Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2018/09/15 - METAL PIKNIK SEŽANA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2018/09/15 - METAL PIKNIK SEŽANA

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Sep.2019 at 19:15
Morje ne bo usahnlo, pridi na Metal piknik, da boš spet tako gotov kot lani. Big smile

Drugače pa žalostna ta naša Metal scena, Buti (ni več na ladji, zdej je u jamiLOL) pride sam z Bistrce, Doda sam z Vrhnike in jst sam z Gorice... In potem folk sprašuje zakaj ni več Manije. Upam da bo vsaj tako kot lani, čez 200 true folka in totalno zakon oldskull festival. Se vidmo! Star

FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2019 at 14:38
Čez 4 ure odhoooooooood! Se vidmo! Star
FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2019 at 09:42
O fak, spet perfekcija - Metal piknik je letos še presegu moja pričakovanja! Poleg Metaljota v Laškem je to, zadnji 2 leti, edini tak True Metal festival v Sloveniji. Lokacija je krasna, v gozdičku. Varnostnikov ni. Bonov ni. Samo odfukan metalski folk ki nori na dobre bende, ga pije, se druži in ima fajn... Ala MMOA, samo malo manjše... Prvi bend, Speedclaw, super, speed/thrash varianta, drugi naši SkyEye - dobri kot vedno, tretji Krematorium, res dober thrash, četrtih ne vem imena, smo ga že bl tankali takrat... Že dolgo nism vidu folka tako čupat in noret pred odrom, se tudi vesit na oder in vse kar spada zdraven, pa res zanimivih debat in ful starih fac. Ampak ogromno jih je tudi manjkalo, ne vem zakaj? Po občutku ene 150-200 folka. Ultra pohvale organizatorjem (DoZore), upam da bo Metal piknik vsako leto in keep it TRUE!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2019 at 09:19
O ja, se strinjam - je nekdo pripomnil, da gre v zadnjem času za srečanja starejših občanovLOL
Mislm, sej se ni za smejat, ampak pustmo to. Dogodek je bil odličen, bendi večinoma tudi ok. Presenečen nad surovim & brezkompromisnim vokalom od Krematorium, Speedclaw odličen opening band večera, vmes "heavy attack z neba" s SkyEye, Nemesis ok, ne bom lagal, zanimivo za videt pupe, ki žagajo DM, a vokalistki je vseeno manjkal bas prizvokBig smile (basistka je pa kar brutalizirala svoj inštrument), proti meni jako všečnim Panikk pa je že delovala neka neznana temna sila z zelenim odtenkom, tako da sem bil po enem komadu in pol precej gotof (sem moral na power nap, ker mi je očke skupaj tišalo).

Mi je bil pa všeč celoten paket - plac, folk (ja, nekaj staroznanih fac je vedno fino vidt), bandi, osebje (tule pa res POHVALA folku, ki je v stilu topgun kontrolorjev z unimi svetlečimi paličicami usmerjal promet, da si vedel, da si prišel na ta prav kraj - sicer je blo temno kot v rogu in bi zihr falil).

Ob letu osorej s še več staroznanimi facami + morda še kak podmladek?Wink
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2019 at 15:12
Pa sej je bil podmladek, pred odrom slemali, se vesli in whatnot. Big smile Ma fakin top festivalček, 10/10. Zdej mora sam še Manija pridet nazaj - samo ne vem za koga, za 200 folka ki še hodi na take zadeve...
FUCK THE WORLD
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,250 seconds.