Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 26.1.2008 - Metalsteel, Rdeča Ostriga, Škofja Loka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

26.1.2008 - Metalsteel, Rdeča Ostriga, Škofja Loka

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 26.1.2008 - Metalsteel, Rdeča Ostriga, Škofja Loka
    Posted: 29.Dec.2007 at 00:43
Evo, mislm da naslov pove vse :) Za ostale, ki nekako ne znate prebrati naslova, pa sporocam, da Metalsteel spilajo 26. januarja leta Gospodovega osmega po drugem tisocletju:)

Za vec informacij pa si oglejte flyer (hot as fuck, I dare to say):


Sooo, cya in Ostriga :)

Ćirz

Jovo
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2007 at 11:11
samo oni al še kdo?
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2007 at 14:09
AHAHAHA, The tables turn! :D Ko smo bli mi v Loki so bli oni v Lj, 26.1. pa kokr vem igramo na metelkovi :D Bedast.
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2007 at 13:34
hehee sam res ja.. n meti je tut koncert ;)
I'm crazy after all.......
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2007 at 13:42
Mi smo pa v brezicah :)    
Non Serviam

blog
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2007 at 13:53
Joj te organizatorji bi mogl met eno spletno stran k bi bil sam en koledar pa bi takoj ko nekdo nekej zabukira vpiše v koledar, k pol je čist zmer tko da je vse naenkat :S
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jan.2008 at 19:50
Hehehe, ja, ampak jebiga, tko pac je :P

Drugace pa, ja, samo oni so (not my fault this time) :S
Back to Top
(=cegu=) View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 641
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote (=cegu=) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 16:17
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Hehehe, ja, ampak jebiga, tko pac je :P

Drugace pa, ja, samo oni so (not my fault this time) :S


zakuga je pa tko drago???
Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 19:38
Se mi zdi, da so vstopnino oni (Jadran) postavl, ker so se zmenil, da igrajo za vstopnino...zato tud ni predskupine....

vidjet čemo, možda biče dobro


Edited by gorgh - 08.Jan.2008 at 19:39
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2008 at 20:44
Originally posted by gorgh gorgh wrote:

Se mi zdi, da so vstopnino oni (Jadran) postavl, ker so se zmenil, da igrajo za vstopnino...zato tud ni predskupine....

vidjet čemo, možda biče dobro
Egzekli Smile
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2008 at 14:02
No ja, da mal ozivim topic: koncert se bliza, upam, da se vas bo dosti nabralo :) Bomo probal zrihtat kaksn GRMoliki srecelov al kej takega :)
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 15:20
Originally posted by (=cegu=) (=cegu=) wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Hehehe, ja, ampak jebiga, tko pac je :P

Drugace pa, ja, samo oni so (not my fault this time) :S


zakuga je pa tko drago???
Sploh pa ubistvu niti ni tok drago, nevem, v Ostrigi so vstopnine se zmerej cenejse kot drugje po Slovenij (kar se metala tice) in glede na to, de bojo Metalsteel naredil žur, se mi 4€ sploh ne zdi velik.Smile
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jan.2008 at 21:44
sm se odločla d n ta koncert tut pridm ;)
I'm crazy after all.......
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 11:45
Originally posted by Buco Buco wrote:

Joj te organizatorji bi mogl met eno spletno stran k bi bil sam en koledar pa bi takoj ko nekdo nekej zabukira vpiše v koledar, k pol je čist zmer tko da je vse naenkat :S
 
meni se tudi zdi ful bedno, da so se pr nas pri 300 metalcih začeli delat po 3 do 4 konceti vsak petek in soboto v letu Confused
 
no, z Niko vrjetno prideva sem pogledat Embarrassed
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 15:41
Originally posted by Crazy Vixx Crazy Vixx wrote:

sm se odločla d n ta koncert tut pridm ;)
Itak, ce si mi per dolzna LOLWink
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jan.2008 at 17:07
Originally posted by Jovo Jovo wrote:


Originally posted by Crazy Vixx Crazy Vixx wrote:

sm se odločla d n ta koncert tut pridm ;)
Itak, ce si mi per dolzna LOLWink


uuu sj res ;) hihihi..

se vidmo v soboto!
I'm crazy after all.......
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 17:00
midva z mino prideva, najbrž dobim avto, tko da lahko peljem še 3 kranjčane, se zmenmo jutr
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 17:11
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

midva z mino prideva, najbrž dobim avto, tko da lahko peljem še 3 kranjčane, se zmenmo jutr


ej a ti loh js jutr sporočim č bom rabla prevoz??
I'm crazy after all.......
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 17:20
jups, no sicer bom pa šele jutr za sigurn vedu če dobim avto*
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 19:33
Aja se manjse obvestilce :) Ker smo Ostrigarji spet zajebali s flyerji, smo se odlocil, da bo karta za vse 4€, ni vazno a mate flyer al ne, tko da flyerjev ni treba printat. Ce pa slucajno bojo flyerji jutr, bojo pa na takem mestu, de jih boste vsi lahko dobil, pa bo isto 4€. No ja, se vidmo jutr v Ostrigi :)
Back to Top
FINc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1087
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FINc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 20:06
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Aja se manjse obvestilce :) Ker smo Ostrigarji spet zajebali s flyerji, smo se odlocil, da bo karta za vse 4€, ni vazno a mate flyer al ne, tko da flyerjev ni treba printat. Ce pa slucajno bojo flyerji jutr, bojo pa na takem mestu, de jih boste vsi lahko dobil, pa bo isto 4€. No ja, se vidmo jutr v Ostrigi :)
 
Dejte še večkrat zajebat s flajerjiLOLto je kul, sploh č nis iz loke pa nimaš printrjaSmile
Back to Top
gorgh View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gorgh Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2008 at 20:46
sej pol pa kšnga soseda prašaš...edin če ni tvoj najbližji sosed na sosednjem hribu doma, pol si pa ob dnar, jebatga
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 10:48
Originally posted by FINc FINc wrote:

Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Aja se manjse obvestilce :) Ker smo Ostrigarji spet zajebali s flyerji, smo se odlocil, da bo karta za vse 4€, ni vazno a mate flyer al ne, tko da flyerjev ni treba printat. Ce pa slucajno bojo flyerji jutr, bojo pa na takem mestu, de jih boste vsi lahko dobil, pa bo isto 4€. No ja, se vidmo jutr v Ostrigi :)
 
Dejte še večkrat zajebat s flajerjiLOLto je kul, sploh č nis iz loke pa nimaš printrjaSmile
Hehe, te morm mal razocarat Big%20smile Bomo pa vsekakor priskrbel, de bo lahko usak dobu flyer Embarrassed
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 11:26
Še eno dodatno obvestilce: ker majo na šanku en tak non mp3 radio bom probou nekej zapect na audio cd (ene par cdjev) de se bo se za sankom rolala muza (mal bol raznolika kot ponavad, hehe), drugace pa bo po koncertu nekakšen after party, se bo rolala muzka, nekako vse od heavya, thrasha (novejše skupine kot Evile, Bonded By Blood, Municipal Waste), pa do deatha, blacka... Skratka, VABLJENI V OSTRIGO, ZUR ZAGOTOVLJEN :)

Edited by Jovo - 26.Jan.2008 at 11:26
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 13:01
hihihihihi....pridemo mi dons ;)

se vidmo!!
I'm crazy after all.......
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 18:07
dobil avto.. danaja vi mate prevoz zdej?

ker jst mam v avtu mino, šujota, bidovca pa jocota..
Back to Top
Windir View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Windir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2008 at 18:35
js bi tut tole dons Cry sam kaj, ko sm za zvečer že zmenena z integrali..Angry
Back to Top
Crazy Vixx View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 776
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy Vixx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 12:28
fajn je blo.... najbolši deu koncerta p itk un akustičn k je rok peu :)

Edited by Crazy Vixx - 27.Jan.2008 at 12:28
I'm crazy after all.......
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 12:44
BORING. Kar se akustike tiče, ostalo super. Pa glazbeno željo so mi zajebal, hotel sem SADISTA!! Get a hearing aid : )))))))))))))))).
Ampak če potegnem črto - super koncert, pa stari komadi odkar ima Daša stopalko in so ostali občutno boljši glasbeniki tudi veliko bolje izpadejo. Pa konec koncev je bil "rojstnodnevni" komad tudi super : )))))).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Mtal View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 144
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mtal Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 12:49
Men je blo ful dobr, ful bolš odšpilan kt tkt v bazenu. Sem res uživu, sicer se mrbit ni vidl , but my mind was on.
Pa nakonc je ful filing ratu , folku je čist zadogajal med "himno".
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11766
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 14:42
men je blo dbest... mal sm bil sicer tečn k sm mel takega mačka od petka da sm mislu a se mi organi topijo, pa še vozil sm tko da nism mogu dolivat, no se pa vsaj koncerta spomnem... mal je blo slišat težav okol mikrofona, drgač pa dbest, daša ma dbest vox za akustiko, pa tud matej je skos bolj pogumn:)

aja, pa matej, nujno rabiš stilista, ker tist po koncertu je blo obupno smešn vidt.. v taki bež jakni, kapi, izpod nje pa ena kosmata faca, pa v eni roki pir, v drugi pa plastično vrečko:D sm mislu da greš do prvega smetnjaka pogledat če je kkšn kos pice notr:D
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 15:52
Dumpster diver : ).
Rok je bil fuul hecen. Res se komad smeje tudi med najbolj žalostnimi baladami... Pa ko Abbatha oponaša : ) - samo Abbath je res najboljši : ))))))). Aja pa en komad ne vem kateri je čisti rip off od Maidnov.. Sem mislil da bodo 2 minutes to midnight zaigrali in sploh nisem dojel scene prvih par sekund ko so čisto nekaj drugega zapeli... Pa Rock daj dol ta klobuček ker zgledaš tako gay kot Petri od Ensiferum,.... : ))))).
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 15:58
Aja, prec sem dva cdja kupil.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
spoonman View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spoonman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2008 at 18:01
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,434 seconds.