Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Iron Maiden
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Iron Maiden

 Post Reply Post Reply Page  <1 43444546>
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 1,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 12:35
Bomo lahko prvi na licu mesta zvedli, kaj igrajo ClapHug
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 12:40
da!!!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 13:03
Ni datuma v naslovu :) 28. maja 2023 - Arena Stožice

Upam, da ne bo ponovno, kot za bežigradom, bukiran instant festivalski set :)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 13:08
Napovedan je mix set, vključujoč SiT ("nezlajnane") komade. Če pa tole otvorijo s CSiT, me pobereLOL
Ok, Stranger je bil v trailerju, tko da navijam tudi zanj - če pa še Loneliness začujem, pol pa ne vem večHug

SoM je pa pomoje že preveč od njih zahtevatEmbarrassed

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 13:09
Aja, karte v prodajo 10.11. ob 9:00 (GMT), kar pomen po moji uri trenutek po deseti :D


Edited by Mrtupevc - 07.Nov.2022 at 13:09
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2785
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 14:36
[QUOTE=Mrtupevc]Aja, karte v prodajo 10.11. ob 9:00 (GMT), kar pomen po moji uri trenutek po deseti :D
[/QUOTE

Predprodaja kart za ljubljanski koncert se začne jutri za člane fan kluba oziroma v četrtek za vse ostale obiskovalce.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 22:26
Men je predvsem zanimivo še eno dejstvo (naključje?Wink)

Namreč, Somewhere on Tour '86 so takisto začeli na naših (bivših) tleh. Beograd, Zagreb, Ljubljana v treh dneh zapovrstjo. Deja-vu?Star
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Nov.2022 at 22:31
pa 4 dni manj kot 16 letod njihovega zadnjega obiska bo. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 07:38
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pa 4 dni manj kot 16 letod njihovega zadnjega obiska bo. 
Damn, meni se zdi pol manj. Kako preklemansko teče čas ...
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 10:22
A lahko kdo men pomaga preštet, kolkrat sem bil na Maidnih? LOL Ne spomnem se, kolkrat sem jih vidu v Wacknu in na Gods of Metal 
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 10:28
Ajde Pero, povej kdaj si jih prvič videl? Jaz sem jih leta 95 (mislim, da je bil december) v Italiji v Pordenone, vendar čisto iskreno, šel sem na My Dying Bride takrat, ker so jim bili predskupina hehe
Leave No Cross Unturned
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 10:39
Pozno - 1999 Milano. Pol pa še ene 17-18x. 
Back to Top
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 10:45
Originally posted by Destroyer Destroyer wrote:

Ajde Pero, povej kdaj si jih prvič videl? Jaz sem jih leta 95 (mislim, da je bil december) v Italiji v Pordenone, vendar čisto iskreno, šel sem na My Dying Bride takrat, ker so jim bili predskupina hehe

Tudi jaz prvič takrat... X Factour :)

Evo, karta kupljena!
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 11:55
Originally posted by Stratego Stratego wrote:

Originally posted by Destroyer Destroyer wrote:

Ajde Pero, povej kdaj si jih prvič videl? Jaz sem jih leta 95 (mislim, da je bil december) v Italiji v Pordenone, vendar čisto iskreno, šel sem na My Dying Bride takrat, ker so jim bili predskupina hehe

Tudi jaz prvič takrat... X Factour :)

Evo, karta kupljena!


Si šel organizirano z avtobusom iz Lj, tak kot mi?...nadstropni avtobus, zadnji zici, spodaj :)
Ne spomnim pa se kdo je bil 4. bend, ker vem, da so bili še The Almighty...ali se motim?
Leave No Cross Unturned
Back to Top
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 12:33
Ja, s Poorkyjem... verjetno je bilo več busev. Sedeli smo zgoraj bolj zadaj... se celo spomnim.. tam nekje so bili od Metropolis, Griša in Hočko se mi zdi.

The Almighty in My Dying Bride so bili. Ni bilo štirih bendov.


Edited by Stratego - 08.Nov.2022 at 12:39
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 12:45
na gods of metal sem jih jest gledal 2005, ko sm jih tut prvič videl. prej so se mi zmerom izmuznl zarad teh in onih razlogov. od takrat pa še 6x (2x trst, 3x zagreb in 1x codroipo)
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 13:23
Evo, karta v žepu. Zdaj moramo le še vsi preživeti do takrat...
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 13:31
majkemi da je nimaš v žepu. Kake so pa cene, če izdaš?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 13:32
105 je pit, 85 ali 80 je parter. Loža je enih 105-110, tribune so pa od 50 naprej.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 13:56
Menda bo tkole:
Front of Stage – 105 EUR
Parter – 83 EUR
Zeleni ring 1 – 87 EUR
Zeleni ring 2 – 77 EUR
Zeleni ring 3 – 69 EUR
Rdeči ring 1 – 57 EUR
Rdeči ring 2 – 50 EUR
Sky boxes – 110 EUR
Back to Top
Nobody View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Sep.2021
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 14:36
Kaj je sky boxes?
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 14:49
Lože verjetno.
Ali pa neki razdelki za penzioniste kot je Mungo Beer
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 16:59
Fak, kako pri nas še kar nategujejo s cenami. Maja sem jih v Zagrebu gledal za približno petdesetaka, tukaj bo pa skoraj podvojena cena. No ja, očitno jih od Bežigrada 2007 ni nič izučilo.. Da le ne bo obisk in vzdušje na podobni ravni kot takrat, če ne si rajš vsi skup zrihtajmo aranžma za Prago. LOL

Se pa seveda vseeno vidimo, take turneje pač človek ne izpusti, blesavi organizatorji gor al dol. Star
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1913
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2022 at 17:56
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Fak, kako pri nas še kar nategujejo s cenami. Maja sem jih v Zagrebu gledal za približno petdesetaka, tukaj bo pa skoraj podvojena cena. No ja, očitno jih od Bežigrada 2007 ni nič izučilo.. Da le ne bo obisk in vzdušje na podobni ravni kot takrat, če ne si rajš vsi skup zrihtajmo aranžma za Prago. LOL

Se pa seveda vseeno vidimo, take turneje pač človek ne izpusti, blesavi organizatorji gor al dol. Star
sej je tudi hrana v trgovinah v sloveniji dražja kot v centralni evropi. na hrvaškem pa dražja kot v slo.
nategujejo te že 30 let :D in to ne organizatorji koncertov. samo to je debata za drug forum.

tisti IM koncert za bežigradom je bil res nenormalno slab in posledično nekaj let nisem bil prepričan, da bi jih še kdaj pogledal v živo. Potem pa so me v Trstu spet prepričali \m/
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2022 at 15:19
Mojih par centov k vstopnicam je, da se mi zdijo Stožice kar malo majhna dvorana za tak band, ki pride s svojim avionom, ima svoj mega show na odru in svojo ceno. Druge avenije so po mojem večje in posledično lažje pokrijejo.... Ne vem, samo razmišljam. 
Pridem da slišim v živo Heaven can wait in če bo sreča mila The loneliness of the long distance runner, niso pa to Maidni, kakršne bi ekstra rad doživel, saj mi je najbolje da gre band čez celotno diskografijo. Tako da se kar malo bojim da bi si pokvaril okus po tem, ko sem jih gledal zadnjič in je bilo res mega.


Edited by devlin - 09.Nov.2022 at 15:20
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2022 at 15:55
100 ljudi bi imelo 100 različnih želja, kaj bi radi slišali Tongue.

Ziher se ne bo nikoli zgodilo, ampak bi mi bilo zanimivo videt only 90's Maiden koncert. Big smile
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2022 at 18:46
Originally posted by devlin devlin wrote:

Mojih par centov k vstopnicam je, da se mi zdijo Stožice kar malo majhna dvorana za tak band, ki pride s svojim avionom, ima svoj mega show na odru in svojo ceno. Druge avenije so po mojem večje in posledično lažje pokrijejo.... Ne vem, samo razmišljam. 
Pridem da slišim v živo Heaven can wait in če bo sreča mila The loneliness of the long distance runner, niso pa to Maidni, kakršne bi ekstra rad doživel, saj mi je najbolje da gre band čez celotno diskografijo. Tako da se kar malo bojim da bi si pokvaril okus po tem, ko sem jih gledal zadnjič in je bilo res mega.

Sicer čisto možno, da je res kaj na tem, ampak po drugi strani pa kot rečeno - maja letos sem jih za dobrih 50€ gledal v Zagrebu, v Areni, ki ima kapaciteto za približno 15.000 ljudi. Stožice bi lahko spadale v enako kategorijo, par procentno odstopanje gor ali dol. Cena pa je dvojna, dobesedno.

Julija so v Stožicah igrali Judas Priest. V redu, mogoče za marsikoga vseeno niso tako velik band kot Maiden, vseeno pa eni od velikanov in posledično tudi mega spektakel band, ki ima primerno ceno. Cena vstopnice? Zame 49€, za marsikoga je bila pa še cenejša.

Ne vem no, razumem in dvig stroškov na splošno in vse, ampak tole z dviganjem cen zveni v principu kot čisto nategunstvo naših biserov, ki pa je lahko sila dvorezen meč. (Kot je tudi že pokazala praksa v preteklosti, konkretno tudi na Mejdnih) Ravno tako dvomim, da Mejdni računajo Hrvatom bistveno nižjo ceno za nastop kot nam oz. kaj v podobnem stilu. Tudi dvomim, da je najemnina za Stožice nekaj razredov višja kot npr. za zagrebški objekt. Če pa je, pa pač daš kam drugam oz. ne daš sploh. Maja pa definitivno pride v poštev tudi open air nastop.




Na koncu je sicer škoda sploh izgubljat energijo za take stvari, pač ni prvič ne zadnjič, da ima organizacijo preko nek "biser", kakor tudi ne, da imajo na ta račun mnogi namen ekstra zaslužit. (Voden Union za samo 5€ ipd.) Na koncu bomo vsi prišli in vsi uživali, vse bo 'by the book' in vsak strošek upravičen z neko razlago, ampak meni je prav smešno kako lahko mnogokje isti bend gledaš za razumno ceno, pri nas pa pogosto navijajo do skrajnosti.

Tko da uživajte vsi do takrat, navijajte enega naj bendov vseh časov do onemoglosti, pa držite fige, pesti in vražje rogove, da bo zlajnanega dolgčasa čimmanj, pa čimveč zanimivosti zarad katerih bo izkušnja nepozabna. Star
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2022 at 18:52
Pa še, da finance pometemo pod preprogo: omenjali smo že koncert v Ljubljani leta '86. Omenjali smo tudi, da je bil na prvem koncertu tiste turneje, v Beogradu, v hali Pionir, odigran komad Loneliness of the long distance runner.

Kar pa ni pogosto omenjano, so pa govorice (po različnih tujih fanovskih straneh), da je bil odigran tudi v Ljubljani. Bootleg nažalost ni merodajen, ker obstaja na voljo samo druga polovica koncerta (od Marinerja dalje), ki vsebuje v glavnem samo zlajnane hite, prvi del pa očitno ni bil posnet. Vsaj na spletu se ga ne dobi, pa če iščeš z lučjo sredi belega dneva. Bootlega iz Zagreba, datuma en dan vmes med Beogradom in Ljubljano pa sploh ni na voljo niti ne poznam nikogar, ki bi bil na tistem koncertu. Zagotovo pa ni bil odigran ta komad potem na naslednjem špilu po Ljubljani, in sicer na Dunaju, pa naprej v Grazu itd. Si lastim dotične posnetke in je na setu zgolj komad manj kot v Beogradu.

Tako da vprašanje: Imamo tu prisotnega koga, ki je dejansko bil na ljubljanskem koncertu? V bistvu me zanima zgolj, če lahko potrdi ali ovrže govorice. Setlista mi je v bistvu jasna, ker se itak ni spreminjala sama po sebi, zgolj ta komad je bodisi bil odigran bodisi ne. Kdorkoli ima kakršnekoli osebne izkušnje, sem eno samo uho. Smile


Edited by Lunik - 09.Nov.2022 at 18:56
Back to Top
Vitoslav View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 07.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 218
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vitoslav Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Nov.2022 at 20:26
Zakon da bodo Maidni spet pri nas. Jaz jih bom gledal 11-ič ali 12-ič, se pa moja zgodovina obiskovanja njihovih koncertov začenja šele v tem tisočletju, tko da nimam tolk zanimivih anekdot kot kakšni drugi forumaši. :)

Eno lahk vseen povem. Eno leto ko smo šli na Sweden Rock festival (Šujo lih tist let te ni bilo), smo stuhtal da bodo ravno dan pred festivalom Maidni v Frankfurtu. Pa smo se ustavili tam, koncert razprodan, mi brez kart. In pol smo en za drugim kupoval karte... najprej tisti najbolj neučakani, ki niso želel tvegat da bi ostal zunaj - Štorkla recimo vem da je preplaču karto, jaz sem bil v zlati sredini in sem dal zanjo tolk kot je bla v prodaji, je bil pa še en hipi iz Celja z nami (ga nisem srečal ne prej ne kasnej nikol več), ki je tik pred začetkom dobil karto za drobiž. Big smile

@ Lunik. Sem poklical "Fužinca" Bojana Horvata, ki je Maidne prvič gledal na Powerslave turneji 1984 v Tivoliju. Ampak šment.... takrat 1986 je bil v vojski, kolikor se pa spomni od pripovedovanja kolegov, Long Distance Runnerja takrat v Ljubljani niso igral, samo v Beogradu in potem nikoli več. Se bo pa pozanimal. Pa še Queen-e v Budimpešti je zgrešil tisto leto zarad vojske pravi. Thumbs Down

Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 11:14
Fan pit je že sold out
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 12:39
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Fan pit je že sold out


Občutu pod lastnimi prsti jaLOL

Zgleda sem bil prepozen glih par minutOuch

No ja, pomoje bo kewl špil.Clap

En je zgori nekje omenjal obupno zanič koncert 2007 na bežigrajski razvalini. Jaz ne vem, kaj je bilo takrat narobe; najbrž vse, kar je lahko bilo. Po tistem sem po pravici povedano zanemaril vse, kar so delali od tistega trenutka dalje. Prva plata, ki sem jo nabavil po tistem nesrečnem letu '07, je bila BoS...

No, je pa vmes padla zame nepozabna Arena 2013 na Maiden England turneji, s katero je že nekoliko oddaljeno leto'07 postal le še prdec od spomina...
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 12:46
mislm, na viagogo ga majo kolk ces. 354e po kosu. Rad bi nasu cloveka, k  to placa, da mu stisnem en epski focn.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Ejsi_Disi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Status: Offline
Points: 1374
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ejsi_Disi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 13:14
Prvo danes Šujo po radiu pove, da je folk pokupil skoraj vse karte, mal kasnej me žena kliče, če kupi karte pa sem rekel naj še mal počaka. Pol ure nazaj pa še brat, če nabavi karte. Eko, karte pod streho Beer Za ceno raje ne sprašujem ...
Rock n' roll ain't noise pollution.
Back to Top
Madafaka View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Madafaka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 13:54
Raul artista, siempre Madridista!
Back to Top
Nobody View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Sep.2021
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 14:03
Čakej, a tudi parter je razprodan?
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 14:53
Na Eventimu ne moreš več do parterja prit očitno. WTF!? Ouch
Back to Top
Nobody View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Sep.2021
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 14:56
Jp samo še tribune. Bodo mogli še 27.5. pridit :)
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 15:02
No, očitno bo naval tistih, ki bodo.. khm, bomo, kupovali karte za tribuno pol pa rinili v parter, podobno kot na Priestih. To bo še veselo. Big smile
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 15:41
Karte nabavljene! Big smile
Leave No Cross Unturned
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Nov.2022 at 22:58
+1Cool
Bemti, tolk sem nahajpan, da že dolg ne. S tistim Harrisovim dopisom, češ, "Ja, feni so pisal, da hočjo slišat to pa to" plus, da s Somewhere on tour nimajo uradno posnete nobene zadeve, in pa še, da bojo ravno zato obudil SiT plato (ne-me-fakin-jebat!), me je čist obrnil. Itak, meni je njihovo best of the best obdobje 84-88, tko da... In pol si itak laufam nepreverjen fanovski "best of" SiT plateLOL



Sej za njih bi bilo najboljš, k bi odšpilal par takih medleyevStar
Komadi bi bli pa naslovljeni "medley '80-'82", "medley '83", etc.Big smile
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 05:39
Prodam 8 kart za parter po ceni 120 evrov. A sem pizda? Big smile

Ne, hec, nisem (še) (taka) pizda. Nimam nobene karte. Glede na to da sva s cimrom faking casuals je šel tipo v akcijo ob enih (pa še to sva mislila da bova ful early birds) in sva tudi lahko rekla samo še WTF. 

Vprašanje če sploh še greva, ker gledat s tribune nama nekak ni... Skakal čez bando pa tudi ne bi. 

Tok da vem kolk šans imajo ostali frendi, ki bodo začeli razmišljati o kartah tam marca LOL


Edited by devlin - 11.Nov.2022 at 05:43
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Nobody View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Sep.2021
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 06:05
Večinoma frej samo še zgornje tribune.
Fuck, kdo bi si mislu, da bo tok hitro šlo
Back to Top
Kremp666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Nov.2022
Location: SRPENICA
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kremp666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 08:19
To pa je blo Be qouick or be late:)
Mi zna mogoče kdo razložiti na kakšen princip deluje Viagogo, da imajo vedno karte po že razprodanem koncertu? Seveda za veliko višjo ceno. 
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 10:32
Originally posted by Kremp666 Kremp666 wrote:

Mi zna mogoče kdo razložiti na kakšen princip deluje Viagogo, da imajo vedno karte po že razprodanem koncertu? Seveda za veliko višjo ceno. 

Verjetno po principu scalperjev oz. po naše prekupčevalcev, ki v trenutnu odprtja prodaje ročno ali avtomatizirano pred navadnimi smrtniki pokupijo kup kart in jih potem dalje preprodajo po nekajkrat višji ceni.

Če gre za močno omejeno in zaželjeno zadevo, navaden smrtnik običajno sploh možnosti nima da naredi nakup, saj boti na hitro in avtomatizirano opravijo nakupe še preden se navadni smrtnik skozi postopek nakupa sploh doklika do plačila.


Evo:


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4868
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 11:27
A niso Maidni nekoč poskusili uvest da bi se prodajale karte le v povezavi z osebnim dokumentom? potem se je menda zapletlo pri vstopu na koncert, ker je folk zamudil zaradi kontrole na vratih...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Nov.2022 at 13:07
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

A niso Maidni nekoč poskusili uvest da bi se prodajale karte le v povezavi z osebnim dokumentom? potem se je menda zapletlo pri vstopu na koncert, ker je folk zamudil zaradi kontrole na vratih...

To ne vem, ampak personalizacija vstopnic je po eni strani ok, ker učinkovito onemogoči scalperje, po drugi strani pa je zoprna iz večih drugih razlogov. 
Če pustimo ob strani pomisleke o zasebnosti, je zoprno predvsem, če se koncerta iz katerega koli razloga ne moreš udeležiti, kjer je menjava imena imetnika vstopnice praviloma povezana z dodatnimi stroški. 
Pa tudi težko je to urejati v zadnjem momentu če zboliš al pa kaj, sistem pa ni avtomatiziran.
Ni neke idealne rešitve.
Mi gredo pa preprodajalci na k ... kot najbrž tudi vsem pravim fanom bandov tle.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Nov.2022 at 10:04
Originally posted by Nobody Nobody wrote:

Jp samo še tribune. Bodo mogli še 27.5. pridit :)

Na Češkem so že dodali datum - 31.5.
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2022 at 00:37
Uuu kašno navdušenje hehe. Mal sm posumu da bo tako in sm v četrtek bo 10:00 kupu front row karto. Pogledam za foro ob 10:05 še enkrat na Eventim in je že sold out. Hard. Vidu sm jih pa v Izoli 2000 (dobri), v LJ 2007 (slabi) in v ZG 2018 (dobri), to je pa to mislim da. Po Brave New World so mi samo še posamezni komadi dobri, cele plate ne več... Upam da iz Somewhere In Time zaigrajo prva komada iz strani A in B, če bo pa še Deja Vu pa sploh top. Itak bo kar bo setlista, ampak če bodo kot v Zagrebu par let nazaj, bo že super. Pa res upam da bo zvok OK, na Priestih letos je bil kar slabši kot par dni prej v Veroni. Lihkar poslušam Osamljenost tekača na dolge proge, vse kar je inšturmentalnega tle je noro dobro, sound, atmosfera, melodije, kitarske harmonije sploh, kitice so mi še najslabše, bridgi potem že boljši, refreni odlični, tisti del pred solažami tudi dober, naspidiran Nicko in kitare + bas čez pa res fakin A!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2022 at 01:06
PS: Še mal preletel kar ste pisali zgoraj. Se strinjam da je karta draga, ampak je logično, če je koncert že praktično razprodan. In pa ne, komad mora bit tak kot je, sovražim medleye, fuj.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Kremp666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Nov.2022
Location: SRPENICA
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kremp666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2022 at 10:15
Jaz iskreno upam, da ne bodo preveč silili nove plate. Sicer mi nova plata ni slaba ampak glede na to, da je to tudi Somwhere in time turneja je logično, da si želimo čim več komadov iz te plate. Glede na dolžino komadov nove plate mislim, da bodo 3 komadi kar zadosti :D 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 43444546>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,469 seconds.