevails!
Back to Top
Stoyan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Jan.2009
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stoyan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 01:46
za nepoznane bende je rešitev PAY TO PLAY Hug
Back to Top
Mraz View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mraz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 01:57
Vsak band je dobu 40€ (se mi zdi vsaj), piv zadost, vode tudi... pa še vsak član bi lahku eno picu pojedu!...
In seveda polek tega vidu druge dobre bande...
Hate, Belphegor, Noctiferia, etc etc etc...

Jebi ga, pač smo mali..
Čeprav je malo noro če si iz naših krajev ampak
je blo čist fain doživet..
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 09:19
Originally posted by Vraan Vraan wrote:

če bi vi mal mn o teh stvareh nabijal, bi bla ta scena tud bolša Tongue
 
Se strinjam...Preveč filozofiranja (pametovanja) in premal dejanske akcije...Ko pa že pride končno do "akcije" je pa puol eno samo jamranje...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 09:58
Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

če bi vi mal mn o teh stvareh nabijal, bi bla ta scena tud bolša Tongue
 
Se strinjam...Preveč filozofiranja (pametovanja) in premal dejanske akcije...Ko pa že pride končno do "akcije" je pa puol eno samo jamranje...Big%20smile

dej rit nastaw
kuj zdej
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 10:37
Originally posted by Stoyan Stoyan wrote:

za nepoznane bende je rešitev PAY TO PLAY Hug

bravo!za to izjavo dobiš 10 točk za telebajske!!
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 14:22
Ne vem, če sem sploh še objavil povezavo do SLIK,  evo.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Božo IV View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Botswana
Status: Offline
Points: 1960
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Božo IV Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mar.2010 at 14:40
Originally posted by yordan yordan wrote:

Originally posted by Božo IV Božo IV wrote:

Originally posted by Vraan Vraan wrote:

če bi vi mal mn o teh stvareh nabijal, bi bla ta scena tud bolša Tongue
 
Se strinjam...Preveč filozofiranja (pametovanja) in premal dejanske akcije...Ko pa že pride končno do "akcije" je pa puol eno samo jamranje...Big%20smile

dej rit nastaw
kuj zdej
 
Tut mtalci niste vč tist kr so bli...Big%20smile


http://www.myspace.com/sergejskofljanec
http://www.ironmedian.si
http://www.myspace.com/requiemslo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 891011>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.