Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - 2016/07/01-02 LIVE AFTER DEATH FESTIVAL @ Komen
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2016/07/01-02 LIVE AFTER DEATH FESTIVAL @ Komen

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Message
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 17:16
ATER ERA Thumbs Up

Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 17:53
Manija manija, v glavi razbija... Petek koma, sobota podmornice... Razmišljam, da sploh ne bi taknil alkohola do naslednje. PREBRUTAL! Sicer pa hvala za še en naj festić ever (vse 10/10) in lep pozdrav vsem, ki smo se vidli!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 17:54
Ater era-top.
Metalsteel-par klas nad ostalimi kar se tiče preformansa in uigranosti vs. vsi ostali slo bendi, pika. škoda k eni nikol niso prerasl irc for :D
Eruption:vse kul, sam......ne vem no, kljub usemu ni men več to, to, pa čeprov je buco warrell dane vokalno.

Folk:
-nš kemp top
-fatur top
-brez piggyčeha komna ni več
-en model, poimenovan komnska pošast-tist enostavn ni več kul, no
-eni se začnete dret ob res nečloveško zgodnih urah...pa ne d ste končal, tkrt ustanete vi in pol nj še usi ostali alkva, bogvasjebo....čeb prejšn dan po spodobno komnsko pil, pol neb razgrajal s kofetam ob 6h, satanvasnimarad....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
BOCO View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10.Jan.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3088
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BOCO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 21:08
petek-gledal vse bende.black reaper dobri,prekratki.woli wo,beni bos hmalu razbil oderska tlaSmile.eruption odlični,tegla raztur.mist preveč dima in blazno počasne a dobre.ater era mračno in kul.stare device odlične.hellsword zmaga.
sobota-vroča in prespal prvih par bendov.v šotorišče je blo fajn slišat vse.baje da so prvi bendi igrali sami sebiGeek.name means nothing videl le bežno.alitor,odlični in ostri thrash.pol sm šou na pizzo in se mi je vmes začelo vrtet v glavi,tko da hvala milčetu,da me je od picerije do šotora pripeljal z avtom,kamor sem šel počivat in spet prespal vse (treba čuvat zdravje).na koncu gledal samo idolatria in so bli odlični.
škoda za majhen obisk,to res ni blo kul do bištota in ekipe, a je blo sladko.jebo vas une ''metalce'', ki ste v soboto ponoči nažigali narodnjake.pa kaj vam ni jasno?piggy čeh je bil naš sosed,idrci prav tako (tej so nam kar zaskvotali šotoriščeSmile).cene so bile tudi sprejemljive in nasplošno je bilo fajn druženje.slava čopu v petek hehe.pa v soboto je baje nekdo fuknu po tistih štengah direkt na hrbet.upam,da mu ne bo hujšega.pozdrav vsem in drugo leto spet (upam).


Edited by BOCO - 03.Jul.2016 at 21:08
eh,fuck that shit and make some noise!!!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 21:27
Kakšen pa je bil sploh dejanski obisk? Meni se je zdelo da nas je kar precej folka letos. Ne vem, 300 mogoče?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1602
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 21:49
Najbolj mi je letos sedlo stati pred odrom ob nastopu ATER ERE, pohvalil pa bi še (po vrstnem redu nastopa) ERUPTION, MIST, HELLSWORD, ALITOR in TELEPORT.

Ostale bende sem žal zgrešil oz. sem med njihovim nastopom pred odrom preživel premalo časa, da bi lahko podal konkretno oceno (mogoče lahko omenim še zadnji bend IDOLATRIA, ki so bili direktni in surovi, ampak takrat očitno premalo zame, saj sem že malo dremal :) ).

Tole je bil en odličen uvod v letošnjo sezono festivalov, v Komnu sem se spet počutil povsem domače. Vreme je zdržalo, tuš je delal (sicer mrzel, ampak v tisti vročini je bilo to odlično), cena piva je bila čisto v redu in za 6€ sem dobil več kot spodobno procijo mesa z žara. Zvok je bil skoraj pri vseh bendih dober, edino publike ni bilo veliko...v bistvu imam občutek, da nas je bilo najmanj od vseh Metal Mania/Live After Death festivalov na katerih sem bil. Malo pogrešam tudi tisto vnemo kot sem jo zaznaval pred leti, ampak to je že druga zgodba, na katero organizatorji (in do določene mere tudi bendi) nimajo vpliva :)


Edited by Železnk - 03.Jul.2016 at 21:52
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jul.2016 at 22:50
No, pa je šel še en praznik mimo. Bilo je res prijetno, tako kot prav vsako leto do sedaj. Katera je že ta? Kdaj je bila tista taprva? Se mi zdi da že celo življenje hodim samo na manijo... To je edini dogodek, ki ga ni moč izpustiti. Silvestrovanje sem že izpustil, manije pa ne... Pa naj bo v komnu, optjem selu al celju... Kar sm vidu bandov so mi kljub temu, da sm detmetalsko naravnan navdušili eruption, alitor in teleport! Tudi drugi, ki sm jih videl niso bili slabi, ampak tile trije so se mi najbolj vtisnili v spomin. Malo mi je žal za m.stil, ampak se nemci in taljani niso znali zmenit in raztegnili tekmo do konca nastopa... Hvala tudi družbi, lepo vas je bilo videt spet! Upam, da vas dobim spet vse na kupu še pred iztekom enga leta! In hvala organizatorjem, da niste ubili tega praznika!
MacGyver je zakon!
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 08:51
alitor zamudila, cheprou sem jih mela nagledane... krematorium in teleport zmaga... cheprou s tribun oziroma negibno zabetonirana na asfaltu... zhal v petek ni zneslo... leta so leta... boco zelo elegantno sva se sfalila... hahaha :)))) pa drugi bot... ma ne vem... piwi ma vas rada, pa klinc gleda vse skp... lepe pochitnice zhelim vsem ***  
aja, aja, aja, aja... hvaaaalaaaaa organizatorski ekipiiii*** poklon, poklon...


Edited by PiWi - 04.Jul.2016 at 08:52
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 10:14
woli wo je ukazal PRIDI ! in sem Big smile 

sem bila samo v petek in so mi bili ta najboljši woli wo in eruption, starih devic in hellsword žal pa nisem slišala, ker ne morem bit tolk dolgo pokonci. za tolažbo sem dobila dva ploščka od hellsword :)) demo sicer že imam, pa nič ne de, trenutno mi pride zelo prav še eden  :)

woli wo mega kot vedno, ful sem vesela, da sem vas spet vidla. pričakovala sem veliko in to tudi dobila Embarrassed

ampak eruption ... nisem lih v koraku s časom ... pa sem tko uno rekla, ma ne da se mi zdele nekega jeznega treša poslušat, skočim samo po eno bjrco pa zviz ven, da kakšno besedo s kom vržemo .. aha !! lih so začeli eruption ... pizda, sem se kr ustavila na igrišču pred odrom in ostala do konca koncerta. Men ste bli ERUPTION zakon ! In kot celota in ... Buco je odličen frontman !!! 

se vidimo prej kot leta 2021 LOL
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
sovdat View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1001
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sovdat Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 11:01
Z izjemo MMOA after partyja najboljša stvar, ki se je zgodila ta vikend ... Uživajte in se vidimo 2k17!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 12:06

Zelo zabavn vikend :) lepo vidt da je na vrhu ena združevalna tema in ne razdruževalna (plitka politka) hehe :)
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 15:30
Originally posted by PiWi PiWi wrote:

alitor zamudila...

Evo en komadič:


Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
PiWi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Russian Federation
Status: Offline
Points: 6068
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PiWi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 16:12
uhuhuhu, hvala shocln, za okus tiste zamjne pu urce... tole bi mi (in mojemu kolenu) pashalo... za reset sistema... uhuhuhu... kk bi se kr skp stisnla tota ruptura meniski :DDDD sam pod odrchek bi se usedla na tla... pa bi se prichela terapija... hahahaha :)))))))) morm nehat, prej k se mi totalno odbluzi... Lipssealed
Verjeti! http://www.youtube.com/watch?v=smKeH_YEZX8&feature=related * http://www.youtube.com/watch?v=e4fUk5XhGGk * http://www.youtube.com/watch?v=y50GEFjKsZE *
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 16:13
Monox


Morbid Creation & Žmurko



Daša poje za Ariza LOL



Ater Era



Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 16:54
Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Bilo je res prijetno, tako kot prav vsako leto do sedaj. Katera je že ta? Kdaj je bila tista taprva? Se mi zdi da že celo življenje hodim samo na manijo... To je edini dogodek, ki ga ni moč izpustiti.


Haha, sam res, že celo življenje hodimo samo na Manijo... Drugače vem, da so tisto bolj retorična vprašanja ampak vseeno - prva je bila leta 2002 in letos je bila 11., če šteješ le tiste, ki so se zgodile na the sacred location (= magick tribune).
FUCK THE WORLD
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 17:10
Bil samo v petek. Kljub temu, da smo (Woli Wo) igrali že ob 7mi je blo pod odrom ful folka, ki je oddajal ful dobro energijo kljub vročini (z mene je na odru kar lilo, špil končal premočen do gat Smile). Od ostalih bendov, kar sem jih videl najbolj naudušli Ater era.
Drugače pa sm ugotovu da postajm penzjonist, saj sem vse bende spremljal s tribun..
Upam da se drugo leto vidimo s5..
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 17:38
Originally posted by mlins mlins wrote:

Drugače pa sm ugotovu da postajm penzjonist, saj sem vse bende spremljal s tribun..
ma ne a? valda smo vsaj en bend "pogledali" s šanka.
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 19:21
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Mitja M.J. Mitja M.J. wrote:

Bilo je res prijetno, tako kot prav vsako leto do sedaj. Katera je že ta? Kdaj je bila tista taprva? Se mi zdi da že celo življenje hodim samo na manijo... To je edini dogodek, ki ga ni moč izpustiti.


Haha, sam res, že celo življenje hodimo samo na Manijo... Drugače vem, da so tisto bolj retorična vprašanja ampak vseeno - prva je bila leta 2002 in letos je bila 11., če šteješ le tiste, ki so se zgodile na the sacred location (= magick tribune).

se pravi, da sem te prvič vidu pred 14imi leti!

Je pa zelo lepo videt, kako se na tem skoraj privat festivalu družijo mladi, ki bi mi lahko bili otroci in starejši, ki bi mi lahko bili starši...

in vse tako lepo mirno in spokojno poteka... varnostniki so že del inventarja, tribune, ki služijo hkrati kot stopnice, sedež in postelja, črni naylon, ki preprečuje pogled v zakulisje... neprecenljivo!

Škoda, da letos ni bilo mr. falafla! Uni bil res tapravi! Kaj so pa v petek policaji v kampu počeli? 
MacGyver je zakon!
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 21:52
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

Originally posted by mlins mlins wrote:

Drugače pa sm ugotovu da postajm penzjonist, saj sem vse bende spremljal s tribun..
ma ne a? valda smo vsaj en bend "pogledali" s šanka.


Ja to maš res Smile samo tudi takrat je šank služu kot sedišče.. podobno ku tibune..seveda da je mel svoje prednosti Wink
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jul.2016 at 22:17
Originally posted by Paparazzi Paparazzi wrote:

Monox


Morbid Creation & Žmurko



Daša poje za Ariza LOL



Ater Era



si mogoče posnel še kak komad od Idolatrie? tako slučajno?
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 08:27
nope, mogoče je kaka slika še kje, bom pogledal
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 13:15
Zdej pa spet čakat celo leto..... Na original MMOA datum (sredina avgusta) bo pa tisti Dark-O-Metal festić v Reki. Gre kdo pogledat?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 14:05
mene&alenko kr mika. loh udarmo fest pa pol par dni metal izolacija pr men na vikendu, a?
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 14:08
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Aufstand View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Dec.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 139
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aufstand Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 21:59
Po parih letih spet na maniji... čist hudo je blo oz.. "manijsko". O bendih ste že vse povedal ;) najblj mi je blo zakon pa spet Woli Wo vidt :)  manija, za pokritizitat ni blo prov čist nč, folk zakon, organizacija zakon, special tnx pa sujotu & co, da sm se lahk tak lepo ustulu zravn pod senco.. :D čist najboljša klapa na kupu! :) tnx to all! :)
..don't make a mistake and take my shadow for a friend..
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jul.2016 at 23:02
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

mene&alenko kr mika. loh udarmo fest pa pol par dni metal izolacija pr men na vikendu, a?


Jst in Crni, mogoče še kak Doda bi znali it na Reko... Metal izolacijo si moram pa jst malo na samem naredit, predvsem v glavi. Šele zdej pršu nekako h sebi od Komna.

Manija je bla pa res nepozabna, kot vse do zdaj, je res neki posebnega!
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2016 at 12:26
jst sicer nism eden tistih, ki bi crknu brez manije, sm jo začel obiskovat nekoliko kasneje (v kontrastu z metaldays kjer sm bil na vseh..) . tako kot leta poprej sem do zadnjega cincal, da se mi niti ne ljubi 2 dni prbijat na soncu, ker mi ni blo mnogo bandov označenih pod nujno pogledat... pa pol itak 2 dni pred začetkom nastopi mrzlica in je blo nujno it.. :)

v petk sm bil kr pridn, pogledu skor vse..

BLACK REAPER... škorcm se prklonm do podna, sploh ne rabim omenjat let, blo je odlično odšpilano, kokr sm bil pozorn na desno roko oz. rokco... je šla lepo taktično po strunah, prav tako solažce... še iste naslove komadov majo kot keller :D  me prov spomne na une čase k sm recimo še kot mulc, premlad za alkohol šu na kšn koncert v križanke v spremstvu starejših kolegov in mi je na glavo prletu en starejši metalc, smrdeč ko šnopcu in se mi zahvaljeval k sm mu rešu življenje k se je švercu... :D no zdej so ble vloge mal obrnjene... uno k sam ostarih in želiš napit k goba mulcm čestitat za uspešn špil in izbiro življenjske poti.. hkrati maš pa mal moralca k mu tm k ena alkoholizirana krota ne daješ lih najboljšega zgleda :D

WOLI WO - fletna sečnja, beni stomper :) čagabend

ERUPTION - se še malo navajam na nov kadr. ful sm zadovoljn z Čukom, k je od prej pogledanih špilov ratal res filingaš in naredu kul solažce in res čisto odšpilal zadeve.. Grega, ki ga od prejšnjih bandov prepoznavam kot vrhunskega kitarista mi še ne zveni tolk prepričljivo, ampak je na pravi poti. sicer od prejšnih izvedb zveni vse bolj na mestu in spolirano, kar mi je za to zvrst časoma mal nasprotujoče...

MIST - sm fen že neki časa ker je vedno popolno odigrano in odpeto. men supr špil, čeprov me je prot koncu mal popustila koncentracija in prjel procent.. se nism tolk uživel kot v prejšnje njihove špile.

ATER fucking ERA - toj to. to je jebeno to. fak.. kok dobr... kakšni aranžmaji ofeeek... posebi mi sede k se tudi sam poslužujem podobnih kitarskih prijemov, torej kombinacija clean vložkov, delajčka.. ne morm prehvalit... precej boljš kot na sicer zelo spodobnih posnetkih... zvok prostorsko širok, vokal reže ravno po unih frekvencah da žleze spustijo v kri svoje sokove.. odlična kombinacija meditativnega in žlehtnega.

na STARE DEVICE in HELLSWORD sm bolj na preskok vrgu uč, slednjega banda žal ne morm prklicat v spomin oz z sajmonovimi besedami .. nevem kod sm se smukal tisti čas. nevem.. glede starih devic oz. komentar na celotno requem zgodbo.. men je zadeva res palila z Primožem na vokalu, četudi so jih nasledili Sergej in Eqzi me nekak ne požgčka tako, da bi me zganilo kot nekoč. 


sobota:

do večera k je temperatura ratala za dihat sm se ga umiru prtisku s pirčki. nevem no. no name bandi v tisti vročini so mi mal slaba praksa. pridelava glavobola s.p.. kar je škoda, ker sm si kasneje mal pogledal posnetke in poslušal bande in so prov supr in bi se našlo kej zame.. ampak komu se še da.. bit tam spredi the lonely nut dancer.. 

pogledu sm METALSTEEL in TELEPORT.. oboje čedl peso, in v prvih vrstah je blo prov živahno... te prve vrste so sicer v precej manjšem dosegu kot nekoč.. ja, tista prava vnema je nekolk zginla in je ne more ne organizator ne band dosžt.. ratal smo stara publika, kej drugega je težko dodat.. mogoče bi sedla kkšna šnopc patrola, če le nebi imel tega spalnega efekta.. 

cel festival nism niti 1x pomislil na zvok.. ker je enostavno vse štimalo in blo slišat tko kot more zvenet. to pomen da so za to reč zadolženi opravili svoje brez napak, res dobr, same pohvale. 

kar se tiče obiska.. če pomislm, da je skoraj polovica kampirajočih tudi nastopala... nekje sm ujel informacijo da je blo 140 kart v predprodaji.... kle je torej uprašanje.. za koga se še delajo te zadeve? precej ljudi, ki so manijski inventar ni blo vidt ta leta... jst jim ne zamerim.. zob časa načne vsakogar in s časoma se ti ne da več... oz.  kle sta imo 2 maniji za 2 vrsti obiskovalcev.. 

na eni strani so tradicionalci, ki bodo pršli neglede na vreme in vse. na drugi strani so ljudje, ki pogledajo seznam bandov in rečejo.. mah.. 2 stvari bi pogledu.. ne da se mi pa za to pražit 2 dni na soncu in uničevat notranje organe.. po moji oceni je blo največ folka med metalsteel tko da bo nekako držalo, da so verjetno bandi z dolgoletnim ustvarjanjem magnet za večino plačniov karte in je umetnost ujet balans med stroški ki s tem nastajajo.

jst se lahko kvečjemu iskreno zahvalim dolgoletnim snovalcem festivala, ki verjetno nikdar svojega truda ne bodo dobili povrnjenega.. kar je prekletstvo vseh ,ki se neke zgodbe lotijo zaradi ljubezni do scene, glasbe in ne zaradi kkšne tržne preračunljivosti. 

tudi rokenrol se spreminja.. v neki drugi diskusiji bi nam vsem, ki se ga še v letih pridemo tkole pozdravit in prbit in bebavo gledat in lapat neumnosti 2 dni, hitel povedat, da smo dost stari da se zresnemo.. nekaj tradicionalnih obiskovalcev je nemara doživelo prav to resnenje.. morda živijo sivo življenje kravate, kdo ve... sam da jo ne namakajo v moj rokenrol.. :) 

highlighti:

- čopova faca.. vsak brk je mel svoj vektor... jp.. rokenrol :D 
- mma stagedive 1:1 dveh masivnih bratov.. fak ej kakšne vratolomnosti prežvi alkoholno konzerviran človk :D
- duša krasa.. 20x povečanje obiska ljudi v oštarijah.. ne jebejo... isto število kuharjev in kelnajev, povod vrste in čakanje na storitve... ne jebejo, majo svoj tempo in ga ne dajo. kakšn kapitalizm, komn bije v svojem ritmu :D 



še eno vprašanje.. jst bi se kr še ukampiral v tistme kampu enkrat sred poletja, tm v travniku prebedel noč... a se to "sme", se je treba komu najavit..? 
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jul.2016 at 13:12
Še neki SLIK !


Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Jul.2016 at 11:34
Take dolge reportaže, kot jo je Frogi napisal, so ble stalnica včasih, po vsaki MMOA, od dosti obiskovalcev... Svaka čast!

Lahko malo več o tistem MMA 1:1 skoku? A obstaja video mogoče? Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2016 at 22:16
Šufkotova fotka iz predlanskega LAD povzame vzdušje Manije v eni sliki. Big smile


Letos sm prvič pršu na Manijo iz napačne strani (NG), zato sm mogu it v krožno obrnit, da je bil potem spet festival na levi in kamp na desni ko sm zavil - tako kot vsakič prej. Big smile

Prej sm malo bral MMOA 2008 debato, 47 strani postov, LAD 2016 pa samo 2 strani... Dej napište še kakšen vtis no. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2016 at 14:15
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2016 at 21:11
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Zdej pa spet čakat celo leto..... Na original MMOA datum (sredina avgusta) bo pa tisti Dark-O-Metal festić v Reki. Gre kdo pogledat?


Vidu novico/napovednik na 1. strani Paranoida danes - bendi so mi brezveze ampak grem pogledat to zadevo na Reko, pomoje bo fajn žurkica.
FUCK THE WORLD
Back to Top
HellFucker View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1349
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote HellFucker Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2016 at 13:28
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Zdej pa spet čakat celo leto..... Na original MMOA datum (sredina avgusta) bo pa tisti Dark-O-Metal festić v Reki. Gre kdo pogledat?


Vidu novico/napovednik na 1. strani Paranoida danes - bendi so mi brezveze ampak grem pogledat to zadevo na Reko, pomoje bo fajn žurkica.


Takole zgleda Hartera... Res nora lokacija, smo bli tam pred 14 dnevi Wink

https://youtu.be/uMn8F14IvTo


Edited by HellFucker - 12.Aug.2016 at 13:29
Satan Is My Boyfriend
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2016 at 21:23
Gre kdo jutri na Reko, skozi Ilirsko Bistrico? Kdaj? Zgleda da bom rabu prevoz, vsaj enosmerno. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Aug.2016 at 11:49
Dobil prevoz - so long, suckers! Big smile

PS: Manija, sori za oftopik ampak lih pred vhodom sm vidu s kredo na tleh napisano Dark O Metal in sploh zvedu za to reško čudo...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Aug.2016 at 21:18
Dark O Metal III - fajn smo se imeli, kul plac, narod, vse - samo zame nič bendov praktično, upam da bodo drugo leto boljši.

Back to MMOA...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2017 at 16:48
Se že kej ve kdaj bo letošnja Manija?!


Fotka je iz zadnje, ki se je še zares klicala MMOA, torej MMOA 2012. Kaj moram nardit, da se LAD preimenuje nazaj v MMOA? Big smile

FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Feb.2017 at 21:29
Ko slika pove več kot tisoč besed. Big smile Ah ta komenski luft.. LOL

Edited by Lunik - 06.Feb.2017 at 21:30
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2017 at 21:11
We want information... Information...
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Feb.2017 at 22:51
Who are you?
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 18:20
The new nr. 666. Ampak kdaj bo Manijaaaaaaaa?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Vader69 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Mar.2009
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vader69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Feb.2017 at 23:34
lahk da letos nebo nč

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 17:44
Sicer se z napisanim strinjam oz. razumem ampak kdo je ta SLO Metalheads? HOM pomoje bo, ker so bli organizatorji ful zagreti, Manija pa sploh mora bit!!!

Edited by Gašper Fatur - 15.Feb.2017 at 17:45
FUCK THE WORLD
Back to Top
mlins View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 27.Mar.2008
Location: Azerbaijan
Status: Offline
Points: 1171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mlins Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 20:01
Slo metalheads sedeluje z nami pri organizacij HOM-ja sej na videz ga verjetno poznaš (roberto) ti ga bom magari ob priliki predstavil..res je še vedno smo zagreti ampak nam trenutno ne kaže najboljše..zdaj se trudimo dobit čim več sponzorskih sredstev in če se bo le nabralo dovolj za pokrit honorarje za bande festival bo.. 
Je rjku gospodar: zvij kanu na buči vina!
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 20:11
Škoda se mi zdi, da je potrebno vedno neka zveneča imena pripeljat. Če narediš nekaj "domačega" imam vedno občutek, da nas pride le kakih "26" oz. da nas je 23 na prizorišču, 32 pa v kampu. Kaj folk res ne zna pridet malo na druženje na festival? 
MacGyver je zakon!
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Feb.2017 at 22:30
Na žalost je res tako... Saj to smo že predebatirali, maja lani sem bil v MB na res dobrem Priest tribute bendu + še en original bend in nas je bilo enih 15 v dvorani, od tega samo jaz in Sovdat spreadaj (bil je pa petek zvečer!). Decembra lani sem bil v Šempetru na Sarcasm, bilo nas je 10 + bend (sobota zvečer!). In na vseh teh koncertih so najmlajši udeleženci stari okrog 25. Ne vem, nekaj se je spremenilo očitno, 15 let nazaj sm kot mulc bil kamor se je le dalo, če je po Metalu dišalo.

Jaz upam da oba festivala bosta, za kazen pa še 3 fotke it legendarne (ene mojih najljubših) MMOA 2006! Big smile

Evo, samo na tej fotki je 5 metalcev iz Il. Bistrice (in to brez Butija, ki je tudi bil tam - dandanes žal ni več tako) + 3 iz Postojnskega in 1 iz Kranja (ostalih ne prepoznam).


Klasična Manija - sobota zjutraj v piceriji. To punco sm prvič vidu na MMOA 2006, cel čas je bla z nami, še prespala pri nas in potem nikada više. Najbolj smeh je pa da smo jo spoznali v petek ko smo bli vsi koma in se v soboto noben ni spomnu kako se kliče oz. sploh nismo vedli kdo je (true story). Big smile


Ta ne vem zakaj je take barve ampak lej kako TRUE METAL izpade folk na Maniji, MMOA is no joke!!


Zdej pa nej nekdo potrdi MMOA 2017, da ne bo samo jamranja in starih kvant + fotk. Lanska Manija (LAD) je bla FAKIN ODLIČNA!!!!!!!!!!!!!! In HOM je bil tudi dober! ĐĐĐ!!!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Feb.2017 at 16:55
A sem to jaz na tazadnji fotki, desno od Sovdata? Mi spomin ne seže tako daleč, ampak vem da sem se mel odlično. Big smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2017 at 20:27
Ne, tisto je Simona.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2017 at 10:02
LOL, hahahahahahahaha! LOL

Ne, v ospredju, na desni strani slike. Zadaj vem da sta Simona pa Chop. Big smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Feb.2017 at 13:21
Ja sj vem kaj si mislu sam fak, če sam sebe ne prepoznaš/identificiraš, kako naj te jaz? In to na fotki iz jebene MMOA?! Big smile


Edited by Gašper Fatur - 19.Feb.2017 at 13:22
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.