Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - Kurcšlus 2007
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kurcšlus 2007

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 18:15
Jst se spomnim,da je Cepo neki slikal - daj naloži kam slike prosim :) 
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 20:45
Prophy, Mrtva Goša!

Glede Thraw in učiteljev Wartune - bobnar iz Thraw ga je sekal že dolgo nazaj ko so Wartune še igrali vse živo v enem Tongue
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
_tina9 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 193
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _tina9 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 20:59
prophy dost je blo napejanja!!Clap
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 21:21
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Kaj bosa - brez muje se še čevelj ne obuje!!! :D
IMO - waw, Tegly knows computer chats - ste bili boljši od Kovinopleha.
 
Damjan, sori za Domen. Rad te mamo še vedno, sam ne več toliko pit, pa lagat staršem! :D


in thraw so igrali priredbo od testament into the pit in ne over the wallWink...ccc...neverjetno koliko napak ivan...sedi 4.Evil%20Smile
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 21:30
obe smo igrali:D
www.rkc.si
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 21:56
Ne pozabit na indiance od Anthrax-ov!
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 00:16
Originally posted by Ozee Ozee wrote:

Ne pozabit na indiance od Anthrax-ov!


kot sm že omenil na vaši strani...losajte se priredb in čim več svojih komadov...s tem ko špilate svoje komade pokažete svoje sposobnosti in ne s priredbami...ivan se opravičujem...sedi -5Big%20smile


Edited by Sine aka Wrba - 21.Nov.2007 at 00:16
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 10:51
ja pojdi na njihov myspace tam imajo svoje komade,ostali pa še niso posneti.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 10:56
Tegla, ja, in ko je zacel igrati sem ga jaz poklical v njegov prvi bend, ker sem takrat ze videl potencial v njem, pa tudi splet okoliscin je nanesel da je bil edini ki je igral bobne in inmel svoj komplet ze takrat...Kdo ve kaj bi se zgodilo, ce ga takrat nebi rekrutiralTongueTakrat je bil star 11, malo pred 12 roj. dnevom...
Wartune se je kot bend razvijal par let, dokler nismo z zamenjavo zasedbe dosegli tega kar sva z pevcem ze vseskozi hotela, a zaradi statusa v bendu nisva mogla doseci ze prej...Nato se je odprlo, vse ostalo so povedali ljudje zadnje leto po spilih in preko sporocil po spilih...V naso glasbo vlagamo vse cesar smo se skozi leta naucili kot vsestranski glasbeniki (vecina inst. v bendu nas razne ins. igra vec kot 10 let) in nek rezultat je logicen, glede na vlozeno...Ceprav...folk skoraj vedno malo pretirava:D:D
Drgac pa ja, brata sem res lepo vzgojilBig%20smileBig%20smileBig%20smileVsi njihovi (Thraw) lastni komadi so njegovo delo, produkcija, snemanje dema, zasnova logotipa osnovna ideja, ipd...Mislim, da je to za 16 letnika kar lep, velik dosezek...igrat niso sli prej preden niso bili pripravljeni, za razliko od mnogih drugih kakcev, ki primejo kitare, ki jim jih kupijo star za 300k ceprav ne znajo igrati, in ze imajo bend, in so zvezde...Tudi drugi(Thraw) so zelo sposobni (basist, bobnar predvsem, ceprav mu manjka se nekaj dinamike) in menim, da bend res obeta, ne sledijo trendom trenutne scene in jih tudi boli kurac za le-te...Prav vesel sem, da sem Cepu, ko je vprasal kdo so, in ce se jih splaca poklicat, rekel, da vsekakor, ker so res upravicili zaupanje in odigrali odlicno. Kar je pravilno, in se bomo slisali o njih...Naslednjic 1 dec. na Ravnah na Kor.,...lp


Edited by Atheist - 21.Nov.2007 at 11:03
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:01
Hehe upam da uspem pridt bo spet žurka.Drgač pa ker je tvoj brat un lead kitara blond z očali, k ti je neki podobnSmile
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:03
ja, to je on...
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:11
Doda - ma ne moreš vprašat kter je njegov brat! That was way to obvious!
Atajist - ne zameri, nisem hotel kritizirati, ampak samo Prophiju malce soliti pamet, hehe. Drugače pa vem, da si tudi ti igral z Ozijem, tvojim drugim bratom in z Grumpom v Ferum Noricum - vem, ker mam fotke, ko izgledaš kot Ensiferum - tisti koncert je biu zakon! Grump kicked my ass že takrat.
 
Drugače glede Wartune - me veseli, da ste formirali svojo identiteto, glasba vam je killer in vam dam respect do konca! Drugače pa smo tudi mi z dicklessi delali na identiteti 100 let, hehehe...
 
Cheers!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:12
Pa Chekko, 5, 6 let obstoja je zate rana faza? :DBig%20smile Ponavavd 70% slo. bendov propade po 6 mesecih...Res pa je da smo se v rani fazi, kar se tice te postave...
Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:14
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Doda - ma ne moreš vprašat kter je njegov brat! That was way to obvious!
Atajist - ne zameri, nisem hotel kritizirati, ampak samo Prophiju malce soliti pamet, hehe. Drugače pa vem, da si tudi ti igral z Ozijem, tvojim drugim bratom in z Grumpom v Ferum Noricum - vem, ker mam fotke, ko izgledaš kot Ensiferum - tisti koncert je biu zakon! Grump kicked my ass že takrat.
 
Drugače glede Wartune - me veseli, da ste formirali svojo identiteto, glasba vam je killer in vam dam respect do konca! Drugače pa smo tudi mi z dicklessi delali na identiteti 100 let, hehehe...
 
Cheers!
 
Sem opazil ja...
Res je!!!
Ja, Borknagar varjanta se pac ni izsla :) spilali smo potem tisto...:)
 
 
 
Nimam kaj za delati, ma... malce bluzarim:)
 
ajde


Edited by Atheist - 21.Nov.2007 at 13:38
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 11:19
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 12:30

Oj, Tina - nam pa ni dal niti pomfrija!

Naslednjič mu sesujemo stanovanje! Ouch

DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 12:48
Originally posted by Ozee Ozee wrote:

ja pojdi na njihov myspace tam imajo svoje komade,ostali pa še niso posneti.
 
slišal sem vse njihove komade, kr sm biu na kurcšlusu (sicer delal za šankom) in res so ga sekal...sj sm že napisal katerim štirim bendom gredo moje pohvale. thraw so med njimi ker so killer. samo moje mnenje je še več lastnih komadov in čim manj priredb. thraw so res na fenomenalni poti in za nekaj časa resna konkurenca drugim bendom.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 13:40
Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
 
hehe, ampak ko sem bil sam nazadnje tam, ga ti se nisi poznala...to je bilo 2004 se mi zdi...Edini cupavc tam je bil, sel sem do njega, Whispher so glih mesec prej spilali na Metaldose-u,...In to je bil zacetek najinega "lepega" prijateljstvaTongueTongueTongue
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 17:34
ja, slikal sem jest, samo slik od Barehanded in Brutart nimam, ker mi je fotič hinavil. ostale bende imam porihtane!
uploadam jih nekam takoj, ko porihtam kompjuter, tak da prosim za še malo potrpežljivosti... hvala!!! Wink
cheers!!!
 
Clive Barker For President!
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 22:58
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Pa Chekko, 5, 6 let obstoja je zate rana faza? :DBig%20smile Ponavavd 70% slo. bendov propade po 6 mesecih...Res pa je da smo se v rani fazi, kar se tice te postave...
Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)


Rekel sem, da nekatere stvari veljajo za vas kot za Thraw - ne pa vse. Wartune je pa po mojem resnično postal bend s to postavo, ki jo ima zdaj.

PS: verjamem, da bo Šubic še kdaj delal v bazenu Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 23:01
Prophet, a ti si bil tud tam??? (fak, koga vse se še ne bom spomnu... Confused)
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 23:28
Lunik si bil ti tisti z sepultura logonom na majici?
Back to Top
Nordy Nuš View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nordy Nuš Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2007 at 02:03
Propheta sem takoj prepoznala, oz. njegovo brado XD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2007 at 02:22
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Prophy, Mrtva Goša!

Glede Thraw in učiteljev Wartune - bobnar iz Thraw ga je sekal že dolgo nazaj ko so Wartune še igrali vse živo v enem Tongue


Ja, hahahhahaha... Tongue Sam dle sm spet pjnl.. Šnopvcx rulesa!
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 13:48
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Oj, Tina - nam pa ni dal niti pomfrija!

Naslednjič mu sesujemo stanovanje! Ouch



Ti bod sam tih, ker si bil do zdej edini deležen best metal sataraž brekfesta! :P
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 13:49
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
 
hehe, ampak ko sem bil sam nazadnje tam, ga ti se nisi poznala...to je bilo 2004 se mi zdi...Edini cupavc tam je bil, sel sem do njega, Whispher so glih mesec prej spilali na Metaldose-u,...In to je bil zacetek najinega "lepega" prijateljstvaTongueTongueTongue


Ne vem, kak se bo to prijateljstvo nadaljevalo, ko neki slišim, da mi žensko pecaš... CCCC LOL
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 15:01
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
 
hehe, ampak ko sem bil sam nazadnje tam, ga ti se nisi poznala...to je bilo 2004 se mi zdi...Edini cupavc tam je bil, sel sem do njega, Whispher so glih mesec prej spilali na Metaldose-u,...In to je bil zacetek najinega "lepega" prijateljstvaTongueTongueTongue


Ne vem, kak se bo to prijateljstvo nadaljevalo, ko neki slišim, da mi žensko pecaš... CCCC LOL
 
Mater, če jo Čekko podtika verjetno pol slovenskim metalcemTonguepedr...
 
Ja moram, če si tako len, da si raje z njo, kot, da me prideš pogledat, ko sem itak 2 krat na leto v tvojem faking mestuTongueTongue 
Po vsej verjetnosti se vidimo v petekBig%20smile....
lp
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 15:30
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
 
hehe, ampak ko sem bil sam nazadnje tam, ga ti se nisi poznala...to je bilo 2004 se mi zdi...Edini cupavc tam je bil, sel sem do njega, Whispher so glih mesec prej spilali na Metaldose-u,...In to je bil zacetek najinega "lepega" prijateljstvaTongueTongueTongue


Ne vem, kak se bo to prijateljstvo nadaljevalo, ko neki slišim, da mi žensko pecaš... CCCC LOL
 
Mater, če jo Čekko podtika verjetno pol slovenskim metalcemTonguepedr...
 
Ja moram, če si tako len, da si raje z njo, kot, da me prideš pogledat, ko sem itak 2 krat na leto v tvojem faking mestuTongueTongue 
Po vsej verjetnosti se vidimo v petekBig%20smile....
lp


No, zakon! Boš dal za pir. Tongue
Ja, prejšnjič sem res zajebu, ni mi zneslo... Embarrassed
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 15:38
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

 
Mater, če jo Čekko podtika verjetno pol slovenskim metalcemTonguepedr...
 


Kaj dela?! Big%20smile 
to pa ful ni lepo Confused
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 15:59
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Na naslednji Kurcslus definitivno pridem kot obiskovalec, prej pa v greznico Cateza, kjer bo zopet Schoobitz varnostnik na bazenu:):)

Malo offtopica: Ja, v Čateških sem se tut jst letos veliiiko zastonj namakala in sproščala po penzjonersko in skrbela za svoje zdravje - in se lahk ob tej priliki zato zahvalim najbolj postavnemu bademajstru v Čateških Tongue
 
hehe, ampak ko sem bil sam nazadnje tam, ga ti se nisi poznala...to je bilo 2004 se mi zdi...Edini cupavc tam je bil, sel sem do njega, Whispher so glih mesec prej spilali na Metaldose-u,...In to je bil zacetek najinega "lepega" prijateljstvaTongueTongueTongue


Ne vem, kak se bo to prijateljstvo nadaljevalo, ko neki slišim, da mi žensko pecaš... CCCC LOL
 
Mater, če jo Čekko podtika verjetno pol slovenskim metalcemTonguepedr...
 
Ja moram, če si tako len, da si raje z njo, kot, da me prideš pogledat, ko sem itak 2 krat na leto v tvojem faking mestuTongueTongue 
Po vsej verjetnosti se vidimo v petekBig%20smile....
lp


No, zakon! Boš dal za pir. Tongue
Ja, prejšnjič sem res zajebu, ni mi zneslo... Embarrassed
 
Jaja, kak pir...zate samo sok, saj veš, za lepo kožo...Tongue Tudi zame, itak bom vozil, če pridem...
Ni ti zneslo?!...izgovori, izgovori...oz. slab izgovorBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 16:21
Aha, torej moram zdej sok pit, samo zato, ker ti voziš? :P :D
Slab izgovor, res... Tina je bla pr men, pa stari so bli v Franciji. Bo ta boljši? :D


Edited by Schoobitz - 26.Nov.2007 at 16:21
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 20:10
Sej sta mela ves dan ... :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 21:16
Just can't get enough... ;)
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 21:20
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Aha, torej moram zdej sok pit, samo zato, ker ti voziš? :P :D
Slab izgovor, res... Tina je bla pr men, pa stari so bli v Franciji. Bo ta boljši? :D
Naj ti bo, opravičeno, izgovor, da si sam in da je bila baba pri tebi itak vedno ownaSmileBig%20smileBig%20smile
lp
Back to Top
Stari View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stari Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 21:25
slike, slikeeeee Pinch
LP, Stari

myspace.com/letecnez
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2007 at 23:10
Sori, ne greva se Severine. :P
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 00:00
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

Sori, ne greva se Severine. :P


itak da ne, če se ne morta...ka nis gledu? severine se bota lah igrala, ko si nabavita JAHTO.


Edited by Sine aka Wrba - 27.Nov.2007 at 00:02
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 11:50
Al pa, ko si bo Severina našla vsaj pol tolk lepga fanta, ko sem jst. Wink
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 14:15
No še sreča da nisem igral isti dan kot Infidia. Embarrassed
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 14:29
Ah,kr neki no
-  upam,da bo naslednji post Cepotov, ko bo gor prilimal slike s Kurcšlusa! 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 16:46
Šubi kje pa si ti.Punca ti sama po koncertih hodi ti pa dremaš doma.Kje si bil na Medianih sm gledal kje si.Pol sm tino vprašal kje si, pa je rekla da drnjohaš doma LOL
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 18:43
 LOL Ma ful sem hotu pridet, sam sm mel naslednji dan ene obveznosti, pa mi ni zneslo. Disapprove
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 20:08
Zajebal si totalno!
Back to Top
Schoobitz View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Status: Offline
Points: 458
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schoobitz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:26
Verjamem. Pa... Bo še prilika. ;)
Back to Top
Ozee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Antarctica
Status: Offline
Points: 779
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 21:47
Kaj če vsi bandi ki so igrali razpadejo.LOL
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 22:01
Originally posted by T*Infidia T*Infidia wrote:

Originally posted by Atheist Atheist wrote:

 
Mater, če jo Čekko podtika verjetno pol slovenskim metalcemTonguepedr...
 


Kaj dela?! Big%20smile 
to pa ful ni lepo Confused


Tu sva oba nedolžni ovčki spletk dveh volkov :o
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Nov.2007 at 22:02
Originally posted by Schoobitz Schoobitz wrote:

 LOL Ma ful sem hotu pridet, sam sm mel naslednji dan ene obveznosti, pa mi ni zneslo. Disapprove


prej bi reku, da te je kam druam zaneslo Evil%20Smile
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2007 at 09:10
 
tle lahko najdete slike iz letošnjega Kurcšlusa!
p.s. počekirajte mapo Kurcšlus 2007 v desnem kotu zgoraj...
 
ajdi...


Edited by Cepo - 16.Dec.2007 at 09:14
Clive Barker For President!
Back to Top
Goat Horn View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Niger
Status: Offline
Points: 339
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goat Horn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2007 at 11:36
Zakon fotke Cepović! Ka je pa z onim videom, veš mogoče kaj o tem? Pač tak btw. vprašam
Bleed Your Death Upon Me
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2007 at 13:33
Originally posted by Goat Horn Goat Horn wrote:

Zakon fotke Cepović! Ka je pa z onim videom, veš mogoče kaj o tem? Pač tak btw. vprašam
 
hvala, hostane, brate! za video se bom pa pozanimal asap. moram najt pravo osebo, da jo povprašam okol tega...
btw, hvala za potrpežljivost glede fotk!
CHEERS!!!
Clive Barker For President!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,406 seconds.