Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 9.4-Grimoir,Eruption, The Betrayal-MKSC Koper
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

9.4-Grimoir,Eruption, The Betrayal-MKSC Koper

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 11:25
evo, zdej gre se matic ( naberius ) z nami. . mi bomo ze okol 15 : 30h na obali. . kje se boste kej potikal ?
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 11:46
Predvsem ob morju ;D mi bomo okol4h tm pomoje :D
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 11:48
ja, sam slovenska obala ma 42 km, se men zdi. . tko bom reku. . magar se slismo :)
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Lejla View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 516
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lejla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 11:52
ja okol koprske obale ;D
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 12:39
nc banda hudiceva, se ga zavohamo na kraju zlocina. . menda mamo turnejo po celi slovenski obali :) nc, pocas vesla u roke in odrint :))
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 13:38
behmeh




Edited by Gigo - 09.Apr.2010 at 15:36
Back to Top
georg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 07.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote georg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 14:53
Originally posted by Gigo Gigo wrote:

Kasne 42km, za dobrih 10 jo je če se ne motm :D



Kko se slovenci kopamo :P?
Metal is not a fuckin' POP music!
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2010 at 15:37
Po dolzini po preverbah res meri dobrih 43 kilometrov, nevem od kje mi je ostal podatek 11...mogoce sm zamesu z zracno linijo al me pa sam sonce nabija v glavo dns.

Anyway, se vidmo dns, party mode ON!
Back to Top
Pelin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 22.May.2008
Status: Offline
Points: 704
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pelin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 01:31
Anyway...

Koncert se je končal in že lahko iz domačega naslonjača med vas podelim prve občutke.
Se pravi... taprvi bend... nevem. Nism čisto dojel.
Tadrugi bend... Eruption so kar konkretno odšpilali vse skupaj. Tudi sound je bil kar dobro uštiman.
Tazadnji! Grimoir! Ultra msno! :D Dobro odšpilano, kul zvokič (boljše kot na mostovni par tednov prej). Predvsem pa dolg špil. Če se ne motim je blo vse skupaj kar krepko čez eno uro.
Overall... kul koncert (ampak se ne spomnim, da bi iz Kopra kdaj prišel razočaran). Tako da tudi organizatorjem "thumbs up"...Wink

Hvala vsem za družbo in hvala prekmurcen za pivo Thumbs%20Up
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 11:45
Eruption smo si iz koncerta nardil celodnevni izlet na morje in smo se mel maksilano zakon. Pridemo še kdaj, če ns bote povabl hehe.

The Betreyal so bli lepo pjani, Grimoir so bli lepo lepi.
Fajn vse skp!
Tnx vsm k ste bli tam in ste se mel z nami in ostalmi bendi dobr :D
En del naših je zdle menda še tm in zbujajo primorce, da jim odklenejo plac, ker so nekej opreme not pozabl :D
Back to Top
metalci16 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 03.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 232
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote metalci16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 12:34
ajej ajej btryl kej bo z vami ;)
There is never too much...of KOROMAČ!
Back to Top
georg View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 07.Oct.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote georg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 17:31
OW ma odojek in piščanc sta zmagala :D

Metal is not a fuckin' POP music!
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 18:29
v mkc-ju znajo vedno dobro pogostit bende,odkar se spomnim.Thumbs%20Up
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2010 at 21:36
Jest sm se mel res ful dobr :) Še pridem
Troll
Back to Top
Baco View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Baco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2010 at 13:17
So kaki posnetki iz tega koncerta?
Bajc the mean-machine - keep it KOROMAČ
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2010 at 13:55
men je blo sexi mega spon

na obalo uletu okol 15 : 30 h , zatem smo se mau z eruption & com . mau podruzili u koprski marini, nakar smo jo ucvrl po pol ure druzenja prot mkc - ju, ceprou se nobenega ni blo takorekoc na spregled. . mau smo posedal u notranjosti tega kluba, ceprou sm ze tezko cakou vecer, da se vsa stvar dejansko zacne. . folka je blo precej manj kot u preteklosti, kar me je malce presenetilo, glede na to da je blo mesano, kar se podzvrsti metala tice. . clovek bi upal da bo vec ljudi, ker bi se naslo za vsakega nekaj, vendar temu ni blo tako. . vsega skup je blo manj kot 100 ljudi, kljub obsirni promociji da se nekaj vec o bendih povem. .

- THE BETRAYER - hm, ne vem kaj poreci na to. . sm bolj al manj statiral, ni to moja pjesma, zal. . se pa zavedam da ste sele na zacetku glasbenega udejstvovanja, elana mate pa vec kot na pretek. . morda se se kdaj srecamo ;)

- ERUPTION - ste pravi bombni napad na nagasaki uprizoril. . men ste bli prou fajn. . taka energicna glasba mi dobesedno pozene kri po zilah. . da ne govorim o tem kako dobro vpliva vasa muska na moj vrat, ce me razumete kaj hocem povedat :) upam da se ga kmau zavohamo

- GRIMOIR - tud muska, k me ni pustila stat hladnega. . mi je zelo vsecno, da ste spilal vec kot 1h. . sam tko naprej fantje. . se ga srecamo konec aprila na metelkovi, v druzbi somrak in krvnik :)

mimo pogostitve pa tud ne morm. . vase decve res dobro kuhajo. . pecen krompircek, piscancek, krace, solatka. . vse je blo na nivoju zelo okusno torej :) pa fajn mi je blo k sm biu trezen, mi je bore malo alkohola spolzelo po grlu, tko da macka tud nism meu naslednji dan :) pa hvala mkc - ju za prenocisce, ceprou sm meu se nekaj drugih nocitev na voljo, vendar mi je bla ta alternativa se najblizje. .

pa hvala demshyju za prevoz nazaj :) fletn je blo ĐĐĐĐĐĐĐ

Edited by sajmon - 11.Apr.2010 at 14:00
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
_sabathan_ View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _sabathan_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2010 at 14:13
http://www.dodogovor.org/lahki/shownews.aspx?newsid=4338

Na tem linku je še par utinkov iz koncerta in dogajanja v klubu po koncertu.
Meni je blo super...mi smo bli zadovoljni bendi pa tudi...vedno je užitek delat če je kul folk:)
Folka bi blo res malo več...ampak smo že navajeni, da je folka bistveno manj ko se dnevi podaljšajo. K temu je verjento vplivala tudi dokaj zgodnja ura koncerta, ampak drugače itak negre. Je blo pa še vseeno kul. 80 vpisanih+vsi bendi+vsi ki smo delali.

Eruption če vas zanima imam audio posnetek celega vašega koncerta direkt iz mešalke. Se kar dobro sliši tko, da če vas zanima PM!:)

Nič se vidimo na naslednje koncertu v KP:)
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11726
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2010 at 14:21
nenavadn report, prijetno branje :)
Back to Top
Hysteria View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Apr.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hysteria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2010 at 17:33
fajn je blo=) morjeee<3
najljubša slika Heart


:D vse slike:
http://www.mojalbum.com/bernardaa/grimoir-eruption-the-betrayal-koper-9-4
Back to Top
sajmon View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jul.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4878
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sajmon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Apr.2010 at 00:03
hehe, fletna slikca. . isto velja za ostale :)
live for metal,die for metal !!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,531 seconds.