Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2010/12/16 - THRASHFEST (Kreator,Exodus...) - Cvetličarna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2010/12/16 - THRASHFEST (Kreator,Exodus...) - Cvetličarna

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Message
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 12:30
Originally posted by rmzd rmzd wrote:

Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

tisti junaki, ki ste bli na Exodus na odru se mi javite :) mam nekej fotk hehe...

drgč pa ja... vse razn Kreatorjev vidla prvič... Suicidal angels so mi bli monotoni... Death angel zakon - vokal je čist hud... Exodus so nrdil celo fešto :) Kreator pa tud zakon, sam mal mi je že pol šlo na živce ko so mel reflektorje obrnjene v folk pa jih na momente nis nč vidu :P

super mi je blo to, da sm lohka nesla fotoaparat notr brez akreditacij... pohvale organizatorju tud za to!!!!
bom pa ju3 prlepla kako fotko... dol z balkona se je dal super ujet vzdušje mosha :)


Pošlji kaj full size fotk, če smo že tak fajn ;-)


fotk je ful, tko da morm it skoz njih pa najbolše vn potegnt :)

jih prlepm sm al ti jih kam pošlem?
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 13:05
Pa še to. Verjetno se ne bo našel nihče, ki bo rekel, da je bil zvok slab. Ker slišalo se je pa res perfektno. 
Back to Top
Herod View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 25.Nov.2009
Status: Offline
Points: 348
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herod Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 13:07
fucking shit!!!!! the best concert this year!!!
Suicidal Angels & Death Angel will play in Menza Pri Koritu on 24 March!\
More details soon!
See you all there!!!!


Edited by Herod - 17.Dec.2010 at 13:13
We do concerts! Not shit concerts! Good concerts!
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 15:05
Suicidal Angels - Buco je trezen in pretty bored.

Death Angel - Buco je trezen in se ma prov zakon! Pred leti na Metelkovi mi je blo še bolš, mislm, da je to band bolj klubske narave. Vseeno super, odlična energija na odru, nov basist je fun to watch :D Pa kar se mene tiče bi lahko Death Angel definitivno igral še kak komad več.

Exodus - Buco je še razmeroma trezen in se ima zakon, kot vsakič na Exodus. Tokrat sem jih prvič gledal od daleč, z balkona, folku je dogajal na polno. Naslednjič, ko jih gledam pa tud js spet divjam!

Kreator - Buco je pijan in se ima zakon. Korekten nastop, precej kul setlista.

All in all, carsko!
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 16:17
Preden grem počasi spat:
Hvala vsem, ki ste uživali v koncertu, ne da bi cel čas držali fotkiča v zrak. Morda je zaleglo, kar sem zadnjič tukaj napisal, vendar je bilo po dolgem času lepo pogledat headbanganje od prve do zadnje vrste.
Back to Top
Slay View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 13.Mar.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 723
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 16:40
Death angel so bli kul, setlista bedna, mogl bi se kej vec iz ultra violence igrat in tud cel komad ultra violence, ne sam zacetek.
Exodus itak dalec najboljsi...
Kreator pa tko no, ko so igral tastare komade je zgal ko svina... Endless pain bi mogu Ventor odpet ;D. Drugace pa je bil kul vecer, Your favourite band from Germany...........Sodom!!!!
Criminally insane
Back to Top
SphynX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SphynX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 16:42
waaaa to je blo pa nooorooo! pa zakon kok je folk noru Big%20smile res dbest!!
zvok je bil pa zlooo zakon. ma slišal se je prov vse. zame so bli zmagovalci exodusStar pa bl mal ekrančkov sm u luftu opazu tko da tut to pohvale za folk.

ej rmzd hvala za res dobr paket bandov! se vidmo na sodomClap
We don't need their laws together we destroy. If it's not in your blood you will never understand
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 17:42
men je blo faking DBEST!

death angel so bli zakon, sam s tanovimi komadi so prevec tezil (k drgac majo par hudh riffov sam ok)

exodus so bli NAJBOLSI ITAK!!
najbolsa zurka, se z besedam ne da opisat :D

zrd kreator sm biv pa tut veseu da sm jh vidu, pa so bli kul!
BETRAYER!

kokrkol men enh bolsh koncertov kr uno waaaaa :D
NAJBOL!!
Back to Top
LYnX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Sep.2008
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LYnX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 18:59
čist povožn dons. odziv pr suicidal angels se mi je zdel tak, kot odziv nekega benda svetovnega kova na Dunaju=)
folk mosha, pogledam na uro.. 19:20.. wait what?! kar pove veliko o vzdušju. zanimiv mi je blo to, da se folk med kreatorji ni drl ole ole oleee. pomojm je bil Mille nad tem presenečen (haha mc09, it is timeeeee!!! to.. ole ole oleeeee )
sploh njegova angleščina je pa včeri zmagala, modelu se je jezik fajn zapletu. od death angel mi setlista ni bila najbolj všeč, ampak vseeno odličen nastop. k sm govoru z Oseguedo, je djau da bomo zto vsi pršl na svoj račun marca, k bodo headlinerji, pa bo mal lepša setlista. sam tip ma pa vokal, legenda.
pr exodus sm pa skoz čaku, da bo dukes kj sočnga povedu, pa važn da sm dobu uno sliko Garya v testament majci, i am to sexy for my shirt.
Back to Top
Blaž View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blaž Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:10
blo je zakoooon
Up The Irons!
Back to Top
vonklinkerhofen View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Dežurni SDS-ovc

Joined: 11.Jan.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vonklinkerhofen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:11
Originally posted by jerrej jerrej wrote:

vsi ansambli razen prvih so zažgal s fajnimi popevkami in dobrim nastopom... fino je blo
in poslušalci so vsako pesem nagradili z burnim ploskanje.
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:16
http://my.opera.com/Morriganslo/albums/show.dml?id=5607982

evo še nekej fotk z moje strani :)
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:38
Originally posted by vonklinkerhofen vonklinkerhofen wrote:

Originally posted by jerrej jerrej wrote:

vsi ansambli razen prvih so zažgal s fajnimi popevkami in dobrim nastopom... fino je blo
in poslušalci so vsako pesem nagradili z burnim ploskanje.


začuda pa so nenadoma pričeli tudi vihravo ometavati z glavami, kot bi z glave hoteli spraviti peklenščka. ;-)

www.sindian-underground.com
www.pekarna.net
www.hieroglifi.net
www.pekarna.tv
www.stuk.org
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 19:40
matr sm vam kar mal fouš tistim ke ste bli... jst pa doma na čajčkih jeeeei:/
.....
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1025
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 20:30
Originally posted by LYnX LYnX wrote:

čist povožn dons. odziv pr suicidal angels se mi je zdel tak, kot odziv nekega benda svetovnega kova na Dunaju=)
folk mosha, pogledam na uro.. 19:20.. wait what?! kar pove veliko o vzdušju. zanimiv mi je blo to, da se folk med kreatorji ni drl ole ole oleee. pomojm je bil Mille nad tem presenečen (haha mc09, it is timeeeee!!! to.. ole ole oleeeee )
sploh njegova angleščina je pa včeri zmagala, modelu se je jezik fajn zapletu. od death angel mi setlista ni bila najbolj všeč, ampak vseeno odličen nastop. k sm govoru z Oseguedo, je djau da bomo zto vsi pršl na svoj račun marca, k bodo headlinerji, pa bo mal lepša setlista. sam tip ma pa vokal, legenda.
pr exodus sm pa skoz čaku, da bo dukes kj sočnga povedu, pa važn da sm dobu uno sliko Garya v testament majci, i am to sexy for my shirt.


toj blo res zakon haha
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 21:30
s frndm švercla flaš kuhanga vinčeka v cvetličrno :)
med Suicidal Angels sprznila in kr uživala v koncertu dobr so ga žagal
death angel zakon že nastala gužba in stiskli smo se kod sardle
bobnr mi je vrgu tud palčko v gllavo sam sem preštudru d je bla palča ko je je že možakr za mano pobraw
tak d nism dobu nobenga spominka
jebi ga ane
exodus dibje zmri le bl dibje folk kar naprej skaku na odr in z njega
me je pa dogodek ko je Rob objv obževalca na odru spomnu anthrax
za konc pa še Kreator grlo suho zrak tud bl slab  a kurac so zažagal pa spet  začel mosat sred koncerta se mi je usplo tud do ogrje prebit
čeprv sva se s frndom ole ole začela dret folk naju ni jebu
mille obljubu ponovno nastop na MCju tak d bomo pa dole tulil OLE OLE OLE
po koncertu vs prpoten naročim vodo za šankom mi prnesjo pivo
ja potm sem pa še nekj piv popv notr sam kurc ka so nas začel vn naganjat
tak d smo mogli odzuna nadljavati s popivnjm :)
tak d upam d bo čim prej še kaj podbnega
D.T.P.
Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 22:43
Prišel gledat samo kreator, videl samo kreator.. pa se mi ni zdelo nič posebnega.

Moram pa zvok pohvalit. Zdelo se mi je ravno idealno naglas.
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2010 at 23:13
Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

http://my.opera.com/Morriganslo/albums/show.dml?id=5607982

evo še nekej fotk z moje strani :)


popravljam link
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 00:21


ni moj posnetk.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 00:28
toj koncert jaaa de folku dogajaaaaaa :))
jebemti bronhitis u pm... argh..
sm še slike pogledala... fakk no res kul zgleda..

ne bom vč gledala te teme..
.....
Back to Top
gašper View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Aug.2009
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gašper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 12:57

recenzijo si lahko preberete na:

www.radiostudent.si




Edited by gašper - 18.Dec.2010 at 12:58
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 13:20






Edited by frogstomp - 18.Dec.2010 at 13:24
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Dec.2010 at 14:25
Originally posted by f3r0m0n f3r0m0n wrote:

Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

http://my.opera.com/Morriganslo/albums/show.dml?id=5607982

evo še nekej fotk z moje strani :)


popravljam link


hvala :) se bom mogla naučit lepit povezave ...
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2010 at 10:09
death angel,vse kar mi je uspelo posnet v četrtek.pole so pa gobe začele delat svoje,nism bil sposobn več snemat in je bil sam še žur..
http://www.youtube.com/watch?v=dpszcMREF5g

eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
killinride View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Aug.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote killinride Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2010 at 19:35
ma kdo še kakšne slike ali pa posnetke? 
Back to Top
robi666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robi666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 10:38

pa važn da sm dobu uno sliko Garya v testament majci, i am to sexy for my shirt.

Halo, jest bi tud mel to sliko. Post pliz!!!!!! Legendarno!


Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2010 at 19:52
Originally posted by killinride killinride wrote:

ma kdo še kakšne slike ali pa posnetke? 

Jaz sem posnel pa Exodus
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Exc4libur View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 146
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Exc4libur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 19:53
še moj prispevk fotk več pa v galeriji...
Back to Top
LYnX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Sep.2008
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LYnX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 21:56
Originally posted by robi666 robi666 wrote:

pa važn da sm dobu uno sliko Garya v testament majci, i am to sexy for my shirt.

Halo, jest bi tud mel to sliko. Post pliz!!!!!! Legendarno!




Back to Top
megafreak87 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megafreak87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 22:07
Sam tolk tole je Lee ne Gary,drgač pa zakon! Ubitačno je blo! over&out
Back to Top
LYnX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 10.Sep.2008
Status: Offline
Points: 284
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LYnX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 22:23
mja vidm da sm zajebu, jst ta dva kurca skoz mešam
Back to Top
megafreak87 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Jul.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote megafreak87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2010 at 22:28
Nima veze, glavno da maš ti sliko pa se lahko vsem skp u glavo smejiš
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2010 at 15:15
Vsi trije bendi so zmagali na celi crti, suicidal nism gledu kr smo prsli prepozno ... Death Angel mogoce malo prepocasni, sploh Mistress Of Pain ... Kreator pa ... kaki setlist, Betrayer, Pleasure To Kill, Pestilence, Endless Fuckin Pain ... neverjetno, res ful tapravih old school komadov, skoda samo kr sm biu ze prevc zjeban od exodus in sm jih biu sposobn le mirno opazovat iza kota :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2010 at 12:32
Še ena slikca mosha, ki je bil razmeroma gost a "mehak"



Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
robi666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote robi666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2010 at 14:53
Uf, sele zdajle videl. Hvala ti lynx za fotko!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.