Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 501502503504505 540>
Author
Message
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 13:26
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

s tem sestavkom si zgolj potrdil da nimaš kapacitete poštekat ne enega ne drugega.

lol - LOL ne da bi kar koli pojasnil.... jaz moram iz teh zmazkov kar sam vse dešifrirat in razumet protislovja LOL

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

če se sam obesim na tisto morsko vodo - voda sama po seb ni gorivo. gre pridobivanje co2 iz tega, za kar pa rabiš vložek energije. v članku piše "big companies are reluctant to invest... vse kar je "could be" ni vredno nič.

CO2? Big smile iz vode? hah? Big smile  spet en in isti vzorec. Negira alternativo in zraven piska o klimatskih spremembah. Si lepo podtrdil, kar že cel čas razlagam.


Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

tisti, ki bo prvi prnesu na market đabe energijo bo heroj, pa če se naftne firme na glave postavjo - ker ni firme ki nebi šaltala na to isti trenutk, ko bo uporabno, če le v 5 letih investicijo notr prnesejo.

ne da bo heroj, ampak bo mrtev ali pa ignoriran in oblaten iz strani medijev in vas - drhali, ki sledi medijem :)

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

kakšna nepismena demagogija. sicer pa že obstaja čista energija v prevozu. reče se ji bicikl. 


ja za zadrogirane hipurje mogoč - jst se bom še naprej vozil z avtomobilom :)
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 14:29
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

K nisi sposobn več enega stavka napisat brez žongliranja istih treh besed kot jih na nekem slovenskem mediju kjer majo vsi pisci usta na dol zategnjena obračajo, je to jasen znak, da si v ideološkem krču. 

Zdej pa, zakaj maš narobe: 

Si slišal za pollution caps? Da ti pridem nasproti, zadeva draži onesnažujočo industrijo, to je res. Ker so se države zavezale k dogovoru, da se onesnaževalci potegujejo, finančno, za neke vrste žetone, ki so omejeni v svoji kvantiteti. Stranski efekt tega je, da je vnaprej dogovorjena zamejena količina nekega izpusta za katero je v znansveni skupnosti VEČJI KONSENZ kot bi si želel priznati. Ker seveda v desnih medijih, ki to niso, so namreč samo antilevi mediji.. je zdej na tapeti to sejanje dvoma. 

Nagradno vprašanje. Katera država je odstopila od tega dogovora? Hint: ista, kot ne upošteva nobenh drugih, ki se jih gre svet. 

Zdej pa, da te dregnem v od ideologije oslepljeni očesi... A je kvaliteta zraka, rek etc.. danes v Sloveniji in širši evropi enaka, slabša ali boljša kot pred 20 leti? Zakaj? 

In kakšna je kvaliteta zraka na kitajskem? Kaj loči eno od druge? 

Sigurno imajo tu ključno vlogo regulacije, ki delujejo, če se jo grejo akterji na svetovnem trgu. Če ti ena država od tega odstopi zarad muh buznis... mislm, kaj sploh razlagam, sej to bi mogu vedt, oz. si nekoč vedel in o tem govoril, da se ne morš it neskončne rasti na omejenem planetu. In imaš del sveta, ki se tega zaveda, za ene so posledice sprenevedanja hujše kot za druge.. tu se lahk neki duvamo k mamo regulacije kokr tok zrihtane, čeprov bomo posamezniki za to par let kasnej kredit odplačali recimo...



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

če je zate rocket science poln nekih metodoloških vprašanj kaj pomeni vsak dan odčitat termometer različnih medijev (zrak, voda etc), odčitke redno vnašat v tabelo in potegnt krivuljo čez točke, pol se strinjam, nimava kej debatirat :D 

sm te probal vprašat v besednjaku, ki ga ti razumeš, torej evidentno long term rast kriptovalut, ki je v zadnjem tednu doživela znaten tesla related dip. a ta dip zdej nekako negira večletni trend? razumeš to al ne? 



Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

200 let trenda, 13 zaporednih nadpovprečno toplih mescev na široki časovni skali in potem.. 3 tedne ohladitev

Nikjer ne vidim ene same pojasnitve 2 mesecev ekstremno hladnega vremena. Oblačno vreme in ohladitve v korelaciji non stop. Drevesa niso ozelenela do 1.maja, kar je prvič v mojem lajfu, da sm to vidu.

Vse kar vidim je zasmehovanje predpostavke, da jaz ne razumem tega, kaj je to trend. To podcenjevanje je samo slika Frogijevega stanja "inteligence".

En osebek mi razlaga, da sem blentav, ker sprašujem po nečem, kar ni del trenda, drugi osebek mi trobenta, da sem blesav, ker kao zaradi prav tega, kar ni trend, ignoriram medijsko histerijo glede "klimatskih sprememb" - in to ni protislovje? Big smile

Nikjer niti enega stavka o tem. Zakaj se to dogaja? Samo zasmehovanje in aroganca. To me spominja na Profetov način "debatiranja", kjer nikoli ni ničesar razložil, ampak se je delal, kot da so stvari samoumevne in je s teboj neki narobe, ker tega ne razumeš. LOL  

Tako si očitno ta klimatski kult predstavlja te zadeve. Ničesar ne rabimo razlagat in če stvari ne razumete, je to vaš problem, ker so itak samoumevne.

Njegove rešitve so pa regulacije, davčenje & kamenodobni low tech - torej bicikel! LOL Clap

In ne - nisem še slišal za "Pollution caps".
Prvi zadetek na google : https://www.edf.org/climate/how-cap-and-trade-works

Quote

The best climate policy — environmentally and economically — limits emissions and puts a price on them. Cap and trade is one way to do both.

It’s a system designed to reduce pollution in our atmosphere.

The cap on greenhouse gas emissions that drive global warming Big smile is a firm limit on pollution. The cap gets stricter over time.

The trade part is a market for companies to buy and sell allowances that let them emit only a certain amount, as supply and demand set the price. Trading gives companies a strong incentive to save money by cutting emissions in the most cost-effective ways.

skratka - ne razviti novih tehnologij, ampak obdavčit obstoječe   *zeh* .... Sleepy


Quote

Emissions trading (also known as cap and trade, emissions trading scheme or ETS) is a market-based approach to controlling pollution by providing economic incentives for reducing the emissions of pollutants.[1]

A central authority (usually a governmental body) allocates or sells a limited number of permits that allow a discharge of a specific quantity of a specific pollutant over a set time period.[2] Polluters are required to hold permits in amount equal to their emissions. Polluters that want to increase their emissions must buy permits from others willing to sell them.[1][3][4][5][6]

Cap and trade (CAT) programs are a type of flexible environmental regulation[7] that allows organizations and markets to decide how best to meet policy targets. This is in contrast to command-and-control environmental regulations (such as best available technology (BAT) standards and government subsidies).

LOL - "market based approach", pol pa "central authority" LOL ki pobira davke... zelo "market approach"...

In vse to bi oni zganjal na zahodu, ki onesnažuje manj, kot recimo Kitajci, Indijci ali Brazilci. Njih bodo pustili na miru valda.... LOL Sem vlečt migrante in pohabit industrijo, njim pa pustit, da tehnološko napredujejo. Mi prav proizvajamo rak, ki bo od znotraj požrl naš lastni napredek in nas pahnil nazaj v kameno dobo. LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 14:44

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

če je zate rocket science poln nekih metodoloških vprašanj kaj pomeni vsak dan odčitat termometer različnih medijev (zrak, voda etc), odčitke redno vnašat v tabelo in potegnt krivuljo čez točke, pol se strinjam, nimava kej debatirat :D 

aja pa še tale mojstrovina kaže, da model nima pojma o meritvah, napaki ali statistiki. Ni čudno, da vas lahk nategujejo in vam prodajo idejo, da en kandidat po 90% ali celo 95%  preštetih glasovih vodi za 7%, potem pa po preostalem delu preštetih glasov [ ob 3h zjutri, ko so nagnali domov opazovalce pod pretvezo, da je štetje ustavljeno ] drugi zmaga LOL

Te stvari niso tako simple, kot tale zadrogiran hipur tule razlaga. Če imaš na tisoče in tisoče meritev zraka in vode zna bit napaka na koncu večja kot tvoj rezultat imo.


Quote

Open to interpretation

Absolute estimates of the global average temperature are difficult to compile. Global temperature data comes from thousands of observation stations around the world, but in some regions, such as deserts and mountaintops, stations are rare. Also, different groups, analyzing the same data, use different methods for calculating the global average. These differences in methodology sometimes produce slightly different results.
Data from the observation stations are compared to historical data from a long-term period (and different groups use different time spans). The differences in temperatures, called anomalies, are plotted on a grid. Some grids may be empty because there were no observations recorded. Gaps in data are treated differently by different groups.

Ne trdim pa nikjer, da se Planet ne segreva. Niti ne trdim, da CO2 izpusti nimajo vpliva na vreme. Trdim samo, da me ta dva bebca - Frogy & Devlin niti malo ne prepričata. Enako me ne ta medijsko fake znanstveni klimatski doomsday kult. Al Gore in njegov TRR je lep pokazatelj zakaj ta folk promovira to histerijo.

Še vedno nihče ni niti omenil ostalih dejavnikov, ki vplivajo na vreme btw. In trditev, da v je v znanstveni javnosti širši konsenz glede teh stvari je ČISTA LAŽ.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 16:08
Originally posted by Heml Heml wrote:

Ne trdim pa nikjer, da se Planet ne segreva. Niti ne trdim, da CO2 izpusti nimajo vpliva na vreme.


Če me spomin ne vara si nekaj let nazaj trdil genau to.

Sicer pa ne vem zakaj se tako napenjaš. Čez par deset let več ali manj, bova oba pognojila to našo lepo zemljico, ti se boš inkarniral nekje, kjer bo kak lepotni ideal 10 lovk iz riti, se podil okoli v tic-tacih na alternativno energijo prihodnosti, užival v družbi svojega levela razsvetljenih bitij, medtem ko bomo mi ostali nazadovali v svinje bradavičarke ali nekaj na prison planetu Big smile.


Edited by devlin - 19.May.2021 at 16:09
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 17:37
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Ne trdim pa nikjer, da se Planet ne segreva. Niti ne trdim, da CO2 izpusti nimajo vpliva na vreme.


Če me spomin ne vara si nekaj let nazaj trdil genau to.


komaj vrjamem - če mi pokažeš, kje sem to trdil, bom vesel. Če sem res to trdil, sm trdil na pamet. Nikoli nism zanikal vrjetnosti, da CO2 vpliva na vreme. Bolj je vprašanje kako vpliva.

So mi pa šli od nekdaj na jetra razni Al Gori in Grete Thunberg. Al Gore še tolk bolj, k je odrasel osebek, Greta ima še možnost, da dojame, da jo nategujejo in izrabljajo za svoj biznis. 

Zanima me še, kaj pomenijo te ohladitve. Menda si trdil, da imajo veze z klimatskimi spremembami, med tem, ko za moje pojme Frogy trdi, da ne. [lahk, da sm ga narobe razumel, ampak iz unega drekanja je kaj težko karkoli razbrati].

Mene zanima kako? Od kje ohladitve? Zakaj tako mrzli meseci? Še celo ugibal sem, če ima kaj veze z kakim hladnim oceanskim tokom?


Quote

Sicer pa ne vem zakaj se tako napenjaš. Čez par deset let več ali manj, bova oba pognojila to našo lepo zemljico, ti se boš inkarniral nekje, kjer bo kak lepotni ideal 10 lovk iz riti, se podil okoli v tic-tacih na alternativno energijo prihodnosti, užival v družbi svojega levela razsvetljenih bitij, medtem ko bomo mi ostali nazadovali v svinje bradavičarke ali nekaj na prison planetu Big smile.

upam, da res! Bomo videli. Karma je k TRR in po mojem uni, k odloča, a ti bo dovoljeno zapustit tole shit-kletko od Zemlje, ali ne, je zelo nepopustljiv.  
Vsaj tako si jst tole zadevo predstavljam. Po mojem greste normiji novi krog. Ti boš mel vrjetno v naslednjem lajfu mulce, k bodo mal bolj odprte glave, kot ti, pa boš mel šanso končno kaj dojet [mal se hecam]. LOL

V resnici mi ni pol kurca jasno, kaj nas čaka potem. Razlika med nami je sam to, da za vas je človek biostroj, za katerega je vse končano, ko neha delat - drugi pa vemo, da to ni konec. 

Zanimivo pri teh rečeh mi je to, da si ti take stvari, ki so po tvojem neumnosti, vse zapomniš.  LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 18:35
Levičarski guru Obama o UFOs :D

Quote

'We don't know what they are and can't explain how they move': 


- Obama confirms UFO sightings by military are real and says they 'must be taken seriously' Former President Barack Obama says he has seen footage of unidentified aerial phenomena (UAP) that defy rational explanation 
- 'We can't explain how they moved, their trajectory… they did not have an easily explainable pattern' 
- His comments come days after a US fighter pilot revealed airmen have seen unknown aircraft off Virginia coast every day for two years 
- Speaking on The Late Late Show, Obama says he was curious to learn about the US Government's UFO secrets when he came to office in 2008 
- 'I was like, 'All right, is there the lab somewhere where we're keeping the alien specimens and spaceships?' 
- 'And the answer was 'No,'' he quipped. 
- The Department of Defense is due to release a report into unidentified aerial phenomena sightings by military personnel next month


Nikjer niti besede o TR3B LOL kljub temu, da so kazali posnetke le teh in za katere vsaj Obama vrjetno ve, kaj so. 
ampak ok - veseli me, da je vsaj debata o tem v mainstreamu. Po mojem gre to normijem tolk na kurac, da je kaj!  ClapHeart 
Unega Marco Rubio sem tud videl govorit o tej tematiki. Thumbs Up 

fuck u normies! Clap
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 19:12
No worries, marsikaj si zapomnim.

Drgač pa smo par let nazaj medtem ko se tu pištoliš uštimali toplotno črpalko in, če se bo splačalo zaradi neugodne pozicije, bomo gor foknili še sončne celice, živim pa v bajti, ki vse to tudi že ima 5 min stran od službe Smile.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 19:26
Jst tisto, kar se mi zdi neuporabno in neumno, pozabim. Just sayin'. I don't worry about you or any other normies here. Just killing some time ^^

Nobenega odgovora na vprašanja.

Ne razumem nadaljevanja posta? In to bi naj me zanimalo kako & zakaj? Good for you - baje se investicija povrne v par letih.

"pištoliš" je tvoja interpretacija. Mene zadeva zabava - še posebi UFO tematika, ki je mi je ena najbljubših že od malega ;)
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 19:28
Oh nič, samo do okolja prijazne tehnologije ipd. Pozab.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 20:19
Originally posted by devlin devlin wrote:

Oh nič, samo do okolja prijazne tehnologije ipd.

in kaj zdej? rabiš pat on the back? LOL

Saj si vsem pokazal kako super in požrtvovalen človek si, ko si bil zavoljo svojega dobrega ugleda in družbenega statusa pripravljen podpirat Islamsko Evropo in se požvižgat na to, v kakšnem svetu bodo živele generacije za nami! Clap Pač si super oseba, ne vem kaj naj rečem. LOL In zahvaljujoč vaši požrtvovalnosti, bodo imeli islamisti v Evropi čez 50 do 100 let še par gramov manj CO2-ja v zraku, al neki...YAY! Clap

Quote Pozab.


bom Wink
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 21:44
Originally posted by devlin devlin wrote:

No worries, marsikaj si zapomnim


aja še to :) k si neki blebetal, kaj naj bi jst trdil, brez da bi quotal in pokazal na kateri strani sem jst to trdil :

če ne trdim, da se planet ne segreva, ne pomeni nujno, da trdim, da se. Iskreno nimam pojma.

Vem pa, kaj so meritve in kaj je napaka in vem, da je težko resno jemat povprečno spremembo temperature zemlje za 1 stopinjo pri miljonih in miljonih odčitavanj. :D Vem tudi, da v resnici o teh stvareh ni nekih 100% konsenzov.

Vem tudi, da v mainstream znanosti večinoma ni interesa za poznavanje resnice, ampak interes za pridobivanje statusa. Vem tudi, da je mainstream znanost religijski kult, kateremu nekateri nasedajo, da je kar smešno :D Od tam vrjetno ta idealizem, da gredo nekateri nasedat vsaki trditvi, ki pride iz znanstvenega mainstreama in vera v to, da je vsak podatek, ki pride od tam točen :D

Vem tudi, da Devlin in Frogi enako kot jst nimata kaj dosti pojma o tej zadevi, ker ne znata odgovorit na par simple vprašanj. Recimo - od kje, kako in zakaj točno te ohladitve?

V končni fazi je dokaj nepomembno, kaj jst trdim, ker se ne spoznam na te zadeve. Sicer pa zelo zelo dvomim, da sem kdaj trdil, da se planet NE segreva. Samo zato, ker pravim, da je mit o klimatskih spremembah medijski konstrukt za bogatenje miljardjerjev in odlična priložnost za finančno krajo stoletja, ne pomeni, da vrjamem ali ne vrjamem ideji, da se planet segreva ali ne segreva.

Med drugim se spomnim, da sm parkrat namignil, da debata o klimatskih spremembah ni debata o klimi, ampak o globalnem davku - ali pač polution caps. Res ma veze, kako temu rečeš. Dobro se ve o čem je debata :) money money money $$$$$ in to je vse, kar te "okoljevarstvenike" v resnici zanima.

Spomnim se, ko je Delo nekje cca 2008-ish poročalo o tem, da je takratni Češki predsednik javno rekel neki v tem stilu ala "globalno segrevanje ne obstaja" - al neki tazga. Valda so članek objavili brez razlage z namenom, da so v nas opranoglavich vzbudili ogorčenje. "WTF" "kako lahk kaj takega reče?!" LOL

Z leti sm dojel, da on ni hotel reči, da globalno segrevanje ne obstaja, ampak, da je Češka nezainteresirana za plačevanje davka na emisije etc... Saj EU menda že kar neki časa veselo krade keš na ta račun?

Skratka v resnici nikomur od politikov ni mar za okolje, ampak keš.  :)

Tele trditve o zanikanju segrevanja planeta so nekaj takega, kot da bi mi očital, da trdim, da Covid virus ne obstaja, ker se smejim množični histeriji virusa, ki je nekje 0.8% smrten al neki podobnega. Zraven pa totalna ekonomska škoda. Že samo covit pokaže realno sliko kolk prizadtea in karcenogena je ta kombinacija mainstream znanosti, sejanja strahu, mainstream medijev in blesavih normijev, ki vrjamejo vsemu, kar jim rečejo. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.May.2021 at 21:48
Originally posted by Heml Heml wrote:


Tele trditve o zanikanju segrevanja planeta so nekaj takega, kot da bi mi očital, da trdim, da Covid virus ne obstaja, ker se smejim množični histeriji virusa, ki je nekje 0.8% smrten al neki podobnega. Zraven pa totalna ekonomska škoda. Že samo covit pokaže realno sliko kolk prizadtea in karcenogena je ta kombinacija mainstream znanosti, sejanja strahu, mainstream medijev in blesavih normijev, ki vrjamejo vsemu, kar jim rečejo. LOL


* corona virus, covid je menda bolezen, ki jo povzroči al whatever.... pač napaka, no edit option, spam etc... itak se razume, kaj sm hotel povedat, če se hoče.... 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.May.2021 at 20:58
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2021 at 11:22
uni youtuber "thunderf00t" - jaki "skeptik" & nek sciency guy razlaga, da so uni mornariški piloti ZDA vsa ta leta zamenjavali galebe za UFOs. LOL
 
GALEBE so gledal! Lamp LOL Od 2004 do 2019, vsa ta leta, vsi uni piloti..... gledal GALEBE! LOL 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.May.2021 at 13:09
Galebi so znani zajebantje...

...ne se jebat z njim!









Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2021 at 12:04
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.May.2021 at 12:06
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2021 at 17:48







Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.May.2021 at 19:31
Originally posted by devlin devlin wrote:

Jaz ne trdim da obstajajo tukaj in zdaj.



high frequency gravitational wave generator

Craft using an inertial mass reduction device

Piezoelectricity-induced High Temperature Superconductor

Ning Li https://en.wikipedia.org/wiki/Ning_Li_(physicist)


The Scientist That "Discovered Antigravity" Then Disappeared Completely - An Unsolved Mystery



en mali del tega, kar kvakademsko gate-keeperska gamad prikirva...

najbolj smešno mi je, kako na raznih wiki drekalnicah, vedno pri takih zadevah pripišejo "kOnTrOvErZnO".... in pol se folk čudi, zakaj vse ostaja enako in nikoli nobenih sprememb.... LOL

Also - ne direktno povezano, a se tiče fizike & prepovedanih stvari, ki jih mainstream kvakademski gate-keeperji sovražijo : Cold Fusion. Za  Fleischmann–Pons duo so desetletja trdili, da eksperiment ni deloval, ko so ga skušali ponoviti. Dones se ve, da stvar dela in da so ponovitve eksperimenta namerno sabotirali.

pa ne pozabit naprej trobezljat o "kLiMaTsKiH sPrEmEmBaH" LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2021 at 04:38
Teoretična fizika.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2021 at 14:14
Odvisno kaj :) Podkletnov je delal kar konkretne eksperimente. Seveda ni edini.

Triangular spacecraft  : [ne vem kje je Google našu "spacecraft", ampak tele zadeve obstajajo že najmanj nekih 40 let]


Sicer me pa zelo zanima, kako si VI predstavljate rešitev problema t.i. "klimatskih sprememb" - torej zmanjšanja CO2 emisij? :)

- za električne avtomobile trdite, da so njihove baterije večja nevarnost za okolje od CO2
- tudi če bi jutri vse bencinske avtomobile zamenjal za električne, ostajajo letala, delovni stroji, kmetijski stroji in industrija, pa ladje....
Letalska industrija je imo en največjih onsenaževalcev na planetu. Včasih se vprašam, če niso morda tistih vaših "chem trailsov" podtaknili v eter prav oni, da bi se preusmerila pozornost.

tole sm po mojem na tem forumu delil najmanj ene 10x. Seveda nikoli nihče ni komentiral. [kot vedno] LOL
- že od začetka 80ih je jasno, da je zaradi letalskega prometa več oblačnosti....


Kako si vi predstavljate zmanjšanje emisij? Z davčenjem industrije? Pollution caps? Big smile To je vse, kar sem prebral od vas. Davčenje industrije in vožnja s kolesom? LOL
Kaj bo naslednji korak? Da se selimo nazaj v jame in ogrevamo z kurjenjem lesa? Big smile

Mi je smešno, ko se levica trka po prsih, kako se zavzemajo za pravice delavcev in ob enem podpirajo davčenje industrije na CO2 izpuste, kar pomeni dražjo industrijo, manj delovnih mest, ekonomsko stagnacijo etc...

Kako si vi predstavljate vse skup? Tehnologijo zanikat, znanost zanikat? Davki & kamena doba? Big smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2021 at 17:16
A si kdaj razmišljal, zakaj je vse tiho?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.May.2021 at 20:18
Kako to misliš tiho, če non stop kokodakaš?

Kadar pride do konkretnih zadev, dokazov, podatkov, statistike, argumentov... Ja, takrat po navadi nastane tišina. LOL



Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2021 at 17:13
Če ti rečem da en povprečen sveže nahranjen Francoz lahko s svojim zadahom žene avto do 1000 km daleč in prilepil en iffy video nekega Pierra ki diha v mašino in se pelje bi po mojem tudi zagrabil in razlagal da je treba jesti polže, plesniv sir in česnovo juho ter da je to prihodnost Tongue

Tehnologija gre itak nonstop naprej in morda bodo zadeve o katerih govoriš nekoč uporabne, ampak dokler niso široko dostopne in v uporabi ostajam skeptik. Sori.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2021 at 18:03
Originally posted by devlin devlin wrote:


Tehnologija gre itak nonstop naprej

odvisno katera

Napreduje npr. informacijska tehnologija, med tem ko npr. tehnologija pogona stagnira že vse od 2. sv vojne.
Cca 100 let ni bilo uradno izumljenega ničesar novega. Vse je usmerjeno v izboljševanje obstoječih stvari.

Saj mene načeloma ne moti, da se vozim z fosilno prduljo, sam ne mi pol utrujat z avtističnimi najstnicami in "kLiMaTsKiMi sPrEmEmBaMi", če ste pred tem sposobni pljuvat in agresivno udrihat po vsem, kar ni del mainstream uradno priznane dogme scientizma.

Originally posted by devlin devlin wrote:

in morda bodo zadeve o katerih govoriš nekoč uporabne,

določene zadeve so že sedaj 100% uporabne. Sem 99% prepričan v to, da je plovilo imenovano TR3B - Aurora realno in obstaja utemeljen sum, da ga poganja nekaj drugega, kot npr. letala. Če bi to tehnologijo uporabili za potniška letala, bi bilo marsikaj rešenega. No vas - NPC  sprancev to ne zanima. Vas zanima mainstream pranje glave, laži, sprenevednaja, ad hom napadi, pljuvanje etc...

Originally posted by devlin devlin wrote:

ampak dokler niso široko dostopne in v uporabi ostajam skeptik. Sori.


Te tehnologije vrjetno ne bodo nikoli dostopne človeštvu, v kolikor se to ne misli zbuditi v zadostni meri :) 

Ne bi ti škodovalo, ko bi vsaj del tega tvojega "skepticizma" prihranil tudi za klimatske avtiste, švedske najstnice & ostale alarmiste, ki lažejo, kako bomo, malo da ne, čez 5 let brez ledu na polih [oziroma sodeč po Al Goru, bi se to moralo že zgoditi nekaj let nazaj LOL] in  kako bo "pol Planeta" pod vodo in ne vem še kaj. LOL
Ne trdim, da CO2 ne škoduje okolju in ne vpliva na vreme. Hipoteza se mi zdi relativno smiselna. Problem je da karbonski miljarderji & njihovi lobiji želijo biznis in ne čistega okolja - zato ne pustijo do besede opoziciji in ne moremo slišati zadosti kontra argumentov + mism, da se pretirava z temi alarmantnimi napovedmi ^^.

In v končni fazi : Tudi, če bi bilo vse v zvezi z klimatskimi miti resnično, vi nimate ene same rešitve. Davčenje industrije bo povzročilo slabše ekonomske razmere, večjo brezposlenost, stagnacijo in slabšo kvaliteto življenja za vse, razen za miljarderje. Okolje zaradi tega pa ne bo kaj dosti čistejše.

Tisti, ki pljuva po ljudeh, ki se trudijo iznajti nove tehnologije in se ob enem pretvarja, kako mu je mar za okolje, je najmanj opranec, ali pač preračunljiv ignorantski hinavec.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2021 at 15:25
Ravno gledam en dokumentarec o Luni in je bila omenjena Sovjetska hipoteza o Luni in Alienih in sm se spomnu na Lolija.... LOL LOL

Loli je ne dolgo nazaj tu nalimal nek link, kjer Linda Moulton Howe razlaga o tem, da naj bi bila Luna nek Alien construct, al neki temu podobnega...

Nisem pa vedel, da so v njegovi najljubši državi vseh časov - komunistični Sovjetski Zvezi - na akademiji o tem postavili hipotezo. LOL LOL

Quote

The Spaceship Moon Theory, also known as the Vasin-Shcherbakov Theory, is a hypothesis that claims the Earth's moon may actually be an alien spacecraft. The hypothesis was put forth by two members of the then Soviet Academy of Sciences, Michael Vasin and Alexander Shcherbakov, in a July 1970 article entitled "Is the Moon the Creation of Alien Intelligence?".


Quote
Additionally the authors note that the surface material of the moon is substantially composed of different elements (chromium, titanium and zirconium) from the surface of the Earth. They also note that some moon rocks are older than the oldest rocks on Earth.

huh...
Quote
The Fission Theory: This theory proposes that the Moon was once part of the Earth and somehow separated from the Earth early in the history of the solar system.


Meni je res smešno to, kolk znanost ničesar ne zna razložit. O Luni nimajo pojma. Ne vedo, kako je nastala in od kod se je ujela v našo orbito.
Velikost in oddaljenost Lune je točno taka, da iz naše perspektive izgleda enako velika, kot Sonce. Ključna je za uravnoteženost / stabilnost Zemljine rotacije & razvoj življenja. Saj kakšna stvar se že zgodi po "naključju", ampak da je kar vse povprek rezultat naključij, je popoln nesmisel. Luna, velikost, ravnotežje, ravno pravšnja oddaljenost od Sonca..... Take zadeve meni najbolje diskreditirajo mainstream znanost. Ta nihova ideološka usmerjenost v razlage, kjer je vse naključno, kaotično in brez smisla. LOL

Quote
Sun is roughly 400 times larger than the Moon. But the Sun also happens to be 400 times further away than the Moon, and this has created an amazing coincidence

cOiNcIdEnCe LOL vse je vedno coincidence.... LOL

Cepci ki sramotijo in zasmehujejo poiskuse alternativnih razlag teh "naključij", bi se lahk kdaj mal zamislili nad tem, kako nesposobno znanost imamo. LOL
 
"we don't know therefore aliens" - bi rekli NPC normiji, ampak po navadi se potem fokusirajo na "aliens", ne pa pa na "WE DON'T KNOW" LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2021 at 19:51
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2021 at 20:37
"kodeks ravnanja z dezinformacijami so med drugim podpisali Google, Facebook, Twitter, Microsoft, Tik Tok in določeni akterji iz oglaševalskega sektorja..." LOL

Ker gnoj moraš to bit, da si na strani Facebooka, Googla in Twitterja LOL

Twiter je zadnič banal nekoga, ker je javno izjavil, da moški ne morejo zanositi. Jaki dezinfo! LOL LOL
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.May.2021 at 22:29
če je slovenski pacient nazadnje 27. aprila bevskal o stotinah mrtvih in obolelih, po moje bo sedaj kričal o tisočih LOL


cepci so danes v parlament skozi stranska vrata pripeljali svojega na glasovanje, direktno iz bolnice kjer leži, a kot kaže še vedno ne znajo šteti


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 13:56
Muh Science! LOL Hug

Quote
Clinical Trial at Cedars-Sinai Suggests Injections of Female Hormone May Reduce Disease Severity in Certain Male Patients. COVID-19 disproportionately affects men compared with women, raising the possibility that a hormone like progesterone may improve clinical outcomes for certain hospitalized men with the disease.

Can Estrogen and Other Sex Hormones Help Men Survive Covid-19?

Progesterone therapy may improve COVID-19 outcomes for men, study finds

COVID-19 Deaths: Study Says Female Hormone Progesterone Could Save Men – Find Out How


Just how dumb do these people think we are? LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 14:04


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 16:11
Originally posted by Poli Poli wrote:

če je slovenski pacient nazadnje 27. aprila bevskal o stotinah mrtvih in obolelih, po moje bo sedaj kričal o tisočih LOL


cepci so danes v parlament skozi stranska vrata pripeljali svojega na glasovanje, direktno iz bolnice kjer leži, a kot kaže še vedno ne znajo šteti



Kaj točno mislite s protesti doseči? Tudi če se mu pod oknom zbere vsa Slovenija se bo tip samo u izico nasmehnil in bebavil dalje.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 16:22
Vem, da vam demokracija ne pomeni ničesar. Goljufija na ZDA volitvah vas ne moti, pa vseeno.

SDS je na zadnjih volitvah dobila največ %. LOL

Najboljše, da kar ukinemo volitve in ustoličimo večno komunistično levico na oblasti propadajočega zahoda. Tako, kot je bilo v Yugi. Zakaj bi čas izgubljali z volitvami, če pa imamo lahko na oblasti partijo! LOL

Migranti, cenzura, peder parade - YAY! Clap Svetla prihodnost!


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 16:50
Prav tip ki misli da so naciji good guys.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 18:29
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

če je slovenski pacient nazadnje 27. aprila bevskal o stotinah mrtvih in obolelih, po moje bo sedaj kričal o tisočih LOL


cepci so danes v parlament skozi stranska vrata pripeljali svojega na glasovanje, direktno iz bolnice kjer leži, a kot kaže še vedno ne znajo šteti



Kaj točno mislite s protesti doseči? Tudi če se mu pod oknom zbere vsa Slovenija se bo tip samo u izico nasmehnil in bebavil dalje.

to se jst sprašujem. 10 let nazaj sem bil na vseh protestih, zdej me ne spravte več. Za volitve? Da se mi pol posrani mesci in fajonke kregajo? Al pa da mi kordiš razlaga, kako sem kot privatnik lopov, ki bi me on zaprl? Malo jebite se. JJ je rak, absoluten rak. Ampak rak je lahko zato, ker je vse ostalo popolnoma neuporabno.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 20:37
Ne me narobe razumet, sem za to da jajčevec supreme odleti, ampak a mislite to doseči s protesti? Glej moj gornji post.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 21:42
Abotni naci itak sam od sebe ne bo odstopil, razen če v tem ne bo videl neke računice ali pa bi mu voda že tako tekla v grlo. Jaz te proteste vidim bolj kot ventil za narod, ker kot kaže ne morejo narediti nič drugega. Ne SMC ne Desus nista bila za koalicijo z Velikim vodjem, pa sta na koncu vseeno pristala v Rajhstagu. Torej so modeli izdali svoje volivce, jasno kot pasulj. Zato pa praktično nimajo več podpore in se jim tresejo gate, kaj potem... 
Problem pa je, kot že omenjeno, kaj potem, ko Zlo ponovno ponikne in bo blejalo samo s čivkanjem in iz opozicijskih vrst. Neke resne povezanosti na levici ni, morebitni novi ljudje pa nahajpajo folk samo kratek čas.
Čeferin je seveda dovolj kompetenten, izkušen in samostojen, da bi lahko vodil zadeve, ampak jasno ni dovolj neumen, da bi se šel te igre, politika je kurba. Bi pa sigurno zbral dovolj % na volitvah, zaupanje ljudi ima... a kaj, ko se ljudje bodisi spridijo v politiki, ali pa vidijo, da ne morejo nič spremeniti, pa še ugled jim gre. 

No, trenutna situacija je povsem nora, kot kakšna norišnica, glavni pacient pa se vidi v vlogi Napoleona. Vsekakor pa je zanimivo, da njegove ovce še naprej blejajo in mu sledijo, pa čeprav bi model začel jutri z usmrtitvami.


To, če neka stranka dobi največ % na volitvah še ne pomeni, da mu pripada absolutna in avtokratska ablast. Model jo je dobil zaradi izdajalcev, ki so jim lastne riti bolj pomembne od jutrišnjega dne, ko jih itak nikjer več ne bo.



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 21:47
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kaj točno mislite s protesti doseči?

S temi protesti hočemo doseči to, da stari prdci ala Boris A Novak in Jani Kovačič ne padejo v pozabo.
Vedno se zgodi isto, ko se ta golazen priplazi in izkoristi vsak tak dogodek za lastno promocijo.
Sem delavski razred in politično usmerjen rahlo v levo, vendar ne čutim nobene povezave z ljudmi, ki so na teh protestih.

https://www.youtube.com/watch?v=lnaan8BotUk
https://www.youtube.com/watch?v=Tn5UrmmWxy4

Jokam od smeha.

Dejansko smo prišli do točke, kjer mora biti vsak normalen človek že iz principa v konfliktu z vsakim preveč zagretim levičarjem/desničarjem.
50%+ volilna neudeležeba na vsakih volitvah je verjetno edina varovalka, da naša rodna gruda ne pade v totalen kaos/vojno.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 22:32
Originally posted by devlin devlin wrote:

Prav tip ki misli da so naciji good guys.


bahahaha - ker cheap shot AD HOM ... LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 22:36
Originally posted by Poli Poli wrote:

Abotni naci itak sam od sebe ne bo odstopil,


Janša je odstopil po javnih protestih 2012... ? A ti sploh kdaj kaj razmisliš, al kr neki trobezljaš v 3 pizde....

še enkrat bi spomnil, da so bili takrat protesti vsesplošni in se je zahtevalo še druge odstope. Odstopil je samo Janša, Zoki je ostal in vsi - levaki, ste ga valda zagovarjali. Meni se je že takrat levica začela rahlo gnusiti, no ni se mi pa sanjalo kakšnega zla ste sposobni. Zagovarjati goljufije na volitvah in se pretvarjati, kot tega ne veste, podpora migracijam, pobijanju po ameriških mestih, rasizmu proti belim ljudem, pederstvu & pedofiliji.... Levaki ste res v zadnjih 9 letih pokazali svoj pravi obraz.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 22:58
Daj nauči se kvotat, vsaj to no.

"Abotni naci itak sam od sebe ne bo odstopil, razen če v tem ne bo videl neke računice ali pa bi mu voda že tako tekla v grlo."

A so ti diode pregorele? Ne, si pač samo mali spin doktorčić, in to je tvoj način. Butalski, kot si tudi sam. ROFL


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 22:59
Originally posted by polopoklip polopoklip wrote:


Sem delavski razred in politično usmerjen rahlo v levo, vendar ne čutim nobene povezave z ljudmi, ki so na teh protestih.

Kaj pa je levica v zadnjem desetletju pri nas, ali kjerkoli drugje po svetu, storila za delavski razred?


Quote
Dejansko smo prišli do točke, kjer mora biti vsak normalen človek že iz principa v konfliktu z vsakim preveč zagretim levičarjem/desničarjem.

Btw - zadnič sva z prijateljem debatirala o levičarjih in tem, kakšni bedaki so. Oba sva svoje čase podpirala levico in volila leve stranke, potem pa z grozo v zadnjih 10 letih spoznala, da se je levica sprevrgla v degeneriran izrodek.

Trump jih je nenormalno opral. Bi si kdaj mislil, da bo Loli hvalil Papeža v Rimu in tule trobil o "uglednih republikancih" [ugledni republikanci = Bush & co!!!!!!!!!].
Tisti bedak iz banda Forbidden [ki sem ga že zdavnaj zbrisal iz fb, moj prijatelj pa ga ima še vedno dodanega] lima na facebook slike, kako je priden, k se je cepil in slike z nagobčnikom na obrazu.... LOL
S tem folkom smo se včasih strinjali na 90%. Jaz se nisem spremenil. Jaz sem še vedno isti upornik proti korporacijam, proti globalizmu, proti cenzuri in proti družbeni korupciji, ki jo prinaša družbena moč. Oni naenkrat podpirajo vse, kar je izrojenega na tem svetu :D

Levaki so postali totalni oprani kreteni. Podpirajo Evropsko unijo, mega-korporacije, Facebook, Google, Dr. Faucija.... goljufije na volitvah, ne motijo jih zažiganje mest, pobijanje političnih nasprotnikov, nasilje, globalistične vojne, posilstva, islamske migracije.....

LEVICA JE RAK, ki bo UNIČIL naš Zahodni svet!

Quote
50%+ volilna neudeležeba na vsakih volitvah je verjetno edina varovalka, da naša rodna gruda ne pade v totalen kaos/vojno.


Jaz sem že 2004 prenehal volit. 2008 sem se vrnil, ker so me levičarji naprali, da je Janša tolk bad, da moramo vsi volit, pa sem potem kmalu videl, da sem 2004 imel prav, ko nisem šel volit.

Javno sem zagovarjal neudeležbo na volitvah, kot obliko nestrinjanja z obstoječim sistemom in od normijev dobival posmeh, napade, pljuvanje, poniževanje in vse standardno, kar kritično razmišljujoč človek ponavadi dobi od povprečnih opranih bedakov. LOL

2018 pa so me levičarji s svojo gnojnico žal dobesedno prislili, da sem šel volit. Takrat prvič za desnico. SDS. Žal pri nas ne premoremo bolj desne stranke, ki bi bila sposobna priti v parlament.

Če bi se obetalo, da zadosti ljudi ne bo šlo na volitve, bi bil pripravljen o tem razmislit, po drugi strani pa bosta Loli in Devlin in vsi njima podobni marxistični idioti šli na volitve volit za še več degeneracije, morjenja nerojenih otrok, teptanja pravic, cenzure, migrantov, pederstva in pedofilije. Prav veliko izbire mi ta gamad ne dopušča TBH.

Kordiš, Luka Mesec & Tanja Fajon in vsa ta kompanija so res absolutni gnoj od gnoja. In ko bodo drugo leto spet prišli na oblast, ne bo NIHČE protestiral, ker tako pri nas stvari tečejo.
Protestira se SAMO, ko je na oblasti desnica :)
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.May.2021 at 23:02
Originally posted by Poli Poli wrote:

Daj nauči se kvotat, vsaj to no.

"Abotni naci itak sam od sebe ne bo odstopil, razen če v tem ne bo videl neke računice ali pa bi mu voda že tako tekla v grlo."

A so ti diode pregorele? Ne, si pač samo mali spin doktorčić, in to je tvoj način. Butalski, kot si tudi sam. ROFL




Ja ti in tisti drugi komunistični bebec Devlin debatirata o tem, kako protesti ne bodo pripravli Janše do odstopa, ker je seveda vemo - fašitični diktator.

Jst sm pa hotel spomnit, da je odstopil - 2012, ko ste levičarski izmečki, KOT VEDNO; ukradli proteste in si jih priredili za vaše osebne egoistične interese. Ko je Janša odstopil, Zoki pa ne, ste se - KOT VEDNO sprenevedali in prdeli. 

svinje rdeče nemarne Dead
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 04:13
Originally posted by Heml Heml wrote:

Btw - zadnič sva z prijateljem debatirala 

Moral bi mu povedati tudi to kako je luna orjaški nlp, kako se kaj takega ni razvilo po naključju in kako bogo science imamo.




Edited by devlin - 30.May.2021 at 04:59
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 12:24
Originally posted by devlin devlin wrote:

Moral bi mu povedati tudi to kako je luna orjaški nlp, kako se kaj takega ni razvilo po naključju in kako bogo science imamo.

LOL


A straw man (sometimes written as strawman) is a form of argument and an informal fallacy of having the impression of refuting an argument, whereas the real subject of the argument was not addressed or refuted, but instead replaced with a false one.[1] One who engages in this fallacy is said to be "attacking a straw man".
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 12:26
A LAHK PLIZ EN LEVAK TOLE KOMENTIRA? 

VALDA NE BO NOBEN, NE? Big smile LOLLOLLOLLOL






Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 12:34

Most black adults say race is central to their identity and feel connected to a broader black community


Oni se skratka lahko identificirajo z svojim negrovstvom, le ti zlobni beli stric rasist se ne smeš! LOL

Levica = RAK. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 13:57

01

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 14:18
SDS   Slovenska demokratska stranka   219.415   24,96 %



Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.May.2021 at 15:38
Israhell


mi je pa fascinantno, da naši naciji, kar naenkrat jezdijo na valovu janšizma skupaj s čifuti ROFL fuckin' priceless ROFL  koji jebeni spin doktorčići   LOL LOL LOL

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 501502503504505 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 2,172 seconds.