Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2020/03/08 Suffocation, Belphegor, Hate+2 @Štuk,Mb
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2020/03/08 Suffocation, Belphegor, Hate+2 @Štuk,Mb - Event Date: 08.Mar.2020

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Calendar Event: 2020/03/08 Suffocation, Belphegor, Hate+2 @Štuk,Mb
    Posted: 02.Mar.2020 at 19:00


Dogodek na Fb: https://www.facebook.com/events/207766693765061/


Vstopnice bodo na prodaj samo pri blagajni:
– 20 EUR z rezervacijo,
– 24 EUR brez rezervacije.

Vrata/blagajna: 18.00
O prizorišču: http://www.stuk.org/

Rezervacije na www.sindian-underground.com.

Rezervirati je mogoče do 5 vstopnic na 1 e-poštni naslov.
-----------------------------------------------------------------------------
Velikani ekstremnega metala Suffocation in Belphegor prihajajo v mariborski ŠTUK. Na turneji jih spremljajo znana poljska skupina Hate terGrimaze in Carnifliate kot dodatna podpora.

SUFFOCATION

https://www.facebook.com/suffocation/
https://www.instagram.com/suffocationofficial/




BELPHEGOR

https://www.facebook.com/belphegor/
https://www.instagram.com/belphegor_official/




HATE

https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL/
https://www.instagram.com/hateofficial




GRIMAZE

https://www.facebook.com/GRIMAZE/




CARNIFLIATE

https://www.facebook.com/Carnifliate/





Edited by Lif. - 02.Mar.2020 at 19:22
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2020 at 19:16
Uuu, Štuk je ful dobra dvorana, pa paket je sploh odličen.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2020 at 19:42
Na vrat in na nos po odpadlem koncertu v Benetkah, se mi zdi. Ja, mi smo ene posebne korenine, še virus nas noče :)
P l a c e h o l d e r
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2020 at 20:00
Štajerci,kje so najboljše opcije za parkiranje avta okoli Štuka? Nazadnje,ko smo bili gor in prišli malo bolj pozno smo avto pustili nekje v p.m.,da smo ga potem komaj našli,malo je sicer pripomogel tudi alko :)
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2020 at 21:35
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Štajerci,kje so najboljše opcije za parkiranje avta okoli Štuka? Nazadnje,ko smo bili gor in prišli malo bolj pozno smo avto pustili nekje v p.m.,da smo ga potem komaj našli,malo je sicer pripomogel tudi alko :)


diagonalno nasproti dvorane Štuk, zadaj za fast foodom. ful velik parkplac, deloma asfalt, deloma makadam.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2020 at 07:29
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Nazadnje,ko smo bili gor in prišli malo bolj pozno smo avto pustili nekje v p.m.,da smo ga potem komaj našli,malo je sicer pripomogel tudi alko :)
Ej! Alko in avto, njet! Tongue Evil Smile

Ali je bil gimp v prtljažniku. Big smile





Me sicer mika it na Suffote k svina, sam em nedelja, em Maribor, em Belphegor... Ermm

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2020 at 13:25
Originally posted by Poli Poli wrote:

Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Nazadnje,ko smo bili gor in prišli malo bolj pozno smo avto pustili nekje v p.m.,da smo ga potem komaj našli,malo je sicer pripomogel tudi alko :)
Ej! Alko in avto, njet! Tongue Evil Smile

Ali je bil gimp v prtljažniku. Big smile





Me sicer mika it na Suffote k svina, sam em nedelja, em Maribor, em Belphegor... Ermm


Saj šofer je bil sicer kar v dobrem stanju,samo je bilo vseeno malo zmede,khm Embarrassed
Kaj je pa z Belphegor narobe? Men so čist kul brutalci.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 10:01
Da ne bom bashal po topicu o koncertu, sam na kratko... sedejo mi sam od začetka, prva plata, pol pa počas dol pada. Sicer je bla druga frišna in zanimiva, sam vse kasnej mi je pa nek čudn šmorn, z zelo redkimi izjemami. Tko k Behemoth, k nikol nism zastopu v čem je keč, kr neki.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 15:58
Sej če ti en bend ne dogaja ima štuk prijeten prostor za preživljanje odvečnega časa - beer tajma po domače. Jaz tudi ne kenslam Metaldaysov, če mi nekaj bendov ni všeč (ne grem če mi ne dogaja večina Smile)

Kdo ve kje se da dobiti karte za tole?
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Lif. View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 20.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1660
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Lif. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 17:00
Ni predprodaje, samo rezervira se lahko na strani Sindian undergrounda.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 17:15
Originally posted by devlin devlin wrote:

Sej če ti en bend ne dogaja ima štuk prijeten prostor za preživljanje odvečnega časa - beer tajma po domače. Jaz tudi ne kenslam Metaldaysov, če mi nekaj bendov ni všeč (ne grem če mi ne dogaja večina Smile)

Eh, saj ni samo eden... pa še Suffote in Belphegor v drugem paketu sem gledal (smo gledali) par mesecev nazaj v kraju bliže Lublani. ;)

Vsekakor, če bi že šel, bi šel samo zaradi Suffkotov.

Dej nej kdo pol vsaj set listo prlima sem, če je ne bo na netu. ;)


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 17:55
Ne set liste limat, guglej ti to kje drugje, men vse dol pade če se mi presenečenje pokvari Big smile. Pol greš samo še aha zdaj bo to, zdaj bo to,.... dolgčas.

Edited by devlin - 04.Mar.2020 at 17:57
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Mar.2020 at 20:25
Originally posted by Lif. Lif. wrote:

Ni predprodaje, samo rezervira se lahko na strani Sindian undergrounda.


Reservations on www.sindian-underground.com. Klik on REZERVIRAJ VSTOPNICO to make reservation for up to 5 tickets per 1 email
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2020 at 11:02
Originally posted by devlin devlin wrote:

Ne set liste limat, guglej ti to kje drugje, men vse dol pade če se mi presenečenje pokvari Big smile. Pol greš samo še aha zdaj bo to, zdaj bo to,.... dolgčas.
Ma ne! Nisi me zastopu, PO KONCERTU sm mislu, ne pred njim. LOL


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2020 at 16:01
Je slučajno organiziran kakšen prevoz iz osrednje Slovenije na tole? Soborec odpovedal udeležbo.
Facebooka nimam,verjetno bi tam prej našel kakšen info glede tega? Se priporočam,če kdo kaj ve.

Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2020 at 16:05
Jaz lahko peljem dve riti iz Ljubljane. 

Zaželjena bolj škrata, ker sem že sam ogromen, avto pa je majhen.

In zmerna pivca. Rekreativno pitje ok, dveh ulitih kant pa ne bi nazaj vozil Big smile
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2020 at 19:11
Originally posted by devlin devlin wrote:

Jaz lahko peljem dve riti iz Ljubljane. 

Zaželjena bolj škrata, ker sem že sam ogromen, avto pa je majhen.

In zmerna pivca. Rekreativno pitje ok, dveh ulitih kant pa ne bi nazaj vozil Big smile

Potem verjetno odpadem,ker nisem ravno škrataste sorte.

Mah,če ne bo druge bom pa odsoliral gor čez,saj ne bi bilo prvič,samo pit ne bom smel preveč Beer


Edited by lord infernus - 05.Mar.2020 at 19:14
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2020 at 19:55
Mah, saj tisti, ki bi sedel spredaj ni nujno da bi bil ravno majhen, bo pač tisti zadaj magari počez.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Mar.2020 at 11:26
časovnica:
18:00 doors
18:20 Carnifilate
19:00 Grimaze
19:50 Hate
20:50 Suffocation
22:20 Belphegor
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2020 at 10:29
Že kar nekaj časa se nisem peljal tako daleč na koncert, kolikor je ura in pol v globalnem pomenu daleč. 

V Mariboru nisem bil že kakih šest let, v centru pa sploh od takrat ko sem prenehal s študijem. Tako da sem enkrat zalutal v nekdaj tako domačem mestu in se potem nenadejano kar na lepem znašel pred Štukom, šel mimo moje nekdanje PEF in parkiral tik za njim. V pizzeriji Galeja sem prvič jedel mehiško pico in se na mah zaljubil vanjo, tako da danes redkokdaj naročim kaj drugega in sem se odločil obnoviti stari ritual. Ter ugotovil, da vsaj ta izpostava Galeje ne obstaja več. Čudno, saj je bila vedno polna študentov. Vsaj Kaos še stoji, čeprav predrugačen.

Kmalu je bilo jasno, da bo tudi obisk za Maribor tradicionalno porazen in ga pred prazno dvorano rešujejo prišleki od drugod. Štajerska je en svoj svet s svojimi cajtngi, pravili in mladežjo, ki posluša (t)rap. Tudi v najboljših trenutkih je bil plac tako nafilan do te mere, da če bi se zgužvali naprej bi bila pokrita slaba četrtina dvorane ali pa še to ne. 
Štuk sem imel tudi v spominu kot malo večjega.

Prvi so nastopili domači Carnifiliate v skrčeni postavi. Ker me v 25 + letih obiskovanja koncertov ne poteši več vsak šunder, sem jih po par komadih izpustil. 

Grimaze so se že v Zagrebu nekam izgubili kolikor sem razbral iz pogovorov in nič javili kje se potikajo ter tako pristali med pogrešanimi predmeti. Oba koncerta sta tako minila brez njih. Kako neprofesionalno. Ampak sem bil po svoje hvaležen, da smo takoj preskočili na konkretnejše skupine.

Sledili so poljaki Hate, ki sem jih prvič gledal na Metaldays leta 18. Takrat so mi delovali dosti bolj konkretno, ampak daleč od tega, da bi bil ta gig slab. Štuk ima tudi dovolj velik oder, da bandi lahko obesijo svoje zastave in dodajo okraske, zelo konkreten pa je tudi lightshow. Tekom večera sem ugotovil tudi, da moja čip šit kamera na telefonu dela boljše slike kot fotoaparat sam.


Sicer me je sram priznati a Suffocation sem gledal prvič in tako zamudil mogočnega Mullena. Kljub temu se zdi, da novi vokalist suvereno hodi v njegovih papučah. Tekom nastopa mi je tudi postalo jasno zakaj sem jih izven par hitov več ali manj ignoriral. Ful mi niso potegnili in tako sem polovico koncerta spremljal od zunaj z pijačo v roki. Bili so tudi edini, če izvzamemo Slovence, ki odra niso spremenili v cirkus z okraski in pustili, da govori glasba.


Zanimivo, a Belphegor so mi bolj potegnili. Sicer pa sem jih do sedaj gledal tudi samo enkrat na pokojnem Metalcampu. Morda zato. 


Lep a premalo obiskan dogodek.


Edited by devlin - 09.Mar.2020 at 10:39
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Mar.2020 at 11:32

Lepo, če pa kdo šera še set listo (Suffo), bo pa še lepše... Tongue

Vidim, da je zadnja objavljena iz Bukarešte 2. marca.


Edited by Poli - 09.Mar.2020 at 11:33
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mar.2020 at 11:51
tu imaš del setliste:

a če sem bil dovolj pozoren, igrajo bolj ali manj iste komade na tej turneji.

Carnifiate: s svojim modernim slamming death grindom verjamem, da niso sedli vsem.
Hate: sem imel ves čas Behemoth v ušesih, ker jih sicer ne poslušam. so bili pa všečni za videti.
Suffocation: moj prvi stik z njimi, ki me je zadovoljil. le pevec naj ne teži s "srčki" in "we love you". death metal naj bo death metal.
Belphegor: zlajnani kot vedno :) ve se, kaj ponujajo, in to smo tudi dobili.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,328 seconds.