Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Ostalo
  New Posts New Posts RSS Feed - Muziker. si
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Muziker. si

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Akasha View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Aug.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 411
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Akasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Muziker. si
    Posted: 30.Nov.2020 at 10:35
Ima spletna trgovina Muziker.si original merch od bandov?

Je kdo že kupoval pri njih? 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2020 at 10:41
mercha ne, ostalo ja. mislim da je original, mi delujejo kr resno, ceprov majo zdej svastalico od robe notr.
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2020 at 11:14
jst sem pri njih kupil Focusrite Scarlett 2i2 3rd gen externo studijsko 192/24 USB zvočno kartico.
je legit.

pred tem sem po pomoti kupil Focusrite Solo 3rd gen pa so mi brez kakršnega koli karkol že povrnili kupnino tako da sem kasneje kupil na začetku omenjeno kartico. samo izpolnit sem moral njihov en e-papir pa poslat preko maila. edino poštnino sem sam kril ko sem nazaj vračal.

istočasno v prve sem kupil še ene kable za to kartico da imam sedaj povezano z studijskima monitorjema. tudi kabli so legit. preveril na uradni spletni strani od proizvajalca kablov.

ni pa to originalno slovenska trogvina. mislim da je originalna locirana nekje ala poljska češka neki tazga se mi zdi.

Thumbs Up

go for it
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2020 at 14:28
js bi tole temo izkoristu sam da najprej mal pojamram, pol pa da zaključim mal bolj pozitivno..


big band je v kranju zaprl glasbeni oddelek, tako da v mestu z 50k ljudstva več ne morš niti strun kupit. 
nebi sploh nč reku, če nebi tale gigant uničil vse konkurence, tipka, musicland, uno zravn krčme k je obstajal neki časa... ubistvu tud aligator in te shopi pridejo mogoče v to maso...

kakorkoli, je v britofu (4km iz kranja, bicikl razdalja) symphony international štrcuna, ki pa tudi nima kej dosti na zalogi.. nekako sm se navadil da tja pokličem in načleoma v 4 dneh pride zadeva iz thommana in ne plačam nobene poštnine. 

neki smo se tud pogovarjal da bi zadevo reševal lastoročno recimo v navezi z subartom, da bi tam mel skos neke strune na zalogi pa da bi jih tja hodil kupovat.. nism pa nikol bil trgovc, če ma kdo znanja in željo.. subart je za, sam bi rabu nekoga k bi mal pomagal vsaj na začetku mal tole logistiko vzpostavit.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2811
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2020 at 14:52
Originally posted by Akasha Akasha wrote:

Ima spletna trgovina Muziker.si original merch od bandov?

Je kdo že kupoval pri njih? 

 
hjao my bad. sem zgleda preveč kave spil. Angry
ti si spraševala po merchu. hjao ej. my bad. Geek

sorry.

hehe...

se posipam s pepelom.

Embarrassed
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2021 at 01:58
Pred kratkim nabavil kitaro s pritiklinami (pas, strune, stojalo) in behringer vmesnik. Ko je prišlo sem mislil, da sem dobil omaro. Embalaže tolk, da bi lahko brcal na gol, hodil po tem, uporabil za bulletproof vest, pa še bi vse noter štimalo.
Po eni strani navdušen, ker je prišlo v enem kosu s Češke, po drugi slabe volje, ker sem imel celo sobo kartona in se ga je bil cel hec znebiti. Nazadnje sem podrl sedeže peljal v Ljubljano in deponiral v prazen kontejner, pa še je ven štrlelo.
Priporočam. Izbire veliko, dostava štima, Ijus pravi da so tudi glede zapletov resni.

Btw, kaj je zdaj s temi vmesniki in win 10? V mojih časih si vklopil v usb, nastavil driverje in kreštil. Zdaj nimam pojma kako bi ga shecal, da bi dal kaj od sebe tudi po posvetovanju z googlom.


Edited by devlin - 23.Feb.2021 at 02:47
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2021 at 08:49
Behringer zvočne so kar solidne.

Taka zvočna ni samo luknja za kabel, poskrbi za ustrezen routing signala (ki na windows naredi preveč roundripa) in konverzijo analognega singala v digitalnega v sami enoti. Verjetno si boš iz uradne strani moral še driverje stegnit, pa si na konju.

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Feb.2021 at 15:24
Tenks. Lp!
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,281 seconds.