Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid Metal Market > Živa roba
  New Posts New Posts RSS Feed - Basist isčem DEATH METAL band (osrednja slovenija)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Basist isčem DEATH METAL band (osrednja slovenija)

Post Reply Post Reply
Author
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NYHC666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Basist isčem DEATH METAL band (osrednja slovenija)
    Posted: 24.Oct.2018 at 10:44
Basist 32let (Decage, ex-Heretic) v Ljubljani ali okolici (osrednja slovenija) iščem DEATH METAL band (.../oldschool-death/brutal-death/extreme in ostale variacije death metal žanra...

Trenutno že igram v velenjskem "groove" metal bandu Decage ampak ker imam še kar nekaj odvečnega časa, energije in idej , ki bi jih rad dal iz sebe še v omenjenem žanru sem se odločil da poskusim srečo in napišem tale oglas...

Bas igram že vrsto let, imam izkušnje z delom v bandu, snemanjem, koncertiranjem..
Najraje se pridružim že obstoječemu bendu! - če si pa zagret posameznik (kitarist, bobnar...) in ti je kot meni želja sestaviti en šus death metal bend da prsti krvavijo:D pa me kontaktiraj in se kaj dogovorimo (opremo imam, placa nimam ampak bi že neki stuhtali če bi bla volja)...
Nekaj mojih favourit bendov po katerih črpam energijo: Bolt thrower, Cancer, Skeletal remains, Monstrosity, Obituary, Hypocrisy, Suffocation, Incantation, Immolation, Gojira, Decapitated itd...
kontaktiraj na:
klemen.ribic@gmail.com
ali mi sporoči na FB...

kratka predstavitev moje malenkosti:
Suffocation - Catatonia bass cover

Riba Evil Smile

Edited by NYHC666 - 14.Aug.2019 at 21:19

The moon steers me
Across the sea
Winds howl at me
Death's mockery ....
Back to Top
NYHC666 View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NYHC666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Jul.2019 at 11:48
še vedno aktualno...

The moon steers me
Across the sea
Winds howl at me
Death's mockery ....
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,047 seconds.