Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 477478479480481 540>
Author
Message
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 20:30
Kaj pa je narobe s splavi in homosekualnimi porokami?
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 21:15
Verjetno ne poznaš Dejzija, ali pa si res želimo še enega shitstorma z njegove strani? Zgleda, da je vsekakor bolj on pogrešal nas kot vice versa. LOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 21:49
Originally posted by Poli Poli wrote:

Verjetno ne poznaš Dejzija, ali pa si res želimo še enega shitstorma z njegove strani? Zgleda, da je vsekakor bolj on pogrešal nas kot vice versa. LOL



ti mene omenjaš v vsakem 5. postu, ne jaz tebe... in nisi edini
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 22:15
Originally posted by Banshee Banshee wrote:

Kaj pa je narobe s splavi in homosekualnimi porokami?


Men osebno bi sedlo živet med ljudmi, kjer to ni nek višek dosežkov Zah. Kulture. Pobijanje nerojenih otrok, možnost homosexualcov, da posvajajo otroke, ali enačenje heteroseksualnih vez z homosexualnimi mi ni nek višek od dosežekov civilizacije - prej dekadenca.

Razni ljudje, ki ti po eni strani zatrjujejo, da alternativ fosilnim gorivom ni, potem pa se obrnejo naokrog in častijo Greto Thunberg, ter morijo z klimatskimi davki. Islam, Komunizem, Che Guevara, Marksizem, razni psevdo intelektualci tipa Žižek & Mazzini.... Pač men osebno to ne sede in ne čutim niti pretirane potrebe, da bi komurkoli rabil še utemeljavat zakaj in kako. Če ti sede bit z masko, se trest doma pred Convidom, zabijat cepiva v žilo, se pražit na 5g - super! Thumbs Up

Mene zanimajo praktične rešitve in ali se ima namen kje formirat teritorij, kjer ne bo tega - ne bo globalizma, teženja z cepivi, nabitimi davki, pranja glave z nekimi " kLiMaTsKiMi sPrEmeMbAmi", feminizma, anti-fa, vsiljenih migracij, teženja, ker je tvoja koža bele barve in vseh ostalih degeneracij levice....

Zakaj ne bi enostavno ustvarlili ločenih držav povsod po zahodu? Po mojem bo to prej ali slej postalo nujno, ker se bo polarizacija s časom samo stopnjevala. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2020 at 00:51
Originally posted by Heml Heml wrote:

Mene zanimajo praktične rešitve in ali se ima namen kje formirat teritorij, kjer ne bo tega 
Absolutno!

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2020 at 01:24
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Mene zanimajo praktične rešitve in ali se ima namen kje formirat teritorij, kjer ne bo tega 
Absolutno!



ne štekam tega linka?

Tebi ne bi sedlo živet v državi [ali pač neki regiji / pokrajini / kantonu / enklavi etc...]  brez Janše, z enakomislečimi, kakor vam pač sede - z voditeljem Luko Mesecem in vrednotami, ki vas vežejo? Brez groznih " nEo - nAcIstOv " in ostale Janševske zalege? Big smile

Meni osebno bi sedlo živet nekje, kjer je vrhovna vrednota "truth - telling", kjer se vlaga v šolstvo, razvoj in inovacije, nove tehnologije - ne ohranjanje obstoječih tehnologij ala fosilna goriva in podobne pračloveške polomije. Zastonj, neomejena čista energija, antigravitacijski pogon, etc.... Jst mislim, da bi v sistemu, ki bi spodbujal inovativnost, ne pa kvakademskega ohranjanja statusa quo, hitro prišlo do tehnološkega napredka prave "Tesla" znanosti, ne te fake "Edison" znanosti, ki jo imamo.

Vrjamem tudi, da si različni ljudje želijo različnih sistemov v katerih bi radi živeli. Zakaj silit skupine, ki nimamo več ene skupne vrednote živet v skupnih državah? Samo ideja pač... food for thought


Edited by Heml - 05.Jul.2020 at 01:25
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2020 at 01:43
Ti bi to dosegel s šarcem (ne tistim političnim) ali z demokracijo?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2020 at 11:00
lol

Zahod pač kulturno razpada. To je dejstvo. Skupnih vrednot nimamo. Vedno več folka predlaga razdružitev. Meni se ta ideja izredno dopade. Decentralizacija /  regionalizacija. Kaj tu nerazumljivega?

Quote
Vrjamem tudi, da si različni ljudje želijo različnih sistemov v katerih bi radi živeli. Zakaj silit skupine, ki nimamo več ene skupne vrednote živet v skupnih državah? Samo ideja pač... food for thought


En glavnih problemov človeštva na sploh po mojem je zaostala tehnologija in 50 letna stagnacija. Praktično ni več inovacij in vse stagnira. Svet še danes poganjajo fosilna goriva. En od krivcev za to srednjeveško stanje je vsekakor kvakademija + propagandno medijski stroj etc... Oboje utrjuje status quo in ne daje podlage za inovacije. En od glavnih ciljev katerekoli družbe, ki bi imela za cilj naredek, bi zagotovo bila čista in neomejena zastonj energija. Seveda je glavni cilj  ((( elit )))  prepričat folk, da to ni možno.

V končni fazi nima veze - pičim jst dol, ti pa naprej postaj o Janši / Jajčku / " nEo nAc!sTiH " in vseh ostalih glupostih, ki poganjajo tvoj svet LOLLOL


Edited by Heml - 05.Jul.2020 at 11:14
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2020 at 11:59
Aleluja! Clap


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2020 at 19:48

A je to Dejzi prletu? Voznik pa lih ni...





In ne znajo se samo naciji in rednecki sprehajat z orožjem, tole je prcanje par excellence v KKK headquarterju v Georgiji LOL




Edited by Poli - 06.Jul.2020 at 19:59
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2020 at 09:24
A tebi res ne gre, brez da bi me omenjal v skoraj vsakem postu?

Saj vem, da ti je dolgčas, samo meni se ne da več ukvarjat s tem levo - desnim ping pongom. Daj si poišči koga drugega no Sleepy

Ajt častim en post :

Originally posted by Poli Poli wrote:



A je to Dejzi prletu? Voznik pa lih ni...
https://twitter.com/r_u_vid/status/1279573683061706752



Twatter mi noče pokazat linka. Predvidevam, da gre za tisti avto, ki je v Seattlu zbil 2 protestnici.

Menda si videl, da protestniki v Ameriki streljajo na avtomobile in včasih vlečejo folk ven in jih brutalno pretepajo? Včasih, ker imajo belo kožo, drugič samo zato, ker so...  Samoobramba je vrjetno takim, kot si ti tuj koncept, ampak vedno več voznikov bo prisiljenih ravnati enako, če se želijo ognit telesnim poškodbam.

Black Lives Matter rioter shoots at driver in Utah, then CONTINUES to protest


http://www.rt.com/usa/493416-utah-protesters-shoot-vehicle/

Originally posted by Poli Poli wrote:


In ne znajo se samo naciji in rednecki sprehajat z orožjem, tole je prcanje par excellence v KKK headquarterju v Georgiji LOL
https://twitter.com/tariqnasheed/status/1279584122956988418


Bistvo 2. amandmaja je v oboroženih milicah. Ti ljudje prakticirajo 2. amandma. [vrjetno ga nikoli niti prebral nisi...]

Sicer pa vrjamem, da bi ti pridno klečal pred njimi, tako kot tvoj prijatelj etno-mazohist Trudeau:
plenico čez usta in klečat LOL - to je plan levice :

klečati morajo pred njimi tudi naključni mimoidoči LOL predvidevam, da si ful navdušen nad tem
Sicer sva pa za njih jaz in ti oba enako ničvredna, kot vsi ostali beli ljudje. Če ti misliš, da so to tvoji zavezniki, si zelo naiven.

Voditelj Grandmaster Jay zagovarja idejo secesije in "black ethno state". Jaz ga podpiram! LOL Želi enako, kot mi, torej RAZDRUŽITEV :) Žal je internet cenzura močna in ne najdem njegovega original intervjuja, se ga pa da najt po mojem z mal brskanja :


Sem si pogledal njegov original intervju na facebooku pred par dnevi, a ga ne najdem več. [Grandmaster Jay - Black Panthers] Pravi, da bi oni imeli Texas LOLLOL Lahko se tudi spokajo nazaj v Afriko.... 
Drugače je ideja mirne razdružitve stara že vsaj 2 leti.

Tule je John Mark analiziral zadevo :

CIVIL WAR 2 in America - WHO WOULD WIN? In-Depth Analysis




Torej v Ameriki je 400 miljonov kosov legalnega orožja in cca 8 triljonov kosov municije. Večina te je v rokah naših desničarjev [jasno] - levica ima raje mavrične dildote.
Trump supporterjev je cca 65 miljonov. Če štejemo le vsakega 6, je to še vedno 10 miljonov. Levi Fašisti se zanašajo na pomoč državnih organov [kot vedno], a Ameriška vojska šteje vsega 2 miljona osebja + 2/3 od njih voli Trumpa, kar pomeni, da bi marsikdo zavrnil ukaze, naj strelja po lastnem prebivalstvu. Mism, da je kr jasno, kdo bi zmagal v takšni vojni :) vsem tistim 400 do 1000 črnim panterjem navkljub.

Cheers. Kot rečeno, mene te stvari ne zanimajo več. Svoj čas vlagam drugam. Od Interneta še najraje čekiram UFOs, neraziskane skrivnosti, Canam 411 Missing project, Misticizem, Spiritualizem, Anti-Gravity tehnologijo, Jeremy Rysa, Free Energy koncepte etc etc.... Pa kot bi rekli NPC normiji : "Conspiracy Theory" itak.
Ta levo-desni ping pong pa ti naprej zganjaj sam s seboj. Jst ti ne bom več odgovarjal, četudi me imaš še naprej namen klicat v vsakem drugem postu....LOLLOL jbg.... vem, da ti je dolgčas, sam meni se RES ne da več o tem.



Edited by Heml - 07.Jul.2020 at 12:00
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2020 at 13:05


ludnica u srbiji
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2020 at 18:41

Janezku se zgleda vezje pregreva oz. je že pregorelo. Kakšen debil. In takšnega debili nekateri dejansko vneto podpirajo in mu vzklikajo. Tipo bi v Hitlerjevi Nemčiji plaval kot riba v vodi.



Učiteljica: "Janezek, v povedi uporabi predloga iz in na." Janezek: "Drek iz naše wc školjke gre v greznico." Učiteljica: "No, no. A ne moreš povedati manj vulgarno?" Janezek: "Novice iz Nove24 se objavljajo tudi na Siolnet."

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jul.2020 at 21:13
Učiteljica: 'Janezek, kdo so bili partizani?'

Janezek: 'Partizani so bili junaški borci za svobodo, ki so skupaj z zavezniki osvobodili našo domovino.'

Učiteljica: 'Dobro, dobro Janezek, pohvaljen. Kdo so bili pa domobranci?'

Janezek: 'Ata, mama, teta, stric,.....'
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2020 at 10:35



Evo. To ja (ne spreglej drobnega tiska spodaj). 

In potem imaš vsepovsod naokoli klovne, ki nas dnevno filajo s tovrstnim drekom internetne greznice, misleč kako vedo nekaj več, pa kako so razgledani, pa kako bi vsi morali odpreti oči, pa, pa, pa ... pa čeprav so te blodnje povsem nepomembno, naključno haluciniranje tem klovnom sorodnih cepcev z globoko potrebo nekako osmisliti svoje lastno življenje.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2020 at 11:51
Saj bodo kmalu prišli benevolentni alienčki in vse popravili LOL






Edited by devlin - 19.Jul.2020 at 11:52
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2020 at 15:03
Jasno! Zakaj bi poiskal neodvisne vire informacij in uporabljal lastne možgane, če se lahko napajaš od centraliziranih korporativnih medijev, ki svoje informacije pobirajo od Reuters! LOL

Nekaj sem opažal, da nekateri hvalijo RTV Slo, ki se financira z naropanim denarjem, nikoli pa ne opazijo, da je okvir njihovega "poročanja" [kopiranja] informacij popolnoma skladen z vsemi ostalimi centraliziranimi korporativnimi mediji.

Po mojem je fora, da centralizirani mediji izgubljajo moč in jim vedno manj ljudi vrjame - zato takele reakcije.... Nekateri so še vedno odvisni od zastarelih institucij in se počutijo ogrožene.


Edited by Heml - 19.Jul.2020 at 15:03
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 09:39
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 10:21
To zgoraj sicer do neke mere drži. Služba za domovinsko varnost (DHS) je 22. maja poslala okrožnico v kateri so izrazili zaskrbljenost zaradi neučinkovitosti prepoznavanja obrazov.



Do neke mere so nadgradili sisteme, da omočajo tudi prepoznavo ljudi z maskami: 
Vendar so težave še vedno:
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 670
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 11:47
... dokler ne odkrijejo česa takega, kot je na spodnjem videu Big smileParty ... za nekatere je vse skupaj res neverending story... zabavno!

... kar pa se mask tiče, pa kot sta dejala... precej poveden članek ... imajo pa nekateri podoben problem tudi s prepoznavo temnopoltih ljudi... pa ne bi o tem... bo pa za marsikaj počasi že prišel v uporabo UWB (ultra-wideband), ki ga naprimer Apple že prakticira v dražjih modelih in ima tudi marsikateri potencial na tem področju.





Edited by Atreides - 20.Jul.2020 at 11:48
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 14:26
LOL keri disinfo garbage je pa tole.... res pa obstaja folk, k vrjame v povezavo med maskami in 5g. LOL





En in isti folk, ki vrjame, da imajo maske efekt, je folk, ki je vrjel mainstream medijskim pravljicam o 9-11th in da so vsiljene islamske migracije super za Evropo.  Pač "Orange man bad" sprogramirani brainwashed normiji... LOL Maske so samo še en power grab, dresura in poneumljanje mas...


Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 670
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 14:49
@Hemi, o čem govoriš? O tej bedariji, ki sem jo jaz objavil? Od Speadga? Lif.?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 15:28
"5g can control people wearing masks" - to je una klasična taktika, ko daš ven bullshit info, da diskreditiraš original topic.... Podobno kot flat earth etc.... zdej lahk rečeš, da vsakdo, ki misli, da so maske neumnost ali pač ne vrjame mainstreamu, da je 5g neškodljiv, vrjame, da 5g cAn cOnTrOL pEoPLe wEaR!nG mAsKs LOL keri bs
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 15:37
En ful dober meme sem videl, k je pisalo,

"people who believed the mainstream media about 9.11th now look like this" - pa en z plenico na obrazu na sliki LOLLOL žal ne najdem,

malo materiala  :

Saj Greta vam je tud super domnevam! Clap Climatski davek je zakon!
Migranti so zakon!
Mainstream mediji govorijo resnico! 5g je zdrav! 9-11th se je zgodil točno tako, kot so povedali Mainstream mediji in tako dalje....








Edited by Heml - 20.Jul.2020 at 15:39
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 670
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 15:57
@Hemi, bolj slabo sledim.... glede teorij zarot ne bom, ima vsak svojo glavo... kar sem objavil (video) je bil zgolj joke.... tisto kar sem dodal glede face recognitiona in UWBja, pa je zgolj in le tehnične narave.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 16:02
Sem mislil dati pod zanimivo internetno branje, ampak spada bolj sem.

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:14
Originally posted by Atreides Atreides wrote:

kar sem objavil (video) je bil zgolj joke....


Objavil si prispevek o tem, da nekateri vrjamejo, da imajo maske antene, prek katerih 5g kontrolira tiste, ki nosijo maske...  toliko o mainstream medijih, ki objavljajo takšne "prispevke". LOL

Osebno ne poznam nikogar, ki bi vrjel kaj takega. Ne glede na to, koliko se sprenevedaš, je po mojem kar jasno, da so take neumnosti namenjene za sramotenje in pljuvanje po skeptikih, ki se pač ne strinjajo z mainstreamom.


Edited by Heml - 20.Jul.2020 at 17:22
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:24
Če se že gremo meme, mi je tale všeč.


Ej dejzi, a nisi ti nazi? Therefore Greta is good. 


Edited by devlin - 20.Jul.2020 at 17:26
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:34
Originally posted by devlin devlin wrote:

Therefore Greta is good. 


Tebi je zih zakon.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:46
Meni je to za kar se zavzema plemenit cilj. Wink
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:57
LOL česa drugega od tebe niti ne bi pričakoval. Global Carbon tax in še več pisarniških služb je vsekakor zelo plemenita ideja! Lamp Ne dvomim tudi, da bo davek zrihtal " kLiMaTsKe sPrEmEmBe " LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 17:58
eni in isti LOL



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 18:10
Originally posted by Heml Heml wrote:

  Ne dvomim tudi, da bo davek zrihtal " kLiMaTsKe sPrEmEmBe " LOL

Za to je zdaj že malo pozno. Ko pa gledaš požare po svetu, kaj se izliva v vode in da plava v oceanu za kontinent plastike in da je mikroplastika v marianskem jarku in najglobljih jamah pa se malo vprašaš če ni že pre-pozno in če nismo slučajno zadnja generacija, ki se ima kolikor toliko dobro. Sploh ko prebiraš še kaj naumijo ancient aliens in teoretiki zarot in kako funkcionirajo vlade najmočnejših narodov na svetu Zda, Rusija, Kitajska -pa ne da bi bilo marsikje v mikrolokacijah kaj bolje- izgubiš vero v dober konec.... Wink







Edited by devlin - 20.Jul.2020 at 18:13
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 18:15
Originally posted by devlin devlin wrote:


Za to je zdaj že malo pozno. Ko pa gledaš požare po svetu, kaj se izliva v vode in da plava v oceanu za kontinent plastike in da je mikroplastika v marianskem jarku in najglobljih jamah pa se malo vprašaš če ni že pre-pozno in če nismo slučajno zadnja generacija, ki se ima kolikor toliko dobro. Sploh ko prebiraš še kaj naumijo ancient aliens in teoretiki zarot in kako funkcionirajo vlade najmočnejših narodov na svetu izgubiš vero v dober konec.... Wink



Jaz nisem tisti, ki bi podpiral idejo, da je industrija fosilnih goriv edina možna industrija. Plastika je samo stranski produkt industrije fosilnih goriv. Najbolj smešno mi je to, da isti folk, ki vrjame, da je tehnologija fosilnih goriv edina validna, potem podpira Greto. To je popolno protislovje. Ta isti folk, k hodi naokol in teži vsakomur, ki predlaga alternativo je tisti, ki je sploh soodgovoren za nastalo stanje.

Sem mislil, da ne vrjameš v tEoRiJe zArOte...sicer si pa tudi glumil, da si ful znanstveno usmerjen, pa potem tu dejal, da so islamski migranti naša kArMa LOL

Drugač po mojem to, kar je zasvinjanega v okolju ni tak problem, kot so problem brainwashed normiji, priklopljeni na reuters. Z spremembo mainstreama, spremembo akademskih smernic in spodbujanjem inovacij, bi vse probleme - tehnološke in okoljske rešli v 1 do 2 generacijah imo.

Glavni problem je to, da se mlade vzgaja v sprejemanje status quo mainstreama, ne pa v inovativnost. Tehnologija stagnira že 50 let praktično. Še vedno se vozimo na fosilna goriva zahvaljujoč naftnim lobijem in pol mi ti isti ljudje na glavo spustijo tisto avtistično razvajeno najstniško kuzlo iz Švedske. Da kozlaš!


Edited by Heml - 20.Jul.2020 at 18:17
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jul.2020 at 18:27
Prvega stavka sploh ne bom komentiral. 

Migranti so posledica, posledice imajo vzroke. Meni bi bilo čisto kul če bi ostali doma in imeli tam potencial da ne bi rinili okoli. Sicer se pa sprašujem če si imel kaj stika s katerim od njih...  Jaz sem nekaj afghanijev in enega tamilca celo spoznal. Cool folk. Begunci so samo veseli da ne poka in se trudijo prilagoditi. En od teh afghanijev hodi pri nas v šolo, govori slovensko (kar se marsikateremu jugoviču ki živi tu 30 let ne posreči) in upa, da bo dobil azil ker ga bodo ubili, če se vrne nazaj. Jp, proti talibanom in isilu se borijo tudi drugi muslimani, dotičnemu fantu pa je malo odveč vse to versko rabukanje. Kaj se je zgodilo s tamilci upam da veš... Prav tako razumem da poleg takih vletava tudi razen ološ, ki kar misli, da tu bo pa imel avto in babe in keš in je potem ves razpizden, ko vidi, da to ne gre tako kar na izi. Je pa tudi res, da te poti niso za ženske, starce in otroke. Folk umira na njih. Ni to da nabašeš malo hrane v ruzak pa šetaš ulicom.

Bolj se mi zdijo problem brainwashed tinheadi.

Tehnologija pa res stagnira in naftni lobiji bi naredili vse, da tako ostane. 


Edited by devlin - 20.Jul.2020 at 18:30
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2020 at 09:44
Originally posted by Heml Heml wrote:

eni in isti LOL



Ti res rad padaš na očitne pasti trolov ane. Se grem za moment tvojo igro: tale mulo se je vrjetno rodil 2011, 10 let po 2001 LOL
Drugače pa žal ni svet tako črno bel, da bi ti omogočal tako enostavno ego-pumpanje:"kok je folk neumn, k se ne strinja z mamo, vsi kr vse vrjamejo kr jim mediji pofutrajo" - Ne, eni se sami odločamo; o mnogih stvareh dvomimo, vrjememo merljivom podatkom...
Enkrat ti je Frogi dobro napisal:"A ni zanimivo kako čredni nagon kontrolira naše vedenje? Ko gre čreda levo, greš ti avtomatsko desno." (nekaj takega) 
Ne morem verjeti, da obstaja medij, ki bi bil tako dosleden, da bi kar 100% sledil neki agendi (ok, možna izjema nova24). Hočem rečt: a se ti ne zdi, da te čreda čist preveč kontrolira s tem, da te ob vsakem premiku prestavi v točno naprej določen kontrapremik? Pa tudi: če si proti vsem, kmalu izgubiš kompas in potem vse svoje "nasprotnike", daš v isti koš in se potem občasno čudiš, kako je zanimivo, da si med seboj nasprotujejo.
. . .
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2020 at 10:25
Originally posted by matos matos wrote:

Ti res rad padaš na očitne pasti trolov ane. Se grem za moment tvojo igro: tale mulo se je vrjetno rodil 2011, 10 let po 2001 LOL

nekako ni v tem point, ne? Uni, k so takrat vrjel mainstream medijem, še dones vrjamejo...večinoma...

Nekateri so se tudi zbudili. Sem bil vesel, ko sm v fb feedu opazu, da so nekateri, za katere nikoli ne bi pričakoval, totalno sikali proti tej noriji z maskami.

Originally posted by matos matos wrote:

Drugače pa žal ni svet tako črno bel,

Aja? A pol naciji in Hitler niso bili 100% evil? ODGOVOR na to me res zanima??

Originally posted by matos matos wrote:

da bi ti omogočal tako enostavno ego-pumpanje:"kok je folk neumn, k se ne strinja z mamo, vsi kr vse vrjamejo kr jim mediji pofutrajo" - Ne, eni se sami odločamo; o mnogih stvareh dvomimo, vrjememo merljivom podatkom...

ja pol pa povej en sam primer, kjer se ne strinjaš z mainstream mediji? Pa ne tako, kjer si v bistvu še večji normi od mainstream medijev - npr. da ti je fracking ful dober, ker tako pravi tvoj univerzitetni prfoks?

Originally posted by matos matos wrote:

Enkrat ti je Frogi dobro napisal:"A ni zanimivo kako čredni nagon kontrolira naše vedenje? Ko gre čreda levo, greš ti avtomatsko desno." (nekaj takega)

To je čist odvisno od tega, v katero smer gre čreda. Če se mi zdi, da gre v pravo smer, bom šel s čredo. To je vendar samoumevno.

Originally posted by matos matos wrote:

Ne morem verjeti, da obstaja medij, ki bi bil tako dosleden, da bi kar 100% sledil neki agendi (ok, možna izjema nova24).

LOL - valda Nova 24 je ultimate evil, vsi ostali mainstream mediji, ki so levi, so pa uredu! LOLLOL haha
Obstajajo stvari, kjer se recimo Nova 24 in Mladina čist lepo prekrivata. Oba medija menita, da geo-engineering v praksi ne obstaja in se ne izvaja, oba se obnašata, kot da centralno bančništvo ne obstaja, oba se strinjata, da se je 9-11th zgodil tako, kot je poročal Reuters etc, le različne zaključke imata.

Vsi mediji sledijo mainstream agendi. Tisti novinar, ki ne bi hotel slediti mainstream status quo agendi, sploh nikoli ne bi dobil zaposlitve.
Le še 5 korporacij ima v lasti praktično vse mainstream medije in vsi prepisujejo novice od Reuters ali Associated Press. Gre za centralizirano distribucijo informacij. Me preseneča, da tega še v vseh letih niste uspeli dojet.

Ravno zaradi tega je nek posamezni neodvisni novinar tipa recimo Luke Rudkowski, Tim Pool ali v končni fazi tudi Alex Jones [zakaj pa ne?], ki se financira direktno prek prostovoljnih prispevkov mnogo več vreden, kot nek dron, ki sedi v Pop Tv pisarni in prepisuje "novice" iz Reuters. In pol imaš tesla, ki ti morijo " yOu tUbE iS nOt a nEwS sOuRcE" ?! Ja kaj pa je vir? Reuters? LOLLOL

Preseneča me tudi folk, ki ne dojame, da so državni mediji [ki se financiro z naropanim denarjem] tipa Rtv Slo ali BBC popolnoma enaki, kot korporativni mediji tipa Siol ali Pop Tv. Popolnoma enako poročajo o praktično vsem. [torej prepisujejo od Reuters]

Kdo pa je prvi objavil ta video dokaz : Reuters ali Alex Jones? Reuters in vsi ostali lamestream mediji se še danes obnašajo, k da to ne obstaja

video na 2:41


Originally posted by matos matos wrote:

Hočem rečt: a se ti ne zdi, da te čreda čist preveč kontrolira s tem, da te ob vsakem premiku prestavi v točno naprej določen kontrapremik?

je odgovor zgoraj. Če se strinjam s čredo, grem s čredo, če se ne strinjam, grem po svoje.

Originally posted by matos matos wrote:

Pa tudi: če si proti vsem, kmalu izgubiš kompas in potem vse svoje "nasprotnike", daš v isti koš in se potem občasno čudiš, kako je zanimivo, da si med seboj nasprotujejo.


Nisem proti vsem. Sem z tistimi, ki vedo, da so mainstream mediji lagali o 9-11th in ki vedo, kaj je to fractional reserve banking. Ki vedo, da je centralno bančništvo nateg, podpirajo kripto, vedo, da so možne alternative industriji fosilnih goriv etc...Sem s tistimi, ki so se zadosti zbudili, da vedo, da svet vodijo satanistični pedofili, ki prakticirajo okult.
Predvsem me zanima folk, k ne živi v uni lamestream science paradigmi, kjer mu neko radnom gate keeping teslo tipa deGrasse Tyson narekuje kaj naj vrjame in česa ne.... Predvsem pa me ne zanima folk, ki podpira islam in islamsko invazijo na Evropo - to slednje je vendar osnova. Si človek in imaš hrbtenico ali si kup sluzi.


Edited by Heml - 21.Jul.2020 at 12:04
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jul.2020 at 20:47

Drugače pa žal ni svet tako črno bel,

Aja? A pol naciji in Hitler niso bili 100% evil? ODGOVOR na to me res zanima?? = "Aja? A pol praviš da črna ne obstaja?"
Glej, v celotni zgodovini človeštva so obstajali 100% slabi ljudje. Med 0 in 100 pa imamo še celoten spekter (najverjetneje porazdeljen po gaussovi krivulji). Pa če res hočeš: dejansko mislim, da je bil Hiter pred drugo svetovno vojno do neke mere pozitiven lik, saj je vendarle rabil neko kritično maso podpornikov, da se je zavihtel na oblast. Tako kot zdaj nekateri voditelji je obljubla gospodarski razvoj, gradil avtoceste, poglej fotke otvoritve VW tovarne - model je bil slavnostni govorec :D Ampak seveda, kljub temu, da je zrihtal službe in plače folku, z najbolj črnim madežem je kasneje zabrisal vse.


ja pol pa povej en sam primer, kjer se ne strinjaš z mainstream mediji? Pa ne tako, kjer si v bistvu še večji normi od mainstream medijev - npr. da ti je fracking ful dober, ker tako pravi tvoj univerzitetni prfoks?
ne vem točno kaj bi rad slišal tukej: recimo okoljska problematika: dejstvo je, da toplejši oceani škodijo koralnim grebenom (coral bleaching), da se zaradi segrevanja poveče ogroženost s plazovi, kjer je bila prej zanemarljiva - topijo se ledeniki, se umikajo višje, za sabo puščaja zdrobljen material, ob dodatnem topljenju se poveča količina vode, plazovi radirajo naselja... velike težave imajo s tem v Švici, še bolj v Nepalu. In še bi lahko našteval...

Strinjam se, da mainstream mediji niso dovolj objektivni, pogosto ne poročajo o najbolj perečih problemih, prej pa o problemih, ki ustvarjajo željen odziv. Predvsem na polju geopolitične igre.
Npr. poročanje o begunski problmatiki in neporočanje o vojnih območjih območjih v Afriki, o izkoriščanju in iztrebljanju staroselcev za profit zahoda (Tomo Križnar stuff).

Zdi se mi da se vse preveč poudarja diskurz muslimanskih konfliktov. Daje se vtis, da če ne bomo stalno bombardirali bližnjega vzhoda bo vsak čas cela muslimanska horda v Evropi. Hecno pa je kako se vedno hitro ustavi, ko pride do poročanja o nasilju Izraela nad Gazo. No to je že cela nova tema...


Glej tiste Alex Jones stvari, ne vem... sm gledal tist video že 10 let nazaj, ne vem. Men to ničesar ne dokazuje. Ja, je čudno da se neka svetovna elita zbere nekje v močvirju in ma neke sektaške obrede... hmm ne vem no, pr nas so našl Baričeviča mrtvega ob psih z dildotom, Jankovič je spolno izsiljeval uno bejbo za šiht, o Janši ne bi začel, ... pač ta oblasti želn folk je bolan, navadn folk gre za dopust na morje, oni pa v eno gmajno in se igrajo sataniste - verjamem, da so bolj škodljivi ko niso na dopustu. To, da so (menda) pedofili in satanisti prizadane precej manj ljudi, kot njihov sistem vladanja, ki dejansko prizadane vse.



Pa tudi: če si proti vsem, kmalu izgubiš kompas in potem vse svoje "nasprotnike", daš v isti koš in se potem občasno čudiš, kako je zanimivo, da si med seboj nasprotujejo.

Nisem proti vsem. Sem z tistimi, ki vedo, da so mainstream mediji lagali o 9-11th in ki vedo, kaj je to fractional reserve banking. Ki vedo, da je centralno bančništvo nateg, podpirajo kripto, vedo, da so možne alternative industriji fosilnih goriv etc...Sem s tistimi, ki so se zadosti zbudili, da vedo, da svet vodijo satanistični pedofili, ki prakticirajo okult.
Predvsem me zanima folk, k ne živi v uni lamestream science paradigmi, kjer mu neko radnom gate keeping teslo tipa deGrasse Tyson narekuje kaj naj vrjame in česa ne.... Predvsem pa me ne zanima folk, ki podpira islam in islamsko invazijo na Evropo - to slednje je vendar osnova. Si človek in imaš hrbtenico ali si kup sluzi.

Po tem takem (prvi del), bi se moral precej dobro zastopit z 3/4 folka na tem forumu.
Tu na koncu spet gledaš zelo črno-belo: jaz ne podpiram islama v Evropi, ne podpiram tudi Krščanstva, Židovstva in ostale zalege. Ne moti pa me, če se v Slovenijo v enem letu preseli 10, 100, 1000 muslimanov, pri naslednji nuli se lahko že začnemo pogovarjat. Bolj me moti vaški zvon, ki mi nabija v nedeljo zjutraj ko spim, tudi muđahedin, bi me motil, priznam. 
Ne podpiram sistemskih ukrepov proti manjšinam ali drugim skupinam, ki so versko ali rasno definirane, saj ima to lahko zares slabe posledice. Verjamem v integracijo, in če bi bila bolj spodbujena, se tudi ti ne bi imel česa bati.

edit: že dolgo nism pisal kompeksnih postov in ne zma več quotat.


Edited by matos - 21.Jul.2020 at 20:49
. . .
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2020 at 09:37
ej jst sm kar zbrisal uni odgovor. Sit sem tega filozofiranja. U glavnem mainstream mediji so bullshit, normiji ne vejo zakaj se gre in svet vodijo satanistični pedofili! Toj to! LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jul.2020 at 16:29
Meni so satanisti cool. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Jul.2020 at 09:55
LOL



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2020 at 10:19
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2020 at 11:40
Originally posted by devlin devlin wrote:

Meni so satanisti cool. 


nisem presenečen LOL


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jul.2020 at 20:58
Zanimiv okus za ženske imaš. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2020 at 10:04
Satanisti, levaki in srednjespolniki me ne zanimajo preveč, se mi je pa kar zdelo, da ti bo zanimiva, glede na to, da se navdušuješ nad vsem, kar smrdi po dreku...
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2020 at 10:22
Zato sem tako navdušen tudi nad tabo da se še vedno meniva, medtem ko so ostali obupali tinfoilhead knight. Wink





Edited by devlin - 29.Jul.2020 at 10:29
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2020 at 11:26
Big smile

Image

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Aug.2020 at 20:14
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Aug.2020 at 11:35
Tim Pool je končno priznal, da podpira Trumpa! Big smile


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Aug.2020 at 13:05
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 477478479480481 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 2,453 seconds.