Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2020/02/17 Obscura, God Dethroned, Thulcandra + 1
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2020/02/17 Obscura, God Dethroned, Thulcandra + 1 - Event Date: 17.Feb.2020

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Calendar Event: 2020/02/17 Obscura, God Dethroned, Thulcandra + 1
    Posted: 25.Feb.2020 at 13:17
Tu ni blo odprtega niti topica... je kdo bil na tem eventu v Orto Baru?
Kak je bil koncert? Bandi? Obisk? Zvok/luči? 

Meni na žalost ni zneslo...





Edited by Atreides - 25.Feb.2020 at 13:18
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2020 at 14:43
Osebno sta mi bili predskupini poden, prvo sem k sreči v glavnem itak zamudil, God dethroned razturali, čeprav nisem nek velik navdušenec nad blackom, nad Obscuro pa razočaran, ker jih nisem baš nekaj poslušal nikoli in sem šel ven zato da se je nekam pač šlo. Pričakoval sem več grčavnega in manj kričavnega vokala. Smile Odigrano in odpeto je bilo drugače v nulo. Bis sem kar spustil ker so me že malo bolele noge.
Mislim tudi, da so bili God dethroned še najbolj naglas. 
Obiskanost je bila kar dobra, ni sicer bilo razprodano, je pa baje bilo dokaj blizu, čeprav niti slučajno ni bilo take panike kot na Dying Fetus, kjer si se komaj gibal. 

All in all veliko bolj pričakujem Krisiun, Gruesome in Vitriol, čeprav sem brazilce že vsaj petkrat gledal ampak so mi še vedno gud.  

Veliko koncertov nima več svojih niti kar je dokaj škoda, saj je fajn pogledat še kako sliko od folka in menjati vtise. 


Edited by devlin - 25.Feb.2020 at 14:46
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Atreides View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 06.Nov.2014
Location: LA
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atreides Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Feb.2020 at 15:59
@devlin, hvala za report :) Ja se strinjam, fino je prebrat mnenja ljudi... se pa tudi sam veselim koncerta Krisiun, Gruesome, Vitriol... tudi jaz ne štejem več, kolkrat sem že gledal Krisiun... Gruesome sem imel priložnost 2x videt,... no dejansko samo 1x, pa sem takrat zaplužil... enkrat pa so odpovedal špil na Brutal Assaultu.... Vitriol je še treba prečekirat, vidim pa, da v zadnjem času na polno koncertirajo in so zelo aktivni.
Back to Top
matos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1745
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2020 at 14:57
@Devlin ker si ti fotr: hužva, težko stat,... a megla te je kej motla :D

Men je blo dobr. Če bi mel čas bi napisal report... tako lahko tukej stresem par misli. 
Predskupine so ble ok. Vsi bendi so pretiraval z meglo :)

FRACTAL UNIVERSE
Tehnični death metal, nadvse solidno a brez presežkov. 

THULCANDRA
Oziroma Steffenov drugi bend. Igrajo tiste vrste black metal, ki ga je Jon pustil za sabo, ko je odšel v ječo in za 10 (al kok že?) let na hladno postavil Dissection. Precej dobro če ti je to kul, oziroma če te ne moti okus po kopijah.

GOD DETHRONED
Kratko sladko, poudarek na zadnjem albumu, par top hitičev nabranih s starih albumov. Nekoliko rutinirano, lani v Kranju so bolj posekali in igrali vsaj pol ure dlje.

OBSCURA
Začeli z “The Anticosmic Overload”, z meni še vedno najljubšega albuma. Odigrano dobro točno. Jaz sm pričakoval več clean-ish vokalov... Mogoče sem več pričakoval od basista, oziroma njegovega fretless basa, ki tako značilno poje na platah. Špil je bil precej dolg, setlista dobra. Kul je blo ker se je model spomnil špila na Paranoid festu 2009 :) Precej poziranja na škatlah od monitorjev, za slikat so bli kul.
. . .
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2020 at 16:49
Zanimivo. Meni pa je bil to prav top paket, vsi bendi hudi, čeprav so mejili že na tech dm(ki mi ni tolk posebn). So mi sedli za poslušat.

Edited by Paparazzi - 01.Mar.2020 at 16:50
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
Paparazzi View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14.Oct.2008
Status: Offline
Points: 2693
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Paparazzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2020 at 16:52
Fractal un. Francozi so mi bli čista kopija tanovih Cynic, ko so  bli v Lj. nazadnje.
Papa Papa Paparazzi !
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2020 at 19:14
Ah thanks, tolk da vem da ne bom šel gledat Cynic LOL

Nope, megla me ni toliko motila, ker nisem slikal in ni smrdela kot kuga kakor navadno, da prideš dam ves prekajen. Se pa strinjam da je je bilo preveč. 

Itak da sem star fotr (čeprav nisem napisal da je bila prevelika gužva bralno razumevanje much?). Mi smo stari, grdi, debeli, umazani, zli. In tečni na kubik. Čak da ti prideš v moja leta, jari, jari, jari...


Edited by devlin - 01.Mar.2020 at 19:17
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,344 seconds.