Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Tuji koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2020/07/06 Faith No More @ Milano
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2020/07/06 Faith No More @ Milano

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2020/07/06 Faith No More @ Milano
    Posted: 02.Feb.2020 at 20:36
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Feb.2020 at 21:18
Faith no More so legende... ampak podobno kot pri System of a Down, mi gre rahlo na živce zdej ta njihova statika na odru, obojni pa so oblečeni v neke reklce... obojne gledal 2x ... obojne enkrat na začetku, ko so bili pristni,... zdej je to vse skupaj malce preveč "speglano"... ko gledam setlisto od Faith no More od zadnje turneje, mi niti malo ni všeč pa če bo še kaj več novih komadov, ki so mi po večini povsem prazni, ali pa je mene zgolj preveč nostalgija in je vsak odklon/odvod od tistih 90' hitov pain in the ass :)



Edited by Atreides - 02.Feb.2020 at 21:21
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2020 at 08:27
ta setlista, ki si jo prilimal, je tudi za moj okus bolj švoh. ampak pazi: Note: We Care a Lot re-release concert.

ampak ko si jih ti gledal, so pa imeli obakrat klasično setlisto? če bom šel v Milano, jih bom videl prvič in po mojemtudi zadnjič, zato bi vsekakor rad slišal njihove največje hite...
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,359 seconds.