Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Rock Radio
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Rock Radio

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Rock Radio
    Posted: 18.Sep.2014 at 22:31
Končno:

103,3 MHz (Ljubljana z okolico)
104,1 MHz (Notranjska in Ljubljana)
107,4 Mhz (Gorenjska)

Streaming: http://www.rockradio.si/
FB: https://www.facebook.com/rockradio.si

Poslušam ze kak teden.

Minusi:
- Po enem tednu se ze kar posteno pozna ponavljajoca se setlista.
- Metala je bolj malo. Ampak vsake tok se pojavijo AC/DC, Metallica, Maidni al pa Judasi.
- Nobenih drugih vsebin poleg muzike.

Plusi:
- Pač je fakin rok. Oddih od ostalega šodra SLO postaj. Z občasno izjemo Vala 202.

Mal poslušite pa povejte kako se vam zdi.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2014 at 22:37
moji to v zgornjem štuku cel cajt nažigajo. očitno sta zadovoljna. jaz tudi :) 

Zadnjič je mama švasala Ace of spades, da je še pol vasi zraven poslušalo Headbang
MacGyver je zakon!
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2014 at 22:49
Dans naletel na tole, ker so mi v uho padli Rammsteini. Nisem smel poslušat, ker bi se skoraj en sodelavec stepel z mano, ker je kolegica dala z Šita ali aktuala ali karkoli je poslušal, pa je mislil, da sem jaz, ki sem drugače pristojen za takšno in drugačno sranje. Drugič bom kar pustil da me vžge, da ga bom lahko tožil $, pa še malo se bova prerivala in bo čudno padel ter si kaj naredil. Big smile

Edited by devlin - 18.Sep.2014 at 22:52
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2014 at 00:18
Sam se nisem uspel poslusat, ker nisem v Sloveniji, sem pa fotru posredoval frekvence in je komentiral takole;
"Radio sem celo najdu, pa mi ni vsec. Ok, mu bom dal se eno sanso, ampak... sam nek moderen rock in pussy rock (Kiss, Bon Jovi), le sem in tja kaksen star komad. Je na netu velik ful boljsih rock radiov"


Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
vrho View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 03.Apr.2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vrho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Sep.2014 at 16:05
Poleg tega da je res že kar moteče ponavljajoča playlista, kot je bilo že večkrat omenjeno, je pa daleč bolj anoying in neposlušljiv speaker/povezovalec al kar kol že je un tip na tej frekvenci. Čisti rock, čisti rock, čisti rock, pa mater kolkrat je pa treba to ponovit, sej razumemo sej ste že z imenom radia to več kot očitno povedal. Tud ta njegova nam je vseen za vse sam za rock nam gre, je tako umetno in osladno prezentirana da gre že na kozlanje. Sploh komentarji ala briga nas za Bonota anti globalista, mi vrtimo ČISTI rock in potem čez minuto ali dve sledi komad od U2 (????), kot da ne bi vedel kaj govori in kaj naj govori. Sprva so kar vzbudili moje zanimanje potem pa ga s playlisto in res neposlušljivim špikerjem izgubili, škoda ideja dobra izvedba pač ne. Thats the Slovenian way :)
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2014 at 20:43
da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj povprašal. A obstaja kak radio, ki vrti pretežno metal kjer ni le predvajanja glasbe. Sam večinoma poslušam:

http://www.hardradio.com/hr3.html

in 

http://www.live365.com/stations/murfman69

toda tukaj pogrešam živ glas. Sej je lepo, kr ti vrtijo glasbo takšno in drugačno (razne metal podzvrsti pa kak hard rock), ampak bi se pa zelo prilegel kak človek, ki bi kaj na-povedal, mogoče le 2-3 besede o bandu. Vsaj nekaj minimalnega... glih da ni le: you are listening to molten metal radio... 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2014 at 01:54
V Sloveniji je rock (pogojno metal) radiu še najbliže Radio Europa 05 - http://www.radioeuropa05.si/
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2014 at 09:31
Originally posted by Gorjanec Gorjanec wrote:

V Sloveniji je rock (pogojno metal) radiu še najbliže Radio Europa 05 - http://www.radioeuropa05.si/


Fak....tole je pa dobro. Zakaj do sedaj nisem vedel za tale radio?
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2014 at 19:15
Rock radio zadnje čase dosti poslušamo na šihtu in v bistvu me ta radijska postaja živcira mnogo bolj kot marsikateri "mainstream" radio pri nas. Poden.
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2014 at 00:49

To pa zato, ker nisi tru kult metalc. Praši se, kdo je poden :)))

(Poden mi je copata brez štunfa, zato ker dehti po kislem zelju mothafocka yeah, it's hellish coool and it kinda likes the way it smells fuck me new kids onthe block)

Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2014 at 08:29
Originally posted by rožica rožica wrote:

Rock radio zadnje čase dosti poslušamo na šihtu in v bistvu me ta radijska postaja živcira mnogo bolj kot marsikateri "mainstream" radio pri nas. Poden.


Po nekaj tednih poslušanja se moram čist strinjat. Po mojem majo v setlisti 50 komadov. Pa uni tip ki povezuje mi gre na bruhanje.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 09:05
Sprva sem mislil, da mi bo vseeno za tole postajo. Toda ko sem ga prvič vklopil v avtu, poslušam še samo to postajo, ko se ne vrti CD. Skoraj ves čas se vrti glasba, reklam in napovedi med komadi pa je zaenkrat bolj malo - upam, da tako tudi ostane.
pa še kratek članek (glede na vir se morda splača malo poklikat še levo in desno):
http://www.playboy.si/branje/novice/rock-radio-postavlja-maribor-na-rockerski-zemljevid/



Edited by Dejan - 08.Dec.2022 at 06:18
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 09:34
Poznam že lep čas, ko blo samo še prek spleta...
Nomen est omen.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 09:39
in se je kvaliteta/program kaj spremenil?
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 12:57
A to je mogoče isti Rock Radio, ki ima eno playlisto na repeat že skoraj eno leto?
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:05
Originally posted by NuuX NuuX wrote:

A to je mogoče isti Rock Radio, ki ima eno playlisto na repeat že skoraj eno leto?


huh, veš da ne vem, ker sem komaj ta teden začel poslušat.
je pa možno ja, ker so po mojem napovedi vse v naprej posnete, saj je spiker tudi spiker na Cityju ali Centru... tak da možno. zaenkrat me še ne moti, se komadi še ne ponavljajo, je pa ziher dobra alternativa komercialnim...
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:11
ROCK radio sem lani veliko poslušal ampak se po nekaj dneh res naješ repetitivnih komadov. Poleg tega vrtijo res samo največje že tisočkrat zlajnane hite.

Kot alternativo priporočam Radio Europa: http://www.radioeuropa05.si/
Po mojem edini pravi rock radio pri nas. Včasih majo še kakšne kul oddaje vrtijo pa res izključno rock glasbo in to res raznovrstno. Tud metala je kar nekaj. Šujo ma pa vsako popoldne ob 16:00 še tematske rockovske oddaje.

ujameš jih tud na 87.6 FM ampak mislim, da samo v LJ in okolici.
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:20
kul, bom sprobal tale Radio Europa. glede na to, da nisem veliko v avtu, se upam na bom tako hitro naveličal ... Cool
Back to Top
Gorjanec View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3798
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gorjanec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2016 at 13:40
Radio Europa 05 je zakon, ker program ustvarja folk, ki se dejansko spozna na rock glasbo.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2016 at 09:45
Ja večinoma se pesmi ponavlajo+pesmi ki niso rock...
Govorim za rock radio
Nomen est omen.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2016 at 17:46
Originally posted by Real Real wrote:

Ja večinoma se pesmi ponavlajo+pesmi ki niso rock...
Govorim za rock radio


zaenkrat še nisem naletel na neka ponavljanja, je pa spet res, da ne poslušam radia vsak dan po več ur. in tudi res je, da se ne vrti samo rock, kar se mi kr dopade, saj človek tako naleti tudi na nekaj metala ala Metallica in Iron Maiden, in punka...
sicer sem pa iskal Radio Europa 05. je tale radio sam na netu ali tudi vleče v avtu? jaz ga v avtu nisem našel.
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Feb.2016 at 20:22
Če se voziš znotraj obvoznice v LJ, ga lahko slišiš tudi v avtu, kar je pa dlje, je že težko :)
Back to Top
Grrrrr View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 26.Oct.2009
Status: Offline
Points: 709
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Grrrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 07:13
Men radio Europa 05 vleče do Mengša Smile

@Dejan: 87.6 FM
Your highness, when I said that you are like a stream of bat's piss, I only mean that you shine out like a shaft of gold when all around it is dark
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 09:02
Sej se jo sliš do Kamnka, ampak tolk poka, k da bi star, spraskan vinil poslušu...kar je ubistvu še bolj oldschool \m/
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2016 at 09:24
Originally posted by Grrrrr Grrrrr wrote:

ROCK radio sem lani veliko poslušal ampak se po nekaj dneh res naješ repetitivnih komadov. Poleg tega vrtijo res samo največje že tisočkrat zlajnane hite.

Točno to.

Prav žalostno, da je diskografija nekega banda/izvajalca totalno zreducirana le na superhite in to je to. Poslušam, kadar pozabim vzeti CD-je v služben avto. Po 30km sem Rock Radia že sit in dam raje na ARS.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2016 at 16:04
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Feb.2016 at 16:06
Originally posted by Haderach Haderach wrote:


Prav žalostno, da je diskografija nekega banda/izvajalca totalno zreducirana le na superhite in to je to. Poslušam, kadar pozabim vzeti CD-je v služben avto. Po 30km sem Rock Radia že sit in dam raje na ARS.

je res škoda, če je politika takšna, a tako radio kot medij pač deuje. sicer pa še vedno raje poslušam že tretjič isti dan Enter Sandman kot pa reklame... pač moje mnenje.
Back to Top
Puščavnik View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 04.Feb.2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Puščavnik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2016 at 13:47
Tole reč spremljam od začetka. Ko so ga štartali, je bil radio res grozljivka. Kadarkoli sem ga vklopil, so vrteli Qeene, RHCP in še par bendov. Nabor glasbe so sicer razširil, ampak poslušljivi pa niso. 

Tisto, kar se meni zdi čist katasrofalno (in je nekdo že omenil), je to, da so rock zreducirali na največje hite. dejansko so glasbi vzeli vso barvitost - od tega, da bolj ali manj gonijo samo angleško govoreče bende, do tega da niti približno ne zajamejo pestrosti in različnih zvrsti, ki jih rock ponuja. So kdaj zavrteli Sonic Youthe? Dvomim. Francoske Noir Desir (ki bi glede na priljubljenost padli v kategorijo hitov)? Nikoli. In tale seznam bi lahko peljali v neskončno. Ste kdaj slišali kak manj znan slovenski bend? Niste. 

Skratka, podn od uredniške politike in podn od radija. Kar se mene tiče, lahko ugasne takoj. Jebiga, so pa zato navdušeni mainstream "rockerji", ki prenesejo štadijonske Bon Jovije, štadijonske AC DC, štadijonsko Metallico in menijo, da so Coldplay res dober rock bend. 

Ah, kaj pizdim :)
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Feb.2016 at 23:22
LEGENDA Thumbs Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.May.2016 at 10:41
Originally posted by Puščavnik Puščavnik wrote:

Tole reč spremljam od začetka. Ko so ga štartali, je bil radio res grozljivka. Kadarkoli sem ga vklopil, so vrteli Qeene, RHCP in še par bendov. Nabor glasbe so sicer razširil, ampak poslušljivi pa niso. 

Tisto, kar se meni zdi čist katasrofalno (in je nekdo že omenil), je to, da so rock zreducirali na največje hite. dejansko so glasbi vzeli vso barvitost - od tega, da bolj ali manj gonijo samo angleško govoreče bende, do tega da niti približno ne zajamejo pestrosti in različnih zvrsti, ki jih rock ponuja. So kdaj zavrteli Sonic Youthe? Dvomim. Francoske Noir Desir (ki bi glede na priljubljenost padli v kategorijo hitov)? Nikoli. In tale seznam bi lahko peljali v neskončno. Ste kdaj slišali kak manj znan slovenski bend? Niste. 

Skratka, podn od uredniške politike in podn od radija. Kar se mene tiče, lahko ugasne takoj. Jebiga, so pa zato navdušeni mainstream "rockerji", ki prenesejo štadijonske Bon Jovije, štadijonske AC DC, štadijonsko Metallico in menijo, da so Coldplay res dober rock bend. 

Ah, kaj pizdim :)


takole, minilo je že kar nekaj časa, pdkar imamo kar dva rock radia na voljo - vsaj na Štajerskem koncu. ker sem bolj malo v avtu, kjer sploh poslušam radio (sicer nikjer), sem potreboval malo dlje časa, da sem nekako "nagruntal" uredniško politiko. skratka: kaj sodobnega rocka ni? kaj se je rock delal samo do leta 2000? razen kakšnih Nickelback in slovenskih muzičarjev je vsa ostala predvajana glasba bil anapisana tam enkrat v osemdesetih in devetdesetih. je resnično tako ali samo jaz poslušam radio ob "napačnih" urah?
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2016 at 06:26
Rock Radio fura akcijo "taužnt rock". me zanima, če bo to dejansko kaj spremenilo programsko sliko...
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.May.2016 at 08:55
To verjetno pomeni, da se na 1000 minut ponovi playlista...
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2019 at 23:30
po petih letih vrtijo še vedno istih 50 komadov. LOL

nekateri se ponovijo tako točno, da lahko uro po njih naštimaš.


MacGyver je zakon!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Dec.2019 at 19:33
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

po petih letih vrtijo še vedno istih 50 komadov. LOL
nekateri se ponovijo tako točno, da lahko uro po njih naštimaš.



k sreči tega še nisem opazil, ker ne poslušam toliko/tako množično v avtu - doma lai v službi pa tako ali tako nikoli. sicer pa ko mi začne muzika najedati ali mi ne paše, preklopim na drugi rock radio. k sreči jih imamo danes že več.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2019 at 19:01
ravno včeraj so me razveselili s tem komadom:



resda en komad ne reši celega programa, a takšnih svetlih trenutkov za moj okus sploh ni malo.




Edited by Dejan - 24.Dec.2019 at 19:02
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2019 at 21:52
ma kaj pa vem, podobno kot z Bobom... če ne bi toliko drsali enih in istih že nkrat prežvečenih jajc...


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2019 at 10:52
Hm, na našem delovnem mestu je konstantno vključen radio, za moje pojme kar naglas. Če primerjam z neumnostmi in popolnim ščišem, ki ga običajno servira katerakoli druga radijska postaja, je Rock Radio daleč pred vsemi, pa čeprav povečini tudi oni eno in isto predvajajo. Je že tako, da so pravice za predvajanje drage kot žafran in je posledično kar zahtevno nagrabit dovoljšnjo količino materiala za solidno raznolikost pri predvajanju. No dokler ti ne najedajo s klasično praznino, ki jo premore dandanašnji povprečna postaja, jim prej izrekam pohvale kot grajo. Smile
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2019 at 09:59
Ma tako bom rekla. 
Prvo kot prvo sem zadovoljna, da v službi sploh lahko poslušam Rock radio (cca še pol leta nazaj je bilo stanje, ko je blo treba poslušat Radio Antena. Oooooo, mati moja. Tu in tam se mi je zgodilo, da sem prow mogla it ven iz pisarne, ker so me enostavno boleli možgani in sem se počutila, da se mi bo sfukal, če se ne grem malo ven nadihat). 
Drugo kot drugo sem zadovoljna, da obstaja. 
Samo komadi se pa res ful ponavljajo. Kakšen mesec, dva (?) nazaj sem bil vsa vzhičena, ker je bilo nekaj novega. Master of puppets Thumbs Up 
jebi ga. Je pa treba sprejet tudi kritiko. 

ps: nisem vedela, da je radio toliko naglas, da se sliši, ko govorim po telefonu. In pol me kliče ena sodelavka in reče ˝ja, a že spet je Bon Jovi. Pa sej je bil že prej, k sem bla gor˝. LOL


Edited by mati zemlja - 26.Dec.2019 at 10:01
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2019 at 16:13
Jaz preferiram Bob, ker Jonas in Gorjanec vedno najdeta kako glupost, ki se ji lahko nasmejiš, poleg tega so gor novice in kot je bilo že omenjeno ne prenesem povezovalca na rocku. Tip se mi zdi kot da je na horsu. K sreči se bolj malokrat oglasi.
Kadar Bob šumi, pa damo na rock. 
Ko so babe na broju pa je treba poslušati pop radie ali dvojko. K sreči aktuala že nekaj časa nimamo v našem prostoru več. Hvaležen sem tudi, da ne zahtevajo več enke, ker so mi Morilotka, Debelak in Avtić ene afne, poleg tega v osmih urah slišiš vso glasbeno opremo DVAKRAT.

Načeloma pa ja, tudi Bob je zelo omejen s svojo, ampak Gorjanec vedno sneakne noter kak hard and heavy komadič. V petek je bil Born to raise hell na primer. 
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2020 at 10:44
Originally posted by Poli Poli wrote:

Ma, a nimaš tega še na Bobu zadost? Tongue

Ne, sam resno zdej... ker si že ravno tu, a te lahko neki vprašam? Kdo je krivec za vse zlajnane komade, ki se nonstop vrtijo na Bobu? So to Jonasovi prsti, tvoji, Gorjančevi, koga četrtega, dobite popust za kakšne komade, če se jih nonstop vrti?? 
Npr. kr pike dobim, ko slišim Walk of Life od Dire Straitsov. Fakin prepogosto se ga lajna, kar na bruhanje mi gre vsakič, ko zaslišim uvodno žvižganje in samo letim k raketa radio ugasnit! Pa še par takih komadov je, sam problem so tut vsi ostali, ki se dan in noč vrtijo. Mislim, človek bi pričakoval, da če se greste rock radio, da boste imel "malo širi diapazon".


nisi edini, ki si to opazil. očitno obstaja nek vzorec.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2020 at 18:05
to so pogoste pritožbe, na katere ne morem odgovarjat javno. Če koga zanima, mi lahko off the record vse razložim...če pa kdo zna bolje, naj dokaže. Loh grem tut glasbo prpravit, verjemte da mam dovolj širine ;D
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
morgen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Sep.2020
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morgen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 15:39
še bolj kot ponavljanje komadov na obeh radijih, me moti ozkost tega, kaj razumejo kot rock glasbo.  oba radija namreč res bazirata skoraj izključno na nekem zahodnjaškem melodičnem hard rocku,  ne vrtijo pa praktično nič garaže, punka, psihadelike in pa bilokakšne rock glasbe iz afrike, azije in južne amerike. 

oziroma če uporabim njihovo retoriko: jebeš tak rock!
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 16:41
Originally posted by morgen morgen wrote:

ne vrtijo pa praktično nič rock glasbe iz....... ....afrike....
: jebeš tak rock!

4 real tho! LOLLOLLOL 

a Toto - Africa velja? LOL
Back to Top
morgen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Sep.2020
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morgen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 16:49
ja, če čel lajf poslušaš samo komercialne radije, lahko hitro spregledaš koliko je rock scene po afriki dejansko
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 17:08
Da ne bo Dejzi čist izgubljen...
 
Nekaj o afriški rock muziki, tamo 60-ta in 70-ta
https://originalfuzz.com/blogs/magazine/the-roots-of-psychedelia-and-the-african-rock-explosion-of-the-60-s-and-70-s

modernih se najde kar nekaj (google), spomnim se, da sem pred časom slišal neke hude progresivce, totalno pozabil, kako so se imenovali, po moje na RŠ-u ujel - če smo že pri radiih, se mi zdi, da se na RŠ najde še največ nekomercialnega rocka, kadar pač ne morijo s čim... preveč zamorjenim LOL ampak tudi, kar se metala tiče, so še vedno No.1 pri nas med radii

za kaj bolj oriđin pa
https://realworldrecords.com/features/blogs/14-african-musical-styles-for-you-to-explore/


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 17:26
Originally posted by morgen morgen wrote:

ja, če čel lajf poslušaš samo komercialne radije, lahko hitro spregledaš koliko je rock scene po afriki dejansko


Jst radijev, tako kot vseh ostalih korporativnih medijev [Tv, časopisov, spletnih portalov in ostalih propaganding trobil], kot tudi državno komunajzerskih ne spremljam več že najmanj 14 let.

Smešen mi je bil komentar, da je nek klasični Boomer-Rock Radio kao bad, ker ne vrti Afriške muzke LOLLOL Saj mate tisti vaš državni komunajzerski RŠ, ki se napaja iz državnih financ, da vrti vam naklonjeno hipster muzko.... LOL



Back to Top
morgen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Sep.2020
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morgen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 17:43
hahahaha teb je kr vse komunizem Star



Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Oct.2020 at 18:03
Dej no Dejzi, niti ena tema ni varna pred tvojim jamranjem in teh tvojih "i'm better than everyone else" shit postov.
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Oct.2020 at 20:48
lol, afriški rock nj se vrti, crkavam od smeha. sej to veste d radiji žvijo od poslušalcev, ta del je jasn ne? d ne bob ne rock nista na državni joški?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
morgen View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 28.Sep.2020
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote morgen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2020 at 11:12
zakaj predpostavljaš glupo populacijo, ki hoče poslušat sam tvoje fav bande?  faking vsi se pritožujejo, kako bedno musko majo naši rock radiji in pol ko dobiš en predlog, kako izboljšat in razširit program, zabiješ nazaj, da jebiga, to hočejo naši poslušalci, taka so pravila trga?  crkavam od smeha
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.