Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 476477478479480 540>
Author
Message
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jun.2020 at 16:23
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ma s čim se ti futraš človek....
tablete iz jeseniških lekarn in kar mu mama skuha in prinese za pc.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 07:47
Image


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 07:49
Zapis na fejsbuku o celjskem incidentu.

NE ŽELIM...

živeti v državi, kjer se širi sovražna govorica do ljudi... kjer mimoidoči kričijo "Sram naj te bo!" in "Buuu"... kjer se častijo
pokvarjenost, hinavstvo in kapital... kjer so ljudje nasilni do soljudi... kjer se uničuje narava... kjer se zlorablja otroke...
kjer se ne poskrbi za starostnike... kjer moški na ulici udari žensko...

Včeraj sem bila, kot vsak petek ob 19h, na mirnem shodu za boljšo in zdravo državo v mojem Celju... s transparentom sem
mirno hodila po glavni ulici skozi mesto, ko me je nadrl gospod "A te ni sram, da hodiš tu?"... odvrnila sem mu ponosno "Ne,
ni me sram." Potem je gospod stegnil roko in me udaril v čeljust. Udaril. Obnemela sem... in hodila, hodila, z dvignjeno glavo
in s transparentom v roki... in dolgo sem bila v šoku... kot tudi ostali mimoidoči, ki so mi takoj priskočili na pomoč... dolgo
sem bila v šoku...

Ne, TO NI MOJA DRŽAVA. Vsakodnevno učim otroke o spoštovanju, odgovornosti do sočloveka in ničelni toleranci do nasilja...
še zdaj mi rojijo po glavi mnoga vprašanja... kako? Zakaj? Kako lahko udariš nekoga, ki gre mimo tebe? Ki se ne strinja s teboj?
Kje je svoboda govora? Kje je pravna država?

Ne, v takšni državi NE želim živeti. In prav zato je moja pravica mirno in svobodno izraziti mnenje - ne strinjam se z agresijo
in zaničevalnim odnosom vladajočih.

ŽELIM živeti v državi, kjer vladajo mir, strpnost, varnost in kvaliteta življenja za vse. Kjer se spoštuje narava, človek in delo
in se dviguje raven tudi za najbolj ranljive. Kjer nihče bo lačen, ne bo nikogar zeblo, kjer človek ne bo trpel zaradi nedostopnosti
osnovnih oblik pomoči. Kjer staršev ne bo sram, ker otrokom ne morejo kupiti knjig ali plačati malice in kjer starejši ne bodo
trpeli v neznosnih pogojih, ker si ne morejo kupiti socialne storitve. Kjer se ne pusti starostnikov umirati..."

Pa še "pojasnilo" dogodka na janševiziji:
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 08:02
Đizs kakšno spakovanje... sej nekak je Mladina skoraj odsev na nasprotnem polu (skoraj, ne čist, tolk ne morš bit pa če se še tko potrudiš) v svoji histeriji... ampak ima vsaj dostojanstvo imet komentarje izklopljene... kaj se pa v teli sekciji komentarjev prov redi in vzgaja... ubistvu ne štekam, v časih ko sm še delal na raznih medijih kot programer smo bli zakonsko obvezani nameščat "spletno oko" na forme, čist simpl gumbk k si ga stisnu zravn komentarja in je šlo to v neko preverjanje... nevem sicer če ima tista reč kkšno dejansko institucionalno moč, ampak vsaj mal se je en nivo komuniciranja tako ohranjal... zdej te ikone nism vidu že leta...

Ampak ej, kako tem ljudem rata to naumit... un tip zalepi žensko, in pol uni iz tega zaključijo "levičarji hočejo kri"... 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 08:30
A jebiga, ne morš janševcem vcepit kej razsodnosti v glavo, tisto vezje med ušesi je že zdavnaj povsem skurjeno. In potem so vsi okoli njih sovražno nastrojeni, oni pa da že ne širijo sovraštva in ga ne podpihujejo. Clown Goebbels approved!

Kot je npr. nekoč en ex janševček v parlamentu svoji "kolegici" predlagal pregled mednožja, bi jaz vsem janševcem v parlamentu predlagal pregled naglavnega prostora, če sploh še sveti kakšna lučka tam notri, ali je prisotna samo še vrvica, ki drži ušesa skupaj.

Sicer pa ima Mladina vsaj enega rednega desničarskega pisuna v svojih uredniških vrstah, ki včasih celo kaj ubode (med svojimi nebulozami), medtem ko kaj takega ne bomo nikoli videli v janševih medijih. Wink



Edited by Poli - 16.Jun.2020 at 08:35
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Stne View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 08:43
ona trdi da jo je udaril, gostinec pa, da ji je zgolj vzel piščalko. Torej?!
You ask me if I have a God complex. Let me tell you something: I AM GOD!
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 09:01
Itak, baba laže! Na grmado z njo.

In koji q ima sploh za okol hodit pa piskat po ulcah, za štedilnikom ji je mesto. Al pa pod prižnico.


Edited by Poli - 16.Jun.2020 at 09:03
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 09:35

Patriots kicking the shit out of Antifa!



škoda, da se klofa tale folk med seboj, namesto, da bi skup stopu, sam tko je to z levaki. Ničesar jim nočeš, pa so vseeno nasilni.... LOL

vidim, da palček gor spet brunda, pol bo pa štala, bo pa spet jok in stok.... jao LOL


Edited by Heml - 16.Jun.2020 at 09:36
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 09:53
Drugače sem prav vesel, da se je pri nas relativno hitro končal ta fašistični "lock down", prepoved gibanja etc.
V Ameriki imajo velke probleme. Seveda so demokrati tisti, ki zapirajo ljudi v stanovanja in grozijo z zaporom :

Fascists Rulers of Illinois! FREE ILLINOIS!




Me prav zanima, kaj bo jeseni, ko bodo NPC-ji z svojimi globalističnimi vladarji začeli silit ljudi v obvezno cepljenje. Na RTVSlo so prosto razpravljali o "nano delcih" v cepivih. Kaj še? Vsakomur čip pod kožo?
NWO is coming :/
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 09:59
Kdo je pa pri nas zapiral, levaki? ;P



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 13:51
https://www.bbc.com/news/technology-53050955

https://www.hanselman.com/blog/EasilyRenameYourGitDefaultBranchFromMasterToMain.aspx

še en vrhunc politične korektnosti. 
github (največji svetovni repozitorij kode) spreminja poimenovanje osnovnega brancha iz "master" na "main"

razmišljanje za tem, citiram:  "If it prevents even a single black person from feeling more isolated in the tech community, feels like a no-brainer to me,"

prav tako "whitelist" in "blacklist" postajata "allowlist" in "blocklist"

zgleda bomo kr precej prekopaval žargon predn bomo spet lahko kodiral.. 

recimo ko malo popucaš docker ostraniš procese z ukazom kill.. procesi so lahko child in parent.. če pošicaš ven parente, ti ostanejo orphan procesi.

in programerji pol googlamo "how to kill orphan children".. :) 


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jun.2020 at 14:03
Killed GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2020 at 03:00

današnji DZ. Protestirali so skoraj pred vhodom, ni bilo ograj. Pisalo se je leto 1988, ko se je vsak dan protestiralo na Roški
v podporo zaprtemu Janezu Janši, ni bilo ograj. Pisalo se je leto 1989, ko je Tone Pavček na Kongresnem trgu prebral
majniško deklaracijo, ni bilo ograj.

V samostojni Sloveniji je potem Janez Janša organiziral kar nekaj protestov, spomnimo se leta 1994, ko ga je DZ na predlog
Janeza Drnovška razrešil s funkcije ministra za obrambo. Organiziral je še mnogo shodov kasneje, na njih vabil z megafonov
in govornic. Znana je tista, ko je rekel, da »se vidimo v čim večjem številu na trgih in ulicah«. Ni bilo ograj.

Lani jeseni je desnica imela shod na Prešernovem trgu, kjer so vpili, kako je naša vlada zanič. Ni bilo ograj.

Danes pa se vlada pod njegovim vodstvom boji lastnega naroda. Ograjuje čedalje širše območje, policistke in policiste, ki
želijo profesionalno opravljati svoje delo, pa postavlja v nezavidljiv položaj. Nobena policistka in noben policist ne želita
delovati proti narodu. A policija je hierarhična organizacija in deluje na podlagi ukazov.

Zato naj vlada dobro premisli, če so s kredo pišoči, na tleh sedeči bralci ustave, kolesarji in starejše gospe res nevarni državi
in jih je potrebno odnašati s trga, ki sploh ni v državni lasti. Sicer nenavadno, a tako je.

Naj bo jasno, da so za proteste kriva ravnanja vlade, ne protestniki in ne policisti! Zavedajmo se, da smo vsi ljudje, narod ne
more obstati brez policije in ne policija brez naroda.

Predsednik vlade ima v opoziciji rad proteste, jih spodbuja in se jih z veseljem udeležuje. Plačuje avtobuse in sendviče. Naj
zdaj dovoli ljudem točno to, kar sam počne, kadar ni na čelu vlade!

Marjan Šarec




Edited by Poli - 21.Jun.2020 at 03:03
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Jun.2020 at 16:33
Wtf!? Wacko




In prvi post pod videom "Ko si dejansko ponosen na svojo retardiranost."  LOL




Stern Smile


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Jun.2020 at 10:27
Manipulacije madžarskojanševe Nore24...

Image
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2020 at 07:18
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jun.2020 at 21:24
Originally posted by Heml Heml wrote:


po tej logiki, bi se moral virus sedaj močno razširit po ZDA, ko po vseh velemestih potekajo masovni zbori? Zakaj imam občutek, da se ne bo? :)

Usa (posebej jug) danes:





Edited by devlin - 26.Jun.2020 at 21:24
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2020 at 21:38
Cirkus par excellence, aka the Murikan way (viva los redneckos i hillbillies!!) :D







Pri nas... janševci še enega protesta ne znajo več organizirati (a je zmanjkalo sendvičev, avtobusov?), samo 20 skinčkov je pricapljalo na Prešerca, pa še eno teslo (katerega ime je že znano, check it out) ne ve, kdaj sieghajlat in kdaj ne... Potem pa še povsem ponesrečeno sprenevedanje in podtikanje, da je bil to levaški vsadek. ROFL S katerim so se malo prej trepljali in skupaj capljali, držali plakat in si nadevali rumene jopiče. Pfffff, res so uboji janševčki. Ni čudno, da naši naciji tule ne forumu ne zaupajo več Janši, ampak so se odločili za še večjega kmetavzarja, Šiška. LOL :D





Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jun.2020 at 22:26
"anti-masker" ? Big smile LOL LOL  how about anti-slave?


* edit : torej nova beseda za v moj rezume.
Jaz sem :
  • Conspiracy Theorist,
  • Climate Change Denier,
  • Anti Vaxxer,
  • Misogynist,
  • Sexist,
  • Homophobe,
  • Transphobe,
  • Anti-Semite,
  • Islamophobe,
  • Racist,
  • Nazi,
  • Fascist
  • White Supremacist
  • Holocaust Denier
  • aaaaand an ANTI-MASKER LOL LOLLOL


Edited by Heml - 01.Jul.2020 at 13:33
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2020 at 12:41
Ha ha ha ha!Zgleda, da toliko gnoja tudi sami ne morejo skidat, pa so raje skidali sebe. Samo Počivalšek pa ni imel strica iz ozadja in je pristal v priporu. Janševa hiša iz kart se sesuva.  Tongue Big smile LOL
LOL LOL


In kakšno skrpucalo je tale izstopna izjava pujsa... ja bogi no, noben te ne mara, a ne. Sam do včeri ti še na pamet ni padlo, sedaj pa čez noč... Big smile Zgleda, da se shitstorm obeta in podgane zapuščajo ladjo.

Hojseva odstopna izjava



Edited by Poli - 30.Jun.2020 at 12:46
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2020 at 17:02
Tale šolski spis je tud mene dons nasmejal LOL

Res korak stran od:"Ej Janez jest kr grem, sej je blo fajn, ful si bil kul. Ampak jest ne morem delat v državi, kjer policaji kar naše preiskujejo, pa kako naj tako delamo kar hočemo? Ne štekam, pa sej smo jih sami nastavl. Fak ej Zdravca so dobil, pomoje bojo Tonina tud :| *Odpreš Anitikomunajzerski priročnik*, ctrl+c, ctrl+v.  Ej še enkrat hvala, pa dej še kej povab! Tvoj Aleš"

Z malček več resnosti pa: kakor jaz vidim je odločitev za odstop itak prišla od zgoraj, v primeru, da jo je izbral sam pa gre za izbiro manjšega zla. Tukaj se vprašam: kaj bi ga torej čakalo, če bi ostal? Ok interpelacija, ampak ne verjamem da se tega boji.
Zato bolj verjamem, da je stvar enostavnejša in je pač zajebal, ker skupaj s Travnerjem ni uspel kontrolirati NPU-ja, Počivalšek je šel s policaji on pa je zato letel.  
. . .
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jun.2020 at 17:12
Ja, verjetno je to, kar prava razlaga. Bo šel pač nazaj pisat na svojo Noro24.

Mene bolj zanima ali trenuten razvoj situacije pomeni, da bo v petek prišlo manj ali več nacijev provocirat na Prešerca? Dobro, manj je že kar težko, ampak vseeno. Big smile
Mogoče bo pa tokrat Ivan zbral par avtobusarjev in gajbo sendvičev... samo, kako gre to z njihovim odlokom skupaj pa ne vem. A bodo kot levi fašisti? Mogoče bodo pa rolali in rolkali? Samo penziči niso prav spretni.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2020 at 12:54

Kaj pa naši naciji tu na forumu, so prišli ali bodo prišli mahat z zastavicami za Velikega brezmadežnega Vodjo? Big smile



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2020 at 13:27
Originally posted by Poli Poli wrote:


Kaj pa naši naciji tu na forumu,



Vem, da ti je dolgčas in nas pogrešaš, ampak mislim, da sem edini še na forumu, pa še meni se več kot ne da debatirat s teboj, ali ostalimi NPC normie spranci LOL Vend posta le še v debato "Izvor Slovencev", pa še tam ga pljuvajo in agresivno napadajo iz vseh strani. Potty je odšel, Ossa tudi....  Velikokrat najdem kaj, kar bi lahko objavil, a že po krajšem premisleku, nima smisla, ker je tle ves folk lev in spran. [včeraj sem objavil 1 post o izbrisu Molyneuxa iz YT, pa potem zbrisal, k itak nima smisla tu takih stvari postat].
Situacije v Sloveniji drugače sploh ne spremljam in me 99% ne zanima. Dokler ni migrantov, mi je v bistvu dokaj vseeno, kdo je sploh na oblasti. Dejansko mi Serpentinšek ni bil slab premier + sem ugotovil, da mi je leva v vlada pri nas skoraj ljubša, ker pomeni MIR, med tem, ko kadar na oblast pride desnica, sprancem začne teči pena iz ust...

Mi prav ni jasno, kaj boste počeli v lajfu, ko se bo JJ upokojil... LOL le kje boste našli novo strašilo?! :/

Še ena stvar, ki mi ni jasna je, zakaj v Sloveniji sploh imamo desnico, če se takoj, ko ta demokratično prevzame oblast, na cesto spravijo " pRoTeStN!kI ", ki so prej pod levo vlado mirovali in se sploh niso brigali za politiko ali delo vlade? :D
Mislim, da bi nam mnogo bolje ustrezal enopartijski sistem, je pa res, da pol ne bi mogli valiti vse odgovornosti na tistih par let desne vlade, ki je obstajala v samostojni Sloveniji XD
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2020 at 13:38
p.s. - ja za Rumene Jopiče je itak jasno, da so neo-fašistični rasistični nacisti!, saj to je povedal že Makron v Franciji! DOH!

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2020 at 13:55
Ja, prosim, še naprej nas (po krajšem premisleku, lahko si pa tudi vzameš čas) rešiš svojih postov in linkov. Please, pretty please!!!! Big smile

Serpentinšek vsaj ni zloben, zagrenjen in poln sovraštva kot odlužena komunajzarska politična prostitutka na ablasti, tako da lepo, da kakšno stvar pa vseeno sešteješ. Wink

Demokratično izvoljen in demokratično odstopljen ali kako že? Sta njegova pajaca sama odstopila ali jih je ulica odstavila? Ker res, kako grozno (!), policija naj ne bi preiskovala sumov kaznivih dejanj. Morda samo takrat, kadar kalimero tako ukaže. Sicer pa ve, da če on za nekoga reče, da je nedolžen, ta tudi je (sicer še janšesodje to potrdi), če je pa kdo kriv, bo pa že kalimero za to poskrbel, da ga bo našla palica. Policija pa nima kaj sama od sebe delati svojega dela, kaj si pa fantje mislijo.
Skratka, tipična komunajzarska miselnost, kakšrne je kalimero navajen, jo ima v krvi - kar se Janezek nauči, to Janez zna.

Meni prej ni jasno, kako se janševci ne morejo zmenit, da kalimero odide v zaslužen pokoj, njegovo mesto prevzame nekdo, ki dejankos NE BO DELIL LJUDSTVA in pobašejo še več glasov na volitvah. Ampak na srečo ima tipo tako močan ego, da ni šans, da spusti ablast, na našo srečo. LOL

Ja, ker Rumeni jopiči v FRA in pri nas se pa res lahko enačijo. Wacko Ermm
Prej so fantje pobasali rumene jopiče, ker je to barva SdS. LOL

In žalostno, da samo naciji pridesko ploskat kalimerotu, zgleda da tudi za avtobuse in sendviče ne spraska več skupaj.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2020 at 18:29
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jul.2020 at 09:24
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 12:58
Brez,da bi vlekel za eno ali drugi stran,zakaj pa se noben ne spravi tako podrobno analizirati antifajevcev,ki tudi niso za drugo kot delanje škode? Predvsem na tuji lastnini? Ne,pri nas je najbolj zanimivih tistih par potetoviranih modelov,ki so za naše medije cela horda neonacistov. Kr neki.

Ta posnetek lepo predstavi dvoličnost in nizek nivo samooklicanih kulturnikov:




Najboljša je tista,"A snemaš?(model stoji pri miru) Ja.(odgovori prjatu) Auuu roka,auuuu!!!!!(model se kao zvija od bolečin)". Pa koga imajo za norca? Saj bi bilo smešno,če ne bi bilo tako patetično izpeljano-zrežirano. Ravno tako kot JJ,tudi oni delajo sami iz sebe budalo,laž ima kratke noge.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2085
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 15:16
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Brez,da bi vlekel za eno ali drugi stran,zakaj pa se noben ne spravi tako podrobno analizirati antifajevcev, ki tudi niso za drugo kot delanje škode?
Kakšno škodo so ti pa naredili? 
Verjetno se nihče ne spravi podrobno analizirati antifovcev, ker so v resnici pri nas povsem nepomembni. Recimo, če si kaj spremljal tole s kolesarji, kje si pa tam videl antifo? Ne, res, dejansko, kje si videl kakšno antifo?
Videl si enih par glasnih mulcev pomešanimi med nekaj tisoč običajnimi ljudmi/protestniki in zdaj bi se pri recimo pet do desettisočih mirnih protestnikov skoncentriralo in dramo delalo okoli teh desetih ... zakaj že?
Na neko maso 5 do 10 tisoč ljudi so s kakšnim manjšim odklonom v smislu grafitiranja tile petkovi protesti sila mirni, torej o čem točno bi ti tu debatiral, analiziral?
Zoki je tu lepo rekel, če bi protestirali v podporo vladi pa dajte ane - kakšen drugi dan, brez nepotrebnega provociranja tistih, ki so se zbrali v petek. Teden ima sedem dni. 
Aja, pa btw. pred dnevi je bil "dan rumenih jopičev". Guess what. Nikogar naših kvazi rumenih jopičev, ki to niso, ni bilo, tam počastilo ta dan.

Drugače pa ne drži tudi sicer to, kar si rekel. 
Nova24 je kar konkretno javno linčala posamične protestnike, tudi tako z imenom, priimkom, krajem kjer živijo, se šolajo, hodijo v službo, osebnimi fotografijami s FBja, itd .... recimo dekle z vodno pištolico in profesorja, ki je pokazal ogledalo ljubljenemu vodji. Ja? Ti je ušlo, a? Ok.




Antife, neke resne, organizirane, pri nas ni. Če malce špekuliram, mogoče kdaj v prihodnosti zna biti problem tudi antifa, ampak, predvidevam, predvsem v korelaciji z našimi neonacisti. 
Če so bili doslej samooklicani antifovci zgolj nepomembni, neorganizirani posamezniki, brez kakšne jasne vizije z dometom standardnih anarcho sloganov, se zna to, kot odgovor na pojav neonacistov, teh tazaresnih, to spremeniti. Bomo videli.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 16:12
Speadge: Vsak si mnenje ustvari po tistem kar vidi,sliši,prebere. Nekdo vidi večjo grožnjo v parih neonacistih,spet ne kdo drug v brezdelni mulariji,ki sebe označuje za antifo,ali to hoče biti. Zame so oboji tepci. Nove 24 ne spremljam,zato mi ni bilo znano,da so se spravili na tiste osebke. Drugače pa,obe "strani" so se pripravljene spuščati na tak nivo,da potem trpijo posamezniki. Prav vsi so pripravljeni izkrivljati resnico,kar se lepo vidi na posnetku,ki sem ga postal oz. kako izigravati žrtev,čeprav to nisi aka senzacionalistično poročanje o namišljenih dogodkih. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 17:23
Hm, vsak petek je nekaj tisoč protestnikov, od mladine do upokojencev, a ti vidiš samo "brezdelno mularijo, ki sebe označuje za antifo, ali to hoče biti"? Zanimivo. Ker jaz jih ne vidim, morda včasih res uzrem kje koga, ki je zamaskiran in zgleda, kot bi bil iz Roga (ne kočevskega), a to ni niti promil ljudstva na protestih.

Kar se pa kvazi "rumenih lajbičev" tiče (valjda rumenih, ker je Janševa stranka odeta v rumeno LOL), je pa mislim, da več kot očitno, da gre samo in izključno za nacije. Lepo so bili razkrinkani, drugih ljudi pa ni med njimi. Sicer pa bi jih tudi težko našli med temi 20 caplji, ki so pricapljali tja (ni, da so se skrivali kje po vogalih). In če je to vse, kar prestavlja podporo Janševi vladi, ja kako drugače pa naj se imenujejo, če ne naciji? 
Pa povezava med neonacisti in SDS sploh ni nova. Že pred desetletjem se je pisalo o tem, Sova je imela vse podatke, pa nič. Še celo tedanji vodja Blood & Honour je z gorenjskim podmladkom SDS prišel v državni zbor, kjer jih je sprejel poslanec SDS Branko Grims.
Ampak neee, SDS pa naciji, kje pa, to se vam samo zdi... komunajzarji, komunajzarji... (pri čemer je kalimero največji komunajzar v naši politiki Big smile).

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 18:17

In toliko o provokacijah, komentar nacijev:



❌❌ Kolesarjat so se usrali ❌❌

Že 24.6 so se, potem ko so nad nas poslali horde debelušnih 
starčkov in ekipo črnosrajčnih antife, enostavno obrnili in 
porazgubili po Ljubljani.

Povsem jasno je bilo, da z nami niso sposobni obračunati, ne 
glede na njihove številke. Na njihovo žalost, jih je večina 
izmed njih precej telesno (in duševno) degeneriranih, tako da 
so njihove kontaktne sposobnosti vprašljive, zanašajo se pa 
izključno na številko, ki pa kljub vsemu je velika.

Kakorkoli pogledamo, svoj umik nadaljujejo tudi danes - v vseh 
skupinah so svojim sporočili, da naj se umikajo pred nami in 
Prešernovim trgom.

Tako kot ščurki - ko posije sonce - se poskrijejo v temne kotičke.





Kdo torej provocira in koga? Je pa lepo, da znajo balinčki vsaj šteti in da so dojeli, da jih je... zelo malo. LOL



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 19:25
Oboji so enako patetični,da ne bo pomote,tako neonaciji kot tudi novodobni partizani. Dokler se bodo ljudje pustili manipulirati enim in drugim ne bo nič bolje. Ekstremni levičarji niso nič boljši od ekstremne desnice za moje pojme in to je tisto kar me moti,ta dvoličnost,da je en ekstrem kaj boljši od drugega. Do obojih bi morala veljati enaka ničelna toleranca,pa se na obeh koncih gleda čez prste bedakom,ki bi se še vedno radi igrali nemce in partizane po gozdovih.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2085
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 19:55
Kdo so pa tile tu zdajle ta moment? Skrajni levičarji? Skrajni desničarji? Vidi kdo kakšne skrajneže?
Namreč, meni se zdijo povsem "običajni" ljudje - očetje, mame, babice, dedki, sinovi, hčerke, bratje, sestre ... skratka, državljani.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 21:08
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Kdo so pa tile tu zdajle ta moment? Skrajni levičarji? Skrajni desničarji? Vidi kdo kakšne skrajneže?
Namreč, meni se zdijo povsem "običajni" ljudje - očetje, mame, babice, dedki, sinovi, hčerke, bratje, sestre ... skratka, državljani.
O, našel sem se na videu. LOL In ja, naj nekdo najde te famozne antifajevce? Jaz sem videl morda ene 3 zakapucane mladce, a so to oni? Sicer pa veliko delavnega ljudstva, upokojencev, mladih, ni da ni. Kdor ni bil lahko verjame jajčkovih lažem, tole ni nek samo levičarski protest.


V glavnem, naciji so se izprsili. Če jih je bilo zadnjič ene 20, jih je tokrat prišlo celih 35, plus 2 metuzalema. Ker so tako hitro marširali (malo vas je peetschkeece, peče?) je eden sopihal daleč zadaj. Sedaj, ali sta fotra dveh golobučnežev ali pa starčka ne vesta s kom sta se pajdašila. Pa zgleda, da kalimero še vedno ne da za bus in sendviče. 
Res škoda, da nisem imel kakšnega zvočnika, ker sem se skoraj zaletel v njih. Bi jim spustil Nazi Punks Fuck Off, najprej od DK-jev potem pa še od Napalmov. 

In prec, ko je Pig odpujsal iz MNZ-ja nazaj na Noro25, že ni bilo več nobenih ograj na Trgu Republike, čeprav kao ni zbiranja oseb čez 50 kom. Wink
Pa velik antinazi flag se je nosil po trgu. Jajčkovim podpornikom so se verjetno kar orosile oči.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2085
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 21:48
Originally posted by Poli Poli wrote:

V glavnem, naciji so se izprsili. Če jih je bilo zadnjič ene 20, jih je tokrat prišlo celih 35, plus 2 metuzalema.
Meni se očitek, da jih ni bilo več, ne zdi fer. Ljubljeni vodja je pripravil samo 37 sendvičev.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2020 at 21:54
A zato so tako tekli, so bili že lačni? Big smile Potem so se pa vrnili še po repete, ker so, ko je bilo že skoraj vsega konec na trgu R., primarširali po Trubarjevi mimo Prešerca.
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 11:05
okej, zdej mam pa jest eno vprašanje: kaj pa pol? če fuknete Janšo, ki je absolutno rak rana slovenske politike, ampak o tem ne bom zdejle, kaj imate v načtru pol? Nov obraz? vzpostavitev komunizma? Šarca in Fajonovo z overlordom Mescem? Za kaj točno vi protestirate? 
Osebmo imam do vrha polno glavo "biti proti". Volit proti nečemu, protestirat proti nečemu. Rad bi se postavil za nekaj, bil proaktiven, ne destruktiven. Kakšen je načrt, če se vlada naslednji petek odloči, da imate prav in odstopi? A res mislite, da bi v trenutni situaciji predčasne volitve kej spremenile?

To ni troll post, klub morda ostrejši retoriki me iskreno zanimajo vaši odgovori. Hvala.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 11:37
Tudi to je rak rana, da se na levici ne znajo zmeniti in skupaj (na)stopiti. Janševih podpornikov (zgleda) ne moti povezava z neonacisti, tisti pametnejši se samo sprenevedajo, da o tem nič ne vedo, da so to samo medijski konstrukti itd. So res?

Zelo žalostno, da ga morajo reševati nacisti.

Še nekaj starejših člankov, ker to ni nekaj novega



In kako, da so naši Janševčki bili potem tako tiho, ko so jih ujeli na lažeh, zavajanju, spinanju? LOL



Kakorkoli, tudi če še ni nekega novega programa, imena, ideje... a to pomeni, da bi morali biti samo tiho in kimati kalimerotu, vso svinjarijo spregledati in mižati ob njej, tako kot njegovi zagovorniki? Ker itak, za vse so krivi komunajzarji. Janša kot največji med njimi bo že vedel kaj o tem. Big smile
In kaj točno naj bi bil komunizem danes, kdo ga pri nas predstavlja, SD, Levica, Šarec, vsak, ki je proti Janši? Če je tako, potem se takoj podpišem za "komunista". LOL LOL

Absolutno ni neke povsem altruistične in do konca poštene stranke (sicer valjda ne bi šla v politiko), so pa sigurno takšne, ki so temu precej bliže kot Janševa komunističnonacistična, če ji lahko tako rečem. Big smile
Recimo, da gre za izbiro manjšega zla in jaz večjega sranja od tehle naših janšofašistov ne vidim. Edino, če bi jim primešali še Jelinčiča in Šiškota. To bi bil pa že en tak hibrid, ki lahko živi tudi na minus IQ-ju. LOL



"Mimogrede, če na straneh Janševih strankarskih glasil in njegovih intelektalnih pajdašev nenehno poslušamo očitke o nereprezentativnosti množic na ulicah, ker da nekaj tisoč ljudi zanje pač ne more predstavljati večinskega mnenja, pa ne slišimo očitka v drugi smeri, zakaj je dovolj nekaj deset rumenih ekstremistov, da bi jih razglasili za reprezentativne podpornike vlade? In če je njihova reprezentacija pač takšna, potem res ne moremo ubežati vtisu, da živimo v fašistični državi."



Edited by Poli - 04.Jul.2020 at 11:48
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 16:39
Jaz sem za predčasne volitve in verjetno bom volil Šarca. Se strinjam s tem kar sta nazadnje napisala Poli in Speedo.
Zato ker sem normie spranec.
Levica pa je itak katastrofa in ji najbolj zamerim, da je minirala prejšnjo vlado, ki je bila itak tako sklepana skupaj da boh pomagaj.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 16:45
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

vzpostavitev komunizma? 
To ni troll post
Ne to ni troll post Disapprove Kaj pa bi naredil ti? Pustil Đej Đeja gor?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 16:51
Glede Šarca... če ti še Dejzi prizna, da je Šarec "cool", potem veš, da mu težko nalepijo neko komunajzarsko nalepko. LOL
Še danes nisem zihr, da vem, zakaj je odstopil, potem se pa igro še naprej igra. Ampak ja, če imaš take kot so danes SMC in Desus potem je (danes) težko igrati. Ampak na volitvah bodo dobili svoj račun, če se jih sploh udeležijo. Za Desus ne dvomim, saj se vedno poberejo... ampak kdo bi rekel, da bomo kdaj pogrešali Kahlo. Tale babure nima treh čistih, kot da ji ni mar za stranko, ki jo vodi v propad.
Levica... ja, vprašanje, kaj bi bilo, če bi se bolj uklonili in sodelovali s prejšnjo vlado, bi izgubili načelnost, principe, je bilo to, kar so storili boljše... ? Ali pa je vse za nekaj dobro. Bodo volitve pokazale. 

Za celotno levo stran pa je dejansko najbolje, če Janša ostane na čelu SDS (itak tak egomanijak ne more gledati širše slike in misliti na Slovenijo), ker če bi SDS dobila nekega artikuliranega človeka, ki ne bi ves čas odpiral ideoloških tem in delil ljudi... hja, bi morda dobila več glasov, ampak bi jo pa verjetno zapustili vsi jastrebi in antikomunajzarji, tako da janša lepak zgleda tu mora biti. Se mi pa v nekem smislu smilijo desničarji, ki zavračajo nacizem, saj danes niti nimajo neke izbire ob SDS, razen če so iz neke katoliške sredine (NSi). Še ruralno kmečko ljudstvo nima več SLS-a, za Šiška so pa itak samo kakšni kekci, kot jih je nekaj tudi tule na forumu.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 16:57
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

vzpostavitev komunizma? 
To ni troll post
Ne to ni troll post Disapprove Kaj pa bi naredil ti? Pustil Đej Đeja gor?
Ne, saj je po svoje legit vprašanje. Ali počakati, da se najprej formira alternativa trenutni vladi, ali najprej zrušiti psihopata, pa potem... isto sranje kot prej? Narod ima že itak dlje časa vsega dovolj, levih in desnih, zato pa se odloča za nove face.
Tudi Cmerar je pred politiko veljal za načelnega, naprepirljivega in dobrega pravnika, pa se v politiki ni znašel. Šarec... bolje, ampak ni tisti "prasica" politik in morda ne nagovori dovoljšnjega kroga ljudi (kar je meni čisto ok). Čeferin je sigurno stabilen in načelen, pošten, persona, ampak zavoljo njega samega upam, da ne gre v politiko. Bi pa sigurno popokal dovoljšne število glasov, da bi janševčki tulili in cmizdrili ter se poskrili v svoje luknje od koder bi spet pošiljali svoja strupena pisma, polna sovraštva in gneva, v EU... aja, saj to počnejo tudi sedaj.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 17:05
Originally posted by Poli Poli wrote:

Glede Šarca... če ti še Dejzi prizna, da je Šarec "cool", potem veš, da mu težko nalepijo neko komunajzarsko nalepko. LOL
Še danes nisem zihr, da vem, zakaj je odstopil,


Šarec je baje znižal dolg. Baje naj bi odstopil, ker je hotel spucat korupcijo v zdravstvu, pa naj mu tega ne bi pustili. Ne vem, če je karkoli od tega res - bi blo treba preverit, kaj o tem pravijo desnaki in njihovi mediji. Za vas je to propaganda, zame pa je resnica nekje vmes.
Na sploh ni bilo veliko slišat o njegovi vladi, kar je po navadi znak, da naj bi delala dobro. Je pa res, da so mu lahko le mediji prizanašali in mu niso gledali pod prste.
*edit : zdi se mi, da je gospodarstvo relativno dobro delalo pod Šarcem, nisem pa si nikoli pogledal konkretnih številk.
*edit II : meni ni problem pohvalit politika iz kontra pola, če se mi zdi, da ta dela dobro. S tem imate probleme ideološko omremenjeni.

Problem je bil, da je bil v koaliciji z DS in Levico. Ne vem, če je "komunajzer" al ne, samo vidlo se pa je, da je imel komando, da ne sme v koalicijo z SDS, kar ga avtomatično ne more uvrstit med sredinske politike, ampak na levo. Pri nas pač ni pol. kulture, ki bi omogočala vele-koalcije. Vse je striktno razdeljeno med rdeče in bele [ali črne].


Edited by Heml - 04.Jul.2020 at 17:15
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 17:24
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

A res mislite, da bi v trenutni situaciji predčasne volitve kej spremenile?



Če se prav spomnim, so SDS predlagali predčasne volitve.

Predčasne volitve po mojem niso v interesu strankam SMC & Desus, ker vedo, da ne bodo več prišli v parlament in so se odločili žrtvovat popularnost za 4 leta vladnih stolčkov & plač.
Desus je sicer že bil v koaliciji z SDS, če se ne motim, med tem, k jo SMC sedaj po mojem ožigosana za propad.
Pri nas se namreč pol. identiteta gradi na tem, koliko je kdo proti dežurnemu strašilu a.k.a. Janši.

Osebno sem bil že skoraj odločen, da spet kar lep čas ne bom šel na volitve, pa me obnašanje levakov vedno znova pripravi do tega, da bom po mojem še enkrat volil SDS :) Po mojem po naslednjih volitvah spet ne bomo imeli desne vlade tudi če SDS spet zmaga na volitvah], ampak podobno situacijo, kot s Šarcem. Vrjetno bo namesto SMC nastala nova stranka, ali pa se bo določen kader enostavno pridružil LMŠ.

Btw - obnašanje levakov - " pRotEsTniKov " kaže na to, da nasprotujejo osnovnim načelom demokracije. Ne zanima jih, kdo dobi največ %, ampak jih zanima izključno to, da na oblasti ni desnih strank LOL Desnica je na volitvah zmagala, pa ostala brez mandatarja in nihče ni protestiral. Takoj, ko je levo sredinska vlada razpadla in je prišla na oblast desnica, se je začelo. Levakom je vse dovoljeno. Prosto lahko opletajo z totalitarnimi simboli, mahajo s komunističnimi zastavami in Che Guevaro. Čeprav je komunizem odgovoren za cca 100 miljonov smrti po svetu, ga nekateri enačijo z svobodo LOL Pozornost vedno znova preusmerjajo na tistih par "nEo nAcIsToV", ki naj bi bili velika nevarnost, a se ob enem iz njih norčujejo, kako malo da jih je. Ni mi jasno - jih je malo, al so nevarni?! ker oboje ne more bit...
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 18:02
Koji qurac pa tebe sedaj Che srbi? Aja, ti si za nastavljene fašistične diktatorje in vojaške udare, ki jih požegna CIA Checked. LOL

Kdo pravi, da kolesarji nimajo nič v rokah proti Janševi vladi? Trenutna aktualna stvar je bila nabava med. opreme, ki se je vodila po strankarski liniji in zelo po domače. Ko pa jih dobiš v marmeladi z roko do komolca pa samo na hitro spišejo neko skrpucalo, ki bi naj bila neka parlam. preiskava? Pfffff... In jasno, policija potem ne opravlja svojega dela, tudi ko ga. Vedno komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji in "globoka država" (wow, nova spakedranka)Big smile

Neonaciji so majhna nevarnost, saj so majhni. A če je to edina podpora, ki jo jajček dobi, potem se je za vprašati, kdaj delajo njegovi zmerni podporniki. Aja, jih ni. In pod Janšo na ablasti dobivajo tudi naciji krila, saj niso prvič v strukturah oblasti.

In ja, kaj je sedaj, a je bil tisti zighajlaš levi podtaknjenec ali ne? So se mu dokončno odrekli? Zgleda, da je sedaj, ko je VSE prišlo na plan prepozno za to. So pa zato spet tiho kot riti in lajna: komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji, komunajzarji in "globoka država"... Neonaciji naenkrat niso problem desnice, samo prebutasti so, da se ne bi vedno izpostvili in odkrili. 

Pač:
Image

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 18:24
Originally posted by Poli Poli wrote:

Koji qurac pa tebe sedaj Che srbi? Aja, ti si za nastavljene fašistične diktatorje in vojaške udare, ki jih požegna CIA Checked. LOL


kar to sta pri tebi edini 2 alternativi. No tnx. Če ti ni jasno, da je Che bad, pol sploh ni karkol za razpravljat.... Modela so se otepali Castro, Sovjeti in komunistična Kitajska, ker je bil pač bolan... Večjega ekstremista na levi praktično ni. Po mojem najboljše, da greš mal na Kubo pogledat, kaj je tam naredu - in ko boš ravno tam povprašaj kakšne kmete, kako je, k ti komunisti pobijejo družino in odpeljejo premoženje! Thumbs Up
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 18:46
Hm, mislim, da sta to zate vsekakor EDINI DVE alternativi. Vsaj obnašaš se tako.

In folk, ki podpira neonaciste, samo da je nekdo proti komunajzarjem... tudi to govori dovolj samo zase. Ker antifašizem je danes na desnici nekaj slabega in zavrženega (no ja, ne samo danes, a danes bolj kot prej je očitno, da jim nacizem ni nekaj tako zavrženega, kot pa biti proti fašizmu). Seveda, ko so se pa postavili na strani nacistov in fašistov že med ww2 in od takrat gre samo še navzdol.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2020 at 19:45
Originally posted by Poli Poli wrote:

Hm, mislim, da sta to zate vsekakor EDINI DVE alternativi. Vsaj obnašaš se tako.

Zame nikakor - zate, pa več kot očitno.

Originally posted by Poli Poli wrote:



In folk, ki podpira neonaciste, samo da je nekdo proti komunajzarjem... tudi to govori dovolj samo zase.


Ni fora v "nEo-nAcIsTih", ampak islamskemu vdoru v Evropo. Vi ste ga podpirali, oni ga niso. Vi ste nam obrnili hrbet in nas še prijavljali in pljuvali, med tem ko oni ne. Zakaj bi jim jaz obrnil hrbet, če ga oni meni niso? Ne hvala. Migracije so lepo pokazale kako daleč ste nekateri pripravljeni it in pljuvat, ter zatirat lastne ljudi v imenu internacionalne ideologije. No Tnx.

Originally posted by Poli Poli wrote:

Ker antifašizem je danes na desnici nekaj slabega in zavrženega (no ja, ne samo danes, a danes bolj kot prej je očitno, da jim nacizem ni nekaj tako zavrženega, kot pa biti proti fašizmu). Seveda, ko so se pa postavili na strani nacistov in fašistov že med ww2 in od takrat gre samo še navzdol.


Kako naj bo desnica "anti fašistična", če je po tvojem fašistična? Big smileLOL Za take kot si ti, je vse, kar ni skrajno levo " fAšIzEm", se pravi desnica bi, če bi hotela bit " aNtI fAšIsTiČnA " bi morala postat levica. Saj podobno se v ameriki dogaja glede rase in spola. Cuckservativci podpirajo anti-belo retoriko in podpirajo homosexualne poroke LOL NO TNX!

Za moje pojme je edina rešitev mirna razdružitev Zahoda na Leve in Desne enklave. Vi živite v svojih velemestih, imejte transexualce v vrtcih, častite morjenje nerojenih otrok, homoseksualne poroke, Islam, komunizem in Che Guevaro, mi pa bomo pač živeli tako, kot nam sede.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 476477478479480 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 3,242 seconds.