Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - Impaled Nazarene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Impaled Nazarene

 Post Reply Post Reply
Author
Message
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Impaled Nazarene
    Posted: 10.Jan.2011 at 20:40
Evo, da še jaz nekaj napišem in nočem srat nekomu za vrat, mi ni v interesu. Organizator me pozna in upam da ve, da nimam slabih namenov. Resnično me gre za osebni interes.

Po prepričanju sem antifašist, čeprav nisem pripadnik kakšne antifa organizacije. Pač imam old school predstavo o zgodovini: Hitler je bil fašist, partizani pa ne. Bush je fašist, Gandhi pa ne. Fašisti so za mene vsi homofobi, rasisti, nacisti... Sem mnenja, da je spolna usmerjenost stvar vsakega posameznika in njegova pravica. In nočem se spuščat v debato o predalčkanju, ampak o Impaled Nazarene.

Zelo bi me namreč veselilo, če mi kdo razsvetli tole "metaforo" pesmi Impaled Nazarene:

---

ZERO TOLERANCE

Why should we tolerate pansy faggot shit
Not even in an animal world male sucks male dick

Crawl back under the rock you faggots came from
This is real fucking world, fuck you rinferior rights!

Zero tolerance, no fucking rights
Monkey fucks monkey, punishemnt is A.I.D.S.

It is disgusting!!

Listen you fucking homo boys, your time has come
And if you are a lasebian, you still got a cunt to rape

IT IS UNNATURAL!!

----

Jaz ne najdem prenesenega pomena, skritega sarkazma ali česa podobnega. Najdem čisto sovraštvo do pedrov (oprostite na izrazu, samo zame to ni žaljivka) in ne odobravam takšnih besedil.

Ajd da vidimo... naj se razvije debata, če bo admin dovolil, organizatorjem pa bo tako reklama.

Sorry Mihai, but I would just like to know the true meaning, if exists. Maybe you can reply?
www.sindian-underground.com
www.pekarna.net
www.hieroglifi.net
www.pekarna.tv
www.stuk.org
Back to Top
zludij View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zludij Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 21:18
Pomojem pa ni vsak homofob avtomatsko fasist. Spravljat vse pod eno etiketo je že znak fašizma Vprasaj pol slovenskih ex-post- wanna be partizanov, garant jih je polovica proti pedrom. Niti Tito ni bil pro gay.
Mislim , da ima vsak pravico izrazit svoje mnenje. Če gredo komu pedri na kurac (na neuživajoči način) ima tudi pravico to izraziti.
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 22:11
Jaz jemljem IN kot tak zabavni provokativni 100% alco bend. Ta tekst seveda ni izjema, ne vem sicer kaj jim je ob nastanku tega komada rojilo po glavi, ampak pomoje ni nekaj za se zapičit notr.
Mislim nasplošno raznorazni metal bendi imajo vse žive tekste o posiljevanju nun, rezanju spolnih organov pozerjem, hvalospeve vojnam, balade o smrti Hendrixa, spolnim občevanjem z marsovci, globalnem genocidu nad celotn človeško raso itd... pa se vsi nasmihamo ob tekstih... pač IN ne bi bli IN, če ne bi provociral mal bolj občutljive teme.
Tako si sam jst predstavljam ta bend, kot marsikatero skupino s podobnimi teksti, ap so v real life čist apolitična kul bitja....
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
zludij View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zludij Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 22:15
Se strinjam s Zpencerjem 100%. V razmislek:  zakaj ne recete nic proti cannibal corpse, kjer v besedilih večinoma posiljujejo žive in mrtve ženske, a banda pro-femminism?

Back to Top
pestilence. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Jan.2009
Status: Offline
Points: 2465
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pestilence. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 23:37
Mja, oni so pač proti mnogo stvarem, v tem besedilu pač proti temu. Se pa najde še marsikaj kar jim ne diši^^

Niso pa oni bend ki bi jih bilo treba jemat dobesedno in smrtno resno. Pač, tak imidž furajo, za tem pa ni kaj globjega.

Edited by pestilence. - 10.Jan.2011 at 23:39
"En dan se mi bo strgal vse bom pustu in bom šu." Janez Zmazek-Žan
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 23:39
Men je pa predvsem smešno to besedilo. Argumentacija je precej na "nivoju", bolj mi zvenijo, kot da oponašajo homofobe, ali pa da so vsi nažgani sestavljali besedilo in umirali od smeha. Bolj se je za bati tistih, k se bolj potrudjio od tega, da v besedilo namečejo par inkvizicijskih sloganov.. :)
Sicer sem pa prav v nedeljo videla dva psa samca, ki sta si lulčke lizala :D
Toliko recimo o verodostojnosti (drugega verza).. :))
Očitno imajo vsake oči svojega malarja.


Edited by Prophet - 10.Jan.2011 at 23:56
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2011 at 23:52
Let's ask the band!
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Herod View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 25.Nov.2009
Status: Offline
Points: 348
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herod Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 05:12
Originally posted by rmzd rmzd wrote:


Sorry Mihai, but I would just like to know the true meaning, if exists. Maybe you can reply?


Maybe we should ask Extreme Noise Terror and Agathocles that shared the stage with Impaled Nazarene at the biggest crust / hardcore / antifa festival in Europe - Obscene Extreme...

I personally cannot give an explanation of this and still i believe that picking up on this lyrics makes no sense as the whole metal scene has this kind of stupid maybe retarded kind of lyrics that does not mean anything even for the members of the bands... Here some example of how to feel love for a woman: http://www.darklyrics.com/lyrics/cannibalcorpse/thebleeding.html#2 Do you think this guys really mean it?

As you know me already and as I stated many times I am not a racist, antigay, or anything related to hate and I believe in the freedom of every individual human or animal (ok sometimes i eat chicken but...)...

So please this debate has no sense since this song was written in year 2000 and in between Impaled Nazarene played in Slovenia 3 times:
- 31.01.2005
- 29.04.2006
- 15.08.2008
We do concerts! Not shit concerts! Good concerts!
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 10:39
Make it 4. times:
LJ 2x
Komen 1x
NGO 1x

kar se jaz spomnim
----------------------------

Provokativna besedila pa v metalu jemljem kot opomin kaj vse se grdega dogaja na svetu in ne toliko dobesedno kot si eni to po svoje razlagajo.


Edited by Paparazzi - 11.Jan.2011 at 10:43
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
brdavs View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Mar.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote brdavs Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 12:05
+1
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 12:08
Impaled Nazarene so med drugim bili headlinerji festivala OBSCENE EXTREME, ki je izrazito anti-fa, pro-equality, crust itd.

Mislim, malce se podučite o bendu, pogovarjajte se z njim, preberite kakšne intervjuje in jasno vam bo:

- da niso homofobi
- da niso rasisti
- da niso nacisti

SO PA NIHILISTI IN SOVRAŽIJO ČLOVEŠKO RASO - kot recimo Phil Anselmo (po svojih izjavah sovraži 90% človeške rase - citiram Metal Hammer, November 2010), Gary Holt (v intervjuju za Paranoid leta 2004 meni in Preškotu je povedal, da ne mara ljudi) in še kdo ...

Mislim, kaj ste za vraga tako občutljivi?

Impaled Nazarene so v Sloveniji igrali 4x in pri tem niti enkrat (!!!) niso imeli problema z oblastmi, mediji, policijo, cerkvijo itd. - niti malo. V tem oziru je Marylin Manson (vsaj po odnosu javnosti na Hrvaškem npr.) bil mnogo bolj sporen.

So dober, provokativen, zajebantski bend, ki pije, fešta, igra black metalsko obarvani crust in to je to! So fuckin' what ... Če pa komu niso všeč, naj jih ne posluša, naj jih ne gre gledat itd.

Impaled Nazarene sem videl 3x, se pogovarjal z Mikko, ki v človeškem pogovoru čisto trezen razkriva svoje spoštovanje do določenih ljudi (morda lahko kaj takega potrdi Wasted Tina), meni je celo rekel, da so mu Nightwish OK, kar je zame - iskreno! - res bil šok, hehehe. Je pa zajebant in zna brez dlake na jeziku reči marsikaj.

Med drugim:

''What is more black metal? To sing about goats, burned churches, bleeding angel rectums. I think that's more black metal than Norwegian weather report, haha.'' (citirano iz Metal Maniacs, 2006)

''Fuck Norway!'' - o tem, kaj si misli o grožnjah norveških black metalcev, ki pravijo, da so Impaled Nazarene sramota za blakc metal.

Pa ne pozabimo na pesem Total War - Winter War. Namreč, le-ta kaže videnje ruskega napada na Finsko leta 1939 s čisto finskega stališča - kot agresijo na Finsko. Nič kaj takega ... pač ne marajo Rusov od takrat ... buhuhuhuhuh ... tri četrt vzhodne Evrope je spremenilo mnenje o osvobodilni Rdeči Armiji, ki je leta 1944/45 zagrešila cel kup umorov, posilstev itd. - poleg, seveda osvoboditve od naci škornja. Jebeš - finski nacionalni junak je snajperist Bela Smrt, ki je pobil nevemkoliko ruskih vojakov od leta 1939 v boju mož na moža. Ja, Finci so avtomatski naciji - še posebej, če so to Nightwish, HIM, Children Of Bodom, ali pa Impaled Nazarene.

**************
Sklep:

Bog ne daj, da bi kdaj v Sloveniji igrali ANAL CUNT - uhhhh! Ne marajo nikogar in imajo celo komad HITLER WAS A SENSITIVE MAN :))) Če kdo ne razume fore, jebat ga - ima smisel za humor telegraf štange.

Zdaj pa ne jamrajte več ... Ste metalci al pićke? :D
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
SphynX View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SphynX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 12:31
evo točn tk kt je tegla napisu Clap
We don't need their laws together we destroy. If it's not in your blood you will never understand
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 12:33
zakon spisano, ne bi mogl bit bolje :)
klap klap klap
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Taijfl View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Mar.2009
Status: Offline
Points: 243
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taijfl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 12:44
To tegla, Clap 
 
evo vse jasno in glasno napisano. Mika je velik zajebantski provokator in eni pač tega ne razumejo. Ko so igrali v LJ v K4 je bil na odru v tangicah, bulerjih sončnih očalih in imel na sebi napis fuck me, pač čista zajebancija, bilo je pa to v okviru Rapture turneje.
Zame osebno je to najboljši finski band.Thumbs%20Up
 
Ko oče nek izvoli ko neče drugje je djabe.
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 13:32
TeglaThumbs%20Up
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 15:53
Na koncu še pridem na koncert pa Teglo napijem. :-)
Pa majico mu podarim: Tegla is black metal goat! ali pa od Nirvane "Rape me".


Edited by rmzd - 11.Jan.2011 at 15:55
www.sindian-underground.com
www.pekarna.net
www.hieroglifi.net
www.pekarna.tv
www.stuk.org
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 17:28
Rmzd, pil žal ne bom, ker vozim, hehehe.

Se pa za majico - eno ali drugo ali kar za obe - TOPLO (kiss kiss, honey bunny) priporočam!

KILLING FOR SATAN IS THE ONLY LAW!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 19:57
glede pedrastega besedila:

tudi za intervju za 24ur al preverjeno al kaj je že blo ko so na ulci delal javnomnenjsko raziskavo o istospolnih porokah sm jim povedal, da se mi ne zdi, da sm v položaju, da bi jst odločal o tem, in sm jim skušal dopovedat da to problematiko preveč dajejo na stran prebivalstva, ki ga boli kurac kdo si s kom deli gospodinjstvo in kdo prejema trde kurce v svojo kosmato rit.

enostavno smo vsi posiljeni vsepovprek s tem pojavom, s katerim se res ne da pretežnemu delu od nas ukvarjat in se posledično samo demonizira vsa zadeva, in pol en band pove stvar tko kot je oz. tko kot jo misli... mu pa prepovedujejo nastope.. morda, če nebi tok opletal s tem vprašanjem sploh nebi nastajal taki texti.. isto je z rasizmom in podobno... tolk smo prestrašeni od tega očitno, da bi postrelil in zaprl vsakega, ki bi sploh še pisnil o tej temi...

Edited by frogstomp - 11.Jan.2011 at 19:57
Back to Top
Goatt View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 08.Nov.2010
Location: Srpska
Status: Offline
Points: 840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goatt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 20:47
BOGOVI!!!!!!!!!!!!
Uz očajni ropac umirahu gresi, kupljeni životom: to mre vasiona.
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 20:49
tegla to si pa tok zakon napisov de dobiš pivo naslednič ke se vidmo! :))
ja in mikka je totaln car...

"Impaled Nazarene sem videl 3x, se pogovarjal z Mikko, ki v človeškem pogovoru čisto trezen razkriva svoje spoštovanje do določenih ljudi(morda lahko kaj takega potrdi Wasted Tina), meni je celo rekel, da so mu Nightwish OK, kar je zame - iskreno! - res bil šok, hehehe. Je pa zajebant in zna brez dlake na jeziku reči marsikaj"

toj to... men so IN zakon bend, eden izmed top bendov (top so mi vendarle motorhead) ampak ja so pr vrhu.
ma ja sploh nvem od kje folku de so naciji... deeeej no..
poj bi vrjetn igral na obscenu an, če bi bli naciji, mhm, čurby ma rad nacije phahaha...
pffff .... folk blesov.. :)))
.....
Back to Top
Janchk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 08.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2750
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Janchk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 20:50
sej so bli 2008 tam
Back to Top
_wasted-tina_ View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1866
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _wasted-tina_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 20:51
ja sj vem... mogoče sm mal čudn napisala... :P :))

edit: sj takrat sm hotla it na obscene pa mi ni znesl:)

Edited by _wasted-tina_ - 11.Jan.2011 at 20:52
.....
Back to Top
Bassko View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 249
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bassko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2011 at 22:28
Igrali so tudi na Fuck the Commerce VIII (2005) v Nemčiji.
Festival je veljal za tolerantnega, tudi tazni panksi so bili med organizatorji, če se prav spomnim Je pa priletela piksna na Cepota, ko smo takratni DT igrali nek anti fa komad :)na taistem festivalu.

Edited by Bassko - 11.Jan.2011 at 22:29
Sapienti sat!

Less is more!

Cis dat, bis dat!
Back to Top
Taijfl View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 24.Mar.2009
Status: Offline
Points: 243
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Taijfl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 10:35
Evo to so pravi fani od IN in tk se govori.
Evo Tini so Motorhead zakon, pa se IN tut z njih mavo pošalijo z Motorpenis komadom in logotom na EP-ju, ampak to je metal, v njihovi muziki je kr ogromno motorheadovskega rock'n'rolla (Let's fucking die,Motorpenis, We're satan generation, Ghost riders,... ). Tk, da z tisto šalo nič slabega ne mislijo.
 
Support music and not rummors ! Je reko Chuck in to mora v prvi vrsti držat.
 
666
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 14:16
Sind Impaled Nazarene Nazis?
Back to Top
Herod View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 25.Nov.2009
Status: Offline
Points: 348
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Herod Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 18:05
IZJAVA

Izhodišče usmeritve MPK je ohranjanje in razvoj izročila humanizma, (civilnih) kultur v celoti in/ali posamično.Predvsem neodvisnost, odprtost, strpnost in komunikacija so vodila našega ustvarjalnega delovanja. Temu nasprotne so različne oblike diskriminacije, destruktivnosti in izkoriščanja.
V MPK nihče ni bil in tudi ni, nacist, rasist ali podobno. Zavračamo vse oblike delovanja, sodelovanja ali podpiranja takšnih negativnih pojavov.

Koncertni dogodek The Impaled Nazarene, Bleeding Fist in Nephrolith, ki je bil napovedan 29. januarja 2011 v organizaciji Bangyourbrain in Menze pri koritu, nas je napeljal na ponovno premišljanje o naših izhodiščih v smislu, kdo smo, kje smo in zakaj kaj počnemo. Po številnih internih debatah in glede na zbrane podatke smo ugotovili, da Bleeding Fist ne sodijo v naše izhodiščne usmeritve zaradi podpiranja in sodelovanja na dogodkih, ki simbolizirajo in promovirajo vrednote, ravno nasprotne našim. Na tem mestu poudarjamo, da sami ne želimo omenjene glasbene skupine tako ali drugače “etikirati”, temveč se naše mnenje nanaša na oznako, ki jim je bila pripisana s strani Blood & Honour internetnega glasila. Ker v nobenem javnem glasilu nismo zasledili, da bi se Bleeding Fist kakorkoli opredelil do omenjene oznake, jo demantiral ali obrazložil, nam ni preostalo drugega, kot postaviti pod vprašaj izvajanje omenjenega dogodka v MPK.

Premišljevanje o izhodiščih in usklajevanje programa znotraj kolektiva, kakršen je naš, pomeni dolg in izčrpajoč proces, ki lahko celo nekoliko ovira naše redne organizacijske obveznosti. Zaradi tega in zaradi osebne podpore selektorja programa omenjenega dogodka – Bangyourbrain – ponovnem odpiranju kluba Unterhund v Ormožu, se bo omenjen dogodek (brez Bleeding Fist) realiziral tam.

Menza pri koritu in Bangyourbrain
We do concerts! Not shit concerts! Good concerts!
Back to Top
HerrApfelStrudl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2008
Location: Denmark
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HerrApfelStrudl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 18:45
Pohvalno od "programskih vodij", da znajo postavljati okvire delovanja...

Kdor deluje izven okvirjev, pač nima na takšnem mestu možnosti delovanja.

Tudi mene nič ne moti, če je "zajebancija del koncepta", toda...

Umetniki naj to razjasnijo in naj v nobenem primeru koncertov ne izkoriščajo za prikrito novačenje v neko (levo ali desno) ekstremno ideologijo. Norcev (teh in onih) je trenutno vsepovsod preveč in na organizotorjih leži odgovornost, da raznim "nadpovprečnežem" (da ne zapišem kako drugače), na cool dogodkih kot ponavadi so koncerti, preprečijo "novačenja v klube bedakov". 


Edited by HerrApfelStrudl - 12.Jan.2011 at 18:49
Selbstgespräche
Back to Top
HerrApfelStrudl View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 04.Apr.2008
Location: Denmark
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HerrApfelStrudl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 19:02
sicer imajo pa na tem področju zelo dobro politiko nemci, kjer je natančno definirano "kaj je mnenje in kaj zločin - Faschismus ist keine Meinung, sondern ein Verbrechen!"

kdo poskuša prodajat kakšne neumnosti, ga že javnost neposredno cenzurira - sledijo pa tudi ukrepi, po uradni dolžnosti, ki so v teh rečeh neizprosni.

revčki (kar na primeru podeželjskega brandenburga dejansko
so), ki enkrat postanejo del te (proti)kulture, pa so s strani represivnih organov zelo dobro nadzorovani - vsi koncerti ali zborovanja znotraj miljeja pa so pod kontrolo represivnih organov in javnosti...

senzibilnosti in samocenzure kot je nemška, pa pri nas ni mogoče pričakovat
i

 
Selbstgespräche
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2011 at 21:16
GOAT PERVERSIOOOOOOOOOOOOOOOOOON!




Edited by Ivan - 12.Jan.2011 at 21:17
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 12:57
Originally posted by HerrApfelStrudl HerrApfelStrudl wrote:

sicer imajo pa na tem področju zelo dobro politiko nemci, kjer je natančno definirano "kaj je mnenje in kaj zločin - Faschismus ist keine Meinung, sondern ein Verbrechen!"

kdo poskuša prodajat kakšne neumnosti, ga že javnost neposredno cenzurira - sledijo pa tudi ukrepi, po uradni dolžnosti, ki so v teh rečeh neizprosni.

revčki (kar na primeru podeželjskega brandenburga dejansko
so), ki enkrat postanejo del te (proti)kulture, pa so s strani represivnih organov zelo dobro nadzorovani - vsi koncerti ali zborovanja znotraj miljeja pa so pod kontrolo represivnih organov in javnosti...

senzibilnosti in samocenzure kot je nemška, pa pri nas ni mogoče pričakovat
i

 


A niso imeli v Nemčiji neko prepoved?
www.sindian-underground.com
www.pekarna.net
www.hieroglifi.net
www.pekarna.tv
www.stuk.org
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 13:02
www.sindian-underground.com
www.pekarna.net
www.hieroglifi.net
www.pekarna.tv
www.stuk.org
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 16:38
Originally posted by rmzd rmzd wrote:

Evo našel sem komentar IN na vprašanje o bannanju njihovega albuma v Nemčiji:

In this weak and forgiving time your concerts are being canceled and your albums forbidden by authorities of certain countries. Lots of other bands get away with their political tinted records. How do you manage to be picked out again?
Let´s clear one thing. Our only album that has been banned anywhere is Nihil and that is in Germany alone. All our other albums are available there and worldwide. It is shit webpages like Wikipedia which spread misinformation about this and it does irritate the living fuck out of me. Any glue-sniffing rasta asshole can write there his/hers version of the "truth" and people are stupid and buy it without questioning anything or without bothering to check out directly from the band´s own website what is true and what is not. Why it is always, I have no idea. Somebody seem to have really something against us and unfortunately that somebody has power enough to get our shows cancelled.

Lyrical content

Impaled Nazarene have for most of their history displayed Finnish nationalism (for instance in their song Total War - Winter War about the Soviet-Finnish war in 1939 and 1940), and have been strongly anti-communistic as exemplified in their song Healers of the Red Plague on Rapture.[1] Various samples and references to Nazism are made in their works, however in a 2006 interview singer Mika Luttinen stated that he does not consider himself as a nationalist or patriotic, and is not interested in politics at all.

Other lyrics revolve around war and all things Satanic, though many can be considered rather comical or tongue-in-cheek. The band has also stated that at least one song on every album is to have the word "Goat" in it somewhere (examples: "Goat Sodomy", "Goat Vomit and Gas Masks", "Sadogoat", etc).

Manifest was banned for sale in several nations in the European Union. Mika Luttinen stated as a reaction to this "it seems that basic freedoms such as freedom of publishing and freedom of speech, which are supposed to be supplied under the European Union, are no longer available to us. Thanks for fucking deceiving everyone." The European Union did this due to the supposed Nazi association of the lyrics and Mika has stated again that the lyrics have no Nazi influences. Despite the ban, several of the countries who voted for it still allow active distribution of Impaled Nazarene albums. The only country that has enforced the ban so far is Germany.[citation needed]


Vir: wikipedia

Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 16:42
Podobno, kot sem jaz napisal :)

No vidite - niso naciji! So Finci in pijejo preveč!!! :D Pojejo o drugi svetovni vojni v eni ali dveh pesmih ... buuuuuuh! :) Pojejo o vsem živem in se pač zajebavajo ... provocirajo ... kot Mel Brooks s filmom Tobeornottobe (ne vem, zakaj je tako glup naslov, hehe), ko se norčuje iz naci napada in okupacije Poljske (pomnite: MB je Žid) ali pa Monty Python s svojim Killing Joke skečem (me zanima, koliko veteranov prve in druge svetovne vojne je v resnici zamerilo Pythonovcem ...).

IMPALED NAZARENE = ZAJEBANCIJA!

Če kdo njihove tekste jemlje zelo resno, eh ... takemu ne moreš pomagat.

Pismo, kaj bi človek rekel za Vader, ki imajo pesem Cold Demons (o tankih Pancer v drugi svetovni vojni), pa so Poljaki ...

Med drugim pa je žestoki anti-komunist tudi Jon Schaffer od Iced Earth (poglejmo samo njegov projekt ... ta zadnji, ki ni Demon's And Wizards). Pa je še vedno kul tip - oz. vsaj tak se navzven zdi!


Edited by Ivan - 13.Jan.2011 at 16:48
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 18:57
zgleda moreš bit ocepan trešer, da si lahko privoščiš prepevat o politiki.. pa še to samo čez kapitalizm, nikakor čez komunizm..
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jan.2011 at 19:03
Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Podobno, kot sem jaz napisal :)

No vidite - niso naciji! So Finci in pijejo preveč!!! :D Pojejo o drugi svetovni vojni v eni ali dveh pesmih ... buuuuuuh! :) Pojejo o vsem živem in se pač zajebavajo ... provocirajo ... kot Mel Brooks s filmom Tobeornottobe (ne vem, zakaj je tako glup naslov, hehe), ko se norčuje iz naci napada in okupacije Poljske (pomnite: MB je Žid) ali pa Monty Python s svojim Killing Joke skečem (me zanima, koliko veteranov prve in druge svetovne vojne je v resnici zamerilo Pythonovcem ...).

IMPALED NAZARENE = ZAJEBANCIJA!

Če kdo njihove tekste jemlje zelo resno, eh ... takemu ne moreš pomagat.

Pismo, kaj bi človek rekel za Vader, ki imajo pesem Cold Demons (o tankih Pancer v drugi svetovni vojni), pa so Poljaki ...

Med drugim pa je žestoki anti-komunist tudi Jon Schaffer od Iced Earth (poglejmo samo njegov projekt ... ta zadnji, ki ni Demon's And Wizards). Pa je še vedno kul tip - oz. vsaj tak se navzven zdi!
Njegov zadnji projekt, Sons of Liberty, je anti-super elite, global conspiracy theory projekt, feat. preaching of Alex Jones, nima kake veze z anti-komunizmom (no, proti komunizmu itak ni mogoče kaj imeti, ker je ide(ologi)ja, ki nikoli ni bila res izpeljana, lahko pa bi imel kaj proti socializmu)...v glavnem, Jon Schaefer-  the answer to 1984 is 1776LOL
Tu je Alex Jonesa zelo poslušal tudi Dave Mustaine, ki je Endgame poimenoval po enemu izmed Jonesovih dokumentarcev...
 
We know that you manipulate the markets and blow out the economy
You create recessions and depressions
So that you can consolidate and steal wealth from the middle class
We are awake and we will rise up!
The answer to 1984 is 1776!
We are agents of free humanity
And we are here to stand against your tyranny!
Tip je res bil razočaran, ko je izvedel za monetarni sistem in vso ostalo sranje, o katerem se je govorilo že celo 2 pol. 20 stol...
 
Da nisem off t: No, Impaled Nazarene res ne moreš jemati resno, če so v bendu imeli alexi sexija, sicer pa...kul bend kakorkoliClap ne poznam plat, sporočil ali česarkoli drugega, v živo ko sem jih gledal parkrat so bli pa udarni, tako da...Thumbs%20Up


Edited by Atheist - 13.Jan.2011 at 19:07
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2011 at 00:55
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

zgleda moreš bit ocepan trešer, da si lahko privoščiš prepevat o politiki.. pa še to samo čez kapitalizm, nikakor čez komunizm..
Sej si to tudi privoščijo gostilniški pijanci...in v čem je taka velika razlika med njimi in IN?

Ne razumem kaj se tako spravljaš na thrash že nekaj časa... Namesto, da bi ta žanr spoštoval, ker je najbolj prodajana glasba, kljub svoji underground naravi in stočni drži.

Slayer in še marsikdo si so priborili spoštovanje? a misliš, da njim bilo lahko? Par mescov niso mogli izdat Reign in Blood zaradi Angel of Death. Imeli so veliko hujše probleme kot bendi danes. No, sej mogoče je pa tudi danes tolk v pizdi "metal" muzka. Tankard pijančevanje je bilo smešno takrat, danes pa ko imaš miljon bendov, ko se ga sam nažira al pa polizance, ki igrajo slabo produciran pop pa več to niti ni smešno pa tudi metal več ni.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2011 at 00:56
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Originally posted by Ivan Ivan wrote:

Podobno, kot sem jaz napisal :)

No vidite - niso naciji! So Finci in pijejo preveč!!! :D Pojejo o drugi svetovni vojni v eni ali dveh pesmih ... buuuuuuh! :) Pojejo o vsem živem in se pač zajebavajo ... provocirajo ... kot Mel Brooks s filmom Tobeornottobe (ne vem, zakaj je tako glup naslov, hehe), ko se norčuje iz naci napada in okupacije Poljske (pomnite: MB je Žid) ali pa Monty Python s svojim Killing Joke skečem (me zanima, koliko veteranov prve in druge svetovne vojne je v resnici zamerilo Pythonovcem ...).

IMPALED NAZARENE = ZAJEBANCIJA!

Če kdo njihove tekste jemlje zelo resno, eh ... takemu ne moreš pomagat.

Pismo, kaj bi človek rekel za Vader, ki imajo pesem Cold Demons (o tankih Pancer v drugi svetovni vojni), pa so Poljaki ...

Med drugim pa je žestoki anti-komunist tudi Jon Schaffer od Iced Earth (poglejmo samo njegov projekt ... ta zadnji, ki ni Demon's And Wizards). Pa je še vedno kul tip - oz. vsaj tak se navzven zdi!
Njegov zadnji projekt, Sons of Liberty, je anti-super elite, global conspiracy theory projekt, feat. preaching of Alex Jones, nima kake veze z anti-komunizmom (no, proti komunizmu itak ni mogoče kaj imeti, ker je ide(ologi)ja, ki nikoli ni bila res izpeljana, lahko pa bi imel kaj proti socializmu)...v glavnem, Jon Schaefer-  the answer to 1984 is 1776LOL
Tu je Alex Jonesa zelo poslušal tudi Dave Mustaine, ki je Endgame poimenoval po enemu izmed Jonesovih dokumentarcev...
 
We know that you manipulate the markets and blow out the economy
You create recessions and depressions
So that you can consolidate and steal wealth from the middle class
We are awake and we will rise up!
The answer to 1984 is 1776!
We are agents of free humanity
And we are here to stand against your tyranny!
Tip je res bil razočaran, ko je izvedel za monetarni sistem in vso ostalo sranje, o katerem se je govorilo že celo 2 pol. 20 stol...
 
Da nisem off t: No, Impaled Nazarene res ne moreš jemati resno, če so v bendu imeli alexi sexija, sicer pa...kul bend kakorkoliClap ne poznam plat, sporočil ali česarkoli drugega, v živo ko sem jih gledal parkrat so bli pa udarni, tako da...Thumbs%20Up
Kjer đabadajho leži, tam dlako neresnosti pusti.


Edited by Prophet - 14.Jan.2011 at 00:57
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
vijolice View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 01.Mar.2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vijolice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2011 at 21:42
Uf, hud bend. Cogito ergo sum je recimo en od tistih komadov, ki si ga moram nujno nažgat, ko me kj ornk razjezi, da se ohladim. Sicer se mi pa besedila nikol niso zdela neki sporna, pač tipičen black metal, pof***jmo, požgimo in pokoljimo vse :P
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.May.2019 at 22:59
dej jaz bi si tole temo spodoil za vprašanje, da ne odpiram v rubriki "kupim" pod marketom, ker atm nimam denarja bi pa ob priliki - rečmo kmal - kupil tri CDje od njih.

torej kje lahko kupim tele original cdje - če se da od iste štacune, da se ne zajebavam z več naročili pa poštninami:

- suomi finland perkele
- ugra karma
- decade of decadence

pa ne kake split zadeve s njihovimi drugimi relisi al pač splite sploh ne.
sam original one relis per cd.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.