Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Igre (PC itd.)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Igre (PC itd.)

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 44>
Author
Message
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2007 at 21:01
Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Meni osebno so najboljši špili:

MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.
 
DEUS EX - po sedmih letih še vedno občasno igram Deus Ex, ker me pritegne z zanimivo zgodbo, polno preobratov, fantastičnimi liki in res temačnim ozračjem, ki kar diši po apokaliptični prihodnosti.
 
THIEF 2 in 3 (enke nism še špilu) - po žanru so mi najbolj všeč stealth igre in Thief je zame najboljša tovrstna igra. Dvojka je sicer malce boljša, ker ma bolj zanimive in raznolike misije, pri trojki je včasih malce preveč lutanja naokol, ker se vedno nahajaš v istem mestu. Mi je pa bolj pasalo ozračje v trojki kot v dvojki.
 
 
 
Thiefa 1 ti potem absolutno priporočam, je skor isti kot 2. Ampak, a sem samo jaz zahojena, al je še kdo drug bil v 1 in 2 totalno brez orientacije?????
 
Če ti je kul Far Cry, nabavi si Crysis.
 
Ja... jst sm v Thief 2 bil ponekod popolnoma brez orientacije, se spomnim ene misije (mislim, da je bila ta tretja), ko morš lutat skozi mesto in pridit do svoje bajte in sem cele tri ure iskal pravo pot do cilja, pa še stražarji so se nahajal na vsakem koraku, kar mi je še dodatno odtežilo zadevo.
 
Zato mi je bila trojka bolj všeč, ker si meu zelo malo možnosti, da bi zalutal in iskal pravo pot preveč časa.
 
 
Orientacijo se da zgubit tuki ja, ampak se da naravnost čudovito prebijat čez misije če sproti spremljaš mapo in kpmpas... odkar to počnem kot se spodobi takih problemov skor ni več.
 
Trojka je bla pa meni izredno kul zarad atmosfere, sam je na račun tega pa grafike pa parih detajlov izredno trpela dolžina igranja, pa še veliko prelahka je bla cela igrca...
 
Glede stražarjev pa... :) Kjer ni lokostrelcev in kjer je dost prostora, se da stražarje kvečjemu fino zmest al pa lepo z mečem dotolčt. Ta 'problem' je pa trojkica le uspela uredit, ko je meč nadomestilo bodalo.
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 09:01
Originally posted by rožica rožica wrote:

Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Meni osebno so najboljši špili:

MAFIA - kljub primerjavam z GTA je Mafia čist samostojen špil z odlično zgodbo, super liki, pa še mesto, v katerem se nahajaš, je zelo privlačno in do zadnjega detajla super izdelano.
 
DEUS EX - po sedmih letih še vedno občasno igram Deus Ex, ker me pritegne z zanimivo zgodbo, polno preobratov, fantastičnimi liki in res temačnim ozračjem, ki kar diši po apokaliptični prihodnosti.
 
THIEF 2 in 3 (enke nism še špilu) - po žanru so mi najbolj všeč stealth igre in Thief je zame najboljša tovrstna igra. Dvojka je sicer malce boljša, ker ma bolj zanimive in raznolike misije, pri trojki je včasih malce preveč lutanja naokol, ker se vedno nahajaš v istem mestu. Mi je pa bolj pasalo ozračje v trojki kot v dvojki.
 
 
 
Thiefa 1 ti potem absolutno priporočam, je skor isti kot 2. Ampak, a sem samo jaz zahojena, al je še kdo drug bil v 1 in 2 totalno brez orientacije?????
 
Če ti je kul Far Cry, nabavi si Crysis.
 
Ja... jst sm v Thief 2 bil ponekod popolnoma brez orientacije, se spomnim ene misije (mislim, da je bila ta tretja), ko morš lutat skozi mesto in pridit do svoje bajte in sem cele tri ure iskal pravo pot do cilja, pa še stražarji so se nahajal na vsakem koraku, kar mi je še dodatno odtežilo zadevo.
 
Zato mi je bila trojka bolj všeč, ker si meu zelo malo možnosti, da bi zalutal in iskal pravo pot preveč časa.
 
 
Orientacijo se da zgubit tuki ja, ampak se da naravnost čudovito prebijat čez misije če sproti spremljaš mapo in kpmpas... odkar to počnem kot se spodobi takih problemov skor ni več.
 
Trojka je bla pa meni izredno kul zarad atmosfere, sam je na račun tega pa grafike pa parih detajlov izredno trpela dolžina igranja, pa še veliko prelahka je bla cela igrca...
 
Glede stražarjev pa... :) Kjer ni lokostrelcev in kjer je dost prostora, se da stražarje kvečjemu fino zmest al pa lepo z mečem dotolčt. Ta 'problem' je pa trojkica le uspela uredit, ko je meč nadomestilo bodalo.
 
Sej stražarji še niso najbolj zajebani sovražnik... men so bili absolutno skoraj nepremagljivi tisti tipi v oklepih in z težkimi kladivi, ko te spravijo na drug svet s samo dvema udarcema. Glede trojke se pa absolutno strinjam, da je atmosfera fantastična (rad mam špile, ki se odvijajo izključno ponoči).
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 12:46
Ja, Hammeriti Pinch. je pa blo par misij kjer se ne da glih sam šmuglat in it okol njih, pa tisti stroji z učkom Big%20smile ki se jih ni dal drugač kot z DOBRO namerjenimi bombami. Čeprov je men atmosfera bla total huda v vseh delih.
v tadrugo sem šla čez trojko v parih urcah..Je pa absolutno boljš če se samo šmuglaš, ne ubijaš, zato ker živčki delajo ful Thumbs%20Up . Ne vem če se stražarje lih splača ubijat, vsaj men se ni dal zarad vsazga spit pet napojev.. Sej v tem je fora Thiefa, da ne fentavaš, ampak nadmudriš,hehe.
 
No,ja, men dostkrat niti kompas ni pomagu, sploh v enki, v "podaljšku" igre kjer se moraš prebit skoz grozljivo zapleteno podzemlje, polno rovov. Mislm da je naslov misije "Escape!", in k sm prišla že skor do konca, po zihr enmu mescu igranja te misije ( zajebana je u tri pm), nism mela ključa od vrat. Tko da mi je zatežil totalno. Če kdo ve u čem je fora, nej mi pove ! Ouch
We do not sow
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 14:03

FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 14:19
LEGENDAAAAAAAAAAA!!!! Fak, kolkrat sm pa ta špil obrnu... Uf, to je to!!! Dvojka pa trojka (samo za Megadrive) niti približno ne dosežeta veličine enke (verjetno večini znana s PC-ja)!

BTW, barbar je car, amazonka ma pa najbl hudo magijo... Big%20smile
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 16:03
Mi smo zmeri u dva špilali,en je rasturou s plačkom,en je pa z amazonko magijo šparou za šefeThumbs%20Up
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 16:40

Golden Axe... šit, tega je pa že tolk dolg nazaj, da se niti ne spomnem, če sem jo obrnu. Sem pa skoraj vedno uporablju tistega palčka, ker  se je v tistem zelenem kostumu dobro zlil z naravo. Pa še sekira je dobro vijugala po sovražnikih.... amazonke mislim, da nisem nikoli izbral, barbara pa samo enkrat, pa ne vem... mogoče sem celo z njim obrnu igro.

Spomnim se sam to, da jo je en moj prjatu obrnu v 35 minutah. Tistih 25 minut nism vidu toliko šviganja z sekiro v nobenem špilu.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Dec.2007 at 18:37
Zadnji boss je užitek za pretepst, ka ti skoz dva kostkota neumorno najedata, un ti pa pr vsakmu udarcu še magijo spusti. Kok sm uživu, k sm tik pred zadnjim udarcem jst crknu namest njega... Big%20smile

Men drgač palček ni neki blazno dogajal, so ga pa načeloma res vsi izbiral, k je sekira mela polkrožni domet, pa si jih več naenkrat lahk mlatu. Žal bedna magija ni prevesila tehtnice čez barbara...

Dvojka in trojka sta pa na precej nižji ravni, s precej bolj brezveznimi liki (sploh trojka) in pa skor brez novosti. Vse skupej je samo precej bolj risankasto... Stara dobra enka bo kmalu pognana v DOS-boxu, sam še karaoke dam čez prej! Big%20smile


Edited by Lunik - 24.Dec.2007 at 18:39
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 23:12

A še kdo razen mene in Zence igra GW?! Ermm

We do not sow
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 10:54
Pravkar sm na netu najdu nek dodatek za Thief 2: Metal age. TX2: The shadows of metal age al neki tazga. Baje so ga feni od dvojke delal pet let in je izšel leta 2005, skratka; kr dober dodatek, čeprou nič posebnega, pa še Garreta ne špilaš, ampak neko punco, misije pa so precej podobne dvojki.
 
Sicer sem pa na hitro probu dva špila, ki sem ju tut hitr nehu špilat:
 
- Godfather (špil bi bil čisto spodoben, če ne bi bil  tako hudo neprivlačen, mesto, ulice, vsi notranji prostori so dobesedno kopirani med sabo, kar me je čisto odvrnilo od igranja, pa tut zgodba špila je šibka)
 
- Manhunt (najbolj sadističen špil, ki sem ga vidu. Zgodba je sicer na začetku super in prve misije so še kar zanimive, potem pa je vse preveč enolično. Naveliču sm se ga po par urah, ker me je nasilje dolgočasilo)
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 14:54
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Ja, Hammeriti Pinch. je pa blo par misij kjer se ne da glih sam šmuglat in it okol njih, pa tisti stroji z učkom Big%20smile ki se jih ni dal drugač kot z DOBRO namerjenimi bombami. Čeprov je men atmosfera bla total huda v vseh delih.
v tadrugo sem šla čez trojko v parih urcah..Je pa absolutno boljš če se samo šmuglaš, ne ubijaš, zato ker živčki delajo ful Thumbs%20Up . Ne vem če se stražarje lih splača ubijat, vsaj men se ni dal zarad vsazga spit pet napojev.. Sej v tem je fora Thiefa, da ne fentavaš, ampak nadmudriš,hehe.
 
No,ja, men dostkrat niti kompas ni pomagu, sploh v enki, v "podaljšku" igre kjer se moraš prebit skoz grozljivo zapleteno podzemlje, polno rovov. Mislm da je naslov misije "Escape!", in k sm prišla že skor do konca, po zihr enmu mescu igranja te misije ( zajebana je u tri pm), nism mela ključa od vrat. Tko da mi je zatežil totalno. Če kdo ve u čem je fora, nej mi pove ! Ouch


ta misija ni težka
mislim da lohka lockpikaš vrata
al pa sam pr enmu ka si ga ubila dobiš kluče

jst sm pa dobu zdej black&white1 končno
na netu ga skoraj ne dobiš
to je najbl legendaren špil ever.2 so zajebal sam enka pa awa
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 15:46
black&white.... zakaj mi je to od nekod znano... ?
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 00:48
hehe ti ga kr dol putegn nau ti žau
zame prelomna igra.odrasla za umetno pametjo da dol padeš.
pa še tok kul je ka res dobiš občutek da si bog.pa dejansko delaš kr češ
najbol je ka kr s kamni tolčeš bajte.men je totalno zakon špil tole

kermu je všeč nej si dol putegne.
oz nek dobi
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 01:45

enka je zakon... dvojka pa tko no, hitrej se jo navelicas...

Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 09:57
Kaj je špilou kdo kak wrestling? like WWF4 al pa kej podobnega?
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 11:29
sam unga tastarga.
ne wem kuga je že biu
wwf4 neki pač ta je kull
pa mrbit še kšn nitro
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Bifröst View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 530
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bifröst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 13:42
S.t.a.l.k.e.r. + Crysis Thumbs%20Up
You're an inspiration for birth control.
Back to Top
MIIB View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MIIB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 14:00
StrongholdThumbs%20Up Gre gdo prek neta?
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 14:11
Mah neki sm poskušu pa ni hotl it prek neta... naštimu sm vse kot bi mogu, pa ni šlo... pa sm odnehu... vem, noob sm.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 14:35
Originally posted by Norther Norther wrote:

Kaj je špilou kdo kak wrestling? like WWF4 al pa kej podobnega?


jz sm nabiju 'Wrestlemanio' slabih 10 let nazaj:D To'j pa to.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 16:44
to sm mislu jst napisat
ta je zakon
sploh bret hit man hart je odfukan
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 16:55
Men je pa Undertaker najjači. Takrat sm še na TV gledou wrestling k bik.
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 17:21
Ultimate Warrior, ta je bil najhujši...
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 18:18
jz sm tud kr precej spremlju wrestling back then:D Sosed mi je snemu na kasete sprot. In ja Undertaker je bil car!



Kul špil to je bil.:/
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 21:49
če češ ga dol potegn
nek na abadonware ga dobiš
no problem
iščem še norca ka upa it prot men
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 22:03
u lih k ste pr potegnidol placih, jst sm biu zmerej skeptik kar s tiče pobirt đokce z neta, pa še tiste dve k sm pobrau, niso delle inu antivirus je takoj zčnu neki poročat:)
tku da me zanima kaki plac priporočate za paranoidnega nooba, bi pa potegnu dol kak dobr rally, pa ne preveč dobr, sej n vem kaj zaenu grafičnu niti jmm ma nekej srednjega no
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2007 at 02:05
Man... I don't know what the FUCK you just said, Little Kid, but you're special man, you reached out, and you touch a brother's heart.
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Norther View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: LA
Status: Offline
Points: 1513
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Norther Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2007 at 02:56
Originally posted by puzavnar puzavnar wrote:

če češ ga dol potegn
nek na abadonware ga dobiš
no problem
iščem še norca ka upa it prot men

A to iščeš norca za wrestlemanio?Smile
Beer sells...........and I'm buying
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Dec.2007 at 03:01
Kter upa Dead or Alive 2 na PS2??? Gremo za gajbe špilat??? Big%20smile
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2007 at 12:54
ti sam plac najd
pa pejmo rajš za olimpijske bambuse
gospod dupli-nek si nad na netu colin mcrae 2
priporočam

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Dec.2007 at 18:31
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Ja, Hammeriti Pinch


Hammeriti... druga misija u enki če se ne motm, skoz zapuščen rudnik u zapor enga rešt... jz sm jo končou tko, da sm mal galamu tm po zaporih, dokler se niso Hammeriti za mano zapodil, jz pa laufam nazaj u rudnik in skočm u vodo. Oni za mano in se utopijo. Pol pa ponovi vajo. 99% sm jih na ta način potamanu. Sm imu ceu zapor sam zase na konc, hehe :))) Thief klasika, sam od Lookin Glasa je še zmerj najbolši System Shock 2.
ブレードランナー
Back to Top
Asha Greyjoy View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Asha Greyjoy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 13:06
Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Ja, Hammeriti Pinch


Hammeriti... druga misija u enki če se ne motm, skoz zapuščen rudnik u zapor enga rešt... jz sm jo končou tko, da sm mal galamu tm po zaporih, dokler se niso Hammeriti za mano zapodil, jz pa laufam nazaj u rudnik in skočm u vodo. Oni za mano in se utopijo. Pol pa ponovi vajo. 99% sm jih na ta način potamanu. Sm imu ceu zapor sam zase na konc, hehe :))) Thief klasika, sam od Lookin Glasa je še zmerj najbolši System Shock 2.
 
 
 Vem kje je to, en ogromen večnadstropen zapor in miljon Hammeritov..LOLUuu,zakon tehnika !ClapClapClap


Edited by Asha Greyjoy - 31.Dec.2007 at 13:07
We do not sow
Back to Top
Stratocaster View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 219
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratocaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 18:26
Duke Nukem: Manhattan Project. Ful zakon strelska arkada. Ubistvu nova verzija starejše Duke Nukem 2. Najbol so mi ročne bombe. K jih zafukavaš unim zombijem iz zgornjih nadstropij. Totalen razfuk. Priporočam, carski špil. Pa ful dobra grafika.

Edited by Stratocaster - 04.Jan.2008 at 18:35
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Dec.2007 at 18:58
Smile
Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Originally posted by Kilroy Kilroy wrote:

Originally posted by Asha Greyjoy Asha Greyjoy wrote:

Ja, Hammeriti Pinch


Hammeriti... druga misija u enki če se ne motm, skoz zapuščen rudnik u zapor enga rešt... jz sm jo končou tko, da sm mal galamu tm po zaporih, dokler se niso Hammeriti za mano zapodil, jz pa laufam nazaj u rudnik in skočm u vodo. Oni za mano in se utopijo. Pol pa ponovi vajo. 99% sm jih na ta način potamanu. Sm imu ceu zapor sam zase na konc, hehe :))) Thief klasika, sam od Lookin Glasa je še zmerj najbolši System Shock 2.
 
 
 Vem kje je to, en ogromen večnadstropen zapor in miljon Hammeritov..LOLUuu,zakon tehnika !ClapClapClap
 
 
najbolša tehnika je še zmeri blackjackat vse... js sm se vseh znebil na tak način.
Back to Top
Dale Cooper View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 22.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dale Cooper Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 13:28
Mal sm probavu igro starejšega datuma; Doom 3. Grafika fantastična, ozračje tut super, orožje je odlično (predvsem tista laser gun al karkol že je) sam zgodba mi ni baš logična.
 
Ni mi jasno, kako lahko sam ta marinec, ki ga špilaš, preživi masaker v Mars Cityu (mislim, da je tko ime tiste baze, kjer se nahajaš), medtem ko ostali marinci umirajo v spopadih z monstrumi kot za stavo. Pa ni mi jasno, zakaj na Mars Cityu ne uporabijo tistih robotkov, ki jih tekom igre srečuješ, ki postrelijo vse monstrume in so (vsaj predvidevam) neuničljivi?
 
Pa najbolj na jetra mi grejo tisti monstrumi, ko mečejo ognjene kugle... zmeri se pojavjo takrat, ko mam najmanj nabojev in zdravja.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 13:40
Haha, če si obrnu igro al pa vsaj prešpilu dost dalč, zdej vsaj veš da ljudje izviramo iz Marsa. Big%20smile
Back to Top
Kilroy View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 1441
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kilroy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Jan.2008 at 22:04
To itak ;)
ブレードランナー
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2008 at 10:46
Originally posted by Dale Cooper Dale Cooper wrote:

Mal sm probavu igro starejšega datuma; Doom 3. Grafika fantastična, ozračje tut super, orožje je odlično (predvsem tista laser gun al karkol že je) sam zgodba mi ni baš logična.
 
Ni mi jasno, kako lahko sam ta marinec, ki ga špilaš, preživi masaker v Mars Cityu (mislim, da je tko ime tiste baze, kjer se nahajaš), medtem ko ostali marinci umirajo v spopadih z monstrumi kot za stavo. Pa ni mi jasno, zakaj na Mars Cityu ne uporabijo tistih robotkov, ki jih tekom igre srečuješ, ki postrelijo vse monstrume in so (vsaj predvidevam) neuničljivi?
 
Pa najbolj na jetra mi grejo tisti monstrumi, ko mečejo ognjene kugle... zmeri se pojavjo takrat, ko mam najmanj nabojev in zdravja.


doom 3 je zakon
glede štorije-dude to je id naredu.oni majo zgodbo tako
enemy:aaa
marinc:i kill you

to je to.v doomu je največ zgodbe sploh v njihovih špilih
glih zdej se ga lotewam.
glede impov:to so uni ka mečlejo kugle.
nauče se s shotgunom.lohka sklatataš z kuglo.jo rastreliš
jest jih itak pobijem skoraj vse z šhotgunum
morm dodatek dobit ka maš puško!Tm bi rekel jokerjevci hehe
drgač v prvo je pa totalno zafukano strašliv špil
pol ni več tok
jst impe skoz tko pobijam da greš na bliz pa sprožiš
ni ma šans
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
MIIB View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MIIB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2008 at 12:18
Jest sm zdej te dni obračov Doom3. Pršu sm vn iz pekla sam pol me je pa počas minil igrt, tko da sm raj nehov, ker je preveč enolično use skupej. HL2 owna doom3!
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2008 at 12:30
men je pa glih po peklu najbolš
takrat ka maš uno reč.uno kocko no

kot fan duma-mam tud naslowe ka smo šli prek neta,pa svašta tega.
half life2-mi je kull.sam ai me je razočarala.pa konc,pa eni vmesni deli,pa umenta inteligenca suxa napram enki.
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Jan Ov Plain View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: China
Status: Offline
Points: 3235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jan Ov Plain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2008 at 18:16
Jz pa nabijam Football Manager 2008 te dni, zakon špil!:)
Occam's razor can leave a scar, but it can remove the cancer so often caused by the poison of liars and imaginers.

Ignorant men raise questions that wise men answered a thousand years ago.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2059
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2008 at 18:38
Ej, jst pa (brez zajebancije) sm čist not padu u Spider solitaire v Windowsih... Kaj paše igrat to!!!!! Smile Pa še mal lahk po netu brskam zravn... Big%20smile
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3381
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jan.2008 at 20:29
http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8
 
 
Big%20smile
 
Je dolgo 23 minut, ampak je vredn. Na začetku deluje mal debiln, ampak pol pa se prav čuti kok je model živčn. Tipotu ga skor strga pri Super Mariotu. Madona, tkle sm se sam s sabo menu skos ko sm F.E.A.R. špilu...


Edited by rožica - 07.Jan.2008 at 20:30
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 19:08
Ima kdo Commandos 2: Men Of Courage? Pa da bi mi posnel na DVD?
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 19:39
fatur-znaš torrente uporablat?
http://isohunt.com/torrents/?ihq=Commandos+2%3A+Men+Of+Courage
kle maš
dva 3 dni pa boš mu gor

taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 19:48
Ne, nism nikoli delal s torrenti. Z mulo sm pa dobil do sedaj samo zjebano angleško verzijo (ni delala) in delujočo špansko. Big%20smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 20:04
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 21:06
fatur-http://www.utorrent.com/
pejd na uttorent pejđ pa to dol potegn program.pol ka ga mš gor pa sam določ tri stvari
1.naštimaš kjer direktorij češ met stvari ka jih dol potegneš(finish)
2.naštimaš kje so torrenti(mapa)
3.naštimaš kje so nedokončani torrent(unfinish)Smile

jst sm si tko naredu.pol pa sam torrent dol potegneš pa ga odpreš z utorrentom
simp k pasulj

drgač pa morm met nek verzijo na 3 cdjejih.
hmm..
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10942
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 21:30
Hvala za info, ampak se mi ne da. Že zdej je računalo u kurcu (še nikoli formatirano). Big%20smile Če najdeš CDje se pa priporočam. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
puzavnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Scotland
Status: Offline
Points: 7706
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puzavnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2008 at 23:06
hja če dobim kej placa na kompu ti zapečem

no zdej veš kje pa da je na netu

tež frendomSmile
taprav desc ma orodje pod streho
http://puzavnar.mybrute.com
jst ne spim,jest komiram
izjava dneva od gurija
now telefon mam.pm me your number bithes
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 44>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,625 seconds.