Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - ZeitGeist
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ZeitGeist

 Post Reply Post Reply Page  <1 158159160161162 163>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 10:40
Alex Jonesa so pa dobr namolzli
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 11:50
Če pa vprašaš Krejzija... Clown Big smile



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 16:17
Res fascinantno je, kako ste se pripravljeni naslajati nad teptanjem pravice do svobodnega izražanja in povsem očitnem politično motiviranem izživljanju nad novinarjem z narobnim mnenjem v eni debati.

Potem pa greste v drugo debato "politika" in se zgražate nad Putinom, ki doma tepta pravice do izražanja in se izživlja nad novinarji z neželjenimi mnenji. LOL lol



Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 16:27
Nihče se ne naslaja. Samo omenil sm kaj se je zgodilo nekomu, ki je često bil prinešen tudi v ta kanal. 
V oči mi je padla cifra. 50 miljonov. Holy fuck... kako lahko nekoga stožiš za vsoto s katero hraniš 10 let eno dobro 100 člansko IT firmo? 

Tale pravniški kanal ima nekatere odgovore na to, vsaj men je zanimivo poskušat razumet ta zapleten sistem pravice in nepravice


Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2022 at 16:47
Pravica do izražanja ne pomeni, da lahko kdorkoli govori karkoli. Sploh če širi neke neresnice, bo za to odgovarjal in Jones se je to moral naučit na lastni izkušnji. 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2022 at 17:31
Originally posted by Pero Pero wrote:

Pravica do izražanja ne pomeni, da lahko kdorkoli govori karkoli. Sploh če širi neke neresnice, bo za to odgovarjal in Jones se je to moral naučit na lastni izkušnji. 


In kdo odloča o tem, kaj je to resnica / neresnica?

Kdo določa, kaj dovoljuje "svoboda" izražanja in česa ne dovoljuje?

Svoboda izražanja je ponavljanje shitlib propagande, kar pa se ne strinja s tem, je pa sovražni govori in širjenje neresnic?

Za vas je svoboda izražanja vrjetno to, da z vsemi ostalimi hive-mind NPC-ji, "svobodno" ponavljate to, kar vam trobijo mediji. LOL

Takim kot si ti vrjetno niti ni jasno, da se boste pri takšnih trendih kaj lahko nekega dne sami znašli na drugem koncu, ko boste nevede kršili najnovejše standarde "politične korektnosti". Ampak ja saj vem, takim, kot si ti, se pa to ja ne more zgoditi, ne? Well Karma is a bitch and you never know.

Sploh pa kakšna je to hinavščina, da na eni strani podpiraš politično motivirano izživljanje nad novinarji na zahodu in zraven tuliš, kakšen tiran je Putin, ki se izživlja nad svojimi novinarji. Tu ne gre za nobeno širjenje neresnic, ampak za političen obračun iz maščevanje Jonesu za njegovo vlogo pri izvolitvi Trumpa.

Največji bedaki pri vsem skup pa so tisti, ki vrjamejo, da je sodiščem in državnim institucijam mar za čustva staršev, ki so v Sandy Hook streljanju izgubili otroke. LOL LOL
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 08:20
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Pero Pero wrote:

Pravica do izražanja ne pomeni, da lahko kdorkoli govori karkoli. Sploh če širi neke neresnice, bo za to odgovarjal in Jones se je to moral naučit na lastni izkušnji. 


In kdo odloča o tem, kaj je to resnica / neresnica?

Kdo določa, kaj dovoljuje "svoboda" izražanja in česa ne dovoljuje?

Svoboda izražanja je ponavljanje shitlib propagande, kar pa se ne strinja s tem, je pa sovražni govori in širjenje neresnic?

Za vas je svoboda izražanja vrjetno to, da z vsemi ostalimi hive-mind NPC-ji, "svobodno" ponavljate to, kar vam trobijo mediji. LOL

Takim kot si ti vrjetno niti ni jasno, da se boste pri takšnih trendih kaj lahko nekega dne sami znašli na drugem koncu, ko boste nevede kršili najnovejše standarde "politične korektnosti". Ampak ja saj vem, takim, kot si ti, se pa to ja ne more zgoditi, ne? Well Karma is a bitch and you never know.

Sploh pa kakšna je to hinavščina, da na eni strani podpiraš politično motivirano izživljanje nad novinarji na zahodu in zraven tuliš, kakšen tiran je Putin, ki se izživlja nad svojimi novinarji. Tu ne gre za nobeno širjenje neresnic, ampak za političen obračun iz maščevanje Jonesu za njegovo vlogo pri izvolitvi Trumpa.

Največji bedaki pri vsem skup pa so tisti, ki vrjamejo, da je sodiščem in državnim institucijam mar za čustva staršev, ki so v Sandy Hook streljanju izgubili otroke. LOL LOL



No, če nisi čist šizo, pol se v dotičnem primeru resnico od neresnice loči po dejstvih. Škorci so mrtvi, al pa niso. Ja lej kurc, so. Starši so crysis actors al pa niso.. hja.. niso bli. To, da je državnim institucijam mar al pa jim ni je konstrukt, ki ima kakršnokoli relevantnost samo v tvoji glavi. Sodišče je tu zgolj arbiter kjer se poravnajo te zadeve. A bi si želel čustveno vpletenost tu? 

Ubistvu cel tvoj argument stoji na.. no, sploh ne stoji. Ne gre za free speech. Že samo zato, ker je šlo daleč iz formata govora.. Govor se načeloma ne kaznuje, to je pravno gledano zgolj obrekovanje.Kle je šlo za to da je človk na svojo medijsko mašinerijo dajal imena in lokacije ljudi, ki so jim umrli otroci v napadu, iz njih naredil crysis actorje in kot posledico so ti ljudje dobil angry mob followerje, skratka take kot si ti, ki se jih da z tako lahkoto naplahtat, ker vse gledaš skoz prizmo svet proti tebi. 

Spušil je pa na sodišču, ker, kot sm razumel, ni sodeloval, ni predložil zahtevanih dokazov etc.. in je fasal default judgement. 

Skratka mene v tej zgodbi predvsem zanima kako so pršli do te številke, 50 miljonov 0_o ta mi je pa res mal huda, karkoli je že človk ušpiču.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 10:50
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:



No, če nisi čist šizo, pol se v dotičnem primeru resnico od neresnice loči po dejstvih. Škorci so mrtvi, al pa niso. Ja lej kurc, so. Starši so crysis actors al pa niso.. hja.. niso bli. To, da je državnim institucijam mar al pa jim ni je konstrukt, ki ima kakršnokoli relevantnost samo v tvoji glavi. Sodišče je tu zgolj arbiter kjer se poravnajo te zadeve. A bi si želel čustveno vpletenost tu? 


A sem se šel jst cepit, al si se šou ti? A sm jst pol spremenu mnenje o tem, ali je melo cepljenje smisel, ali si ga ti? 

Vprašanje glede tega, kdo odloča o tem, kaj je "resnica", je letelo na splošno in ne samo na ta politični proces izživljanja nad novinarjem.

Kdo odloča takrat, ko je beseda proti besedi? Saj vem - vprašanje je bilo retorično. Za vas odloča o resnici tisti, ki ima družbeno moč, vi pa mu sledite, kot goske.

Jaz se ne strinjam s tem, da davki lahko zrihtajo podnebje npr. in ti, spran kakor si, boš temu rekel "climate change denier", ne?  "pOl cApS"

Kako naj vem, da nekega dne ne bodo iz Youtube [največje knjižnice informacij v zgodovini človeštva] recimo kar tako začeli brisati vseh zgodovinarjev, ki jim je dejansko mar do resnice in kažejo konkretne dokaze, ki potrjujejo da je vse, kar smo trdili 10 let nazaj glede teh zadev resnično in da ste vi spet - tako kot vedno - lagali na celi črti? Veš kolk se je nabralo dokazov v zadnih 10 letih :D

Ko mainstream na celi črti popuši vso argumentacijo se po navadi začne posluževati cenzure [moči] <3 

Quote
Ubistvu cel tvoj argument stoji na.. no, sploh ne stoji. Ne gre za free speech.

Totalno gre za free speech in ti si spet tisti šizo, ki je danes tukaj - jutri tam.

Včeraj si bil za "free speech", sedaj pa spet nisi in jutri boš morda spet malo na pol, pa potem 3x obrnil svoj stance. Čist odvisno kam piha veter.

Quote
 Že samo zato, ker je šlo daleč iz formata govora.. Govor se načeloma ne kaznuje, to je pravno gledano zgolj obrekovanje.Kle je šlo za to da je človk na svojo medijsko mašinerijo dajal imena in lokacije ljudi, ki so jim umrli otroci v napadu, iz njih naredil crysis actorje in kot posledico so ti ljudje dobil angry mob followerje, skratka take kot si ti, ki se jih da z tako lahkoto naplahtat, ker vse gledaš skoz prizmo svet proti tebi.

Nisem spremljal tega, ker me ne zanima. Alex Jonesa ne spremljam kaj dosti že skoraj 12 let. Njegov dokumentarc "End Game" in še kakšen zraven so mi bili tam cca 2010 vrhunski.

Tip je prinesel posnetke iz "Bohemian Grove" in je bil prvi človek, ki sem ga jaz zasledil, ki je direktno poimenoval kriminalne elite - "vazale tvojih vazalov", ki tebe baje ne zanimajo, mene pa.

Na primer recimo - "Bilderberg group" - to je tista skupina, ki po besedah vas iz te debate 10 let nazaj, pač ni obstajala in vsak, ki jo je omenil, ste se mu smejali in ga poniževali, da je bebec.
No pa se je kot vedno izkazalo, da smo imeli prav. Skupina res obstaja in gre za kriminalno skupino, kjer z vsakim sestankom udeleženi kršijo zakone svojih držav. No njih nihče ne bo tožil in jim ne bo treba na sodišča. In vas to ne moti, ker to niso vaši vazali, kajne?

"Sandy Hook" me pač ni zanimal, tako kot me ne zanima vsakodnevno streljanje v neki random Brazilski faveli ali v Iraku. Divjaki pač.
Tudi če sem še občasno počekiral kak Jones flick, konec leta 2012 tega tam ni bilo, ali pa sem preskočil, ker me ne zanima.

Je pa zanimivo - Sandy Hook je bil leta 2012. 10 let je minilo. Zakaj je Jones obtožen sedaj?

10 let nazaj ste se mu samo smejali, potem pa se je zgodil Trump. Sedaj je Alex naenkrat postal nevaren terorist in grožnja, ne? LOL Čist slučajno je še FBI raidal Trumpovo poslopje. Kot da tokrat nočejo, da bi sploh skušal znova kandidirat. Ne razumem v čem je problem sicer. Vsem je jasno, da se je 2020 na volitvah goljufalo. Tudi vi to veste in veste tudi, da mi vemo, da vi veste, pa se še vedno pretvarjate. Drugega pač ne znate, I guess.
No očitno tokrat nočejo, da bi Trump sploh vložil kandidaturo.

No pri tem procesu je šlo tudi za maščevanje po mojem. Maščevanje za 2016 vlogo Jonesa pri izvolitvi Trumpa.


Quote
Spušil je pa na sodišču, ker, kot sm razumel, ni sodeloval, ni predložil zahtevanih dokazov etc.. in je fasal default judgement.

to sojenje je bilo ravno toliko legitimno, kot "volitve" leta 2020. Farsa.

Quote
Skratka mene v tej zgodbi predvsem zanima kako so pršli do te številke, 50 miljonov 0_o ta mi je pa res mal huda, karkoli je že človk ušpiču.



Vrjetno so počekiral Jonesov "Net Worth". Saj vrjetno če mu poberejo posvem vse, kar ima, bo ravno za kakih 45 miljonov. LOL

Komunajzerji najraje kradejo privatno lastnino. Laži, čustvene manipulacije in kraja privatne lastnine jim gredo najbolje od rok

Trgovina s čustvi je profitabilna dejavnost. Paraziti že vedo komu morajo kolk visok račun napisat. LOL







Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 10:52
Bistvo vsega pa je to, da ste lani popušili na celi črti s cepivi. Heart Heart Heart  Big smile 💉💉

Vsega nekih 30% folka ste uspeli prepričat s svojo propagando & lažnimi mediji, da so se šli cepit svobodno.
Ostalih cca slabih 20% ste pa posilili z državno represijo - a še vedno ste POPUŠILI tako, kot niste popušili še nikol do zdej. Heart
Big smile In to me zelo veseli.

Z veseljem grem dones, tako kot že celo poletje [in na sploh zadnja 3 leta] skoraj vsak dan v klanec šopat do konca [ junija in julija tudi na 30+ stopinj vročine] in vmes šopat sklece brez skrbi, ker imam čisto kri in noter ni vaše korporativne greznice.  :* Yuhu! <3
 In skoraj 50% Slovencev je tako kot jaz ohranilo svojo kri čisto in so se končno enkrat postavili zase in vi ste popušili <3
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 11:04
Uh, da ne pozabim! <3

tegale spremljam sedaj že vsaj 3 leta [možno, da več] in je postal totalni car na tem pordočju.

obro vprašanje noter : na kateri točki se z akademskimi lažmi & statusom quo enostavno nehamo ukvarjati?
So res vredni našega časa? Ko jim z dejstvi, argumenti in dokazi ne pridemo do živega in je več kot očitno, da jim je edini interes družbeni status, moč in ohranjanje statusa quo, ne pa resnica, so debate z njimi po mojem postale povsem irelevantne.

Kot je rekel "Science advances one funeral at a time"

Evidence For Super Advanced Ancient Technology | Ben Van Kerkwyk



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2022 at 12:20
Originally posted by Millennial.Shitlib Millennial.Shitlib wrote:

Skratka mene v tej zgodbi predvsem zanima kako so pršli do te številke, 50 miljonov 0_o ta mi je pa res mal huda, karkoli je že človk ušpiču.


Quote
Vrjetno so počekiral Jonesov "Net Worth". Saj vrjetno če mu poberejo posvem vse, kar ima, bo ravno za kakih 45 miljonov. LOL

Komunajzerji najraje kradejo privatno lastnino. Laži, čustvene manipulacije in kraja privatne lastnine jim gredo najbolje od rok

Trgovina s čustvi je profitabilna dejavnost. Paraziti že vedo komu morajo kolk visok račun napisat. LOL

kolk predictable : LOL


49 celih pa še neki miljona, so mu shtlib naciji "dosodili", ne 45. Pomota iz moje strani. 

Spodi še piše, kolk je Info Wars ocenjeno zaslužil etc.... Pač uničit ga hočejo. Saj se vidi na 100km. 

Political / economic assassination pač.

Tu ne gre za nobeno "pravico", lekcijo, nihče ne dela karkoli prav ali po kakršnih koli "zakonih" in to vse skupaj nima nikakršne veze z kakršnokoli pravico, unim Sandy Hook, ali čemurkoli, kar je Jones govoru o tem v etru. 
To je lahk jasno vsakomur z delujočo možgansko celico, je pa res, da teli zombiji tukile ne premorejo niti tega. 
V končni fazi, ste milenijci prva generacija, ki je protestirala ZA odvzem pravic, tako da kaj drugega od vas za pričakovat ni...

U glavnem. Jonesu želim vse najboljše. Da se zrihta in da si predvsem uredi zdravje. Debel je in slabo izgleda. Fuck Info Wars, fuck Trump, fuck Klaus Schwab, fuck pedo Gates, fuck all of the communist shitlib scum in particular and fuck all of you. 
Upam, da bo sposoben tole speljat tako, da ga bodo shitlib naciji po žepu užgali čim manj - če je le možno nič. Meni se prav na veliko tega spremljat ne da. Počekiram občasno "banned" na Bitchute, kjer je njegov kanal, ampak niti ne govori kaj dosti o tem in še kar šopa dalje svoj standard stuff.... 


p.s. - Frogy je trdil, da se on kao ne naslaja nad vsem skup, zraven pa je delil link nekega youtube strokovnjaka za pravo, ki se cel cajt na veliko naslaja nad vsem skup, je totalno biased in se na 100km vidi, da sovraži Jonesa, ali pač glumi, da ga sovraži, ker ve, da bo tako popularen na Youtube med ostalimi Shitlib hive-mind zombiji. 
Also : the fuck se folk non stop vtika v prodajo Jonesovih suplementov? Od kod lahk folk kar ve, da so za en kurc? So jih probal? So jih jemal dalj časa in čekiral če delajo? So jih dal na kemične analize in počekiral kaj je noter? Keri faking retardi. Oni to kar na pamet vse vedo.  LOL Jst sm mel vedno feeling, da je njegov stuff, ki ga prodaja čist ok. Nisem pa ničesar nikol probal, ker na splošno nisem fan suplementov. 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2022 at 14:06
Še ena stvar glede izživljanja nad Alex Jonesom.....

Kako to, da se normiji in te "Law expert" kanali iz YT na veliko naslajajo nad tem grotesknim cirkusom, povsem pa ignorirajo sojenje Ghislaine Maxwell ?

Why is that? LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2022 at 10:19

LOL

Zadnič, ko so zasliševali Owen Shroyerja, so ga drkal z lažjo, da bi naj Info Wars prodajali zobno pasto, ki zdravi Covid, pol je pa Shroyer sam vprašal, če mu lahk pokažejo, kje so oni to prodajal in je tip sam preskoču in šou naprej. Tolk o tem, kdo tle laže LOL

Sodnica sprašuje Alex Jonesa če so njegovi suplementi FDA approved.... FDA approved? You mean like the covid "vaccine"? LOL LOL Kaj imajo njegovi suplementi sicer veze z Sandy Hook? Res se na 100km vidi, da je šlo za totalno političen proces, ki je imel en sam cilj utišanje Alex Jonesa....


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2022 at 12:36
Originally posted by Heml Heml wrote:

Še ena stvar glede izživljanja nad Alex Jonesom.....

Kako to, da se normiji in te "Law expert" kanali iz YT na veliko naslajajo nad tem grotesknim cirkusom, povsem pa ignorirajo sojenje Ghislaine Maxwell ?

Why is that? LOL


Iz istih dveh kanalov:







Jst kakšne naslade v teh kanalih ne vidm, zgolj entertaining obliko informiranja in analiziranja. Kakšni so postopki, kakšne obrambne strategije obstajajo in za katere so se odločili. 
Skratka, še 1x. Mene je zanimal kako so mu naračunal ta znesek. In ta znesek je samo za prvi od še nekaj trialov, ki jih bo prestal do konca jeseni. Da bi Jones bankrotiral je neverjetno. Ko so delal analizo prepleta njegovih podjetij in slamnatih podjetij so rekl da lahko neki pavšalno ocenijo, ampak je tok zapleteno, da se ne da izračunat ničesar s kakršnokoli gotovostjo. Vejo samo to, da je 800k dnevno delal z enim izmed podjetij na vrhuncu. Pravno je nemogoče, da bi mu karkoli dokazali in na papirju bo izgledalo ok, da je človk in njegove firme v bankrotu.

Kot razumem je sodba sestavljena iz =https://www.odblaw.com/blog/compensatory-vs-punitive-damages/kompenzacijskega in kaznovalnega dela



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2022 at 13:32
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:


Jst kakšne naslade v teh kanalih ne vidm,

Kakšno sprenevedanje LOL

Un tip se cel cajt norca dela iz Jonesa, osevno pljuva po njem in njegovih suplementih. Men se prav zaradi tega ni dalo gledat celega videa.
Mism, če se greš nekega "Pravnega strokovnjaka", a lahk vsaj svoj osebni bias odložiš, preden vklopiš kamero, al je to signaliziranje, s katerim potrjuje, da je del vaše "mindless" NPC črede?

Če odložimo kalsično Frogiranje. Vam je zakon, da je Jones obsojen in super vam je, da kaže, da bo najebal, ker ga sovražite. Sovražite ga pa zato, ker je izpostavil določena dejstva, ki jih sovražite, ker ste leni in ignorantski in bi vam bolj ustrezalo, da ta dejstva, kot so "Bohemian Grove" in svetovne elite, nikoli ne bi prišle v mainstream.
Vam ustrezajo debate o trivialnih bullshit stvareh s katerimi vas filajo mainstream mediji in takoj, ko nekdo prekine ta tok, se spravite nanj z vsem sovraštvom. Takšni pač ste. Se lahka sprenevedaš naprej in nazaj, ampak to so zgolj dejstva.
Saj se je lepo videlo pri cepivih. Takoj si se letel pritisnit, ker si konformist nezmožen kritičnega mišljenja. Valda ti gre na kurac folk, ki te opominja na to, da si se zajebal, ker nisi sposoben razmišljat z lastno glavo. Ne gre se tle za nobene "mrtve škorce", ampak tvoje sovraštvo do tistih, ki izpostavljajo neprijetna dejstva.

Btw - Alex Jones spet en prvih, ki je govoril o Epsteinu mnogo let pred njegovo aretacijo in spet so se mu tebi podobni NPC-ji smejali, da je nor.

Quote
Da bi Jones bankrotiral je neverjetno.

Kaj pa naj naredi? A naj kar potala vsem parazitom denar, za katerega je delal cel lajf? LOL

Quote
Vejo samo to, da je 800k dnevno delal z enim izmed podjetij na vrhuncu.


A to je uno, k je "obramba" kar izročila vsebino Jonesovega telefona tožilstvu. LOL Res legit sojenje, ni kaj. Mism kaj pričakovat drugega, če se na 100km vidi, da je v vlogi "sodnice" neka komunajzerska, feministična, zavaljena, ideološko obremenjena politična aktivistka.

Še vedno me zanima kaj imajo njegovi suplementi s Sandy Hookom? Zakaj jih ta pujsa recimo v zaslišanju vleče na dan? Zakaj laži o "covid zobni pasti"? Ko je Shroyer reku, če mu lahk to pokažejo, je un sam utihnu in šou naprej. LOL

Mism najbolj komično od vsega je to, da potem vi isti osebki greste javkat, kakšen tiran je Putin. V resnici ni veliko razlike med tem sojenjem ali pa Putinom, k v zapor fukne nekega novinarja, ki mu ni všeč.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2022 at 13:41
- Then they cried out again saying, "Not this one, but Barabbas!"

John 18:40
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Aug.2022 at 12:47
Congress implies UFOs have non-human origins 👽 👽 👽 👽


Quote

It strains credulity to believe that lawmakers would include such extraordinary language in public legislation without compelling evidence. Perhaps members have seen the classified sensor data that prompted former President Trump’s director of national intelligence to state that UFOs exhibit “technologies that we don’t have [and] that we are not capable of defending against” (among several other eyebrow-raising comments).

Most strikingly, Congress’s new definition of “UFO” excludes “man-made” objects.

Over the last seven decades, most UFO sightings involved “man-made” objects, such as misidentified aircraft, balloons, satellites or drones. Yet now, according to Congress, “man-made” objects “should not be considered under the definition as unidentified aerospace-undersea phenomena.”


Quote

In discussions and interviews, NASA administrator Bill Nelson suggested that UFOs encountered by military aircrews in recent years have otherworldly origins. (NASA, it should be noted, is proceeding “full force” on an unprecedented scientific study of UFOs.)

Former CIA Director John Brennan stated that UFOs might “constitute a different form of life.” According to James Woolsey, a fellow ex-CIA director, “something is going on that is surprising to…experienced pilots.”

As Top Gun-trained aviators remain convinced that they observed objects “not of this world,” director of national intelligence Avril Haines – America’s top spy – has not ruled out extraterrestrial origins for UFOs.



Deboonkers as always were WRONG <3


Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2022 at 13:27
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Aug.2022 at 13:56
\m/

- nikol si neb mislu, da bo kdaj padlo uradno priznanje
- še man bi si pa mislu, da bo folku to tolk nepomembno - večina folka po mojem sploh ne ve, al pa jih ne zanima :D LOL

mene je ta tema zanimala mogoč najbol od vsega v lajfu od malih nog. 👽


Also : Zadnič sem gledal review filma "Close encounters of the third kind". Nism vedu, da je Nasa Spielbergu zaradi tega filma poslala 20 strani dolgo pismo in ostro nasprotovala, da bi ta film pršou v javnost. :// LOL - jebeni kamenodobniki - folk držat v ignoranci in izolaciji, za vedno in v kameni dobi.

Sicer pa mi je net tolk fantastično orodje. Ko sem bil otrok, je blo vse kar sem mel, par knjig o tem, mogoč par številk revije "Radar", pa tista brezvezna oddaja Arturja Clarka. Tolk težko je blo dobit karkoli v zvezi s tem.

Nikoli nisem slišal za Dr. Hyneka, Jacques Vallee-ja, John E. Macka etc.... Na netu imaš vse o vsem. To je tolk zakon. Pa zgodba o Paulu Bennewitzu....

1993 smo gledali un film - "Fire in the Sky" in men ene 10 let nazaj končno potegne, "kaj pa če bi si jst počekiral direktno, kaj pravi Travis Walton" fuck hollywood - in na youtube vsi možni intervjuji z njim direktno. Btw je povedal povsem drugačno zgodbo, kot je prikazuje film.
Pol se spomnem filma Communion - in spet, zakaj bi gledal Hollywood verzije, ko imaš na Youtube direktno kanal od Whitley Strieber-ja.... Heart to je tolk faking zakon :3333

No najbolj od vsega moram rečt, da me je v zadnjem času navdušil Paul Wallis. Kolk je ta človek faking izobražen. Tip pozna lore mitologijo od praktično vsakega ljudstva na tem Planetu in jo je bil sposoben povezat v koherentno celoto, kot še nihče doslej. Vedno sem bil zadržan do Sitchina, Wallis je šel celo korak dlje. Beseda "Elohim", je dejal, da v resnici ne pomeni samo množine, ampak sploh ne "bogovi", ampak "the powerful ones" - in on trdi, da je beseda "Elohim" isto, kot pomeni beseda "Anunnaki". Se ne spoznam na ta jezik, ampak če sta besedi "cherubim" in "seraphim" množinski, ne vidim razloga, zakaj bi bilo narobno sklepanje, da je tudi beseda "Elohim" množinska. Je pa kurac, če si Vatikan in ti to spodbija tvoj monoteizem. LOL Najbolj zanimivo mi pa je, da v takih primerih ateisti & te "natural science" materialisti tečejo na pomoč svojim vatikanskim bratom. LOL kot v primeru prvega dela filma Zeitgeist - kako se jim je to mešalo. jao.
Poleg tega je še povezal medseboj charecterje iz Stare Zaveze in Sumerske mitologije. V bistvu gre, po njegovem, za eno in isto zgodbo.
Kar smešno, ko mainstream znanost noče priznat niti tega, da se je cca 10000 let nazaj dejansko zgodila tista biblijska poplava, ker biblija pa ja ne more imet ničesar prav, kajne LOL  Prava znanost z dokazi pravi drugače. Morska gladina se je v par dneh zvišala za nekih 100m, če ne še več.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2022 at 16:27
Simpatičen intervjujček v enem pogrošnem cajtngu ki mi ga je slučajno ponudilo, na fbju so bili pod njim zanimivi komentarji. Tako zanimivi, da sem jih kmalu nehal brati. 

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/634559932ef8c/midva-ne-bova-resila-sveta
Naslednji članek: Medijka ki se pogovarja z mrtvimi Clown


Edited by devlin - 19.Oct.2022 at 16:29
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2022 at 21:05
Originally posted by Heml Heml wrote:

Kar smešno, ko mainstream znanost noče priznat niti tega, da se je cca 10000 let nazaj dejansko zgodila tista biblijska poplava, ker biblija pa ja ne more imet ničesar prav, kajne LOL  Prava znanost z dokazi pravi drugače. Morska gladina se je v par dneh zvišala za nekih 100m, če ne še več.

Citiram, ker je tematika pogosto obravnavana (in objavim, ker sem zadnje čase dostikrat) na tem kanalu:


Mogoče bo pa še komu zanimivo (to je samo izseček... se splača kompletne oddaje gledat za nazaj... če pa vas ne zanima in vas daje nespečnost, priporočam podcast za v pojstlo :P)
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2022 at 21:55
Randall Carlson je super ja. Pogosto gledam njegov kanal. Kljub temu, da se kopičijo dokazi o t.i. "ancient cataclysm", se mainstream znanost še naprej pretvarja, kot da to ne obstaja. Klasika.

Sicer pa mi je super tudi Ben iz kanala Uncharted X : https://www.youtube.com/c/UnchartedX/videos
Z njegovimi besedami : "I believe there is a need for high quality content that addresses the new science and new discoveries that should affect how we view the past, and to examine the contradictions that are clearly evident on ancient sites, and in our orthodox version of history."
Sem delil kar neki njegovih objav.
Poleg teh dveh še Brien Foerster : https://www.youtube.com/c/brienfoerster/videos


Sicer pa res dolgočasno, koliko časa potrebuje mainstream, da sploh dojame, da je neki na vsem skup. Oni 99% časa in energije vložijo v branjenje statusa quo in ohranjanje položaja, ne pa za dejansko znanost. Prav zaradi takih stvari sem že desetletje nazaj izgubil vsako zaupanje v mainstream znanost, medije in akademijo.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2022 at 19:32
Še 3 imena bi izpostavil na tem področju :

Graham Hancock. Vidim, da je na pedoflixu nek nov dokumentarec o njem.


bo treba počekirat

Mism, da ti wiki za takega človeka, kot je Graham Hancock napiše, da je PSEVDO ne vem kaj - psevdo znanstvenik, al psevdoarheolog al whatever, takrat se človek mal zamisli nad našim svetom in pol so vsi šokirani, ko je zaupanje v "stroko" dones tolk nizko, da se je šlo prostovoljno cepit vsega nekih 30% spranih ovac. LOL
Ne me jebat. K so Graham Hancocka in Ruperta Sheldraka cenzrurirali že skoraj 10 let nazaj na unem TedShitu, mi je blo jasno, da tle neki ornk ne štima.

In ja : Rupert Sheldrake. Heart
Zadnič sem si še enkrat šel poslušat par celih njegovih predavanj na temo "Science Delusion" in pa "Science set free".

Pe še enkrat bom zamoril z njim : Paul Wallis. Vedno sem bil rahlo zadržan do idej von Dänikena ali Sitchina, no po tem, ko sem kar enih vsaj 100 ur zabil za poslušanje Wallisa, se mi dozdeva, da bi zelo znalo bit neki na vsem skup.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Oct.2022 at 22:38
Ne dokler to ne potrdi Alex Jones. :D



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2022 at 14:15
Zveni, kot bi demenca Biden narobe iz teleprompterja prebral cifro :

Sandy Hook families want Alex Jones to pay up to $2.75 trillion in damages as he seeks new trial



LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2022 at 13:26
 LOL hahaha

Quote

A show with a truly preposterous theory is one of the streaming giant’s biggest hits – and it seems to exist solely for conspiracy theorists. Why has this been allowed?


Pedoflix TV show je " dAnGeRoUs ", pol si gredo pa par doz  netstiranega "cepiva" vbrizgat LOL

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2022 at 13:46
A, to je nekaj takega kot to?



Edited by devlin - 04.Dec.2022 at 13:46
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Dec.2022 at 14:17
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2022 at 22:00
Sicer ne gledam serije, ker mi že kot prvo Pedoflix smrdi, kot drugo pa sm se Hancocka večinoma naposlušal 10 [in več] let nazaj in je za moj okus mnogo preveč konservativen.

Se je pa seveda mainstream vernikom zmešalo. Kako si le drzne nekdo še vedno izzivati njihovo dogomo. In vse po enem in istem vzorcu. Appeal to authority, appeal to majority in pa ad hom osebni napadi, ter seveda popolno ignoriranje vseh dejstev in dokazov. Marsikaj pove že to, da so kvakademiki lobirali pri lokalni vladi, dokler ta Hancocku ni prepovedala izkopavanj.

Sicer pa nova odkritja v geologiji podpirajo Hancockovo idejo, ampak saj vemo, da materialni dokazi establishment vernikom nikoli niso predstavljali nobene ovire pri vsiljevanju svoje vere...

Me pa veseli, da normiji to masovno gledajo in se izobražujejo in to je resnični razlog zakaj se vernikom establishmenta zdej meša. Mladi ljudje bodo gledali to serijo in morda bo kdo od njih nadaljeval delo in se odločil za študij arheologije / zgodovine in kasneje izzval establishment laži.
Kot pravijo "science advances one funeral at a time" in nekoč bodo normiji morda celo dojeli, da je mel Hancock prav....
Anyways.... Veseli me, da so nad odzivom establishment vernikov zgroženi mnogi, ki se recimo ne strinjajo z Hancockom, pa sedaj končno vsaj vidijo, kako vse skup v "znanosti" deluje. No saj se je lepo pokazalo, kaj je "znanost" pri covidu. Verniki so se šli nekritično in brez razmisleka na komando cepit z neznano in netestirano substanco LOL
"znanost" naredi to, kar rečejo korporacije in znanstveno je vse, kar je v interesu korporacij, kar pa ni v interesu korporacij je "psevdoznanost".

Netflix hit series “Ancient Apocalypse” causes huge backlash in Entertainment Media Complex



p.s. Hancock seveda nikjer ni nikoli omenjal "alienov", ampak bebcu zgoraj se valda ni dalo niti tega preverit. LOL

Že samo to, da ti ti bedaki razlagajo, da najprej ni bilo nič, potem pa je čez noč iz plemenske ureditve zrasla Sumerska civilzacija s politiko, mesti, agrikulturo, pisavo, jezikom, pravom, organizirano religijo, valuto, sodišči, vojsko, notami, glasbo in praktično vsem, kar imamo v družbenem smislu danes, je zelo groteskno. Najprej nič, pol pa to. LOL
Vedno znova nam establishment klovni prodajajo ideje, da iz nič nastajajo stvari. Vesolje je nastalo iz nič, življenje je nastalo iz nič, civilizacija je čez noč iz nič.... yeah nah..... Ajt, če si kompleten bebec in ti drugi ustvarjajo "mnenje" pol lahk vrjameš takšnim pravljicam I guess....
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2022 at 13:00
Očitno se bo počasi le malo premaknilo naprej tudi na tem področju...

Quote

'Hancock’s claims aren’t “dangerous” or “racist.” They are countercultural. These vile smears are the thrashings of a runaway monoculture that suppresses the discussion of any ideas that challenge prevailing narratives...'




Everything We Think We Know About Early Human History is Wrong



Prav pravilo je, da je folk, ki se na vzven razglaša za velike družbene / politične "progresivce" potem, ko pride do znanosti, najbolj nazadnjaški od vseh. LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Jan.2023 at 10:17
Zanimivo :

Graham Hancocka med drugim "ad hominem" blatijo, da je le "novinar" in ne arheolog ali zgodovinar, kot da to lahko spreminja vrednost informacij, ki jih podaja. Je pa seveda laže napadati status človeka, kot njegove argumente in dokaze, ki stojijo za njmi.

Na drugi strani je bil Philip J. Klass ravno tako "novinar", pa danes v njegovem imenu podeljujejo nagrade Če si priden "Gate-Keeper" in pomagaš pri obči cenzuri, dobiš nagrado! 
 
Če nisi priden novinar, po tebi leti blato, če pa si priden novinar, se po tebi imenuje "nagrada" LOL



Mi je pa v oči padlo tole. Zanimivo - niti omembe o tem na Wiki ali Google :


"THE LAST WILL AND TESTAMENT OF PHILIP J. KLASS

"To ufologists who publicly criticize me, ... or who even think unkind thoughts about me in private, I do hereby leave and bequeath:

THE UFO CURSE: No matter how long you live, you will never know any more about UFOs than you know today. You will never know any more about what UFOs really are, or where they come from. You will never know any more about what the U.S. Government really knows about UFOs than you know today. As you lie on your own death-bed you will be as mystified about UFOs as you are today. And you will remember this curse."

- kar se mene tiče je tu direktno priznal, da je fenomen realen in da njemu nikoli ni bilo v interesu človeško kolektivno razumevanje fenomena popeljati bliže resnici, ampak mu je bilo v interesu ograditi resnico stran od širše kolektivne zavesti.

To ni noben skepticizem. Naloga skepticizma bi naj bila ostranjevanje šuma iz javne razprave, on pa iz javnega dialoga odstranjuje resnico in dejstva, ter jih drži "pod ključem". A.k.a. Gate-Keeping. LOL


Lepo je, da se je v času globalnene prevare imenovane "covid" znanost in znanstvena totalitarnost razkrila celemu svetu. Sedaj mnogo več folka vidi to novodobno religijo takšno, kakršna je v resnici.




"In the history of the study of UFOs, Philip J. Klass takes the title as the leading debunker of the subject. For forty years, his name was practically synonymous with the idea of UFO skepticism. He was regularly cited throughout the mainstream media as an authoritative voice on the subject, and his work helped to stifle acceptance about the reality of UFOs. But Kathleen Marden has investigated the background of Philip Klass and found it to be highly questionable. Back in the 1960s, Klass developed a close relationship with a member of the Soviet embassy in Washington, DC and was suspected by the FBI to have been a Soviet asset. What it looks like is that the intelligence community used this against Klass to enlist his services toward full-time UFO debunking efforts. Without a doubt, Klass’s knowledge of the UFO subject was superficial, but his relentless smear campaigns and personal attacks against leading UFO researchers more than made up for that. To this day, Klass is lionized by the skeptical community, but in fact has left them with a shameful legacy.  "
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2023 at 11:00
Preprosto vprašanje :





"...well...um....I can't.......um.......talk to you about..... um........

.....you know.....uh.....um......ugh.......any potential alien life.....ugh....

.....um.....a...... so .....um...... I'll just leave it at that......"

LOL

wanna bet? Who wants to bet?
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2023 at 15:48
Kaj imaš od tega da se skozi tu jajčaš, tudi če te na vsake kvatre en preleti?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2023 at 16:55
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kaj imaš od tega da se skozi tu jajčaš, tudi če te na vsake kvatre en preleti?


Aja pol priznaš, da nas na vsake tolko časa kaj preleti? Kaj to točno? LOL hahaha

Za razliko od tebe imam prav LOL vsaj v tem primeru.

Enkrat v lajfu se postavi na stran resnice in kontra avtoriteti in tam stoj par let, med tem, ko bo po tebi letel drek iz vseh strani in se ne premakni. Pol boš vidu, zakaj jajčenje, papak kurčevi.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jan.2023 at 17:38
LOL

Ne resno, če predpostavimo da so resnični kaj potem in kaj ima kdorkoli od tega?

Btw a ti sploh veš kdaj so USA radaristi prijavili največ UFOtov?


Edited by devlin - 19.Jan.2023 at 17:43
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2023 at 21:12
Originally posted by devlin devlin wrote:


Ne resno, če predpostavimo da so resnični kaj potem in kaj ima kdorkoli od tega?


Beblin bi zdej kar RESNO o UFOtih? Big smile

A niso baloni, pa "swamp gass", pa galebi, venera in ostale dezinfo smeti, s katerimi ste tako modro opletali vsa desetletja?

Kaj imamo mi od tega, da bi vzpostavili kontakt s civilizacijo s takšno tehnologijo? Čisto, neomejeno in skoraj zastonj energijo? Revolucijo transporta? Čisto in napredno tehnologijo? ...NAAAH!

Ne pozabi se zdej zasukat v drugo debato in it naprej modrovat o tem, kako moramo žret ščurke, da ne bomo preveč ujezili klimatskih bogov! LOL


Quote
Btw a ti sploh veš kdaj so USA radaristi prijavili največ UFOtov?


Aja USA radaristi so prijavili UFOte? Od kdaj pa to? A si šur, da niso bili baloni, galebi, insekti ali s čimerkoli že opletajo dezinformatorji ta teden? LOL

According to who? Snopes? Big smile






Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2023 at 08:29
Kako naj bi vzpostavili kontakt? Mislim da mi tu nismo faktor.

Največ ufotov so prijavili radaristi, ko so preizkušali drona x-7 in še en cigarillo serije x z človeško posadko. 
Pa če predpostavimo da so od takrat v groom lakeu (ali kjerkoli zdaj že top skret poskuse delajo, ker je area 51 samo še turistična atrakcija oz. distrakcija in so večino kapacitet preselili drugam) spali, potem je verjetno na našem nebu res polno nezemljanov.
To smo vedeli vsi ki nas (je) fenomen resno zanima(l) preden so snopes sploh obstajali.

Drgač pa klasičen Dyz Heart


Edited by devlin - 27.Jan.2023 at 15:41
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2023 at 17:25
Originally posted by devlin devlin wrote:

Kako naj bi vzpostavili kontakt? Mislim da mi tu nismo faktor.

Največ ufotov so prijavili radaristi, ko so preizkušali drona x-7 in še en cigarillo serije x z človeško posadko. 
Pa če predpostavimo da so od takrat v groom lakeu (ali kjerkoli zdaj že top skret poskuse delajo, ker je area 51 samo še turistična atrakcija oz. distrakcija in so večino kapacitet preselili drugam) spali, potem je verjetno na našem nebu res polno nezemljanov.
To smo vedeli vsi ki nas (je) fenomen resno zanima(l) preden so snopes sploh obstajali.

Drgač pa klasičen Dyz Heart





Še ni 3 leta, kar si se tu javno non stop norčeval iz tega topica, sedaj pa te to naenkrat "zanima" LOL LOL

Zdej naenkrat UFOti niso več baloni, "swamp gass", kitajske svetilke, planet Venera, narobe identificirani svetilniki in podobno sranje - sedaj so valda vse droni in "black project" plovila. Vse, samo alieni niso. Lamp Ja Beblin. To bo ja. LOL

In kje imaš dokaz za podatek, da bi naj radaristi karkoli neznanega identificirali? Kakor je meni znano do nedavnega URADNO radaristi nikoli niso identificirali ničesar neznanega. Celo glede Belgijskega UFO vala konec 1989 in začetku 1990 so lagali, da ne obstajajo nobene radarske slike, kljub temu, da je radarski tehnih Belgijskega letalstva na kameri razlagal, da obstajajo radarske slike plovil. 
Samo, da je veter malo zapihljal v drugo smer, pa je Beblin obrnil ploščo. LOL Kaka komedija!


Seveda vlade držav ne marajo, da bi ljudje dokončno dojeli, da v Vesolju nismo sami in jim ne sede ideja, da se po nebu gibljejo plovila, nad katerimi nimajo kontrole.
Zato te konstantne laži in zavajanja in neskončno sprenevedanje. Država ne mara izpasti nemočna v očeh vas - torej vernikov.

Poleg tega pa gre tu za grde sociopatske manipulacije. Sociopati svojo žrtev hočejo izolirati od okolice in na podoben način nas država, institucije, akademija, mediji in ostali satanistični establishment hoče izolirati in osamiti, da bi nas laže kontrolirali in z nami manipulirali. So kot posesivni starši, ki imajo svoje otroke zaprte v hišo in jim lažejo, da ne rabijo hoditi iz hiše, ker zunaj ničesar ni. LOL

Niso sposobni odgovoriti na vprašanja kdo smo in od kje prihajamo, si pa umišljajo, da imajo legitimnost modrovati o življenju izven našega planeta, čeprav samega življenja niti približno ne razumejo.

Znanost nas seveda samo še enkrat pušča na cedilu in na koncu vsi vemo, da se bo spet izkazalo, da smo imeli prav - enako, kot smo imeli prav pri cepivih in covid nategovanju.


UFO reports by US troops skyrocket to over 500



Nekateri piloti Ameriške mornarice trdijo, da so ta plovila videvali skoraj vsak dan!


UFO fenomen je v resnici izredno kompleksen fenomen, ki ga človeštvo šele začenja razumeti. Zelo vrjetno gre še za kaj več, kot le "nezemljane" v letečiih plovilih. Zelo vrjetno niti nimamo umerjene metodologije za zajemanje in vrednotenje informacij in mečemo na kup potencialno različne stvari.

Si pa ti lažni "skeptiki" in "gate-keeperji" spet umišljajo, da bodo na svoj ignoratnski in primitivni "one size fits all" način razlagali tolk kompleksni fenomen.

Namesto, da blebetate o stvareh, o katerih nimate blage veze, si rajši vzemite čas in si preberite obsežen material modrih raziskovalcev iz katerih ste se desetletja norčevali : Jacques Vallée, John Mack, J. Allen Hynek, Stanton T. Friedman in tako dalje... Ko boste dojeli, da gre za resno delo resnih ljudi in si boste pripravljeni sploh vzeti resen čas za te zadeve, se sploh začnite oglašat. Do takrat bi blo mnogo koristneje, da bi bili tiho.

Res mi je smešno, da še danes vidim na Youtube naslove v stilu "why we might be alone in the Universe". LOL Znanost ni sposobna razložiti ne nastanka življenja - niti ni sposobna zares razumeti, kaj življenje sploh je. Torej povsem nekompetentni in neuki so nesposobni definirati samo življenje, si pa umišljajo, da lahko sodijo o tem, ali življenje [ki ga ne znajo definirati in katerega izvora ne poznajo] obstaja na drugih planetih.

Ne pozabit, da je urdana znanost še v 80ih uradno zanikala obstoj planetov izven našega sončnega sistema preprosto zato, ker jih niso bili sposobni dokazati. Uradna znanost je sfaliran sistem laži, polna prevarantskih ignorantskih sprevržencev in kompletnih bedakov! 

In ne samo, da je UFO fenomen kompleksen in vrjetno vsebuje med drugim ekstra dimenzije, tudi ugrabljanje ljudi je realno, kljub temu, da se mediji in establishment že desetletja sprenevedajo na tem področju. Stara Zaveza biblije ravno tako zelo vrjetno govori o nezemljanih, kot Sumerski zapisi in zgodovina še vedno laže o tem, kako to ni res. Preveč dokazov se je nabralo. In to nista edina dva vira - celotna zapuščina "mitov" vseh kultur na tem planetu govori o nekih bitjih, ki vsekakor niso človeška.

Moram še omenit, da se mi res upira ta jebena obča družbena shizofrenost in kaotična stopnja družbene entropije, kjer ti recimo na enem nivoju mediji, akademija in ostali gate-keeperji lažejo, kako je vse paranormalno kompleten nonsense, potem pa na malo višjem nivoju razne abecedne agencije tipa CIA desetletja skrivoma raziskujejo vse TOČNO tisto, za kar akademija in mediji populaciji lažejo, da ne obstaja oz. bi naj bil totaln nonsense.
To je zame osebno tolk bolano, da mi na splošno sploh ni več do debat o tem, razen s tistimi, ki so jim jasne vsaj osnove. Vam ni npr. jasno NITI to, da zavest lahko obstaja izven telesa. To je jebena najbolj osnovna stvar. Če vam to ni jasno, vam ni in vam nikoli ne bo jasno popolnoma nič. Vi ste produkti družbenega pranja možganov in materialistične "znanstvene" dogme.

Predolga zgodba je vse skup za en post na enem zavoženem forumu polnem zafrustriranih NPCjev. 


p.s. pred kratkim sem opazil, da je satanistični izrodek iz WEC Yuval Noah Harari z zaničevanjem govoril o duši "soul" in duhu "spirit" in v bistvu kar na svoj arogantno primitiven način izenačil ta dva pojma, kot sopomeniki. Ta anti-človeški izmeček, ki sebe nedvomno smatra za intelektualno "elito", ni sposoben ločiti dveh osnovnih pojmov, ki sta ločeni stvari. LOL 
 
Vi nimate blage veze o nobeni stvari. Zato ste tudi povsem nesposobni odgovoriti na katerokoli bistveno fundamentalno vprašanje in zato vas tudi nihče več, ki ima lastno pamet, noče poslušati.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2023 at 17:34
Tole mi je še padlo v oči LOL. Res skoraj povsem popolna metafora :





Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Jan.2023 at 15:19
Lep esej Clap
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2023 at 11:20
Tole tudi :




Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2023 at 11:22
Originally posted by Heml Heml wrote:

Tole tudi :






text razmazan, skratka iz wiki :

Quote

The invincible ignorance fallacy,[1] also known as argument by pigheadedness,[2] is a deductive fallacy of circularity where the person in question simply refuses to believe the argument, ignoring any evidence given. It is not so much a fallacious tactic in argument as it is a refusal to argue in the proper sense of the word. The method used in this fallacy is either to make assertions with no consideration of objections or to simply dismiss objections by calling them excuses, conjecture, etc. or saying that they are proof of nothing, all without actually demonstrating how the objection fit these terms. It is similar to the ad lapidem fallacy, in which the person rejects all the evidence and logic presented, without providing any evidence or logic that could lead to a different conclusion.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2023 at 17:03
Lepo si se opisal. Thumbs Up
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2023 at 17:36
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2023 at 16:51

Ryan Robbins - UFOs & Disclosure




RICHARD DOLAN ON USO's, AMAZING UFO CASES, GEOPOLITICS AND THE STRUGGLE WITH GOVERNMENT DISCLOSURE



Ta prelepi shizofreni svet klovnov. Samo v ZDA in Kanadi je v 1 letu cca 10 000 prijav NLPjev. Ryan celo trdi, da vrjetno v vsakem trenutku nekdo na Zemlji opazuje anomalijo na nebu.
Če vsameš samo 1% tega, pomeni, da še vedno ljudje vsako leto na svetu vidijo na tisoče nam povsem neznanih fenomenov in mainstream znanost se še vedno pretvarja, da so vse to baloni, galebi, "swamp gass", svetilniki in po novem droni in "black" military projekti - skratka vse, samo ne nekaj, kar je izven njihovega mikro-mehurčka "znanja" o svetu.... ah ja..... morda pa jim čez 100 let klikne? Kdo bi vedel.

Prav nevrjetno, kako nas znanost na celi črti pušča na cedilu.

Znanost ima dobesedno glavo v lastni riti in si v glavo prdi in se zraven zadovoljno treplja po riti, kako razsvetljena in veleumna je.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2023 at 23:45
Leaders in Physics, Philosophy and Ufology 2023


Super mi je, da folk takole komunicira in deli napredne ideje decentralizirano, necenzurirano in onstran medijskih in akademskih gate-keeperjev. Brez raznih fake opic v stilu DeGrasse Tyson & ostale fake pozerske mafije.
Tole bi mogoče vseeno znalo pognati napredek v razumevanju sveta in v približevanju odgovorom na bistvena vprašanja. Od akademije in centraliziranih medijev v prihodnosti ne bo ničesar življenju ali resnici prijaznega imo.

Zelo zanimiv mi je tudi trend, kjer del folka v znanosti začenja spoznavati, da je bistvo vsega v razumevanju zavesti. Po mojem je to bistveno za razumevanje sveta, Vesolja, UFO fenomena in pravega resničnega napredka v fiziki in pravi avtentični znanosti, ne tisti fake korporativni "znanosti", ki je svoj pravi obraz pokazala v globalni Covid prevari.

Ta fake klub gate-keeperjev bi zavest rad povsem znegiral, kot nek odvečen produkt evolucije, ki itak nima nobenega namena, ne smisla. Tisti pozerski izmeček človeštva Sam Harris okol razlaga celo, da nimamo svobodne volje <3 kako uporabna "filozofija" za naslednega cyber-tehno diktatorja nove dobe <3


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2023 at 19:24
Res močno upam, da se bliža dan, ko bomo lahko vsem fake "skeptikom" in "deboonkerjem" tega sveta enkrat za vselej zaprli gobce.

Ta folk nas na silo hoče držat v kameni dobi za vse večne čase.... res upam, da se ta matrica laži enkrat za vselej razdre.

Mism itak mi nikol ne bo jasno, da je nekdo lahko takšen konj v glavo, da dejansko vrjame, da smo sami v vesolju in da je življenje posledica naključnega kaosa.... LOL




"... ON A REGULAR BASIS..."
- bitches!

UFO Swarms Harassing Navy Warships: What’s Going On?



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2023 at 12:25
En cajt nazaj sem videl tole sliko :



Mism, da je legit. Če je res legit, kar mislim, da je, potem me res zanima, po kakšni logiki, so nekateri kar v naprej prepričani, da so piramide v Bosni res nateg? Kako to lahk veš, brez da bi vsaj 1x na enem mestu ornk skopal?

Da ne bi o tem, kako mainstream folk, ki vedno laže o vsem, enkrat trdijo, da je tiste rove Osmanagič skopal kar sam LOL LOL, pol spet drugič se obrnejo okol in trdijo, da so to rovi bivše JNA. Kaj zdej? JNA ali Osmanagič osebno rove pod Bosanskimi hribi koplje? LOL
In če ni nič od tega, kaj so pol uni rovi? Aja saj res - pol so se pa spomnl, da so to ostanki srednjeveških rudnikov al neki... LOL

OSNOVNO IN TEMELJNO PRAVILO fake "SKEPTICIZMA" : "ANY EXPLANATION  - no matter how fucking stupid -  IS BETTER THAN NO EXPLANATION" LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2023 at 00:09
Je legit, samo je slika še kakšnih 20 let starejša (pa posneta z druge strani):



Mislm pa da v primeru Teotihuacana ni šlo za neko naključno odkritje ampak se je vedelo, da so tam stare strukture, katere so potem ob pripravah na 100 letnico neodvisnosti pričel odkopavat in restavrirat.

Kar se bosanskih (ne)piramid tiče - jst temu Samirju ne zaupam - prevečkrat je bil postavljen na laž. Še en članek o tem + ker ste Roberta Schocha že v preteklosti mel v tej debati -https://download.dailygrail.com/subrosa/SubRosa_Issue6-Single.pdf ... članek se začne na 6. oz. 8. pdf strani. Se pravi - prav zgradbe v smislu mehiške Sončeve piramide al pa kitajskih piramid, ki so še vedno kamuflirane kot hribi, naj v Bosni ne bi blo.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2023 at 10:57
kako to misliš "se je vedelo" ? Kdo je vedel, da je v Mehiki pod tem hribom piramida?

Če bi mainstream kvakademiki in ostali izmečki človeštva bili "mnenja", da je to hrib in ne piramida, bi še danes tam stal hrib in vsakdo, ki bi rekel, da je spodaj piramida, bi bil označen za norca & teoretika zarot. Te ni covid ničesar naučil? A nisi videl, kako lahko institucije folku lažejo v faco in folk sprejme vse, kar jim rečejo?

O čem je Osmanagič lagal? Je mal "out there", sam men je kar faca. <3 Tak "free spirit". Cepil se zagotovo ni ;)

Kaj pa so pol tisti rovi dol pod unimi "hribi" ? Jst sm tudi zelo z rezervo jemal Bosanske piramide, sam glede na to, da mainstream, kvakademija & mediji lažejo non stop o vsem, me ne bi presenetilo, da so dejansko piramide dol. Dokler se ne bo kopalo, se ne bo vedelo.  In kopalo se ne bo, ker je te bullshiterje strah, da se ne bi slučajno izkazalo. Celo tisti gnoj človeštva Hawas se oglaše glede Bosanskih piramid in neki modruje. Jst pravim : kopat, al pa tiho.

Za Sfingo v Egiptu se že 30 LET ve, da je stara NAJMANJ 10 tisoč let, pa se ti izmečki človeštva še sedaj pretvarjajo, kot da to ni res. Shcoh je reku, da mu je bilo v cca 20 min jasno, da gre za erozijo dežja in ne reke Nil.

Schoch je reku, da jo je ocenil na 10k let zato, ker ga je blo strah, da ne bi teh egiptoloških idiotov preveč užalil. Na tihem in neuradno je baje dejal, da je prej stara cca 90k let. Mainstream zgodovina je ena sama laž.

Po mojem osebnem mnenju, oz. bolj intuiciji, so izmečki človeštva še posebej ljubosumni na pred-sumersko zgodovino, ker je morda takrat delovala civilizacija drugače, kot od Sumerije dalje.
To mi je edina logična razlaga, zakaj mainstream idioti postanejo povsem histerični, ko jim samo omeniš kašnega Grahama Hancocka ali kaj podobnega.
Nekaj pomembnega skušajo prikriti po mojem. Če pogledaš Sumersko civilizacijo, je praktično identična vsem kasnejšim klonom te civilizacije - od Egipta, Rima pa do današnih ZDA in vsega vmes praktično ni nobene razlike, razen v tehnologiji. Vse ostalo je identično. Sumerci so imeli Šekle za keš. Že samo to marsikaj pove. LOL
Morda - in tu le ugibam, je pred temi klovni bivala tu civilizacija, ki je bila bolj uglašena z okolico in višjimi zakoni stvarstva. Morda se je zgodila neka vojna med nekimi višjimi entitetami in so te izmečki, ki v resnici vodijo civilizacijo danes takrat zmagali. No alternativa pa je, da je bil ta sekret od planeta že od nekdaj takšen sekret, kot je zadnijih nekih 6k let.
Kljub vsem blokadam, cenzuri in nasilju, ki ga zganjajo gate-keeperji, je folk v zadnih 30-40 letih uspel ogromno stuhtat.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 158159160161162 163>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,796 seconds.