Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - GROM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

GROM

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2012 at 13:30
No, pa mi je le uspelo pogledat 2.del do konca! Sicer nimam za povedat niè novega, drugaènega od mojih predhodnikov... napredek je veè kot oèiten! Èestitam! Malo preèekirajte podnapise, Sajmona in njegovih izjav v stilu Metallica Udine, Metallica Beograd bla bla se pa že vnaprej veselim LOL

Rad bi pohvalil tudi Sweet Sorrow možakarja, ki sta vlila veliko spontanosti in dobrih misli v ta del!!!

Še enx èestitke celotni ekipi!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2012 at 19:40
Top shit oddaja! Deri!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.May.2012 at 22:04
:))))) andrejcha... tega se nebi branle ha... tud v unem nalivu... vish na islandiji to sploh ni problem... se kopat v dezhju... usred nichega... k majo izvire termalne vodice... :PPPP

drgach pa, pogledala oddajico... zakon... osebno sam mal pogresham muziko... veliko se govori, malo poslusha... ja ja, sej vem, glede tega ne bo ankol noben zadovoln... ma glih k je tv en tak medij... sej se vrti v podlagi... sam vsaj en cel komad bi lah spustili na oddajo al pa kej... ne vem... :PPPP kakorkoli... to se mi je glih tako utrnilo ob gledanju... sicer pa verjamem, da je vse z razlogom in da ste te scenarije v glavah zhe vse preigrali... in: HOJ NA KUNCERTICH PODPRET SCENO! ja ja ja, kapiiishh :)))))) ajdiii*** 
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.May.2012 at 02:57
YEA!!! Grom ma vas rad :P za nasledno oddajo vas èaka preseneèenje;) morda še kaj zadanete :D :D :D
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jun.2012 at 17:08
Kdaj bo nova oddaja, v kratkem èe prav predvidevam :)
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jun.2012 at 12:45
Živjo! Nova oddaja bo en tedn zamudla zarad dopustov/izpitnga obdobja/poèitnc/obveznosti na rednem šihtu èlanov ekipe hehe- tko, da jo bomo serviral nasledn tork. Se opravièujemo, ampak nasledn tork bo pa 100%. Hvala za razumevanje;)
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2012 at 10:13
Back to Top
Siph View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 25.Apr.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 300
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Siph Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2012 at 19:11
Novice in pa reportaže so kul, raztegovanje enga benda èez celo oddajo pa precej manj, reè se zaène vleèt. Morda raj dva benda v oddaji pa bolj strnjeno vse skupej?
Troll
Back to Top
plecocicho View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Jun.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1521
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote plecocicho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jun.2012 at 22:47
Se strinjam, se posebej, ce je glavna atrakcija pogovor z bendom, ki je zanim toliko kot pogovor s sandi èolnikom
Following our will and wind we may go where noone has been
plekokiko
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jun.2012 at 12:33
se mi zdi, da je dost odvisno tudi od gostov, kok je pogovor razgiban. drgaè pa za nasledne oddaje planiramo še mau drgaèn, razgiban koncept, tko da stay tuned. 
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2012 at 15:29
jen, dva, tri, èetiri:  http://www.youtube.com/watch?v=APNXzNzogr8
Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2012 at 19:36
kva pa vreme :(
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2012 at 19:54
trojka je bla dost dolgocasna, sm jo samo malo preklikala.. sterka je bistveno boljsa, je bolj dinamicna, plus to, da sta skanxa vedno zabavna.. edin slaba je bila izbira placa (tudi ce vsecna ocem), ker se je vsazga avta slisalo bolje kot crta.. reportaze so ble kul, so ble malo daljse in tut zanimive.. vsec mi je bil intervju z early man frontmanom.. maja me nekak ni navdusla, vsak zacetek je tezak, upam, da bo drugic bols.. manj afnanja, bolj zbran (nepismeuhovski) govor.. se da zvadit tut to, da te ma kamera bolj rada.. je bla pa fajna lokacija.. :))

cimvec poudarka informativnosti, gledljivosti, humorju.. cim manj dolgovezenja.. pa ste na konju.. drgac pa cestitke za angazma na sceni!..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2012 at 21:56
Eh to sam tok nerazloèno mrmram skos ;)
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2012 at 14:22
@grafin: ja, zamisel o prizorišèu snemanja je bla skor tok "pametna" kot Rodetova ideja o uvedbi obveznega verouka na osnovnih šolah... jebiga, se uèimo;)
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2012 at 17:01
Do zdaj najbolj zanimiva in razgibana oddaja!

Super mi je tudi no bullshit attitude - kurcanje organizatorja v ROG-u, spraševanje Keller o Destruction tour fijasku itd. To je kul - mislim, ne da bi zdaj morali pošiljati folk v kurac, super pa je, da vprašate stvari, ki se jim drugi izogibajo.

Tip iz Early Man pa zgleda kot Necrobutcher :)

Super - vse boljši ste!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2012 at 17:36
Hvala Ivane:) Mike iz Early Man je pa itak kral hehe.
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2012 at 18:50
Jst lajkam bucotov post:), drgac pa zmeri bolsThumbs Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Aug.2012 at 08:46
NOVA EPIZODA ODDAJE GROM! Tokrat utrinki iz Metal Manije, intervjuji s Primal Fear, Aura Noir, Pagan Altar, Violator, White Skull... Poglejte zadevo;)

Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2012 at 21:10
ZDEJ PA ZARES DELA LINK 5 EPIZODE GROMA:   http://www.youtube.com/watch?v=rue2hntdaWg&feature=plcp
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2012 at 22:37
FUL LEPA EPIZODA! Meni najbolj všeèna do sedaj! Clap Iz oddaje v oddajo se vidi napredek Thumbs Up ÈESTITAM!
MacGyver je zakon!
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 09:39
Dejte res mal zvok popedenat, enkrat res nabija od Roka glas, drug moment ga pa nc ne slisis.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Aug.2012 at 17:06
definitivno najbolj gledljiva oddaja do zdaj! zanimiva, simpaticno posneta, oba voditelja vedno bolj pristna.. pogresala sem le se kaksen vtisek vec od udelezencev.. ;)
keri entuziasti od violator! te prav v dobro voljo spravijo.. :)))
uglavnem, se tako naprej!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Sep.2012 at 11:15
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2012 at 10:16
lusna oddajca! zakon aranzmaji, fajn sproscen, uigran tim sta ze.. edin zvok vas je malo pojebal v zacetku, tko da sm kr obracala voljum knofek gor in dol.. drgac pa zanimiv intervju z zagorci, ki so prou ena fascinantna skupnost! pa uni piratski j-rockerji na zacetku o_O.. ker jezik sploh govorijo, jz nism nc razumela? svasta.. no japonci so itak vesoljci.. skratka, zelo zanimivo, go on!
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2012 at 22:51
Ja, spet lepa epizoda! Sicer malo z dopustniško zamudo pogledal ampak niè ne de. Edino malo kratka se mi je tokrat zdela... Je pa res, da je vèasih manj lahko tudi veè Wink
MacGyver je zakon!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Sep.2012 at 13:41
AAAAAAAAAA, ZAKOOOONNN!!!!!!! :))))) konchno vidla to epizodo... in ja ja ja, moja najljubsha... une novichke sploh zakon... pa metal krmp scena, pa suisajdl sajlns, pa nej vas listje zasuje... ooooo... jz bom kr jokala... :)))) super... to to to. :PPPP aja, pa porkish, celo J-rock scena... zdej moram seki poslat... mi je na zadnje posnela soundtracke od initialD anim... ma ne morsh vjrvat... modeli grejo za risanke delat cele albume muzike... zakon :))) sm zadnjich vozila tko... s tem cd-jem notr... sm kr po kanalu zapeljala, da sm bla hitrejsh ven s krozhnega krizhishcha... hehe, she mal in bom driftaaaalaaaa :P ah ne, smo se samo hecali... drgach pa falila temo... soriii :PPPP
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2012 at 12:20
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2012 at 16:19
zelo fajn, kr prehitro mi je minilo vse skupi!
aranzmaji so zabavni.. intervjuji zanimivi.. kamera se mi dopade!
kritike:
- zvok je tisji pri reportazah
- vejice pri podnapisih
- zakaj se depiliras po tepihu, rok? :O
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2012 at 16:56
Fenomenalno v vseh pogledih:
- super intervjuji
- še boljši humor
- deri napovednik koncertov

Še še še!!!
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Oct.2012 at 17:25
Hvala za spodbudne kritike :) vejice pa priznam, da mi delajo težave že iz èasa vrtca (se bom mogu mal nazaj vrnt zgleda)

Rok se pa nima kej brit tm k nè ni! hehehe:P
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2012 at 09:56
@ grafin: nè se ne depileram, sam nimam take košute k Mrak:) Èak še mal, zdej se je iz glave na brado preselil, hmau bo šlo na ljubavni tepih;)
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2012 at 16:34
hehehehe.. eh, te kocine!.. :)
z brado si precej bolj cedn kot ne, wuhu.. tako pac jaz, osamabinladenloverka.. ;))
no, samo v uhe naj ti ne zaidejo.. :))
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Oct.2012 at 19:13
Spet dobro porabljene 1/2 ure na youtubu Thumbs Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2012 at 13:31
Zmagovalca nagradne igre sta....PATRIK RITLOP IN JURIJ PAJK!!!!!!!!!!

ÈESTITAMO :)
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2012 at 18:28
Živjo! Oddaja bi mogla bit uèeri uzuni kot vidte je ni. Razlog je ta, da nam je youtube blokiral kanal in ne mormo objavt zadeve. Èe ma kdo kakšno idejo kako se da zadevo useen spravt gor (na Vimeo se baje ne da, ker je prevelk fajl) bomo ZELO hvaležni, ker v nasprotnem primeru se bojim, da ne bomo mogl veè objavlat oddaj. Èe se kdo kej spomne nej tle napiše.... lp 
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2012 at 18:36
tkole nam vn fukne: http://www.youtube.com/watch?v=aPKkHrFg57g&feature=plcp
Back to Top
Schmts View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Schmts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2012 at 18:52
Na!

Edited by Schmts - 14.Nov.2012 at 18:52
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Nov.2012 at 19:41
Kva pa nov acount na yt?
Sicer pa :S
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2012 at 15:12
ne gre naša je 1.8 giga tle gre pa 1 giga gor.
Back to Top
RÖcK View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Oct.2010
Status: Offline
Points: 194
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RÖcK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2012 at 17:05
SMO ZRIHTAL! SVAKA ÈAST snemalcu in monterju Kovaèu, ki je izjebu mater youtubu in so zdej objavl:)

evo: http://www.youtube.com/watch?v=aPKkHrFg57g&feature=plcp
Back to Top
Electric soul View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1873
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Electric soul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Nov.2012 at 19:43
Thumbs Up
Stories never end.. ends are new beginninings..
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Nov.2012 at 11:48
sam tale kovac je res faca.. :))
morm rect, da tematsko ni lih my cup of tea, ampak se mi zdi lusno narejena.. dejstvo pa je, da sm si v vasi oddaji vzela najvec cajta v svojem lajfu za firbcanje o hc.. kr zanimiv fenomen.. sploh uni japonci so mi bli zanimivi.. accept so pa taki simpaticni atati.. :)
in ja, vedno ko pride nova oddaja, se zavem, kako cajt hitro mine.. :.
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Jovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 23.Nov.2007
Status: Offline
Points: 4315
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jovo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Nov.2012 at 16:17
lah bi znou naredit jager bomb no ... tuga, tuga, sve do juga, pa i dalje.
Cheeseburger eating motherfucker!

Ma jebi se ti(jovo™)

NEW AGE!!!!!!!!!!!!!

Fru-fru muškarac.
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2012 at 00:19
sm ga že opozoru na to napako, sm ga tud že zajebavou:P mi je dau tehtn argument...orto nima dost kozarèkou za takratke tko da so mu veèjiga dal ta pa ne paše v kozarc s piram...sj lah tud s tem prežvimo :)
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2012 at 00:35
Back to Top
Mrak View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 11.Apr.2012
Location: Medvode
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2012 at 16:45
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2012 at 19:29
Chop ima lepo srajco! FUL! Thumbs Up
MacGyver je zakon!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2012 at 20:12
haahahahha èaviè :D
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2012 at 20:15
@srajèka

O, klasiqi! Clap

To bi moral pa še v omari najt. Pa tut èrno/sivo-belo kombinacijo. Big smile Edin zeleno-èrne mislim, da nimam (veè?).

DM the early 90's style.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.