Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 493494495496497 540>
Author
Message
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 14:06
Kje ma pa on cajt za naše msm laži in podtikanja.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 14:39

Dafuq!? A sedaj se bebec še sam s seboj ne strinja več? LOL LOL LOL

Image

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 14:57
Originally posted by Pero Pero wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Nobenih argumentov - le link na propagando rtvslo. LOL


A si pogledu dokumentarc al spet kr tko pizdiš?


Nič ne pizdim, smejim se vam. LOL

Na hitro kliknil in preletel - zagledal pridigarja N. deGrasse Tysona - ta tip je cerkveni pridigar, igralec & blefer. Kako lahko njega kdorkoli resno jemlje, mi ni jasno.

Argumenti so ponavadi :

- smo že bili na Luni, ne rabimo hodit nazaj
- ni denarja
- ni motivacije, ker smo bili na Luni, ko je bila dirka z Sovjetsko Zvezo
- "izgubili" smo tehnologijo [je rekel nek bebav bivši astronavt in ni mi jasno, kaj je hotel povedat s tem]
- blah...

skratka en kup debilizmov. So Alpinisti, ko so osvojili Mount Everest rekli, "been there done that" in nehali hodit gor? LOL Motivacije je cel kup.

Denarja tudi ne manjka, ker ga FED tiska kot se jim zljubi - "money printer go brrrr" in kot rečeno bi bil polet na Luno danes neprimerljivo cenejši.

Kitajcem ne manjka sredstev, niti pol. volje, pa kar prestavljajo polet. LOL
Hm....zakaj to?

Zanima me predvsem koliko časa bo moralo pretečt, preden bo kdo kaj posumil? Če 2069 nikogar ne bo na Luno? Bo takrat folk še kar vztrajal pri nasinih pravljicah, al kako? Big smile

Btw - na Luni je baje med drugim He3.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 15:17
Zakaj traja izgradnja drugega tira Divača-Koper dlje kot je trajalo, da so pripeljali železnico od Dunaja do Trsta? Ker je faking preveč neumnih in pohlepnih ljudi na položajih, par posameznikov s krampi pa pač ne gre tega delat na svojo roko. Zdej pa napni možgan, pa preslikaj situacijo na polet do Lune, pa bo.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 15:21
Dejzi, naštej mi 3 tehtne razloge zakaj iti na Luno, kaj bomo s tem dosegli?

Saj se sliši lepo, a kot si sam priznal, niti pogledal nisi dokuja v linku, pač si malo prešaltal in videl enega tipa, ki ti ne sede ter zaključil po svoje (kot vedno). Saj zakaj pa bi poslušal ljudi, ki so bili v Nasi takrat in so danes ter tiste, ki so pripravili osnutke poti na Luno itd.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 15:23
Pač, ponovno, kot že ničkolikokrat pred tem, izpadeš bedak. Nič novega. Vseeno je bolje izpasti bedak kot z vlaka.

Me pa čudi, da ne podpiraš ali vsaj zagovarjaš flateartharjev. Saj res, kdo pa lahko danes dokaže, da Zemlja ni ravna, a ne. Dajmo se pogovarjati o tem itd. :D

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 16:39
Originally posted by Pero Pero wrote:

Zakaj traja izgradnja drugega tira Divača-Koper dlje kot je trajalo, da so pripeljali železnico od Dunaja do Trsta? Ker je faking preveč neumnih in pohlepnih ljudi na položajih, par posameznikov s krampi pa pač ne gre tega delat na svojo roko. Zdej pa napni možgan, pa preslikaj situacijo na polet do Lune, pa bo.


Pol praviš, da je Amerika v 60ih ful boljše funkcionirala, kot danes? :)

SpaceX Starship

[pribl 2/3 nosilnosti Saturn 5]
Cost per launch: US$2 million (aspirational)


"The United States spent $28 billion to land men on the Moon between 1960 and 1973" - danes bi blo
$246.39 miljard z inflacijo [money printer go brrrr]....

Keš ne more bit izgovor.

Drugač pa :

Quote
On September 17, 2018, SpaceX announced fashion innovator and globally recognized art curator Yusaku Maezawa will be the company’s first private passenger to fly around the Moon in 2023.


Ne vem zakaj imam občutek, da se bo tudi ta datum s časom začel zamikat! LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 16:45
Originally posted by Poli Poli wrote:

Pač, ponovno, kot že ničkolikokrat pred tem, izpadeš bedak.

ko ti nekdo piska, da si "iZpAdEL bEdAk", se je modro vprašati : PRED KOM?

Ti res misliš, da mi je mar, če sem pred teboj in še par opranci izpadel "bedak"? Big smile
Če mi ti to rečeš, je to zame kompliment. LOL

Originally posted by Poli Poli wrote:

Nič novega. Vseeno je bolje izpasti bedak kot z vlaka.

a?

Originally posted by Poli Poli wrote:

Me pa čudi, da ne podpiraš ali vsaj zagovarjaš flateartharjev. Saj res, kdo pa lahko danes dokaže, da Zemlja ni ravna, a ne. Dajmo se pogovarjati o tem itd. :D


ah seveda  -  pol pa še mal counterintelligence gnoja navreč - FLAT EARTH, kaj pa drugega. Zakaj pa? A  mi znaš utemeljit, zakaj bi nekdo, ki je skeptičen do trditev Vlade ZDA in njenih institucij vrjel v ploščato Zemljo? Big smile

In kaj imaš ti za prdet, ko si me tam 2002 želel tle neki učit "duhovnosti". LOL. Sicer takrat nič nisem vedel o tem, sam sem pa takoj vedel, da si ti blefer in da te nimam kaj poslušat. Intuicija pač. A ne Loli Kali Yuga? hahaha dumbass..... 
Kako gre tvoje new agersko kvazi budistično bleferstvo sploh skupaj s tvojo pol. ideologijo marxizma, ki je 100% materialistično usmerjena? Nah, saj pri tebi 2 stvari nista konsistentni.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 16:50
Originally posted by Poli Poli wrote:

Dejzi, naštej mi 3 tehtne razloge zakaj iti na Luno, kaj bomo s tem dosegli?

Človeku z ženskim načinom razmišljanja je point raziskovanja in avantur nesmiselno razlagat. Ti razmišljaš kot babe, babam itak vesolje ne sede.

Če ne štekaš, zakaj bi človeštvo moralo imet že zdavnaj bazo na Luni, ti ni pomoči. Pejt kuhat al neki, baba LOL

p.s. poleg tega, kot sem omenil - baje, da naj bi se tam nahajal He3. Energija pa take fore - ampak ja. Saj bo zdej Biden to porihtal z Green NEw Deal! LOL


Originally posted by Poli Poli wrote:

Saj se sliši lepo, a kot si sam priznal, niti pogledal nisi dokuja v linku, pač si malo prešaltal in videl enega tipa, ki ti ne sede ter zaključil po svoje (kot vedno). Saj zakaj pa bi poslušal ljudi, ki so bili v Nasi takrat in so danes ter tiste, ki so pripravili osnutke poti na Luno itd.


A to, da so leteli na Naci tehnologiji, te pa nič ne moti, šupak rdeči? LOL

1. Jaz nisem dolžen čekirat linkov drugih ljudi.
2. Upam stavit karkoli, da poznam popolnoma vse "argumente", ki so noter. Kaj ti bebec misliš, da sem se včeraj rodil. Mene je vesolje zanimalo že kot otroka, idiot. 1000 in 1x sem prebulil vse možne dokumentrce o vesolju & Luni že kot otrok.

Apelirat na status institucije btw ni argument. Podaj kak argument ali pa se pač pospravi, driska rdeča.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 17:12
Originally posted by Heml Heml wrote:


Človeku z ženskim načinom razmišljanja je point raziskovanja in avantur nesmiselno razlagat. Ti razmišljaš kot babe, babam itak vesolje ne sede.


Top izjava meseca ClapLOL. I swear we are fighting two pandemics. Coronavirus and stupidity al neki...
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 18:11
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:


Človeku z ženskim načinom razmišljanja je point raziskovanja in avantur nesmiselno razlagat. Ti razmišljaš kot babe, babam itak vesolje ne sede.


Top izjava meseca ClapLOL. I swear we are fighting two pandemics. Coronavirus and stupidity al neki...


Ti maš lih o inteligenci za razlagat, k si najbol zabit na celem forumu LOL LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 20:08
Cry


Big smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 20:10
Originally posted by Heml Heml wrote:


Pol praviš, da je Amerika v 60ih ful boljše funkcionirala, kot danes? :)

Ja, če bi pogledal doku, bi slišal točno to. In tudi razlog zakaj. Ampak zakaj bi nekaj pogledal, če si pa najbolj pameten. LOL

Kaj pa ljudje pri Nasi vedo, a ne.

Isto velja tudi za razloge zakaj tja gor. Luna, Mars, naprej... najprej jih je treba najti.


Se pa vidi, da si butl, ampak je še zmeraj hecno, ko vsake toliko prdneš mimo s svojimi kolažki. LOL

New age, budizem, marksizem... wow, nisi še kaj pozabil? LOL LOL LOL LOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 20:13
Mi je pa zanimivo, kako naš driskač spet skačei in se peni, kot ob preskočenem Persenu, ko ga je pa Speadge zabil, je bil pa čisto tiho nekaj dni. Smile Wink


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 20:17
Originally posted by Poli Poli wrote:


Isto velja tudi za razloge zakaj tja gor. Luna, Mars, naprej... najprej jih je treba najti.


IN TI PA SO......................? ? ?

Kaj ko bi še kaj uporabnega napisal, poleg vse svoje nesnage?

In zdej bo spet cel kup estrogena, vrtenja, prdenja in ničesar povedanega....



Originally posted by Poli Poli wrote:

New age, budizem, marksizem... wow, nisi še kaj pozabil? LOL LOL LOL LOL


Ne vem, ti povej, na srečo te ne poznam. Kolikor mi je poznano si nek pozerski kvazi "poduhovljenec", ki "meditira" in se na sploh kao spozna na te zadeve, se prehranjuje s solato in prdi o kali yugi & zraven goji marxistično ideologijo. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 20:21
Originally posted by Poli Poli wrote:

Mi je pa zanimivo, kako naš driskač spet skačei in se peni, kot ob preskočenem Persenu, ko ga je pa Speadge zabil, je bil pa čisto tiho nekaj dni. Smile Wink


Skače in se peni? LOL Od kje ti ta ideja?

Grumpy? A zdej pa še Grumpya na pomoč kličeš. A je tako hudo? LOL 

Grumpy me je zabil? S čim - a k je k en creep, ki mu je dolgčas in nima kaj počet v lajfu po netu iskal moje slike in pol sprdel skup 1 kilometerski post, ki ga roko na srce nisem bral in ga pol še 4x skopiral, k da bo s tem imel več pomena. LOL.


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 21:02
Ja, Dejzi, v redu je. Big smile


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 21:08
Originally posted by Poli Poli wrote:

Ja, Dejzi, v redu je. Big smile


Meni je super :) Mism s teboj debatirat je kretenizem - ampak tako na splošno mislim LOL

valda nisi odgovoril na uno vprašanje.

Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

Isto velja tudi za razloge zakaj tja gor. Luna, Mars, naprej... najprej jih je treba najti.


IN TI PA SO......................? ? ?


A mora "debata" s tabo bit res 100% izguba časa? Kaj ko bi napisal? Menda si pogledal. Zanima me. Sicer sem več ko 90%, da ne bom izvedel ničesar novega, ampak vseeno. Nikoli ne veš. Torej?

Kateri so ti razlogi? :)
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jan.2021 at 22:23
In valda ni bilo odgovora, LOL 

Loli je spet v prazno prdel in blefiral brez da bi sploh pogledal omenjeni dokumentarec. No pa vseeno - debata me je spodbudila k temu, da sm par stvari pogooglal.

Skratka Musk ima raketo z nosilnostjo cca 2/3 Saturn V. Željena cena poleta pa je zastavljena na 2miljona. To je za Naso dobesedno drobiž. Love him or hate him [jst sm nekje vmes] - če Musk neki zastavi, to izpelje. Vseeno imam občutek, da niti tistega turističnega leta okrog Lune ne bo. Bomo videli ^^ 

Nasa pravi, da bo do 2024. Me prav zanima. 2024 je kar blizu. Stavil ravno ne bi, ampak ja : LOL
[toliko o tem, kako kao nima smisla it nazaj na LunoLOL]

Quote
With the Artemis program, NASA will land the first woman and next man on the Moon by 2024, using innovative technologies to explore more of the lunar surface than ever before. We will collaborate with our commercial and international partners and establish sustainable exploration by the end of the decade. Then, we will use what we learn on and around the Moon to take the next giant leap – sending astronauts to Mars.

Kitajci pa so......spet prestavili datum LOL 

Quote
As of 2019, China was reviewing preliminary studies for a crewed lunar landing mission in the 2030s,[19][20] and possibly build an outpost near the lunar south pole with international cooperation

LOL Leta 2030, bo vrjetno pisalo "in the 2040s".....
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2021 at 13:59
Originally posted by Heml Heml wrote:

Normiji so prav nesposobni informacijo ločit of vira. LOL


Originally posted by Heml Heml wrote:


Na hitro kliknil in preletel - zagledal pridigarja N. deGrasse Tysona - ta tip je cerkveni pridigar, igralec & blefer. Kako lahko njega kdorkoli resno jemlje, mi ni jasno.



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2021 at 14:20
Originally posted by Pero Pero wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Normiji so prav nesposobni informacijo ločit of vira. LOL


Originally posted by Heml Heml wrote:


Na hitro kliknil in preletel - zagledal pridigarja N. deGrasse Tysona - ta tip je cerkveni pridigar, igralec & blefer. Kako lahko njega kdorkoli resno jemlje, mi ni jasno.





Uporabna informacija od njega? Ena sama?

Tip ponavlja status quo mainstream info, k ga ponavlja vsak drug kvakademik. Ničesar ni izumil in ene same unikatne ideje nima. Nobenega odgovora na nobeno pomembno vprašanje. Njemu je cilj status, ne napredek.
Kljub temu, da mi ga je mučno poslušat, sem vseeno skozi leta poslušal več ur intervjujev z njim. On je show-man in Carl Sagan wannabe.

Nekdo je enkrat v YT komentu napisal, da če bi uspeli črpat energijo iz njegovega ega, bi bil problem pridobivanja energije na tem planetu rešen. LOL Ne rabimo več nukleark & fosilnih goriv. 

Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2021 at 19:15
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

a dej Frogi no...kaj bi se zgodl, če bi ljudem dovolil po stvari? Ponovilo bi se leto 2019, zabarikadiral bi se notr in spet bi vseskupaj propadlo. Rog kot je bil ne more in ne sme obstati. Ponujeno jim je bilo brdo lokacij izven centra, ampak razvajeni gospodje pač ne bojo šetal 1 uro do bureka, ko zagrabijo munchiesi po travi. Mene je bilo vedno sram že vonja, ki se je širil v okolici objekta, pa sem bil dostikrat tam, ker je pač ena moja priljubljena štacuna v bližini...vseskupaj je bilo odvratno. Vem, da imaš še vedno aktivistično srce, ampak treba je sprejt dejstva kot so. Kopiram še moj komentar pod RTV člankom:

1. Ko sem bil srednješolec, sem si z družbo v Kranju nadvse želel prostora za ustvarjanje in obiskovanje koncertov. Kranj po zaprtju Delavca ni imel placa za redne metal in punk pa hard rock koncerte. Ogromno pa je bilo zapuscenih hal tovarn, pa bazen... In kaj se je zgodilo? Zasedlo se je bazen, ki okoli ni imel prebivalcev, da bi jih motili in zadeva je super delovala kar nekaj let... dokler niso prisli "bolj alternativni"-nekaj istih osebkov opažam tudi v Rogu-ki so drugače mislečo večino po hitrem postopku izločili, nato pa s svojimi ekscesi po hitrem postopku tudi izgubili Bazen... Ki pa je nato postal čist luštna točka bolj mainstream mladinske kulture s komercialnim vidikom. Sam je ne obiskujem, se pa strinjam da je tam. Alt kultura je dobila svoje mesto na železniški, kjer lepo deluje že dolgo.
2.Tudi Rogovcem je bilo pojasnjeno, da bi lahko dobili mesto drugje, na obrobju, kjer bi manj motili prebivalstvo... Sam to je dalec, razvajencem pac ne ustreza. In ja, razvajencem, tocno tako. Elitistom, ki prav tako kot desnicarji iskreno sovrazijo vse, ki ne razmislajo tocno tako kot oni. Naj vas ne zavede, da je Rog dajal zavetje vsem "drugacnim", saj je morala biti ta drugacnost strogo v skladu z njihovo filozofijo, nekdo ki npr ne mara janse, a obenem izreče tudi kako tehtno kritiko feminizma tretjega vala, tam nikakor ni bil zaželen.
3. Vsi visokocenjeni cirkusi in podobno bodo lahko dobili prostor v novem rogu, če prav razumem prostorski načrt... ampak tam bo treba visokoleteče kritike doktorskih staršev, ki jih objavlja Mladina, merljivo dokazat. Pa ne bo nobenih težav. Če se pa ta center ne uresniči... Pol pa nesite Zokija ven z nogami naprej, imate moj blagoslov.
4. Argument : "V Ljubljani je ful gradbenih jam, zakaj ne rešite tistih?" Ljudje božji, dajte ločit javo in zasebno... kolk teh jam je v lasti MOLa? Ne more občina kr prit na zaseben projekt in začet delat, kaj vam ni jasno? ZK je v marsičem javna, poglejte kdo so lastniki gradbenih jam in jim težite, zakaj tako stanje, simpl, tko kot ne more nihče prit k men na bajto in mi težit, zakaj imam nekaj tu...


https://www.vecer.com/slovenija/na-mol-sporocajo-da-so-v-rogu-odkrili-tone-smeti-kolesa-nove-gospodinjske-aparate-narkomanske-igle-10233700
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 09:12
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 09:19
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

a dej Frogi no...kaj bi se zgodl, če bi ljudem dovolil po stvari? Ponovilo bi se leto 2019, zabarikadiral bi se notr in spet bi vseskupaj propadlo. Rog kot je bil ne more in ne sme obstati. Ponujeno jim je bilo brdo lokacij izven centra, ampak razvajeni gospodje pač ne bojo šetal 1 uro do bureka, ko zagrabijo munchiesi po travi. Mene je bilo vedno sram že vonja, ki se je širil v okolici objekta, pa sem bil dostikrat tam, ker je pač ena moja priljubljena štacuna v bližini...vseskupaj je bilo odvratno. Vem, da imaš še vedno aktivistično srce, ampak treba je sprejt dejstva kot so. Kopiram še moj komentar pod RTV člankom:

1. Ko sem bil srednješolec, sem si z družbo v Kranju nadvse želel prostora za ustvarjanje in obiskovanje koncertov. Kranj po zaprtju Delavca ni imel placa za redne metal in punk pa hard rock koncerte. Ogromno pa je bilo zapuscenih hal tovarn, pa bazen... In kaj se je zgodilo? Zasedlo se je bazen, ki okoli ni imel prebivalcev, da bi jih motili in zadeva je super delovala kar nekaj let... dokler niso prisli "bolj alternativni"-nekaj istih osebkov opažam tudi v Rogu-ki so drugače mislečo večino po hitrem postopku izločili, nato pa s svojimi ekscesi po hitrem postopku tudi izgubili Bazen... Ki pa je nato postal čist luštna točka bolj mainstream mladinske kulture s komercialnim vidikom. Sam je ne obiskujem, se pa strinjam da je tam. Alt kultura je dobila svoje mesto na železniški, kjer lepo deluje že dolgo.
2.Tudi Rogovcem je bilo pojasnjeno, da bi lahko dobili mesto drugje, na obrobju, kjer bi manj motili prebivalstvo... Sam to je dalec, razvajencem pac ne ustreza. In ja, razvajencem, tocno tako. Elitistom, ki prav tako kot desnicarji iskreno sovrazijo vse, ki ne razmislajo tocno tako kot oni. Naj vas ne zavede, da je Rog dajal zavetje vsem "drugacnim", saj je morala biti ta drugacnost strogo v skladu z njihovo filozofijo, nekdo ki npr ne mara janse, a obenem izreče tudi kako tehtno kritiko feminizma tretjega vala, tam nikakor ni bil zaželen.
3. Vsi visokocenjeni cirkusi in podobno bodo lahko dobili prostor v novem rogu, če prav razumem prostorski načrt... ampak tam bo treba visokoleteče kritike doktorskih staršev, ki jih objavlja Mladina, merljivo dokazat. Pa ne bo nobenih težav. Če se pa ta center ne uresniči... Pol pa nesite Zokija ven z nogami naprej, imate moj blagoslov.
4. Argument : "V Ljubljani je ful gradbenih jam, zakaj ne rešite tistih?" Ljudje božji, dajte ločit javo in zasebno... kolk teh jam je v lasti MOLa? Ne more občina kr prit na zaseben projekt in začet delat, kaj vam ni jasno? ZK je v marsičem javna, poglejte kdo so lastniki gradbenih jam in jim težite, zakaj tako stanje, simpl, tko kot ne more nihče prit k men na bajto in mi težit, zakaj imam nekaj tu...



ti tut ne štekaš umetnosti, a? :D :D
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 10:21
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

Mi je pa zanimivo, kako naš driskač spet skačei in se peni, kot ob preskočenem Persenu, ko ga je pa Speadge zabil, je bil pa čisto tiho nekaj dni. Smile Wink


Skače in se peni? LOL Od kje ti ta ideja?

Grumpy? A zdej pa še Grumpya na pomoč kličeš. A je tako hudo? LOL 

Grumpy me je zabil? S čim - a k je k en creep, ki mu je dolgčas in nima kaj počet v lajfu po netu iskal moje slike in pol sprdel skup 1 kilometerski post, ki ga roko na srce nisem bral in ga pol še 4x skopiral, k da bo s tem imel več pomena. LOL.




Zihr da ni Grumpy tvoje maslo, če ga po tolk letih še vedno vlečeš iz naftalina na vsaki drugi strani v tej temi? False flag pa to.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 10:32
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Dejan Dejan wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

a dej Frogi no...kaj bi se zgodl, če bi ljudem dovolil po stvari? Ponovilo bi se leto 2019, zabarikadiral bi se notr in spet bi vseskupaj propadlo. Rog kot je bil ne more in ne sme obstati. Ponujeno jim je bilo brdo lokacij izven centra, ampak razvajeni gospodje pač ne bojo šetal 1 uro do bureka, ko zagrabijo munchiesi po travi. Mene je bilo vedno sram že vonja, ki se je širil v okolici objekta, pa sem bil dostikrat tam, ker je pač ena moja priljubljena štacuna v bližini...vseskupaj je bilo odvratno. Vem, da imaš še vedno aktivistično srce, ampak treba je sprejt dejstva kot so. Kopiram še moj komentar pod RTV člankom:

1. Ko sem bil srednješolec, sem si z družbo v Kranju nadvse želel prostora za ustvarjanje in obiskovanje koncertov. Kranj po zaprtju Delavca ni imel placa za redne metal in punk pa hard rock koncerte. Ogromno pa je bilo zapuscenih hal tovarn, pa bazen... In kaj se je zgodilo? Zasedlo se je bazen, ki okoli ni imel prebivalcev, da bi jih motili in zadeva je super delovala kar nekaj let... dokler niso prisli "bolj alternativni"-nekaj istih osebkov opažam tudi v Rogu-ki so drugače mislečo večino po hitrem postopku izločili, nato pa s svojimi ekscesi po hitrem postopku tudi izgubili Bazen... Ki pa je nato postal čist luštna točka bolj mainstream mladinske kulture s komercialnim vidikom. Sam je ne obiskujem, se pa strinjam da je tam. Alt kultura je dobila svoje mesto na železniški, kjer lepo deluje že dolgo.
2.Tudi Rogovcem je bilo pojasnjeno, da bi lahko dobili mesto drugje, na obrobju, kjer bi manj motili prebivalstvo... Sam to je dalec, razvajencem pac ne ustreza. In ja, razvajencem, tocno tako. Elitistom, ki prav tako kot desnicarji iskreno sovrazijo vse, ki ne razmislajo tocno tako kot oni. Naj vas ne zavede, da je Rog dajal zavetje vsem "drugacnim", saj je morala biti ta drugacnost strogo v skladu z njihovo filozofijo, nekdo ki npr ne mara janse, a obenem izreče tudi kako tehtno kritiko feminizma tretjega vala, tam nikakor ni bil zaželen.
3. Vsi visokocenjeni cirkusi in podobno bodo lahko dobili prostor v novem rogu, če prav razumem prostorski načrt... ampak tam bo treba visokoleteče kritike doktorskih staršev, ki jih objavlja Mladina, merljivo dokazat. Pa ne bo nobenih težav. Če se pa ta center ne uresniči... Pol pa nesite Zokija ven z nogami naprej, imate moj blagoslov.
4. Argument : "V Ljubljani je ful gradbenih jam, zakaj ne rešite tistih?" Ljudje božji, dajte ločit javo in zasebno... kolk teh jam je v lasti MOLa? Ne more občina kr prit na zaseben projekt in začet delat, kaj vam ni jasno? ZK je v marsičem javna, poglejte kdo so lastniki gradbenih jam in jim težite, zakaj tako stanje, simpl, tko kot ne more nihče prit k men na bajto in mi težit, zakaj imam nekaj tu...



ti tut ne štekaš umetnosti, a? :D :D


hehe, očitno sem v tej zvezi na istem kot Snagini delavci.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 10:59
se splača vsaj do 8. minute pogledati:


ali pa kr do tja skočit... Big smile
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 11:15
Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Zihr da ni Grumpy tvoje maslo, če ga po tolk letih še vedno vlečeš iz naftalina na vsaki drugi strani v tej temi? False flag pa to.



Ja valda, jaz sem naredil še en profil leta 2015 zato, da bi 2017 točno takrat, ko je tisti norec rabil, pisal kako je on plačan in treniran, da nas varuje! LOL MAKES ALL THE SENSE IN THE WORLD. In pol od takrat naprej nisem več pisal. LOL

Dej če se ti že ne da opravljat svojega dela in zlorablaš moderatorska pooblastila, kot ti sede, vsaj bodi tiho.








Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 11:26
In če bi bil profil moj, pol uni idiot ne bi trdil,  da je za profilom Grumpy resnična oseba, ki jo BAJE on pozna. LOL

Sicer pa glede tvoje "inteligence" / oz. kompletne retardiranosti pričajo tvoji posti.

Marca lani :

Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Tolk enih teorij zarot trenutno kroži po družbenih omrežjih, da bi najraj dodala še eno:
Vse, ki minimizirajo tveganja zarad tega virusa, za to plačuje SDS, da se mal "spuca" prebivalstvo in razbremeni zdravstveno in pokojninsko blagajno. Čez eno leto se bojo pa hvalil, da ma državni proračun presežek in kak so super in fajn, vse prejšnje vlade pa nesposobne.

 


Big smile

what a fucking retard!
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 11:40
Lej, edina stvar v kteri si ti sploh dober, je preusmerjanje pozornosti.

Sicer pa pač smetiš v vsaki debati in žališ vse, dokler ne ostaneš sam v temi in limaš not po 50 objav, ki jih si jih pobral iz ne vem kje.

Btw. si že prodal tiste CD-je?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 11:52
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Lej, edina stvar v kteri si ti sploh dober, je preusmerjanje pozornosti.

Sicer pa pač smetiš v vsaki debati in žališ vse, dokler ne ostaneš sam v temi in limaš not po 50 objav, ki jih si jih pobral iz ne vem kje.

Tule ti preusmerjaš pozornost od topica, ki si ga začela - torej obtožbe, da naj bi po tvojem profil "Grumpy" bil moj profil in pa dejstva, da si shitty moderator, ki zlorabla pooblastila in na drugi strani pusti drugim, da uporabljajo več profilov.

Da ne bi o ravni tvoje inteligence, ki se kaže iz tvojih "sklepanj" - torej totalnega debilizma...

Žaljivi ste določeni tule čisto enako, samo hočete izsiljevat dvojna pravila in delate konstantne projekcije. Ko vi žalite, je to valda "upravičeno". LOL

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Btw. si že prodal tiste CD-je?


Btw - kaj tebe brigajo moji CD-ji? Kdo si sploh ti? Nimajo te kaj zanimat moji Cd-ji.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 12:38
Originally posted by Dejan Dejan wrote:

se splača vsaj do 8. minute pogledati:


ali pa kr do tja skočit... Big smile

zdej, men gre Žerjal na jetra. Pa tut mal dvolično se mi zdi nastopat notr, pol pa penit...jst recimo kljub veččkratnim povabilom tm nisem hotel nastopit. Tko d je ta video mal dvoličen...čeprov v bistvu praviln.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2786
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 14:34
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

zdej, men gre Žerjal na jetra. Pa tut mal dvolično se mi zdi nastopat notr, pol pa penit...jst recimo kljub veččkratnim povabilom tm nisem hotel nastopit. Tko d je ta video mal dvoličen...čeprov v bistvu praviln.


sicer vem, kaj misliš, ampak po mojem ni nič dvoličen. konec koncev govori iz lastnih izkušenj. morda pred nastopom pa ni vedel, v kaj se spušča. na podlagi te izkušnje lahko potem sodi, medtem ko večina sodi na podlagi naslova ali 5 minut raziskovanja po netu. jaz recimo nikoli nisem bil tam, zato sem povsem zadržan glede kritike.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 15:14
ja no, temu se reče raziskoavnje z udeležbo po sociološko :) nevem, men se to ne zdi nenačelnost ali dvoličnost, kvečjemu prepričati se na lastne oči.


sicer pa sm do tovrstnega medijskega linča ekstremno skeptičn. zelo podobno je blo na bazenu, spomnem se tistih člankov, ki so se osredotočali na droge v okolici. to ti uspešno mobilizira 10k kranjčanov, ki scene tudi prbližno ne poznajo, vejo pa da tako kot pravi smolar, "fuj pijanec, fuj fuj narkoman, se najlažje je obrnit stran", da takoj podpišejo da se zadeva zravna z zemljo... in tista slika igle v zelenici služi kot dokaz, da je zadeva prešpikana po dolgem in počez, a ubistvu pove zgodbo enega promila ljudi tam dol, od katere se večina distancira, ni pa tako zgrožena okoli tega kot splošna populacija... 

no zgodba z rogom niti prbližno ni enaka. je pa dokaj enak sentiment 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11314
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 15:19
Če je tako (igle na zelenici) imamo v vrtcih same zafiksance.  Clown

Ampak na srečo so tako obvezna preverjanja terena preden gredo otroci na igrišče.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2021 at 18:25
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Lej, edina stvar v kteri si ti sploh dober, je preusmerjanje pozornosti.

Sicer pa pač smetiš v vsaki debati in žališ vse, dokler ne ostaneš sam v temi in limaš not po 50 objav, ki jih si jih pobral iz ne vem kje.

Tule ti preusmerjaš pozornost od topica, ki si ga začela - torej obtožbe, da naj bi po tvojem profil "Grumpy" bil moj profil in pa dejstva, da si shitty moderator, ki zlorabla pooblastila in na drugi strani pusti drugim, da uporabljajo več profilov.

Da ne bi o ravni tvoje inteligence, ki se kaže iz tvojih "sklepanj" - torej totalnega debilizma...

Žaljivi ste določeni tule čisto enako, samo hočete izsiljevat dvojna pravila in delate konstantne projekcije. Ko vi žalite, je to valda "upravičeno". LOL

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Btw. si že prodal tiste CD-je?


Btw - kaj tebe brigajo moji CD-ji? Kdo si sploh ti? Nimajo te kaj zanimat moji Cd-ji.


Res ne dojameš sarkazma, slabo. :D Niti v zgornjem postu, ki si ga prej citiral.

Sam si reku, da si pršu nazaj na forum, ker bi rad CD-je prodal, delaš pa itak vse drugo.
Recimo Poliju težiš, ker ti ni odgovoril v dobri uri, pa bi lahk že sam po uri sklepu, da je očitno šou že spat.

Tolk maš za tale forum za povedat, da ne vem, kaj sploh tle počneš. :D
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 08:53
a kdo od vas zdejle spremlja wall street? tole je pa nekej uber epskega. Trolli so popizdil :D I LOVE IT!
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 10:10
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

a kdo od vas zdejle spremlja wall street? tole je pa nekej uber epskega. Trolli so popizdil :D I LOVE IT!


Neki sm ujel, sam ne štekam točno, kaj se dogaja.

Če sem prav dojel, je Wallstreet gamad stavila na padec delnic Gamestop, med tem, ko se je na Reditu folk zmenil, da bodo vsi kupli in je šla stvar gor.

Baje so ble že neke mučke in posredovanje....

Kaj točno se je zgodilo in kaj se dogaja?

Pizda, k pomislim - večina folka tlele vrjetno podpira Wallstreet in mediji bodo vrjetno naznanili, da je skupina nacističnih saboterjev napadla uboge Wallstreet humanitarce LOLLOL

Se še spomnim, ko smo vsi podpirali Occupy Wallstreet gibanje, razen parih hipsterjev. Uni Tonckow je bil valda na strani Wallstreeta.... ker itak an.... LOL In zdej ta isti folk, k je takrat podpiral gibanje Occupy Wallstreet podpira predsednika, ki je bil takrat podpredsednik LOL LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 10:23


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 10:30







In any way - jaz se kar pridno držim kriptomarketa. Delnicam ne zaupam. V kriptu ne more nihče nategovat. V BTC-ju je dele 690 miljard usd + some change. Če bi hotel manipulirat ceno, bi moral noter vreč miljarde in tvegat izgubo le teh. 10, 20 ali 100 miljard metat noter kar tako si ne more privoščit noben smrtnik - niti wallstreet prašič ne.... LOL Edino če Rotšildi pridejo noter z svojimi triljoni, kar pa bi spet samo pognalo ceno v nebo in če zbijejo ceno dol - God bless them, ker bomo lahk ponovno poceni nafilali vreče LOL
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 10:36
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 10:45
Spet nekdo, ki nima pojma o tem, kaj je to denar, kajne Valuk? LOL  Saj menda veš, da se BTC da menjat v fiat keš, ne? Ma veš ti kurac.... LOL Vpraši McAfeeja kolk je "reven", cepec. LOL


delnice GameStop gredo dol. Baje so dol. platformle ustavile prodajo delnic. Valda pod pretvezo, da jih kupujejo "hate groups" - THOSE EVIL NAZIS! LOL


AJS Breaking News: Gamestop Stock Frenzy Soaring, Corporate Commander Steps in to Stop It!





Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 11:21
zadeva je dobro zavrela zza trenutek in WallStreet je bil primoran pokazat svoje karte. Hedgefundi so danes pokrivali izgube hedgefundov, WTF????? Ja, za smrtnike so blokirali nakup pozicij Gamestopa, AMCXa in Nokie pa še par, ker so bile to shortane delnice in bi bogatuharji krvavel miljarde, če bi jih redditovci hodlal. Takrat jim pa free market pač ni več všeč.....žerjavica je vsekakor prižgana, zdej je luknja v deathstaru odprta, samo rabmo več kt enga lukea skywalkerja da se stvar razpička v prafaktorje. In ja, dejansko je tole lahko blip on the map al pa začetek razpada kapitalizma kot ga poznamo, ker je en dobr procent folka dojel da se je :"kripto je delanje keša iz lufta, to ne gre, wtf?" nanje drl folk, ki je dobesedno delal keš iz lufta, v skranjem primeru pa prtisnu na gumb, da je blo "money printer go brrr". In zdej je eno mejhno okno, da bi blo tega konc....sam to zna fizično nasilje s sabo prnest. ne da se ga branm, sam povem.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 11:24
je pa zanimivo, kako so vse "for the people" trading aplikacije onemogočle nakup pozicij GMME, hedgefunsi so pa loh kupoval, brez da bi drival ceno navzgor......ker pač free market sej veš. In zdej se je razkril, čeprov se o tem bistveno premal poročal, da so etoro, robinhood in ostali goljufal k satani, ker niso kupoval pozicij v real time, ampak z zamikom, info pa prodajal hedgeom za nakup vmes.....pol ali en procent se pr userju  s 500e komej pozna, pr miljardnem hedgeu je pa to razlika med 12 in 13 čolnom....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 11:41
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

zadeva je dobro zavrela zza trenutek in WallStreet je bil primoran pokazat svoje karte. Hedgefundi so danes pokrivali izgube hedgefundov, WTF????? Ja, za smrtnike so blokirali nakup pozicij Gamestopa, AMCXa in Nokie pa še par, ker so bile to shortane delnice in bi bogatuharji krvavel miljarde, če bi jih redditovci hodlal. Takrat jim pa free market pač ni več všeč.....žerjavica je vsekakor prižgana, zdej je luknja v deathstaru odprta, samo rabmo več kt enga lukea skywalkerja da se stvar razpička v prafaktorje. In ja, dejansko je tole lahko blip on the map al pa začetek razpada kapitalizma kot ga poznamo, ker je en dobr procent folka dojel da se je :"kripto je delanje keša iz lufta, to ne gre, wtf?" nanje drl folk, ki je dobesedno delal keš iz lufta, v skranjem primeru pa prtisnu na gumb, da je blo "money printer go brrr". In zdej je eno mejhno okno, da bi blo tega konc....sam to zna fizično nasilje s sabo prnest. ne da se ga branm, sam povem.


kar se mene tiče empirični dokaz, da free market kapitalizem dejansko popmaga malim ljudem sesut finančne dinozavre. Ti potem s pomočjo sistema & sistemske moči uveljavljajo vse možne goljufije, da ostanejo na vrhu. Zdej mora prit Devlin in rečt "meni je kul, da so ustavili kupovanje delnic". LOL "meni je Wallstreet kul" LOL Saj če ti je Papež in Vatikan kul, ti je vrjetno tud Wallstreet.. LOL

Mism, da zdej lahk samo še prodajaš, ne morš pa kupovat delnic Gamestop. Te so že padle. Ravno zaradi tega jaz ne maram delnic, ker vedno nategnejo male hodlerje....

Kripto seveda ni delanje keša iz lufta. FED in Centralno bančništvo je delanje keša iz lufta. Oz, če smo točni - fiat keš je krit z sistemsko silo, kripto pa je realno v vsakem trenutko vreden TOČNO toliko, kot to določa trg - torej vsota prodaj / nakupov. Noben plešast kravatar ne sedi na vrhu in določa cene ali količine. Mism saj po tisti karikaturi Valuka mi je nekako jasno, kolk je nekemu povprečnemu forumašu tule jasno, kaj so to finance LOL LOL

Saj se bodo levaki & Biden še spravili tudi na kripto. Ne dvomim. Sem presenečen, da še kaka Greta ni prišla prdet, kolk štroma pokurimo LOL
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 11:45
free market nikol ni bil free market, kar se je zdej dokazalo, k je par "bebcev" uspelo vdret na njihovo zasebno igrišče in je štala. In to dejansko ni stvar levih in desnih, prva, ki se je oglasila, da je narobe, d so ustavl trgovanje je bla una fufla Alexia Ochoa neki neki, ki sicer skos pizderije vsiljuje, lajkal jo je pa Ted Cruz, kar men takoj zasmrdi, če se te2 strinjata v nečem. ni tuki sploh left vs. right ampak je people vs. capital in če to folk dojame, pol bo veselica.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 11:56
Ne, ni left vs. right - je avtentično vs zlagano. Saj so po Lolijevo "uGLeDnI rEpUbLiKaNcI" pozivali Trumpa, naj odstopi in branili rezultat zgoljufanih ukradenih volitev. Mnogi bivši levaki so podprli Trumpa in mnogi kvazi "desni" so se postavili na stran Bidenovega Sovjetskega Leninističnega vojaškega prevrata. Bush in veliko NeoCon GOP drhali so že 2016 podpirali Clintonovo.

Saj opažam, da eni in isti ljudje, ki so trdili, da sta dva nebotičnika padla s hitrostjo prostega pada zaradi požara, branijo goljufije na volitvah, podpirajo Vatikan, podpirajo Wallstreet, podpirajo AntiFa terorizem in podpirajo vsiljene islamske migracije in covid nateg. To je fake folk, ki podpira fake sistem. Tolk brezupno zasužnjeni, da so se pripravljeni boriti za svoje suženjstvo.

Ko jih jebe.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 12:12
zanimivo je, kako niti rtv, niti 24 ur, niti siol, niti mladina niti nova24 ne povohajo tega....smradi
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 12:44
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

zanimivo je, kako niti rtv, niti 24 ur, niti siol, niti mladina niti nova24 ne povohajo tega....smradi


Ker so vsi korporativni mainstream mediji. Kaj pa pričakuješ drugega od mainstream medijev? LOL To je centraliziran sistem informacij, kjer vsi pobirajo od parih virov.

Mi je najbolj smešno, ko sem enkrat dojel, da se Nova 24 in Poli strinjata v več stvareh, kot jaz in Nova 24 LOL  LOL

Prihodnost imo je v decentraliziranih sistemih. Decentralizirane finance, decentralizirane informacije etc.... Saj že danes random youtuberji ščijejo kvakademijo podobno, kot so zdele mali redit hodlerji scali wallstreet in neodvisni novinarji ščijejo mainstream novice. Saj res, da so zdele posredovali in ustavili možnost kupovanja delnic, sam sm ravno včeri debatiral z nekom, k je reku, da 2.5k na hitro ven potegnu. Miljarde so se razpršile med random ljudi in par ostudnih wallstreet prašičev bo ob kakšno jahto, vilo ali dve. Še vseeno zakon! Clap

Kripto bo tudi prej ali slej nascal vse fiat keš sisteme :) In sistem & s svojimi NPC sužnji valda tolče nazaj z vsemi sredstvi. Umazan jezik, sila, vojaški prevrat v ZDA, cenzura, represija, zapiranje privat biznisov, požiganje privat lastnine z ANTIFA teroristi, militantne besede, vsi smo naciji in vse je sovražni govor LOL
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11763
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2021 at 13:14
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 493494495496497 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 1,969 seconds.