Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Spletna trgovina LASTRA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Spletna trgovina LASTRA

 Post Reply Post Reply
Author
Message
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Spletna trgovina LASTRA
    Posted: 15.Apr.2012 at 21:08
Ali se vam je že pripetilo , da ste kaj naročili pri Lastri pa vam niso nič poslali? Lani sem si kupil kitaro, potreboval sem ročico za tremolo in sem jo naročil preko te ''spletne trgovine''....po dveh mesecih še nisem nič dobil....minilo je leto, kupil sem novo kitaro, spet sem potreboval novo ročico pa sem si ogledal na stran od lastre če imajo kakšno...ročica je bila  na zalogi, pa sem jo naročil in ker sem potreboval še trzalice sem naročil še te, minili so 3je meseci, med tem časom je še kolega naročil ročico za tremolo in torbo za kitaro.....seveda oba še vedno čakava pakete, kolega je medtem že kontaktiral odgovorno osebo za naročila na oddelku za kitare, ki mu je zatrdila da bo torba kmalu ročice za tremolo seveda ni niti omenil..po treh mesecih še vedno ni paketa.....skratka LASTRA je najbolj nezanesljiva spletna trgovina in odgovorna oseba na oddelku za brenkala Matej Mijatovič je ena kapitalistična kurba, ko ga jebe! In upam da bere kaj ta forum pa da vidi ta post da se malo loti delat budalo zarukano!


In Weed We Trust!
Back to Top
tilen95 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tilen95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2012 at 21:48
Jaz osebno na njihovi spletni trgovini nisem kaj naročeval, za takšne stvari raši grem v trgovino osebno. Se je pa enaka stvar zgodila mojima kolegoma. Eden je pri njih naročil stojala za činele, drugi pa tisto kitaro, ko jo lahko sam skup sestajiš, in dobenemu niso poslali nič. Oba sta pisala e-maile pa so jima zatrjevali, da bojo poslali, a še vedno ni bilo nič.
Thrash 'till death? Nah, death ain't stoppin' me.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2012 at 22:30
Jaz sm mel podobne izkušnje s to trgovino. Naročil sm magnet in ga kljub obljubam prodajalca, da bo zadeva v par tednih poslana, čakal par mesecev... Povprašal sem tudi po stikalu, pa mi niti odgovorili niso...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Apr.2012 at 22:53
Poslala mail s poizvedbo za naročilo enega artikla, v istem dnevu dobila odgovor, da ga bodo naročili in kakšna je cena ter čakalna doba 3 tedne.
Po 3 tednih sem jim poslala mail, će je artikel že dobavljiv in en teden kasneje je bil že v mojih rokah - prevzela sem ga osebno. 

Zaenkrat nobenih problemov. Ker pa tam za vsak oddelek skrbi nekdo drug, možno da prihaja do problemov samo na določenem oddelku?! 
fotke s koncertov - http://www.facebook.com/pages/Anja-Ivanovi%C4%8D-Photography/245787095431670
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 00:23
ja pa dobro dajte to trgovino na black listo pa je. dost debate.
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 11:29
Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

Poslala mail s poizvedbo za naročilo enega artikla, v istem dnevu dobila odgovor, da ga bodo naročili in kakšna je cena ter čakalna doba 3 tedne.
Po 3 tednih sem jim poslala mail, će je artikel že dobavljiv in en teden kasneje je bil že v mojih rokah - prevzela sem ga osebno. 

Zaenkrat nobenih problemov. Ker pa tam za vsak oddelek skrbi nekdo drug, možno da prihaja do problemov samo na določenem oddelku?! 

Mogoče je to razlog, zdi se mi skrajno neodgovorno in otročje takšno obnašanje, če pač nimaš izdelka na zalogi ga ne oglašuj.......žalostno je,da je edina spletna trgovina s tako ponudbo pa v končni fazi ni vredna pol kurca, dejstvo je da s kolegom nujno potrebujeva stvari, ker se bomo v studio odpravili......a ve kdo mogoče kje še razen na lastri bi lahko naročil ročico za floyd rose tremolo(uno z navojem)  ??? 


In Weed We Trust!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 11:50
če ni še prepozno, bi na tvojem mestu pri thomannu poskusu...
 
če je pa frka, mam jaz 2 floyda en je od jacksona, drugi pa od schallerja. Ti za snemanje lahko posodim, samo ne vem če ti bo kira štimala. Pošlji mi kako sliko od željene, da primerjam z mojima...
MacGyver je zakon!
Back to Top
Tersagir View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Nov.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tersagir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 11:54
Imam same slabe izkušnje z trgovino. Kakšne pov leta nazaj sem naročil 2 magneta in 1. sem dobil v roku dveh tednov, naslednjega pa po vseh pisanjev emailov in klicanja v trgovino v slabih 2 mesecih. Da ne govorim o strunah ki sem jih dobil čez toliko časa da sem vmes že pozabu da sem jih naroču.
Sell your soul to evil; sell your soul to death
... Suicide, suicide, suicide, suicide, suicide, suicide, suicide...
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 13:21
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

če ni še prepozno, bi na tvojem mestu pri thomannu poskusu...
 
če je pa frka, mam jaz 2 floyda en je od jacksona, drugi pa od schallerja. Ti za snemanje lahko posodim, samo ne vem če ti bo kira štimala. Pošlji mi kako sliko od željene, da primerjam z mojima...

Ja sej pomojem tudi oni kar pri thommanu naročajo oziroma sploh ne glede na pripombe strank.....samo blesavo je dejstvo da ti potrdijo naročilo in pol nič.....Hvala za ponudbo ampak tremolo rabim ne za isposodit ampak nasplošno za igrat kitaro, sej veš, da če ma luft ne dela kot bi moglo....



In Weed We Trust!
Back to Top
tilen95 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.May.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tilen95 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 16:08
Js bi ti predlago, da greš v trgovino pa se tam s prodajalcom zmeniš, ka bi rad, on nariči, če nima, te pokliče ko dobi pa greš tja iskat. Tk sem js kupo bas kitaro v trgovini Hartman. Js bi ti predlago na št način, še najbolj ziher.Smile
Thrash 'till death? Nah, death ain't stoppin' me.
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 16:16
Oj, na kratko. Ko sem jaz naročal pri Lastri, sem jih takoj vprašal kdaj bo kaj na zalogi in kdaj bojo poslali. Težit je blo treba in zato nisem za nobeno stvar čakal več kot mesec. Sam okej, brez veze čakat. Se je res boljš zbrat s prjatli in naročit iz Thommana. Čakaš dosti manj + cene so opazno nižje :D

bi pa pohvalil dve slovenski alternativi:
http://musicdedi.si/
naročil sem kitaro in so mi še isti dan sporočili, da ni na zalogi. Jebiga, smo našli zamenjavo + ker ni bilo first wish kitare na zalogi, so mi pri drugi ponudili ali 50€ popusta ali zastonj torbo za kitaro. Pa še naslednji dan sem dobil na dom

res pa je, da majo tu bolj skromno ponudbo. Sam jebiga

in http://baseshop.si/. Dosti boljše in dosti cenejše od Lastre + imajo tole: http://mail.h-1.si/surveys.php?id=5
Back to Top
juhuhu View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 25.Apr.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote juhuhu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 18:37
Jaz sem pri njih naročal strune za kitaro in sem jih dobil v 1 tednu.
Back to Top
AmaJezterHead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.May.2011
Status: Offline
Points: 192
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AmaJezterHead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 19:07
Jz pr njih u fizinčni trgovini kupujem in ni blo nikol problemov.
Back to Top
ogade View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 19.Apr.2010
Location: United Kingdom
Status: Offline
Points: 230
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ogade Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 20:33
Originally posted by bASShead bASShead wrote:

Ali se vam je že pripetilo , da ste kaj naročili pri Lastri pa vam niso nič poslali? Lani sem si kupil kitaro, potreboval sem ročico za tremolo in sem jo naročil preko te ''spletne trgovine''....po dveh mesecih še nisem nič dobil....minilo je leto, kupil sem novo kitaro, spet sem potreboval novo ročico pa sem si ogledal na stran od lastre če imajo kakšno...ročica je bila  na zalogi, pa sem jo naročil in ker sem potreboval še trzalice sem naročil še te, minili so 3je meseci, med tem časom je še kolega naročil ročico za tremolo in torbo za kitaro.....seveda oba še vedno čakava pakete, kolega je medtem že kontaktiral odgovorno osebo za naročila na oddelku za kitare, ki mu je zatrdila da bo torba kmalu ročice za tremolo seveda ni niti omenil..po treh mesecih še vedno ni paketa.....skratka LASTRA je najbolj nezanesljiva spletna trgovina in odgovorna oseba na oddelku za brenkala Matej Mijatovič je ena kapitalistična kurba, ko ga jebe! In upam da bere kaj ta forum pa da vidi ta post da se malo loti delat budalo zarukano!
 
Ojoj, dvakrat (če stejem še kolega je trikrat) si šel na led.
Še osel si ne dovoli, da bi šel več kot 2x na led.
ojoj!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Apr.2012 at 21:23
 Z BASE sm bil tudi jaz zadovoljen Clap

Pri MUSIC-MAX - u sm pa kupu 2 kitari in moram rečt, da so bile obe čisto OK kjlub temu, da sem jih kupil kar na daljavo, ne da bi jih sploh sprobal Clap Clap
MacGyver je zakon!
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2012 at 11:08
Ql! Hvala vam za vse koristne nasvete! Ja Thomann bo najboljša rešitev Tongue


In Weed We Trust!
Back to Top
bASShead View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Nov.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bASShead Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Apr.2012 at 11:10
Aja pa moderatorji na forumu so v pizdi Smile


In Weed We Trust!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Apr.2012 at 21:08
Glih da ne odpiram nove teme, že ki smo tukaj...

Bam Guitar center ima manj izbire strun kot Big bang... Če rabiš kaj alternativnega (sm hotu met eno kitaro v H-ju, pa sm rabu 12-56 strune), ne išči v Bam-u, ker se njim menda ne splača nabavljat izvenserijske robe.

Hvala Ejaq, da si nabavu strune!!! Ti si ZAKON!!!
MacGyver je zakon!
Back to Top
W.U.K.O View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Neutral Zone
Status: Offline
Points: 1467
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote W.U.K.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.May.2012 at 23:34
Ponavad palce za bobne dobim samo v Big Bangu(Vic Firth American Classic METAL, HLODI Big smile), pa sprot še Ata Diabla pozdravm...
Sicr stara tema, sam nikad više opravkov z Lastro... mel naročena 2 bas bobna, kao dobavljivo v 2 tednih. Čez 2 tedna kličem, rečejo čez 1 mesc. Čez 1 mesc rečejo pol leta. Čez pol leta noben v trgovini nič vedel o naročilu. Podobno izkušnjo mel z nakupom nekih mikrofonov... Vedno mel opravka z MATEJEM MIJATOVIČEM, ignorantski gnoj zadet! Moj šef recimo pa samo dobre izkušnje... mogoče pa metalce jebejo u mozeg...
My 2 cents Smile
Weed ain't dope, it's everything from rope to hope!
Back to Top
Matej m View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22.Jun.2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matej m Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2013 at 19:05
Ne, ne berem tega foruma, samo opozorili so me, da nekdo, ki se ne zna predstaviti blati moje ime. Nič hudega, to pač ni moj nivo in me tak komentar ne more prizadeti. Ne govorim o tem, da je moj nivo višji ali nižji, je pa definitivno drugačen. Česar sem zelo vesel! Verjetno te zanima zakaj potem tole sploh pišem? 
Zgolj iz razloga, ker v Lastri še vedno dela nekaj ljudi, ki jih jaz cenim in ki svojega dela, zaradi nekaterih od njihovih nadrejenih, ne morejo opravljati tako kot bi bilo treba. Ko je kaj narobe so pa seveda krivi oni, kdo pa! Pa, da se ne bo v prihodnje po nepotrebnem blatilo tudi njih. 
Jaz v Lastri (na tvojo in še bolj na mojo srečo) ne delam več. Dal sem odpoved, tudi zaradi takih stvari, ki so se zgodile tebi pa še kaj drugega bi se našlo. 
In ko te bo naslednjič imelo koga ozmerjati s kapitalistično kurbo si še enkrat preberi spodaj napisano:
1. Če v Lastri česa ne dobiš in ti je bilo obljubljeno to ni zaradi zaposlenih, tem več zato, ker nekdo drug, ki je nad njimi, ne plačuje računov! Jasno je, da potem  firme ne pošiljajo robe in stranka ne more dobiti naročenega!
2. Zakaj se te nateguje tudi po tri mesece? Ker se tudi zaposlene nateguje po toliko časa! Če misliš, da si zaposleni zmišljujejo malo za hobi ali pa zato ker so leni živiš v globoki zmoti!
3. Kapitalistične kurbe kot si imenoval mene, dobivajo takšne plače, da gre petnajstega v mesecu vsem na jok! Tako, da si probaj spomnit vsaj katero drugo psovko. S kapitalistično kurbo je treba ozmerjati koga drugega v tem obratu!
4. je še petič, šestič, sedmič itd. ampak bodi dovolj, nima nobenega smisla, ker se jaz s tem ne mislim več ukvarjat!

p.s. ko sem šel iz Lastre sem bil najbolj vesel, ker sem vedel, da se mi ne bo treba več opravičevat zaradi grehov in nečimrnosti drugih, no pa se bom še 1x, tokrat res zadnjič. Opravičujem se ti, kdorkoli že si,  ker sem te z dolgim čakanjem na željeno robo spravljal na obrate. Ni bilo namerno, ni bilo zaradi lenuharjenja in ni bilo zaradi mene! Ali pač? Mogoče, ker sem bil preveč naiven in verjel, da če nekdo nekaj reče potem to tudi drži. No, pa ne! Saj veš, ta kapitalističen svet.
Bilo je zaradi... saj si brihten poba, boš že sam pogruntal. 

Matej! 
Back to Top
Matej m View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 22.Jun.2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Matej m Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Jun.2013 at 19:06
Ne, ne berem tega foruma, samo opozorili so me, da nekdo, ki se ne zna predstaviti blati moje ime. Nič hudega, to pač ni moj nivo in me tak komentar ne more prizadeti. Ne govorim o tem, da je moj nivo višji ali nižji, je pa definitivno drugačen. Česar sem zelo vesel! Verjetno te zanima zakaj potem tole sploh pišem? 
Zgolj iz razloga, ker v Lastri še vedno dela nekaj ljudi, ki jih jaz cenim in ki svojega dela, zaradi nekaterih od njihovih nadrejenih, ne morejo opravljati tako kot bi bilo treba. Ko je kaj narobe so pa seveda krivi oni, kdo pa! Pa, da se ne bo v prihodnje po nepotrebnem blatilo tudi njih. 
Jaz v Lastri (na tvojo in še bolj na mojo srečo) ne delam več. Dal sem odpoved, tudi zaradi takih stvari, ki so se zgodile tebi pa še kaj drugega bi se našlo. 
In ko te bo naslednjič imelo koga ozmerjati s kapitalistično kurbo si še enkrat preberi spodaj napisano:
1. Če v Lastri česa ne dobiš in ti je bilo obljubljeno to ni zaradi zaposlenih, tem več zato, ker nekdo drug, ki je nad njimi, ne plačuje računov! Jasno je, da potem  firme ne pošiljajo robe in stranka ne more dobiti naročenega!
2. Zakaj se te nateguje tudi po tri mesece? Ker se tudi zaposlene nateguje po toliko časa! Če misliš, da si zaposleni zmišljujejo malo za hobi ali pa zato ker so leni živiš v globoki zmoti!
3. Kapitalistične kurbe kot si imenoval mene, dobivajo takšne plače, da gre petnajstega v mesecu vsem na jok! Tako, da si probaj spomnit vsaj katero drugo psovko. S kapitalistično kurbo je treba ozmerjati koga drugega v tem obratu!
4. je še petič, šestič, sedmič itd. ampak bodi dovolj, nima nobenega smisla, ker se jaz s tem ne mislim več ukvarjat!

p.s. ko sem šel iz Lastre sem bil najbolj vesel, ker sem vedel, da se mi ne bo treba več opravičevat zaradi grehov in nečimrnosti drugih, no pa se bom še 1x, tokrat res zadnjič. Opravičujem se ti, kdorkoli že si,  ker sem te z dolgim čakanjem na željeno robo spravljal na obrate. Ni bilo namerno, ni bilo zaradi lenuharjenja in ni bilo zaradi mene! Ali pač? Mogoče, ker sem bil preveč naiven in verjel, da če nekdo nekaj reče potem to tudi drži. No, pa ne! Saj veš, ta kapitalističen svet.
Bilo je zaradi... saj si brihten poba, boš že sam pogruntal. 

Matej!
Back to Top
Sadida View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Apr.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sadida Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jun.2013 at 11:25
Hvala za tole razlago Matej. Sam sem imel že nešteto problemov s to trgovino, verjetno največ od vseh tukaj, ampak se mi ne da naštevat, ker mi gre na bruhanje, ko se spomnim kaj vse sem moral pretrpeti. Tudi sam sem se jezil, najbrž na napačne ljudi, ker nisem vedel kaj se dogaja znotraj firme. Čeprav sem še vseeno mnenja, da so nekateri prodajalci tam ignorantski kreteni. Skratka, ne kupujte v tej trgovini, izogibajte se je kolikor je le mogoče in razširite novico.
Back to Top
macola View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2013 at 12:49
a se je še komu zgodil da je dobu zarjavele strune od Dean Markley ? (bilokatere od signature pa do blue steel itd.)

jst sm jih kupu ene trikrat v letu in pol tam, pa so ble zmeri rjave notr, vsaj ena od vseh, pa so ble
zapakirane s folijo... no nazadnje sm jih še nazaj nesu pa sva s prodajalcem odprla cel paket in
niti ene niso ble ql...

ne vem kje jih skladiščjo, sam se mi zdi da ne ravn tm k bi jih mogl...

uglavnem bl slabe izkušnje


Edited by macola - 20.Nov.2013 at 12:53
Back to Top
Morakib View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 14.Sep.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morakib Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Dec.2013 at 09:56
Jst sm ene pol leta nazaj naročil par paketov strun prav tako Dean Markley.
Strune sem čakal cca 1 mesec, po tem pa dobim na mail sporočilo da bodo vložili tožbo zoper mene in sicer zaradi neplačanja pošiljke?!?!?

Po konkretnem mailu ki sm jim ga odpisal so potem umaknili use skup.

Škoda res ker ponudbo imajo kar zanimivo...

(Potem pa vidiš ko ti s Thomanna pride pošiljka v 2 dneh in se vprašaš)
Back to Top
Ibanez RG View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 01.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 45
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ibanez RG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 13:34
Nestrokovnost.
Eno leto sm čaku na dobropis oz. vracilo kupnine glede Rocktron Velocity 300 w koncne stopnje ker se je zaprta v rack-u pregrevala in ugasala po dveh komadih spilanja. In skos izgovori... Kao da so se s Thomannom prerekal pa te fore.... Ne verjamm.
http://www.scaffoldband.com/



http://www.incubation.si/
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 14:00
jaz sm mel z njimi po pošti težave. ko sm bil pri njih osebno, pa so bli prav kul. Sej je njihov bivši uslužbenec zgoraj povedal kako se je tam delalo... najbrž je še vedno isto. Take večje stvari se po mojem splača naročevat direkt v thomanna al pa se gre v essemusic. Poznam ljudi, ki so naročevali iz thomanna in bli vedno zadovoljni. tudi z menjavo ni bilo težav (pred leti je nekdno neke efekte nazaj pošiljal, pa niso nič spraševali. menjali in zdravo...)
MacGyver je zakon!
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 14:15
jst lahk tud thomann pohvalim. sam se je samo enkrat zgodilo tako da ni glih verodostojen podatek. vendar sem prepričan, da bi thomann tudi v večih primerih enako ravnal.

kupil sem slušalke pa se odločil da kupim boljši model. po enem tednu sem jih poslal nazaj. samo po e-mailu sem dobil pdf, ga sprintal, nalepil na škatlo, šel na pošto in bilo je vse urejeno. moral sem samo še izbrati način vračila denarja. izbral sem bančno nakazilo.

čist f* brez besed. so pa pogoji glede količine vrnjenega denarja - odvisno od stanja izdelka, ki ga vrneš. moj je bil v mint stanju tako, da sem dobil 100% kupnine nazaj.

res. full d'best.

k je ibanez rg napisal za lastro, da so mu povedal, da so mel pregovarjanja z thomannom... ne vem, ne verjamem, da je bilo to res. po mojem je thomann prevelika in posledično resna trgovina, da bi se tko predrkaval z nekim slo trgovcem.

čeprav, če pomisliš... am, za njegov primer so garancije in uradni servisi. zakaj bi na podlagi tega hotel vrnit izdelek nazaj? če je ibanez rg prekoračil tisti rok 14 ali 30 dni k ga ima kupec na voljo da vrne izdelek če se premisli ker mu ne ustreza (spletni nakup je drugačen kot nakup v fizični trgovini, zato morajo spletni trgovci 100% zajamčiti vračilo izdelka in kupnine (znesek kupnine odvisen od stanja izdelka)) mu valjda niso hotli ustreči. 14 ali 30 dni je dovolj, da spoznaš izdelek. po tem ne moreš zahtevat vračila kupnine ker to ni isto kot upoštevat reklamacijo/popravilo izdelka.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 15:51
Si to res ti Ijus :)


Drgač pa ja, Lastra smrdi, folk k dela tam je sam sebi v namen in njihova poslovna odličnost/profesionalnost zelo vprašljiva. Js raj požrem tistih 20 eur poštnine za Nemčijo kot da mam hece okrog naročila.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 15:59
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Si to res ti Ijus :) 

Kva zdej hočeš s tem povedat? Alen Tokmadžić aka Ijus. Prej Kamnik. Sedaj Vransko.
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 16:06
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Si to res ti Ijus :) 

Kva zdej hočeš s tem povedat? Alen Tokmadžić aka Ijus. Prej Kamnik. Sedaj Vransko.


stil pisanja si spremenu LOL

sam tolko da vem da si sposoben normalne stavčne gradnje če se ti da, oz. če je tema prava
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 16:07
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

k je ibanez rg napisal za lastro, da so mu povedal, da so mel pregovarjanja z thomannom... ne vem, ne verjamem, da je bilo to res. po mojem je thomann prevelika in posledično resna trgovina, da bi se tko predrkaval z nekim slo trgovcem.

čeprav, če pomisliš... am, za njegov primer so garancije in uradni servisi. zakaj bi na podlagi tega hotel vrnit izdelek nazaj? če je ibanez rg prekoračil tisti rok 14 ali 30 dni k ga ima kupec na voljo da vrne izdelek če se premisli ker mu ne ustreza (spletni nakup je drugačen kot nakup v fizični trgovini, zato morajo spletni trgovci 100% zajamčiti vračilo izdelka in kupnine (znesek kupnine odvisen od stanja izdelka)) mu valjda niso hotli ustreči. 14 ali 30 dni je dovolj, da spoznaš izdelek. po tem ne moreš zahtevat vračila kupnine ker to ni isto kot upoštevat reklamacijo/popravilo izdelka.

no. jst sem tle predpostavljal. kaj točno je bilo bo pa ibanez rg povedal, če se mu bo ljubilo in zdelo pomembno. glede na povedano sem mnenja da je šlo za prekoračitev unega obdobja ko si upravičen za povračilo kupnine. ... lej. prerekal so se. a stvar je defektna. torej ni šlo za željo po servisu (garancija) ampak za vračilo kupnine. če je prekoračil un rok valda mu niso hotl dat dnarja nazaj. lahko bi pa upošteval garancijo.

upam, ibanez rg, da ne zameriš temu pisanju. sorry. Ermm lep dan še naprej.


Edited by Ijus - 31.Jan.2016 at 16:09
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 16:15
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

sam tolko da vem da si sposoben normalne stavčne gradnje če se ti da, oz. če je tema prava

glej. glede stavčne gradnje sem kr dober. vsaj bil v času srednje. kako je pa sedaj pa ne vem. sej nema veze. važno, da poveš tko kot je treba, da se razume, kaj si hotel povedal. čeprav dobro no. ni glih se fajn s tem tolažit.

am. lahko povem za foro. enkrat smo v srednji - enkrat 3. ~ 4. letnik pisal esej pri slovenščini. nekaj glede ene knjige, ki smo jo morali prebrat. jaz nisem imel pojma o knjigi. sem pa vseeno nekaj napisal. in pisal sem tako, da sem delal dobesedno kranjske klobase iz stavkov. dolge. uber dolge. uber, uber dolge. in je prfoksa, ko sem prišel na vrsto se začela smejat, me pohvalila, da nisem mogel verjeti. rekla je, da kaj takega v svoji učiteljski karieri še ni doživela, da bi kdo tako kompleksne stavke znal pravilno sestavljat/pisat. in mi je na podlagi tega dala edinemu takrat tisti dan petko za oceno eseja. čeprav po vsebini pa za zjokat. pojma o pojmu nisem imel in ji je bilo jasno, da knjige nisem prebral in se hotel neki prešvercat s kvazi znanjem. rekla je, da še za eno ni. haha. lol.

jah. kaj češ. tako to je.

fizika. kemija. računalništvo. elektrotehnika. to mi je šlo.
matematika mi je bila pol vsebine full všeč. pol ne.
ostalo pa bejž. bedarija. da ne govorim: geografija, zgodovina, biologija. me ne zanima ta prfuknjen planet in kaj vse se je dogajalo z njim in na njem v tem času in kaj vse tlelele živi in kaj počne in iz česa je aka iz kakega dreka smo narejeni. sej nema veze. z voljo se da preko evolucije vse narediti.

jaz sem hotel iti naprej študirat biokemijo, smer genetski inženiring. samo zaradi bolezni, ki sem jo dobil v četrtem letniku srednje šole (aškerčeva, kemija) pol nisem mogel ne dokončati srednje ne iti naprej. nisem bil sposoben.

pa lih to me zanima - ta drek na tem svetu. da bi popravil kaj okrog naše imunosti, zdravja. biokemija pa to. zdravila. modifikacije celic. sej pol bi že nadoknadil to posrano znanje o celicah, ker to me v srednji ni niti malo zanimalo.

sorry. spet preveč napisal.
i'll start to behave.


Edited by Ijus - 31.Jan.2016 at 16:26
Back to Top
Potty Mouth View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 30.Dec.2015
Status: Offline
Points: 3636
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Potty Mouth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 16:31
Se pridružujem tvoji prfoksi s srednje šole, skratka da se če hočeš Thumbs Up
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2016 at 16:59
Originally posted by Potty Mouth Potty Mouth wrote:

Se pridružujem tvoji prfoksi s srednje šole, skratka da se če hočeš Thumbs Up

No, ne pretiravi. Teli stavki so za 3~5x krajši.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.