Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 503504505506507 540>
Author
Message
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jul.2021 at 18:15
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Speadge: Koliko strankarskih programov in od katerih strank si si pa ti prebral? Ker močno dvomim, da tvoje politično mnenje izhaja iz poznavanja strankarskih programov in prav tako svoje mnenje oblikuješ tako malo, po občutku kot večina nas, navadnih smrtnikov?
Da seveda, tudi sam svoje mnenje oblikujem podobno kot vsi ostali "po občutku" (kot praviš), ampak ko ravno sprašuješ, z izjemo SD-jevega danes (ker je pač nanesla debata, pa da ne govorim nekaj na pamet) zadnjega uff ... že dolgo, dolgo nazaj od Jasne Gabrič (vidiš, to se pa spomnim) ter (povsem iz radovednosti) tisti blog (ki ga žal niti program nisem mogel imenovati - bom iz firbca pogooglal, če je danes kaj drugače) Piratske stranke, ampak vidim, da imaš tudi ti težave z razumevanjem mojega vprašanja oz. si ga zdaj užaljen prevajaš malce po svoje.

Poznavalsko in povsem eksplicitno si komentiral program določene stranke (če citiram: brez stika z realnostjo, brez kakršnegakoli uporabnega programa), pa sem te vprašal če ga poznaš, če si ga dejansko prebral. Program namreč.
Rekel si da ne, da v bistvu programa ne poznaš (ampak je pa po tvoje neuporaben! - katera stranka pa po tvoje ima program, ki je uporaben? na osnovi česa?) in razložil, da stranke, ki preko programov veliko obljubljajo, se jih pa povsem ne držijo, presojaš preko drugih reči (in ne preko programa, ki ga komentiraš, ga pa ne poznaš) - kar sem brez oporekanja sprejel in vzel na znanje, torej s čim točno imaš pa težavo zdaj?
P l a c e h o l d e r
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 06:53
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Speadge: Koliko strankarskih programov in od katerih strank si si pa ti prebral? Ker močno dvomim, da tvoje politično mnenje izhaja iz poznavanja strankarskih programov in prav tako svoje mnenje oblikuješ tako malo, po občutku kot večina nas, navadnih smrtnikov?
Da seveda, tudi sam svoje mnenje oblikujem podobno kot vsi ostali "po občutku" (kot praviš), ampak ko ravno sprašuješ, z izjemo SD-jevega danes (ker je pač nanesla debata, pa da ne govorim nekaj na pamet) zadnjega uff ... že dolgo, dolgo nazaj od Jasne Gabrič (vidiš, to se pa spomnim) ter (povsem iz radovednosti) tisti blog (ki ga žal niti program nisem mogel imenovati - bom iz firbca pogooglal, če je danes kaj drugače) Piratske stranke, ampak vidim, da imaš tudi ti težave z razumevanjem mojega vprašanja oz. si ga zdaj užaljen prevajaš malce po svoje.

Poznavalsko in povsem eksplicitno si komentiral program določene stranke (če citiram: brez stika z realnostjo, brez kakršnegakoli uporabnega programa), pa sem te vprašal če ga poznaš, če si ga dejansko prebral. Program namreč.
Rekel si da ne, da v bistvu programa ne poznaš (ampak je pa po tvoje neuporaben! - katera stranka pa po tvoje ima program, ki je uporaben? na osnovi česa?) in razložil, da stranke, ki preko programov veliko obljubljajo, se jih pa povsem ne držijo, presojaš preko drugih reči (in ne preko programa, ki ga komentiraš, ga pa ne poznaš) - kar sem brez oporekanja sprejel in vzel na znanje, torej s čim točno imaš pa težavo zdaj?

Ma saj ni nobene užaljenosti. Zanimalo me je samo koliko strankarskih programov poznaš ti. Glede poznavanja strankarskih programov bi se pa upal staviti, da jih podrobno ne poznajo niti hardcore pristaši oz. njihovi volilci. Saj v osnovi nekako vemo kam pri določenih strankah pes taco moli in za kaj se zavzemajo. Glavno gonilo vseh je tako pohlep in sebični interesi, nastavljanje svojih ljudi po položajih oz. rinjenje h koritom, za kar ponavadi porabijo pol mandata,... Toliko časa smo že na svetu, da nam je to jasno.

Nedavni referendum je na primer lep primer, ko malo bolj veš za kaj glasuješ, kampanja je bila dokaj jasna in smo bili deležni kar nekaj informacij, dvomim pa, da smo vsi, ki smo šli na referendum poznali vsako potankost. Jasno je bilo, da gre za nam in naši naravi škodljivo ravnanje in to je bilo dovolj za večino ljudi. Na tak način bi se moralo v naši državi odločati o veliko več stvareh, ki pa so šle mimo nas in nam še kako krojijo vsakdan. 

Osebno mislim, da bi rabili referendum še za marsikatero vprašanje, ker teh odločitev nikakor ne bi zaupal prodanim politikom ampak bi moral odločati narod. Azilna politika, kazenska zakonodaja-predvsem strožje kazni za specialne povratnike in spolne zločine, mučitelje živali, financiranje nevladnih organizacij + verskih ustanov, konflikti interesov zaradi oseb, ki zasedajo preveč različnih funkcij hkrati, zmanjšanje števila občin, podrobnejši vpogled v finančno stanje osebkov, ki črpajo socialne transferje medtem, ko se naokoli vozijo v najnovejših švabskih limuzinah, več odgovornosti za ljudi na funkcijah-naj za svoje odločitve odgovarjajo premoženjsko in kazensko, če se izkaže, da so delovali škodljivo, ukinitev RTV "prispevka", onemogočiti raznim goljufom prepis premoženja na svoje bližnje in s tem skrivanje dejanskega premoženjskega stanja oz. na papirju revež, v realnosti pa...

Malo sem odbluzil ampak, za kar nekaj stvari bi se moralo razpisati referendum in narediti red, ker ga politika namesto nas ne bo. Zbrati podpise in jim jebati mater na vseh področjih. Tako politikom kot barabam.


Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 10:39
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Ne vem, kako si ti je uspelo prevesti moje vprašanje @infernusu ampak, če sprašuješ mene, sam nisem nikjer trdil, da bi kdorkoli moral brati program bilo katere stranke.

To, kar sem ga vprašal, ter se nanaša neposredno na njegovo izjavo in ne tvojo, ki se iz nekega razloga poznanega zgolj tebi samemu, kar siliš za besedo, mi je bilo, če si slučajno spregledal, z njegove strani zgoraj že odgovorjeno in z moje vzeto na znanje.

also

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Namreč, v teh debatah opažam, da imate ljudje zelo močno menje o neki stvari, ki ga ponavljate kot mantro, dejansko pa zadeve niti poznate ne. Večina strank, tudi prej omenjena, ima namreč precej razdelan program, ki navaja povsem konkretne cilje in ukrepe, kako to doseči, zahteva pa kar nekaj časa in volje, da se človek prebije skozi. 
Tu je seveda še vedno vprašanje, koliko se nekomu zdi uresničljiv in danes še večje, ideološko sprejemljiv, v to se zdaj ne bi spuščal, sem pa dokaj prepričan, da vas večina kritikov le temu ni posvetila niti pet minut in govorite iz riti. 



LOL

Stranke v Sloveniji so mi kar dobro poznane in politiko spremljam že od druge pol. 80ih.
Imam formalno izobrazbo iz tega področja, do 2006 sm spremljal mainstream medije - od takrat dalje pa alternativne. Te zadeve so mi kar poznane in ne govorim kar nekaj na pamet. Opažam pa, da predvsem ideološko obremenjeni levaki ne dojemate tako rekoč ničesar - še posebej tisti, ki ste oprani od mainstream medijev.

Folku ni jasno, kaj je to država in kaj civilna družba. Niso jim jasne ne osnove ekonomije, ne osnove zgodovine. Ni jim jasno, kako deluje naš bančni sistem, kakšne so boljše alternative. Ni jim jasno, kaj so to davki in kaj državni vs privatni sektor etc... nima veze...se mi ne da v detajle LOL


Originally posted by Heml Heml wrote:

Tisto praznorečje od "programa stranke" lahko spesni vsak povprečno izobražen intelektualec. Eno so besede, drugo dejanja.

Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Kdo sem jaz, da bi oporekal takšnim svetim resnicam Thumbs Up

lol - pomilovanja vredno.

Grumpy?


Originally posted by Heml Heml wrote:

Naj spomnim, da je omenjena stranka SD, tako kot vsi vi - ti, Lif, Devlin & Dejan, podpirala uvoz Islama & Migrantov v Evropo in s tem storila narodno veleizdajo.

Uuuh, bold stavkci :) Pa Mongolov, ne pozabi na mongole tu, pa se nihče ne pritožuje!  ;-)

[/QUOTE]

Gre za resnico in naj bo jasna in glasna. Naj prihodnje generacije mladih vedo, kdo jim je uničil prihodnost v Evropi.

Mogoč vam jih uspe z vašo ideologijo tako oprat, da bodo mislili, da je morjenje, posiljevanje, pretepanje, klanje, zažiganje & uničevanje nekaj dobrega, ali pa morda, da si mi to "zaslužimo" iz samo vam znanih razlogov..... LOL

Bomo videli. Jaz se tolažim s tem, da tiho nisem bil in da bom še teh 30 - 40 let, ki jih imam pred seboj, lahko preživel v relativnem miru, ostalo je pa vaša karma [odgovornost], ne moja Heart  Vsekakor ste soodgovorni za vse, kar se bo zgodilo v naslednjih desetletjih po Evropi :)

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 11:15
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:


Nedavni referendum je na primer lep primer, ko malo bolj veš za kaj glasuješ, kampanja je bila dokaj jasna in smo bili deležni kar nekaj informacij, dvomim pa, da smo vsi, ki smo šli na referendum poznali vsako potankost. Jasno je bilo, da gre za nam in naši naravi škodljivo ravnanje in to je bilo dovolj za večino ljudi. Na tak način bi se moralo v naši državi odločati o veliko več stvareh, ki pa so šle mimo nas in nam še kako krojijo vsakdan. 

Osebno mislim, da bi rabili referendum še za marsikatero vprašanje, ker teh odločitev nikakor ne bi zaupal prodanim politikom ampak bi moral odločati narod. Azilna politika, kazenska zakonodaja-predvsem strožje kazni za specialne povratnike in spolne zločine, mučitelje živali, financiranje nevladnih organizacij + verskih ustanov, konflikti interesov zaradi oseb, ki zasedajo preveč različnih funkcij hkrati, zmanjšanje števila občin, podrobnejši vpogled v finančno stanje osebkov, ki črpajo socialne transferje medtem, ko se naokoli vozijo v najnovejših švabskih limuzinah, več odgovornosti za ljudi na funkcijah-naj za svoje odločitve odgovarjajo premoženjsko in kazensko, če se izkaže, da so delovali škodljivo, ukinitev RTV "prispevka", onemogočiti raznim goljufom prepis premoženja na svoje bližnje in s tem skrivanje dejanskega premoženjskega stanja oz. na papirju revež, v realnosti pa...



Jaz moram priznat, da se glede referenduma o noveli zakona o vodah nisem pozanimal praktično nič in sem šel volit "proti" čisto na podlagi priporočil in pogovorov. Priznam, da je to ful bedno ampak jbg.
En od razlogov mi je bilo veliko razočaranje, ko sem izvedel, da so v 3/4 našega mesta uničili eno najboljših pitnih vod v državi, če ne kar na svetu. Posekali so gozd nad zajetjem in sedaj morajo vodo klorirat. -_- To je storilo državno podjetje, ne nek greedy kapitalist btw.

Enkrat je nekdo na zahodu izjavil, da je najboljša vlada tista, za katero ljudje ne vedo, da obstaja. Če dela dobro, folk živi dobro in jih politika manj zanima. Makes sense. No to je bilo še v časih, ko je bil svet normalen, ni bilo milenijske generacije in se levakom ni zmešalo.

Kar mene moti pri politiki, medijih in t.i. "stroki", pravu je to, da vedno lažejo in manipulirajo. Vse je zavito v "strokovni" in dvoumni jezik. Nikoli ti nihče ne pove resnice. Točno se spomnim, kako je folk razlagal, da je bil referendum o gay porokah samo o tem in ne o posvajanju otrok, pa ko sem takrat prebral tisti zakon, se mi je zdelo, da je omogočal posvajanje otrok, kljub temu, da so levaki na veliko trdili, da to ni res. Uno se mi je res zagnuslo. Dead
Baje so levaki takrat celo za hrbtom ljudi pol kljub negativnemu rezultatu referenduma spravili naprej nek zakon, ki vse skup dopušča. Nisem šur in nisem več čekiral tega. Ko jih jebe iskreno. 

Meni osebno so referendumi sicer dobra ideja. Mism, da bi folk moral več soodločat o veliko stvareh. Sploh takih, ki se tičejo prihodnosti & imajo generacijski vpliv.

Referenduma o migracijah ne bomo videli nikoli. To je 100%. Itak nobena država v Evropi večinsko ne podpira več migracij in to tisti, ki nam jih vsiljujejo še predobro vedo.
Pred kakima 2 letoma sem videl, da so bili Španci še edini narod v Evropi, kjer je več, kot 50% populacije podpiralo vsiljene migracije. Celo Švedistan se je streznil LOL

Migracije so pomojem kar začrtana agenda metapolitičnih nad-vladnih organizacij. Ideja je zmešati rase in izkoreniniti etnično identiteto narodov. Tako populacijo, ki je povsem brez kakršnekoli skupinske identitete ali korenin bo še laže oprat & z njo manipulirati. Jst mism, da se svetu v naslednjih 100 letih ne piše nič dobrega. Pred našimi očmi se spreminjajo definicije terminov, v zadnih 3 letih je padla masovna cenzura interneta, sprejemajo se vedno bolj orwellianski zakoni in na novo se piše zgodovina [kot da ta že do sedaj ni bila popolnoma izkrivljena].
Btw - tudi svetovno židovstvo bi znalo resnično imeti prste vmes pri tej zadevi. Ne vem do kakšne mere in kolk organizirano, a če greš gledat te aktivistične migrantofilne organizacije, je po navadi nek žid na vrhu. Po mojem njim že čist nagonsko bolj ustreza multi-kulti drek, kot pa etnično avtohtno prebivalstvo, ker se bolj varne počutijo v prvi varianti. Jst mism da to niso nobene "teorije zarot" in "naci propaganda", ampak kar resnica :)

Sicer tudi osebno ne vrjamem, da je možno narest sistem, ki bil odporen na korupcijo, ker sistem smo ljudje in vsi ljudje vsebujemo korupcijo, tako da bo ta veedno del sistema. Vsekako pa vrjamem, da boljše dela tisti politični sistem, ki upošetva feedback loop prebivalstva. Trump je mel to super zastavljeno, ko je dejansko čekiral, kaj si folk misli na socialnih medijih in to tudi upošteval. Naša Evropska fašistična tehnokratska politika pa dela ravno nasprotno. Oni nas vidijo kot ničvredno drhal in prisegajo na eltistično snobovstvo, ki mu pravijo "stroka". Oni raje cenzurirajo družabna omrežja, kot da bi si počekirali, kaj si folk misli o njihovi politiki. Je pa res, da je njihova politika tolk anti-človeška, da ni čudno, da nočejo videti feedbacka! LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 14:47
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 20:12
Prej sem opazil en video, kjer kažejo Janševo izjavo, da mora vlada odstopiti, če ji podpora pade pod 25%. Na hitro googlam, najdem kup smeti in nobenega uporabnega podatka. Mediji se sklicujejo na "javne raziskave" brez linkov in brez podatka, kakšen je bil vzorec vprašanih! LOL

edini članek iz letošnjega leta je iz januarja Confused


en in edini uporabni link v članku iz mladine :


še en dokaz več, da Mladina = RTVSLO = Skrajna levica... 

"Raziskavo je Mediana izvedla na vzorcu 709 prebivalcev Slovenije, anketiranje pa je potekalo med 4. in 7. januarjem."

709 vprašanih. Pa to je skoraj malo mali vzorec. LOL

Anyways. Bi mi blo zanimivo videti, koliko ljudi vrjame tem anketam in ob enem ne vrjame, da se je na Ameriških volitvah goljufalo.  * tEoRiJe zArOtE *

Tu sem se imel možnost prepričati, da določenim niso jasne osnove statistike, ampak če nekdo trdi, da se na Ameriških volitvah 3.11.2020 NI goljufalo, pol je povsem nelogično vrjeti katerikoli anketi, ki ne zaobjame 100% populacije. Eno ali drugo - oboje je nemogoče.

K ti folk okol opleta resno z vzorcem 700 od 2 miljonske populacije, v Ameriki je bilo preštetih pa 90%, 95% pa do 99% glasov volivcev v različnih državah, pol je pa v 2 urah končni rezultat zanihal od 1 do več kot 7%. LOL

Če nekdo trdi, da se na Ameriških volitvah ni goljufalo, potem vrjame, da je 90% do 99% vzorec populacije premalo za oceno realnega stanja v 100% populacije Smile

Sicer pa mism, da veliko folka ve, da se je goljufalo, a se pač delajo neumne, ker so jih elite oprale do te mere, da so sposobni podpirati krajo & goljfuanje volitev za doseganje ciljev. 
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 20:17
Hja, sam tudi nisem pretiran optimist glede naše prihodnosti. Saj smo zaenkrat še siti, oblečeni in "svobodni", vseeno pa gre vse skupaj v neko negotovo smer, iz katere se ne more izcimiti nič dobrega. 
Mislim, da ne bo nič iz utopične harmonije katero nam hočejo prodajati. Vsak, ki mi reče, da pretiravam, da sem črnogledi mizantrop, mu rečem, da se o tem lahko pogovoriva čez 10, 20 let in bom več kot srečen, če se bo izkazalo, da se motim. Še za pir bom dal za dobro mero, no problem.
Saj je res, da živimo bolje kot marsikje na svetu, to pa vseeno ne bi smel biti razlog za "slabo vest" in samodestruktivno ravnanje kot je uvoz tisočih ilegalcev iz najhujših lukenj tega sveta. Kdor hoče narediti dobro stvar ali pomagati revežu, za to ne rabi iti ven v kruti svet reševati lakoto v Afriko na primer, revežev imamo dovolj tudi v naši mali domovini. Bo pa manj medijsko odmevno, jebat ga. "Attention bitches" pač ne pridejo na svoj račun v tem primeru. 

Z veseljem spremljam kanal "China Uncensored" na youtube, toplo priporočam vsem, nasprotnikom in simpatizerjem Kitajske. Ogromno novic, ki jih v naših medijih ne zaslediš niti približno. Čudno, da se o svetovni velesili številka 2 sliši tako zelo malo v naših medijih. Kar se, je pa dokaj PC in splošno. Na tem kanalu so popolno nasprotje tega. Korona, Hong Kong, genocid nad Ujguri, Tajvan, korupcija, kje vse ima Kitajska komunistična partija vpliv, kaj vse financirajo(WHO,...), njihova belt and road iniciativa,...poglejte si sami. Model je smešen in sarkastičen, zato ni dolgčas gledati.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jul.2021 at 20:20
Heml: Mediana je za moje pojme sama sebi namen in daleč od kredibilnega vira javnega mnenja.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 05:30
Glede ilegalcev, a vidva sploh vesta kako težko je dobiti slovensko državljanstvo za take? Večina jih gre tako naprej ali pa jih sterajo ven. Se pa v firmah za fizičke radnike sliši čedalje manj slovenščine in posluša čefurjado na radiu aktual, to pa.

Drugače pa je še ena stran ki jo priporočam The real news.


Edited by devlin - 15.Jul.2021 at 06:05
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 07:06
Devlin: Edino pravilno, da se državljanstva ne deli kot krofov, kam bi pa prišli, če bi bilo tako. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 07:32
Važno, da ga vsi potomci domobrancev v Argentini dobijo, to nam veliko pomeni.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 10:11

ZAKAJ LEVAKI NIKOLI NE ODGOVORIJO NA NOBENO VPRAŠANJE? LOL

Originally posted by Heml Heml wrote:

A LAHK PLIZ EN LEVAK TOLE KOMENTIRA? 

VALDA NE BO NOBEN, NE? Big smile LOLLOLLOLLOL






Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 10:16
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Devlin: Edino pravilno, da se državljanstva ne deli kot krofov, kam bi pa prišli, če bi bilo tako. 


Ja saj Devlinu je najbolj hudo prav to, da vsi tisti Afgansitanci, s katerimi se pajdaši po beznicah & luknjah tipa metelkova, dobijo naše Državljanstvo.




Originally posted by Devlin Devlin wrote:


Drugače pa je še ena stran ki jo priporočam The real news.


- ja hvala, da opozarjaš, kaj so informacijske smeti in za kaj se ne splača izgubljat časa.

No saj za "Snopes" sem vedel, da so največje smeti, kar sploh obstaja na tem svetu. Tehle "real" news sicer ne poznam, me pa veseli, da opozarjaš, česa naj se izogibam! Clap Če jih gledaš ti, pol so zih narejene poneumljanju že tako retardiranih.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 10:18
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Devlin: Edino pravilno, da se državljanstva ne deli kot krofov, kam bi pa prišli, če bi bilo tako. 


Ja saj Devlinu je najbolj hudo prav to, da vsi tisti Afgansitanci, s katerimi se pajdaši po beznicah & luknjah tipa metelkova, dobijo naše Državljanstvo.



hočem rečt, da mu je bad revčku, k njegovi omiljeni afganistanci in ostale puščavske smeti, ne morejo dobit državljanstva, on jih ima pa takooo zellooo  rad Cry
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 10:55
Ko levaki naenkrat zavračajo Migrante! LOL

predvidevam, da tale xenofobija levice nima nobene veze s tem, da Kubanci, ki pridejo v ZDA po navadi volijo Republikance, ker predobro vedo, kaj je komunistična kuga... LOLLOLLOLLOL

U.S warns Cubans away from sea crossings amid protests, but most cross on land



"U.S. Secretary of the Department of Homeland Security Alejandro Mayorkas on Monday told any migrants fleeing unrest in Cuba: "Let me be clear: If you take to the sea, you will not come to the United States."

Levakom sedejo samo Afričani in Arabci, da jih pol lahk izrabljajo za ceneno delo & volivce levih strank. Dead

Cuban Communist Regime In PANIC, Open Fire On Peaceful Protesters, Democrats REJECT Cuban Refugees




Če je komunizem tolk zakon, kot to levaki tule razlagajo, zakaj se pol folk buni in beži iz Kube? LOL


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 11:04
Originally posted by Heml Heml wrote:


ZAKAJ LEVAKI NIKOLI NE ODGOVORIJO NA NOBENO VPRAŠANJE? LOL

Originally posted by Heml Heml wrote:

A LAHK PLIZ EN LEVAK TOLE KOMENTIRA? 

VALDA NE BO NOBEN, NE? Big smile LOLLOLLOLLOL








Ko smo v tej seriji govorjenja en mimo drugega omenili tudi Argentino. Bolj izrazitega zdravega slovenskega domoljublja nism vidu pri nas nikjer, v tistem tednu, ki sm ga preživel v Buenos airesu sm spoznal par tam živečih slovencev.. to majo doma cele knjižnice slovenske literature, zelo so angažirani v nadaljanje slovenstva v svoji lokalni skupnosti. Tole je recimo na eni taki metelkova-like ulci, kjer sicer dominira italjanska manšina.. Slovenska hiša Marjana Gruma.. res zanimiv možakar :) 



Če tu(torej pri nas,  v Sloveniji) uprašaš ljudi kolk jim je Slovenstvo centralno za lasno identiteto bo nekje na uč ocenjujem, polovica ljudi rekla da niti ne. Najverjetneje se bodo belci tam kjer so manjšina bolj identificiral s svojo raso kot tam, kjer so večina. Podobno kot se recimo zberejo 4 dečve, nrdijo metal band, in je spol centralen pri njihovi band identiteti. Jst si to tko razlagam.. poistovetiš se s tem s čimer si v svojem matičnem okolju "the other".

Da se vrnem k Argentini.. Slovencev tam je ene 30k, za en Kamnik. Nam manj znano dejstvo pa je, da je v Argentini cca 300k Hrvatov in še enkrat toliko v Čilu. Tam na skrajnem jugu kar dostikrat srečaš njihov grb - so bli zlo pomemben del raziskovalnih plovb.

Skratka identifikacija z narodom/kožo se men zdi zlo pogojena s tem kje vprašaš.. je razlog za tem, da v nemčiji srečaš bolj stereotipnega balkanca kot na balkanu. 

Edited by frogstomp - 15.Jul.2021 at 14:32
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 19:43
Meni je vsa ta gonja o zgodovinskih krivicah in o tem, da bi morali kot bela rasa delati neko pokoro za dejanja "naših" prednikov, ter se sramovati svojega porekla ena tolikšna zabloda, da ni vredna pol pičke mrzle vode. Očitno nobenega ne briga, da obstajajo tudi države in narodi, ki niso imeli ne sužnjev, ne kolonij. Za določene umetnike smo vsi za metati v enak koš. PC kultura je tako absurdna in vase zaverovana, da sploh ni zmožna sprocesirati dejstva, da so šli totalno v kurac s tem svojim bezljanjem.

Poli: Boli me K za domobrance in Argentino. Bi se pa upal staviti, da so oz. so ob prihodu bili veliko bolj produktivni in hvaležni od te ilegalske gamadi, ki dere v Evropo, pa najbrž niso vsem v rit vtaknili socialne podpore kot to počnemo v Evropi za neproduktivne ilegalce, ki za piko na i ne kažejo nobenega spoštovanja ali zahvale. Dokazov za to imaš več kot dovolj. 

Heml: Levaki neprijetna vprašanja najraje ignorirajo oz. obrnejo debato nekam drugam, daleč od neprijetnih dejstev. No, pa imam zdaj. Ker sem rekel levaki, bom sedaj avtomatsko razglašen za desnaka in janševca. To, da nisi ne eno ne drugo, je za nekatere neobstoječ in nemogoč koncept.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 20:40
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Meni je vsa ta gonja o zgodovinskih krivicah in o tem, da bi morali kot bela rasa delati neko pokoro za dejanja "naših" prednikov, ter se sramovati svojega porekla ena tolikšna zabloda, da ni vredna pol pičke mrzle vode.


Fora je, da se od tega ustvarjanja krivde in slabe vesti hrani celotni Levičarski Establishment. Od medijev, akademije, političnih strank, do random posameznikov, ki se gibljejo po socialnih omrežjih in modrujejo, kot neki cerkveni duhovniki, polni domnevne moralne superiornosti.

Ta "guilt" - krivda je njihova hrana in jim daje moč. Moč je droga. Nekdo, ki okusi moč, jo po navadi noče več izpustiti in če mu je dana na nepravičen način to rad pozabi oz. ignorira. :D

Smešno mi je recimo tudi to, da levičarji trdijo, da narodi in meje ne obstajajo, da so delitve brez smisla in da smo vsi ljudje enaki, pol pa se obrnejo okol in krivdo pripisujejo na podlagi nacionalnosti. Nemci morajo imeti migrante zaradi 2. svetovne vojne. Jst sm pa mislil, da smo vsi enaki in da meje in narodi ne obstajajo. LOL Pri levakih ni nobene logike - samo moč, status & cenzura.

Ali pa to, da levica trdi, da so migracije dobra stvar in bogatenje kulture, potem pa se obrnejo okrog in trdijo, da so migracije kazen za naš imperializem. Bogatenje kulture, dobra stvar in kazen ne morejo bit ob enem. Če nekdo trdi, da so migracije kazen za evropski imperializem, potem sami dejansko priznajo, da niso dobre za nas. LOL


Quote
Očitno nobenega ne briga, da obstajajo tudi države in narodi, ki niso imeli ne sužnjev, ne kolonij. Za določene umetnike smo vsi za metati v enak koš. PC kultura je tako absurdna in vase zaverovana, da sploh ni zmožna sprocesirati dejstva, da so šli totalno v kurac s tem svojim bezljanjem.


Nisem še slišal levaka, ki bi npr. omenil arabsko trgovino s sužnji, ki je bila za povrhu še bolj okrutna od zahodnjaške. Nihče ne omenja, da je bela rasa ukinila suženjstvo in se za ukinitev suženjstva največ borila. Nihče ne omenja, da so bili Republikanci v Ameriki tisti, ki so ukinili suženjstvo. Nihče ne omenja, da je bil Ku Klux Klan Demonkratska stvar in ne Republikanska :D

To, ko omenjaš to zaverovanost vase, je pa meni od vsega najbolj odbijajoče pri teh levakih.

Nek neizobražen cepec, ki je prikloplen na mainstream medije in ničesar ne ve, z unim res najbolj ozkim ideološkim pogledom na svet, ti začne pokroviteljsko solit pamet in ti modrovat, kako in kaj in se zraven obnašat, ko da si ti tisti, ki ve manj. Kak Devlin primerek. Dead


Quote
Poli: Boli me K za domobrance in Argentino. Bi se pa upal staviti, da so oz. so ob prihodu bili veliko bolj produktivni in hvaležni od te ilegalske gamadi, ki dere v Evropo, pa najbrž niso vsem v rit vtaknili socialne podpore kot to počnemo v Evropi za neproduktivne ilegalce, ki za piko na i ne kažejo nobenega spoštovanja ali zahvale. Dokazov za to imaš več kot dovolj.


Loli je vrjetno jokal, ker so mu pobegnili v Argentino, on pa bi jih tako rad videl zmetane v jame. LOL

Točno to sem jaz hotel rečt. Zagotovo so Slovenci iz Argentine bolj spoštljivi do Argentinske kulture, kot so arabci in afričani do naše. Nikol ne bom pozabil, k je migrant, ki ga je intervjujala novinarka z gesto kazal rezanje glave, ostali pa so se smejali.
Sovražijo nas, zaničujejo nas, norca se delajo iz nas, pobijajo, koljejo, posiljujejo, ropajo in odkrito ti povedo, da hočejo prevzet ta kontinent  - in levaki jih vseskozi podpirajo.


Quote
Heml: Levaki neprijetna vprašanja najraje ignorirajo oz. obrnejo debato nekam drugam, daleč od neprijetnih dejstev. No, pa imam zdaj. Ker sem rekel levaki, bom sedaj avtomatsko razglašen za desnaka in janševca. To, da nisi ne eno ne drugo, je za nekatere neobstoječ in nemogoč koncept.


yup. Ko so začeli prihajati na dan podatki o migrantskih zločinih, so Levaki začeli s cenzuro.

Ker nimajo argumentov, se poslužujejo moči. Sem že razlagal, da levaki in mainstreamerji na sploh zamenjujejo moč za resnico. Tisti, ki ima moč in status, ima po njihovem prav.

Vedno eno in isto. Cenzuro in čustvene manipulacije, ad hom napade, diskreditacijo, blatenje, poniževanje, zlorabo sem opažal že vse od časov 11. septembra, pa skozi zadnji 2 desetletji. Vedno en in isti folk podpira laži, cenzuro in uporabo družbene / politične moči za teptanje resnice.

Spomnim se časov, ko so Grahama Hancocka in Ruperta Sheldrakeja skinili iz Ted Talka, ker sta si drznila govorit nekaj, kar ni v skladu z mainstream dogmo.
Že takrat sem videl, kam vse skupaj pelje.
Uporaba terminov v stilu "teorije zarote", "anti vaxer", "climate change denier" za blokiranje debat in neprijetnih vprašanj.
Spomnim se, ko sem čekiral dejstva o Piramidah v Gizi. N I H Č E - N I K O L I - ni odgovoril na E N - S A M - A R G U M E N T. Nikoli. Vedno in zmeraj izključno ad hom, osebni napadi, diskreditacija, blatenje & laži in preusmerjanje. Tako da me ne preseneča, da ti isti izmečki danes podpirajo covid politiko, Dr. Faucija, dementnega pedofila, goljufanje na volitvah, mega korporacije, nasilje na ulicah ZDA, pobijanje političnih nasprotnikov, vsiljene migracije etc...

Vedno in zmeraj eni in isti izmečki na strani družbene moči, statusa, laži, cenzure in proti resnici in proti ljudem.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 21:14
Berem, da nekatere tukej to zanima pa mogoče še niste uspel pogledat:


Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2021 at 21:22
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Berem, da nekatere tukej to zanima pa mogoče še niste uspel pogledat:




Stara novica LOL
Vseeno lepo, da si prilimal, ker nekateri še vedno verjamejo v BLM, kot ga predstavljajo mainstream mediji.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Jul.2021 at 15:31
huh LOL

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2021 at 13:39


jasno, kalimerotova neonacistična golazen ponovno glorificira nacizem in malarja, precednik pa preceja

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2021 at 14:13
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2021 at 16:32
LOLKo je zdele ne dolgo nazaj Bezos letel v "vesolje" - nižjo orbito al neki, so se levaki začeli oglašat na facebook in jamrat, kako miljarderji mečejo miljone za polete v vesolje, folk pa lačen po svetu... 

Men tle neki ne gre skup. Tega folka ne motijo ogromne vlade držav, ki se napajajo z davki, torej z silo ukradenim denarjem, zapravljajo miljarde za letalonosilke in globalistične vojne po svetu. Zapravljajo miljarde, zato da bombardirajo 3.svet, problem so pa privatniki, ki letijo v vesolje za par miljonov - iz njihovega lastnega žepa?

In zdej, ko imajo ljudje na Kubi končno dovolj komunistične tiranije, levaki po socialnih omrežjih twitajo, da je prav, da ljudje na Kubi zahtevajo več od njihove vlade, ampak sprememba režima je pa nedopustna! LOL 
Skratka ljudje na Kubi naj živijo v dreku pod škornjem komunizma, zato, da se boš ti na Zahodu dobro počutil? LOL 
Kaj točno pomeni "zahtevati več od vlade" ? Še več institucij, še več davkov? :D 

In to je ta isti folk, ki zase trdi, da jim je mar za druge LOL 



LOL



LOL



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2021 at 15:08
Originally posted by Heml Heml wrote:

 problem so pa privatniki, ki letijo v vesolje za par miljonov - iz njihovega lastnega žepa?





In dejza na lepem ne motijo več Rothchildi, Bildebergi vlade v senci, trgovinske vojne, enriching oneself at other people's expense, .... (Don't buy my shit then = ne kupuješ stvari ampak produciraš lastne, ne nosiš denar v banko ampak ga hraniš v nogavici oziroma vlagaš v pridobitev sredstev produkcije, ne vlagaš ga v kriptovalute (ker se iz njih napaja tudi kriminal)), strašno mar pa mu je na lepem za tretji svet? Clap
Lepo dejzi, sem vedel, da si pod kožo rdeč, tudi če si v glavi naci. 


Edited by devlin - 06.Aug.2021 at 16:16
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2021 at 15:48
Originally posted by Heml Heml wrote:






The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 12:53
 - " hArMinG tHe cOmMUn!tY "

pol pa podpre Islamske migracije
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 22:05
Če ti tako praviš bo že res. " hArMinG tHe cOmMUn!tY " ali kako že pišete popolni bedaki ...
Slišati to od človeka ki je volil Janšo je hecno za umret.


Edited by devlin - 09.Aug.2021 at 22:05
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 22:32
Originally posted by devlin devlin wrote:

Če ti tako praviš bo že res. " hArMinG tHe cOmMUn!tY " ali kako že pišete popolni bedaki ...

pouči se o tem, kaj pomeni tak način pisanja, cepec LOL

Quote
Slišati to od človeka ki je volil Janšo je hecno za umret.


bolje, kot podpirati islamske migracije, kar počneš ti. Ti nimaš komu za solit, da je škodljiv za skupnost, ko podpiraš uvoz barbarov - smet.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 22:59
Originally posted by devlin devlin wrote:





tole mi je smešno sicer :

Quote
From 1965 to 1969, he was Professor of Visual Communications at the University of Florence, where he gave the influential[13] lecture "Towards a Semiological Guerrilla Warfare", which coined the influential term "semiological guerrilla", and influenced the theorization of guerrilla tactics against mainstream mass media culture, such as guerrilla television and culture jamming

V Zeitgeist debato lima POP TV [!!!!] prispevke o Finskem šolstvu, zraven pa lima citate kritika mainstream medijev. LOL LOOOOL 

Quote
Guerrilla television is a term coined in 1971 by Michael Shamberg,[1][2] one of the founders of the Raindance Foundation; the Raindance Foundation has been one of the counter-culture video collectives that in the 1960s and 1970s extended the role of the underground press to new communication technologies.

jaki to COUNTER CULTURE, če potem pljuva po decentraliziranih platoformah, ki ljudem omogočajo neposredno komunikacijo, decentraliziran sistem distribucije informacij in informacijsko neodvisnost.

Očitno še en fosil, katerega je povozil čas. Mi je prav zanimivo, kako se nekateri imajo za "anti-comsumerist" pa "counter culture", pol pa pljuvajo po demokratičnem načinu komuniciranja. LOL

Internet je ljudem ponudil znanje na način, kot ga doslej še ni bilo. Neposredno in brez vmesnih gate-keeperjev [medijev, šolstva etc]. Res, da so Google, Wiki & podobna nesnaga pod cenzuro, a najde se mnogo platform, kjer cenzure ni in internet ne bo možno nikoli 100% spravit pod kontrolo.

Osebno ne zaupam nikomur, ki mu ni všeč odprt sistem komuniciranja in prosta dostopnost informacij brez cenzure.

Samo tisti, ki podpirate avtoritatrnost in tiranijo, imate lahko problem z decentraliziranim načinom distribucije informacij. Smile

"nobel prize winner" je btw appeal to authority & status, ne pa logični argument.

Quote
Appeal to authority is a common type of fallacy, or an argument based on unsound logic. When writers or speakers use appeal to authority, they are claiming that something must be true because it is believed by someone who said to be an "authority" on the subject.

1. Nobelove nagrade so večinoma politično orodje. Še posebej kadar se jih podeljuje na področjih literature ali politike. Samo zato, ker je nekdo prejel to sranje, ne pomeni nujno, da je pametnejši od kogarkoli drugega.
2. samo zato, ker je nekdo prejel npr. nobelovo v znanosti na točno določenem področju, ne pomeni, da je kakorkoli pametnejši od koga drugega na drugih področjih.

En izmed najpametnejših ljudi, ki živijo na tem planetu, Grigory Perelman, je zavrnil nagrado miljon USD. Temu bi se težko reklo inteligentna poteza, kljub temu, da je rešil ful težak matematični problem. Smile

Tudi če se vse to ignorira, socialni mediji omogočajo platformo za direktni stik med državljani in vlado. Seveda tiranom in avtoritarcem ne diši ideja, da bi se morali ozirati na ljudsko voljo in tega recimo v EU ne počnejo, je pa to počel Trump in vrjamem, da se bodo tudi v prihodnosti našli voditelji, ki bodo pripravljeni uporabljat to tehnologijo za feedback loop - neposredno komunikacijo med voditelji in volivci, brez mainstream medijskih parazitov [ki jih je tale tvoj Umberto ravno tako sovražil LOL

Sicer je pa res vseeno, kaj si misli tale stric ali tepec Devlin mislita o decentraliziranem sistemu distribucije informacij - kar internet je :)
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 23:52
Originally posted by Heml Heml wrote:

En izmed najpametnejših ljudi, ki živijo na tem planetu, Grigory Perelman, 

Ampak, ampak, ampak, kvakakademski dron bla bla bla....?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2021 at 23:58
Originally posted by Heml Heml wrote:

pouči se o tem, kaj pomeni tak način pisanja, cepec LOL

Pač nekaj kar si pobral z neta in ponotranjil. Pejt chemtraile gledat al neki.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2021 at 10:21
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

En izmed najpametnejših ljudi, ki živijo na tem planetu, Grigory Perelman, 

Ampak, ampak, ampak, kvakakademski dron bla bla bla....?


kakor mi je poznano Grigory Perleman ni najbolj navdušen nad kvakademijo. Me ne preseneča :)

Ampak ja - kmetič Beblin spet blebeta na pamet...

Quote
From the few public statements made by Perelman and close colleagues, it seems he had become disillusioned with the entire field of mathematics. He was the purest of the purists, consumed with his love for mathematics, and completely uninterested in academic politics, with its relentless jockeying for position and squabbling over credit. He denounced most of his colleagues as conformists.


Quote
Perelman is quoted in a 2006 article in The New Yorker saying that he was disappointed with the ethical standards of the field of mathematics.

Quote
when he shot to mathematical fame with his proof of a topological conundrum known as the soul conjecture, and was offered positions at both Stanford and Princeton in the US. In a hint of things to come, Perelman turned down both....
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2021 at 15:48
Ker se je vse kar zna naučil z interneta. Blagor njemu....
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2021 at 16:22
Danes bi se brez problema lahko. Sicer pa te v šoli ne bodo naučili reševati problemov, ki še niso bili rešeni Smile Tam te bodo samo učili ponavljati in kvakati obstoječe zadeve.

Če se ne motim se je on izobraževal skozi 80s in 90s, ko zadeve še niso bile tolk lahko dostopne na netu.

Kaj ti sploh delaš na netu, če je net tolk beden in poln neizobraženih bedakov, ki se niti v sanjah ne morejo primerjati s tvojim superiornim intelektom in izobraženostjoLOL

Takega bedaka, kot si ti, človek res ne najde zlahla.

Da ti 2021 nekdo zatrjuje, da je internet obči strup, ki poneumlja mase in šodljiv za skupnost, med tem, ko so mediji, ki kopirajo svoj material od dveh tiskovnih agencij nekaj najboljšega na svetu, kvakademija, ki ne dela drugega, kot brani status quo, pa cvet svetovnega intelekta. LOL

Jaz sem se na netu naučil video editing, grafični editing, materiala za glasbeno produkcijo je čez glavo - sploh ne bi rabil delat SAE. Folk se hitreje in bolje uči igranja kitare, kot se je naša generacija, ki smo tako rekoč tavali v temi. Mladi nas v skillsih šopajo 100 na uro.
Jst sm mel 2 videokaseti za kitaro, ostalo je blo "znajdi se in glej mojstre". Pri sestavljanju kompov mi je pomagal Youtube. Katerikoli program imam z winsi, google po navadi najde rešitev.

S komerkoli se pogovarjam - ali je mlad ali starješi, vsakomur je jasno, da za katerokoli stroko, najde odlične nasvete in dopolnitev k svojemu znanju na Youtube in drugih platformah.

Za Skillshare tudi vrjetno še nisi slišal.
Skratka cel svet se izobražuje spomočjo interneta. Tudi vse šole danes uporabljajo internet za prenos informacij, ampak ja - nek jebeni zafrustriran kmet iz kašarije stoka in piska, kolk smo vsi neumni, on pa pameten za popizdit! LOL LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2021 at 16:24
Originally posted by Heml Heml wrote:

Katerikoli program imam z winsi, google po navadi najde rešitev.


edit : "problem", ne program LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2021 at 16:43
Originally posted by Heml Heml wrote:


Kaj ti sploh delaš na netu, 


Skratka cel svet se izobražuje spomočjo interneta. Tudi vse šole danes uporabljajo internet za prenos informacij, 


ampak ja - nek jebeni zafrustriran kmet iz kašarije stoka in piska, kolk smo vsi neumni, on pa pameten za popizdit! LOL LOL

1-Lovim zeitgeist Wink -----> Drugače pa bi isto lahko vprašal tebe.

2-Prva zadeva ki nas jo je profesor naučil je, da napišemo točen naslov strani v opombo, ker lahko jutri izgine. Dobra knjiga ostane. Dober profesor te malo usmerja, večino dela potem itak opraviš sam.

3-Niti ne. Večino tudi pustim lepo na miru ampak tega verjetno nisi opazil Wink

Te še diagnosticiram ampak mislim, da mora biti lajf histrioničnemu egomaniaku kar težek.

Za guitar skillze pa respect, jaz se kot samouk nisem premaknil nikamor.


Edited by devlin - 10.Aug.2021 at 17:04
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2021 at 09:51
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:


ZAKAJ LEVAKI NIKOLI NE ODGOVORIJO NA NOBENO VPRAŠANJE? LOL

Originally posted by Heml Heml wrote:

A LAHK PLIZ EN LEVAK TOLE KOMENTIRA? 

VALDA NE BO NOBEN, NE? Big smile LOLLOLLOLLOL








Ko smo v tej seriji govorjenja en mimo drugega omenili tudi Argentino. Bolj izrazitega zdravega slovenskega domoljublja nism vidu pri nas nikjer, v tistem tednu, ki sm ga preživel v Buenos airesu sm spoznal par tam živečih slovencev.. to majo doma cele knjižnice slovenske literature, zelo so angažirani v nadaljanje slovenstva v svoji lokalni skupnosti. Tole je recimo na eni taki metelkova-like ulci, kjer sicer dominira italjanska manšina.. Slovenska hiša Marjana Gruma.. res zanimiv možakar :) 



Če tu(torej pri nas,  v Sloveniji) uprašaš ljudi kolk jim je Slovenstvo centralno za lasno identiteto bo nekje na uč ocenjujem, polovica ljudi rekla da niti ne. Najverjetneje se bodo belci tam kjer so manjšina bolj identificiral s svojo raso kot tam, kjer so večina. Podobno kot se recimo zberejo 4 dečve, nrdijo metal band, in je spol centralen pri njihovi band identiteti. Jst si to tko razlagam.. poistovetiš se s tem s čimer si v svojem matičnem okolju "the other".

Da se vrnem k Argentini.. Slovencev tam je ene 30k, za en Kamnik. Nam manj znano dejstvo pa je, da je v Argentini cca 300k Hrvatov in še enkrat toliko v Čilu. Tam na skrajnem jugu kar dostikrat srečaš njihov grb - so bli zlo pomemben del raziskovalnih plovb.

Skratka identifikacija z narodom/kožo se men zdi zlo pogojena s tem kje vprašaš.. je razlog za tem, da v nemčiji srečaš bolj stereotipnega balkanca kot na balkanu. 


Glede identitete .. tu je še en fletn video



Ista zgodba. Na Nizozemskem večina ljudi kolesari. Na delo, do kolega, podnevi, ponoči, pozimi. Od 5 do 100 leta. Kamorkoli pogledaš kolesa parkirana ali pa v gibanju. Cela infrastruktura je temu prilagojena. Lahko se reče, da je to ena redkih biciklocentričnih družb. Večina ostalih je avtocentričnih.

In tam se redko kdo identificira kot kolesar, biciklist.

Tu si z avtomobili delimo dobršen del površin in še nekaj časa bo prevladujoče menje, da je človek, ki se z biciklom vozi na delo, anomalija, motnja v prometu. To potem v nekateremu delu populacije vzbudi ponos, identifikacijo s tem kar počnejo - rabijo povedat, da so biciklisti. In zagovarjat svoj obstoj v avtocentrični kulturi.


To je za moje pojme tudi odgovor, zakaj si belci v večinsko belski populaciji svoje kože ne izberejo za centralen parameter svoje identitete. 

In tudi ne štekam, zakaj tak odpor, če se tistim, ki jim je rasa, nacija ali karkoli takega reče ras-ist, nacional-ist/nac-ist.

To ne rabi bit zmerljivka, slabšalnica, zgolj termin, s katerim opišeš, nekaj, kar je za identiteto centralno. Tako kot bicikl-ist. 

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2021 at 10:57
Originally posted by devlin devlin wrote:

Drugače pa bi isto lahko vprašal tebe.



meni je net zakon. En največjih izumov človeštva.

Bi mi pa bilo zakon, da takih kretenov, kot si ti, ne bi bilo na netu.
Še posebi glede na tvoja prepričanja, kako toksičen je net in kolk kao poneumlja ljudi. [ s tem vrjetno misliš na dejstvo, da je na internetu mnogo več resnice, kot medijih in nekateri res globoko z vsakim vlaknom svojega bistva sovražite resnico].

Glede na to, kolk "pameten" ti misliš, da si, res ne vem kaj delaš na netu in zakaj raje ne preživiš tega časa ob svojih ljubljenih centralizranih korporativnih medijih? Pa za knjigami in karkoli bi naj že tak fake pseudo "intellectual" kot si ti zganjal LOL

aja saj res "zeitgeist" vohaš, ja... vohaš ti lastno rit, bebec.

Skratka, če bi se net malo razparceliral v prihodnosti, bi sedlo. Da bi se malo pogrupirali in da ne bi bilo več treba na vsakem koraku gledati levičarskih, beli rasi sovražnih cepcev, ki podpirajo prisilno cepljenje, pedofilijo, pederska posvajanja otrok, požiganje mest in tako dalje.... to bi res sedlo :D

Kljub temu, da te izmečki obstajajo na netu, mi je net še zmer zakon btw, ker ti noben ne more preprečit, da vas človek ignorira. Ste pa res ogabni nenormalno. Kdo bi si sploh mislil, da je možno, da bodo levaki nekoč podpirali papeža, družino Bush, pedofilijo, satanizem, pedersko posvajanje otrok, požiganje mest,.... Dead
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2021 at 12:07
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:


ZAKAJ LEVAKI NIKOLI NE ODGOVORIJO NA NOBENO VPRAŠANJE? LOL

Originally posted by Heml Heml wrote:

A LAHK PLIZ EN LEVAK TOLE KOMENTIRA? 

VALDA NE BO NOBEN, NE? Big smile LOLLOLLOLLOL








Ko smo v tej seriji govorjenja en mimo drugega omenili tudi Argentino. Bolj izrazitega zdravega slovenskega domoljublja nism vidu pri nas nikjer, v tistem tednu, ki sm ga preživel v Buenos airesu sm spoznal par tam živečih slovencev.. to majo doma cele knjižnice slovenske literature, zelo so angažirani v nadaljanje slovenstva v svoji lokalni skupnosti. Tole je recimo na eni taki metelkova-like ulci, kjer sicer dominira italjanska manšina.. Slovenska hiša Marjana Gruma.. res zanimiv možakar :) 



Če tu(torej pri nas,  v Sloveniji) uprašaš ljudi kolk jim je Slovenstvo centralno za lasno identiteto bo nekje na uč ocenjujem, polovica ljudi rekla da niti ne. Najverjetneje se bodo belci tam kjer so manjšina bolj identificiral s svojo raso kot tam, kjer so večina. Podobno kot se recimo zberejo 4 dečve, nrdijo metal band, in je spol centralen pri njihovi band identiteti. Jst si to tko razlagam.. poistovetiš se s tem s čimer si v svojem matičnem okolju "the other".

Da se vrnem k Argentini.. Slovencev tam je ene 30k, za en Kamnik. Nam manj znano dejstvo pa je, da je v Argentini cca 300k Hrvatov in še enkrat toliko v Čilu. Tam na skrajnem jugu kar dostikrat srečaš njihov grb - so bli zlo pomemben del raziskovalnih plovb.

Skratka identifikacija z narodom/kožo se men zdi zlo pogojena s tem kje vprašaš.. je razlog za tem, da v nemčiji srečaš bolj stereotipnega balkanca kot na balkanu. 


Glede identitete .. tu je še en fletn video



Ista zgodba. Na Nizozemskem večina ljudi kolesari. Na delo, do kolega, podnevi, ponoči, pozimi. Od 5 do 100 leta. Kamorkoli pogledaš kolesa parkirana ali pa v gibanju. Cela infrastruktura je temu prilagojena. Lahko se reče, da je to ena redkih biciklocentričnih družb. Večina ostalih je avtocentričnih.

In tam se redko kdo identificira kot kolesar, biciklist.

Tu si z avtomobili delimo dobršen del površin in še nekaj časa bo prevladujoče menje, da je človek, ki se z biciklom vozi na delo, anomalija, motnja v prometu. To potem v nekateremu delu populacije vzbudi ponos, identifikacijo s tem kar počnejo - rabijo povedat, da so biciklisti. In zagovarjat svoj obstoj v avtocentrični kulturi.


To je za moje pojme tudi odgovor, zakaj si belci v večinsko belski populaciji svoje kože ne izberejo za centralen parameter svoje identitete. 

In tudi ne štekam, zakaj tak odpor, če se tistim, ki jim je rasa, nacija ali karkoli takega reče ras-ist, nacional-ist/nac-ist.

To ne rabi bit zmerljivka, slabšalnica, zgolj termin, s katerim opišeš, nekaj, kar je za identiteto centralno. Tako kot bicikl-ist. 





Bicikl je low tech. Jst ga jemljem kot sredstvo za šport in rekreacijo, ne pa transport. Ajt mogoč znotraj centrov velemest ima smisel. Ne vem. Meni je vse kul, dokler ena stran svojega ne vsiljuje drugim. Nekako imam občutek, da bo ta "greta carbon klub" en dan prišel srat, da ne smemo več avtov vozit, ker _____[razlogi].

Jst mism, da je Zumbotom v Afriki njihova črna koža še vedno bolj centralni del njihove identitete, kot pa belcem v Južni Afriki - in če je to res, potem povsem propade tvoja trditev, da kolektivna identiteta nekaj predstvalja edino tistim skupinam, ki so iz doma.

Fora je še, da smo belci že kakih 80 let izpostavljeni agresivni komunistično-židovski anti-belski propagandi in množičnemu ustrahovanju. Lahko, da mnogo anketiranih tudi ne upa svojega mnenja izrazit niti za anketo :/
Fora je tudi, da po mojem z inteligenco in razvitostjo pada potreba po kolektivni identiteti in s pomočjo teh socialnih pritiskov s časom družba pozabi, da kolektivno identiteto sploh potrebuje.

Meni je drugač Jordan Peterson glede določenih definicij in izraženih misli uporaben in dober [hvaležen sem mu še posebej zaradi tega, ker je v mainstreamu povdaril pomen arhetipov], ampak glede "kolektivne" vs "individualne" identitete, je pa en navaden ideološko indoktriniran konj. S temi idejami, da je "individualna" identiteta edina, ki šteje, vse kolektivne identitete pa vodijo v tiranske politične sisteme, se lahk, kar se mene tiče, odpoka nazaj v tisti svoj židovski Izrael in tam smeti s tem ideološkim libtard sranjem.

Meni nacionalizem in nacizem ne pomenita kaj dosti. Ne identificiram se z nacijo in ne identificiram se s tistimi, ki izgubljajo vojne & svoje ideologije označujejo z okultnimi simboli čaščenja črnega sonca. Nacizem implicira socializem, ki mi ni nek presežek. Dejstvo je sicer, da je socializem edino smiseln, dokler deluje znotraj etničnih skupin. Ko začneš v etnično čisto prebivalstvo vlačit puščavsko nesnago, socializem nima popolnoma nobenega smisla več. Milton Friedman je mism, da rekel nekaj v stilu, da odprte meje in socialna država ne morejo soobstajat.

Se pa zelo  identificiram z raso in podpišem pod RASIZEM. Jaz sem v zadnjih letih postal rasist. Vedno sem ljubil belo raso in vedno sem se zavedal, da smo daleč najboljši od vseh, a se mi to ni zdelo toliko pomembno, dokler niso levičarski izmečki začeli javno proslavljati ideje genocida nad belo raso + uvažanja puščavskih opic.

WHITE RACE = MASTER RACE! Clap Heart Bela rasa je najboljša, najbolj uspešna, najbolj inteligentna, daleč najbolj kreatrivna, ima najboljše umetnike, edina, ki zmore uporništvo, svobodomislenost in tiranski avtoriteti reči odločen "NE", je daleč najlepša in zmore največ empatije. Ni debate. Nekateri pravijo, da imajo Židi in Azijci v povprečju višji IQ od Belcev, a če pogledaš, kdo je največ pripomogel k tehnološkim izumom, umetnosti, filozofiji, kulturi, razvoju znanosti & tehnologije, smo to beli ljudje. Tesla ni bil Žid in ni bil Azijec.

WHITE RACE FOREVER! 

Glede identitete. Vedno mi bo individualna identiteta na prvem mestu in centralni del identitete, ne mislim pa zavreč kolektivne identitete. Ta pri meni pomeni identifikacijo z superiorno belo raso. Kultura, nacija in te reči mi pomenijo manj, kot rasa. Veliko mi pomeni tudi dom in domač občutek. Daleč najbolj domače se počutim obdan z belimi ljudmi. Beli ljudje tudi statistično dokazano povzročajo manj kriminala in manj nasilja.

Btw - zakaj je na Tajskem rasizem nekaj najbolj normalnega, naravnega in vsakdanjega? Seveda se za več vredne štejejo tisti Tajci, ki imajo svetlejšo kožo? 

In še to : vse ostale rase so mnogo bolj rasistične, tako da dragi mavričarski libtardi : če se spravljate nad naravne nagone enako, kot se je cerkev v srednjem veku, potem pojdite smrdet in modrovat drugim rasam, ki so vse bolj rasistične od bele rase. :)

p.s. še en Gauss meme LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2021 at 18:36


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2021 at 15:51
Originally posted by Heml Heml wrote:


Bi mi pa bilo zakon, da takih kretenov, kot si ti, ne bi bilo na netu.


Tudi meni bi bilo všeč, da na netu ne bi bilo hipotetikov zarot, ki pedlajo svoje toliko časa, dokler se ne prime še celo pametnejših od njih.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2021 at 19:31
Ti si tisti, ki trdi, da je internet beden, toksičen in da poneumlja, med tem, ko hvališ centralizirane korporativne medije in si po vseh štirih hodiš zlivat v žilo produkt ameriške korporacije  LOL

Tvoja prisotnost na netu priča, da si dvoličen. 

"teoretik zarote" je enako prazen termin, kot "hipotetik". 
Ne rabiš dlakocepit in hlinit intelekta, kjer ga ni. 

Termin je namenjen izključno temu, da se ad-hom napade osebo, ki nekaj sporoča in ne upošteva argumentov, ki jih sporoča. 

Veseli me, da vas je vedno manj in nas je vedno več Wink teh tvojih besed ala "zarote", "climate change denier" nihče več ne jemlje resno btw... 

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2021 at 23:53
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2021 at 18:01
Big Tech THREAT to UFO Truth | The Richard Dolan Show

Google has a division known as Jigsaw, which describes itself as looking for "high impact interventions" to "make the internet and society stronger and safer for everyone." Jigsaw recently teamed up with #RAND Corporation, one of the leading defense think tanks in the world, to "better detect the spread of conspiracy theories at scale" One of the conspiracy groups RAND studied for this were those who believe in alien visitation. All for your safety of course.


O Googlu, Gate Keeprijih, CIA & t.i. terminu "teorije zarote". Kako na nas gledajo Gate Keeperji. O UFO topicu, pa Covidu & Zamenjavi Prebivalstva na Zahodu. :)

Ta tip je kar car! Clap
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2021 at 12:14
LOL



Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2021 at 17:06
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2021 at 10:32
Tole je nevrjetno! LOL

Vodja Talibanov ima Twitter account, Trumpa pa je Twitter banal.

Se pravi, če si islamist in sekaš folk na kose, si dobrodošel na twiterju, sam ne bit nesramen! Big smileBig smileBig smileLOL lol

Tu se točno vidi, kje stojita korporaciji Twitter & Facebook. Na strani interesov Kitajske in ostalih sovražnikov Zahoda & ZDA.

Originally posted by GAB GAB wrote:

It has been widely reported that Taliban leaders used Facebook’s WhatsApp and Twitter to help capture Kabul. Taliban spokesman Zabihullah Mujahid enjoys free reign on Twitter with an account that has over 300,000 followers.

Facebook’s WhatsApp has become the de facto communication platform of the Taliban, who reportedly used the service to spread propaganda, communicate with residents of Kabul, and share official statements with the world.

In messages apparently distributed to Kabul residents via the messaging group WhatsApp, the group proclaimed that “we are in charge of security for Kabul.” The messages listed telephone numbers in various neighborhoods that citizens should call if they saw problems such as looting or “irresponsible” behavior on the part of armed individuals. Source

Meanwhile Twitter and Facebook banned the sitting President of the United States back in January and millions of conservative Christians face shadowbans, deplatforming, and blacklisting at the hands of Big Tech companies. If you are a Christian conservative in the United States of America you are treated worse and have less freedom online than the Taliban.

The significance of Big Tech’s involvement in the destabilization of Afghanistan is largely being ignored by the likes of the ADL, SPLC, and the many other activist groups who for years have lobbied Big Tech platforms, hosting providers, payment processors, and more to deplatform and defame Gab and our community.

Facebook and Twitter are once again getting a pass for the many horrors of humanity that they allow to occur on their platforms, while Gab is demonized and deplatformed for giving a home to political dissidents in the United States and other Western countries.


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2021 at 12:14
Mislim, da vodja Talibanov nima tolikšnega dosega in vpliva kot Pomaranča. Kapiš? In pozivi k praktično puču niso nedolžna stvar. Čudi me, da ni bilo več mrtvih. Kar poskusi s takšno ruljo z orožjem zavzeti Kremelj. :D

Sicer pa, kaj ni Murika podpirala in urila talibanov in a ni bil bin Laden oklican za heroja in borca za demokracijo v US medijih? :D Kako se stvari obračajo. ROFL

Sicer pa ja, Twitter vsekakor ima dvojna merila, saj se spomnim, da so teroristi v Siriji mirno lahko kazali posnetke z bojišč, svoje "pridige" in grožnje, deletal pa so ljudi, ki so jih nazaj kurcali. Načeloma so se lotili le Daesha, ki je nato iskal poti prek obskurnih kanalov (Telegram in podobno), medtem ko je vsa "zmerna sirijska opozicija" še naprej mirno sekala glave na Twitterju, You tubu itd.
Lahko, da so kasneje kaj spremenili, saj je bilo vse to še pred odvzemom Tw računa Pomaranči.


Sicer pa je Afganistan posebna zgodba. Res so državo ornk zjebali od zunaj, a nažalost je koruptivna vlada pogosto bila še okrutnejša do lastnih ljudi, sploh v kakšnih odročnih provincah so se znašali nad kmeti in jim jemali stvari, jih zapirali itd., tako da so tam bili talibani manjše zlo - kar pa je na koncu dvojni zajeb naroda. Zgleda, da se je vse skupaj moralo zgoditi, vprašanje pa je, kaj se bo na koncu izcimilo iz vsega. Če so talibani pametni se navzven ne bodo šli več svoje kamenodobne politike, ampak bolj prefinjeno, kot recimo savdijski kozojebi, ki imajo identične "šarija" zakone kot Daesh, a Murika sodeluje z njimi (jasno, zadaj je keš). Samo kaj, ko Afganistan nima svetu kaj dosti ponuditi, neke prave opozicije talibanom pa ni. Lahko, da se bodo sami zajebali in šli na ostro, samo to lahko obrne večino ljudi proti njim. Amerika trenutno ne potrebuje nove vojne, vsaj ne za takšno stranišče kot je Afganistan, zadaj mora biti zaslužek ali neki konkretni geopolitični interesi. Lahko, da se jim doma kaj zgodi, potem bodo hitro spet začeli izvažati vojne.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2021 at 15:31
Originally posted by Poli Poli wrote:

Mislim, da vodja Talibanov nima tolikšnega dosega in vpliva kot Pomaranča. Kapiš? 

Talibani že 20 let masakrirajo po Afganistanu. To, da Twiter dovoljuje, da vodja teroristične organizacije lahko ima account, bivši POTUS pa ne, je absurd. 

Kako Jack Dorsey in Cuckerberg nista v zaporu in njuni korporaciji pod preiskavo, mi je nedojemljivo. 

Res pa je, da je Pedo-Biden lutka, ki dela za interese Kitajske. Kitajska podpira Talibane. Vsi, ki iz dna duše sovražite ZDA, ste seveda navdušeno vriskali ob "izvolitvi" [goljufiji] pedo-Bidna. Twiter & Facebook sta organizaciji, ki več kot očitno delata za interese Kitajske. Vi pa ste njihovi "useful idiots", ki širite propagando in razdeljenost po Zahodu. 

Quote
In pozivi k praktično puču niso nedolžna stvar. Čudi me, da ni bilo več mrtvih. Kar poskusi s takšno ruljo z orožjem zavzeti Kremelj. :D

Težko debatiram z nekom, ki nima pojma o statistiki. Brez znanja o statistiki, ti je nemogoče na kratko dokazati, da so bile volitve zgoljufane. 

Sicer pa mism, da je tebi tako ali tako jasno, da so bile volitve zgoljufane, a te to ne moti, kakor ne moti večino Zahodnjaške pete kolone komunistov / marxistov / shitlibov,..... 

Saj samo toliko, da se znebimo Trumpa, kaj pa je to, goljufat na demokratičnih volitvah, ne? LOL

Quote
Sicer pa, kaj ni Murika podpirala in urila talibanov in a ni bil bin Laden oklican za heroja in borca za demokracijo v US medijih? :D Kako se stvari obračajo. ROFL

Kaj je zate Amerika? 

Talibane so podpirale frakcije znotraj vlade ZDA - Zbigniew Brzezinski & kompanija, ki bi jih lahko označili za "globoko državo". ZDA so kaj več, od teh frakcij tipa Nelson Rockefeller, George Soros, Henry Kissinger & njim podobni izmečki. 

Talibane danes podpirajo Rusija, Iran & Kitajska in vi - 5. kolona zahodnjaških levaških izdajalcev, ki po neki meni neznani logiki mislite, da bo svet boljši, ko mu bo zavladala ta trojica, namesto današnjih ZDA & co. Dvomim. 

Ne vidim razloga, zakaj bi bili Rusija, Kitajska & Iran boljši vladarji Sveta. Če samo pogledaš, kako delajo z lastnim folkom, ti je lahko jasno. 

Quote
Sicer pa ja, Twitter vsekakor ima dvojna merila, 

no shit

Quote

Sicer pa je Afganistan posebna zgodba. Res so državo ornk zjebali od zunaj, a nažalost je koruptivna vlada pogosto bila še okrutnejša do lastnih ljudi, sploh v kakšnih odročnih provincah so se znašali nad kmeti in jim jemali stvari, jih zapirali itd., tako da so tam bili talibani manjše zlo - kar pa je na koncu dvojni zajeb naroda. Zgleda, da se je vse skupaj moralo zgoditi, vprašanje pa je, kaj se bo na koncu izcimilo iz vsega. Če so talibani pametni se navzven ne bodo šli več svoje kamenodobne politike, ampak bolj prefinjeno, kot recimo savdijski kozojebi, ki imajo identične "šarija" zakone kot Daesh, a Murika sodeluje z njimi (jasno, zadaj je keš). Samo kaj, ko Afganistan nima svetu kaj dosti ponuditi, neke prave opozicije talibanom pa ni. Lahko, da se bodo sami zajebali in šli na ostro, samo to lahko obrne večino ljudi proti njim. Amerika trenutno ne potrebuje nove vojne, vsaj ne za takšno stranišče kot je Afganistan, zadaj mora biti zaslužek ali neki konkretni geopolitični interesi. Lahko, da se jim doma kaj zgodi, potem bodo hitro spet začeli izvažati vojne.


Jaz sem itak vedno bil proti zahodnemu Intervencionizmu. 2001 proti, 2003 proti, 2011 proti - Afgan., Irak, Libija, Sirija, Ukraina etc.... 

Sam če se že greš vpletat, pol je fajn, da maš nek načrt in da ne izpustiš stvari iz rok v kaos iz danes na jutri. Zdej bodo spet sem silili novi migranti in vi boste spet podpirali tiste, ki delajo proti interesu nas. Podpirali boste uvažanje islama in islamskih migrantov, kot ste ga zadnjih 6 let. 
Podpirali, a ne uvažanje k vam domov, jasno, ampak po socialnih omrežjih boste spet drekali in hlinili lažno "humanitarnost"  LOL

Me prav zanima, kaj bi na vse skupaj rekel tvoj "ugledni" republikanec Bush, ki ga ti tako ceniš! LOL

Zanimivo bi bilo videt kako staro Pedo-Biden izjavo o Afganistanu iz časov, ko je bil podpredsednik v Obama režimu. LOL

In ja - če so ZDA tako zlobni okupator, zakaj je folk plezal po letalih, ki se umikajo iz Afganistana v obupnih poiskusih, da bi zbežali iz države? 
Če bi bili ZDA tako zlobni okupator, bi folk zdele vriskal in skakal od navdušenja! Končno je Afganistan svoboden. Folk je pa plezal na avione in nekateri so dobesedno iz letal popadali v smrt, ker se jim je to zdela boljša opcija, kot pa živeti pod Talibanskim režimom. 

In tak režim ima na Twiterju lahko accounte & deluje na Facebooku! LOL  Clap

No še dobro, da Trump ne more več pisati nesramnih Twitov, ker to pa je le ultimativno zlo! LOL 
Še posebi v primerjavi z dejanji Talibanov! LOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 503504505506507 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 2,000 seconds.