Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Tuja scena
  New Posts New Posts RSS Feed - IN FLAMES
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

IN FLAMES

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Message
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: IN FLAMES
    Posted: 19.Nov.2007 at 16:33
Nova plata bo vsebovala 16 komadou, malce naj bi se vrnili na stara pota. Vsaj nekaj komadou.
Objavljenih pa je že več kot 10 epizod iz studia www.myspace.com/inflames
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 16:35
a dej a resTongue
še kr čist utrgan na njih?Smile
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 16:43
Originally posted by Tyrant Tyrant wrote:

a dej a resTongue
še kr čist utrgan na njih?Smile

sm ja, drgač sm pa ču da si se zresnu, upam da to ne pomeni da ne morš več na wacken haha:D
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 16:52
Malce na stara pota zveni tja nekam do...Reroute to Remain?  To jim prov nic ne pomaga u moji knjigi... Lunar strain/Subterranean + Colony so odlicne plate, Whoracle ne morm slisat, Jester's race mi je pa cudna Dead  Skoda jih je...sicer pa, moje mnenje Smile
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 17:19
Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Malce na stara pota zveni tja nekam do...Reroute to Remain? To jim prov nic ne pomaga<span style="text-decoration: underline;"><span style="font-weight: bold;"></span></span> u moji knjigi... Lunar strain/Subterranean + Colony so odlicne plate, Whoracle ne morm slisat, Jester's race mi je pa cudna Dead Skoda jih je...sicer pa, moje mnenje Smile

V končni fazi majo zdej tolk različnih fenov da kr glava boli. Sm na forumu everdying in vsak zagovarja svoje. Velik je novih fenou ki majo mogoče mal manj vezej z metalom je pa tut nekih prahistoruičnih fenov, ki komajda poslušajo nove plate so pa zlate plate Whoracle do Clayman po večiniskem mnenju. Po nakladi gre pa gor z leti.
Back to Top
Atuin View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 773
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atuin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 18:13
Heh, naklada vrjamem, da raste ja :) Sicr pa sj pravim...jest ne obsojam nobenga glede na to kero plata od In Flames mu je usec.Tud ne bom reku, da mi iz novih plat noben komad ni uredu (My sweet shadow recimo)...ampak naceloma me pa tisto umesno zvrgolenje s clean vokali moti. Res pogresam tiste prve, prve In Flames, samo kaj cmo...cs gre naprej in denar vstric z njim :)

So pa vsekakor svojo glasbo skoz cas razpotegnil do te meje d je razlicnih poslusalcov malo morje.To se pa strinjam.
Real pain defines what you forgot through your wasted life based on mortal morals. Pain reveals the real existence, it leads to understanding: If you seek life, then prepare for death.
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 19:08
Zadnja plata mi je bla kr vreji! To pa ne morem rečt za Soundrack to your escape, ki mi ful bedna! Najbolše so prve plate! 
Nomen est omen.
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 19:29
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

Originally posted by Atuin Atuin wrote:

Malce na stara pota zveni tja nekam do...Reroute to Remain? To jim prov nic ne pomaga<span style="text-decoration: underline;"><span style="font-weight: bold;"></span></span> u moji knjigi... Lunar strain/Subterranean + Colony so odlicne plate, Whoracle ne morm slisat, Jester's race mi je pa cudna Dead Skoda jih je...sicer pa, moje mnenje Smile

V končni fazi majo zdej tolk različnih fenov da kr glava boli. Sm na forumu everdying in vsak zagovarja svoje. Velik je novih fenou ki majo mogoče mal manj vezej z metalom je pa tut nekih prahistoruičnih fenov, ki komajda poslušajo nove plate so pa zlate plate Whoracle do Clayman po večiniskem mnenju. Po nakladi gre pa gor z leti.

Sej men so tut vse plate ful zakon mogoč Lunar strain ne ker je biu še Stanne pa je meu mal manj pojma ga ma zdej pri DT dost več.
Ni mi pa všeč odnos Andersa do starih hitov (reku je da ni fajn če te cajt povozi, sam v hinavskem smislui enkrat) to potrjuje dejstvo da se približujejo ameriškim bendom, kar me tut niti ne moti. Sam glede na to da je repertoar skladb tak različen bi lahk tut bol usklajeno špilal v živo. 2-3 v vsake plate al pa tak ko maidni, Early years, golden years ... to bi mogl bit, naprimer eni bendi dajo da lahk feni glasujejo za setlioste sam pol je spet skor isto ko so novi hiti novih fenov ko nimajo pojma ampak dober. mogoče kdaj
Back to Top
Mirage View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 803
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mirage Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 22:16
jester race je dbest plata... kar se tiče tanovih paDead
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Nov.2007 at 23:03
Se mi zdi, da In Flames ne morjo več spravt kej tok dobrga kokr so ble stare plate. Se mi zdi, da bo povprečna plata. Nč posebnga imo.
Pa nej že nehajo enkrat s tem nagim Danielom,ker so bedni ratalSleepy

You can never be too Specialized!!



Back to Top
Phil View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 159
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 08:17
nebi blo slabo ce bi se bobnar kdaj obleku na teh dnevnikih iz studija :)
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 20:16
Originally posted by Phil Phil wrote:

nebi blo slabo ce bi se bobnar kdaj obleku na teh dnevnikih iz studija :)

sej sam ob sredah, zadna episoda je pa 26.11.
Sam kok se lahk pol tak doug miksa do marca to mi ni jasn
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Nov.2007 at 20:25
Sej se ni miksa tak dolgo, sam In Flames so začutil, da jim ni potrebno delat vsak let ene plate. Poleg tega mora Nuclear Blast v tem času plato dovolj spromovirat, da bo šla dobro v prodajo.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Nov.2007 at 16:00
To kaj so zaj posneli je samo osnutek vsega kar šele pride, manjkajo še vsi elektronski sampli  in čist cool je da si vzamejo čas in zdaj čez božične praznike se bojo mal odahnili pol pa nazaj v studijo pa še morda kaj popravijo :) itak bo pa pune zakon plata !

Edited by olci - 21.Nov.2007 at 16:01
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Nov.2007 at 20:41
Eh meni niso več neki posebnega. Do Claymana mi je blo vse ql, to kar je pa zdj je pa kr neki. Sad but true, what money does to you!!!
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Dec.2007 at 23:01
Se kdo spomne kje je biu 2006 come clarity release party pa kdo je to organiziru ?
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 02:30
http://www.mininova.org/tor/1052973
poln set z wackna letos
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 02:39
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

Se kdo spomne kje je biu 2006 come clarity release party pa kdo je to organiziru ?


O čem ti bluziš sploh?
You can never be too Specialized!!



Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 02:40
Originally posted by Godpuppy Godpuppy wrote:


Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

Se kdo spomne kje je biu 2006 come clarity release party pa kdo je to organiziru ?
O čem ti bluziš sploh?

ma nek release party je biu no še banner je biu gor na paranoidu, pomoje je to mom organiziru, mal pobrski po spominu.
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 10:30
Ma ja, to je blo u fabrki. Takrt smo ugotovili, da so release partijev za nove plate v bistvi ne splaca delat, ker se plate itak dobi na netu in potem sploh ni nobenga interesa. Najbols release party je, ce bend v zivo predstavi zadevscinoWink
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2007 at 10:52
Takrat ste ugotovil, da plate v MOMu še ni in je tud še neki cajta po tem ni blo...interes je bil, ker jo je folk pol v Muellerju kupval na velko. 
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 18:00
Evo cover za single The Mirror's Truth - na njem bodo naslednji komadi:
1. The Mirror’s Truth
2. Eraser*
3. Tilt*
4 Abnegation*
 
Pa še cover za album z naslovom A Sense Of Purpose na njem bodo nasldnji komadi:
1.The Mirror’s Truth
2. Disconnected
3. Sleepless Again
4. Alias
5. I'm the Highway
6. Delight and Angers
7. Move Through Me
8. The Chosen Pessimist
9. Sober and Irrelevant
10. Condemned
11. Drenched In Fear
12. March To The Shore
 
Šinfajte, na metal campu pa se vidimo v  prvih vrstah Star


Edited by olci - 14.Jan.2008 at 18:01
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 18:39
Mogoče pa res...
Back to Top
HomoEyes View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HomoEyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Jan.2008 at 19:13
Ta cover ustreza za kaksne power metal bende ne pa In Flames. V prvi vrsti MCja? Imam okus za glasbo.        
Back to Top
Valencio View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Nov.2007
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valencio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 09:17
Meni so pa v redu coverji, se razlikujejo od dosedanjih stilov.

Glede glasbe so mi pa vsi albumi vsec. Tud ne morete pricakovat da bo band, ki se hoce razvijat in prezivet vleku ene in iste vize cez celo kariero. Ja res Colony, Jester's race, Clayman so mega albumi ampak za tisto obdobje so bli precej napredni, verjetno so jih tud takrat klincali pristasi "old schoola" :)
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 13:51
Meni sta coverja kul, sam ne pašeta In Flamesom!! Na coverju singla "The Mirror's Truth" se tip gleda v ogledalu, na odsevu pa "umira". Ironija je, da je v ozadju odseva naslovnica "The Jester Race", za mnoge najboljši IF album. Itak je vsak nov IF album primerjan s starimi, tega se IF hočejo znebit če mene prašate. Zato cover vsebuje direktno sporočilo da njihov star stil "umira v ogledalu" in da je na sceni nov. Zato pa so se tudi odločili za popolnoma drigačen stil naslovnice in celo nov logo!!! 


Edited by Borut - 15.Jan.2008 at 13:54
KONA WORLD
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 23:31
Originally posted by Borut Borut wrote:




Meni sta coverja kul, sam ne pašeta In Flamesom!! Na coverju singla "The Mirror's Truth" se tip gleda v ogledalu, na odsevu pa "umira". Ironija je, da je v ozadju odseva naslovnica "The Jester Race", za mnoge najboljši IF album. Itak je vsak nov IF album primerjan s starimi, tega se IF hočejo znebit če mene prašate. Zato cover vsebuje direktno sporočilo da njihov star stil "umira v ogledalu" in da je na sceni nov. Zato pa so se tudi odločili za popolnoma drigačen stil naslovnice in celo nov logo!!!

Ma kak nov logo, sam ta tipac ki je spacau cover je tak napisu logo (jester) al pa un ta prav se pa vid na desni steni in ostajo in bo vedno ostal if logo
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jan.2008 at 23:44
po "razvoju" benda in naslovnicah sodeč bo nav album v stilu (komada) come clarity, se pravi nič dobrega, ampak mi bo pa najvrjetnje kakšen komad všeč ali pa vsaj "catchy"
. . .
Back to Top
Borut View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 02.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Borut Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 12:12
Originally posted by saiysoFLAMER saiysoFLAMER wrote:

Originally posted by Borut Borut wrote:




Meni sta coverja kul, sam ne pašeta In Flamesom!! Na coverju singla "The Mirror's Truth" se tip gleda v ogledalu, na odsevu pa "umira". Ironija je, da je v ozadju odseva naslovnica "The Jester Race", za mnoge najboljši IF album. Itak je vsak nov IF album primerjan s starimi, tega se IF hočejo znebit če mene prašate. Zato cover vsebuje direktno sporočilo da njihov star stil "umira v ogledalu" in da je na sceni nov. Zato pa so se tudi odločili za popolnoma drigačen stil naslovnice in celo nov logo!!!

Ma kak nov logo, sam ta tipac ki je spacau cover je tak napisu logo (jester) al pa un ta prav se pa vid na desni steni in ostajo in bo vedno ostal if logo

Ja, sm slabo napisu, un logo na desni itak da bo zmerm ostal tak kot je. Hotu sm sam rečt, da niso uporabli "klasičnega" IF napisa to je to.
KONA WORLD
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 14:40
Pa kaki come clarity stil, to bo neke v stilu passenger z in flames rifi, zelo bo zanimivo v glavnem
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 18:42
Upam da bo novi album boljši kot zadnji !
Back to Top
Tyrant View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2080
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyrant Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jan.2008 at 18:44
sej vsi Approve
To err is human..to arr is pirate. mjau
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Jan.2008 at 15:58
ne vem kolk časa se že da slišat Abnegation, jest sm ga slišal danes in ne morm rečt da mi ni všeč, ni tko slabo kot sm prčakvov, ni pa dobr no, vsekakor pa ni korak proti preteklosti.
. . .
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2008 at 19:21
www.jpc.de/jpcng/poprock/detail/-/hnum/9319275?rk=home&rsk=hitlist
če koga zanima je tule 30s treh novih komadou od tega bo sam 1. na plati

Edited by saiysoFLAMER - 12.Feb.2008 at 19:25
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Feb.2008 at 21:59
Mogoče pa celo kej še bo iz tega, držimo pesti. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2008 at 20:02
Na njihovi myspace strani je že nov komad. Men nč posebnga, vendar je kr poslušljiv. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
Everlost View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1802
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Everlost Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2008 at 15:50
Lepe melodije, poslušljiv, ampak dokaj neizviren.....

Upajmo da bojo ostali komadi bol faini.....se pa zelo veselim plate! \m/

IN FLEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJMMMSSSS JEBEMOBOGA!!!!
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2008 at 17:59
Zakon komad mirror's truth, ampak najboljši mi je disconnected Tongue, video za mirror's truth pa je nekaj n ajbolj norega, kak lepo prikažejo z lutkami, da veliki živijo na raćun malih, potem 'pa propad sistema :D
Back to Top
Valencio View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 15.Nov.2007
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valencio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2008 at 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=bcc3p2giBsI

Evo se linka do videa. Meni osebno ni nic posebnega spot, komad mi je fuuuul hud. Sej ne recem pac so se zmislili neko novo idejo za spot sam mi pac ni ne vem kaj :) Odpiljeno cist :)
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2008 at 19:01
Glih zdaj sem prebral v reviji,da bo album drugačen od drugih!!!Oziroma od vseh!!
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Feb.2008 at 17:07
Originally posted by danzig danzig wrote:

Glih zdaj sem prebral v reviji,da bo album drugačen od drugih!!!Oziroma od vseh!!

Oh ne! Shocked sedaj si pa vsej množici podrl pričakovanja! sedaj si ni moč predstavljati kakšen bo album ker bo tako drugačen od drugih oziroma vseh!
Zaupaj nam kje bereš takšna razkrivajoča dejstva, prosim.
. . .
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2008 at 16:07
disconnected prve pol minute trga pol se pa nebi smeu tak umirit komad, je pa mal bolši od tmt
Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 16:51
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2008 at 19:59
Kok mi je bedn ta folk gledat, k skine neke komade pa se pol da na youtube. Nej nardijo svojo muzko pa se nej dokažejo, ne pa da kle in flejmse špilajo.
You can never be too Specialized!!



Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Feb.2008 at 18:57
pa še ko kak bulldog zgleda, a kdo kej ve če se že pogajajo za evropsko turo, pa če kdo kej več ve če pridejo al ne glede na to da so na campu
Back to Top
saiysoFLAMER View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1506
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote saiysoFLAMER Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2008 at 17:21
gpupi ti veš zihr tole: A so jim mogl nardit nek dohod al kej al so med folkom hodl ko so šli na oder špilat v Mediaparku
Back to Top
Godpuppy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Godpuppy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2008 at 18:01
Vsak pride preko folka na stage, sam da takrt k grejo, je zravn prbližn 10 varnostnikov. 
You can never be too Specialized!!



Back to Top
olci View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 450
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote olci Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2008 at 16:31
Single je zakon
Back to Top
Real View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2683
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Real Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Mar.2008 at 19:59
Men najbolša plata The Jester Race oziroma Subterranean! Smile
Nomen est omen.
Back to Top
danzig View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2638
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danzig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Mar.2008 at 20:18
Dobil sem promo cd, in moram priznati da je vsekakor boljši od prejšnjega!!
V celoti bo album verjetno  bolj močen,to sem prebral na nekem skandinavskem forumu....!!!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,281 seconds.