Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Pero Defformero @ Slovenia!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pero Defformero @ Slovenia!

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Message
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Pero Defformero @ Slovenia!
    Posted: 16.Feb.2010 at 20:01

PERO DEFFORMERO Live in Slovenia ! ! !
To members of Pero Defformero fan club

Saša Friš 16 February at 16:58 Reply
PERO DEFFORMERO Live in Slovenia ! ! !

- 18.03. Ljubljana
- 19.03. Maribor

Možda bude nešto i 20-og, videćemo... Za sada ove dve svirke! Detalji za par dana... ;-)


WOOOOHOOOOOOOOOOO!!!!!!!
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:03
aja sori organitzatorju, da sm ga prehtu, sam je čist preveč navdušenje tukej in sm mogu to objavt!
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:14
ooo, pa ne glih na mojo razpaljotko ;(
bastardos
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:18
UF
 
žal, plecocicho, tole pa zna tvoji razpaljotki močno hodit narobe.
Ker Defformero ... to more bit ubitačno zakon fešta. :D


Edited by rožica - 16.Feb.2010 at 20:35
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:31
Balkan style :D
rakija i pičke :P
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
Satanya View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Mongolia
Status: Offline
Points: 865
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Satanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:32
hahaha...to pa je za pogledat...
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 20:36
Fak ja, bit cemo ljepi, jebote!
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 21:16
Banda sicer ne poznam, predvidevam pa (pač zaradi imena), da gre za neki precej smešnega. Big%20smile Tako da .. pomoje bom kr pršu.
Into Glory Ride!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 21:27
Ma sej teb bo itak glasbeno všeč Hammer, tko da ti kr prid! Fajn bo!

http://www.youtube.com/watch?v=ahk4zVB2-c0




Edited by Buco - 16.Feb.2010 at 21:28
Back to Top
martinck View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 07.May.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 358
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote martinck Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 21:28
Mogl bi zamenjat 18. u Maribor pa 19. u Lj! U Maribor pa tud nam hodu Angry
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 21:29
Jp, slovenija je velka, maribor je zelo daleč :D
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 22:02
Pa jebemti, ne sam
1. da mi bo odneslo folk s koncerta,
2. tudi jaz bi jih sel gledat, ne da mi bi bilo treba placat ekstra karto za prevoz
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 22:16
ajajajajajj xD tole me je pa nasmejalo... but no thank you :)

Plecocicho rajši pridem na razpaljotko :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2010 at 22:17
hja dejasnk neki folka ti bo res odnseslo
men ne ker se mi je jebe za ta bend
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 09:47
to se gre !!! u kaaafani dim !
Pojej jogurt.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 10:08
fifs boš šu u maribor?
ker takrat ko so u lj.mate špilLOL
Back to Top
Einherjar View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Status: Offline
Points: 400
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Einherjar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 10:49
Plecocico: A je varianta, da se tvoja razpaljotka prestavi?

Tezava je v tem, da so hoteli imeti vsaj 2 spila pri nas in ko sem posredoval kontakt od Ramiza so se zmenili za petek (lahko da ima samo takrat fraj).
Sem jim poslal se par kontaktov (hvala Crt).

Hopsy: Dela jih frend moj, ki pa ni na tem forumu, tko da nisi nobenega prehitel
Non Serviam

blog
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 11:14
Originally posted by yordan yordan wrote:

fifs boš šu u maribor?
ker takrat ko so u lj.mate špilLOL
Bom šu u maribor hahah LOL
Pojej jogurt.
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 11:38
Originally posted by Buco Buco wrote:

Ma sej teb bo itak glasbeno všeč Hammer, tko da ti kr prid! Fajn bo!

http://www.youtube.com/watch?v=ahk4zVB2-c0

Zakon! Big%20smile Že sama muzika je super, pol pa še un vokal, pa teksti .. Star

Gotičarka FTW!!! Big%20smile

"Ti si lepa kao neki cvet,
Al kako si ušla u taj metal svet?
Al kako si ušla u taj metal sveeeee eeee eeeeet?"


LOL

Edited by Mighty Hammer - 17.Feb.2010 at 11:56
Into Glory Ride!
Back to Top
Hopsy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Canada
Status: Offline
Points: 1320
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hopsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 12:36
Originally posted by Mighty Hammer Mighty Hammer wrote:



Originally posted by Buco Buco wrote:



Ma sej teb bo itak glasbeno všeč Hammer, tko da ti kr prid! Fajn bo!http://www.youtube.com/watch?v=ahk4zVB2-c0
Zakon! Big%20smile Že sama muzika je super, pol pa še un vokal, pa teksti .. Star Gotičarka FTW!!! Big%20smile"Ti si lepa kao neki cvet,
Al kako si ušla u taj metal svet?Al kako si ušla u taj metal sveeeee eeee eeeeet?"
LOL


Resm prvič slišiš za tole? Pero so zakon :)
... Each morning when I awake, I experience again a supreme pleasure - that of being Hopsy ...
Back to Top
savior View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 582
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote savior Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 12:55
Tole bo taka ludnica!!!!!
Heavy metalaaaac to sem jaaaaaaaaaa :)
http://www.reverbnation.com/uselessslo

http://www.fs.uni-lj.si/avio/dbf

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 13:56
nedvomno se gre!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 17:19
čE VAM JE TO VŠEČ, PREVERITE DILBER BEND IZ PULE - GRINDING NARODNJACI!!! Staro ko zemlja...
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 18:01
Originally posted by plecocicho plecocicho wrote:

ooo, pa ne glih na mojo razpaljotko ;(
bastardos

Pa tudi na Rockline Contest pade u Postojni.
Ne preklinjam več.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2010 at 18:04
o fak pa reees...neeeee.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mighty Hammer View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3592
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mighty Hammer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 11:56
"Ja sam mala kauboj iz Bosne
Ljubiću ti usne tvoje rosne
Ja sam mala kauboj iz Bosne
Za te glavom lomio bih fosne"


Hahaha LOL

Ok, zdej sm 100%, da grem! LOL
Into Glory Ride!
Back to Top
FIFS666 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2009
Status: Offline
Points: 413
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FIFS666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 13:04

LOLViinu pijem tugu krijem ti si ooopet z njim

Pojej jogurt.
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 14:29
Haha ma to bi blo res za pocekirat :)

Dosli smo do kraja putaaaa

legenda :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 17:20
mogoče je že kdo omenil, ampak vseeno. tole je men še bol hecno (dobro) kot tili Peroti....PIKNIK

http://www.myspace.com/piknik


Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 17:35
ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...
Back to Top
Egzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.Feb.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1604
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Egzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:05
Isto jst Fabo. Mi ne dopade ta stil. Ma nej bo kolkrseda inovativno in smešno in nevem kej Smile
Ne preklinjam več.
Back to Top
Satanya View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 02.Mar.2008
Location: Mongolia
Status: Offline
Points: 865
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Satanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:14
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

čE VAM JE TO VŠEČ, PREVERITE DILBER BEND IZ PULE - GRINDING NARODNJACI!!! Staro ko zemlja...
bujšiThumbs%20Up
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:16
Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...


sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..
aja, tole prou sux.
Back to Top
d_Omen :P View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 23.Nov.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 556
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d_Omen :P Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:22
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...


sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..
aja, tole prou sux.

Clap

kva je????rt set maje!!!!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:41
Originally posted by Janchk Janchk wrote:


Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...
sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..aja, tole prou sux.
Dej pejd Lamb of God poslusat   
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:44
Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...


nazi... Star
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 18:46
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:


Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...
sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..aja, tole prou sux.
Dej pejd Lamb of God poslusat   


zdele mam na lagru magrudergrind, lambe bom pol kasnejWink
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 20:33
Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...


Ja, meni so tudi kr neki. Ko sm gledal en video na jutjup sm se malo smejal, ma da bi pa to poslušal pa ni šans. Vsakemu svoje. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 21:22
Originally posted by d_Omen :P d_Omen :P wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

Originally posted by FABO FABO wrote:

ma svašta, kak je vsem tole kr naenkrat zakon in smešn in nevem ka še vse...


a so komu pero defformero res dobra muska (kot recimo priesti, jagode, sabbath) al vam je pač smešn ta vokal zram, k ste ga sicer navajeni iz hitrih športnih mimovozečih avtov?

no, men niso nč posebnga, sicer čist poslušljivi, ma mi ne potegne vse skup to... metal je metal, turbo folk je turbo folk, crossover tole ni, grem poslušat čolića, ajd...


sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..
aja, tole prou sux.

Clap


+1
ko jebe čefurje
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 21:26
Originally posted by d_Omen :P d_Omen :P wrote:

Originally posted by Janchk Janchk wrote:

sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..
aja, tole prou sux.

Clap 
 
Thumbs%20Down
 
ne... ne... ne... morda pa eden nekaj napiše, pa drugega spomni na to ? morda pa eden nekaj napiše, drugi klikne in mu je dejansko všeč ?
a to ni možno al kuko ?
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 21:27
jap, đordan, z zadnim stavkom si povzel to, kar smo mi govoril par postov višje

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 22:40
Originally posted by Janchk Janchk wrote:

sej to, enmu je kul, pol pa čez en tedn že ceu paranoid posluša..klasika..
aja, tole prou sux.


bol je tko.. če paranojdovci (najbol aktivni forumaši) to poslušajo je to zakon band in oh in sploh, če pa paranojdevci tega ne poslušajo in jim ni kul pol je pa ta band avtomatsko označen kot zanč band pa ni vredno hodit na koncert in je bolš it na kellerje pa thraw , ker paranoid tako narekuje.... Dead

PEACE! Star

ps: pa nimam nč prot keller pa thraw da se naute na to obesl zdej.... Lamp


Edited by Excalibur - 18.Feb.2010 at 22:41
Back to Top
Peacedefender View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Peacedefender Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 22:51
Od začetka sem poslušal zadevo, kot zelo kvalitetno foro. Sedaj mi je glasba precej všečna, kar je čudno, glede na to, da ne prenesem balkanskih narodnjakov. Njihov zadnji album: glasba je odigrana čisto perfektno, produkcija je meni boljša kot katerakoli slovenska rock/metal scena, vokal je smešen in izvirnost je po mojem v stereotipu samem. Đordan, kar se pa čefurjev tiče pa po mojem niso. Čefurji živijo v Sloveniji in so tečen folk ter niso glasbeniki (moja definicija, ampak marsikdo bi se strinjal). Jaz se bom udeležil koncerta, verjetno oba. Zakaj? Ker imam rad metal in vedno sem za zajebancijo.
Speed is the key!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 23:06
Originally posted by Peacedefender Peacedefender wrote:

Od začetka sem poslušal zadevo, kot zelo kvalitetno foro. Sedaj mi je glasba precej všečna, kar je čudno, glede na to, da ne prenesem balkanskih narodnjakov. Njihov zadnji album: glasba je odigrana čisto perfektno, produkcija je meni boljša kot katerakoli slovenska rock/metal scena, vokal je smešen in izvirnost je po mojem v stereotipu samem. Đordan, kar se pa čefurjev tiče pa po mojem niso. Čefurji živijo v Sloveniji in so tečen folk ter niso glasbeniki (moja definicija, ampak marsikdo bi se strinjal). Jaz se bom udeležil koncerta, verjetno oba. Zakaj? Ker imam rad metal in vedno sem za zajebancijo.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 23:23
Originally posted by Excalibur Excalibur wrote:

bol je tko.. če paranojdovci (najbol aktivni forumaši) to poslušajo je to zakon band in oh in sploh, če pa paranojdevci tega ne poslušajo in jim ni kul pol je pa ta band avtomatsko označen kot zanč band pa ni vredno hodit na koncert in je bolš it na kellerje pa thraw , ker paranoid tako narekuje.... Dead
 
paranoid dejansko ima tako moč ¿ 
aaaaaa, the power of mass media ...
 
remember warrel dane ? tv lies Lamp  leta 2000 (2001?) jo je imel oblečeno /majico mislim/ na koncertu, turneja dead heart in a dead world...
 
pardon, ne bom več prišla... kr neki... to je... otročje... ne, ne otroško... otročje... če je ali ni tako, who cares, right ?
 
ma kr neki... mi je prav žal, da sem zašla v to debato...
 
vsi, ki greste, uživajte na koncertu !!!


Edited by mother earth - 18.Feb.2010 at 23:25
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2010 at 23:45
Originally posted by Peacedefender Peacedefender wrote:

Od začetka sem poslušal zadevo, kot zelo kvalitetno foro. Sedaj mi je glasba precej všečna, kar je čudno, glede na to, da ne prenesem balkanskih narodnjakov. Njihov zadnji album: glasba je odigrana čisto perfektno, produkcija je meni boljša kot katerakoli slovenska rock/metal scena, vokal je smešen in izvirnost je po mojem v stereotipu samem. Đordan, kar se pa čefurjev tiče pa po mojem niso. Čefurji živijo v Sloveniji in so tečen folk ter niso glasbeniki (moja definicija, ampak marsikdo bi se strinjal). Jaz se bom udeležil koncerta, verjetno oba. Zakaj? Ker imam rad metal in vedno sem za zajebancijo.
Ljubim te, Brane, hocem biti 3.! Res, do besede se strinjam
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 666
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2010 at 10:38
Originally posted by Jovo Jovo wrote:

Originally posted by Peacedefender Peacedefender wrote:

Od začetka sem poslušal zadevo, kot zelo kvalitetno foro. Sedaj mi je glasba precej všečna, kar je čudno, glede na to, da ne prenesem balkanskih narodnjakov. Njihov zadnji album: glasba je odigrana čisto perfektno, produkcija je meni boljša kot katerakoli slovenska rock/metal scena, vokal je smešen in izvirnost je po mojem v stereotipu samem. Đordan, kar se pa čefurjev tiče pa po mojem niso. Čefurji živijo v Sloveniji in so tečen folk ter niso glasbeniki (moja definicija, ampak marsikdo bi se strinjal). Jaz se bom udeležil koncerta, verjetno oba. Zakaj? Ker imam rad metal in vedno sem za zajebancijo.
Ljubim te, Brane, hocem biti 3.! Res, do besede se strinjam
 
Word!!!
Muska je 1A odšpilan power/prog/groove/maiden metal plus naricanje in to je zakon. Vokal je smešn, ni zakon, ampak kombinacija ubija. Vsakmu svoje, bi js reku.
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2010 at 10:44
zakaj kurac se kle pero "feni" branimo, medtem ko tr00 metalci tega foruma trdijo da so fintroll, korpiklaani, metalcore jokanja in LIMP BIZKIT(??) zakon...ajej. go listen to swashbuckle, ya freak.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2010 at 11:57
šujo za preCednika fenkluba!
Back to Top
WD-40 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Apr.2009
Status: Offline
Points: 360
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WD-40 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2010 at 20:12
men je pa fino da ni skos en tresh pa blek/det koncert, more se mal menat muzika :)
sploh pa moj nos voha totalno zakon rastur zurko, tko da tole bo treba it pogledat. samo nevem se na ker datum, bi mi kar pasal da bi blo se 20ga nekje ce pa ne pol pa maribor najbrz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,547 seconds.