Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Slovenska satanisticna venomska skupnost
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Slovenska satanisticna venomska skupnost

 Post Reply Post Reply
Author
Message
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Slovenska satanisticna venomska skupnost
    Posted: 24.Jun.2020 at 18:20
Pozdravljeni

Zelela bi ponovno pridti v kontakt s skupnostjo s katero je bil v kontaktu moj pokojni oce pri mojih nekje 20 letih jaz zal nimam nobenega kontakta od ljudi od katerih ga je on imel ... vem da vas nekaj vasih obcasno spremlja tudi Paranoid, ker sem bila na enem klepetu pri svojih 26ih v pogovoru z venomskim nekromantom s katerim sem govorila o debati v kateri sem bila prisotna pri svojih nekje 24 letih ... takrat me je ogovoril vas vodnik, ki me je dolocil za ljubljenko neki vasi pripadnici(ne gre za nic ekstermnega v kolikor bi to kdo pomislil) ... prvic je bilo govora o tem pri nekje mojih 26ih letih tu na tem forumu, oseba, ki je govorila s to zensko se kontakta zal vec ne spomni, jaz takrat zal se nisem imela interneta tako da sem videla samo kar mi je bilo kopirano ... nazadnje je bilo govora o tem med vami in nekimi drugimi ljudmi na Fb, zal se imen vpletenih ne spomnim, veste da sem imela poskodbo glave in nisem mogla registrirati kar berem, spomnim se nekaj dovolj pomembnih omemb meni, ki jih tu ne bom omenjala ... po tem sem izbrisala vse svoje profile na spletu in me nihce ni mogel kontaktirati prek spleta, ne vem cemu me ni na domaci nasov, ker vem da doticni imate vse moje podatke ... Upam, da vas ne bom razocarala z omenjanjem tega v diskusiji, morala bi kontaktirati to zensko takrat ko sem videa profil na Fb preden sem izbrisala profile na internetu, bi bilo bolje, sedaj najbrz ne bi pisala tu ... se lahko prosim odzoves na to, ali pa kdo ki jo pozna, ji lahko sporoci ... mi lahko prosim pises(da ko dobim stalni kontakt, naslov, zaprosim za izbris te diskusije) na mail 8silentriver8@gmail.com in mi pustis kontakt (lahko se me po 12i uri tudi poklices na 071 434 853) tako da bom prepricana da si ti, najbrz ves kaj mi omeniti ... se lahko odzoves na komentar na Mv(tam sem opisala tudi svojo zgodbo po prometni nesreci, ki je pomembno da jo preberes), lahko na mail ... Brez zamere, ker bo najbrz nenavadno izpadlo da sem odprla to diskusijo, tisti, ki ne veste nic o tem prosim ne pisite zgresenih zadev ali zgresenih stereotipov npr. Upam da to diskusijo cimprej zasledi kdo od doticnih in mi sporoci kontakt. Moram se omeniti, da vas nimam navade omenjati na spletu ali kje, to sem prvic naredila takrat na Fb in sedaj na Mv in tu, da me ne bo kdo cudno gledal, ce bi mislil, da se kje pisem o njemu.

Lep pozdrav.

Nina


Edited by V1981 - 12.Apr.2023 at 20:08
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2021 at 04:43
Zacelo me bo skrbeti za vas, ce me se dolgo ne bo nihce kontaktiral, ze zaradi tega kar sem sama dozivljala in zaradi tega kar mi je bilo razlagano od nekoga ... zaradi poskodbe glave takrat imam delno izgubo spomina, podatkov lastnice si nikakor ne morem priklicati v spomin, da bi jo sama kontaktirala ... podatkov koga drugega pa takrat nisem zasledila na tisti strani, oce pa nikjer, da bi jaz vedela, ni imel zapisanih kontaktov, pismo, ki je bilo namenjeno meni, ko je bil se oce ziv pa je teta vrgla v pec, stevilka, ki naj jo kontaktiram je takrat bila zapisana na casopis, ki pojma nimam kje je. Res nihce ne pogleda vec te strani? Profile imam ponekod tudi drugje, kjer sem jih imela, ko sem izbrisala profile takrat.


Edited by V1981 - 27.Mar.2021 at 04:44
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3266
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2021 at 10:36
Zal iz tako zmedenega opisa ni mozno razbrat, kaj sploh zelis.

Lp
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2021 at 11:06
Upa, da jo bo preko tega foruma kontaktirala neka oseba, o kateri ne ve nič, niti imena. 
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Mar.2021 at 20:33
Brez zamere omenjenim. Taksne neumestne pripombe bom jaz enostavno ignorirala. Delajta se vidva norca(v kolikor se bo spet zacelo delanje norca(zadnji post ze deluje tako) kot v starih debatah) iz samega sebe raje, ne da komentirata nekaj o cemer pojma nimata. V casu mojega oceta sem govorila s parimi ljudmi tudi osebno, tako da se ne vpletaj v nekaj za brezveze. Ljudje, ki jih omenjam bojo dobro vedeli kaj zelim, za druge pa ni pomembno, ker se jih pac ne tice, ni del njihovega zivljenja in ne bom podrobno opisovala za kaj gre. Bi bila hvalezna, da mi pustite v miru najdti te ljudi, ker je bilo ze vse osebno dogovorjeno in dokumentirano pri mojih 25ih letih, hocem da se odzovejo, ce bojo zasledili, temu doticni, zal ne morem razlagati za kaj gre, ker je prevec osebno. O osebi imam dost pojma, vem skoraj vse, le podatkov ne morem si zaradi svojega takratnega stanja priklicat v spomin, tem ljudem tega ne bo tezko razumet in ne bojo doticni mi reagirali na nic da pojma nimam. Dobro vsak ve kaj se je dogovarjal z menoj pred tem, tudi 2005 dvakrat na tem forumu ... Rodbina, ki je dala moji stari mami st. katero poklicem v nekem primeru in je bila zapisana na casopis, bo vedela da jaz nimam, te st. itd. ... jaz ne morem to podrobno tu napisati, pa pisati svojih, kaj sele osebnih zadev drugih.

Lp.


Edited by V1981 - 27.Mar.2021 at 21:11
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Offline
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2021 at 11:48
Takole bom rekla... Po tvojem vzdevku sodeč, si letnik 81, kar pomeni, da si te ljudi na forumu opazila l. 2007. Takrat so bili za forum popolnoma drugačni časi, po 100 ali več objav na dan, aktivnih članov kolikor hočeš. Če si opazila, je zdaj aktivnih članov cca 10. Po "podatkih" , ki si jih napisala, je možnost najdbe te osebe tukaj praktično ničelna. Da o zmedenosti objave sploh ne govorimo. Namesto, da bi napisala čim več dejanskih podatkov o osebi, ki jo iščeš, je 3/4 objave samo o tem, kako si izgubila spomin in ne veš več nič. Potem se pa čudiš, da ti noben ne piše. 

No, da se ne bomo še naprej zapletali, jaz ti želim vso srečo, da ti uspe najti kogar koli že iščeš. 
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Mar.2021 at 23:01
Na forum sem prvic pisala pri 22 letih, na stari forum ... Ostalo kar nekaj. Je ze bilo tako, da se me zaradi dejavnikov v mojem zivljenju ni upal nihce kontaktirat 3 leta, dokler se vseh dejavnikov nisem znebila. V ta kraj se ni nihce od dolocenih upal pridt, oce je na prve sestanke moral hodit v Ljubljano. Nihce ni videl objave, ker ni pogledal foruma, ker niso metalci. Oseba je ze govorila o tem leta 2015 na fb, na strani crnih liberatorjev, spet ne morem opisovati osenih stvari, ki so bile problem, v mojem zivljenju ... V glavnem spet, ce bi hotela logicno razlozit, bi morala opisovati osebne dogodke raznih ljudi.
Mogoce bo bolj razumljivo cemu ne morem pisati direktno in bojo doticni vedeli za kaj gre(pa ne zaradi tega, ker bom zdaj to omenila, ker ze vejo vse za kaj gre) ... imela sem hudo nesreco 2005, po tem mi je pri zlomljeni kriznici, deviaciji celotne hrbtenice, poskodbi glave in zlomljenih dveh rebrih, ena ekipa v zdravstvu to stanje se poslabsala in mi dotatno polomila vsa rebra, razen spodnjih manjsih dveh(je bilo tam, kjer je treba leta 2015(sedaj na zblojen nacin nekje na mv) ze vse ostalo opisano, glede mojega in ostalih primerov), ker sem kao venom in venomi sploh niso ljudje(lastnica je povedala, da so tudi oni to slisali, kako ne bom razlagala) ... tako so me ti ljudje leta 2005-2006 sprejeli v svojo skupnost, v sekto me ne morejo, tako da je ona postala moj lastnik(ne gre za mazohizem in ne gre za spolnost), da bi me preko tega za v naprej poskusili zascititi ... vec tu ne morem opisovati se enkrat, ker tu ne bom ... Glede tega, ni se cas, ko bo cas vas bom doticne, ko bo cas prcala malo, ker bi bilo vse reseno lahko 2005, ali 2015, ce bi me, ko si na fb to opisovala prisla iskat leta 2015(ko bos, ce bos, ne razlagaj nic, ker jim ne razlagam, samo reci, da si moj frend in me bojo poklicali dol in bom, ce bo treba po tem jaz razlozila, kdo si) ... brez problema bi me lahko prisla iskat sedaj ali kadarkoli, ker tu za tebe in vase ni nevarnosti in je ne bo ... Po tem so bili venomi obtozeni(ena druzina), da to oni mene klofajo, da imam polomljena vsa rebra in so se komaj resili obtozb in dosegli, da sem obdrzala svoj status(kot so bili oni, so skoraj vedno napacni obtozeni) ... drugic se mi poslje pismo in mi to pove, ne pa da mi poveste bilo kje na intetnetu(kot takrat, ko sploh nisem imela svojega interneta, samo debato, v debato), ker pride do totalne zmesjave, brez skrbi ne bom nikomur, ki mi ni nic storil nic poturila, tako tudi vam ne, pa pismo se naslovi osebno, sedaj imam svoj nabiralnik, ga bom dobila.
Je zdaj razumljivo, cemu sem pisala kot sem? Vec ne morem pisati direktno ...

Lp.


Edited by V1981 - 29.Mar.2021 at 00:18
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Aug.2023 at 19:48
Strani moj video ni vec, zgodbo ti lahko posljem na mail, ce bos to videla in me kontaktirala na mail. Pa na mail mi poslji svojo fotografijo, da bom vedela da si ti.

Ce nekromant, ki si spremljal stari Paranoid spremljas novega. Zihr lahko prides do podatkov kdo je moja lastnica in ji sporocis moj kontakt in da iscem njenega.

Lp.

Nina Drobnic


Edited by V1981 - 28.Aug.2023 at 02:58
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2023 at 21:31
Vidim, da nihce od vas vec ne spremlja ta forum, vseeno upam da to kdo od vas vidi, da dobim kontakt ... zanimalo bi me predvsem, ce bi mi pomagali pri zasebni tozbi, zaradi 5ih dejanj v zdravstvu, ki so mi precej poslabsali stanje. Bom delila kar video s skrajsano zgodbo z izvzetimi imeni in nekaterimi dialogi, cetudi s tem ne bo vec deljeno anonimno https://www.youtube.com/watch?v=uGqPE_cnxhI&t=554s. Sama za zasebno tozbo zaenkrat se nimam denarja, ker mi ostane premalo na mesec, da bi kaj vec privarcevala. Tistega dela dialoga, kjer na oddelku C omeni venome ni v video zgodbi in tudi ne v zapisani zgodbi, ker nimam vasega kontakta, da bi ta del dialoga dala v zgodbo ... kot ze veste to omeni tam, kjer rece "Saj itak sploh ni clovek." omeni, da sem venom in jo moski vprasa"Satanisti so venomi? Kje si to pobrala?". Tisti, ki ste bili na Fb, ko je bilo govora na strani crnih liberatorjev o mojem primeru, za ta del dialoga od ne vem kje ze veste. Lastnica je reagirala, ko so po svojih profilih pisali nekateri iz zdravstva svoje, da ve, da oni niso ljudje za njih in da so jih slisali, kaj so reagirali o primeru. Upam, da ti bo medij, ki si ga omenila(ko si na Fb omenila, da ti je omenil kaj sem ti nameravala omeniti) omenil tudi to, da sedaj iscem tvoj kontakt, brez kontakta se tega dela dialoga ne morem omeniti, ker ljudje ne vejo za obstoj vase skupnosti, malokdo ve. Za ta del dialoga je vedel tudi vas vodnik, ki jim je reagiral"Ko bi vsaj bila ena izmed nas" na teletekstu, takrakt ko me je sprejel v bistvu v vaso skupnost s tem, da me je dolocil kot ljubljenko lastnici, katere kontakt sedaj iscem. V spomin si uspem priklicati samo fotografije in nekaj vsebin Fb profila, kontakta pa ne, niti del ne, da bi poskusala nekako najdt na internetu. Kot mi je znano je lastnik dolzan poskrbeti za ljubljenca, to sicer ni potrebno, ker imam svoj dohodek, druzinsko pokojnino, bi mi pa lahko pomagala pri zasebni tozbi, ce bi se ti zdelo, da jo lahko dobim. Brez zamere ker si nisem shranila bliznjice do Fb profila, da bi ga sedaj nasla. Fb je ukinil stranske komentrje na vseh straneh, tako da niso na razpolago, da bi preko njih nasla profile, ki so bili v pogovoru takrat(mislim da l.2015) na strani crnih liberatorjev(tocneje na strani njihovega banda, ki ga ne bom omenjala tu).

Lp.

Edited by V1981 - 14.Dec.2023 at 00:15
Back to Top
V1981 View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 31.Oct.2019
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 179
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote V1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Mar.2024 at 17:28
Omenjeno anonimno zgodbo sem se odlocila deliti kar v svojem obicajnem kanalu, un kanal sem izbrisala, tako da video ni vec dostopen https://www.youtube.com/watch?v=sWNjttt3mds
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,268 seconds.