Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Festivali > Domači festivali
  New Posts New Posts RSS Feed - Metaldays 2020
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Metaldays 2020

Post Reply Post Reply
Author
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Metaldays 2020
    Posted: 17.Aug.2019 at 14:23
3,2,1---gremo!!!!

Tokrat zadnjič na tej lokaciji, ki bo v vsakem primeru pogrešana. Kar se mene tiče nisem prevelik ljubitelj thrasha (z nekaj izjemami), zato bom najbrž spustil Tastement, ki sem jih že malo gledal, pa me niso navdušili. Morda pridem pošnofat na Razor. 

Sem pa toliko bolj vesel Paradise lost, čeprav so tudi redni gostje festivala, Napalm death bo tudi zame, pa Malevolent creation tudi ne bom izpustil. 

Upam da za zadnjič sestavijo lineup, ki bo res štel in da se bomo na koncu smejali bukovemu Urošu, ki mu ne bo uspelo priklicati potresov, ujm in epidemij nad Sočo. 

Kot je že Grafin omenila upam na Immortal tokrat sicer brez Abbatha ampak bi znalo biti zanimivo, čimveč kanadsko-floridskih dm skupin in presenetljivo zame - Nightwish, ker jih še nisem gledal in ker mi je Floor daleč boljša pevka od Tarje. En frend bi sicer strašno rad videl Meshuggah, ker jih še ni. Sam sem jih sicer že gledal ampak bi jih komot še enkrat. V končni fazi tudi Kreatorjem vedno rad prisluhnem, ker so dovolj agresivni zame.

Kaj pa vaša mnenja, želje, predlogi? Embarrassed

Edited by devlin - 17.Aug.2019 at 14:27
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Aug.2019 at 15:06
Boban je lani izjavil, da je ena večjih težav pri pridobitvi večjih / bolj raznovrstnih bandov časovna "luknja" med Metaldaysom in ostalimi festivali v okolici. Pač tisti vmesni teden med metaldaysom in Wackenom, BAjem, itd ... 
Tokrat tega, glede na to, da se 2020 MD in Wacken prekrivata, časovnega zamika, ko bandi pridejo v ta del sveta šele ko so na sporedu večji festivali, ne bo - band, ki bo en dan obiskal en festival, bo naslednje dni lahko nadaljeval na drugem, itd ... tako, da je za pričakovati nekaj večjih imen. 
To me sicer ne impresionira (imena, ki igrajo na drugem manjšem BB odru so mi običajno bližje), ampak če že ... bi od prvih 2020 Wacken najav v Sloveniji vsekakor rad videl Mercyful Fate. Ja, to bi bilo res fino.

Med prvimi BA najavami pa so mi v oči padli Nocturnus AD. Še vedno gre za stare Nocturnus z Mikeom Browningom na čelu, ki so letos po dvajsetih letih pol-spanja izdali delno spregledan ubijalski album. 
Že dolgo nisem več toliko v DM vodah, kot sem bil v Altars Of Madness/Slowly we Rot/Spiritual Healing časih, ampak slišati komade s The Key v Tolminu bi mi bilo gotovo lepo doživetje :)

Glede drugih reči pa, to so bolj "intimne" preference v obliki manj poznanih bandov, ki običajno pozno popoldne zaidejo na BB oder. In pa tistih, ki ob 2:00h zaključijo večer na tem ta istem odru. :) Tu bi bila moja lista želja predolga. Pa tudi ne najbolj realistična. Ampak nekaj se bo že našlo.

placeholder
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 09:17
Ja, Mercyful Fate so naslednje leto na turneji. To je brez dvoma želja No.1.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 10:31
Okoli MF se nas pomojem kar precej strinja, da so želja No. 1. ČE bo le možno, si grem vsaj 2-3 krat pogledat tole naslednje poletje. Smile
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 13:05
jz bi ob krehator se zodom vidla.. definitivno pa bi vec thrasha in manj post-oneja kot letos.. mf al kd pa seveda👍👍👍🤘🤘🤘
pa ob immortal se satyricon brez mother north cheesy epiloga plz😁

ps:
nc narobe s post-x musko, samo na festu bi veljalo vec norenja, vec kataliziranja frustrov.. za ono rabs pa kavc pa hojnt😎😏

in prou nc ne bi blo narobe, ce bi se glavn odr ukurblal sele ok. 7h..vrocina ubije marsker potencialno super show..😶😑

Edited by grafin - 19.Aug.2019 at 13:12
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
bostjan_gajsek View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bostjan_gajsek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 14:09
Samo ena želja: DISMEMBER!!!
Back to Top
darker666 View Drop Down
Newbie
Newbie

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darker666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Aug.2019 at 20:08
+1
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.01
Copyright ©2001-2018 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,047 seconds.