Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Tuji festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Barcelona Rock Fest 2019
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Barcelona Rock Fest 2019

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Barcelona Rock Fest 2019
    Posted: 03.May.2019 at 18:30
Tole bo N-O-R-O!!! Komaj čakam, pa sploh še ni končnega nabora bendov! Star

http://rockfestbarcelona.com/en/


Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2019 at 12:02
O ja, se boste imeli fajn v Španiji. Thumbs Up Mi smo bli lih 10 let nazaj v Zaragozi (dokaj blizu Barcelone) na Metalway festivalu, ki je imel res top bende, boljše kot Wacken, folka pa lih za ene 3 Metal Manie. Big smile


Edited by Gašper Fatur - 04.May.2019 at 12:02
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2019 at 12:11
O hudo! A pa je splošna 'scena' kul? S tem mislim, a je un.. 'good vibe' al.. ?

Malo sem fotke gledal, pa deluje prav idilično. Dva fajn odra, bendi se ne prekrivajo, tista praktično 'angleška' travica po tleh, julija bodo tako al tako totalno poletne razmere (upam, lol LOL), rojstni dan bom praznoval v družbi same smetane bendov, cene so menda precej sprejemljive.. Samo še logistično si s He-Manom vse urediva čimbolj optimalno, pa pozanimat se moram če bo tudi kaj zame za jest, če ne bom pa 4 dni samo viski žlampal, da razkužim bakterije v praznem wampu! Big smile

Joooooj, komaj čakam! Star

EDIT: Aja, praviš da je bilo tako malo obiska v vašem primeru? Ker tu naj bi šlo menda za nekaj 10K glavo množico, c.c.a. 50K takole iz glave. No ja, saj manjša gužva meni ponavadi paše, ampak tu me pa tudi napol "Wacken scena" ne bo motila, ker.. No, ker sem se tako odločil. Big smile



Edited by Lunik - 04.May.2019 at 12:15
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2019 at 12:37
Ja, Španija na splošno je meni ful fajn, bil že večkrat. Kako nam je blo takrat čekiraj tle:
http://forum.paranoid-zine.com/forum_posts.asp?TID=1620&title=the-metalway-festival

Pomoje bo odlično in sm vam kar malo fouš. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.May.2019 at 23:08
Fak, sem šel brat vse glede vaše odprave v Lorret de Mar pred 10-imi leti.. Lahko si samo želim, da bo vremem bolj odpustljivo ker če bo veter res tako hud me bo odpihnilo nekam na sredo Atlantika, sploh zdaj ko imam post za sabo. LOL

Pa upam tudi, da so Španci v osnovi kej boljša družba oz. publika, ker če so res tako dolgocajtni kot ste opisali.. Bo več žura za naju dva! Viski na dan, prežene težave stran! Big smileBig smileBig smile

Glede ostalega pa menda da ni neke panike, tako cenovno kot lokacijsko itd. Ma kaj me briga, zakon bo pa pika! Res pa je, da v najinem primeru bo kr avion, ker si niti ne predstavljam, dab se dva tkole fijakala do tja. Samo spomin vožnje do Wackna mi je dovolj boleč, sploh ker sem potem tudi tam nekje v koruzi obležal, lol. LOL


Kakorkoli, da vidimo kako je zdej s to Španijo, a so Španke res tak obup, a je scena res tako mrtva in a bo ubijalski lineup res tako hud kot deluje na prvi pogled? Vsaj nekej od tega mora imet pritrdilen odgovor, hehe. Big smile

Se ga ugledamo kej še pred odhodom, če ne pa ko bom leto starejši. (Pa ne mentalno, ampak glede tega mi itak verjameš. Star)
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2019 at 11:23
V Lloret de maru je blo krasno, pihalo je v Zaragozi, vi boste pa v Barceloni - brez skrbi za veter torej. Španci so fajn folk, niso pa neki strašni poznavalci angleščine, ampak tudi to se ne sekirajta. In španke so luštne, ko bosta kej spila bodo pa še bolj. Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.May.2019 at 13:02
Nimam ugovorov! Iz tvojih ust skozi koncertne ojačevalce direktno v naše betice!!! Star
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2019 at 17:39
Najboljši fest kar sem jih kdaj doživel, pika. V bistvu je edini minus to, da je v Barceloni tolk vlage v zraku, da maš lase nalimane na fris preden nardiš 10 korakov. Ostalo za najvišje ocene.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2019 at 19:43
O, Lunar Apocalypse... Španija je zakon ja hehehe, but do tell more. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2019 at 21:26
Originally posted by Lunik Lunik wrote:

Najboljši fest kar sem jih kdaj doživel, pika. V bistvu je edini minus to, da je v Barceloni tolk vlage v zraku, da maš lase nalimane na fris preden nardiš 10 korakov. Ostalo za najvišje ocene.

haha, LOL
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jul.2019 at 23:53
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

O, Lunar Apocalypse... Španija je zakon ja hehehe, but do tell more. Smile

Sploh mi nisi povedal, da ti ljudje kar dotakajo Jacka v kregl, dokler ne rečeš stop. Kot ponavadi, se to zgodi prepozno, a ravno prav zgodaj, da se prerineš v prve vrste in akcija, hehe .LOL

Ostalo pa.. ob priliki. Preveč sem še pod vtisom številnih norih koncertov pa nasploh ene sproščujoče scene.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2019 at 17:24
Hehe zakon, kaj pa He-Man pravi, mu je obračalo oči nazaj med King Diamond koncertom? Big smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Jul.2019 at 22:40
Em, to bi veljalo za oba. Pravzaprav mogoče zame še za odtenek bolj, ker sem direktno za rojstni dan fasal z njegove strani The Lake. Komad, ki si ga želim slišat že vsaj 20 let, pa ga menda nekje od 1986 že ne špila več. No, popravek - ga ni špilal do te poletne turneje! Star

V bistvu, ko takole pomislim, pomojem še nisem bil na KD koncertu, da bi bil tako kul. Še MF izpred 20 let se stežka primerjajo. Res nadzakon publika, prizorišče, setlista, golida bourbona.. top of the top. Tam neki Kolumbijci so naju skor zadavili od navdušenja, en Rus mi je dal potem trzalico z nekega drugega koncerta, z eno Finko sem pol še pol ure sline cedil kolk je blo dobro.. Pač, nadzakon! Pred tem sva pa na istem odru gledla UDA (pa Tilna valjda) na tadrugem odru zatem pa Demons&Wizards in je samo še dodatno napalilo razpoloženje. Ko je perfekten dan, je perfekten dan. He-Man bi se pomojem strinjal do zadnje pike glede tega. Smile

Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2019 at 18:09
Ja nč, bo treba it spet kej v Španijo zgleda, mogoče drugo leto na ta festival. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2019 at 19:34
Sicer sem preverjal samo za zadnja tri leta, ampak je bil vselej vrhunski lineup, tako da ti nimam kaj oporekat. Vsekakor se še vrnem, mogoče že naslednje leto. Smile

Drugač celotne slike sploh ne zmorem sestavit še, ampak samo tako, za mikro delce vtisov:

- Od nočišča sva imela par sto metrov do metro postaje. Pa greva malo na sonce, da vidimo zdaj to čudo od mesta. Prva stvar seveda zavijeva v neko malo oštarijo, kjer večinoma zgolj lokalci spijejo kako pivo, pojedo sladoled ipd. No, pride neka azijska zaposlena, pa ne razume popolnoma nič angleško. Dobesedno pokazat sem ji moral Jack Daniels pa Coca Colo, medtem ko za Dodo je pivo celo razumela. Ta mali škrat od ženske praktično ni dosegel steklenice na polici, ko pa jo je, jo postavi na mizo in začne v kozarec sipat Jacka in me gleda z največjim nasmeškom. Ko je bil praktično poln se ustavi in mi zadovoljno poda še piksno Cole. Dobrodošli v svet strežbe žganih pijač v Barceloni! Big smile
(S tem da mi je potem na recepciji hostla uslužbenec povedal še, da lahko VEDNO zahtevaš še več, lol. LOL)

Hočete požet simpatije? Da mogoče dobite 'pat on the shoulder' al pa da vam celo kdo rundo plača? Samo tole je potrebno: "Catalunya is not Spain." Takoj si njihov prijatelj. Big smile (Ampak sem zaradi očitnih razlogov stremel k debatam, ki niso zavijale v to smer. Angleško dejansko zna marsikdo, čeprav moraš imet vseeno malo sreče, sploh pri starejših)

- Gremo na metro. Masa ljudi, vseh možnih barv, narodnosti, oblik in ostalega, pa izpadeš čisti čudak s črno majico, spuščenimi lasmi, vojaškimi hlačami in supergami. No, dve postaji kasneje stopiš dol in prešaltaš na drugo linijo pa te pričaka dobesedno horda ljudi, ki gredo na isto lokacijo. Peklenskih 17 minut vožnje na nabito polnem metroju, kjer nekateri v poletni vročini in najhujši sopari EVER nosi leder jakno preko vsega. Respect! Big smile

- OK, vožnjo preživeli, opitost je tudi že kar lepa (je azijska kelnarca le morala parkrat plezat po steklenico. Za 6.5 € poln kozarec je pač prelepo, da bi ignoriral priliko) in končno spet na luftu. Sonce butne v bučo, prečkaš cesto in ugledaš eno gigantsko prizorišče, kjer že na polno buta. Na vhodu te pričaka konkretno čekiranje, preko tega prideš v fan zone kjer neki zabavljači non stop tolčejo priredbe znanih komadov, pa hiša strahov, pa official merch, pa.. you name it. Ampak ej, malo se mudi, mi gremo na U.D.O. ane? Direktiva do največjega šanka, kjer te luštno bitje, ki sliši na ime Maria (se mi zdi, ne dam pa roke v ogenj) vpraša kaj boš. No, He-Man je celo pir naročil v prvo. Bizgec! Big smile Sam ji rečem da Jacka, pa sam vpraša, a hočem 'strong' ali 'pretty normal'. Pa dobro, dej mi kar to prvo, da vidimo kaj je to ena reč. Vzame ženska največji papirnat kozarec od Cole (verjetno litrski) in vrže notr nekej kock ledu, vzame flašo in jo nagne pa začne spraševat od kje smo, kateri bendi nas zanimajo pa tako naprej. Ko sem dejansko sam rekel, da je dovolj, se nasmehne in preostanek dotoči Colo iz avtomata, pa reče da to ni strong. Zaljubljenost na eks, ti rečem! LOL

Direktiva na koncert in akcija. Med 'Independence Day' sem skoraj orgazmiral, vzdušje pa kot da sem na najbolj legendarnem Maiden koncertu. Si rečem, da tole pa res ni slabo in da upam da tako ostane. Tilen naju sicer ni ugledal, ampak se pa strinja, da je tole eden TOP5 festov brez dvoma.

- Ni bilo še dobro konec, nova runda (zdaj že He-Man pije isto 'strong' mešanico) pa Demons&Wizards. Počasi ugotavljam, da tule ni kot pri nas in da se bomo imeli mnogo lepše po vsej verjetnosti. Sva vmes potem še zavila v 'food avenue' pa nekej malega pojedla, kar se greva še malo opijat nakar pride čas za Kinga. Em.. če je bilo med U.D.O. dobro, je bilo to kot iz sanj. Pomojem je par folka okol naju frčalo al pa vsaj lebdelo od ekstaze, nek Kolumbijec je He-Mana skoraj zadavil ko mu je vzhičeno razlagal, da mu je najboljš, meni je nek Rus dal trzalico od enga druzga benda, high five na 2 sekundi, vmes orgazmiraš od najboljšega repertoarja, King kot v najboljših časih, ko je pa The Lake zaigral sem pa Dodo skoraj lastnoročno pohabil. Big smile Pomojem še 10 min po koncu ni jenjalo odmevat "Diamond.. Diamond.." Še nek fuzbal napev s tem povezan je padel.

- Ostalo se je potem sicer še neki gledlo z razdalje, ampak je bil poudarek na sklepanju prijateljstev pa dejansko sploh še ni bilo takega navala, ker je bil zgolj četrtek. Češ, da nekateri šele pridejo jutri.. Do kdaj se je bluzilo ne vem. Vem samo, da sva pešačila ene 7km nazaj, pa da sem se tik pred vhodom v hostel uspel izgubit in dodatno še kako uro kolovratil nabit ko mina po ulicah, pa me je na koncu neka simpatična mladenka pripeljala na destinacijo. Budnica valjda ni bila po planu že zjutraj, ampak malenkost kasneje. S tem da sva mela namen kolovratit po mestu pa se igrat turista. No, o tem pa kasneje.. LOL


Edited by Lunik - 10.Jul.2019 at 19:35
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2019 at 22:04
Haha fak, me veseli da sta se imela tako lepo... Pa te best report, kot v starih časih Paranoida. Clap

Js ti že zdej povem da če bodo drugo leto meni dobri bendi, grem v Barcelono. KIT karto bom pa verjetno prodal, ker ni nč posebnega drugo leto in sm že mal sit Nemčije... V Španiji sm bil 3x (2000, 2009 in 2012) in vsakič sm se imel res krasno, tako kot opisuješ tle...

FUCK THE WORLD
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jul.2019 at 22:19
Aja, uni ki je nosil usnjeno metalsko jakno v najhujši vročini in sopari, to je to! Isto kot Deris v Zadru 2004 (poletje, zaprto v dvorani, jakna, reflektorji, 50°C+) in Halford na enem posnetku ko umira na monitorju, komplet prešvican, na stara leta... Če jo loh oni jo bomo tudi mi. Heavy Metal Sacrifice!

FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2019 at 11:49
Toj beseda! Big smile
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2019 at 18:02
Se pa takole na pamet spomnim tudi Accept iz Gods of Metal 2005, ko UDO sploh ni neki zakuhan zgledal, pa je mel tudi zapeto leder jakno na 35 stopinjah, lol. Ta je ko Lemmy, večno mlad. Big smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2019 at 19:59
Zapeta jakna pr 35°C je smisu metalskega življenja... z zavihanimi rokavi seveda. Big smile



FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jul.2019 at 23:01
Legenda! Big smile

Mimogrede, a je tole Prešnica? Samo ko se spomnim na lansko, se mi vrtet začne. LOL
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2019 at 23:02
Ne, to je prvi Heavy Metal Night, na Ubeljskem, poletje 2004. Sta fotkala kaj v Španiji?
FUCK THE WORLD
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Jul.2019 at 23:40
Doda je ful fotk objavil na fejsiču.
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 08:14
Je je, sej te imam vse. Ampak izključno samo oder; fotke in krajši posnetki, kot vedno. Tega najdeš na tone na YT in ostalih kanalih. Da bi pa mel kakšno svojo, pač ne. Celi dve sta, če sem popolnoma natančen - na eni samo jaz, na drugi sva pa oba. Ampak vseeno, dve je bolje kot nič, če pa človek ni pozabljiv, bo pa v spominu ostalo še dolgo časa ogromno materiala. E, zarad tega se gre pa v naslednjih letih spet tja, toliko pa lahko že zdaj povem. Smile
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 17:31
Nimam fejsiča... Dej nalimajta kaj. Pa zakaj ni legendarni Doda oz. He-Man na Paranoidu?!


FUCK THE WORLD
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:18
O fak, zdej me je pa skor pobralo, hahahahahaha! LOLLOLLOL
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:27
Evo, tole je edina na kateri sva oba, samo je v šotoru, kjer so Corpsi špilali, tik pred zadnjim komadom posneta. Neki Mehičanki sva dala tole narest, potem je pa že Hammer Smashed Face zabrnel.. Star On a down side, hkratno je potekal koncert Europe, ampak ej, neke žrtve morajo bit. Takoj po tej šotorski savni sva pa še na Def Leppard odkrevsala, sam tam smo bli pa že vsi tko uničeni od 4 dnevnega rajanja, da si bom zapomnil zgolj muziko, česa več pa niti ne.



Edited by Lunik - 16.Jul.2019 at 19:32
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:36
Tole sicer ni naša fotka, je z uradne strani vzeta, pa zapovrh mora tole bit nekje v Backstage area, ker je steklen kozarec. No point je, takole ti povsod v Barceloni točijo viski in ne po pljunkih kot pri nas. Cena pa zgolj rahlo višja. Za predstavo kako je šele, ko ti natočijo 'in a big cup'. Wink

Aja, pa kelnarce so tud precej lepše v festivalskem območju, čeprav tale je sicer faca in huda zajebantka. Big smile





Edited by Lunik - 16.Jul.2019 at 19:37
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:40
Razlika med mejhnim pa velikim pirom (slednji je več kot pol litra) ampak ker nisem niti enga zvrnil, ne vem kakšen je bil. Estrella po znamki, po kvaliteti pa.. nimam pojma. Smile


Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:42
Ena tipična za tekom dneva.


Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:44
Tile ventilatorji so zlata vredna zadeva v območju šotorskega odra, samo ko je enkrat notri par tisoč ljudi je savna, pa čeprav stojiš dobesedno zraven.

(Tale punca na sliki je pa ena največjih mosherk kar sem jih dozdaj videl. Respect pa high five je dobla! Wink)


Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:45
ZZ Topu so še fuzbal dres nadeli vmes. Part of the culture, pa to.. Big smile



Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:47
Vsakodnevna večkratna postojanka, specifično desni zgornji kot slike je vogal, na katerem si rabil samo zarjovet pa so te nazaj vprašal samo: "How strong do you want it?" Ena najljubših točk celotnega območja, pa čeprav je kot vedno, tudi tu največja savna pod šotorsko streho. Big smile



Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:49
Pa ena najbolj zabavnih lokacij, kjer maš 'Ride the lightning experience', zadaj hišo strahov, pa še nekakšna gigantska el. kitara je bila, da si lahko poziral z njo v roki.






Edited by Lunik - 16.Jul.2019 at 19:49
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Jul.2019 at 19:52
Kar se pa koncertnega dela tiče, maš pa na netu tolk materiala, da do vikenda ne prideš skozi. Lahko samo prilimam tole s prvega dneva, ko sem skoraj oblebdel, ko je U.D.O. zagodel Independence day na 4. julij, hehe. Big smile Definitivno en najljubših momentov pa se je šele v bistvu začelo vse skup takrat.



Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.