Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - SEPULTURA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

SEPULTURA

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Message
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: SEPULTURA
    Posted: 19.Mar.2008 at 12:56
ta bend tud rabmo
s kaseto arise ka mi jo je posodu mato pa jurc-r.i.p.sm začel v bistwu svojo metal karijeroBig%20smiledo takrat sm sam bodycounte poznal pa metaliko

vaše mnenje o tem bendu?
(tisti ka mislite težit kok gnile so tanowe plate-i feel your pain)
roots mi je še kul nekak.
ostale plateDead
čist tanowa pa ma clo ENE par kul komadow


Edited by puzavnar - 21.Mar.2008 at 14:49
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 13:03
sepultura je zame do plate arise, vključno s parimi komadi iz chaos ad. sedaj pa raje poslušam oz. mi bolje sedejo soulfly in cavalera conspiracy kot pa nova sepultura.
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 14:28
Edn prvih metal bandov ki sm jih poznal :)

Schizophrenia, Beneath the Remains in Arise so tri res odlične plate :) Prov un power, ki se ga ne da opisat! Drgač Prov une prve (Morbid/Bestial...) so mi mal smešne, s Chaos A.D. so mi pa začeli totalno morit :( prov res nepotrebna sprememba v zvoku, idejah, vsem...meni osebno po metallici eno največjih razočaranj  :(
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 14:58
Pri meni isto, med prvimi metal bandov(poleg metallice, pantera, slayer)Thumbs%20Up
in so mi vsi albumi super,najbolj seveda Arise, Chaos A.D. vglavnem sekajo, tudi tanova , z novim pevcem, album Dante razsturaClap
Podpiram pa tud Soulfly in Cavalera conspiracy

Sam, roko na srce, ampak ni Sepultura brez MaxaEvil%20Smile



Edited by bostjan_death - 19.Mar.2008 at 14:58
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 15:09
Men dobri do vključno z Roots, čeprav je že ta bedna! Najbolša plata vrjetno Beneath the remainsSmile
Nomen est omen.
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 16:09
en moj prvih in naj bendov! d best plate so Arise, Beaneath the remains in Schizophrenia... Chaos Ad je še kar uredu od tam naprej pa no comment he he. mi je pa všeč da sta se brata Cavalera spet združla 
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 16:58
Ja, tudi en od mojih prvih bendov ki sm jih poslušal. Isto kot ste že napisali, stare plate so zakon, zadnji dve z Maxom sta že bl kr neki, po odhodu pa katastrofa. Najboljša je pomoje kar Schizophrenia, čerpou so tudi ostale tastare zakon.


Edited by Gašper Fatur - 19.Mar.2008 at 16:59
FUCK THE WORLD
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 19:03
Najboljši album je vsekakor (-arise-) Exclamation
Back to Top
Dolen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 246
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dolen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 19:45
Originally posted by danzig danzig wrote:

Najboljši album je vsekakor (-arise-) Exclamation


Men tui!!
Drugač pa tak zakon bend, men en izmed bolših!! Valda pa ko je Max šou, ni blo več isto=/ Drugač pa so mi Soulfly dost bolši od nove Sepulture, čeprav je bil Dante kr kul.
!St. Ilj Hardcore!
Back to Top
joza View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 404
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Mar.2008 at 22:43
Legende! Schizophrenia je pa itak zakon!
Lejga kamerat sam bumf bo nardil!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2008 at 10:21
Najsvetlejša točka je definitivno BTR...Max in Igor sta bila Sepultura, Kisser je sam na BTR igral solaže, ki se jim lahko tako reče, ob skrajno nesposobnem basistu so zelooo daleč prilezli (govorim do leta 1992) in še kako so si zaslužili...
Zanimivost: Max-u, ki leta 1989 še ni znal angleško, kot zdaj, je pri liriki za Stronger Than Hate pomagal Kelly iz Atheist...
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Mar.2008 at 16:57
Kisser ma zakon solaže IMO!
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 13:31
Originally posted by Atheist Atheist wrote:

Kisser je sam na BTR igral solaže

mah...mene sicer ni blo zraven ko so delali komade, vadli in snemali...ampak kolkor js vem je kisser pisal TUDI besedila (ponavadi boljša od cavalere);
na BTR so vsi "clean" riffi njegovi (vključno z legendarnim delom pri mass hypnosis, ki ima eno najboljših solaž sploh);
 tudi komad slaves of pain je cel od KISSERJA (če se ne motim) in ga je igral že v njegovem prejšnjem bendu.


Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 13:42
Se kr strinjam, vulgarisThumbs%20Up
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:17
"Kisser je sam na BTR igral solaže, ki se jim lahko tako reče"
 
Pol je začel drkat brezvezne finte...
Kdo je rekel, da jih ni pisal...res je, da so  predvsem na Arise Kisserjeva besedila odlična:)...
Glede SOP nikjer niti ne piše, sem pogledal na plato, pa ni avtorjev napisanih...
 
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:18
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:22
http://www.youtube.com/watch?v=98P1tfQRymc
Legendarno!!! Folku se utrga pri Inner Self, prav vsiii čupajo:)
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:24
evo tle imaš credits:
  1. "Beneath the Remains" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 5:11
  2. "Inner Self" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 5:07
  3. "Stronger Than Hate" (Sepultura - Kelly Shaefer) – 5:50
  4. "Mass Hypnosis" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 4:22
  5. "Sarcastic Existence" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 4:43
  6. "Slaves of Pain" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 4:00
  7. "Lobotomy" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 4:55
  8. "Hungry" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 4:28
  9. "Primitive Future" (Sepultura - M. Cavalera/Kisser) – 3:08
  10. "A Hora E A Vez Do Cabelo Nascer" (Arnolpho Lima Filho/Mutantes) – 2:23
  11. "Inner Self (Drum tracks)" (Sepultura) – 5:11
  12. "Mass Hypnosis (Drum tracks)" (Sepultura) – 4:22
ne sej js te ne napadam al kaj podobnega, da ne boš mislu.
samo meni se zdi da je kisser močno podcenjen od vedno.
max "egocentrik" cavalera pa močno precenjen.

samo tle v tem zgleda da so si neki razdelili avtorske.
bom poiskal kakšen intervju al neki...nekje mora bit omenjeno to v zvezi z slaves of pain.


Edited by vulgaris - 21.Mar.2008 at 14:26


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:52
glede maxa se motiš
max ma tist kar nima nben.vsaj zame
KARIZMO
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 14:53
ma sej nisem reku da je nima.


Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Mar.2008 at 17:38
 Background vocals on "Stronger Than Hate" by Kelly Shaefer (Atheist), John
Tardy (Obituary), Scott Latour and Francis Howard (Death/Thrash band Incubus).
Thumbs%20Upbeneth the remains

men so taprve plate res ubitačne
pa ep
necromancer
kle max str 16
dudeTongue
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2008 at 22:56

sepultura je bila do albuma roots ena mojih najbolsih bendov...bila sem napisal zato ker po odhodu maxa iz sepulture to ni bil vec isti bend ceprav so ble plate chaos a.d. pa roots mal drugacne od ostalih se mi se zmeri zdijo ful izvirne pac mal spremembe glede na prejsnje plate sam kolk so pa stil tud do takrat spremenil ce gledas od prve plate do roots? razvoj je tud del zivljenja glasbenika tko da lahko razumes da hoce it pri ustvarjalnosti vsak naprej (so pa tud izjeme po celi sceni) ceprov nekaterim bendom pa vseeno kar pase da se ne spreminjajo prevec npr: obituary al pa deicide...sepultura je z izgubo maxa zgubila skor vse tist crnc sploh ni bil primerna zamenjava zanj ze ce zacnemo pri petju...Dead komadi so ratal dolgcas razen par svetlih trenutkov itd



Edited by lord infernus - 27.Mar.2008 at 16:32
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 13:14
pizda je ratu MAX nek šminker pizd kero čupo je mu 90 leta an pizda kako ma zej  an  oblečen je pa še slabš
D.T.P.
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 13:47
Mislim da živimo v letu 2008, če bi bli nonstop enaki, bi še zdaj bili gusarji!Smile

Edited by olci - 09.Apr.2008 at 13:47
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 14:00
Lepo da ste se spomnili na enga najboljših bendov... ZELO lepo!

No, preden se začnemo nestrinjat, naj samo omenim da je najboljša plata od Sepulture... Morbid Visions! Brez heca, tok surova in primitivna hkrati, ampak tok legendarna! Men ma npr. Beneath the Remains (druga najboljša) že čist preveč "clean" zvoke, da ne govorim o Arise, k je popolnoma "spolirana"... Prvi dve plati mata edin taprav zvok, sam prva pa sploh zmaga, še posebej če si jo lastite skupaj z EP-jem Bestial Devastation. Joj, kaj bi člouk dal dab lahk sred oz. prot konc 80-ih šu na njihov koncert... Tongue


Edited by Lunik - 09.Apr.2008 at 14:00
Back to Top
Sine aka Wrba View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 532
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sine aka Wrba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 16:20
Originally posted by venom venom wrote:

pizda je ratu MAX nek šminker pizd kero čupo je mu 90 leta an pizda kako ma zej  an  oblečen je pa še slabš
 
ka ti gledaš al poslušaš??? who cares kak zgleda!!!
If the milk turns out to be sour, I ain't the kinda pussy to drink it.
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 18:36
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Lepo da ste se spomnili na enga najboljših bendov... ZELO lepo!

No, preden se začnemo nestrinjat, naj samo omenim da je najboljša plata od Sepulture... Morbid Visions! Brez heca, tok surova in primitivna hkrati, ampak tok legendarna! Men ma npr. Beneath the Remains (druga najboljša) že čist preveč "clean" zvoke, da ne govorim o Arise, k je popolnoma "spolirana"... Prvi dve plati mata edin taprav zvok, sam prva pa sploh zmaga, še posebej če si jo lastite skupaj z EP-jem Bestial Devastation. Joj, kaj bi člouk dal dab lahk sred oz. prot konc 80-ih šu na njihov koncert... Tongue


Se strinjam, tud prvi oz prva sta  tr00, vrjanta poznega death metalaThumbs%20Up
Curse je zakon komad al pa antichrist, anti cop
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 19:05
Oh da, pa Morbid Visions, Crucifixion, Mayhem, Necromancer... MLJASK!!! Tongue

Ta album bi lahko mirno štel pod (dober) zgodnji death. Smile
Back to Top
venom View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 08.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 838
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote venom Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 19:12
pizda old SEPULTURA je enh najboljših bendow takga več n bo.
sam ku je max uštiman mi ni ušeč
čene je pa tip hard.
 Inner Self pa itak rastura

D.T.P.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Apr.2008 at 20:09
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Lepo da ste se spomnili na enga najboljših bendov... ZELO lepo!

No, preden se začnemo nestrinjat, naj samo omenim da je najboljša plata od Sepulture... Morbid Visions! Brez heca, tok surova in primitivna hkrati, ampak tok legendarna! Men ma npr. Beneath the Remains (druga najboljša) že čist preveč "clean" zvoke, da ne govorim o Arise, k je popolnoma "spolirana"... Prvi dve plati mata edin taprav zvok, sam prva pa sploh zmaga, še posebej če si jo lastite skupaj z EP-jem Bestial Devastation. Joj, kaj bi člouk dal dab lahk sred oz. prot konc 80-ih šu na njihov koncert... Tongue

uja.
toj DEATH metal
men so vse plate zakon!!
mrbit mata roots pa chaos ad.kšne slabe momente
sam so pa vseen zakon
kr se pa tiče nigra.
ma dobr vokal sam najetra mi gre njegova statičnost
zakon so bli na mc.sam čeb se pevc kej bl premikow

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 09:25
Under a pale grey sky WE SHALL ARISEEEEEE!!!!!!!!!!!!!Evil%20Smile
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 14:07
Sepultura je bila do 1992 najboljši bend (zame).Sedaj so pa na žalost najslabši.Z metallico so bli najboljši.Sedaj pa se tekmujeta skupini kdo bo bolj bednUnhappy
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 15:24
Največja žalost je pa to da zgoraj omenjenima skupinama full uspeva ustvarjat vse bolj bedno muziko in da nič ne kaže,da bo kdaj bolje... Unhappy
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 16:46
usaj brata cavalera sta spet skp če ne druzga...
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 16:53
Nazadnje k sm gledu almighty Maxa na Češkem, lohka rečem, da je orenk znucan ratu. Tip se sploh ni neki drl, ampak je dejansko govoru v mikrofon. Ko so špilal Inner Self, je blo čist obupn že. Bolje da gre Max v penzion. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 17:36
Originally posted by Crow Crow wrote:

Največja žalost je pa to da zgoraj omenjenima skupinama full uspeva ustvarjat vse bolj bedno muziko in da nič ne kaže,da bo kdaj bolje... Unhappy


nova plata od soulfly seka ka prasica!!!!!!!!!!
ups toj debata o sepulturiBig%20smileBig%20smileBig%20smile

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
svinska kuga View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote svinska kuga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Apr.2008 at 19:01

hm, men je pa kaos ad ma skor najbolš plata, lahk da zato ker je podobna serija gor k na blood rooted, kar mi je pa naaaaaaaaaajboš!!! najbol CD ever od metala z moje receptorje, mi grejo kocine pokonc k poslušam prvih 11 komadov, k pade pa refuse/rezist pa bol da ni ovir k dobim raketne pospeške ki se ne nehajo do konc biotech is..540km/h, zato u avtu ne poslušam. ostale plate do vključno z against so mi kr, beneath pa arise super! morbid/bestial sm pa šele lan kupu, pa mi komadi pašejo kukr kdaj, sam anticop je pa tak da ne gre iz ušes vn

Zdej novih stvari ne poslušam, mi je dolgcajt
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 16:12
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Oh da, pa Morbid Visions, Crucifixion, Mayhem, Necromancer... MLJASK!!! Tongue

Ta album bi lahko mirno štel pod (dober) zgodnji death. Smile
 
o ja, kok to pašeBig%20smile
 
ta prvi CD je skoz u mojmu avtu..če se s Sajmonom kam peleva da mava karaokeLOL
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 16:50
Big%20smile
Back to Top
Alex View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Aruba
Status: Offline
Points: 449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Alex Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 17:22
Beneath the remains je men the ultimate thrash album. So mi še bolši albumi ampak bol trešerskega albuma pa zame ni.
Give me head 'till I'm dead
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=x1SA786Z6y8&feature=related
 
So bli, pa so šli...
 
Pr Primitive Future lahko tule opazimo/slišimo Maxovo resno nesposobnost na kitariTongue
 
Ta koncert je bil odigran še pred izdajo Beneath the Remains...čeprav piše ob naslovu 1989 naj bi to bilo posneto 1988...
Back to Top
Crow View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crow Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Apr.2008 at 19:39
...sam meni se zdi da Max sedaj bolj kaže svoje nesposobnosti s soulfly in s conspiracy,conspiracy nič novega vse že slišano pri soulfly 
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2008 at 15:18
ma ni lih res,...tesko je kr naenkrat narest spet nek kar se bo slisalo spet uau in super,.pr stari sepulturi je bla kemija tista k je nardila res dobr bend,..in kot celota so bli res band d ga ne najdes..pac roko na srce max je dobr growlou,.tud dns ni tolk slab,..

biu je pac v centru pozornosti lih tku kukr usak peuc,..usak frontman,.jebes njegou stil kok je oblecen,pa kok zgleda,.cist njegova stvar,.

soulfy so bli natepavanje v roots ekstrem sam mislm d je s plato dark ages dokazou da se scasoma da narest spet nek dobrga,.in mu je ratala najbols plata od soulfly,.najbolj agresivna od useh...

Za od cavalera conspiracy je blo prcakvat podobnost z soulfly sj notr spila se rizzo k isto spila pr soulfly in je sicer ful dobr kitarist...

noben pa ne ve kaj bi blo ce bi prsla spet stara sepultura skupej,..lahko bi trgalo gate,.lahko bi biu pa totaln polom,...

kar se tice maxa,.ma pa pac drugacn stil kt ga je mel ucash,.sprajznte se s tem ne p d kurca usak posebej use kar je moznu...

se zmer je legenda in ustvarja musko k je na nivoju,..noben pa ni sposobn cel lajf delat neke revolucionarne muske kokr so jo nardil s sepulturo
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Apr.2008 at 15:23
kar pa se tvoje izjave tice Atheist

ti svetujm da si ogledas tale video,..ti svetujm da poskuss spilat tele riffe pa growlat zdravn na njegoumu nivoju...

max ni bog od kitarista,.nima kej dost pojma kr se je use sam navadu,.nobenga guitar proja,.in videou od nevem koga za pomoc...




http://www.youtube.com/watch?v=vUy0LOr-bAA

Back to Top
Mirjana View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirjana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 01:41
Originally posted by bostjan_death bostjan_death wrote:

Sam, roko na srce, ampak ni Sepultura brez MaxaEvil%20Smile

 
No sej mas zdej Cavalera conspiracy z Maxom in Igorjem pa tudi ni Sepultura...
Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 10:04
Originally posted by Mirjana Mirjana wrote:

Originally posted by bostjan_death bostjan_death wrote:

Sam, roko na srce, ampak ni Sepultura brez MaxaEvil%20Smile

 
No sej mas zdej Cavalera conspiracy z Maxom in Igorjem pa tudi ni Sepultura...


Ker niše zraven Paulota Jr. in KisserjaBig%20smile
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 18:07
sj nism reku da je cavalera conspiracy zdej pa sepultura,..slaba muska pa tud ni ;)
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Apr.2008 at 18:09
ups ne znam brat :shy hehe
Back to Top
engl View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote engl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Jun.2008 at 21:12
Originally posted by doda24 doda24 wrote:

Sepultura je bila do 1992 najboljši bend (zame).Sedaj so pa na žalost najslabši.Z metallico so bli najboljši.Sedaj pa se tekmujeta skupini kdo bo bolj bednUnhappy


točno tko .... do chaos ADja so bli več kot vrhunski .... in če max nebi odšel bi verjetno oni letos bili headlinerji na rock am ring.  mislm .... sepultura bi dons bla konkurenca maidenam Wink


Back to Top
bostjan_death View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 29.Feb.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 165
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_death Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jun.2008 at 10:25
Sepultura je s tem zajebala ker niso našli  sličnega pevca, kot je  Max-ov vokal, npr Ektomorf-ov pevec bi bil tapraviBig%20smile
Pa Metallica pa še posebejConfused, ko James je v kurcu, še posej  na koncertu, pokvari  vse dobre stare komade!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.