Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2013/01/05 - Moshead,PlainsOfDespair+1@KRŠKO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2013/01/05 - Moshead,PlainsOfDespair+1@KRŠKO

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Message
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2013/01/05 - Moshead,PlainsOfDespair+1@KRŠKO
    Posted: 03.Jan.2013 at 11:19

Gledam koncertne napovednike na paranoidu, profanity, rockline, rockonnet... in dogodka nism zasledil, oz. sm dans na vse omenjene portale sam poslal novico. Glede na splošno manjko promocije me ne čudi, da ljudje spoh ne vedo da v Krškem, ki ima odlično dvorano z dobrimi lučmi in zvokom, obstajaja metal scena in metal koncerti, jasno, organizator je prophet in dela vse preko kurca. Kakorkoli, 5.1 daleč na okoli ni nobenega koncerta, tko da so kkšne migracij iz drugih koncev slovenije povsem pričakovane, če se le ve za dogodek. 

fb event

dogodk gosti 2 mlada gorenjska banda in lokalce černozjom


 koncertni vtisi 
 

koncertni vtisi

 zadeva je v soboto, 5€ je vstopnina. vabljeni. 



Edited by frogstomp - 03.Jan.2013 at 11:21
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2013 at 12:36
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2013 at 14:20
oh, bom zahtevala copyright za foto.. :)
hvala frogi, da si to se tu objavil.. sm ze kibicala v tej smeri, pa ocitno od babe beseda prav nic velja.. ;)
se pa veselim obeh mladih bendov in se mi zdi totalno kul, da se jim da priloznost tudi v kk.. czernozyom pa tudi.. smeh..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2013 at 14:46
javimo jutr še če bodo kkšni prevozi na voljo iz gorenjske
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2013 at 08:33
iz kranja 3 prosta mesta. pm.
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2013 at 10:40
finoo! :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2013 at 13:58
še vedno 3 mesta v avtu ki okoli sedme štarta iz kranja, po potrebi nalaga v ljubljani ali drugod na poti.
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2013 at 15:12
Pasulj - vaje - KK
Clive Barker For President!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2013 at 12:49


popravek :)

kok top dvorana, osebje, zvok, luči, okolje, vse. resno, ta plac je biser, top. 

moshead raztrgal, bobnar 15 letn metronom. 

med plains of despair je koncentracija publike že mal padla, nima veze, prfuknjeni riffi do kraja, bolnca od death metala, tokrat na čase malenkost nepopoln nastop.

cernozjom ne morm pohvalt.



pridemo še!!!

Back to Top
Blaze View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 09.Feb.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blaze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jan.2013 at 18:02
uff Krško lepo kot v spominu res super plac, zvok, luči vse top!

Moshead dober nastop sam vokal je treba še dodelat pa bo šus - bobnar je zakon!
Plains of Despair užitek poslušat, zakon zadeva - vrhunec večera. sam še mal dalj more tole trajat pa je noro zakon!!!!
tazadn bend - no comment...

overall zakon roadtrip in zakon koncert (2/3)!!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 10:38
blazno lusn ivent.. oba prva benda zakon.. pri moshhead je bobnar pravi metronomcek, vokal je nekoliko sibek, boljsi pri levem kitaristu.. drugace ste naredil zelo fajn filing - razen priredbe niso posebej navdusile.. plains of despair sem na momente zelo uzivala, samo nekaj - ne vem kaj - mi je pa manjkalo.. kar se tice priredb - bistveno bolj na nivoju..
czernozyom tezko ocenim.. sm gledala samo zadnja dva komada, ker sem urejala druge zadeve.. ampak malo smisla za crn glasbeniski humor je pac treba vklopit, ko gledas to amebasto zasedbo, ki ni niti enkrat vadila skupaj.. :)) to je pac po defoltu fakof bm etitjud za vse glasbene perfekcioniste.. :) hahahah, majcen zmaga!
http://nature.si/krsko/cernozjom.mp3
vecer se je razlil v ceko bd surprise party (na posnetku od 35 minute dalje) - in se zavlekel do 5. ure.. blo je uibrfajn.. :)) hvala vsem za pomoc..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Cepo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2727
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cepo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 11:29
HAHAHAHAHA!!! Grozno!!!

A ni nek video tud v igri? To bi blo spet dobr pogledat, ja....
Clive Barker For President!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2013 at 11:40
pridejo še masterizirani posnetki ostalih bandov. res priporočam vsem bandom nastop v tej dvorani, prinesete usb ključ in si posnamete cel nastop, zakon in ustrežljiv tonski tehnik pri tem uporablja ločene kanale, tko da vam lahko posebej uredi mix za posnetk. skratka večer je odlično uspel, s tem da smo vse zmožnosti odlične dvorane in osebja namesto Organizatorja izkoristili prišleki. prov, si bomo pa sami organiziral naslednjič :) 
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 10:59

REPORT

o odličnem koncertu z nikakvo organizacijo in nespoštovanju bandov in o odličnem nastopu tmalih škorcev, ter vrhunskem klubu in živi posavski sceni. 

Quote Tako vedenje si lahko razlagam le tako, da Organizator pri izpeljavi dogodka operira s podarjenimi sredstvi oziroma nima niti centa svojega vložka, kar bi ga skozi osebno tveganje prisililo v ustrezno promocijo. Nenaključno je situacija lahko podobna razpravi o učinkovitosti javnega in zasebnega sektorja v gospodarstvu, a to je že druga zgodba. Čeprav sem mnenja, da pri promociji dogodka igrajo ključno vlogo tudi sami bandi, v domeni katerih je že tako ali tako tudi redna vadba, izvedba programa in premagovanje razdalje, pa je dolžnost Organizatorja, da bande vsaj pravočasno oskrbi s promocijskim materialom, torej najmanj spletnimi flajerji in medijskimi najavami, če ne že s tiskanim materialom.

videoreport Plains of Despair, zahvala gre osebju kluba, ki je omogočilo snemanje direktno iz mešalke in s tem prve repezentativne posnetke mlademu bandu. 

XTranslate: get the translation

Edited by frogstomp - 10.Jan.2013 at 11:00
Back to Top
lord scavenger View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 313
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord scavenger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 11:37
.



Edited by lord scavenger - 10.Jan.2013 at 13:58
http://www.facebook.com/ferociousbooking
ferociousbooking@gmail.com
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 11:46
Organizator zatrjuje, da so vedno izplačali vse bande, vem da so naši škorci na dan odhoda zvedli da plačilo poteka prek napotnic. kar je sicer stalna praksa javnih zavodov, ampak mislm da bi se ob zavedanju dejstva, da stroški bandom nastanejo TAKOJ organizatorji lahko tolk potrudil, da zrihtajo predplačilo oz. nekako odvedejo klubski denar pred koncertom in odkartajo na roke. da se če se hoče.

 vabljeni pa tudi ostali bandi da povedo kakšne izkušnje so meli tako s klubom kot Organizatorjem. da ne bomo zarad dogodka pristranski, v preteklosti se je že dalo prebrat da je isti človek znal dogodek ustrezno pripravit, da se je celo izkazal s kuhanjem in tako dalje... daleč od tega, da bi ga kritiziral kot osebo, na dotičnem dogodku se žal ni preveč izkazal. 


jst izkušnje dvorane ne morm prehvalit (se vidi na posnetku kako je spedenan) in pozivam k temu, da res izkoristite celoten potencial, ki ga plac ponuja. dost je že da usb ključ prnesete sabo. 



Edited by frogstomp - 10.Jan.2013 at 11:48
Back to Top
tomi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Dec.2010
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tomi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 12:12
Uff, zanimiva in drzna reportaža (kul napisano in skurcano, da ne bo pomote), komaj čakam na prihajajoče citate (in podcitateEvil Smile). 

No, pa da še jst pristavim svoj lonček - če ne bi za koncert zvedu tko ((-en dan prej-) bemti danzig!!!) in si za soboto splaniru druge zadeve, bi se tko narisu na koncert, da bi blo kr veselje. Ker sem iz faking Sevnice  (20km stran, mimogrede), bi se mi zih pridružl par glav.

V glavnem ja, dost kul bi blo, da bi se event ustvaru še na paranoidu za vse tiste, ki nimamo jebenga facebooka ... No, pa sej v 99% so zadevšne super pokriteThumbs Up, mogoč sm sam jzst mal evil zarad prhajajočih izpitovWacko


En plusek za frogstomp-a. Support ist krieg!!1!ena
A apple.
Back to Top
lord scavenger View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 313
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord scavenger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 12:14
.

Edited by lord scavenger - 10.Jan.2013 at 13:58
http://www.facebook.com/ferociousbooking
ferociousbooking@gmail.com
Back to Top
BudZpencer View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 4504
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BudZpencer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 12:43
Bogi Čeko no, si mu zjebal rojstni dan :)
http://www.dirtyskunks.org - underground stormtroopers of death platoon 666 - kicking ass since 2002

Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:14
Originally posted by lord scavenger lord scavenger wrote:

Je bilo že takrat na napotnice ja, ampak denarja ni bilo nikoli na račun,
ni pomagalo niti teženje niti kaj podobnega :) ravno zato me zanimajo
izkušnje ostalih bandov, ker če je to stalna praksa je to res žalostno.
Nehaj se skrivat za tem nickom pa povej kdo si in zakaj ti nismo že dvakrat plačal?
Sicer se pa ne spomnim, da bi pri nas kdo iz Pomurja dvakrat igral.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:24
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Organizator zatrjuje, da so vedno izplačali vse bande, vem da so naši škorci na dan odhoda zvedli da plačilo poteka prek napotnic. kar je sicer stalna praksa javnih zavodov, ampak mislm da bi se ob zavedanju dejstva, da stroški bandom nastanejo TAKOJ organizatorji lahko tolk potrudil, da zrihtajo predplačilo oz. nekako odvedejo klubski denar pred koncertom in odkartajo na roke. da se če se hoče.

 vabljeni pa tudi ostali bandi da povedo kakšne izkušnje so meli tako s klubom kot Organizatorjem. da ne bomo zarad dogodka pristranski, v preteklosti se je že dalo prebrat da je isti človek znal dogodek ustrezno pripravit, da se je celo izkazal s kuhanjem in tako dalje... daleč od tega, da bi ga kritiziral kot osebo, na dotičnem dogodku se žal ni preveč izkazal. 


jst izkušnje dvorane ne morm prehvalit (se vidi na posnetku kako je spedenan) in pozivam k temu, da res izkoristite celoten potencial, ki ga plac ponuja. dost je že da usb ključ prnesete sabo. 

Ne mislim igrat tvoje igre in odgovarjat na tvoje provokacije, ki so nepreverjene informacije in laži. Če bi rad spet nazaj oživel ta forum s tem, da bi jaz spet pisal po forumu, si se lotil z napačne strani. Sicer pa v vsakem primeru, se ne mislim vrniti.
Na tvoja obtoževanja in laži ne mislim odgovarjat. Lahko le povem, da me Paranoid zelo razočaral, ker sem do zdaj mislil, da dajo kaj na novinarsko etiko. Prej ali pa slej se bo dokazalo, da si se grdo zlagal v svoji reportaži. Kdo ti bo pač verjel, ti bo verjel.
Verjamem, da si zameril, ker sem te zbrisal s FBja pa ker sem ti rekel, da ne težiš več po FB skupini s svojimi kilometrskimi izjavami, pa s tem, ker ti nisem dal akreditacije. S svojim dejanjem pa nisi naredil le meni nekaj slabega, ampak prav tako mnogim nastopajočim, obiskovalcem koncerta, mladinskem centru Krško in vsem nevednim bralcem Paranoid-zina.

Na tvoje bodoče replike ne mislim odgovarjat, tudi če boš dal članek dol (kar je edina etična opcija).
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:34
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Organizator zatrjuje, da so vedno izplačali vse bande, vem da so naši škorci na dan odhoda zvedli da plačilo poteka prek napotnic. kar je sicer stalna praksa javnih zavodov, ampak mislm da bi se ob zavedanju dejstva, da stroški bandom nastanejo TAKOJ organizatorji lahko tolk potrudil, da zrihtajo predplačilo oz. nekako odvedejo klubski denar pred koncertom in odkartajo na roke. da se če se hoče.

 vabljeni pa tudi ostali bandi da povedo kakšne izkušnje so meli tako s klubom kot Organizatorjem. da ne bomo zarad dogodka pristranski, v preteklosti se je že dalo prebrat da je isti človek znal dogodek ustrezno pripravit, da se je celo izkazal s kuhanjem in tako dalje... daleč od tega, da bi ga kritiziral kot osebo, na dotičnem dogodku se žal ni preveč izkazal. 


jst izkušnje dvorane ne morm prehvalit (se vidi na posnetku kako je spedenan) in pozivam k temu, da res izkoristite celoten potencial, ki ga plac ponuja. dost je že da usb ključ prnesete sabo. 

Ne mislim igrat tvoje igre in odgovarjat na tvoje provokacije, ki so nepreverjene informacije in laži. Če bi rad spet nazaj oživel ta forum s tem, da bi jaz spet pisal po forumu, si se lotil z napačne strani. Sicer pa v vsakem primeru, se ne mislim vrniti.
Na tvoja obtoževanja in laži ne mislim odgovarjat. Lahko le povem, da me Paranoid zelo razočaral, ker sem do zdaj mislil, da dajo kaj na novinarsko etiko. Prej ali pa slej se bo dokazalo, da si se grdo zlagal v svoji reportaži. Kdo ti bo pač verjel, ti bo verjel.
Verjamem, da si zameril, ker sem te zbrisal s FBja pa ker sem ti rekel, da ne težiš več po FB skupini s svojimi kilometrskimi izjavami, pa s tem, ker ti nisem dal akreditacije. S svojim dejanjem pa nisi naredil le meni nekaj slabega, ampak prav tako mnogim nastopajočim, obiskovalcem koncerta, mladinskem centru Krško in vsem nevednim bralcem Paranoid-zina.

Na tvoje bodoče replike ne mislim odgovarjat, tudi če boš dal članek dol (kar je edina etična opcija).

Dej ne bodi tak Janša, no LOL


Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:35
Ne vem, kaj se je dogajalo pred koncertom (od 18. ure dalje ...).

Lahko samo rečem, da sem velikokrat nastopal v Krškem - in kolikor pomnim, smo vedno (Dickless Tracy in Eruption) dobili plačilo, pa četudi je to zaradi napotnic potovalo precej časa do nas. Ampak isto izkušnjo sem mel še kakšnim drugim klubom ...

Hrane in pijače tudi ni nikoli manjkalo ...

Ne vem, kakšne so denarne politike organizatorjev, a dejstvo je, da danes marsikateri klub nima denarja (kolikor vem iz lastnih izkušenj) in lahko ponudi malo, nekateri celo nič, a se vseeno potrudijo maksimalno. Prav zanima me, ali bo od zdaj naprej vsak klub moral objavljati, koliko je plačal bendom, koliko hrane jim je dal ipd. Ker mislim, da ni glih veliko klubov v Sloveniji, ki bendom izplačajo željen, ponavadi par sto evrov visok znesek. Mogoče se motim, ampak ker ta stvar ni transparentna za javnost, tega ne preverjam kar tako. Pač kdo kaj pravi ...

Mislim pa, da del tega članka res grdo govori o delovanju organizacije v klubu MC Krško, tako da bi bilo fajn, da še kdo drug kaj pove, preden se vse skup zaplete in uniči ... Ne vem, kako je ostalim bendom bilo, sem pa bil v mnogih drugih placih, kjer je bilo precej slabše (ne od Krškega, ker tam osebno nikoli nisem doživel slabega tretmaja, ampak nasploh).

Se pa strinjam, da bi bilo fajn, če bi zdaj bendi, ki so igral tam zdaj bili toliko fer in povedali, kako jim je bilo v KK. Če pa hočemo biti še bolj fer, bi zdaj morali dati pod lupo vsak slovenski klub in organizacijo - od Metalcampa do kakšne kleti na podeželju ...


Edited by Ivan - 10.Jan.2013 at 13:39
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:38
ko Čeko piše reportaže za profanity in pljuva po ozvočevalcih, opremi nastopajočih ipd. je kul
ko nekdo napiše reportažo in skurca organizacijo Čekota, pa mora takoj odvetnik Tegla priskočit na pomoč. res sta patetična oba dva; že leta in leta na tem forumu.


Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:40
Vulgaris, ne gre za to. Gre mi za klub MC Krško, ne pa za njune razprtije. Nisem njegov odvetnik. 
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:41
seveda, da gre za to. ker to ni prvič, naj niti ne omenjam kaj se je vse tle dogajalo, ko si še bil ti administrator in sta Čeko in Dejzi bila jedrske vojne...


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:43

iz kje je to razvidno? klub in osebje je pohvaljeno vsepovprek, ker kompleks je res občudovanja vredn. izražen problem je le v tem, da Organizator (mogoče bi mogu napisat poimensko, da se nebi dojemalo, kot da je za tem še kdo drug iz kluba kot prophet) ni poskrbel za ustrezno publikacijo, zaradi manjke katere vam ljudje tudi na tem forumu potrjujejo, da za koncert niso vedli. nastopajoči so pa iskreno povedal kako se se počutil ob stiku z organizatorjem. 

to niti ni napad na organizatorja kot osebo, pač  pa samo opis njegovega vedenja v zvezi z dotičnim koncertom, za prejšnje se mi zdi, da so bli flyerji in vse ostalo. sej ni potrebnega nekega sprenevedanja, take občutke je folku ki je prišel špilat ustvaru, člani obeh bandov so izrazili nezadovoljstvo z njim, nikakor pa ne celotno izkušnjo in dvorano, publiko ali koncertom na sploh. naravnost žalostno je pa, da človk zdej zaradi moje reportaže grozi bandoma, da ne bosta dobila plačano. 


in tudi meni se gre zato, da se v krškem odvija program, nevem kako vam iz reportaže rata razbrat karkoli drugega, kot to, da je klub enostavno zakon. o plačilu v reportaži sploh ni govora, niti ni to kamen spotike.



Edited by frogstomp - 10.Jan.2013 at 13:46
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:45
LOL spet laži :D
Veš kaj, dej frogi ti kr piš naprej. Zelo me zabavaš.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:46
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

seveda, da gre za to. ker to ni prvič, naj niti ne omenjam kaj se je vse tle dogajalo, ko si še bil ti administrator in sta Čeko in Dejzi bila jedrske vojne...

Si pršel končno na svoj račun? :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Ivan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2578
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:52
Uh, zakaj je treba buditi preteklost s Čekotom in Dejzijem ... To je res water under the bridge.

No, svoje sem povedal, sem pa narobe interpretiral Frogijev tekst in še nekaj postov na Paranoidu in povezal del o neplačevanju bendov. Se opravičujem vpletenim.

Za ostalo pa vidim, da nima smisla tu debatirati ...
DICKLESS TRACY
ERUPTION
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 13:55
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Organizator zatrjuje, da so vedno izplačali vse bande, vem da so naši škorci na dan odhoda zvedli da plačilo poteka prek napotnic. kar je sicer stalna praksa javnih zavodov, ampak mislm da bi se ob zavedanju dejstva, da stroški bandom nastanejo TAKOJ organizatorji lahko tolk potrudil, da zrihtajo predplačilo oz. nekako odvedejo klubski denar pred koncertom in odkartajo na roke. da se če se hoče.

 vabljeni pa tudi ostali bandi da povedo kakšne izkušnje so meli tako s klubom kot Organizatorjem. da ne bomo zarad dogodka pristranski, v preteklosti se je že dalo prebrat da je isti človek znal dogodek ustrezno pripravit, da se je celo izkazal s kuhanjem in tako dalje... daleč od tega, da bi ga kritiziral kot osebo, na dotičnem dogodku se žal ni preveč izkazal. 


jst izkušnje dvorane ne morm prehvalit (se vidi na posnetku kako je spedenan) in pozivam k temu, da res izkoristite celoten potencial, ki ga plac ponuja. dost je že da usb ključ prnesete sabo. 

Ne mislim igrat tvoje igre in odgovarjat na tvoje provokacije, ki so nepreverjene informacije in laži. Če bi rad spet nazaj oživel ta forum s tem, da bi jaz spet pisal po forumu, si se lotil z napačne strani. Sicer pa v vsakem primeru, se ne mislim vrniti.
Na tvoja obtoževanja in laži ne mislim odgovarjat. Lahko le povem, da me Paranoid zelo razočaral, ker sem do zdaj mislil, da dajo kaj na novinarsko etiko. Prej ali pa slej se bo dokazalo, da si se grdo zlagal v svoji reportaži. Kdo ti bo pač verjel, ti bo verjel.
Verjamem, da si zameril, ker sem te zbrisal s FBja pa ker sem ti rekel, da ne težiš več po FB skupini s svojimi kilometrskimi izjavami, pa s tem, ker ti nisem dal akreditacije. S svojim dejanjem pa nisi naredil le meni nekaj slabega, ampak prav tako mnogim nastopajočim, obiskovalcem koncerta, mladinskem centru Krško in vsem nevednim bralcem Paranoid-zina.

Na tvoje bodoče replike ne mislim odgovarjat, tudi če boš dal članek dol (kar je edina etična opcija).


Back to Top
lord scavenger View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 313
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord scavenger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:05
Ne skrivam se za nickom in nisem bil JAZ tisti ki mu naj nebi plačali.
Zato ker me ni bilo zraven in mi je bilo tako le rečeno ne morem biti
100% prepričan ali  zadeve dokazati. Zato sem moje poste tudi 
izbrisal in se v nadaljnje izključujem iz debate. 

LP

http://www.facebook.com/ferociousbooking
ferociousbooking@gmail.com
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:07
Pravkar je član Moshead potrdil, da nihče od njih ali pa njihove ekipe ni dal podatkov za katere Frogi trdi, da so jih dal (recimo, da sem odstranil njihovega tonca z mešalke, ker je star 16 let).
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:09
Originally posted by lord scavenger lord scavenger wrote:

Ne skrivam se za nickom in nisem bil JAZ tisti ki mu naj nebi plačali.
Zato ker me ni bilo zraven in mi je bilo tako le rečeno ne morem biti
100% prepričan ali  zadeve dokazati. Zato sem moje poste tudi 
izbrisal in se v nadaljnje izključujem iz debate. 

LP

Potem pa naj se javijo te bendi, ki naj jim kao ne bi plačali. Sicer gre pa le za nesramno govorico.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:14
" zaskrbljujoče pa je to za Organizatorja, našemljenega v terorista, za katerega ta farsa predstavlja edini glasbeni dosežek in je še med nastopom zajebantskega banda demonstriral"

Če imaš brado si očitno že terorist.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:16
"Gre za zajebancijo, ki sestoji iz nekaterih vidnejših glasbenikov domače scene – Tegla (bobni), Simon Šubic (kitara), Organizator (kitara), Matjaž Predanič (klaviaturna kitara)"
Nisem vedel, da je moje ime Organizator (napisano z veliko začetnico)


Edited by Prophet - 10.Jan.2013 at 14:16
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:18
Ta report ni imel drugega namena, kot organizatorja (mene) očrniti osebno.
nekaj tako neprofesionalnega še nisem prebral.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:20
Originally posted by Prophet Prophet wrote:

" zaskrbljujoče pa je to za Organizatorja, našemljenega v terorista, za katerega ta farsa predstavlja edini glasbeni dosežek in je še med nastopom zajebantskega banda demonstriral"

Če imaš brado si očitno že terorist.
O tem kako avtor doživlja glasbene dosežke pa ne mislim zgubljat besed. :>
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:36
" Organizatorjevo udejstvovanje je namreč vsega skupaj zavzemalo objavo Facebook dogodka z neinformativnim naslovom »Metal Koncert« in ob preziranju portalov, ki že leta oskrbujejo širše množice"

Avtor lahko bere čustva drugih ljudi!

"Tako vedenje si lahko razlagam le tako, da Organizator pri izpeljavi dogodka operira s podarjenimi sredstvi oziroma nima niti centa svojega vložka, kar bi ga skozi osebno tveganje prisililo v ustrezno promocijo."

Na koncertih, ki jih organiziram nikoli nisem imel minusa, kljub temu, da nisem vlagal svojega denarja v to. Sem pa vložil v to ogromno časa. Za koliko organizatorjev se lahko pove isto? Koliko organizatorjev v zadnjih osmih letih ni melo enega koncerta, ki se ni pokril. Očitno si nekdo narobe stvari razlaga :>

"Pred zgradbo mladinskega centra velikosti kranjske občine, ki med drugim služi tudi kot vadbeni prostor, so se okoli osme ure začele viti kolone ljudi z arzenalom alkoholnih pijač, gruče ljudi pa so na vrhuncu štele okoli 60 obiskovalcev." 
Zanima me, kje je avtor tega članka preveril število obiskovalcev, ker niti približno ne drži.

"Šibkost Organizatorja je dala prostor gorenjski aktivi, ki je v zadnjih dneh lastnoročno poskrbela za ustrezno reklamo in v zadnjem trenutku organizirala odpravo ter hkrati izkoristila vse adute dvorane in nadvse ustrežljivega osebja."

Zaradi "gorenjske aktive" ni prišel noben. Če je slučajno kdo naj se javi. Toliko o šibki promociji organizatorja in odlični promociji prej omenjene gorenjske aktive, ki je organizatorja dala na flajer brez, da bi ga za to prej vprašala.


Jasno je, da je celotno delovanje avtorja že od kdaj je zvedel za koncert bila usmerjena na organizatorja. Od tega, da se ga v reportu ne poimenuje, da se ga je dalo na flajer brez dovoljenja, da se o njem govori le negativno, itd.
Čeprav je organizator odgovoren za celoten koncert (izbira prostora, skupin, tonca itd) se je o teh stvareh govorilo, kot da organizator z njimi nima absolutno nič.

Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:42

Originally posted by Prophet Prophet wrote:

"Gre za zajebancijo, ki sestoji iz nekaterih vidnejših glasbenikov domače scene – Tegla (bobni), Simon Šubic (kitara), Organizator (kitara), Matjaž Predanič (klaviaturna kitara)"

Nisem vedel, da je moje ime Organizator (napisano z veliko začetnico)


recva temu, da sm ti hotu prihrant mal dostojanstva glede na to da si  kiksnil na celi črti glede tega eventa.

potrdilo oz. vir informacije o stvari okoli mešalke si ravnokar dobil na fb, kar se pa tiče še 1x poimenovanja in terorizma pa.. kako že gre "have a taste of your own medicine..." nisi ti reku pevcu vigilance konjederec v reportaži? :) sicer se te je pa to ime prijelo zato, ker ti manjka bontona. rd bi spomnu, da so te bandi čakali na odru, z opremo, kjer bi te potrebovali kot "stage-hand", kar se od organizatorja pričakuje in nevem, če si se tako dobro izkazal, zakaj so pol mene prosil, da te grem vn iskat, da urediš potrebne stvari? daleč od tega, da bi mel kej proti teb, žalostn sm pa, ker so mulci mel opravka ravno s tabo, k bi bli lahko precej boljše volje cel koncert, če jih nebi zgolj drkal neki zaradi opreme in se obnašal kot pač si, sploh pr tem, da za promocijo koncerta nisi naredu nič. pa dobr, sej te kle dost folka pozna, in vedo da znaš bit zajeban karakter, kar, spet opozarjam, me ne moti, če je servis uredu, pa žal ni bil. na drugi strani so se vsi ostali v mc krško izkazal odlično in jim res privoščim koga, ki bo znal nagnat v dvorano 100+ folka... ko je delal v tej dvorani koncert manager requiem je blo precej bolj na nivoju, in tudi ostale tvoje koncerte je folk pohvalil, tuki je blo pa res žal, preko kurca. če pa nisi za na oder pa pač žal nisi za na oder, tud bolj uigrani in sposobni ljudje so precej mirneje prebavili kritike. 

Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:46
http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/531864_o.gif


Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:46
če bi za koncert delal po netu reklamo s tolk energije, kot jo zdaj porablja za tolaženje svojega ranjenega ega, bi lahko razprodal Stožice. z gorenjske smo pršli s kombijem in še enim avtom, če bi bla stvar organizirana prej pa verjetno še kdo, kar ti je tudi folk spisal na tem forumu. 
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 14:53
Jst sem napisal svoje. Tvojih psihoanaliz (ali pa od koga drugega) pa ne mislim brat.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
dole View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 20.Apr.2009
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1023
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dole Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:01
tudi naš bend (plains of despair) je tvoje delovanje tako doživljal, pri promociji bi se lahko veliko bolj potrudil...


no mi smo se sicer mel supr, dvorana je res zakon, pa tut osebje.
folk ki sem ga spoznal po koncertu (predvidevam da domačini) je bil res kul.
moshead - pohvalno, dobr so odružil, samo vokal je treba izpilit.




Edited by dole - 10.Jan.2013 at 15:13
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:22
Originally posted by dole dole wrote:

tudi naš bend (plains of despair) je tvoje delovanje tako doživljal, pri promociji bi se lahko veliko bolj potrudil...


no mi smo se sicer mel supr, dvorana je res zakon, pa tut osebje.
folk ki sem ga spoznal po koncertu (predvidevam da domačini) je bil res kul.
moshead - pohvalno, dobr so odružil, samo vokal je treba izpilit.


Bodi bolj precizen o katerem delovanju govoriš. A te je samo promocija motila?
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:30
prov zanimivo kolk odzivov nekoga, ki trdi da se ne bo odzval in ne bral.
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

http://gifsoup.com/webroot/animatedgifs/531864_o.gif
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:32
se absolutno strinjam s tem, da bi koncert moral bit najavljen se kje drugje, ceprav je prislo znatno stevilo ljudi.. ampak frogi, lahko se zgovarjas, da tvoje pisanje ni osebno.. je se kako osebno..  :)

"in glede na nastop Černozjom, kjer je tudi sam poprijel za kitaro, mi je jasna namera izpeljave dogodka s karseda malo odmevnosti."


najbrz se nisi bil nikoli na cernozjom koncertu.. :))

"Moshead so škofjeloški mladci, starost članov pa banda se nahaja v razponu od rosnih 14 do 17 let. Na podlagi tega si je Organizator spet mel roke in jim backstage namesto s pivom založil s platojem vode in pol pice na člana, prav tako pa je zavrnil sodelovanje njihovega lastnega tonskega mojstra, češ da s 16 leti nima kaj iskati za mešalko."


ker sem prisostvovala prvim telefonskim pogovorom z moshhead, vem, da so bili z dejstvom, da dobijo pol pice na osebo vnaprej seznanjeni.. to je tudi sicer redna praksa in do zdaj se se noben bend ni pritozeval.. zakon o omejevanju porabe alkohola menda poznas, propheta pa je glede tega se enkrat v moji prisotnosti opomnil tudi direktor mc-ja. glede tonca me ni bilo zraven, a kolikor vem niso bila v igri leta, ampak kompetence..

"V zadnjem delu pa je koncert doživel preobrat in izkazalo se je, da ima tajna narava koncerta morda korenine v tem, da je bil dogodek pravzaprav namenjen praznovanju Organizatorjevega rojstnega dne."


praznovanje je bil surprise, za katerega prophet do zadnjega ni vedel.. si pa za to zvedel pred njim ti in ne vem, zakaj pises take neumnosti..

"Šank je na željo obiskovalcev, ki te dni živijo januarski post razširil ponudbo z brezalkoholnim pivom"

tu se lahko zahvalis meni, ker sem pred nabavo pijace opozorila vodjo sanka, da pridejo alkoholni postniki z zeljami po pivovskem zadahu.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 15:47

dbest, zej bomo pa še metalci branil zakonodajo :) ja, res nism bil prej še na nastopu černozjom, in mogoče tud nebi bil presenečen, če bi se poskrbelo za ustrezno informiranost. hvala za pirčke. :)  

stvar pa ni osebna, se ne utikam v druge stvari razn v organizacijo in promocijo - no, v tem delu se itak strinjava. če bi blo to poštimano bi govoril o čist zakon koncertu, spet z izjemo černozjom kot celote, k ni blo prebavljivo žal. sej je smeš 15 sekund, pol pa uleti postravmatski sindrom. ampak jebeš, se je black metal :) zakaj kurac bi se šel kj osebnega? moti me samo, ker se z bandi ravna grdo, da ne dobijo ustreznega promocijskega materjala s katerim bi se lahko oglaševali, za te stvari se računa na organizatorja, smo pa sami pol naredl.. pica sploh ni problem, je boljš, če je skuhano, sicer sm pa sm navedu dejstvo, ne pa podal kritiko obroku. 

kakorkoli, če bi bil kdo drug na njegovem mestu bi bande lahko precej bolje poservisiral, to je preprosto dejstvo, ki ga skušam predstavit.. če so bli bandi na prješnjih eventih zadovoljni, nevem zakaj se je blo treba zdej tko obnašat? ker so mladi, pa majo nizke standarde? osebo sm se zavzel zato, da se dvorana mc krško predstavi v najboljši luči, kar pa organizator ni  naredu, zakaj kurac nebi, če je mogoče bandom ponudili snemanja, za katerega bi sicer odštevali stotine evrov, tm je pa na voljo usput? kakorkoli jst, in bandi smo dobil občutk, da je bla organizacija uzeta z levo roko, folk, ki bi pršu na koncert, pa zanj ni vedu oz. je zvedu prepozno (v tej točki spet, se strinjamo) to jasno potrjuje. 


sploh pa nevem, zakaj kurac, se je treba vsega izrečenega tolk otepat, k bi blo lahko uzeto na znanje in se v prihodnje stvari izboljšale? promocija je bla za kurac, to je dejstvo in zadnji band ni navdušil, ampak to ni jabolko spora...

law


Edited by frogstomp - 10.Jan.2013 at 15:49
Back to Top
Prophet View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Pitcairn
Status: Offline
Points: 2117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prophet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 16:06
s promocijo sem res očitno zajebu, ker na koncertu niso bili le ljubitelji glasbe, ampak tudi snobi. V bodoče se bom bolj potrdil :>

Polna dvorana je res posledica slabe promocije.
Never allow yourself to be used as an instrument of another man's hatred
www.profanity.si
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6702
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2013 at 16:11
noben ne bi rad videl, da mc placa kazen.. potem se poslovis od dobre opreme in placa, ker noben ne bo vec hotu odobrit metalskih koncertov, ce ze metalci ne upostevajo zakonov.. mulcki pac morjo odrast, pol pa bojo lahko legalno goltal pire.. jebatga.. :))

zanimivo, za cernozjom+predskupine (:>) so bili v zadnih 6 letih vedno narejeni flajerji in tudi na tem doticnem forumu je bil vedno objavljen event.. 1+1=3

ne vprasuj mene, zakaj pises osebno.. to ves ti.. (loh pa jz osebno berem :D) dejstvo pa je, da je v tvojem textu tudi nekaj besedila, ki ne crti samo organizacije in promocije.. neki sm tut izpostavla (in pojasnila - pac zadeve, za katerimi osebno lahko stojim..)..

no, kakorkoli, upam, da bo naslednjic promocija boljsa.. dvomim sicer, da bo zaradi nje milijardo vec folka, ampak menim, da se dandanes velja potrudit za vsakega posameznika..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,781 seconds.