Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 487488489490491 540>
Author
Message
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Nov.2020 at 21:43
Originally posted by Heml Heml wrote:

ste danes že dojeli, da korporativni mediji niso pooblaščeni zato, da bi določali "president elect" status? 


Po kaki logiki je pol Trump vseeno zmagal na volitvah 2016?

Tbh mi je za ameriško politiko precej vseeno in mi že gre na živce, ker majo tok razvlečena predvolilna obdobja in se zraven še vse tle amerikanizira, ker je pač angleščina za večino najbolj dostopn jezik. Pa tut krneki je čist nekritično enačenje ameriške antife s slovensko.

Bolj me skrbi, kakšni idioti trenutno vodijo državo in da ni nobene zares boljše alternative, ampak je povsod na izbiro sam slabo in še slabše.


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 00:01
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 01:15
Originally posted by Poli Poli wrote:





SDS IN NOVA 24 SO BORCI ZA SVOBODO GOVORA. ČE TRDIŠ KARKOL DRUGEGA, TE BOMO TOŽILI, JASNO???
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 01:45
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

ste danes že dojeli, da korporativni mediji niso pooblaščeni zato, da bi določali "president elect" status? 


Po kaki logiki je pol Trump vseeno zmagal na volitvah 2016?





TF does that mean? Kaj ima to veze z korporativnimi mediji?

Predsednika določajo mism, da 14. decembra elektorji, ki glasujejo na podlagi tega, kar so izglasovali volivci v posameznih državah. Do takrat je vse samo korporativno medijsko zavajanje. Trumpa so elektorji potrdili 2016 in takrat je uradno postal predsednik, ne glede na to, kaj so takrat ali danes pošiljali v eter vsi korporativno medijski klovni.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Tbh mi je za ameriško politiko precej vseeno


Zakaj pol komentarji?
Ne vrjamem. Zagotovo proslavljaš, tako kot vsi ostali levaki.

Največja ironija potencialne "zmage" Bidna, ki je zelo vrjetna, je v tem, da ga podpira tista ista levica, ki je malo manj, kot 10 let nazaj zganjala "occupy wall street" proteste LOL in protestirali so proti vladi, katere podpredsednik je bil....BIDEN LOL LOL - 9 let kasneje pa so ga izvolili. Clap Thumbs Up

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

in mi že gre na živce, ker majo tok razvlečena predvolilna obdobja in se zraven še vse tle amerikanizira, ker je pač angleščina za večino najbolj dostopn jezik.

Volitve v Ameriki so pomembne za cel svet :
1. zaradi vpliva zda na svetovno ekonomijo
2. zaradi njihove zunanje politike, ki vpliva na cel svet
3. kulturne implikacije
in še marsikaj....

Tvoji živci so tu irelevantni.

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Pa tut krneki je čist nekritično enačenje ameriške antife s slovensko.

V bistvu tega nihče ni počel, ko pa že ravno omenjaš :

AntiFa je eno internacionalno gibanje, ki izvira izpred druge svetovne vojne [Weimar Republika]. Njihovi simboli so prav ironično stilsko skoraj enaki nacističnim [vključno z rdečo, črno, belo kombinacijo barv - WRM]
Kar se mene tiče gre za kriminalno organizacijo - ne glede na to, kje se nahaja in koliko [bolj-manj] nasilna je. Njihova prepričanja so jasna.
Ti jih zagovarjaš zato, ker si pač skrajni levak, mi je pa zanimivo, kako vsi tisti, ki se promovirate kot neke svetovljanske dobrotnike in oh in sploh sučutne ne vem kaj, ob enem promovirate nasilno in skrajno nestrpno ideologijo, enako, kot podpirate praktično vse, kar se od vas pričakuje s strani sistema. [konformizem]

Originally posted by Lif. Lif. wrote:


Bolj me skrbi, kakšni idioti trenutno vodijo državo in da ni nobene zares boljše alternative, ampak je povsod na izbiro sam slabo in še slabše.


Takšni, kakršne smo / ste / so izvolili. Jaz sem volil SDS, ker ste nori ljudje podpirali uvažanje miljonov migrantov v Evropo.
Še enkrat jih vrjetno ne bom volil zaradi covid ukrepov, je pa res, da bi leva vlada vodila identično politiko tehnokratske tiranije, tko da covid ukrepe imam raje brez migrantov, kot z migranti... LOL
but that's just me
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 01:48
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:



SDS IN NOVA 24 SO BORCI ZA SVOBODO GOVORA. ČE TRDIŠ KARKOL DRUGEGA, TE BOMO TOŽILI, JASNO???


Za razliko od kriminalne RTVSlo ne kradejo ljudem denarja [in to z silo] za svoj obstoj.
Naj še pojasnim "silo" [ta takšne Low IQ, kot si ti]. Če ne plačaš prispevka, boš dobil obiske....


K levaki ste res pravi borci za svobodo govora.... LOL LOL - vse kar se ne strinja z vami, je sOvRaZni gOvOr .... LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 01:49
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:



SDS IN NOVA 24 SO BORCI ZA SVOBODO GOVORA. ČE TRDIŠ KARKOL DRUGEGA, TE BOMO TOŽILI, JASNO???


Za razliko od kriminalne RTVSlo ne kradejo ljudem denarja [in to z silo] za svoj obstoj.
Naj še pojasnim "silo" [ta takšne Low IQ, kot si ti]. Če ne plačaš prispevka, boš dobil obiske....


K levaki ste res pravi borci za svobodo govora.... LOL LOL - vse kar se ne strinja z vami, je sOvRaZni gOvOr .... LOL


*edit : slabo sem pogledal in sem mislil, da se oglaša Devlin, zato pripomba o "low IQ" LOL
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 02:00
okol prispevka se strinjam. ampak nova in sds besno delajo na tem, d bi ga mel oni tut.. ne iscejo skinjenja 😉
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 02:15
Ja ne dvomim, da bi SDS z veseljem cenzurirali folk in ga obtoževali "sovražnega govora", ampak ta privilegij pripada samo levakom. obv. :D

narobe sem videl, kdo je oddal post, zato tak odgovor.
Zate predvidevam, da vsaj približno podpiraš svobodo govora, glede na to, da naj bi bil kao centrist liberal. Osebno mi postaja v bistvu dost vseeno za svobodo govora, ker ne glede na to, kolk se kdorkoli zavzema za to, je dejstvo, da iz recimo Youtube / FB  izginja vse, kar ni levo in ni skladno z mianstreamom. Ne samo politično - tudi vse kar krši religijske dogme mainstream vere scientizma etc.... VSE. 

BTW :

Trump Legal Team QUITS After Never Trump And Democrat Harassment Campaign, Dems Play


zanimivo - morda se bo spet izkazalo, da je imel YT-ber John Mark prav, ko je dejal, da v politiki vedno zmaguje tista stran, ki je bolj nestrpna, nasilna, agresivna in brezkompromisna. Levaki spet zmagujejo z svojo agresijo, nadlegovanjem in brezkompromisnostjo....

Do teh volitev sem razmišljal, da je bil prav Trump dokaz, da se z miroljubno tolerantno politiko da premagovat levičarsko agresijo & sovraštvo. Levica spet dokazuje nasprotno. Od nekje 2018, ko je Mark to izrekel, spremljam politiko in imam v mislih, kar je izrekel in se mi zdi, da je znal imet prav.
Vsi nosilci politične moči po svetu so brezkompromisni, nasilni in brutalno netolerantni. Naj bo to skrajno levaška ulična drhal, komunistični ameriški politiki nove generacije tipa AOC, politični dr. priviligiran razred demonkratov in republikancev ali snobovski tehnokratski EU voditelji....
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 05:26
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

okol prispevka se strinjam. ampak nova in sds besno delajo na tem, d bi ga mel oni tut.. ne iscejo skinjenja 😉


glede tegale. dost bad - vrjetno jim gre poslovno slabo :D

Še vseeno - levica ima na račun kraje ljudem RTVSlo postajo, ki oddaja čisto levičarsko propagando.
Prispevki za RTVSlo bi moral bit prostovoljni in če na račun tega ne morejo preživet, pomeni, da so irelevnatni in nekompetentni.

Vse, kar je političnega / kulturnega na RtvSlo je levo. Poleg tega imajo levaki še A Kanal, Pop Tv, Planet Siol. Vse levo. Kar je meni osebno še bolj odvratno od tega, da so levi, je to, da se poročanje RtvSlo povsem sklada z privat korporativnimi centraliziranimi mediji. Ljudem kradejo denar, da jim potem vsiljujejo Reuters / Associated press propagando Dead Logično, da si desnica želi del tega denarja za svoj program, glede na to, da na Rtv Slo nimajo glasu? Ne da bi jih podpiral pri tem.
Kar se mene tiče je centralizirano poročanje teh dinozavrskih medijev stvar preteklosti in upam, da čimprej dokončno izumre, ker je ena najbolj zlih stvari na tem svetu.
Mainstream Mediji = PURE EVIL.


Aja - zanč si me spraševal, kaj jaz razumem pod pojem satanizem [nekaj v tem stilu].

Well, - TOLE :

Originally posted by Heml Heml wrote:

Satanistična "umetnica" Marina Abramović in Lord Jacob De Rothschild :

Slika pred katero stoji tale očarljiv par se imenuje : "Satan summoning his Legions" [1797], by Sir Thomas Lawrence
http://www.royalacademy.org.uk/art-artists/work-of-art/satan-summoning-his-legions



Satanist Marina Abramovič tudi rada kuha! LOL  [v družbi Lady Gaga LOL





tale "spirit cooking" je nek ritual teh mentalnih pacientov.... že na pogled ostudno za kozlat...

pri zdravemu umu je lahko vsakmour jasno, da gre za bolan folk :



en wiki leak e-mail, kjer se Marina Amramovič dogovarja za "spririt cooking dinner" z pedofilom Tonyem Podestno, vodjo Clinton volilne kampanije iz 2016 :)


ž

Tale Abramovič je neke vrste "Rasputin" zahodnjaške marxistično - satanistične elite LOL


ta post je prehitro odšel, k je blo tolk napisanega o U.S. volitvah v zadnih dneh.

Tole ni ni umetnost, tole ni pozerstvo, tole ni ekstravaganca - tole je 4 real. Ta folk vrjame v tele zadeve.
Dones sm gledal en res zakon podcast Tim Pool & Alex Jones <3 <3 <3 in Tim Pool je začel mal trokirat, k je debata pršla do takihle reči. Tudi on ne razume simple stvari : nima veze a ti vrjameš, al ne vrjameš - bistvo je, da oni v to vrjamejo. That is the whole point. Če nekdo neki ignorira, ne pomeni, da to ne obstaja. To je realnost.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 08:39
Originally posted by Heml Heml wrote:

TF does that mean? Kaj ima to veze z korporativnimi mediji? 


Ja "korporativni mediji" so nazadnje tut pred volitvami favoriziral Hillary, pa se je že na dan volitev pol že vedl, da je Trump zmagu, ker je mel več elektorskih glasov (in ni mogu prebolet, da ni dobu še the popular vote). Letos se ja pač zarad covida vse zavlekl, ker je več ljudi glasovalo po pošti in je bla na splošno velik višja volilna udeležba (če že kot tak "poznavalec" ameriških volitev ne razumeš korelacij, če ti jih folk ne nariše).

Originally posted by Heml Heml wrote:

Zakaj pol komentarji?
Ne vrjamem. Zagotovo proslavljaš, tako kot vsi ostali levaki.


Zakaj lahko ti komentiraš tle stvari, drugi pa ne? Slučajno plačuješ gostovanje za tale forum? Kot zagovornik svobode govora prevečkrat drugim govoriš, kdo sme in ne sme kaj komentirat, sploh če ma drugačno mnenje od tebe. Zanimivo, da si v manj kot dveh letih prešel iz kvazi libertarca v avtoritativca.

Vesela sn sam, da je konec tega cirkusa in bo manj pisarjenja o Trumpu. Biden je bil pa boljša izbira od Trumpa, kar pa ne pomeni, da je dobra izbira. To bi bla mogoče Tulsi Gabbard, ampak ni del elite in bi se verjetno končalo z njenim atentatom.

Originally posted by Heml Heml wrote:

Volitve v Ameriki so pomembne za cel svet /.../


Nisem rekla, da niso, ampak so vseeno nadležne. In niso edine pomembne. Kaj se dogaja s Kitajsko in Rusijo je za Evropo velik bolj relevantno, sam pač ne delajo iz tega enoletn spektakl. Samo pravim, da ste eni zlo omejeni z informacijami, ker ne znate kakega drugega tujega jezika in večino informacij vlečete iz youtuba.

Za Slovenijo so velik bolj problematične Italija, Madžarska in Hrvaška, ker z večanjem gospodarskih težav sorazmerno narašča nacionalizem, ki se slej ko prej sprevrže v ozemeljske težnje. Pa sem skrbi okol tega do zej slišala sam od zamejcev al pa ljudi, ki živijo blizu meje. Recimo italijanski neofašisti Slovence enačijo s teroristi, ker so v uporu proti njihovi diktaturi pobil kakšnega njihovega (za njih narodnega heroja) in se postavljajo v vlogo žrtve. Enako delajo poveličevalci ustašev ali pa pri nas zagovorniki domobrancev, povsod je ista retorika. Eni pa vseeno ne vidijo čez to farso, ker gre voda na njihov mlin. Ampak ja, dejmo ves čas namenjat temu, kdaj je Trump neki prdnu. Pa čez EU pizdit, ki nas kljub vsem njenim napakam zaenkrat še drži skupi, da se ne pobijemo med sabo.

Ameriška antifa so večinoma skrajni levičarji, pri nas pač niso. V evropskem prostoru majo antifašisti zgodovinski pomen, če pa iz Amerike spet prehajajo elementi druge ideologije sem, ker si vsi prisvajajo ista poimenovanja/se prekrivajo pojmi, pa je to drug problem.

Da gre recimo nemška antifa protestirat proti kao naci koncertom, nima veze s protifašističnem gibanjem. Sploh ko protestirajo proti kakemu že odpovedanemu koncertu zarad covida, se lepo vidi, da eni pač ne premorejo dost samokritike in ne znajo preverjat dejstev.

Originally posted by Heml Heml wrote:

Takšni, kakršne smo / ste / so izvolili. Jaz sem volil SDS, ker ste nori ljudje podpirali uvažanje miljonov migrantov v Evropo. 

Pol si posredno kriv za tole svinjarijo zej, hvala. Sej ilegalne migracije se kljub covidu ne umirjajo kej dost, sam mediji ne poročajo več tolk o tem. Nova24 verjetno pač ne sme, da ne bi škodl svojemu vodji. RTV vsaj vsake tok objavi tut kakšno kritično glede (ne)zanesljivosti covid testov, nesorazmernih/nelogičnih omejevalnih ukrepih, kakšen zanimiv intervju.

Če kdaj res pokopljemo RTV, se nam bo enkrat še kolcal po njej, ko bomo mel na razpolago sam še medije na nivoju CNN in FOX, ker se z objektivnim novinarstvom dandanes težko preživi. Pa ne trdim, da je RTV čist objektivna, je pa še vseeno najbližje nevtralnemu mediju med recimo Mladino in Novo24.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 12:23
heml, vidu sm ta post o satanizmu, nism reagiru ker mi je to kr nepoznano področje, pol sm rajš tih. na rtv imamo tudi strogo desne oddaje (vse od možine), na novi o čem uravnoteženem lahko samo sanjaš...se pa strinjam, da je rtv zelo daleč od uravnoteženega. mene recino na MMC komplet banajo zarad komentarjev, še hokejske m brišejo...ker sm bil mal politično nekorekten do saje kajovic in ane jurc, ki sta pojem zglednega, nepristranskega novinarstva ;) ;)
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 14:19
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:



SDS IN NOVA 24 SO BORCI ZA SVOBODO GOVORA. ČE TRDIŠ KARKOL DRUGEGA, TE BOMO TOŽILI, JASNO???


Za razliko od kriminalne RTVSlo ne kradejo ljudem denarja [in to z silo] za svoj obstoj.
Naj še pojasnim "silo" [ta takšne Low IQ, kot si ti]. Če ne plačaš prispevka, boš dobil obiske....


K levaki ste res pravi borci za svobodo govora.... LOL LOL - vse kar se ne strinja z vami, je sOvRaZni gOvOr .... LOL


*edit : slabo sem pogledal in sem mislil, da se oglaša Devlin, zato pripomba o "low IQ" LOL
Se vidi, da splet mlatiš v prazno. Kalimero je že zrihtal, da bomo sedaj tut davkoplačevalci plačevali za njegovo strankarsko trobilo Noro24. Uravnoteženje po njegovem... kot mora RKC dobit tut moj dnar, čeprav ji ga sam ne bi nikol dal, če bi me pršli fehtat. Ampak smo kjer smo, kjer vsak pri koritu krade k sraka (ne pokojni, rip) in pusti še kej za prjatle prašiče, ki se drenjajo okol korita.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 15:22
Originally posted by Poli Poli wrote:

o sem pogledal in sem mislil, da se oglaša Devlin, zato pripomba o "low IQ" LOL
Se vidi, da splet mlatiš v prazno. Kalimero je že zrihtal, da bomo sedaj tut davkoplačevalci plačevali za njegovo strankarsko trobilo Noro24. Uravnoteženje po njegovem... kot mora RKC dobit tut moj dnar, čeprav ji ga sam ne bi nikol dal, če bi me pršli fehtat. Ampak smo kjer smo, kjer vsak pri koritu krade k sraka (ne pokojni, rip) in pusti še kej za prjatle prašiče, ki se drenjajo okol korita.



my bad, ker nisem na tekočem z novicami iz slovenskega političnega hleva. Obv. sem proti temu, da Nova24 krade davkoplačevaski denar enako, kot sem proti temu, da se RtvSlo napaja iz prisilnih "prispevkov".

Kar se mene tiče, bi mednarodna kriminalna korporacija RKC morala bit prepovedana :)

Se pravi RKC ne samo, da ne plačuje davkov, ampak od davkov še dobiva keš? :D A ni to zanimivo glede na to, da je večino časa pri nas na oblasti levica, pa ravno tako, kot desnica nič ne naredijo glede te kriminalne institucije? Če se ne motim je levičar Drnovšek podpisoval neke sporazume z Vatikanom :D
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 15:30
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

heml, vidu sm ta post o satanizmu, nism reagiru ker mi je to kr nepoznano področje, pol sm rajš tih. na rtv imamo tudi strogo desne oddaje (vse od možine), na novi o čem uravnoteženem lahko samo sanjaš...se pa strinjam, da je rtv zelo daleč od uravnoteženega. mene recino na MMC komplet banajo zarad komentarjev, še hokejske m brišejo...ker sm bil mal politično nekorekten do saje kajovic in ane jurc, ki sta pojem zglednega, nepristranskega novinarstva ;) ;)


Ja, Rothschildi so na svojem FB profilu objavili fotko, kjer Jacob De Rothschild & M. Abramovič stojita pred portretom, ki se imenuje "Satan summoning his legions". LOL

Mene preseneča gnev enega povprečnega Slovenclja glede Nove 24 in njihove vsebine. Pri nas imamo ful levih medijev in pol obstaja 1, ki govori kontra in folk že samo ob omembi tega medija postane penasto besen.  TactualF?!
Ne rečem glede tega, da naj bi zdej kradli keš davkoplačevalcem. To je čisto druga zgodba. Jaz mism, glede vsebine. Mism, da se Nova nikol ni pretvarjal, da je kaj drugega, kot desno konservativni medij, med tem, ko Rtv Slo glumi, da so objektivni in nepristranski, njihovo poročanje, pa se 100% prekirva s katerim koli zahodnim marxističnim / globalističnim / levičarskim propagandnim korporativnim trobilom :D

Ne vem, kaj ali kdo je Možina in kakšne oddaje ima, k ne spremljam neki ful. Včasih ujamem kak košček dnevnika ali kakega prispevka in si želim, da ga ne bi, ker mi gre na bruhanje. DeadDeadDeadDead
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 16:06
Originally posted by Lif. Lif. wrote:



Ja "korporativni mediji" so nazadnje tut pred volitvami favoriziral Hillary, pa se je že na dan volitev pol že vedl, da je Trump zmagu, ker je mel več elektorskih glasov (in ni mogu prebolet, da ni dobu še the popular vote). Letos se ja pač zarad covida vse zavlekl, ker je več ljudi glasovalo po pošti in je bla na splošno velik višja volilna udeležba (če že kot tak "poznavalec" ameriških volitev ne razumeš korelacij, če ti jih folk ne nariše).


Zakaj točno beseda korporativni v narekovajih? A morda niso v lasti korporacij? Fox, MsNBC, CNN?
Še v 80ih si je medije lastilo cca 30 različnih korporacij - danes si jih lasti samo še 5. "kvaliteta" teh propagandih strojev nikoli ni bila ne vem kakšna, ampak še vseeno je bilo poročanje  v 60ih noč in dan boljše, kot danes. Takrat se je govorilo o spornih stvareh - danes vse diktira hive mind enoumje, kot bi bili na Kitasjkem.
Tudi tisti mediji, ki so v državni lasti - recimo BBC ali pri nas RTVSlo poročajo identično, kot prej omenjeni korporativni mediji.
Vse je ena centralizirana mreža, ki pobira informacije od dveh agencij : associated press & reuters. Tisti, ki kontrolira reuters in AS, kontrila celotno poročanje vseh Zahodnih medijev. Eni v tem očitno ne vidijo problema LOL

BISTVO je pa to : Mainstream korporativni centralizirani mediji NIMAJO izvršne politične moči in NE odločajo o tem, kdo je predsednik [katerekoli države v bistvu]. A je to res tako težko dojet? Shocked

Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Zakaj lahko ti komentiraš tle stvari, drugi pa ne? Slučajno plačuješ gostovanje za tale forum? Kot zagovornik svobode govora prevečkrat drugim govoriš, kdo sme in ne sme kaj komentirat, sploh če ma drugačno mnenje od tebe. Zanimivo, da si v manj kot dveh letih prešel iz kvazi libertarca v avtoritativca.

A? Jaz sem te opozoril na to, da trdiš, da ti je vseeno za volitve in jih obenem komentiraš, kar pomeni, da ti ni vseeno. Tvoja protislovja ne pomenijo, da si jaz umišljam, da imam moč komurkoli preprečit komentiranje LOL Spet totalni nesmisel.

Originally posted by Lif Lif wrote:

Vesela sn sam, da je konec tega cirkusa in bo manj pisarjenja o Trumpu. Biden je bil pa boljša izbira od Trumpa, kar pa ne pomeni, da je dobra izbira. To bi bla mogoče Tulsi Gabbard, ampak ni del elite in bi se verjetno končalo z njenim atentatom.

A znaš v par stavkih utemeljit, zakaj bi naj globalistični dementni pedofil Biden bil boljša izbira od Trumpa? Big smile

Ker se bo priključil globalistični klimatski politiki kraje denarja po svetu v imenu "čistejšega okolja" ?
A vi resno mislite, da bodo ti "sporazumi" prispevali k čistejšemu okolju? Ni čudno, da vas lahko kar naprej vsak nateguje.

Ali mogoče, ker bo začel nove vojne in boste imeli pol nove izgovore, kako moramo sedaj sprejemati še več migrantov?

4 leta nazaj si ti izjavila, da je Trump izjavil, da bo pobil vse muslimane LOL glede na tvojo "informiranost" o tem, kdo je V RESNICI Trump, me sicer ne preseneča, da dementnega pedofila vidiš, kot boljšo alternativo nekomu, ki je naredil veliko dobrega za ekonomijo & svetovni mir. Trump je mel 4 leta zvezane roke, strup vseh centraliziranih korporativnih medijev, sabotaže na vseh nivojih politike doma in odkrit upor na cesti  - kljub temu je zmogel bit najboljši predsednik v zgodovini ZDA. Kaj bi šele naredil, če bi imel podporo, ali vsaj ne 100% sabotaže iz vseh strani? Dokler vas bodo sovražniki človeštva lahk  s tako lahkoto nategovali, bo ta svet ostajal en informacijsko, znanstveno, tehnološko, politični in kulturni zapor. Mism saj, glede na to, da ti je kul Sam Harris, ki meni, da "svobodna volja" ne obstaja, me ne preseneča, da ti je kul bivat v zaporu LOL


Originally posted by Lif Lif wrote:

Nisem rekla, da niso, ampak so vseeno nadležne. In niso edine pomembne. Kaj se dogaja s Kitajsko in Rusijo je za Evropo velik bolj relevantno, sam pač ne delajo iz tega enoletn spektakl. Samo pravim, da ste eni zlo omejeni z informacijami, ker ne znate kakega drugega tujega jezika in večino informacij vlečete iz youtuba.

Ja, glede na to, da si skrajni levak, ne dvomim, da ti je ljubša Kitajska komunistična partija ali Rusija, ampak ti dve državi nimata demokratičnih volitev. No po novem, jih tudi ZDA očitno nima več. LOL
V Rusiji ni kaj spremljat. Njihova politika se je v zadnjih 40 letih zamenjala 2x. Najprej je Komunistično partijo nadomestil pijanec Jelcin, njega pa Oligarh Putin. Ruska politika je enaka že 20 let. Na Kitajskem pa pač vlada komunistična partija, ki predstavlja prihodnost vodenja sveta. Tako, kot Komunistična partija danes vodi Kitajsko, bo jutri ena Svetovna Vlada vodila svet in vsi vi opranci boste navdušeno ploskali in mahali z zastavicami! LOL Enako, kot so včasih mahali Titu LOL

Originally posted by Lif Lif wrote:


Za Slovenijo so velik bolj problematične Italija, Madžarska in Hrvaška, ker z večanjem gospodarskih težav sorazmerno narašča nacionalizem, ki se slej ko prej sprevrže v ozemeljske težnje.

Nacionalizem je naravna imunska reakcija družbe na vaš etno-mazohizem. Vaše neskončne težnje po uničenju avtohtone populacije Evrope, uničenju Evropske kulture in uvažanju zanič DNKja iz Afrike in Bližnjega Vzhoda in Azije prinašajo dvig nacionalizma.

Glede na to, da trdiš, da bi za državljansko vojno v ZDA bil odgovoren Trump, med tem, ko so ga ogoljufali na volitvah, me ne preseneča, da nisi sposobna dojemat posledic, reakcij na akcije.

Originally posted by Lif Lif wrote:

Pa sem skrbi okol tega do zej slišala sam od zamejcev al pa ljudi, ki živijo blizu meje. Recimo italijanski neofašisti Slovence enačijo s teroristi, ker so v uporu proti njihovi diktaturi pobil kakšnega njihovega (za njih narodnega heroja) in se postavljajo v vlogo žrtve. Enako delajo poveličevalci ustašev ali pa pri nas zagovorniki domobrancev, povsod je ista retorika. Eni pa vseeno ne vidijo čez to farso, ker gre voda na njihov mlin.

A uvažanje miljonov militantnih islamistov in rezanje glav folku po Evropi pa ni problematično?
Spet to, kar počnejo vsi ostali levaki. Konstantno s prstom kažejo na "nAciStE" in "fAšISTe". Ne zanima me to. Dokler vi uvažate in podpirate Islam me pa še posebi ne zanima.

Originally posted by Lif Lif wrote:

Ampak ja, dejmo ves čas namenjat temu, kdaj je Trump neki prdnu. Pa čez EU pizdit, ki nas kljub vsem njenim napakam zaenkrat še drži skupi, da se ne pobijemo med sabo.

To počnejo korporativni mediji. Vsakič, ko Trump narobe uporabi vejico na Twiterju imajo vsi mediji za 3 dni zafilan program s to vsebino. LOL

EU je nedemokratična politična tvorba, kjer je večina tehnokratskih avtoritarcev neizvoljenih. Fuck EU. Fuck Globalizem in Fuck One World Government.

Originally posted by Lif Lif wrote:


Ameriška antifa so večinoma skrajni levičarji, pri nas pač niso. V evropskem prostoru majo antifašisti zgodovinski pomen, če pa iz Amerike spet prehajajo elementi druge ideologije sem, ker si vsi prisvajajo ista poimenovanja/se prekrivajo pojmi, pa je to drug problem.

Vidim dones, kakšen pomen imajo antifašisti, ko pozdravljajo zamenjavo Evropskega prebivalstva.

Vsi, ki zagovarjate stvari, ki niso v interesu Bele Rase [oziroma Bele Vrste Ljudi], ste zame sovražni elemnt. Vsi, ki podpirate etno mazohizem in genocid nad Evropejci podpirate tuje interese - torej interese tistih, ki nas hočejo uničit.

Originally posted by Lif Lif wrote:


Da gre recimo nemška antifa protestirat proti kao naci koncertom, nima veze s protifašističnem gibanjem. Sploh ko protestirajo proti kakemu že odpovedanemu koncertu zarad covida, se lepo vidi, da eni pač ne premorejo dost samokritike in ne znajo preverjat dejstev.

V Nemčiji je AntiFa fizično napadla Luke Rudkowskega od We Are Change - ko nima nobene veze z kakršnim koli "nacizmom" - https://twitter.com/lukewearechange

Vsa AntiFa 100% je sovražnik Evropskega ljudstva, ljudi, ki živijo v Evropi, svobode, svobode govora in življenja na sploh. AntiFa je teroristična organizacija. 

Originally posted by Lif Lif wrote:

Pol si posredno kriv za tole svinjarijo zej, hvala. Sej ilegalne migracije se kljub covidu ne umirjajo kej dost, sam mediji ne poročajo več tolk o tem. Nova24 verjetno pač ne sme, da ne bi škodl svojemu vodji. RTV vsaj vsake tok objavi tut kakšno kritično glede (ne)zanesljivosti covid testov, nesorazmernih/nelogičnih omejevalnih ukrepih, kakšen zanimiv intervju.

Kakšno svinjarijo točno? Ti trdiš, da bi leva vlada sprejemala drugačne ukrepe? LOL

"kriv" gor ali dol - ti in tebi podobni ste tisti, ki podpirate neomejene migracije v Evropo & Islamsko invazijo. Če jih ne bi, jaz ne bi volil za SDS - pretty simple.

Originally posted by Lif Lif wrote:


Če kdaj res pokopljemo RTV, se nam bo enkrat še kolcal po njej, ko bomo mel na razpolago sam še medije na nivoju CNN in FOX, ker se z objektivnim novinarstvom dandanes težko preživi. Pa ne trdim, da je RTV čist objektivna, je pa še vseeno najbližje nevtralnemu mediju med recimo Mladino in Novo24.


Tebi se bo zagotovo ja LOL CNN je popolnoma identičen RtvSlo. V čem se Rtv Slo loči od CNN?
9-11th? Covid? Migracije? O VSEM imajo identična stališča.

Ne RtvSlo, ne Mladina, ne Nova 24 ne dvomi v uradno pravljico o 9-11th. Ne zanima me noben od omenjenih medijev, ker VSI pristajajo na konsenz mainstream laži. Ne hvala.

Resnica ali fuck off. All centralized media must die ASAP!
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 16:23
LOL Elon musk je bil 2 x pozitiven in 2x negativen na testu za Corono LOL Se mi je kar zdelo! Že od samega začetka sem bil zelo skeptičen, da je možno tester za virus tako hitro in učinkovito proizvest.
Miljarde denarja so se pokradle davkoplačevalcem za te testerje po svetu in normiji - clueless as ever podpirajo vse skup LOL

Mism, glede na to, da je poleti tisti Afriški voditelj na corona testerju testiral sadež papajo in je bila pozitivna, me ne presenečajo takile rezultati z 50% error rate.

Elon Musk doesn't know if he has COVID-19, and seemingly doesn't understand he needs to wait longer for a final result



final result? Koga od navadnih ljudi, pa testirajo 4x za Corono? Big smile Elon je sam naredu to, kar bi vsak znanstven um moral narest - TESTIRAL je. EMPIRIJA. Upam, da ponovi še ene 20 testov in dokaže, da je vse skup en VELIK NATEG.

Najboljš je pa uno :

Quote
A PCR is a gold-standard test for COVID-19 — Musk's initial tests were rapid antigen tests, which the Food and Drug Administration says have a "higher chance of false negatives."

LOL   Torej negativni testi so "false" - FALSE NEGATIVE!!!! LOL no bias here..... move along everyone.....

Tale Covid BULLSHIT JE NATEG STOLETJA! LOL 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 16:57
Tim Pool je mel res kul podcast z Alex Jonesom. Zakon vibe - prav z veseljem bi še enkrat poslušal vse 3 ure unega....
V par urah so dobili miljon ogledov. Nakar so Youtube fašisti izbrisali podcast, sedaj pa se jim Tim Pool na twiterju zahvaljuje, da so izbrisal podcast, ker ni bil v skladu z Yt standari. LOL What a pussy!

Poor millenial got a strike.... Temu folku še zdej ni jasno, da igrat po pravilih bullyev vedno prinaša še več bullyinga. 2018 so izbrisali Alex Jonesa, pol je šou Milo Schmonopolis, pol so izbrisali Gavina McInnesa, pol so izbrisali Red Ice - dones so izbrisani že skoraj vsi, ki niso levi & mainstream. Tudi Tim Pool bo prej ali slej izbrisan iz Youtube. Čas je, da se najdejo alternative. Levi fašisti že sedaj težijo, da bi bilo treba ukinit Bitchute. Spet pravilo : bolj agresivna in nasilna, brezkompromisna stran zmaguje.

Če je Alex Jones tak bullshiter in je vse, kar trdi bullshit, zakaj pol tako povpraševanje po njem in zakaj so Youtube fašisti tako striktni pri cenzuri takega materiala?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 17:19
Propad Amerike je lahko v opomin vsem, kaj se zgodi, ko država ne da na prvo mesto SVOJE RASE in ne brani etnične identitete.

Amerika je bila Bela država, ki so jo ustanovili Beli ljudje. Žal tisti, ki so pisali ustavo, niso mogli predvideat, da se rasa lahko obrne proti sami sebi. Kdo je 300 let nazaj lahko predvidel, da bodo nove generacije promovirale etno-mazohizem, samo-sovraštvo, etno-samomor in rasizem proti lastni rasi?


Trump Visits Million MAGA March



Jst mism, da je za Ameriko prepozno in da je ni vredno reševat...

en komentar spodi :

Quote
and just so it is understood fully.. completely and whole heatedly ... CRIMES AGAINST THE UNITED STATES HAVE BEEN COMMITTED HERE IN THIS ELCECTION VIA MULTIPLE STATE FRAUD! THIS IS VERY SERIOUS CRIME THAT HAS VERY SERIOUS PUNISHMENT ATTACHED TO IT.. no one of the deep state EVER stood trial for the crimes of the hussein surveillance police state regime.. so i highly suggest to look at this crime in A VERY SERIOUS MANNER because civil war can happen i know you think you have a generation of spoilt white "rich" and conformed iphone slaves.. but i am telling you in the most serious written tone i can that in this case CIVIL WAR CAN HAPPEN... the country will not be able to cross the 300 year mark it will break if justice is not to prevail here.. do NOT dismiss what i am writing here.. it is easy to do but i do it because i KNOW who reads this site.. and they know who write this posts.. just as strong and much more proven than soros.. please save the united states from what will come if justice is prevented here

haha, najboljše je rekel prijatelj : "če so 9-11th nardil, pol pa ne bodo mogli spedenat enih volitev?"
4 real tho!

Tudi, če Trump v državljanski vojni zmaga, je ta folk ful kratkoviden. Kako boš z silo kontroliral ves komunistični strup? Vse izdajalce in sprevržence, sataniste, k ti bodo noč in dan sabotirali državo?
This is a fight against demonic possession & satanism.

Zakaj ne bi ustanovili nove države, ki bi lahko bila zgled za vse ostale Zahodne države?

Tole je dobr povedal :

Actor Jon Voight says fighting 'lie' that Biden won is 'greatest fight since the Civil War'



This is a war between Righteousness and Satan. Pick your side.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 19:33
Originally posted by Heml Heml wrote:



Če je Alex Jones tak bullshiter in je vse, kar trdi bullshit, zakaj pol tako povpraševanje po njem in zakaj so Youtube fašisti tako striktni pri cenzuri takega materiala?

ROFL. 

a) Ja je. b) Ne vem, zakaj pa toliko ljudi hodi v cerkev/sinagogo/đamijo in fura ostale žalostne ostanke srednjega veka, kupuje tone skret papirja in se podobno neracionalno obnaša? c) Take in podobne histerike bi morali odklopit iz neta in jih postrgati nekam, kjer bi jim bilo varno in toplo.  https://www.youtube.com/watch?v=eN15cYPQ--s&ab_channel=MINMAX
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 20:17
Originally posted by devlin devlin wrote:

 b) Ne vem, zakaj pa toliko ljudi hodi v cerkev/sinagogo/đamijo in fura ostale žalostne ostanke srednjega veka,

pravi podpornik islama in migrantov LOL LOL


Originally posted by devlin devlin wrote:

Take in podobne histerike bi morali odklopit iz neta


Alex Jones je edini novinar, ki je iz Bohemian Grove prinesel posnetke - fizične dokaze, kaj se tam dogaja.

Da pa ti - borderline schizo - ljubitelj satanizma, komunizma, islama, migracij in pedofila Bidna podpiraš cenzuro - torej utišanje z silo, itak ni nobeno presenečenje.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 20:27
Ko so še - 'borderline schizoti' - ljubitelji satanizma, komunizma, islama, migracij in pedofila Bidna ter podporniki cenzure in utišanja s silo.... bolj racionalni in normalni od tebe bi bil čas da se nekdo zamisli. Včasih smo rekli, da če gre vse proti tebi, si verjetno na napačnem pasu. Sicer pa ni panike, kar veselo ramblaj naprej, jaz itak pridem sem gor samo po dnevno dozo zabave. Tudi s tem da ti dajem dodatne impulze. Nisem edini. Embarrassed

Edited by devlin - 14.Nov.2020 at 20:54
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 21:04
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ko so še - 'borderline schizoti' - ljubitelji satanizma, komunizma, islama, migracij in pedofila Bidna ter podporniki cenzure in utišanja s silo.... bolj racionalni in normalni od tebe bi bil čas da se nekdo zamisli.

Če bi mi tako sprevržen in pokvarjen low IQ suženj, nesposoben atoma lastne volje, avtentičnosti ali avtonomne misli, kot si ti, rekel, da sem "racionalen" ali "normalen", bi bil iskreno zgrožen nad seboj.

Dokler skvarjeni sužnji, ki klečeplazite po vseh 4 pred svojimi gospodarji, kličete po tem, da nas utišajo, vem, da govorimo, tisto, kar je potrebno govoriti. Thumbs Up


Originally posted by devlin devlin wrote:

Včasih smo rekli, da če gre vse proti tebi, si verjetno na napačnem pasu.
protislovno temule :
Originally posted by devlin devlin wrote:

To imaš pa prav, takih Wacko kot si ti je absolutno preveč.


Ampak ja - korporacije, korporativni centralizirani mediji, centralne banke, priviligirane politične kaste snobovskih izdajalskih drekačev so vsekakor proti nam, da se pa slaboumni driskači brez hrbtenice postavljate na njihovo stran vendar po 15 letih telih debat ni nobeno presenečenje. Saj si bil vedno na strani sistema in sistemske moči, ker si večni hlapec. Zato pa si ves prizadet in prav je tako - si več kot zaslužiš.

Pridno se še naprej plazi po vseh 4 pred svojimi gospodarji in kliči po cenzuri! Clap Vsaj maske so dokončno padle in se točno vidi, kdo je kaj. Thumbs Up  


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2020 at 21:58
Originally posted by Trump Trump wrote:

People are not going to stand for having this Election stolen from them by a privately owned Radical Left company, Dominion, and many other reasons!



Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 00:35
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 03:08
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 04:10

U! Mavrični peder-gestapo sestavlja kolekcijo vseh Trumpovih grozodejstev!

Le kako si je drznil izogibat mednarodnim vojnam in se ne zapletat v mednarodne konflikte!!!


Recimo prevrat režima v Libiji, destabilizacija cele regije, kjer danes na trgu v glavnem mestu prodajajo sužnje....ups - aja saj res - to je bila Obama - Biden administracija.

https://time.com/5042560/libya-slave-trade/

Vpletanje v Ukrainsko - Ruski konflikt, podpora Ukrainskim neo-fašistom, podpihovanje državljanske vojne in balkanizacije regije - UF damn it - to je bila Obama - Biden administracija. [sem omenil, da je med drugim "nekam" izginilo Ukrainsko zlato? Tudi Libijsko....le kam?]

Natovo rožljanje z orožjem na Rusko - Baltski meji? Uh - Biden - Obama administracija...

Pobijanje folka z droni po bližnjem vzhodu [vključno z otroki]? Obama - Biden administracija....

Kaj pa vpletanje v vojno v Siriji? Podpora in dobava orožja radikalnim teroristom, ki hočejo uničit Asadov režim, ker se ta ne dopade Izraelu in ne pusti gradnje naftovoda čez Sirsko ozemlje? AH - Obama in Biden administracija Thumbs Up

le kako si drzne :

par  naključno izbranih  opisov Trumpovih grozodejstev in zločinov proti človeštvu :

Quote
August 28, 2018 – Donald Trump accused Google of being biased against conservatives and hiding information. He tweeted, “Google search results for ‘Trump News’ shows only the viewing/reporting of Fake New Media. In other words, they have it RIGGED, for me & others, so that almost all stories & news is BAD. Fake CNN is prominent. Republican/Conservative & Fair Media is shut out.”

Ne ker Google res nima biased search resultov. LOL BAHAHAHAHA

Quote
August 19, 2020 – When asked at a news briefing about the internet conspiracy theory QAnon, the president said, “I don’t know much about the movement other than I understand that they like me very much, which I appreciate.” A reporter told Trump that QAnon supporters believe Trump is “secretly saving the world from this satanic cult of pedophiles and cannibals.” The president replied: “I haven’t heard that. But is that supposed to be a bad thing or good thing? If I can help save the world from problems, I’m willing to do it. I’m willing to put myself out there.”

sam res ej - biti proti satanistom in pedofilom - kako si vendar drzne! Za to bo odgovarjal takoj, ko oblast prevzame dementni pedofil!

Quote
January 2, 2018 – After months of lambasting journalists and attacking the press as “fake news,” Donald Trump tweeted to announceTHE MOST DISHONEST & CORRUPT MEDIA AWARDS OF THE YEAR,” where “subjects will cover Dishonesty & Bad Reporting in various categories from the Fake News Media.”

Fake News je bila dezinfo kampanija centraliziranih korporativnih medijev, ki se je obrnila proti njim - zdej pa jokajo LOL LOL


MORALA ZGODBE : Biti nevljuden in nesramen je večji zločin, kot sesuvanje režimov, zapletanje v mednarodne vojne, vpletanje v državljanske vojne, pobijanje ljudi, pobijanja otrok z droni, masakriranje, uvažanje miljonov migrantov & podpiranje in oboroževanje Islamskih teroristov!  Clap
Bravo - ti absolutni bedak! LOL pridno jim še naprej liži škornje *lick lick* LOL




Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 05:15
Ni tvoja želja močna USA?
Ne vem no, po mojem se tudi Biden ne bo zapletal v nove vojne, ker si jih USA niti ne more privoščiti. Morda če bo res videl priložnost za izi korist. 


Drugače pa fajn da navijaš za Epsteinovega 'You gotta grab them by the pussy' frenda. Wink

Oranža je izgubil, face it. 
-je samo 'biljonar' ki skriva davke
-genij ki skriva faks ocene
-poslovnež, ki je bankrotiral najprej kazino, zdaj pa očitno še samega sebe
-playboy, ki plačuje za seks s pornozvezdo/zvezdami medtem ko je njegova žena noseča
-kristjan, ki ne hodi v cerkev
-'filantropist', ki reže dobrodelnim organizacijam
-'patriot' ki se je izognil vpoklicu
-'nedolžnež' ki je zavrnil pričanje




Kako misliš da ga podpiraš?



A si volil zanj? UPS, ne moreš.
A misliš da na forumu ozaveščaš ljudi? UPS; nobody cares.
A diskutiraš o secesiji? UPS, veleizdaja kar se domačina čezlužja tiče.
A deliš fake news in podpihuješ njegove privržence? UPS, podpiraš (domači) terorizem. 

Dej malo igraj človek ne jezi se no. Wink




Edited by devlin - 15.Nov.2020 at 05:40
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 07:10
AHAHA; AHAHA; AHAHAHAHAHAHA, kaj sem našel, ne morem se nehati smejati.... Internet in TV sta pa res čudo, lahko blebetaš karkoli pa služiš z narejeno osnovno šolo.

Kako oluščiti karmo in zakaj je Trump dobri nezemljan

Tematike, s katerimi se gledalci seznanjajo v dvajsetminutnih epizodah oddaje Klepet v kavi, katere idejna, produkcijska in finančna vodja je Jasmina Kandorfer, so raznolike, večina pa je dostopna tudi na kanalu na youtubu oziroma jih delijo na svojem profilu na facebooku, kjer imajo okoli 22.000 sledilcev. V bogati zbirki videovsebin najdemo oddajo o tem, da je kruh lahko biokemijsko orožje, zato si je kvas iz rozin in hmelja bolje pripraviti kar doma. Med gosti, ki jih je bilo menda že več kot dva tisoč, so še strokovnjaki za meddimenzijske portale, ki nekaterim omogočajo, da se »odreinkarnirajo« in raziskujejo onostranstvo, včasih gledamo nasvete za »karmično luščenje« ali pa gostje, ki govorijo o tem, kako je delati v kozmetičnem salonu na veliki ladji križarki. Z voditeljico sta ob kavi klepetala celo Tanja Žagar in nekdanji vojak Ladislav Troha, a od vseh jo najpogosteje obišče Marjan Obranović, »duhovni šepetalec« oziroma strokovnjak za nezemljane.

Obranović, ki v sodelovanju z voditeljico redno prireja predavanja o nezemljanih po Sloveniji, nam pojasnjuje, kaj se dogaja na našem planetu. Iluminati so oblast prevzeli že leta 1923, chemtrails pa so realnost. A med bolj vznemirljivimi ostaja oddaja, kjer je spregovoril o NLP-incidentih v Sloveniji. Obranović pravi, da je med prebivalci Otočca dolgo znano, da je NLP z dvema človeku podobnima vesoljcema tam strmoglavil leta 1966, a je jugoslovanska obveščevalna služba to spretno prikrila in dokaze odpeljala v Beograd. Tito je zaradi nezemljanov dobival sredstva iz ZDA, menda pa je razlog jugoslovansko-ameriške naklonjenosti tudi v tem, da je imela Jugoslavija nekaj »eksotičnega« orožja, ki ga je ustvaril Nikola Tesla. Kot je znano, razlaga Obranović, je bil Tesla odposlanec z Venere, pri nas na obisku v družbi duše dvojčice, torej goloba, s katerim je znanstvenik živel in redno komuniciral. A niso vsi zlobni, med nami so tudi dobri nezemljani oziroma »mesijske duše«, ki so tu, da prinesejo spremembe. Med te Obranović prišteva ameriškega predsednika Donalda Trumpa, ki je tu, da počisti zlo in ga prav zato napadajo z vseh strani, celo s »plačanimi demonstracijami«. Morda se njegova dejanja komu zdijo sporna, na primer protimigrantski ukrepi, a ti so v resnici le poskus preprečevanja organiziranega množičnega nasilja, ki ga v obliki vojn, terorizma in pobojev organizira Cia.


https://www.youtube.com/watch?v=vLq6n4O3X3U&ab_channel=FranciKociper  A lahko kdo to do konca pogleda in naredi hiter TL:DR. Jaz sem trikrat probal, pa se mi je ustavilo nekje na sredini.




Edited by devlin - 15.Nov.2020 at 07:12
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 16:05




LOL, če v Google vtipkaš "CNN is 150 billion in debt" ti ven vrže rezultate "tRuMp iS 1.1 bIlLiOn iN dEbT" - ne, Google res nima cenzuriranih biased search resultov. What a conspiracy theory! haha

CNN Is Falling Apart, AT&T Reportedly DESPERATE To Sell Worthless Network



Orange Man Bad Network nujno rabi novo vojno, da bodo meli o čem poročat, glede na to, da so zdele 4 leta delali biznis iz tega, da so 24-7 poročali o vsaki narobe postavljeni vejici na Trump twiter accountu & Melanijih oblekah LOL

povzetek celotnega mainstreama & levice zadnih 4 let LOL Fronald Blumpf bad!

Orange Man Bad!





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 16:11





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 16:32
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ne vem no, po mojem se tudi Biden ne bo zapletal v nove vojne, ker si jih USA niti ne more privoščiti.


Biden - profesionalni politik ,ki se pase po D.C.ju že skoraj 50 let. Obama - Biden administracija neposredno ali posredno vpletena v najmanj 4 konflikte [Libija, Ukraina, Sirija, Yemen] v 8 letih + je podpiral NATO bombardiranje Srbije. LOL AMPAK - zdej pa ne bo več!

zdaj razumem, zakaj skoraj nikoli nimaš lastnega mnenja in pustiš, da ti "mnenje" kreirajo mainstream "opinion makerji".

Ti si res tisti pristni zabit low IQ neinformiran, neizobražen, opran kmetavz, ki misli, da če bo glumil normalnega mainstream opranega povprečneža, da bo izpadel vsaj povprečne inteligence. LOL

Originally posted by devlin devlin wrote:

Morda če bo res videl priložnost za izi korist.

LOL - morda pa res in potem boš spet lahko tu prdel o tem, kako so islamski migranti naša kArMa LOL

Originally posted by devlin devlin wrote:

Oranža je izgubil, face it.

It's not over until it's over.

Originally posted by devlin devlin wrote:

A diskutiraš o secesiji?



Originally posted by devlin devlin wrote:

UPS, veleizdaja


pravi podpornik islamskih migrantov

Originally posted by devlin devlin wrote:

A deliš fake news in podpihuješ njegove privržence? UPS, podpiraš (domači) terorizem.


Pravi podpornik terorističnih organizacij anftifa in blm, ki so letos poleti ustvarili miljardno [rekordno] škodo z uničevanjem, požiganjem in pobijanjem po zda....

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 16:49


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2020 at 20:38
C'mon maaan! LOL






Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2020 at 00:09
LOL LOL LOL LOL LOL 

Jenius, el presidente is jenius!!


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2020 at 09:49
Heml, kako si razlagaš dejstvo, da naj bi ukradli predsedniške volitve, volitve v senat, ki so potekale istočasno, so pa totalno legit?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2020 at 10:34
Originally posted by Pero Pero wrote:

Heml, kako si razlagaš dejstvo, da naj bi ukradli predsedniške volitve, volitve v senat, ki so potekale istočasno, so pa totalno legit?


A to veš, da je blo oddano nenavadno visoko št. volilnic samo za Bidna in ne za Senatorje?

Dr.SHIVA LIVE: MIT PhD Analysis of Michigan Votes Reveals Unfortunate Truth of U.S. Voting Systems.

tule je opisanih nekaj ful brutalnih anomalij : https://youtu.be/Ztu5Y5obWPk
dogajalo se je, da je glasovanje za Trumpa upadalo na mestih, kjer je bil folk bolj naklonjen republikanskim senatorjem :D


včer sm preletel debato. Moj post iz cca 11.40 po našem času :

Originally posted by Heml Heml wrote:

To se mi zdi mal čudno, ker Google kaže, da je bilo preštetih že 94%, pa Trump vodi za dobra 2 odstotka. Po mojem bi to moralo zadostovat, če ne bo goljufije.


škoda, da si nisem izpisal kolk glasov je mel kateri kandidat na tisti točki, bi bilo zanimivo izračunat, koliko od zadnjih 6% preštetih glasov je moralo biti za Bidna, da tale računica preživi :

Biden je zmagal za 0.3 % - 15k glasov. Po 94% preštetih je mel pa Trump čez 2% prednosti. Poznaš statistiko?

Kako je mogoče v preostalih 6% glasov nadoknadit zaostanek 2% in prehitet za 0.3%. :/  to je kar next to impossible.


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2020 at 10:35
* računica spodaj je glede Georgije - ene od spornih držav.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2020 at 09:34
more arguments for secession :

People in two counties in rural Oregon voted to push their lawmakers to consider moving their communities into Idaho, which they say is more representative of their political views.


Oregon enako, kot Cali & Washington shitlib država. Mism, da so legalizirali vso drogo - tudi trdo.
Naši somišljeniki ne želijo živet s temi degeneriranci. Želijo si lastne države - ali v tem primeru vsaj biti del države , ki je konservativna :)

Silit živet moralno zdrave ljudi z degeneriranimi shitlibi je neustavno in nemoralno :D
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Nov.2020 at 09:50
"...you know up until the corona virus the millenial generation was the largest pandemic the world had ever seen..." LOL

"vaccinate yourself against the soy" LOLLOL

The Beginning of the End | Live From The Lair





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2020 at 09:09
Erykah Badu reveals she tested positive for COVID-19 in left nostril and negative on her right side

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-8949249/Erykah-Badu-tests-positive-COVID-19-left-nostril-negative-right-side.html

Erykah Badu is looking for clarity after getting back very bizarre COVID-19 test results. 

On Friday the veteran songstress shared that she had tested positive for Coronavirus in her left nostril but negative in her right.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2020 at 10:13
Ni čudno, da se je goljufalo v Michiganu.... to je una, k jo je milica hotela aretirat ne dolgo nazaj, pa jo je FBI ustavil... dobro, da se spravljajo na patriote, med tem, ko so jim blm & antifa teroristi požigali in razbijali državo in pobijali državljane....


Today, myself and a growing list of Michigan Legislators have decided that @GovWhitmer has crossed the line and will be calling for #ImpeachWhitmer hearings. The list of violations is long and the call is overdue #MIGOP #MILEG   — Matt Maddock (@matthewmaddock) November 16, 2020

President Trump Bringing Troops Home From Iraq and Afghanistan




Korporativni šefi / lastniki pedofila svarijo :

Fortune 500 CEOs Will Intervene if Joe Biden Isn’t Inaugurated by January 20




izdajalci znotraj GOP stranke držijo na stranih tistih, ki so goljufali na volitvah :

GOP Leaders in 4 States Quash Dubious Trump Bid on Electors

Republican leaders in four critical states won by President-elect Joe Biden say they won’t participate in a legally dubious scheme to flip their state’s electors to vote for President Donald Trump.






Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2020 at 15:04
LOL LOL

Zaradi nestrpnega in žaljivega zapisa opozicija zahteva Mahničev odstop


Quote Izključno bele ženske, različnih barv las. To je vsa raznolikost, ki jo potrebujemo v Evropi.

Quote
Tako nestrpen in žaljiv zapis je v dneh pred mednarodnim dnem strpnosti delil Janšev državni sekretar Žan Mahnič.

Thumbs Up

LOL - zaradi tega smo volili SDS in ne rasistične opozicije,prezira in sovraži lastno vrsto ljudi. Bela Vrsta Ljudi je v Evropi na prvem mestu - vsi, ki so proti temu, so Anti-White sovražniki Evrope. 

Bele Vrste ljudi je na svetu cca 10% - Mi smo manjšina! 

Quote
As a percentage of world inhabitants, the white population will plummet to a single digit (9.76%) by 2060 from a high-water mark of 27.98% in 1950.
8% in 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 11:04
kdo mi zna zagovarjat tale orožarski posel, ki bi ga naše glave rade speljale, če jim nebi levica referenduma vrgla pod nos?

morm prznat da so mel par dobrih potez v opoziciji v teh kriznih časih. nevem kako bi blo brez njih k bi ta sds tank res gazil čez vse..
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 18:37
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kdo mi zna zagovarjat tale orožarski posel, ki bi ga naše glave rade speljale, če jim nebi levica referenduma vrgla pod nos?

morm prznat da so mel par dobrih potez v opoziciji v teh kriznih časih. nevem kako bi blo brez njih k bi ta sds tank res gazil čez vse..



Bodo spet zavrli oboroževanje vojske, ki je že tako podhranjena in slabo opremljena? :S Clap
Glavno, da se vedno najde denar za tisoče birokratov & njihovih pisaren, ne pa tudi za vojsko. Najbolje, da levica naše vojake oboroži z mavričnimi diltoti! Lamp

Mi je zanimiv odnos do varnosti in vojske pri levakih. Na eni strani se obnašajo, kot vojske sploh ne potrebujemo in pozdravljajo reke miljonov militantnih migrantov &  islamizacijo Evrope. Vedno so proti Ameriki in na strani Kitajske, na drugi strani pa podpirajo Bidna, ki prinaša nove vojne na mednarodnih bojiščih. Stern Smile
Se pravi - lastne vojske ne, varnost je očitno privilegij, ki se jim zdi samoumeven - kolonialne vojne za korist mednarodnih korporacij & lobijev pa ja! LOL


Še ena turistična lokacija gre v kurac :

Spain in diplomatic push over migrant flow to Canary Islands

https://www.taiwannews.com.tw/en/news/4058576?fbclid=IwAR3VqdnR-CtwvcatThGAsW-PId55WMmYsAbfSdk7VjgwJSCFmHnTEfAgmO0

Originally posted by V4.Report V4.Report wrote:

The price of EU values: Canary Islands welcomes a flood of new tourists. 🤨

- Some 6,000+ illegal aliens (8500 just arrived last month) are being housed in hotels and tourist apartments that are lying empty because of a lack of visitors. Normally at this time of year, the islands are one of the most popular holiday destinations in Europe.

* Besides illegals, who in their right mind would want to vacation in the Canary Islands, which is turning into another EU migrant “hot spot”.

It’s really hard to respect the EU at this point or these so-called progressive regimes in Western Europe. They remain on their knees.

EU solidarity is the kiss of death.







Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 18:47
 pogled v prelepo politično prihodnost Zahoda




Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 19:42
lol - kakšno obnašanje "novinarjev" - oz. bodimo iskreni :  marxističnih aktivistov na tiskovki. 

JooTube že pridno cenzurira posnetke pobesnjenih antifa aktivstov - khm, "novinarjev", kako vpijejo, ko Kyleigh zapušča tiskovko LOL.... 

Ta folk si kar umišlja, da oni določajo, kdo je predsednik države.... Dead

CNN marxist hack :  "when are you going to admit you lost the election" 

um.... when are YOU going to admit that the election was a fraud? 

Kayleigh Nukes Lapdog Media as They Scream During Press Briefing

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 21:57

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 22:46
Originally posted by Poli Poli wrote:




pogledal točno 40 sekund tegale levaškege propagandne gnojnice LOL

Je omenil, da se je zbralo cca četrt miljona ljudi in da ni bila razbita nobena izložba?
Edino nasilje je SPET - KOT VEDNO prišlo iz strani AntiFa & BLM teroristov, ki so se med drugim spravljali tudi na družine z otroki... A je kaj spomnil, kaj so levaki po ZDA počeli poleti? Recimo največja motna škoda v zgodovini države + cca 40 umorov?

Levaki so res smešni. S takimile videi hočejo prikazovat Trump suporterje, kot pomankljivo informirane / neizobražene - zraven pa ne poznajo političnega sistema, pravnega sistema, pravnih poti, niti ne ustave. LOL debilkoti marxistični....

Biden ni ne president elect, niti ni bil izvoljen. Če že - bo "potrjen" mislim, da 12. decembra. V primeru, da Demonkratom uspe prevara in državni prevrat z goljufijo.
Tisti, ki se v takihle nizkotnih videih norčujejo iz dobrih ljudi, zraven mislijo, da so korporativni mediji, tisti, ki določajo predsednika LOL LOL

Sidney Powell Has Proof AOC & Bernie Caught Sabotaging Election



Upam, da Trump & co. ne popustijo tukaj niti za milimeter. Do konca! Clap Thumbs Up

FEC Chair Calls Election Illegitimate Due To Fraud, MORE Evidence Of Widespread Irregularity Drops



Tim Pool neki palamudi. Se prav vidi, da je spran milenijec, ki se boji oznake "conspiracy"....
Tipi so planirali to prevaro. Stvar je bila masivna & centralizirana. [osumljenih bi naj bilo 28 do 29 držav]. 
Zakaj bi se Demonkrati drugače igrali "WAR GAMES" scenarije poleti, kjer so Demonkrati simulirali identičen scenarij, kot se sedajle odvija. Sem prepričan, da so njihovi vrli strategi predvideli, da fašist Trump ne bo hotel izpustit iz rok oblasti....oz. KHM....so simulirali scenarij v primeru, da bi folk razkril tako masivno goljufijo.

Sramota za ZDA & Sramota za cel Zahodni Svet - najbolj pa za vse levake in nizkotne nizkotne papke, ki vse to podpirate. Stojite na strani Kitajske, korporacij & globalnih lobijev, centralnih bank.... niže od tega se pač ne bi mogli spustit. LOL levaki pa taki! LOL 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2020 at 23:47
Originally posted by Heml Heml wrote:

Sramota za ZDA & Sramota za cel Zahodni Svet - najbolj pa za vse levake in nizkotne nizkotne papke, ki vse to podpirate. Stojite na strani Kitajske, korporacij & globalnih lobijev, centralnih bank.... niže od tega se pač ne bi mogli spustit. LOL levaki pa taki! LOL  
Kako, da ne, še na sataniste si pozabil! Big smile





Edited by Poli - 21.Nov.2020 at 23:48
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2020 at 10:48
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kdo mi zna zagovarjat tale orožarski posel, ki bi ga naše glave rade speljale, če jim nebi levica referenduma vrgla pod nos?

morm prznat da so mel par dobrih potez v opoziciji v teh kriznih časih. nevem kako bi blo brez njih k bi ta sds tank res gazil čez vse..



Bodo spet zavrli oboroževanje vojske, ki je že tako podhranjena in slabo opremljena? :S Clap
Glavno, da se vedno najde denar za tisoče birokratov & njihovih pisaren, ne pa tudi za vojsko. Najbolje, da levica naše vojake oboroži z mavričnimi diltoti! Lamp



se mi je zdel... noben ne zna tega zagovarjat. vprašal sem kar se da direktno, kako upravičiti ta znesek v teh časih, ki terjajo določene prioritete. šel sem pogledat tudi na nova24tv kako si tam folk ta posel razlaga in približno na isti način - popolnoma obvijejo vprašanje in preidejo na leftie bashing. nekdo je celo popizdil da gre pri referendumu za 5 miljonov. ja lej, 5 je precej manj kot 780, in če uspe referendum to maso denarja prerazporedit na zadeve, ki bodo v naslednjih N letih bolj ključne za obnovo po tem covid razsulu... se mi zdi vredno. 

pri tem vojaškem dealu gre pretežno za mehanizacijo, ki se bo vozila po nato misijah v puščavah. kar slabo. 


Edited by frogstomp - 22.Nov.2020 at 10:48
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 487488489490491 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 2,660 seconds.