Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Winter Days of Metal 2018.2
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Winter Days of Metal 2018.2

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Winter Days of Metal 2018.2
    Posted: 08.Aug.2018 at 10:05
2. edicija letošnjega leta:




Edited by Dejan - 08.Aug.2018 at 10:09
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Aug.2018 at 10:22
igorrr, batushka. booked. 
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2018 at 21:38
Bodo dnevne karte za tole tudi na voljo?
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Aug.2018 at 08:32
Lani so bile.... cena dnevne vstopnice lani je bila 37€
Back to Top
azarath View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 05.Aug.2018
Location: Maribor
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote azarath Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Nov.2018 at 20:29
Iscem prevoz za petek,gre kdo iz Maribora????? LP
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2018 at 13:19

fak tole je mikavno do jaja, tretjič v dobrem letu... datum je sicer skrajno neugoden.. :/ jutri!
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2018 at 20:49
fajn je blo!
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2018 at 11:17
Jp. šel pogledat samo Igorrrja in mi je bil sicer od treh špilov v enem letu ta najbolj.. mlačen.. v smislu sprejema publike.. jasno, prej so bli Alestorm, to je čist druga publika..

V Budimpešti sta bli 2 lokalni predskupini, bolj iz elektro področja, in je bla dvorana z nekaj več kot 1000 poslušalci (razprodano) tam prav za Igorrrja... 

Tu je bilo tako.. pol polno, 1/4 dvorane je dihala s skupino, ostali so bli "WTF?!!?" 

sam nastop pa spet nič manj od vrhunskega. 

Festival sem tako doživel precej okrnjeno, lahk pa rečem da je supr dvorana in zvok, kot tudi barček zraven.


Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2018 at 08:37
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3380
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Dec.2018 at 21:43
Prostor super in vzdušje OK, bi še šel in bom še šel če bodo se na lineupu spet znašli bandi kalibra Archgoat. Cena enodnevne vstopnice IMO tudi primerna.

Archgoat minutaža mi je bila perfektna. Nastop tudi. Izbor komadov tudi. Nima smisla naštevat, kaj vse je še bilo dobro, ker je bilo dobro vse.

Zdi se, kot da je Marduk malo povozil čas. Poslušajte live album Warschau iz leta 2005 ... njihov nastop je žal bil le bleda senca tega. In ne, Blond Beast in Werwolf NISO niti blizu dobrim Marduk komadom, tudi če gledamo samo obdobje po Mortuusovem prihodu v band. 

All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 18:07
a je kdo kupoval karte za wdom 2019 preko pejđa in je imel problem s plačilom preko UPN naloga? iBan je v SEPA območju, tako da bi moglo it čez z UPN nalogom. Referenca ne gre skozi. V petek smo mejlali preko kontaktnega obrazca, vendar nihče ne odgovori Censored  

Edited by mati zemlja - 26.Aug.2019 at 18:49
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 19:25
poskusi brez reference, opcija NRF (se mi zdi)..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 19:45
čau, hwala :)

sem poskusila. vendar si ne upam brez celotne reference.
v mejlu je blo RF 38 in naprej številke ... ne vzame niti 38
enako pri NRF ... ne vzame niti 38 potem ...

ne upam si poskusit brez tega (v nobenem primeru ne vem, če sprovede nalog)

za slo plačila gre skozi (brez javljanja napak in posledično, če daš naprej, višjimi provizijami):
SI 00 in referenca (ki gre skozi z dvema pomišljajema)
SI 12 ... določena oblika za UPN naloge
SI 99 ... naprej ne rabiš napisat 

veliko plačujem na AUT, IT in DE račune --- pa gre ...

ps: bar in kemp v senc Cool

ne upam pa si brez popolne reference dat naprej ... ne da se mi potem ukvarjat z morebitno proceduro, ki sledi zaradi napačne reference (odvisno od ponudnika; če je vse zavtomatizirano, maš potem samo delo; enkrat sem plačala štiri račune z enim nalogom na simobil; dobila sem opomin za tri račune in obvestilo, da imam na enem preplačilo Geek sj štekam; sam nečem niti plačati visoke provizije zaradi napačne reference niti se mi ne da porabit dveh ur, da se potem to razčisti)


~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Melkor View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 20.Jan.2010
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Melkor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 19:58
Sej piše da lahko daš tudi v namen referenco, RF je pomoje samo okrajšava za referenco...

Enter this reference as the Payment Reference of the bank transfer. Or simply include it in the description.

Jaz sem dal namen payment RF24-7609.... in za referenco 24-7609.... 

Gre pa plačilo šele v sredo naprej, tako da karte še nimam...

Sem pa uporabil opcijo nalog za plačilo v tujino... 


Edited by Melkor - 26.Aug.2019 at 20:02
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 20:16
jst naloga za tujino nisem poskusila, ker je višja provizija. račun banke, ki je naveden, je v sepa območju, tako, da bi mogel it prek UPN (in za to velja enotna provizija; večina evropskih bank je v sepa območju; ni šlo skozi niti preko NLB niti preko Banka Inteso). hvala vseeno. sej, če ne bo nobenega odziva, bomo itak tko naredili ali pa pač plačali z debetno/kreditno kartico, pa doplačali še dodatnih 8 eur Cool še vseeno manj, kot če ne kupimo early birdov Big smile mi je pa mau gnilo, da ti nihče niti ne odgovori. dražjo rešitev zna običajno poiskati vsak sam. 

če trr ni v sepa območju, se opravičujem. običajno (in tudi v tem primeru), ko ne gre skozi, si pomagam z iBan kalkulatorjem. ta pravi, de je sepa. 



Edited by mati zemlja - 26.Aug.2019 at 20:26
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Aug.2019 at 20:54
Če še nisi, poskusi kontaktirati tole (soroden payment problem - pobrano z neke drugje)

Quote Boban Milunovic 
Sometimes it happens. Please write to support@giggome.com and you will get all instructions.

P l a c e h o l d e r
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2019 at 09:09
hwala vsem za pomoč :-) sej zdej so se odzvali (to da se niso, me je še najbolj razpizdl Angry člowk hoče kupit karto, pol mora pa doktorirat iz tega  Censored  LOL). 
bom naredila kar tako kot je rekel tudi Melkor. če ne bo šlo preko UPN, bom pač dala nalog za tujino pa kurc. Ne da se mi več. 

Bi blo pa mega, če bi bli Skyeye Star
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2019 at 10:19
upam, da ti rata.. jz, če se zatika, vedno dam nrf - klikove storitve mi včas komplicirajo pri referencah.. v namen vpišem neko transparentno zadevo (recimo wintermetaldayz), da je računovodjem jasno, kam uvrstit plačilo.. pol naredim pa še print screen za vsak slučaj..

ja mogoce, da je treba nalog za tujino, ker ma firma, prijavljena v avstriji, prste vmes..

glede odzivnosti - zdej majo najbrž mal na off - za ekipo so ravno trije tminski festivali..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
mati zemlja View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Feb.2008
Location: POJSTLCAIZMAHA
Status: Offline
Points: 5975
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mati zemlja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2019 at 16:18
no, zdej pa je Clown

RF ne jebe ničesar v obliki, ki je zapisana v navodilih za plačilo. nima veze. šlo preko UPN naloga, v namen sem pa vrgla celotno referenco. no, sej roko na srce. če bi znala brat, bi že v petek prebrala, da lahko tako naredim, če ne gre skozi Embarrassed samo ful plačilnih nalogov naredim v Sloveniji, v EU in izven Slo/EU pa nimam problemov in pol sploh nisem brala pripisanega teksta, samo pejstala sem podatke! kaj čmo, takle mamo :) pa še ekstremno na kurac mi gredo bančne provizije in tudi približno nočem plačevati več od minimuma.

alora. Jst grem zaenkrat na dva benda. Kampfar in Bolzer. Če bom pri volji, mogoče še na Dodheimsgard.  

ps: na to (veza odzivnost) sem tudi sama pomislila, samo jbg. biznis je biznis. early birdi pa se iztekajo :) pa men bi film poču (ok, to lih ne Geek), da mi folk namesto reference napiše WDoM. Mati moja, pol se pa znajdi Big smile 

še enkrat hwala vsem za pomoč!
~      V življenju niso pomembni ljudje, ki ti želijo srečo, ampak tisti, ki te osrečujejo.      ~
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.