Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Metaldays 2020
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metaldays 2020

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Metaldays 2020
    Posted: 17.Aug.2019 at 14:23
3,2,1---gremo!!!!

Tokrat zadnjič na tej lokaciji, ki bo v vsakem primeru pogrešana. Kar se mene tiče nisem prevelik ljubitelj thrasha (z nekaj izjemami), zato bom najbrž spustil Tastement, ki sem jih že malo gledal, pa me niso navdušili. Morda pridem pošnofat na Razor. 

Sem pa toliko bolj vesel Paradise lost, čeprav so tudi redni gostje festivala, Napalm death bo tudi zame, pa Malevolent creation tudi ne bom izpustil. 

Upam da za zadnjič sestavijo lineup, ki bo res štel in da se bomo na koncu smejali bukovemu Urošu, ki mu ne bo uspelo priklicati potresov, ujm in epidemij nad Sočo. 

Kot je že Grafin omenila upam na Immortal tokrat sicer brez Abbatha ampak bi znalo biti zanimivo, čimveč kanadsko-floridskih dm skupin in presenetljivo zame - Nightwish, ker jih še nisem gledal in ker mi je Floor daleč boljša pevka od Tarje. En frend bi sicer strašno rad videl Meshuggah, ker jih še ni. Sam sem jih sicer že gledal ampak bi jih komot še enkrat. V končni fazi tudi Kreatorjem vedno rad prisluhnem, ker so dovolj agresivni zame.

Kaj pa vaša mnenja, želje, predlogi? Embarrassed


Edited by devlin - 17.Aug.2019 at 14:27
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2019 at 15:06
Boban je lani izjavil, da je ena večjih težav pri pridobitvi večjih / bolj raznovrstnih bandov časovna "luknja" med Metaldaysom in ostalimi festivali v okolici. Pač tisti vmesni teden med metaldaysom in Wackenom, BAjem, itd ... 
Tokrat tega, glede na to, da se 2020 MD in Wacken prekrivata, časovnega zamika, ko bandi pridejo v ta del sveta šele ko so na sporedu večji festivali, ne bo - band, ki bo en dan obiskal en festival, bo naslednje dni lahko nadaljeval na drugem, itd ... tako, da je za pričakovati nekaj večjih imen. 
To me sicer ne impresionira (imena, ki igrajo na drugem manjšem BB odru so mi običajno bližje), ampak če že ... bi od prvih 2020 Wacken najav v Sloveniji vsekakor rad videl Mercyful Fate. Ja, to bi bilo res fino.

Med prvimi BA najavami pa so mi v oči padli Nocturnus AD. Še vedno gre za stare Nocturnus z Mikeom Browningom na čelu, ki so letos po dvajsetih letih pol-spanja izdali delno spregledan ubijalski album. 
Že dolgo nisem več toliko v DM vodah, kot sem bil v Altars Of Madness/Slowly we Rot/Spiritual Healing časih, ampak slišati komade s The Key v Tolminu bi mi bilo gotovo lepo doživetje :)

Glede drugih reči pa, to so bolj "intimne" preference v obliki manj poznanih bandov, ki običajno pozno popoldne zaidejo na BB oder. In pa tistih, ki ob 2:00h zaključijo večer na tem ta istem odru. :) Tu bi bila moja lista želja predolga. Pa tudi ne najbolj realistična. Ampak nekaj se bo že našlo.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 09:17
Ja, Mercyful Fate so naslednje leto na turneji. To je brez dvoma želja No.1.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 10:31
Okoli MF se nas pomojem kar precej strinja, da so želja No. 1. ČE bo le možno, si grem vsaj 2-3 krat pogledat tole naslednje poletje. Smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 13:05
jz bi ob krehator se zodom vidla.. definitivno pa bi vec thrasha in manj post-oneja kot letos.. mf al kd pa seveda👍👍👍🤘🤘🤘
pa ob immortal se satyricon brez mother north cheesy epiloga plz😁

ps:
nc narobe s post-x musko, samo na festu bi veljalo vec norenja, vec kataliziranja frustrov.. za ono rabs pa kavc pa hojnt😎😏

in prou nc ne bi blo narobe, ce bi se glavn odr ukurblal sele ok. 7h..vrocina ubije marsker potencialno super show..😶😑


Edited by grafin - 19.Aug.2019 at 13:12
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
bostjan_gajsek View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.May.2015
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_gajsek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 14:09
Samo ena želja: DISMEMBER!!!
Back to Top
darker666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jul.2014
Status: Offline
Points: 156
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darker666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 20:08
+1
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2019 at 17:24
Nov paket najav danes:

Rotting Christ
Philip H. Anselmo & the Illegals 
Despised Icon
Wormrot
Wolves In The Throne Room <--- !!!!!


Torej zaenkrat:

Convictive
Decaying Days
Despised Icon
Eternal Delyria
Malevolent Creation
Napalm Death
Paradise Lost
Philip H. Anselmo & The Illegals
Razor
Rotting Christ
Signs of Algorithm
Testament
The Privateer
Wormrot
Wolves in the Throne Room


P l a c e h o l d e r
Back to Top
doda24 View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 23.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote doda24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2019 at 19:02
Gremo Mercyful fateEmbarrassed
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Nov.2019 at 12:14
Na novo potrjeni bandi:

+
CLUTCH
ROME
JINJER
AS I LAY DYING
ORBIT CULTURE
VOICES

Vsi do sedaj potrjeni bandi: 

Anthrax - As I Lay Dying - Asphyx - Clutch - Convictive - Decaying Days - Desaster - Despised Icon - Eternal Delyria - Havok - Jinjer - Malevolent Creation - Napalm Death - Orbit Culture - Paradise Lost - Philip H. Anselmo & The Illegals - Razor - Rome - Rotting Christ - Signs of Algorithm - Testament - The Privateer - Voices - Wormrot - Wolves in the - Throne Room - Year of the Goat




Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2019 at 12:24
Nove najave

  • At The Gates 
  • Benediction 
  • Cattle Decapitation 
  • Dark Fortress 
  • Vulture Industries 


Doslej:

Anthrax

As I Lay Dying
Asphyx
At The Gates
Benediction
Cattle Decapitation
Clutch
Convictive
Dark Fortress
Decaying Days
Desaster
Despised Icon
Eternal Delyria
Havok
Jinjer
Malevolent Creation
Napalm Death
Orbit Culture
Paradise Lost
Philip H. Anselmo & The Illegals
Razor
Rome
Rotting Christ
Signs of Algorithm
Testament
The Privateer
Voices
Vulture Industries
Wormrot
Wolves in the Throne Room
Year of the Goat
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2019 at 16:05
Ketli Big smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2020 at 23:04
novo:
Amon Amarth
1914
Beyond Creation
Warkings
Katla
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2020 at 12:08
Za tiste, ki nimajo Facebooka:




Update on bypass road in Tolmin!

Today we had a meeting with authorities in charge with bypass road in Tolmin that will cut MetalDays venue in half.
Unofficially they informed us that works would not start before September 2021, so that means one more year in Tolmin, at least.
Beside that, we can't say anything new in terms of what will happen once the road is build. No news so far. Everybody is ready to make this work, and we would like to thank all sides involved in this.
Next meeting is scheduled for April 2020.
We will keep you posted.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2020 at 14:12
Še updatana lista nastopajočih.


Novo:

Devin Townsend
Green Carnation
Oceans of Slumber 
Cypecore 
MØL


Doslej:

Anthrax
As I Lay Dying
Asphyx
At The Gates
Benediction
Cattle Decapitation
Clutch
Convictive
Cypecore
Dark Fortress
Decaying Days
Desaster
Despised Icon
Devin Townsend
Eternal Delyria
Green Carnation
Havok
Jinjer
Malevolent Creation
MØL
Napalm Death
Oceans of Slumber 
Orbit Culture
Paradise Lost
Philip H. Anselmo & The Illegals
Razor
Rome
Rotting Christ
Signs of Algorithm
Testament
The Privateer
Voices
Vulture Industries
Wormrot
Wolves in the Throne Room
Year of the Goat
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 01:46
Po mojem bo tole kar eden najboljših md evah, če odštejem da mi je večina headlinerjev rahlo iffy.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 13:30
Ja, headlinerji so bolj kot ne iz leta v leto standardna imena (Amon Amarth, Testament, bla bla...) se pa med manjšimi najde tudi kaj zame. (danes Evoken :p )

Malo me čudi edino tisto povpraševanje Bobana lani, kaj menimo o tem, da bi v prihodnosti MD časovno sovpadal z Wackenom itd, ker se tako lažje pride do bolj zaželjenih bandov, ki so zavoljo festivalov že v Evropi in medtem, ko letos sovpada, se mi ne zdi, da bi vsaj do zdaj lineup izgledal kaj "večji" kot običajno. 
Zdi se mi, da sta letos še vedno največje pričakovanje MercyFul Fate in Emperor in da bo kar nekaj obiskovalcev razočaranih, če tu ne bodo uslišani.


Današnji update:

Cradle of Filth
ENDEZZMA
Evoken
Fleshcrawl
Shores Of Null 

Kompletno do zdaj:

1914
Amon Amarth
Anthrax
As I Lay Dying
Asphyx
At The Gates
Benediction
Beyond Creation
Bound to Prevail
Cattle Decapitation
Chains
Clutch
Convictive
Cradle of Filth
Cypecore
Darkfall
Dark Fortress
Decaying Days
Demonic Resurrection
Desaster
Despised Icon
Devin Townsend
Endezzma
Eternal Delyria
Evoken
Fleshcrawl
For I am King
Green Carnation
Havok
Jinjer
Katla.
Malevolence
Malevolent Creation
Møl
Napalm Death
Oceans of Slumber
Orbit Culture
Paradise Lost
Phil Campbell and The Bastard Sons
Philip H. Anselmo & The Illegals
Pilgrimage
Razor
Rome
Rotting Christ
Shores of Null
Sick of it All
Signs of Algorithm
SkyEye
Testament
The Committee
The Privateer
Toxic Holocaust
Voices
Vulture Industries
Warkings
Wormrot
Wolves in the Throne Room
Year of the Goat
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 14:37
Fleshcrawl so na prvem Metalcampu kljub dežju naredili celo razpaljotko. Komaj čakam ponovitve (ne dežja). 

Kar se mene tiče je to to. Veliko death metala = fun, fun, fun.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 15:19
@devlin, tole bo fino ja... Fleshcrawl so eni redkih death metalcev, ki jih še nisem videl (ki jih nekako favoriziram), zato bo fino tole videt... se pa tudi meni zdi, da je več death metala kot pretekla leta,... pa čeprav sem tole vse že gledal, je lepo videt,.... Benediction, Asphyx, Beyond Creation, Cattle Decapitation, Fleshcrawl, Malevolent Creation,.... sem pa nekako upal oz. še upam na Dismember....

Veliko ljudi pa piše o Cradle of Filth in njihovem nastopu leta 2007,... sem že malce pozabil.... je lahko nekdo tako dober, da mi osveži spomin, kaj se je takrat zgodilo? Spomnim se, da je nekaj bilo,... pa ne vem točno kaj :)
Back to Top
darker666 View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 10.Jul.2014
Status: Offline
Points: 156
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darker666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 15:24
Dani je bil vs pijan, folk je gor na oder stvari metal on dol, pa so ga varnostniki dol z odra odvlekli, kolikor se spomnim.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 16:06
Kratek povzetek: Dani se ga je nažrl kot žolna, na odru se mu je scufalo in je začel metati v varnostnike ventilatorje, množica tega ni sprejela najbolje, zaigrali so, če se prav spomnim 3 ali 4 komade ter spokali z odra. Množica jezna & razočarana.

Mimogede, zdajle sem prečekiral tisti (edini, ki ga ne poznam) band od današnih petih novo najavljenih in če verjamete ali ne, samo ko sem ime banda v yt vpisal, sem ob pogledu na thumbnaile njihovih videov nekako vedel/čutil, da gre za italiane :D 
Ne ponovite moje napake! :P

P l a c e h o l d e r
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Feb.2020 at 17:29
@Speadge in darker666, hvala vama za pojasnilo!
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2020 at 20:50
dani ne sme pit, sicer se mu spipa.. tour manager je opozoril catering crew.. ker je bla sefica cateringa tezka bitch in mu ni hotla dat pit kljub zicanju, groznjam, cepetanju in podobnem, je sel po backstageu in jasno nazical za pit.. potem je dobre volje odmasiral v tolmin in ga pil s feni, ki so ga rade volje nalivali.. potem je dobil idejo, da se bo s paraglidingom spustil na oder.. po poti nazaj poskodoval par avtov..

na oder prisel pijan kot mavra z ikujem od gliste.. nekaj se je opotekal, brez prave mere krical v mikrofon in zmetal v publiko, ki ga je zacela buujat in kricat motorhead! (ki so bli naslednji), nekaj itemov.. potem ga je na odru zapustil bend in njega pa so odvlekli z odra redarji.. 

v svoji sobi je razbil vse, kar je lahko, in se porezal z ogledalom.. 

nepozabno in tr00 je bilo.. :)
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2020 at 20:58
na plejlisti manka ksn bend na i.. predlagam immortal.. :D

drzim pesti, da fest bo in se veselim zlasti paradise lost, rotting christ, wittr in testicev.. pa upam, da bo phil uspel tokrat prit, da vidmo..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Mar.2020 at 22:58
Ah, še en update manjka: 

Naglfar, Blood Red Throne, Hegemone, Noctem, Ritual Day, Truch£o Strzygi, Whiskey Ritual 

Torej Naglfar in Hegemone zame.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2020 at 07:52
Originally posted by Atreides Atreides wrote:

Za tiste, ki nimajo Facebooka:




Update on bypass road in Tolmin!

Today we had a meeting with authorities in charge with bypass road in Tolmin that will cut MetalDays venue in half.
Unofficially they informed us that works would not start before September 2021, so that means one more year in Tolmin, at least.
Beside that, we can't say anything new in terms of what will happen once the road is build. No news so far. Everybody is ready to make this work, and we would like to thank all sides involved in this.
Next meeting is scheduled for April 2020.
We will keep you posted.
Kolikor jaz vem, ni samo obvoznica kriva da Metaldays ne bo več v Tolminu. Pred leti je bila namreč izvedena anketa med prebivalci Tolmina, ki so se izrazili proti festivalom. Od 2021 bodo verjetno  na tej lokaciji dovoljeni dogodki le v manjšem obsegu.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Mar.2020 at 12:22
Lahko poveš kaj več o tej anketi (vir?), kjer naj bi se večina prebivalcev, če sem prav razumel, izrekla proti festivalu? 
Namreč skozi leta poslušamo sila nasprotujočih si informacij, kjer so seveda nekateri proti festivalu, pa precej drugih (verjetno del teh tudi zaradi lastnega ekonomskega interesa) močno za, ampak prav nikjer pa nisem zasledil, niti ni bilo skozi leta čutiti, kakšno masovno lokalno nastrojenost proti festivalu oz. da bi se jih, z izjemo negodovanja posameznikov, podilo stran.

Predvsem me zanima obseg in pa kakšen vzorec vprašancev je zajela ta anketa.

Edini dokument v tem kontekstu ki ga najdem je tale, ki pa se večinoma skoncentrira na pozitivne vidike festivala: https://www.metaldays.net/media/uploads/raziskava_o_festivalih.pdf
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Mrtupevc View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 12.Jan.2008
Location: Bangladesh
Status: Offline
Points: 1820
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mrtupevc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Mar.2020 at 10:11
Uau, Naglfar, še ena zanimiva potrditev iz (pol)pretekle zgodovine (kar se mene tiče 20+let)Embarrassed
Fleshcrawl pa pojma nimam, kdaj sem jih v živo gledal - je pa uhuhu dolg nazaj...



Edited by Mrtupevc - 30.Mar.2020 at 10:15
Ole - OleOleOle;

Peterle - zakaj pa ne?
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2020 at 11:53
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2020 at 14:32
Fajn, tega pa res še nikoli prej nisem uspel ugledat. Mnenja bodo vedno deljena, tu ni kaj, mislim pa da Tolmin v vsakem primeru ima nekej od tega. Seveda tako pluse kot minuse, ampak brez vsega skupaj je vprašanje če bi bili na boljšem kot nekateri blazno radi sugerirajo.

No, taka in podobna pametovanja na stran, meni je bilo nekej najlepšega videt tiste stare gospe, ki niso čist nič popljuvale scene pač pa jasno povedale, da se jim ne zdi nič groznega. Takrat se ti res zazdi, da mogoče človeštvo pa še ni popolnoma zavilo v slepo ulico s prevezo prek oči. Approve
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2020 at 17:56
Jaz se spomnim mamce, ki je pravila, da gre vsako leto na koncerte in da je to treba doživet, ker je čudovito Big smile

O satan daj da bi letos bilo, ker je nor line up in se mi bo res rahlo scvrlo, če zadeva pade v vodo. Tongue


Edited by devlin - 06.Apr.2020 at 17:56
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2020 at 12:29
Bolj ali manj pričakovano....




Edited by Atreides - 21.Apr.2020 at 12:30
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2020 at 14:19
Dodajam še statement, ker seveda nimajo vsi FBja:

Dragi obiskovalci festivala MetalDays,
Vlada Republike Slovenije je odločila, da bo zaradi epidemije, ki je bila razglašena v Sloveniji 12.3.2020, prepoved množičnih javnih dogodkov in koncertov podaljšana do nadaljnjega.
Glede na odločitev Vlade in prejeto izjavo Nacionalnega Inštituta za javno zdravje (NIJZ), nam ni preostalo drugega, kot letošnjo prireditev MetalDays 2020 odpovedati.

V organizacijo letošnje edicije festivala MetalDays je bilo vloženega ogromno dela s strani organizacijske ekipe festivala in razumljivo je, da smo zaradi te odločitve globoko razočarani. Odpoved nas je vse prizadela tako finančno kot psihično in potrebovali bomo kar nekaj časa, da vse skupaj predelamo in se zopet postavimo na noge. Ta odločitev pomeni tudi izjemen udarec vsem vpletenim v organizacijo tako obsežnega dogodka; vsem nastopajočim, poslovnim partnerjem, prostovoljcem, celotni dolini Soče in lokalnemu prebivalstvu, še posebej pa organizacijski ekipi in njihovim družinam.

Razmere, povezane s pojavom in širitvijo koronavirusa, zahtevajo odgovorno ravnanje, zato bi želeli poudariti, da odločitev slovenske Vlade in pristojnih institucij spoštujemo in jemljemo zelo resno ter sledimo njihovim navodilom in smernicam. Čeprav nastalo situacijo obžalujemo, je varnost in zdravje vseh naših obiskovalcev in sodelujočih na festivalu naša največja prioriteta.

MetalDays 2021 in možnosti za že kupljene vstopnice.
O datumih za prestavljeno edicijo MetalDays 2020 vas bomo obvestili takoj, ko bomo sprejeli nadaljne odločitve. Le te bodo temeljile na dogovorih z agenti, managementi, nastopajočimi glasbenimi skupinami in povezanimi festivali; takoj, ko bo to mogoče, vam bomo sporočili več informacij, datume in seznam nastopajočih.
Prosimo vas za vaše potrpljenje in se vam hkrati zahvaljujemo za vašo podporo in zaupanje v teh težkih časih.

MetalDays

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2020 at 20:47
Fuck, fuck fuckidy FUUUUUCK tako pa je če se nečesa preveč veseliš. Pa lineup je obljubljal najboljši Metaldays do zdaj zame. Cry
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2020 at 21:29
Sem prepričan, da bo večina lineupa drugo leto ista... ni za skrbet... itak se bodo vse turneje, festi, vse... prestavlo samo na poletje 2021... bo pa takrat tolk večji đoj! 
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2020 at 21:35
To bo še en velik clusterfuck okoli zahtev po vračilu denarja, za kar je že vnaprej napovedal, da ne bo storil. Ljudje v tej dobi so vajeni refundov.
Upam, iskreno upam, da bo vsaj dovolj pameten in bo 2020 karte enostavno razglasil kot veljavne za 2021, čemur sprva ni bil naklonjen, bi pa verjetno to zadovoljilo večino.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2020 at 07:45
"Odpoved pomeni izjemen udarec za celotno dolino Soče in lokalno prebivalstvo."
Hmmmm 🤔
Back to Top
Pero View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3818
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Apr.2020 at 11:39
Originally posted by vend vend wrote:

"Odpoved pomeni izjemen udarec za celotno dolino Soče in lokalno prebivalstvo."
Hmmmm 🤔

Ja, kaj tle ni jasno?
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 12:36
Ne glede na vse prehodno napisano je Boban glede na splošno situacijo naredil pravo stvar:

Quote MetalDays 2020 vstopnica je veljavna za MetalDays 2021!
Če že imate svojo festivalsko vstopnico za MetalDays 2020 in bi želeli obiskati festival MetalDays 2021, ne potrebujete ničesar drugega, kot da jo prinesete na vhod na prizorišče.
Vaša vstopnica za MetalDays 2020 je namreč veljavna za MetalDays 2021. Enako velja za že kupljene parkirnine, električne priključke, vstopnice za New Metal Festival in Comfort area upgrade vstopnice.

Če se boste v prihodnosti odločili za prodajo svoje MetalDays 2020 vstopnice, vas izrecno prosimo, da uporabite opcijo vračila denarja. V kolikor boste to storili, nam boste pomagali na več načinov:
*Imeli bomo vpogled v število vstopnic za 2021, ki jih še lahko sprostimo v prodajo.
*Z vsako prodano vstopnico za MetalDays 2021 v uradni festivalski trgovini, postane preživetje festivala bolj realno.
*Zaradi slabih izkušenj s pandemijo in odpovedmi festivalske sezone 2020, bodo zagotovo vsi partnerji in nastopajoči glasbeniki zahtevali predujme za storitve in plačevanja še prej kot običajno. Vse to bo lažje, če bo vstopnic, prodanih v uradni festivalski trgovini, čim več.



Quote MetalDays 2020 - vračilo kupnine za vstopnice.
V skladu s Splošnimi pogoji uporabe festivala, ki so zapisani v skladu s slovensko zakonodajo, v primeru višje sile (“force majeure”) nismo obvezani do vračila kupnine za vstopnice. Vendar smo vseeno mnenja, da bi bilo zadržanje kupnine, ki je v nasprotju z vašo voljo, neprimerno. Zato vam za že kupljene festivalske vstopnice za MetalDays 2020 ponujamo opcijo vračila kupnine, vendar bo vračilo kupnine obdelano in vrnjeno šele po festivalu MetalDays 2021.
Do danes Vlada RS ni sprejela še nobene regulative, ki bi urejala nastalo situacijo in zaenkrat ne izgleda, da se bo kaj podobnega zgodilo kmalu. Zato smo se odločili situacijo reševati čimprej in z najboljšimi nameni, ki bi zadostili vsem vpletenim stranem. Izrecno vas naprošamo, da sprejmete predlagano vračilo kupnine. Največji del denarja od vstopnic za MetalDays 2020 je šel v investiranje produkcije za festival in finančno nismo sposobni zagotoviti vračila denarja prej kot navedeno. Poleg vsega naštetega imamo pred sabo še 15 mesecev poslovanja z zelo negotovimi prihodki. Obrazec za vračilo kupnine bo na voljo na spletni strani www.metaldays.net od naslednjega tedna dalje.
Enako velja za že kupljene parkirnine, električne priključke, vstopnice za New Metal Festival in Comfort area upgrade vstopnice.
Hvala za vso vašo podporo, razumevanje in solidarnost.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 18:08
Fajn. Upam da bo lineup res čimbolj podoben. Za vas ne vem, ampak si bom dobil rdečo majico covid 19 edition.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 18:11
Upam, da vam pršparajo tud letošnjo hrano in ne sam bende Thumbs Up LOL
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 18:15
Upam da ti crkne net ker sem že čisto sit tvojih 'ka je ta prow bestial war dobro trofil u nulo tak ewil renčeč polživinski na kubik k je najbolš sam prow ne bom šu na koncert če bo, ker sem tak elitist, da šibam muzko z awta na parkplacu ko poženščeni rainbowwegetarjanci hodijo na koncerte, zdaj pa poslušam še ta death zajeban catchy riffovski,....'  Wink

Edited by devlin - 25.Apr.2020 at 18:16
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 18:27
oooo lejga - moj največji oboževalec devlin - prow na pamet se je nauču moje spise Hug

... sj bi se jz tud tvojih, če bi ti biw zmožn kj napisat o tebi ljubi muski Approve
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 18:39
Originally posted by Gmajnar Gmajnar wrote:

o tebi ljubi muski Approve

The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 20:15
Originally posted by devlin devlin wrote:

Fajn. Upam da bo lineup res čimbolj podoben. Za vas ne vem, ampak si bom dobil rdečo majico covid 19 edition.
Tokratne majice mi niso nekaj blazno všeč, bo pa lineup, po prvih Bobanovih napovedih, res menda ostal precej podoben temu, ker se bodo z okoliškimi festivali iz sorodnega časovnega sklopa (Wacken, BA, itd...) skušali dogovoriti, da se kar se da prenese v naslednje leto. 
Da mi je še enkrat videti Wittr ... tega sem se res veselil.

Originally posted by devlin devlin wrote:

Upam da ti crkne net ker sem že čisto sit tvojih 'ka je ta prow bestial war dobro trofil u nulo tak ewil renčeč polživinski na kubik k je najbolš sam prow ne bom šu na koncert če bo, ker sem tak elitist, da šibam muzko z awta na parkplacu ko poženščeni rainbowwegetarjanci hodijo na koncerte, zdaj pa poslušam še ta death zajeban catchy riffovski,....'  Wink
Jaz ga poskušam sprejemati kot zarukanega cepca, ki živi v nekem svojem fantazijskem svetu in katerega duševni razvoj se je končal nekako pri 15ih letih - in najbrž nisem prav daleč od resnice. 
V razpravo z njim pa itak nima smisla iti, saj vidiš da se podobno kot tistemu z Jesenic tudi njemu keglja in kakšne klati dan za dnem ... 
Vsaka skupnost ima kakšnega bebčka in ta naš ni čisto nič drugačen.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 21:28
Eh, tolk zoprn pa debilen v nulo kot naš ograbek forumnazijev pa spet ni, čeprav se trudi.

Edited by devlin - 26.Apr.2020 at 08:58
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Gmajnar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Feb.2014
Status: Offline
Points: 1449
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gmajnar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Apr.2020 at 22:11
Sj sm vedu, da pride avtoriteta tega foruma v tole debato - eden in edini ... gospod Spizdi Gonzales Handshake LOL 
Sam poslušte ga, on ni nkol prav daleč od resnice Party
Back to Top
vend View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28.Jul.2015
Status: Offline
Points: 3155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vend Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2020 at 07:35
Originally posted by Pero Pero wrote:

Originally posted by vend vend wrote:

"Odpoved pomeni izjemen udarec za celotno dolino Soče in lokalno prebivalstvo."
Hmmmm 🤔

Ja, kaj tle ni jasno?
Če bi bil zares tako hud udarec, ne bi bilo tako težko dobit drugo lokacijo, ker bi se lokalno prebivalstvo drugih občin in druge doline sami ponujali.


Edited by vend - 26.Apr.2020 at 07:36
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2020 at 14:41
Glede postov zgoraj:Kako tipično Slovensko,da se je treba takoj pregovarjati in skregati zaradi različnega mnenja. Potem se pa čudimo zakaj je takšno mrtvilo tu na Paranoidu. Pa še marsikje drugje tudi. Tudi brezvezno trolanje vsekakor ne pomaga,če hočeš imeti dobro debato. Sam že vrsto let nisem bil na Metalcampu/Metaldays,pa vseeno privoščim festivalu,da uspe vse skupaj. Razumem pa tudi zakaj komu ne odgovarja takšna scena. 
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Apr.2020 at 20:19
+1
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,422 seconds.