Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Paranoid > Metal Club
  New Posts New Posts RSS Feed - Naj koncerti 2020
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Naj koncerti 2020

 Post Reply Post Reply
Author
Message
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Naj koncerti 2020
    Posted: 21.Dec.2020 at 10:47
Odpiram tradicionalno temo. Z dvema novima kategorijama. Confused 

1. Domač band / doma
2. Tuj band / doma
3. Tuj band / tujina
4. Festival / doma
5. Festival / tujina
6. Najboljši koncerti skupin ki nimajo z metalom niti najmanjše veze
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo:
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole:
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 10:50
jaz že 20 let nisem bil na koncertu. ne me je-bat! haha
me pa prov zanima kaj boste napisal. hehe.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 10:56
Bil sem le na treh koncertih in situacija je takšna:

1. Domač band / doma: /
2. Tuj band / doma: TURIA @Gromka (koncert leta), Assumption @MC Postojna 
3. Tuj band / tujina: /
4. Festival / doma: /
5. Festival / tujina: /
6. Najboljši koncerti skupin ki nimajo z metalom niti najmanjše veze: / 
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo: dvakrat prestavljeni Malokarpatan
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole: Možnosti da to ne odpade, so najbrž blizu 0, a vendarle - Iron Maiden.
All matter in the universe is destined to become the scrap heap of history.

It’s called the 2nd Law.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2083
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 17:15
1. Domač band / doma: Kaj sem sploh videl letos? Pa recimo Shadow Universe na letnem odru Gale sta bila dost OK.
2. Tuj band / doma: Kaj pa vem... Turia v Gromki, Alcest v Šiški. Ja, Alcest s predstavitvijo novega albuma so bili kul. Eni, konec februarja, so nas takrat že malo postrani gledal, češ, kako si upaš iti na koncert.
3. Tuj band / tujina: A se zajebavaš?
4. Festival / doma: hmm...
5. Festival / tujina: Ja, definitivno se zajebavaš! :P
6. Næjboljši koncerti skupin ki nimajo z metælom niti najmænjše veze: Kælan Mikla v Šiški (kot da imam kaj izbire :P)
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo: WITTR na MD, The Mission v Šiški, Winterfylleth na VMM warm-upu, Ancient ... A lahko prosim nehaš?!!
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole: WITTR lepo, ponižno, pr' vseh Svetih prosim! Grem zdele takoj svečko pr'žgat!

Ostalo mi je, reci in piši, cca 7 ali 8 neizkoriščenih 2020 pre-sale kart.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 22:16
1. Domač band / doma: Interceptor v Šeščah pri Laškem februarja 2020 - pustni karneval, top žurka!
2. Tuj band / doma: ništa
3. Tuj band / tujina: niente
4. Festival / doma: nula
5. Festival / tujina: puši kurac
6. Najboljši koncerti skupin ki nimajo z metalom niti najmanjše veze: ?
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo: JUDAS PRIEST HEAVY METAL PARKING LOT MADAFAKA!!! IN METALJOT V LAŠKEM, METAL PIKNIK V SEŽANI IN MMOA!!!!!!!!!!!
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole: JUDAS PRIEST HEAVY METAL PARKING LOT MADAFAKA!!! IN METALJOT V LAŠKEM, METAL PIKNIK V SEŽANI IN MMOA!!!!!!!!!!!
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 22:32
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

1. Domač band / doma: Interceptor v Šeščah pri Laškem februarja 2020 - pustni karneval, top žurka!
2. Tuj band / doma: ništa
3. Tuj band / tujina: niente
4. Festival / doma: nula
5. Festival / tujina: puši kurac
6. Najboljši koncerti skupin ki nimajo z metalom niti najmanjše veze: ?**
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo: JUDAS PRIEST HEAVY METAL PARKING LOT MADAFAKA!!! IN METALJOT V LAŠKEM, METAL PIKNIK V SEŽANI IN MMOA!!!!!!!!!!!
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole: JUDAS PRIEST HEAVY METAL PARKING LOT MADAFAKA!!! IN METALJOT V LAŠKEM, METAL PIKNIK V SEŽANI IN MMOA!!!!!!!!!!!

haha +1.000 LOL

** 2NE1? LOL Shocked
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 22:42
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

jaz že 20 let nisem bil na koncertu.

Kako je kaj takega sploh možno?
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:00
misliš rečt, kot bi to rekel Illidan pri HearthStone: How is it even possible?! LOL
jah... me je minilo.

trije razlogi:
1. fatty boom boom
2. no dolga čupa at all - dedno po starem atu rahla plešavost tko da se strižem na kratko (bi jo pa mel če bi jo imel bujno kot v SŠ)
3. ni več to to kar je bilo sorry naj se sliš še tolk klišejevsko je res. že ta glavni bendi so v letih 90-93 govoril, da je metal mrtev. pol si lahk predstavljaš kake drobtine plesnive pokvarjene vi jeste. no mislim poslušate. sej si zih že slišal da je vsaka naslednja generacija slabša. zih si slišal. no to tud za sabo popelje tudi musko. ni več to to kar je bilo. sorry. pika. period. danes so metalci kot gledam po koncertih res taki paglavci pa taki žgoljoti pa taki lamearji da to ni res. res. kr neki. dobesedno what the fuck. bv na polno. jao ej.
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:03
pa prosim brez zamere. imam toliko self respecta da se ne spušlam na nivo take muske ki bi mi na dolgi rok jemala energijo. ala priložnostni albumi. ala muska ki je na pol pol. - na pol dobra na pol slaba. al pač rečeno zanič. tist neki vmes. jaz stremim k taki muski ki me gor pokonc drži. pa naj bo to full subjektivno ali pač stvar nekega povečisnkega mišljenja ala albumi/bendi ki so vsem všeč. al pač vsaj skor večini. sej štekaš/štekate.

sorry, lej: velik velik zame nove muske ki ste jo tukaj na paranid zine forumu predstavili v zadnjem letu meni enostavno ni všeč. res. mi ne potegne. res. kr neki. če je pa že kej od muske je pa sam osnova ideja dobra pa cel album zafuran s slabo izpeljavo. lej. sorry. ni to več to kar je bilo.

jaz sem probal nekaj inovativnega naredit: vpeljat growle v elektronko. jaz v 20 lethi kaj takega še nisem slišal. sicer je produkcija tega mojega komada mal lame. bobni oziroma bass drum se slabo sliš. je za popravit. sam je precej unikatno. če te zanima si tukaj posluš:


ps: pa mal sem zašel s teme pogovora. jao ej. tipično moje početje. hehe. sorry še za to.


Edited by Ijus - 21.Dec.2020 at 23:31
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:35
"drobtine plesnive pokvarjene vi jeste" 

sorry ne me za to izjavo tepst. maaah... je že v redu. bomo "ž". Big smile


Edited by Ijus - 21.Dec.2020 at 23:35
Back to Top
polopoklip View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 2106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote polopoklip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:36
I*jus, ti si res ena človeška enigma.    
Originally posted by Ijus Ijus wrote:

https://soundcloud.com/rising-night-wave/perverted-people-demo-version


Blazno kul zadeva.

* Popravljeno.

Edited by polopoklip - 22.Dec.2020 at 23:31
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:41
thanks polopoklip. Smile
Back to Top
Ijus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05.May.2014
Status: Offline
Points: 2813
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ijus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Dec.2020 at 23:51
aja polopoklip še to. ne "L"jus ampak "I" kot veliki "i"jus.
to me je nek kolega sosed iz konca ulice v kamniku krstil s tem vzdevkom. od takrat sem ijus.

šlo je pa za nadaljevanko you rang my lord k so jo takrat vrtel po teveju. neka nanizanka. uber cool pa precej smešna nanizanka. in so mel en party pri teh lordih in je bla sama srenja tam. sama smetana. in sej veš kaki so teli ljudje. čudaki. mal zamaknjeni. pa je bil en gay tam k se je tko uber debilno smejal. jaz sem crkval od smeha. in pol od takrat sem ga oponašal. haha. men pa temu kolegu hongotu uber smešno. smeha je blo na ta račun na miljone. sam jaz sem mal rahlo na svoj način to izvajal. ta smeh. in se je temu hongotu slišal kot nek "iiiiihihihihiihiiiiii..."jus-matičen smeh. tko da pol od tega ijus.

mela sva pol še dve  izpeljnki na to foro:
- ijus - osnova: ta prizadet smeh
- skakus: ko je ta hongo pozvonil kao da je k men prišel sem jaz se drl iiiiihihihiihi pa tekel tko prizadeto kot debil invalid po štengah dol da bi pogledal kdo je pa šel tko mim v kuhno not nazaj v bajto tko mim njega k me je gledal.... jao ej to je bla v bistvu še boljša fora res smeha na polno
- čupus - druga izpeljanka: ko je kdo šel mimo naše bajte se je on tko skril pred našo bajto pred nič haha tko da je bil na polno viden (pač ni se skril - delal se je da se je skril) jaz sem pa skakal pa se po čupi drgnil ko en debil pa se drl iiiiiiihihihihihihi hahaha jao ej

ps: zdej jokam od smeha LOLCry
Back to Top
Železnk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 05.Jun.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Železnk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 02:23
Sploh ne rabim pisat seznama, ker je bilo leto 2020 zame res porazno kar se tiče koncertov. 

Definitivno mi je v spominu najbolj ostal ravno zadnji koncert pred množičnimi odpovedmi: Suffocation v Mariboru. Že na tem dogodku je sicer veljala omejitev do 500 obiskovalcev, dan kasneje pa je vlada ukrep še zaostrila. Omenjene številke tudi brez vladnih ukrepov ne bi presegli, saj je bil koncert zaradi epidemije iz Benetk nenadoma prestavljen v prestolnico Štajerske, zato za dogodek verjetno marsikdo sploh ni vedel + bila je nedelja, kar za nas iz 100 in več kilometrov oddaljenih krajev ni najbolj ugodno, če moraš v ponedeljek zjutraj v službo (zaradi tega sva z mojo krenila domov že po enem komadu od Belphegor).

Moram pa sicer po pravici povedati, da za poletje že januarja tako ali tako nisem imel kaj dosti planov. Upal sem, da nam bo s kolegi uspelo iti na Metaljot Raspaljot (smo že imeli rezerviran apartma), pa se žal ni izšlo. Že lani sem kupil tedensko karto za Metaldays 2020, za katerega nisem bil prepričan, da ga bom sploh uspel obiskati, drugih festivalov pa niti nisem načrtoval zaradi nosečnosti moje partnerke. Iz istega razloga bi morala oba verjetno tako ali tako izpustiti kak (na dolgi rok) napovedan koncert, na katerega sva sicer želela iti oba.

Upam, da se vsaj do poletja 2021 zdravstvena situacija umiri in da bom lahko s forumaši pred odrom spet spil kako pivo ali 4 ter po nastopu benda udaril zanimivo debato.


Edited by Železnk - 29.Dec.2020 at 02:26
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 05:41
Hm, zanimivo - tudi sam prvič slišim, da so bili letos Suffocation v Mariboru. No ja, se zgodi. Bi bilo pa lepo, če bi si letos še kak koncert dodal na seznam in tega bi si zagotovo. Smile
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 09:59
V 2020 sem spet videl Archspire. Odfukano dobri, ampak tri obupne predskupine, ki sem jih spustil in dolgčas prodajal s pirčkom v roki. 
Res sem se veselil Krisiunov, ker tam bi pa vse štimal s predskupinami po mojem ampak pač korona. Saj sem jih že dostikrat gledal ampak bi jih z veseljem še. 

V 21 naj prosim ne odpade Metaldays, ker je lineup ugoden.


Edited by devlin - 29.Dec.2020 at 10:00
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2789
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Dec.2020 at 10:28
1. Domač band / doma: Ghost of Veronica v LJ (njihov krstni nastop)
2. Tuj band / doma: Suffocation v MB
3. Tuj band / tujina: Batushka na Dunaju (kak mi ni žal, da sva se s kolegom zadnji hip odločila za tole)
4. Festival / doma: Deri po Brešcah (poleg Dirty Skunks Fest)
5. Festival / tujina: /
6. Najboljši koncerti skupin, ki nimajo z metalom niti najmanjše veze: Adi Smolar, Koala Voice, LAIBACH!!!
7. Nova kategorija #1: česa ste se veselili, pa je odpadlo:
Metaljot Raspaljot, MetalDays, Ancient/The Stone
8. Nova kategorija #2: V letu 2021 naj *prosim* ne odpade tole: Metaljot Raspaljot, MetalDays, Ancient/The Stone
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.