Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid Metal Market > Živa roba
  New Posts New Posts RSS Feed - YOU WANT TO LIVE HERE FOREVER AND DIE
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

YOU WANT TO LIVE HERE FOREVER AND DIE

 Post Reply Post Reply
Author
Message
 Rating: Topic Rating: 2 Votes, Average 3,00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: YOU WANT TO LIVE HERE FOREVER AND DIE
    Posted: 05.Jan.2013 at 18:53

Nekoč sem bil srečen v svoji ignoranci, da živim v svobodni deželi. Ne zavedajoč se dogajanja okoli sebe sem skakljal po hribčkih in nabiral rožice, ko v ozadju sončni zahod se je risal. V soju sončnih žarkov se je moja moja pojava kot navihana silhueta risala.

Da, sem vedel, da stanje mogoče ni popolnoma rožnato v našem svetu. V naši podalpski deželici. Ljudje so se zbirali na ulici in se drli GOTOF SI in zahtevali odstop Janše, ker naj bi ta žrl dojenčke. Ljudje so postavljali grmade po Mariboru, saj so ostro oporekali uporabi radarjev, ker potem bi morali voziti po predpisih. Velik greh na področju človeških pravic.

A verjel sem, da se to mene ne tiče in se nisem pridruževal tem prostaškim gibanjem, zakajti nisem iskal upanja v skupni prihodnosti naše dežele. A iskal sem prihodnost pri sebi.

A te dni je v meni prišlo do preobrata. Napisal sem mnoštvo oglasov na spletni strani bolha.com (dva), da v naši kamrici sreče in ljubezni iščemo novo bitje, ki bi si delilo streho in toplino z nami. Ali je to greh? Meni se zdi, da ni. A oba oglasa sta izginila. In z njima sreča v mojem srcu. Poskočnost v mojih nogah. Nasmeh na mojih ustnicah. Svetloba v mojih očeh.

Sneg je padel na zemljo, kot moje zamrznjene solze, ko v mrazu sem stal zunaj in jokal. Tiho sem ihtel in vsake toliko izdahnil … 'zakaj?'. Moj glas je v mrazu kot megla prišel izmed ustnic in izginil v praznini. V ozadju so se vrteli Electric Wizard. Zvok njihovih kitar je opisoval mojo čustveno razdrtost.

Mar ni v današnjem svetu normalno, da človek išče dušo, ki bi zapolnila prazno sobo v hiši, ki v svojo toplino sprejme toliko src? Da, soba je prazna, in bolha.com mi ne dopušča, da bi jo zapolnil.
Nikoli si nisem mislil, da so takšne krivice možne. Vidimo se na ulicah. Bolha.com, GOTOF SI!

Zato, dragi Paranoid forum, iščem glas razuma tukaj. Na tem spletnem mestu se nahaja dosti metalcev in mogoče jim bo moja želja po sostanovalki/sostanovalcu normalna.

Oni ubijajo koze, katerim nato pijejo kri in to jim je normalno.

Poslušajo In Flames in jim je normalno, da je lahko nekaj tako slabega.

Poslušajo black metalce, ki izgledajo kot mešanica med ježem in pando in jim je normalno, da te biološke abominacije skačejo po gozdu s sekirami.

Ker to je poanta glasbe.

A naj na tem forumu razuma zraste nov oglas, ki bo ljudem v ponos. Ki bo ljudem dajal upanje! Ki bo Janši dal vedeti, da je tudi druga hrana na voljo.

Torej, iščemo sostanovalko ali sostanovalca v hiši, ki se nahaja v Hrušici (če bi bila Štepanjsko naselje in Fužine siamska dvojčka bi bila Hrušica njuna vmesna tvorba). Do harema sreče vozita troli 13, 24 in če vam 15 minut hoje ni odveč, še trole 5, 9, 20 in 22. Itak moraš shujšati, prasica ogabna.

Dobiš svojo lastno sobo, kjer se na stenah zaradi starodavnega prekletstva rišejo prizori razmesarjenih otrok samo ob torkih in petkih. V sobi je že nekaj pohištva in sicer king sized postelja, pisalna miza in omara. Soba je dosti debela tudi za dva, kjer si lahko delita najemnino.

Okno v sobi nudi čudovit razgled na miren okoliš z drevesi, sosedovo kozo in na nič hudega sluteče upokejenske parčke, ki se sprehajajo in je iskrica med njimi izginila že desetletja nazaj. Če je le-ta sploh bila kdaj prisotna.

Če ste seznanjeni s pojmom higiene, bi vas mogoče znal osrečiti podatek, da hiša premore kar dve kopalnici in če so vaše kuharske sposobnosti presegle tole:

potem se bo v vašo oko prikradla solza sreče ob podatku, da hiša premore kuhinjo, kjer se redno kuhajo in pečejo okusne abominacije, ki so zagotovo ilegalne na marsikaterih kontinentih.

Stroški v ceno niso všteti, a tudi niso brutalni. V hiši imamo še prostor za slabe in slabše bande od katerih dobivamo najemnino in studio v katerem se nahaja sumljiv starejši ljubitelj moških teles, kateri nas podkupuje, da ne izdamo njegovih skrivnosti in s tem denarjem si pomagamo pri stroških in kupujemo skupne stvari.

Med te skupne stvari spadajo čistila in če ne veste, kaj ta pojem pomeni, se ne javljajte na ta oglas. Imamo že poln kurac tega, da je treba skoraj odrasle osebe učiti o pomenu mitoloških dejanj, kot so 'čiščenje za sabo' in 'odnašanje smeti' in podobnih stvareh. Ko smo že pri tem: imamo pralni stroj, ki dejansko deluje in je zelo prijazen.

Pa v hiši je cela pizdarija domačih živali. Torej, če vas motijo (ful puhaste, kjut in chubby) mačke, podgane, miši, brade, kače, Lego kocke, kaktus ipd., bi vam mogoče znalo biti neprijetno tukaj. In tega si nihče ne želi. Niti vaši starši ne, čeprav so že pozabili, da obstajate.

Skratka, če iščete novo stanovanje in niste totalen debil brez življenja mi za več informacij kar pišite na evkaliptus666@gmail.com ali na FBju.

Vseljivo s 1.2.2013
Najemnina: 200€ (oz. 100€ + 100€, če sta dva), najemnina se plačuje vnaprej, varščine ni
Stroški: cca. 30€ (pozimi znajo iti čez 60€)



Edited by Person-man - 15.Jan.2013 at 11:11
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2013 at 10:49
update
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2013 at 13:12
/

Edited by Ijus - 01.Feb.2013 at 23:43
Back to Top
Person-man View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 26.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 5111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Person-man Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2013 at 22:55
Našli srečno sostanovalko :3
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,404 seconds.