Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - politika & stuff
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

politika & stuff

 Post Reply Post Reply Page  <1 527528529530531 540>
Author
Message
Mosquito View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Aug.2022
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mosquito Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 12:54
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

jebala vas vojna in jebali vas baloni, tole z obvezno prodajo toasterjev namest avtov leta 2035 mi daje mislt, da mogoče selitev v kako Montano v d lend of d brejv end fri ni tako slaba ideja....mater jim jebem "gretasto"

Bye Felicia
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 12:54
Originally posted by Poli Poli wrote:

zgodbe ujetih Rusov


izpovedi vojnih ujetnikov IZ UJETNIŠTVA so pomojem lihtolk verodostojne kot okupacijski referendumi, btw....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 13:08
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Originally posted by Poli Poli wrote:

zgodbe ujetih Rusov


izpovedi vojnih ujetnikov IZ UJETNIŠTVA so pomojem lihtolk verodostojne kot okupacijski referendumi, btw....
Pa dobro no, nimajo vsi terorističnih al pa jenkijevskih metod no. ;)


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 18:07

In ta k jih nima je isti tip k hoče balistične rakete dolgega dosega za oBrAmBnE namene....


Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 18:09

Feicia?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 18:23
Nova natolcevanja o mogočni in nepremagljivi Rdeči Armadi

BURN RATE: Yesterday, the UK reported that RU has deployed 97% of its army to UKR-- and not achieved a breakthrough.  Today, the NYT says Russia has lost 50% of its tank force in combat.  None of this bodes well for Putin’s offensive operations


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2023 at 18:24

THE PURGE: Marina Yankina served as head of the department of financial supply for the Russian Western Military District. It was reported today that she fell out of a window in St. Petersburg-- removing her from her position with permanent effect.

Image

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 08:20
kraja otrok po rusko

01


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 10:11
Originally posted by Poli Poli wrote:

kraja otrok po rusko



Sigurno boljše, da odraščajo v Rusiji, kot pa da jih bodo vaši levičarski mavrični pederajsi posiljevali z LGBTQ pedrologijo, neo-marksizmom, migrantofilijo & sovraštvom do lastne rase. Thumbs Up


Kdaj boš kaj povedal o NORDSTREAM plinovodu, ki ga je Biden pognal v luft?

Je reku Richard Dolan glede Plinovoda in Nemčije :

"With friends like that - who needs enemies?" LOL

Razstrelitev Nordstreama je bilo teroristično dejanje. Gre za civilno infrastrukturo
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 10:13
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

jebala vas vojna in jebali vas baloni, tole z obvezno prodajo toasterjev namest avtov leta 2035 mi daje mislt, da mogoče selitev v kako Montano v d lend of d brejv end fri ni tako slaba ideja....mater jim jebem "gretasto"


Glede balonov. ZDA polagajo teren za vojno proti Kitajski, ki so jo napovedali za nekje 2025. Ta folk v Beli Hiši je totalno bolan.

Super to, ne? Da bomo ostali brez avtov. V tolažbo ti bo Frogy prnesu eno fajn skledo pečenih čričkov. Heart


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 11:04
No, črički in transport meni nimajo kaj dosti veze.. bom pa namesto tega vam navrgu kako se družba lahko drugače organizira, izven avtocentričnega pogleda:



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 11:27
Ti seb organziraj, kot ti sede - žri ščurke in se vozi s svojim pederskim kolesom. Jst sm lani kupu še en avto im imam zdej 2. Ščurkov ne mislim uživat, se bom pa še naprej vozil z avtom, kot mi sede - oz. z dvema.

Do 2035 je še dolga - you never know. Mogoč se bo pa folk še enkrat uprl, tako, kot se je proti vaši gnojnici od cepiv. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 11:42

Če se uspeš vozit z dvema naenkrat, posnemi in objavi, morda dobiš kakšno nagrado.

Tri porcije praženih cricketsov? :D



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 12:00
Sploh pa, zakaj 2? Zakaj ne 8 in več? In imet za sosede še več sebi podobnih? Sej ne rečem, tud jst sm lastnik vozila in tako večino časa zasedam javne površine, ki bi lahko bile boljš izkoriščene. Je pa res da sem se v zadnjem letu radikaliziral.. ne vem, če sm naredu 1k km vsega skupi. Verjetno pa nekajkrat tolk z biciklom. V povprečju moram menjat ploščice za brmze 3-4x letno. Če bi bil avto bi se ga že zdavnaj znebil, tko je pa 30 let star kulski kombi, tovorno vozilo, kar je ena čist druga žival... Ampak to ni point. 

Men se gre bolj za to, da bi lahko zreducirali promet v mesti za polovico, ker res ni potrebe po teh vožnjah na manj kot 5km. Kar statistično predstavlja dobro polovico mestnih voženj. A nam ne gre vsem na kurac bit zataknjen v gužvi? Skratka, če se malo spremeni navada in skladno politika infrastrukture... v resnici pridobijo vsi. Tako tisti, ki se morjo peljat 400m do trgovine, ker bodo imeli zaradi spremembe mišljenja okolja manj gužve okoli sebe kot kolesarji, za katere mi je dost všeč, da se počasi le izboljšuje infrastruktura, še najbolj sm bil fen kako so to nrdili v kopru, kjer so kolesarske povsem ločili od vozišča. 



Edited by frogstomp - 17.Feb.2023 at 12:02
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 12:06
Originally posted by Poli Poli wrote:


Če se uspeš vozit z dvema naenkrat, posnemi in objavi, morda dobiš kakšno nagrado.

Tri porcije praženih cricketsov? :D



N O R D S T R E A M ?

Bo kaj?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 12:54
Ah ja pa še ena stvar :


"okoljevarstveniki" valda molčijo in jih ne zanima naravna katastrofa v ZDA, ker jo masovni mediji ignorirajo. Zdej so bolj važni baloni! <3

In tako, kot lažni "okoljevarstveniki" ignorirajo tole, ignorirajo tudi N O R D S T R E A M. Ker na tone izpuščenega zemeljskega plina v morje res ni nič takega, če to stori Biden <3

Klimatski goblin iz švedske je prezaposlen s poziranjem & fake aretacijami. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 13:04
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Sploh pa, zakaj 2? Zakaj ne 8 in več? In imet za sosede še več sebi podobnih? Sej ne rečem, tud jst sm lastnik vozila in tako večino časa zasedam javne površine, ki bi lahko bile boljš izkoriščene. Je pa res da sem se v zadnjem letu radikaliziral.. ne vem, če sm naredu 1k km vsega skupi. Verjetno pa nekajkrat tolk z biciklom. V povprečju moram menjat ploščice za brmze 3-4x letno. Če bi bil avto bi se ga že zdavnaj znebil, tko je pa 30 let star kulski kombi, tovorno vozilo, kar je ena čist druga žival... Ampak to ni point. 

Men se gre bolj za to, da bi lahko zreducirali promet v mesti za polovico, ker res ni potrebe po teh vožnjah na manj kot 5km. Kar statistično predstavlja dobro polovico mestnih voženj. A nam ne gre vsem na kurac bit zataknjen v gužvi? Skratka, če se malo spremeni navada in skladno politika infrastrukture... v resnici pridobijo vsi. Tako tisti, ki se morjo peljat 400m do trgovine, ker bodo imeli zaradi spremembe mišljenja okolja manj gužve okoli sebe kot kolesarji, za katere mi je dost všeč, da se počasi le izboljšuje infrastruktura, še najbolj sm bil fen kako so to nrdili v kopru, kjer so kolesarske povsem ločili od vozišča. 





Mism, da vožnje tvojih idolov Al Gora, Grete, Klausa Schwaba & ostalih izrodkov človeštva s privatnimi reaktivci naserjejo precej več onesnaženja, kot moja 2 avta. Samo to tebe seveda ne zanima. Tebe zanima samo to, da bi soljudem kratil pravico do svobode in privatne lastnine in da bi jim podtikal ščurke v prehrano. Uni se bodo pa seveda še naprej prevažali v reaktivcih.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 13:16
no, prosim potrudi se 2 minute ne blejat nekih brezveznosti. 
za moje pojme tole niti ni debata o onesnaževanju, bolj o uporabi javnega prostora, ki ga v preveliki meri namenjamo avtomobilom.

da ne govorimo o tem da je ta tvoja svoboda zelo s spregi z mamo državo, da ti podlaga asfalt pod gumbe. 

sej s tem ni nič narobe, prostor je treba nekako organizirat. in isto velja tudi za kolesa. jst recimo bi samo rad, da so kolesarske površine očiščene vsaj tako kot površine za voznike avtomobilov. in da se načrtje v prihodnje več površin po mestih za kolesa, tudi na račun vozniških površin (za avte je lahko daljša pot in enosmerne.. saj to že sedaj delamo po mestih, da lahko eno stran žrtvujemo za parkiranje.)
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 13:37
jst nism bil proti elektro avtom. Ampak ko mi začneš neki v grlo tlačit, bom pa popizdu. in odjebi. ko sm zvedu za tole, sem se dokončno odločil in dal mojo 40 let staro corvetto na ultrageneraln servis, da bo avto zdržal mene in zanamce. in veselo smrdel že dolgo dolgo let. ker fuck off. leta 2035 si  kupu traktor, ti bodo namreč gladko dovoljeni. Al pa kar tovornjak, ti so tut izvzeti iz resolucije. ker ne smrdijo, verjetno. Dj ne me fukat u pizdo matr no. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 14:31
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

no, prosim potrudi se 2 minute ne blejat nekih brezveznosti. 
za moje pojme tole niti ni debata o onesnaževanju, bolj o uporabi javnega prostora, ki ga v preveliki meri namenjamo avtomobilom.

da ne govorimo o tem da je ta tvoja svoboda zelo s spregi z mamo državo, da ti podlaga asfalt pod gumbe. 

sej s tem ni nič narobe, prostor je treba nekako organizirat. in isto velja tudi za kolesa. jst recimo bi samo rad, da so kolesarske površine očiščene vsaj tako kot površine za voznike avtomobilov. in da se načrtje v prihodnje več površin po mestih za kolesa, tudi na račun vozniških površin (za avte je lahko daljša pot in enosmerne.. saj to že sedaj delamo po mestih, da lahko eno stran žrtvujemo za parkiranje.)



A si ti promoviral cepljenje, prehranjevanje s ščurki in prepoved avtomovilov, al sm jih jst?

Iz koga se ti norca delaš?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 14:35
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

jst nism bil proti elektro avtom. Ampak ko mi začneš neki v grlo tlačit, bom pa popizdu. in odjebi. ko sm zvedu za tole, sem se dokončno odločil in dal mojo 40 let staro corvetto na ultrageneraln servis, da bo avto zdržal mene in zanamce. in veselo smrdel že dolgo dolgo let. ker fuck off. leta 2035 si  kupu traktor, ti bodo namreč gladko dovoljeni. Al pa kar tovornjak, ti so tut izvzeti iz resolucije. ker ne smrdijo, verjetno. Dj ne me fukat u pizdo matr no. 


Najcenejši Tesla model je nekih 60 al 70k če se ne motim in to sm gledal pred podražitvami. Za tak denar dobiš npr. super nov Audi na bencin [ali pač katerokoli drugo znamko, ki ti odgovarja] pa še ni ti treba baterije menjat. Poleg tega je še Teslin control panel tolk gay, da ti sam še soyin late manjka gor postavit pa eno mac tablico, pa si ta prav. Pa še eno skledo čričkov in testosteron blokerje + mavrično zastavo <3

drugač kar se mene tiče je električni avto superioren bencinskemu, samo naj ponudijo model, k bo cenejši in da mi ne bo treba pol baterije v vrednosti 1/3 avta menjat + naj tega ne vsiljujejo prek države, ampak zmagajo na trgu na podlagi svobodne izbire potrošnika.

Očitno bomo pol 2035 traktorje kupil <3
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 14:49

Kot vsem množičnim stvarem bo tudi tule sčasoma padla cena, a ni vedno tako?

Kamioni, traktorji - verjetno jih je manj kot osebnih avtomobilov per capita ali kako že? Pa verjetno so bolj pomembni (za gospodarstvo?) in ne morejo "izginiti" kar čez noč... samo razmišljam.

Sicer pa se že tako ali tako dela avtomobile z manj onesnaževanja. Ok, tam čez lužo in še ponekod se še vedno palijo na ogromno kubaturo in porabo, ker (zaenkrat) še lahko, ampak današnji avtomobilski motorji niso primerljivi s tistimi izpred nekaj desetletij ter danes tudi z 1.0 ali z manj kot 2.0 dobiš več konjev ven. Pa verjetno št. avtomobilov/ljudi na planetu vseeno malo vpliva na onesnaževanje.

Sicer se pa z avti kaj dosti ne ukvarjam, ker jih ne vozim. :D




Edited by Poli - 17.Feb.2023 at 14:50
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11769
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 14:50
Nisem promoviral ali prepovedoval ničesar. 
Dodal sem malo razlage tvojemu neinformiranemu mnenju. 

Glede cepljenja sem bil jasen: vsak, ki se je šel cepit je večal verjetnost, da se tebi ne bo treba, in da bo zate ukrepov konec. 
Nobene promocije, siljenja ali prepovedi. Glede ščurkov sem omenil slovenski projekt fitnes čokoladic. 
Gre zato, da zakonodaja nekaj omogoči, kot je naprimer to vzpostavleno za recimo jedi z morskimi sadeži. 
Tudi o prepovedi avtomobilov ne boš našel nič drugega kot tvoje blodnje. Bolj dajem v premislek, da se da stvari glede transporta drugače organizirat.. in to podkrepujem z enim odličnim yt kanalom in knjigami. Ne zato, ker bi ti želel prepovedat smrdenje, pač pa zato, ker ti verjetno domišljija ne seže prek tega, da zaprt v svojo kovinsko morilsko škatljico vsak dan delaš zastoje z 5x 2m.

Nizozemci so tu zgledni v razširanju domišljije, kako prijetna so lahko srednje velika mesta, če ne žrtvuješ velikaga dela površine smrdenju. Pa ne gre le za vtis na ulici, tudi statistika glede zdravstvenega, mentalnega stanja in nesreč s hudimi poškodbami je temu v podporo. 

Zanimiv mi je predvsem to, da so se, po tem ko so z enim glasom razlike podprli politiko tudi Nizozemci, ljubitelji prevladujočega stila življenja upirali in demonstrirali. 
Nekaj let kasneje je bilo samo še 7/45 v mestnem svetu proti novi politiki. Če vprašaš danes nizozmece ti ne bo noben reku, da se počutijo manj svobodne s tem, ko so mestne površine nazaj dobili. 

Zgodba je zelo podobna kadilskemu zakonu, ko so prepovedali kajenje v javnih prostorih. Na začetku je bil revolt gostincev in svašta. Še mi smo se zmrdovali, čeprov nikol nism kadil, nekako je bil del folklore, da ko si šel ven, so ti cunje smrdele.

Vprašaj danes ljudi, če bi želeli nazaj v tisto kadilsko stanje. Redko kdo bo za. 
In to je nekako statement, da dokler neko stanje ni vspostavljeno ljudje radi cepetamo na mestu. Predvsem priviigiranci, ki imajo na škodo drugih (če si nekadilec in moraš vohat dim v zaprtem prostoru ker nekdo drug kadi) vzpostavljen sistem tako, da ščiti njihov privilegjih.. ko se potem zadeva pogliha, tako da privilegija ni več (= kadi, kjer boste kadilci smrdeli en drugemu, ostalim pa ne smraditi zraka), to seveda privilegiranci občutijo kot kratenje pravic. pa to ni. 

skratka manjka ti domišljije. 
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 15:07
A ni zanimivo, da nad prepovedjo prodaje novih avtomobilov z notranjim izgorevanjem 2035 najbolj pizdijo tisti, ki v lajfu še niso kupil enega novega avtomobila? 

Mal poglejmo, kaj mi preostane, če se nočem odpovedat bencinu:
2035 prepovejo prodajo bencinarjev
2034 lahko kupim enga hudga bencinarja, pa ga vozim ene 10 let
2040, ko bom star 60, kupim enga 2034 V8 in ga vozim do smrti
Al pa prej kupim enga bencinarja, pa ga vozim xy let

Opcij je nešteto, ampak jamrat je lažje :D 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 15:24
zanimivo, da lahko Girkin še živi in čisto slučajno ne pade čez okno, ko stresa takšnele :D 
https://youtu.be/Xp3F_6Qnq08

to strašno hudo rusko napredovanje in uspehi

tudi Rusi uporabljajo suicide čolne; pa za take akcije v BMP-ju morš met kr jajca, ker ni lih oklepljen, ma pa zadostno ognjeno moč za pešadijo

tile Rusi jih pa stresajo :D :D

mine? kaj so to mine?
https://youtu.be/ecTIUoPQw6s




ko se Rusi ravsajo sami s seboj, več ur, pred očmi Ukrajincev
https://youtu.be/QUshoz9jS2g

Prigožinu ni všeč trenutna situacija okrog Bahmuta
https://youtu.be/KdKCsmNF7ms



če bi poslušali tele ljudi bi rakete že letele na Evropo
https://youtu.be/hv2q-lGFmDY

ah te ruske moralne vertikale in vrednosti

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 16:21
Originally posted by Pero Pero wrote:

A ni zanimivo, da nad prepovedjo prodaje novih avtomobilov z notranjim izgorevanjem 2035 najbolj pizdijo tisti, ki v lajfu še niso kupil enega novega avtomobila? 

Mal poglejmo, kaj mi preostane, če se nočem odpovedat bencinu:
2035 prepovejo prodajo bencinarjev
2034 lahko kupim enga hudga bencinarja, pa ga vozim ene 10 let
2040, ko bom star 60, kupim enga 2034 V8 in ga vozim do smrti
Al pa prej kupim enga bencinarja, pa ga vozim xy let

Opcij je nešteto, ampak jamrat je lažje :D 


kokr sm jst vidu, po 2035 ne bo možno registrirat dizla ali bencinarja. V primeru, da bo možno še naprej vozit avte, sam novih ne bo možno kupit, sploh ne bi komentiral. Tako ali tako sem skeptičen da bo šla ta eko-naci agenda skoz, ker je en folk kr onrk navezan na svoje avte.

In ko še praviš "a ni zanimivo", ne - a ni zanimivo, da si ti vedno postaviš na stran sistema, avtoritete in družbene moči? Si se kdaj vprašal zakaj to delaš?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 16:22
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 16:52
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Nisem promoviral ali prepovedoval ničesar. 
Dodal sem malo razlage tvojemu neinformiranemu mnenju.

Ne sam tle si limal razne "sImUlACiJe s kRoGLicAmi" in folku pral glavo, kako moramo zdej bit vsi doma zaradi jebene gripe. Vaše pritrjevanje covid ukrepom je povzročilo, da ima prvič v zgodovini manj, kot 1 % več, kot vseh ostalih več, kot 99%. Dej zdej še mal o socialni politiki in tisti pregovorni levičarski skrbi za soljudi naklobasaj.

Ti si drek od človeka, ki se 5x zasuče vsakič, ko se veter nekam obrne. Gnusi se mi sama misel, da takšni hodite po svetu. Zaradi takšnih izmečkov, ki se nikoli v življenju niste postavili za ničesar, je svet takešn, kakršen je - in to leti na vseh ostalih 30% izmečkov Slovenstva, ki ste se šli takoj cepit brez kritičnega razmisleka, ker ste oprane budale. Smeti človeštva.


Quote
Glede cepljenja sem bil jasen: vsak, ki se je šel cepit je večal verjetnost, da se tebi ne bo treba, in da bo zate ukrepov konec.

Ti si "egomaniacal" kreten, ki se je šel prvi trenutek cepit, zato, da si lahk naprej zganjal svoje postopaško cignastvo in se valjal okrog.

Saj je lepo reku en model, da ste NPCji raje pripravljeni umret, kot bit javno marginalizirani. Ste pač šibko čredno govedo, ki brez čredne identitete, nimate lastne identitete, zato ste pripravljeni rajši crknit, kot da bi bli samo za leto izločeni iz družne. Zdrizasta drhal brez hrbtenice.

Kar je pa najbolj groteskno je pa to, da si pol še priznal, da si zajebal samo tolk, da si se pol še enkrat obrnu okrog in reku, da je cepljenje v bistvu smiselno. Enako si naredu glede migrantov in kulturno marksistične socialne kuge. Najprej si vse podpiral, pol si začutu, da piha močan veter odpora in si se naenkrat zasukal naokrog samo tolk, da si se pol, k si začutu, da bodo globalisti vendarle zmagali v tem boju, še enkrat obrnu okrog. K si pač izmeček.


Quote
Nobene promocije, siljenja ali prepovedi. Glede ščurkov sem omenil slovenski projekt fitnes čokoladic. 
Gre zato, da zakonodaja nekaj omogoči, kot je naprimer to vzpostavleno za recimo jedi z morskimi sadeži.

In po vsem napisanem je čist logično, da podpiraš vsiljevanje ščurkov v prehrano. Oba TOČNO IN ZELO DOBRO VEVA, da se ne bo končalo pri tem in boste drugič trdili, da je folk preveč "nEinForMiRaN" in "bReZ dOmIšLjIjE", da bi lahk sam odločal o tem, kaj naj je in se bo ščurke podtikalo v prehrano brez oznak. Vedno je eno in isto in ne dvomim, da bo tudi tokrat. Sm ti že reku, da žri črve in ščurke, kot jih hočeš, samo ne vsiljuj tega ljudem. Če sam nisi človek, ne skušaj iz drugih delat izmečke. Bodi kar si in odjebi.

Quote
Tudi o prepovedi avtomobilov ne boš našel nič drugega kot tvoje blodnje. Bolj dajem v premislek, da se da stvari glede transporta drugače organizirat.. in to podkrepujem z enim odličnim yt kanalom in knjigami. Ne zato, ker bi ti želel prepovedat smrdenje, pač pa zato, ker ti verjetno domišljija ne seže prek tega, da zaprt v svojo kovinsko morilsko škatljico vsak dan delaš zastoje z 5x 2m.

Nizozemci so tu zgledni v razširanju domišljije, kako prijetna so lahko srednje velika mesta, če ne žrtvuješ velikaga dela površine smrdenju. Pa ne gre le za vtis na ulici, tudi statistika glede zdravstvenega, mentalnega stanja in nesreč s hudimi poškodbami je temu v podporo. 

Zanimiv mi je predvsem to, da so se, po tem ko so z enim glasom razlike podprli politiko tudi Nizozemci, ljubitelji prevladujočega stila življenja upirali in demonstrirali. 
Nekaj let kasneje je bilo samo še 7/45 v mestnem svetu proti novi politiki. Če vprašaš danes nizozmece ti ne bo noben reku, da se počutijo manj svobodne s tem, ko so mestne površine nazaj dobili. 

Zgodba je zelo podobna kadilskemu zakonu, ko so prepovedali kajenje v javnih prostorih. Na začetku je bil revolt gostincev in svašta. Še mi smo se zmrdovali, čeprov nikol nism kadil, nekako je bil del folklore, da ko si šel ven, so ti cunje smrdele.

Vprašaj danes ljudi, če bi želeli nazaj v tisto kadilsko stanje. Redko kdo bo za. 
In to je nekako statement, da dokler neko stanje ni vspostavljeno ljudje radi cepetamo na mestu. Predvsem priviigiranci, ki imajo na škodo drugih (če si nekadilec in moraš vohat dim v zaprtem prostoru ker nekdo drug kadi) vzpostavljen sistem tako, da ščiti njihov privilegjih.. ko se potem zadeva pogliha, tako da privilegija ni več (= kadi, kjer boste kadilci smrdeli en drugemu, ostalim pa ne smraditi zraka), to seveda privilegiranci občutijo kot kratenje pravic. pa to ni. 

skratka manjka ti domišljije. 


Jst sem takoj podprl prepoved kajenja v javnih prostorih in to podpiram še danes, kljub temu, da sem kadilec. Meni je to zakon, je pa to nek totalno irelevanten mikro ukrep, ki nima nobene veze z geo-politiko in WEC agendo, ki jo ti podpiraš in oba dobro veva, da si totalno navdušen na prepovedjo avtomobilov. Pač sede ti, k si zafrustrirana driska in če ti nimaš avta, pol ga tud jst ne smem imet.

Kako imajo Ta Beli Cigani organizirano gor mene ne zanima. Spizdi gor, če so ti tako všeč ti LibShiti. Ga boš mač čagal z Maročani & Turki.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 19:14
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Pero Pero wrote:

A ni zanimivo, da nad prepovedjo prodaje novih avtomobilov z notranjim izgorevanjem 2035 najbolj pizdijo tisti, ki v lajfu še niso kupil enega novega avtomobila? 

Mal poglejmo, kaj mi preostane, če se nočem odpovedat bencinu:
2035 prepovejo prodajo bencinarjev
2034 lahko kupim enga hudga bencinarja, pa ga vozim ene 10 let
2040, ko bom star 60, kupim enga 2034 V8 in ga vozim do smrti
Al pa prej kupim enga bencinarja, pa ga vozim xy let

Opcij je nešteto, ampak jamrat je lažje :D 


kokr sm jst vidu, po 2035 ne bo možno registrirat dizla ali bencinarja. V primeru, da bo možno še naprej vozit avte, sam novih ne bo možno kupit, sploh ne bi komentiral. Tako ali tako sem skeptičen da bo šla ta eko-naci agenda skoz, ker je en folk kr onrk navezan na svoje avte.

In ko še praviš "a ni zanimivo", ne - a ni zanimivo, da si ti vedno postaviš na stran sistema, avtoritete in družbene moči? Si se kdaj vprašal zakaj to delaš?

No, pol si slabo vidu. To bi bla res totalno neizvedljiva bedarija. Gre izključno za prodajo novih avtomobilov, torej postopen phase-out. Pa moram priznat, da mal dvomim, da se bo zadeva dejansko zgodila, ker se bo 11.5 let jamralo "kje je polnilna infrastruktura?" "kaj pa omrežje" in podobno, noben pa ne bo nič naredil za izboljšanje stanja. Zadnjega pol leta bo pa najprej panika, pol iskanje krivcev, na koncu pa prestavitev datuma. No ja, 12 let je še dolga doba, ampak opisan scenarij me ne bi nič presenetil. 

In ja, še vedno se mi zdi zanimivo, da je najbolj glasen folk, ki ne razume/noče razumet odlokov in še nikoli ni kupil novega avta. 

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 19:31
Originally posted by Pero Pero wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Pero Pero wrote:

A ni zanimivo, da nad prepovedjo prodaje novih avtomobilov z notranjim izgorevanjem 2035 najbolj pizdijo tisti, ki v lajfu še niso kupil enega novega avtomobila? 

Mal poglejmo, kaj mi preostane, če se nočem odpovedat bencinu:
2035 prepovejo prodajo bencinarjev
2034 lahko kupim enga hudga bencinarja, pa ga vozim ene 10 let
2040, ko bom star 60, kupim enga 2034 V8 in ga vozim do smrti
Al pa prej kupim enga bencinarja, pa ga vozim xy let

Opcij je nešteto, ampak jamrat je lažje :D 


kokr sm jst vidu, po 2035 ne bo možno registrirat dizla ali bencinarja. V primeru, da bo možno še naprej vozit avte, sam novih ne bo možno kupit, sploh ne bi komentiral. Tako ali tako sem skeptičen da bo šla ta eko-naci agenda skoz, ker je en folk kr onrk navezan na svoje avte.

In ko še praviš "a ni zanimivo", ne - a ni zanimivo, da si ti vedno postaviš na stran sistema, avtoritete in družbene moči? Si se kdaj vprašal zakaj to delaš?

No, pol si slabo vidu. To bi bla res totalno neizvedljiva bedarija. Gre izključno za prodajo novih avtomobilov, torej postopen phase-out. Pa moram priznat, da mal dvomim, da se bo zadeva dejansko zgodila, ker se bo 11.5 let jamralo "kje je polnilna infrastruktura?" "kaj pa omrežje" in podobno, noben pa ne bo nič naredil za izboljšanje stanja. Zadnjega pol leta bo pa najprej panika, pol iskanje krivcev, na koncu pa prestavitev datuma. No ja, 12 let je še dolga doba, ampak opisan scenarij me ne bi nič presenetil. 

In ja, še vedno se mi zdi zanimivo, da je najbolj glasen folk, ki ne razume/noče razumet odlokov in še nikoli ni kupil novega avta. 




Meni je pa nevrjetno, da ti uspeš najt celo v takih primerih način, kako se postavit na stran sistema in avtoritete in kontra folku. Imaš še v Zeitgeist debati svoj post, k si pršou več let nazaj pljuvat po električnih avtih in kolk je to neumnost. Mism, da si reku, da boš zainteresiran za el. avto, k te bo z enim polnenjem na waken prpeljal, al neki v tem stilu. Kljub temu sm včeri prav vedu, da si pršou spet svoj konformizem in negativo strešat sem noter in sem prav namerno ignoriral, ker si nisem hotel kvarit petkovega večera s tvojim strupom. Res mi ni blo jasno, kako bi se tak fan bencina, kot si ti lahk postavil na stran sistema v tem dotičnem primeru, ampak tebi pač to rata, k si fan tiranije & avtortarnosti.

Biden je pa fajn predsednik, ne? :D Nordstream pa to <3

Upam, da sem res slabo vidu, ker sem prvo stvar razumel tako, kot si jo ti opisal. Men se to jebe, ker ne mislim več kupvat novih avtov in vrjamem, da četudi se tale eko-naci politika uresniči, da se bo še zmeri dalo prit do dostojnih avtov. Nekje sem ujel prav to, da se bencinarjev po 2035 ne bo dalo več registrirat. Ne me narobe razumet - sem zelo vesel, če sem se zmotil.

Btw - na koga sploh tisto leti? Jst sm 4 nove avte kupu v lajfu, zdej pa jih ne mislim več, ker se mi to zdi neumnost. Pač je fajn imet nov avto zaradi garancije, tehničnih etc, sam je cenovno kretenizem, ker so ful precenjeni.


Btw - ko Frogy nenehno vlači sem tiste videe o tem, kako imajo Beli Cigani gor porihtano za svoje pederske kolesarje, nikoli ne omeni, kako Beli Cigani svojim kmetom kradejo zemljo. Mism, da nism zasledil niti enega posta na to temo, kaj se je gor v LibShit Holandiji dogajalo, ko so kmeti protestirali in kako jim vlada na račun eko-nacistične politike skuša ukrasti zemljo. Ampak o tem Frogy ne bo, ker on ne rabi kmetov, da mu bodo prideloval hrano, bomo rajši meli korporativne farme ščurkov  Heart

In Eko-Nacistična politika bo skušala folku pokrasti tudi nepremičnine :

How They Plan to Take Your House: The Agenda 2030 Wealth Transfer



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 20:03
Glede nepremičnin sem videl en podatek za ZDA, kjer mism, da ima srednji razred v lasti nekih 18% nepremičnin, al neki v tem stilu. For the life of me se ne morm zdele spomnit točne cifre in mi je na hitro ni uspelo zgooglat.
Se pravi point je v tem, da trg nepremičnin ti tolk nesorazmeren, kot ostale stvari. Kot omenjeno po kovidnih ukprepih prvič manj, kot 1% folka ima v lasti več, kot 99%. Ne pa pri nepremičninah.

In seveda bodo eko-naci politiko skušal izrabit tudi na tem področju. Če ne boš izpolnjeval Gretinih pogojev, ti bo vlada bajto zaplenila. Mism o tem pač sanjajo. Bomo še vidli, kako bo to šlo skoz.

Cilj je, da ti ne boš mel NIČ, oni bodo imel pa vse in pol tle berem folk, k rajši pljuva po nas, kot po njih. Men je to faking nevrjetno. 


To je men res nevrjetno, k pol pridem sem, pa vidim tam 2020 od unega retarda Beblina post "bOgAtI bOdO iMELi šE vEč, ReVnI pA šE mAnJ" -yeah because you're fucking making it happen you fucking idiot.

Men je prav nevrjetno, kolk je ta folk prizadet v glavo. Sami ste podpiral covid ukrepe. Zakaj sploh folk govori te fraze? A to čist v prazno neki lopetajo v 3 pičke materne? Kaj je point takšnih izjav, če pol podpiraš čist vsako politiko, ki bo elitam prinesla še več in srednjemu razredu pokradla še tisto malo kar ima?
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2023 at 16:05
Pero, faking ne lapej bedarij. Preberi članek v financah, kjer je europoslanc, vodja projekta resolucija 2035 lepo povedal, da se bodo dajatve za gorivo in cestnino na klasičnih avtih DRASTIČNO povečale. Tako da je tvoj scenarij rahlo sfaljen. Dodatno bodo obdavčeni tudi rezervni deli za ta vozila.

Poleg tega je tu vprašanje varnosti....ce v tunelu pride do nesrece dveh električnih vozil eno zagori....je kaj? Aja, kje, električni avti ne gorijo...litij pa fosfor se za šalo pogasita . ..dons s plinskim avtom be smeš v podzemni garažo zarad nevarnosti požara, z elektriko pa ti kr prosto....čeprav ne poznam gasilca k bi to gasil.

Glede omrežja: če dons začnejo gradit, pa da zo vsi plani narjeni, ga v 12 letih v Slo ne morejo naredit. V tem momentu pa ce gremo 20 procentov voznega parka na štrom ne vem, ce v slo še dela kak hladilnik,prkloplen na javno omrežje.

Še enkrat-nism proti toasterjem na kolesih. Sem pa proti skupinskemu evrosamomoru, ce res uveljavimo stvar.


Edited by Šujo - 19.Feb.2023 at 16:07
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2023 at 18:32
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Pero, faking ne lapej bedarij. Preberi članek v financah, kjer je europoslanc, vodja projekta resolucija 2035 lepo povedal, da se bodo dajatve za gorivo in cestnino na klasičnih avtih DRASTIČNO povečale. Tako da je tvoj scenarij rahlo sfaljen. Dodatno bodo obdavčeni tudi rezervni deli za ta vozila.

V to sploh ne dvomim in se mi niti ni dalo tega na dan vlečt, k nima smisla. To mi je blo itak logično, da se bodo skušal vedno bolj izživljat nad vozniki, ker jim je to pač lajf in se hranijo s tem, da se skoz izživljajo nad folkom.


A pol bo možno registrirat avto na benz po 2035?


Quote
Še enkrat-nism proti toasterjem na kolesih. Sem pa proti skupinskemu evrosamomoru, ce res uveljavimo stvar.



Enako. Sicer sem resno skeptičen, če bo šlo to skoz, sam nikol ne veš. In kaj - cel svet bo storil isto, al se nam bo cel svet smejal, med tem, k te bo Greta pošiljala uporabljat javni prevoz, med tem, k se bo ona furala okol z privatnim reaktivcem??

Zakaj vem, da ne Perota, ne Frogya to slednje, da se Greta, Al Gore in ostali carbon miljarderski klub prevaža okol z reaktivci in luksuznimi limozinami, ne bo motilo??
Pero se itak več kot očitno vedno potavi na stran avtoritete, avtoritarnih ukrepov, sistemske moči, Frogyu je pa lajf nek jebem mikromanagement, neskončno sprevedanje in blefiranje in je že več kot desetletje nazaj povedal, da vazali njegovih vazalov njega ne motijo.

Sicer pa mism, da je ful veliko random folka, k svojo identiteto dejansko enači z avtom, ki ga vozi LOL Nekak si mislim, da bi znal bit kar jezni. Bomo vidli. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2023 at 18:45
Glede Ukraine še vedno čakam na Lolijev komentar glede Bidnovega terorističnega napada na Nemško civilno infrastrukturo.

A je vam to normalno, da ZDA takole fuknejo v luft plinovod? A je komu jasno, da škoda za Nemško gospodarstvo pomeni tudi škodo za Slovensko Gospodarstvo?

Nobenega - niti enega samega komentarja tudi na vojno hujskaštvo s strani Fajonke. A vam je to normalno, da ona javno razglaša vojno proti Rusiji? Jst nism v vojni z Rusijo. Jst mam rad Rusijo in Ruse <3 Putina mal manj, ampak Rusi so mi pa kar face <3 Tudi proti Ukraincem nimam nič, če sem iskren.

Se vam zdi normalno, da je Ukraina hotela v Nato?
Se vam zdi normalno, da bi bilo v Ukraini nameščeno jedrsko orožje?
Se vam zdi normalno Ukrainsko 8 letno izživljanje nad 1/6 lastnega prebivalstva, ker so se rodili Ruskega porekla?
Se vam zdi normalno, da je Boris Johnson osebno preprečil mirovni sporazum med Rusijo in Ukraino?

Danes sem spet poslušal nek vojno hujskaški mainstream YT video, ki se mi je vsilil v feed, kjer je neka random glupača razlagalo, kako se Ukraina sploh nima kaj za pogajat z Rusijo in da je treba naprej vojno furat. LOL Pizda pa nekak bi si mislu, da bi to zahojeno človeštvo na tem sekretu od Planeta pršlo vsaj do te stopnje, da bi dojelo, da se je vojnam možno izognit. Pa zgleda, da enim fajn sedejo - in to ne samo korporacijam, ampak tudi random psihopatskim NPC primerkom, mainstream medijem, politikom etc...

Biden BLOCKED Ukraine Peace Deal – Says Fmr Israeli Prime Minister


Dem Congressman CONFRONTED Over Bombshell Nord Stream Pipeline Story



Ukraine War Was ALWAYS About Dividing Russia & Germany




Vsi, ki podpirate mainstream narativ glede Ukraine direktno podpirate korist Ameriškim interesom in škodo Evropi.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2023 at 20:49
Neki folka je pa blo :

Rage Against War Machine protest the billions of dollars the U.S. is spending to arm Ukraine.





Ej Pero - a ta folk, k protestira proti ZDA vojni industriji, je teb debiln? Big smile Se kr neki brezveze brez razloga in po nopotrebnem kurčijo? LOL


Anyways. Moral bi bit takole x100 folka po ZDA in celi Evropi. Moral bi se kar zakampirat in ustavit države - in da bi zadeva imela maximalni efekt, bi isto moral narest Rusi doma.

Če pa bi bli ljudje zbujeni in bi dojel, da v bistvu niti protestirat ni treba, če je populacija "NON COM-FUCKING-PLIENT", pol bi blo še laže. Pol se sam noben ne bi šou več streljat. Oz naj se gre streljat folk, k dela za Raytheon, Biden, naj se grejo streljat Loli in Fajonka proti Putinu, folk pa nj pustijo na miru. It's really that simple, sam pač folk ne dojame. LOL
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 11:22
Originally posted by Heml Heml wrote:

Meni je pa nevrjetno, da ti uspeš najt celo v takih primerih način, kako se postavit na stran sistema in avtoritete in kontra folku. Imaš še v Zeitgeist debati svoj post, k si pršou več let nazaj pljuvat po električnih avtih in kolk je to neumnost. Mism, da si reku, da boš zainteresiran za el. avto, k te bo z enim polnenjem na waken prpeljal, al neki v tem stilu. Kljub temu sm včeri prav vedu, da si pršou spet svoj konformizem in negativo strešat sem noter in sem prav namerno ignoriral, ker si nisem hotel kvarit petkovega večera s tvojim strupom. Res mi ni blo jasno, kako bi se tak fan bencina, kot si ti lahk postavil na stran sistema v tem dotičnem primeru, ampak tebi pač to rata, k si fan tiranije & avtortarnosti.


12 let nazaj sem tukaj napisal "ko bo to drugač, bo vse drugač". In v teh dvanajstih letih je bilo napredka pri dosegu in hitrosti polnjenja ogrooooooooomno in so zelo blizu tega, kar sem še napisal takrat ("A je že na trgu kakšen električen avto z normalnim dometom? (600-900km?)")
Verjetno bodo zadeve v naslednjih 12 letih še napredovale? 

V zadnjih letih v eni direkt furi sicer nisem peljal več kot ~800km, tko kot sem včasih, pa še vedno nisem prepričan, da bi danes kupil električni avto kot edini avto pri bajti za dolge izlete. Vprašaj me čez ~5 let, pa bova vidla, kolk bo napredka. Skor siguren sem, da v 12 letih bo.  


Originally posted by Heml Heml wrote:

Upam, da sem res slabo vidu, ker sem prvo stvar razumel tako, kot si jo ti opisal. Men se to jebe, ker ne mislim več kupvat novih avtov in vrjamem, da četudi se tale eko-naci politika uresniči, da se bo še zmeri dalo prit do dostojnih avtov. Nekje sem ujel prav to, da se bencinarjev po 2035 ne bo dalo več registrirat. Ne me narobe razumet - sem zelo vesel, če sem se zmotil.
Najdi prosim en vir, kjer piše, da se ne bo dalo več registrirat po 2035, pa ti častim karkol boš spil. Čisto VSI viri poročajo o prepovedi prodaje novih avtov z bencinskimi in dizelskimi motorji. 

Originally posted by Heml Heml wrote:

Btw - na koga sploh tisto leti? Jst sm 4 nove avte kupu v lajfu, zdej pa jih ne mislim več, ker se mi to zdi neumnost. Pač je fajn imet nov avto zaradi garancije, tehničnih etc, sam je cenovno kretenizem, ker so ful precenjeni.
Na internet
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 11:51
Originally posted by Pero Pero wrote:



Tale meme z izkrivljeno vilico je nonsense.

Pokaži mi en sam primer iz zgodovine, kjer so se masovni poboji & genocidi zgodili zaradi neposlušnih v družbi. En sam primer.

Neposlušnost ni samo dobra lastnost, kadar status quo nima prav, ampak je v tiranskem nepoštenem sistemu dolžnost.

V končni fazi tudi ni nujno pomen lajfa to, da si samo "useful" asset - useful to whom? Folku, ki podpira vojne in korporativno vladanje državam? No tnx.


Quote
12 let nazaj sem tukaj napisal "ko bo to drugač, bo vse drugač". In v teh dvanajstih letih je bilo napredka pri dosegu in hitrosti polnjenja ogrooooooooomno in so zelo blizu tega, kar sem še napisal takrat ("A je že na trgu kakšen električen avto z normalnim dometom? (600-900km?)")
Verjetno bodo zadeve v naslednjih 12 letih še napredovale? 

V zadnjih letih v eni direkt furi sicer nisem peljal več kot ~800km, tko kot sem včasih, pa še vedno nisem prepričan, da bi danes kupil električni avto kot edini avto pri bajti za dolge izlete. Vprašaj me čez ~5 let, pa bova vidla, kolk bo napredka. Skor siguren sem, da v 12 letih bo. 


Ne gre se sam za dejstva. Tvoj ton je bil aroganten in zatežen [kot je po navadi]. Na sploh mi je ostalo v spominu, da se je folk bolj ko ne norčeval iz same ideje, da bi karkoli lahk zamenjalo fosilna goriva, kar je men osebno bizarno.

Kokr mi je poznano ne obstaja zadosti naravnih virov, da bi se električni avto lahk tolk masovno proizvajal, kot bencinski. [litij za baterije etc] Ajt zelo možno, da se motim. Potem je še vse tisto, kar je Šujo napisal + vpliv baterij na okolje & cena.

Jaz osebno bom zelo vrjetno ostal pri bencinarjih iz čist praktičnih razlogov.


Quote
Najdi prosim en vir, kjer piše, da se ne bo dalo več registrirat po 2035, pa ti častim karkol boš spil. Čisto VSI viri poročajo o prepovedi prodaje novih avtov z bencinskimi in dizelskimi motorji.

Sem zadnič na hitro pobrskal pa nisem našel ničesar. Mism, da sm vidu v Delu, ampak nism šur, ker je blo zelo na hitro. Sigurn sem, da je blo v Slovenščini. Spomnim pa se, da je pisalo, da ne bo možno registrirat bencinarja in dizla. :/

Kot rečeno, če ne bi tega vidu se mi o tem sploh ne bi zdelo vredno pisat.

Zaenkrat bom ostal pri tem, da vam vrjamem, če pa je kaj na tem, bo itak še nasproti pršlo in 2035 ni niti jutr niti nasledne leto.


Quote
Na internet



Man yells at internet :D


btw - veliko folka trdi, da je pizdenje & pisanje po internetu brez pomena, ampak empirija pravi drugače. Prvo ima Britanija svojo 77. vojaško brigado zaposleno zato, da po internetu širi vladne dezinformacije in niso edina vladna institucija na svetu, ki to počne. FBI se je pajdašil s Twatterjem in cel kup enih primerov je na tem področju.
Drugo pa se je ža marsikdaj zgodilo, da se je kaj spremenilo že samo zaradi tega, ker je folk pizdil po netu. Valda se ne da vsega s tem zrihtat, ampak moj point je, da to ni brez pomena.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 13:07
če pizdenje po netu nebi pomagalo, bi mel dons normaln netlix pa psihopati nebi na novo pisal knjig Roalda Dahla in MArka Twaina....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 13:35
pedoflix tako ali tako sux v vsakem primeru, me pa veseli, da so Grahama Hancocka predvajal in povrzočili masovno histerijo NPCjev LOL

ena ženska je izjavla " i'M aN aRcHeOLoGiSt, iF yOu rEsPeCt mY pRofFeSs!oN, yOu wILL nOt wAtCh tHiS sHoW" lol - appeal to authority is not a logical argument.

Seveda ni blo nikjer nobenih kontra argumentov, ampak samo adhomi in apeal to authority & majority.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 14:55
Kar huge news, če je kaj resnice na tem... ampak po drugi strani me nič od Putlerja več ne more presenetiti.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 16:23
N O R D S T R E A M ? ? ? ?

Vladolf Putler je naci novodobni hitler, ampak hoče na novo postvit Sovjetsko Zvezo. Njegovi vojaki so komunajzerji, ampak ob enem nacisti. Če se ne strinjaš z mainstream narativom si "Putler apologist" in nazi ter komunajzer v enem. LOL

Rusija konstantno izgublja, čeprav se frontna linija ne premika. Rusi vseskozi umirajo, se ne znajo boriti, so klovni na bojišču in vseskozi bežijo, ampak še vedno imajo okupiran kar zajeten kos Ukraine.

Ukraina vseskozi in vsak dan zmaguje, ampak ob enem vsak dan prosjači zahod za tanke, bojna letala, topniške izstrelke in vse ostalo možno orožje. General Zalužni je pred kratkim v bistvu Zahod zaprosil za novo vojsko. Kaj se je zgodilo s staro? LOL

Rusija je uradno izgubila že čez 3 tisoč tankov v manj kot 1 letu, čeprav določeni viri trdijo, da ima na papirju 8 tisoč tankov. Po mojih podatkih jih ima sicer 12500, ampak to so sevede teroije zarot in ruska propaganda. Baje celo, da dobršen del teh tankov na papirju ne dela in ležijo po raznih t.i. "tank grave yards", ampak če bo vojna trajala še eno leto, bo po "uradnih" virih Rusija očitno ob 6 tisoč tankov [+] in do konca leta 2024 ob več kot 9 tisoč tankov. Če bo vojna trajala pet let, bodo "uradni" viri nemara trdili, da so Rusi izgubili 15 000 tankov? LOL

Pa kaj če gre za protislovja - we own the narrative, we don't need to be consistent because we're backed by power. Conform. 

Ko se bo izkazalo, da so mediji, politiki in njihovi internet trolli spet lagali in zavajali, bodo enostavno menjali narativ in začeli o nečem drugem, ter se pretvarjali, da se Ukraina nikoli ni zgodila.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2023 at 17:37
* aja pa še eno protislovje :

Putler se vsak dan smeši in na veliko izgublja vojno v Ukraini, ampak če ga ne ustavimo in se NATO ne vmeša v konflikt, bi lahko po Ukraini napadel še Poljsko in Baltske države Lamp Kako, če izgublja in bo poražen že s strani Ukraine?

NPCjem in njihovim medijem takšna protislovja ne pomenijo nobenih ovir pri delanju hrupa in onesnaževanju etra z dezinformacijami...
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2023 at 08:40
Putin je imel včeraj umirjen, strukturiran, izjemno prizemljen govor. Govor, kakršnega ima nekdo, ki ima stvari pod kontrolo. 
 
Zahodni voditelji pa vsi živčni, kar se je pokazalo sedaj v Minhnu. Mimogrede, zakaj hodi Sullivan z Bidenom? Da prevaja njegov gibberish v angleščino. Big smile

Aja, pa k smo že pr vicih ... uno ste vidl? K je Baerbockova rekla, naj se rusi obnejo za 360 stopinj? Big smile Pri nas smo imeli vaškega pevca Fredija Millerja s tako izjavo, nemci pa kar zunanjo ministrico ... LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2023 at 09:53
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Putin je imel včeraj umirjen, strukturiran, izjemno prizemljen govor. Govor, kakršnega ima nekdo, ki ima stvari pod kontrolo. 
 
Zahodni voditelji pa vsi živčni, kar se je pokazalo sedaj v Minhnu. Mimogrede, zakaj hodi Sullivan z Bidenom? Da prevaja njegov gibberish v angleščino. Big smile

Aja, pa k smo že pr vicih ... uno ste vidl? K je Baerbockova rekla, naj se rusi obnejo za 360 stopinj? Big smilePri nas smo imeli vaškega pevca Fredija Millerja s tako izjavo, nemci pa kar zunanjo ministrico ... LOL


Ravno včeraj sem razmišljal, da mi je bil Putin v bistvu do 23.2.2022 daleč boljši državni voditelj od katerekoli zahodnjaške šleve. Kakšne voditelje imamo mi? Big smile Trudeau, Golob, Biden, Macron, Johnson [ta se je sicer poslovil sam je res un kloven svetovnega ranga].... ker je ta folk.  LOL

Meni drugač vseeno totalno bedno, da se je Putin spustil v to avanturo. Pač nestabilnost, kakih 200 tisoč ljudi je umrlo + gospodarska škoda. Pa še občutek imam, da tudi ko se bosta strani izčrpali in bo treba sklenit premirje in nek "sporazum" [sporazumi so tista stvar, ki se je naši politiki nikoli ne držijo niti od daleč in kršijo vse po spisku], bo to območje ostalo nestabilno, kot kak Bližnji Vzhod apa kej... :// Pač Ukraina na Donbas lahko pozabi, ampak po mojem bodo tudi po premirju razne nacistične para vojaške enote hodile na mejo, ustrelile na Donbas par grant iz minometa, malo pomešali drek in se umaknili. Vse dokler ne bo Rusom spet poču film in se bodo spet streljal -_-

A to je una glupa baba, k je rekla, da je Nemčija v vojni z Rusijo, pol pa kokoš od Fajonke takoj za njo? Ah ko bi le imeli ženske v politiki, ne? Pol bi blo vse popolnoma drugače in nobenih vojen ne bi blo več in bi vsi živeli v miru <3

Mism zeleni - ženska je iz stranke Zelenih. Kaj češ drugega pričakovat? LOL To je folk, ki Nemcem odkrito pove, da so vredni manj od tujcev in da jih sovražijo. Rekli so, da je dobro, da bodo Nemci manjšina v lastnih mestih in rekli so, da je dobro, da Nemčiji upada nataliteta, ker to pomeni, da imajo naciji manj potomcev. No Nemci so očitno nevrjetno mazohističen narod, ker so jih očitno znova izvolili. LOL Ta folk je bolan.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Feb.2023 at 12:08
jst se še zmer vrtim okol resolucije 2035....mislm, tut če bodo bencinarje putil, jih bodo obdavčl do neba in jim s tem drastično zmanjšal vrednost. Zdej, če ma nekdo 40+ let star avto, v katerga je vlagal, ga rihtal in ohranjal kot tehnično dediščino....a ni fajn da mu mama država to izjebe v eni sekundi zarad kaprice? Pizdumater pa ekologija no...sej vegani zarad klinčevih stročnic tut več prdijo....a bi se še njih znebil?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2023 at 08:49
reportaža iz Bahmuta



včeraj so Ukrajinci na področju Bahmuta (severno od mesta) izvedli tudi manjši kontra udarec, ki bi znal skopiti Wagnerjevce LOL
ampak ok, počakajmo na razplet, lahko da ne bo nič iz tega, saj so Rusi poslali že okrepitve v "kotel"

01


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2023 at 11:27
A malo mešaš kdo je v "kotlu" in kdo okoli kuri? A tile zemljevidki z nekimi otročjimi lulčki so višek kar zmore UKR propaganda zadnje čase? Patetično.

Sicer pa ... že v štartu te vojaške operacije ni bil ruski plan zasesti XY ozemlja, ampak demilitarizacija UKR. In ta poteka še kako uspešno ravno v Bakhmutu. Povprečna življenjska doba ukrajinskega vojaka na 1. bojni črti v Bakhmutu je 4 ure! Vojna izčrpavanja se nadaljuje.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2023 at 14:13
Ha ha ha, seveda ni bil ruski plan zasesti xy ozemlja, zato pa tudi niso že prej (od 2014 do 2022) pomagali separatistom z vojaško opremo - tanki in oklepna vozila, ki niso bili označeni, so prišli iz Rusije in se nato tudi vrnili v Rusijo, na meji jih je pričakala vojna policija za spremstvo. Vse to je bilo zabeleženo, ampak Rusi seveda o tem nič ne vedo. In zato tudi niso izvedli lažnih referendumom in teh ozemelj, ki jih niti ne nadzorujejo v celoti, priključili Rusiji.

Da povprečne življenjske dobe ruskih zombijev raje ne omenjamo. :D Kot kaže so pokurili vse zapornike, ki so zafiksani hodili po fronti, zato so te masovne vale malo zmanjšali. Še vedno pa razen nekaj vasi (ajde, mestece Soledar) niso osvojili nič omembe vrednega v več kot pol leta.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 354
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Feb.2023 at 14:50
Originally posted by Poli Poli wrote:

... Še vedno pa razen nekaj vasi (ajde, mestece Soledar) niso osvojili nič omembe vrednega v več kot pol leta.
Eh ... ti res prov nočeš razumet kaj se dogaja. 

Medtem kitajci pokazali en velik F U neoconovcem. Haha.  Vsi živčni sedaj. Ne gre po planu. Njihova strategija ... še več orožja poslat v UKR potem pa upamo, da se bo kaj zgodilo. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Feb.2023 at 09:21
ruska propaganda je next level... poleg tega, da so itak uničili prvega Leoparda že nekaj tednov (ali mesecev) nazaj, ko se je začelo govoriti o dobavi, pa Himarsov so itak tudi že uničili več, kot jih sploh je v Ukrajini

01

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 527528529530531 540>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 3,141 seconds.