Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Odšpikajmo kovid itd.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odšpikajmo kovid itd.

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 19>
Author
Message
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 12:35
Pfizer has been a "habitual offender," persistently engaging in illegal and corrupt marketing practices, bribing physicians and suppressing adverse trial results. Since 2002 the company and its subsidiaries have been assessed $3 billion in criminal convictions, civil penalties and jury awards. The $2.3-billion settlement in September 2009 - a month before Dr. Prigent's appointment - set a new record for both criminal fines and total penalties.



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 12:46

I want a "I take care of myself and I mind my own fucking business" Card



LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 20:25
O ubogih korporacijah, ki ničesar ne zaslužijo z cepivi, ki so ful poceni :

Pfizer Expects $33.5 Billion In Vaccine Revenue In 2021

Prihodek Moderne 2021 bo 22x višji od leta 2020
Moderna Covid-19 Vaccine Could Add Nearly $35 Billion To Its Revenues

Originally posted by Yahoo.news Yahoo.news wrote:


Drug firms that developed Covid vaccines are clearly benefiting. Pfizer’s (PFE) first-quarter earnings included $3.5 billion in new revenue from its Covid vaccine, which might translate into about $900 million in profit. Moderna (MRNA) says it doesn’t intend to profit from its Covid vaccine, yet Capital IQ estimates its 2021 revenue will be $17.7 billion, 22 times higher than its 2020 sales. Moderna’s stock is up 230% during the last year. Johnson & Johnson (JNJ) is earning less from its vaccine but is still likely to profit.

Bill Gates 2000% profit :

[QUOZE=Cnbc]

Bill Gates: My ‘best investment’ turned $10 billion into $200 billion worth of economic benefit

  • Investing in global health organizations aimed at increasing access to vaccines creates a 20-to-1 return, the Microsoft co-founder and philanthropist says.
  • Putting $10 billion into the S&P 500 would have grown only to $17 billion over 18 years, factoring in reinvested dividends, Gates tells CNBC in Davos.

[/QUOTE]

"PHILANTROPIST" LOL LOL

Bill and Melinda Gates Pledge $10 Billion in Call for Decade of Vaccines | Bill & Melinda Gates Foundation



Dr. Robert Malone trdi, da ima farmacija podkupljen kompleten kongres. In kar se zgodi tam, se mora seveda tudi pri nas.
Saj ni težko profitirat, če lahko podkupiš politike, ki ti bodo vsilili konzumacijo produkta. Free market indeed! LOL

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 20:40
p.s. "Robert Wood Johnson Foundation" ima v lasti delnice Johnson & Johnson in slučajno financira še "fact checker" podgane :

https://www.factcheck.org/our-funding/

Annenberg Foundation: $406,159

Facebook (Third-Party Fact-Checking Program): $389,925

Individual donors: $208,990

Robert Wood Johnson Foundation: $99,870

Facebook (National Association of Black Journalists fact-checking fellowship program): $30,032

Google: $4,404

Quote

SciCheck’s COVID-19/Vaccination Project is made possible by a grant from the Robert Wood Johnson Foundation.

https://www.holdingschannel.com/top/stocks-held-by-robert-wood-johnson-foundation/?page=2&type=

Thumbs Up




Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2021 at 07:48
Fašizem že na pohodu Clap pri čemer debilko (el jefe Nore24) niti ne pozna razlike med državno in javno upravo. LOL


Če je kdo včeraj gledal Tarčo, Pirc Musarjeva je do konca ownala Kacota, to je bila milina za videti. Big smile Clap
Omenila je vse to, kar se tudi folk sprašuje in kaj folk muči. Poklukar se mi je kar malo smilil... Clown

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2021 at 08:32
prvi komentar spodaj 

Quote
17.09.2021, 8:14:20
Dans mam enega tule v službi, pozitiven, ampak CEPLJEN.

LOL zgleda je šou un, k briše komentarje na čik .... 

Quote
Sprejela je uredbo, ki predpisuje, da bo za zaposlene v državni upravi od prvega novembra veljal pogoj PC.

počas ne bo več niti P in bo samo še C.... Naslednje leto. 

Smo pa že sedaj postali drugorazredni državljani, vsi ki zavračamo korporativni farmacevtski produt. Vsiljen produkt, ki je še zanič in nevaren zraven.   [in še nezanesljiv za bonus]

Tolk o tem, kdo je "naci" in kdo podpira fašizem. Heart Vam je sedeaj jasno, kdo bi 1941 podpiral nacistično oblast? 


AH Kacin......  Heart

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Sep.2021 at 18:16
Smh: Male Karen Walks Around The Store Harassing A Costumer Because She Wasn't Wearing A Mask


LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2021 at 14:25


nanobots are making him gayer LOLLOL

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2021 at 14:37
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2021 at 18:47
PEAK CLOWNWORLD!

Kacin se hvali, kako je pocepu 25 narkomanov, ki so ugotovili, da brez cepljenja, ni metadona.

Zdej, k je horsarje cepu, me je pa prepričal! To je to! Clap


#ZDRAVJE
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Sep.2021 at 19:27
Tako, kot Kacin prvija narkomane, Pfizer & ostali PharmaCorp prvijajo njega LOL

Zaloga že za 2023.

Y'ALL READY FOR SOME BOOSTER SHOTS?

LOL


TAKO KOT SO BILE VSILJENE MIGRACIJE ZLOČIN PROTI ČLOVEŠTVU SO TUDI TALE EXPERIMENTALNA CEPIVA.

Vsi, ki to podpirate, sodelujete v še enem zločinu. Clap

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Sep.2021 at 21:50
Originally posted by Heml Heml wrote:

PEAK CLOWNWORLD!



Enkrat sm hotu napisat eno bedno šalo kuko se za skupno dobro s frendi đanksi redno 'cepmo' sred noči na kranski avtobusni, sam me je s svojo verzijo Kaco prehitu... this fucking guy a? LOL Ja, žrtve ropa ponavad tud ravnajo 'racionalno'...

Malone, ki si ga objavu pa pride na vrsto, ko bom bolj pr cajtu. ;)

En zanimiv video v hrvaščini, (ni podnapisov, tko da se opravičujem vsem, ki ne govorite/razumete), poslanc EP-ja Mislav Kolakušić:
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 10:29
Ja saj narkomani so sanjski tip državljana. Povsem brez lastne volje. LOL

Mi je pa zanimivo. Ko poslušaš Kacina, kako se hvali, da je pocepil narkomane, ali ko bereš tisto sporočilo iz ZD Škofja Loka, ki je krožilo po netu, se vprašaš - a ni cepljenje namenjeno zdravju?
Zakaj točno nikjer niti omembe "zdravja" ? Big smile

Vsi namreč trobezlajo samo o privilegijih :  "dobili boste nazaj svoje vsakodnevne pravice".
Lahko se boste gibali in šli na pošto ali na banko. LOL
 
Tudi tisti cepec Beblin - kurba farmacevtski industriji, tule ni govoril o zdravju. Rekel je "jaz pa rad okol skačem".

Jst sem pa mislil, da se cepimo zaradi zdravja. LOL Lamp


Originally posted by Necenzurirano.si Necenzurirano.si wrote:

Zakaj uvajanje pogoja PCT v drugih državah ni prineslo kaosa? Ker epidemijo vodijo po vnaprej določenih pravilih. V Sloveniji medtem nihče ne ve, kakšne omejitve bodo veljale čez 14 dni.


Za vse, ki živijo v iluziji, da pod levaki ne bo covid - fašizma.

Kot je jasno iz gornjega posta, jih ne moti fašizem - moti jih, da se fašizem premalo efektivno izvaja.


Btw - tisti pederski kolesarji, ki se buzerirajo pred parlamentom, sploh ne nasprotujejo fašizmu. Oni tam prdijo o klimatskih spremembah in jim je edini cilj zamenjava vlade. Ko bo leva, jih noben fašizem več ne bo motil. Po mojem, če bi ožel testosteron vseh sto prisotnih kolesarjev na enem njihovem peder mitingu, bi dobu kolesarja lih za ene pol normalne osebe moškega spola. LOL

Also - Kacin prihaja iz stranke LDS.

Levaki bodo povsem vse delali enako, le da potem nihče ne bo protestiral.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 16:09
@ Kristjan. Kako ti položnice plačuješ, če nimaš pametnega telefona? :D Sicer vsa čast tebi in Loliju, da nimata pametnega telefona, sam zdele za plačevanje položnic pride zelo prav :S 

Zdej si štimam aplikacijo za petrol. Sicer mism, da je možno plačat tud s kartico zunaj na mnogih pumpah. 

Problem so samo še kaki random opravki na pošti & banki. En moj frend gre vsako leto čez jesen in zimo v tople kraje in sm mu lani vodil logistiko & pošiljal stuff po svetu za online shop čez jesen in zimo. Je res sedlo. Letos pa ne bom mogel, ker ne morem na pošto LOL Mam pa že en opravek na banki, k se bom moral it testirat vrjetno. XD

Tole bo šlo čez, pa še mnogo manj bom po trgovinah in se bo lepo poznalo v denarnici in bo več za kripto ostalo. LOL

Sicer pa uživajmo zadnjo "svobodno" jesen in zimo. Naslednje leto jeseni nas bodo po mojem postavili pred dejstvo. Cepit ali pa klošarit na cesto & izbrisani iz sistema. LOL
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 16:32
Originally posted by Heml Heml wrote:

@ Kristjan. Kako ti položnice plačuješ, če nimaš pametnega telefona? :D Sicer vsa čast tebi in Loliju, da nimata pametnega telefona, sam zdele za plačevanje položnic pride zelo prav :S 

Em, ebanka? Si že kdaj slišal za njo? Po moje nisem "plačeval položnic" na drug način že leta, kakšne pošte in banke in podobno.

Tudi Sigenco imam, tako da dostopam tudi do zVem portala in podobnih rabot, če se jih že potrebuje.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 21:14
Položnice dozdej na banki itak. Vrjetno se bom 1x - 2x mesečno pač šu samoplačniško testirat, da bom šel lahko po 'določenih' nakupih in opravkih, kšno stvar bom pa že mojima dvema 'blagoslovljenima' doma podtaknu :) 

A je kdo že bil na bencinski oz. na bencinski na AC-ju (med lock-downom so mel lepo nek stranski okenček za plačevanje in ni blo treba vstopit v prostor)? Itak ne pričakujem tega, ker odlok je tak, ker izsiljujejo oz. za zdravje se gre!

Kar se pa spletnega bančništva tiče - a ni zdej od januarja oz. februarja neka novost, da kao rabiš pametno napravo in aplikacijo in da računalnik + digitalni podpis nista dovolj? Vsaj tko so men na obeh bankah prodajal januarja... pa sm za 5 minut clo razmislu o pametnem telefonu... ampak amazon pa paypal še delata brez tega, tko da... someday.

Drgač pa nimam kakšnih posebnih zadržkov do pametnih naprav in je čist uredu tehnologija - ma svoje prednosti in pa 'slabe' strani - zaenkrat je pa moj življenjski slog tak, da mi to ni krvavo potrebno... če bo pa to v prihodnosti obvezn pogoj za sodelovanje v družbi, bom pa najverjetnej tud par mescou zavlačeval s tem :D 
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 22:12
Originally posted by Heml Heml wrote:

Sicer pa uživajmo zadnjo "svobodno" jesen in zimo. Naslednje leto jeseni nas bodo po mojem postavili pred dejstvo. Cepit ali pa klošarit na cesto & izbrisani iz sistema. LOL

Zadnjič sem mel v trgovini en fajn pogovor z doktorjem - epidemiologom - in mi je blo nad-super, ker je kar sam načel temo o povečani sezoni domnevne gripe v zimi 2019/2020 - tud sam je takrat zbolu, šel precej kasneje delat test na protitelesa ampak so v laboratoriju nekej zajebal in ni nikol dobil rezultatov, vmes se je pa že cepil. Jst sem tud takrat zbolu pa je pri men to tako redko, da mi zdej ne da miru. Prijateljsko mi je svetoval naj se grem cepit, zaenkrat še nisem naklonjen k upoštevnaju njegovega nasveta ampak sem se mu lepo zahvalu za skrb. 

Zdej mam namen it delat test na protitelesa - čist tko, da sem v primeru, da jih mam miren oz. v primeru da jih nimam, da se mal bolj pomerkam. Itak 'multi pass' :P ne dobim na podlagi teh izidov, noben pa ne ve kakšen bo status prebolevnikov v prihodnosti.

A je kdo že to kej probaval?
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 22:38
Jst mislim, da bodo šli do konca. Tisti, ki se ne bomo hoteli cepit, bomo odpuščeni, zamrznili nam bodo bančne račune, ustavili naročnine za pametne telefone, blokirali dostop do interneta in ne bi bil presenečen, če nam bodo zaplenili še nepremičnine.

Glede na to, kolk demonski, pokvarjen, zloben in strupen postaja folk in z njimi država, elite, korporacije & mediji, ne bi bil niti 1 % presenečen.

Glede unega zgoraj - ja lani novembra so spremenili način dostopanja do spletne banke. Vsaj pri meni - ne vem, kako je pri drugih bankah. Okrog novega leta je stari način nehal delovat. Od takrat se mi ni dalo tega poštimat in delam samo čez telefon s tem. Meni se pri telefonu dopade skener, da ti ni treba položnice vpisovat.

Tisto okence na benzi so itak zaprli. OBV. Because of course they did. Obstaja možnost plačila s kartico tam, kjer bencin natočiš, nisem pa še preveril, katere kartice jemljejo. Petrol, bančna ali kreditna. Vse 3? Ne vem. Tudi une aplikacije "na poti" od PeDrola še nisem čekiral. Bom v kratkim :)

Btw - Kučan se je pojavil med kolesarji v petek, kar me ne preseneča. Kolesarji so fake kontrolirana opozicija. Se že po medijskem poročanju vidi. Masovni Mainstream Korporativni Mediji so jim nakljonjeni, torej so garbage.
Se vidi tudi po tem, kaj govorijo. Nek idiot je tam prdel o klimatskih spremembah <3 ta folk ni proti farmacevtskim korporacijam, proti covid nategu. Skupni IQ celotnega hive minda teh bedakov je vrjetno zelo nizek. Oprani NPCji.

Stay strong and refuse the Poison! Thumbs Up
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Sep.2021 at 23:13
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:


Zdej mam namen it delat test na protitelesa - čist tko, da sem v primeru, da jih mam miren oz. v primeru da jih nimam, da se mal bolj pomerkam. Itak 'multi pass' :P ne dobim na podlagi teh izidov, noben pa ne ve kakšen bo status prebolevnikov v prihodnosti.
Sem mojo zdravnico vprašal, kaj je s tem, glede na to, da sem prebolel, res pa je, da nimam potrdila, ker je takrat nisem klical, da bi me poslala na PCR. Mi je rekla, da še sami nimajo vzpostavljenega sistema oz. meril, koliko protiteles je "dovolj" oz. zadoščajo za koliko mesecev (in tudi, če se grem testirat mi to nič ne pomaga brez + PCR; ona mi je svetovala cepljenje, kao kaj čakam). 
No, saj to se vidi tudi po tem, da naši kalimeroti delajo kar po svoje. Tudi cepljeni nimajo enake "življenjske dobe" kot po drugih EU državah. Ponekod prebolevnikom velja 1 leto, pri nas baje 6 mesecev. Podobno je s cepljenjem.

Ne vem, koliko protiteles naj bi bilo merilo za "še dovolj."


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 10:05
Kransterdam ftw, pa tut Štepanjc ni od muh LOL LOL LOL

džanki iz Štepanjca se je že 23x cepil namesto drugega... ljudje pravijo, da dobijo od posrednikov 200€, če pa sami najdejo osebo pa tudi 300-400€, da se cepijo namesto njih, je reku model iz Kranja
valjda sedaj vsi govorijo, da zahtevajo pri cepljenju tudi osebno izkaznico in ne samo zdravstveno, samo... kako se to lahko dogaja potem Big smile
unmu đankiju bi morala država plačat, ker takšnega poskusnega zajčka še niso imeli

žal ni cel članek na netu, men se pa ne da slikat in uploadat


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 15:16
Originally posted by Poli Poli wrote:


džanki iz Štepanjca se je že 23x cepil namesto drugega... 


Hmmm, izgleda da cepiva niso tako strupena, kot bi nekateri radi prikazali.....
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 16:50
A veliko razmišljaš o tem?
Zakaj točno rabiš medijsko potrditev za svoje hipoteze?

Sem mislil, da zaupaš medicini.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 17:11
Originally posted by Heml Heml wrote:

A veliko razmišljaš o tem?
Zakaj točno rabiš medijsko potrditev za svoje hipoteze?

Sem mislil, da zaupaš medicini.

Precej manj od tebeWink
Kakšno medijsko potrditev? Kakšne hipoteze?

Zakaj misliš, da ne zaupam medicini? Tudi če si bom kaj polomil bom šel v bolnico namesto da bi molil da se mi roka zaraste ali pa prej tweetal in svinjal po forumih okoli, kako so bolnice nateg. 

Drač pa se malo izklapljam ker se z netOVCAMI ne splača debatirati, se pa vnaprej veselim branja tvojih rantov kot vedno, škoda samo da sem izgubil link do kompletenega seznama samo ameriških antivaxwejev, ki so pocrkali od kovida. Je dooooooooooooolg in se REDNO updejta. Tongue




Edited by devlin - 21.Sep.2021 at 17:29
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 17:36
Originally posted by devlin devlin wrote:

Precej manj od tebeWink

Sodeč po komentarju ni videti.

Quote
Kakšno medijsko potrditev? Kakšne hipoteze?

Medij "Delo" ti mora povedat, da cepiva niso škodljiva? 

Sem mislil, da si prepričan v to in da o tem ni nobenih dvomov! LOL

Quote
Zakaj misliš, da ne zaupam medicini?

Pojma nimam, kaj se mota po tvoji bolani glavi.

Jaz sem bil prepričan, da ji brezpogojno zaupaš.

Glede na to, da se ti zdi nujno javno pritrjevanje propagandi mainstream medija "Delo", daje slutiti, da sam dvomiš v lastni bullshit. LOL

Quote
Drač pa se malo izklapljam ker se z netOVCAMI ne splača debatirati,

Big smile

Quote
se pa vnaprej veselim branja tvojih rantov kot vedno, škoda samo da sem izgubil link do kompletenega seznama samo ameriških antivaxwejev, ki so pocrkali do kovida. Je dooooooooooooolg. Tongue

Se hraniš s tem, ne? LOL

Ja, si že povedal, da se veseliš smrti necepljenih ljudi.

Originally posted by devlin devlin wrote:

Če drugega ne, bo vsaj anti-waxerjev, GOPerjev in 'prebujencev' in podobnih manj, ko gre tole mimo. Naj Darwin opravi svoje.


Originally posted by devlin devlin wrote:

Nekaj jih je že pocrkalo. Upam da bodo naši sledili zgledu LOL 

Iz tega se vidi, koliko v resnici zaupaš lastnemu bullshitu.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 17:37
Zeitgeist debata, 29. nov 2011 :

Quote
kar ti počneš s svojim telesom in s svojim prepričanjem je čist tvoja stvar. Dan, k bo cepljenje postalo obezno (upam, da se to nikoli ne uresniči) bomo kar se mene tiče, v vojni.

Stvar sploh ni neizvedljiva in se ji takoj lahko zgradi iluzorno legitimnost - pač ob primeru izbruha, se tistim, k se ne mislemo cepit in želimo svobodo do lastne volje, začne očitat, da s tem ogrožamo splošno zdravje, spranci boste to genocidno idejo seveda velikodušno podprli,


Tudi tale slikca je že kar stara. Precej starejša od tele fake plandemije 2020.


Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 17:43
Originally posted by Heml Heml wrote:


Se hraniš s tem, ne? LOL


Oooo ja. Big smile Zdaj pa res čau.

Aja, critical update, narobe se zastopimo. Hranim se iz tvojih rantov, ker mi pomagajo odkrivati netne trende antivaxerjev, hipotetikov zarot ipd. (ker sem mislil včasih da sem sam do konca fuknjen - pa vsak dan dobivam potrditve, da so hujši pacienti zunaj-----> you included) drugače pa mi je zanje povsem vseeno. Tudi posiljevanje folka s cepljenjem mi ni cool, to bi res morala biti odločitev posameznika. To live and let die kot je rekla Grafin. Sam sem se cepil in sem vesel da sem se. Cepljenje sem preživel brez stranskih učinkov, bolj ko spoznavam to prasico od bolezni in kaj ti lahko vse naredi pa sem res vesel da sem se. 

Tole je napisal en dohtar:
get so sick and tired of media outlets mischaracterising this virus. It seems people only respond to threats that are real to themselves. Well let me tell you: you have Covid? Get ready for a variable host response which may include, 1. Respiratory failure with long lasting respiratory compromise if you don’t die 2. Hypercoagulability: that’s a term you would wish you had never become familiar with. Blood clots forming in your circulation, lodging in peripheral arteries like the brain, legs, lungs.. yeah this shit is serious 3. Fatigue. If you think this is the kindest of the lot? It isn’t. A constant dragging feeling, inability to perform the simplest of tasks, which can last forever. Now I know the American president has held open rallies, wilfully subjecting innocent people to this horrendous virus, but the history books will record these egregious examples of assault on human lives. Everything is recorded, and he knows. Good luck America, we’re all hoping you are sensible enough to discard partisan politics, and vote for the goddamn candidate who wears a mask and listens to science, like every other country has done. Much Love, a frustrated Australian doctor.


Od 345 USA državljanov je že en umrl in covid tam terja več življenj od španske gripe.




Edited by devlin - 21.Sep.2021 at 18:21
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 18:46
2x si se že poslovil. Sem mislil, da boš končno odhlapil nazaj v svojo luknjo....


Očitno Beblin ni edini, ki ga glodajo pomisleki glede Cepiv :

Originally posted by Newsweek Newsweek wrote:



Members of Congress and Their Staff Are Exempt From Biden's Vaccine Mandate






In seveda "fact"-checkerji [ki jih financirajo google, facebook,farmacevtska industrija & ostali izmečki] že delajo mentalne prevale in razlagajo, da gre za drugo vejo oblasti in zato Bidnov odlok njih ne more doseči. LOL

Ni važno, katere vrste oblast je - če bi bilo cepivo privilegij, bi si ga oni prvi vbrizgali, ne pa, da se ga izogibajo. LOL


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Sep.2021 at 19:05

​​The FDA Approved the Pfizer COVID Vaccine, Proving It’s Not Poison | The Amber Ruffin Show





Tale Cringe je vsekakor dokončni dokaz, da smo lahko brez skrbi! LOL Lamp
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2021 at 04:52
Je kar nekaj za brati (z linki), ampak se splača, torej:

Prvi trije GHWC ukazi:

17.9.2021 - Life Force Meeting:

Link za vključitev za na predavanje o simbolih masonov, jutri 23.9.2021:



Leave no cross unturned
Back to Top
Destroyer View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 14.Dec.2007
Location: limb predpekel
Status: Offline
Points: 319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Destroyer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2021 at 04:55
Live@5 posebno poročilo, prevedeno:
Leave no cross unturned
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2021 at 08:15
članek od zgoraj omenjenega "Zbora"... je Dejzi tole že prebral? Big smile

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Sep.2021 at 22:29
wow... tole je pa že kar 1984 nivo propagande 

The level of dystopian propaganda coming out of the Australian media is completely wild
Tip je reku "fighting against the vaccine that is going to give us the chance to re-open" - ne, da nam bo pomagal do zdravja & imunosti. S tem v bistvu vse pove.

Za primerjavo. Neodvisno poročilo iz Avstralije :
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 09:35
“The government doesn’t want to show that the darn vaccine is full of sh*t” - HHS Doctor


PART 1: Federal Govt HHS Whistleblower Goes Public With Secret Recordings "Vaccine is Full of Sh*t"



Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 10:01
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Sicer pa uživajmo zadnjo "svobodno" jesen in zimo. Naslednje leto jeseni nas bodo po mojem postavili pred dejstvo. Cepit ali pa klošarit na cesto & izbrisani iz sistema. LOL

Zadnjič sem mel v trgovini en fajn pogovor z doktorjem - epidemiologom - in mi je blo nad-super, ker je kar sam načel temo o povečani sezoni domnevne gripe v zimi 2019/2020 - tud sam je takrat zbolu, šel precej kasneje delat test na protitelesa ampak so v laboratoriju nekej zajebal in ni nikol dobil rezultatov, vmes se je pa že cepil. Jst sem tud takrat zbolu pa je pri men to tako redko, da mi zdej ne da miru. Prijateljsko mi je svetoval naj se grem cepit, zaenkrat še nisem naklonjen k upoštevnaju njegovega nasveta ampak sem se mu lepo zahvalu za skrb. 

Zdej mam namen it delat test na protitelesa - čist tko, da sem v primeru, da jih mam miren oz. v primeru da jih nimam, da se mal bolj pomerkam. Itak 'multi pass' :P ne dobim na podlagi teh izidov, noben pa ne ve kakšen bo status prebolevnikov v prihodnosti.

A je kdo že to kej probaval?

mene je v tisti sezoni tudi nekaj položilo za 4 tedne.. sicer priznavam, sem malo izzivala, ker sem šla parkrat ven, namesto da bi počivala doma. vem, da v od pastorke klasu je bilo v nekem trenutku pet učencev - od tridesetih..

šla sem torej nedavno dat kri v synlab, da mi ugotovijo protitelesca.. rezultat je bil čuden.. na izvidu je pisalo, da ni bilo infekcije, medtem ko sem imela vrednost protitelesc 6,8, morala pa bi jih imeti nad 50, da bi bila infekcija potrjena.. razlagam si, da mi je verjetno v letu in pol nivo protitelesc upadel - zakaj bi jih telo proizvajalo, če ta moment ni infekcije..? najbrž bi se ponovno začela izdelava, če bi zbolela.. al kako?

sama sem že od vsega začetka dokaj mirna glede tega virusa.. če bom zbolela, se bom s tem ukvarjala takrat.. itak so vse žive reakcije zdravstvene na okužbo.. opažam pa, da je anticepilce in cepilce paradoksalno strah enega te istega: zboleti/umreti.. oboje, sploh slednje, pa je neobhodno.. 

štekam, ni fajn bit bolan, ampak po moji lastni izkušnji mi je prav bolezen dala nove senzibilnosti zase in za razumevanje sebe.. to najbrž sicer ni pomembno za prevladujoče instant principe v družbi. in za tiste, ki bi radi imeli prestrašen folk..

zaenkrat bi pa samo rada živela in se premikala normalno.. vsak teden se grem testirat in zgostim vse javne opravke v 48 ur.. 

za položnice pa imaš celo bero opcij: ebanke (komp), trajnik, plačevanje v merkatorju ali na bankomatu..


se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 10:37
Originally posted by grafin grafin wrote:


sama sem že od vsega začetka dokaj mirna glede tega virusa.. če bom zbolela, se bom s tem ukvarjala takrat.. itak so vse žive reakcije zdravstvene na okužbo.. opažam pa, da je anticepilce in cepilce paradoksalno strah enega te istega: zboleti/umreti.. oboje, sploh slednje, pa je neobhodno..



Kakšna neumnost. Prvo beseda "anticepilec" je kretenizem. Jaz sem proti farmacevtskim korporacijam in njihovemu vsiljevanju produktov.

Kaj pa se je zgodilo s tisto vašo : "MY BODY MY CHOICE"?

Kam je izpuhtela vrednota nedotakljivosti telesa?

Nihče na tem svetu, nima pravice posegati v telo drugega, brez njegovega privoljenja. Tu ni in ne bo debate.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 13:18





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 17:08
Dr. Jerneja Tomšič, molekularna biologinja


Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 20:03
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:


sama sem že od vsega začetka dokaj mirna glede tega virusa.. če bom zbolela, se bom s tem ukvarjala takrat.. itak so vse žive reakcije zdravstvene na okužbo.. opažam pa, da je anticepilce in cepilce paradoksalno strah enega te istega: zboleti/umreti.. oboje, sploh slednje, pa je neobhodno..



Kakšna neumnost. Prvo beseda "anticepilec" je kretenizem. Jaz sem proti farmacevtskim korporacijam in njihovemu vsiljevanju produktov.

Kaj pa se je zgodilo s tisto vašo : "MY BODY MY CHOICE"?

Kam je izpuhtela vrednota nedotakljivosti telesa?

Nihče na tem svetu, nima pravice posegati v telo drugega, brez njegovega privoljenja. Tu ni in ne bo debate.
eej, smanji doživljaj, dejzi.. če me ne bi vzel iz konteksta, bi videl, da sva praktično na istem bregu kar se tiče cepiva.. se strinjam, da je izraz anticepilci neprimerna beseda, ker so argumenti, ki jih premore tista skupina folka, ki nasprotuje cepljenju, medsebojno zelo zelo različni.. ma tudi cepilec je podoben kretenizem.. sem poenostavila, da mi ne bi bilo treba pisat daljših sestavkov.. epic fail, da jih nisem, i guess..

mene dosti bolj od tega spolitiziranega in z medijsko pozornostjo precenjenega cepiva skrbi, kaj je s hrano, ki jo jemo, zrakom, ki ga dihamo, in vodo, ki jo pijemo.. tu so v igri dolgoročna izpostavljanja naših teles strupenim snovem in po nekih raziskavah dosti bolj smrtnonosna od tega virusa.. tu je na delu celoten korporativističen sistem, ne samo farmacija - ki je seveda tudi zraven.. kako naj pri teh treh ključnih elementih, brez katerih pač ne moreš živet, uveljavim tisto našo my body my choice?.. mogoče edino tako, da se grem pocingat na štrik.. :P

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 20:22
Okej, ta zgodnji video je bil pa tolikokrat debunkan, da to ni res. Redko se oglašam, še najbolj se strinjam s Kristjanom v tej debati, ampak mam pa taščo, ki je docentka mikrobiologije in mi je korak po korak dokazala, da tale gospa doktor enostavno laže in to v celem, polurnem videu, ne tejle cropani varianti. Že samo dejstvo, da v zgornjem videu pravi, da živi in dela v Kaliforniji, internet pravi, da dela v Ohiu...to m je malo cudno vseskupaj. Še enkrat, ni me treba napadat z vaxer stoogem in podobno, sam dam dva centa, v katera pa verjamem. In ne, moja tašča ni kupljena, zivi v dvosobnem flatu v ljubljanskem blokovskem naselju in vozi 15 let starega forda focusa.

Edited by Šujo - 23.Sep.2021 at 20:22
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 21:10
Originally posted by grafin grafin wrote:

Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by grafin grafin wrote:


sama sem že od vsega začetka dokaj mirna glede tega virusa.. če bom zbolela, se bom s tem ukvarjala takrat.. itak so vse žive reakcije zdravstvene na okužbo.. opažam pa, da je anticepilce in cepilce paradoksalno strah enega te istega: zboleti/umreti.. oboje, sploh slednje, pa je neobhodno..



Kakšna neumnost. Prvo beseda "anticepilec" je kretenizem. Jaz sem proti farmacevtskim korporacijam in njihovemu vsiljevanju produktov.

Kaj pa se je zgodilo s tisto vašo : "MY BODY MY CHOICE"?

Kam je izpuhtela vrednota nedotakljivosti telesa?

Nihče na tem svetu, nima pravice posegati v telo drugega, brez njegovega privoljenja. Tu ni in ne bo debate.
eej, smanji doživljaj, dejzi.. če me ne bi vzel iz konteksta, bi videl, da sva praktično na istem bregu kar se tiče cepiva.. se strinjam, da je izraz anticepilci neprimerna beseda, ker so argumenti, ki jih premore tista skupina folka, ki nasprotuje cepljenju, medsebojno zelo zelo različni.. ma tudi cepilec je podoben kretenizem.. sem poenostavila, da mi ne bi bilo treba pisat daljših sestavkov.. epic fail, da jih nisem, i guess..

mene dosti bolj od tega spolitiziranega in z medijsko pozornostjo precenjenega cepiva skrbi, kaj je s hrano, ki jo jemo, zrakom, ki ga dihamo, in vodo, ki jo pijemo.. tu so v igri dolgoročna izpostavljanja naših teles strupenim snovem in po nekih raziskavah dosti bolj smrtnonosna od tega virusa.. tu je na delu celoten korporativističen sistem, ne samo farmacija - ki je seveda tudi zraven.. kako naj pri teh treh ključnih elementih, brez katerih pač ne moreš živet, uveljavim tisto našo my body my choice?.. mogoče edino tako, da se grem pocingat na štrik.. :P


Sory sam uno je totalni nonsense.

T.i. "anticepilcev" ni strah bolezni ali smrti. [smrti mislim v pretiranem smislu]
Smrti je vrjetno strah vsakogar vsaj malo, a še nisem spoznal nekoga, ki bi nasprotoval cepljenju in bi ga bilo nekaj pretirano nenaravno strah naravne smrti.

Tisti, ki so tu paranoiki so v resnici t.i. "cepilci". To je ta folk, ki še vedno zaupa mainstream medijem in mainstream "stroki". To je ta folk, ki je tak čas lani širil korporativno medijsko propagando o "drugem valu" in o ne vem koliko tisočih mrtvih v Sloveniji. Ta folk je brezupno opran in komunikacija z njimi je izguba časa.

To je ta folk, ki se je zaklepal v stanovanja in se tresel, da bodo zboleli od nekega pičkin-dim virusa, za katerega vsak dan bolj dvomim, da sploh povzroča tisto bolezen, ki ji lažni mediji in lažne "avtoritete" in lažna "stroka" pravijo "težja oblika covid bolezni".

Jst nisem zbolel in nikoli me ni bilo strah, da bi zbolel. Od ljudi, ki jih poznam, je samo ena oseba zbolela za "težjo obliko" in še ta je danes ok. Od najširših krogov znancev cele družine je bil samo 1 težak primer, ko je nekdo padel v komo in skoraj umrl. Nihče, ki ga poznam jaz, ali ki ga pozna kdorkoli od tistih, ki jih poznam, ni umrl od covida.

O cepivih slišim marsikaj. Zakaj je vse cenzurirano? Zakaj mediji lažejo? Zakaj "stroka" prikriva žrtve cepljenja? Samo ena meni poznana oseba iz Kranja trdi, da ve za 5 umrlih oseb od cepljenja. Lahko je tistim, ki slinijo anus sistemski moči in klečeplazijo pred politiko in "stroko" spraševati "kje pa imate dokaze" ? To so samo govorice. "facebook infektologi" Kaj pa vem? Da niso dokazi slučajno prikriti? Ah ne! Kje pa! To je le teorija zarote! Saj vemo, da so farmacevtske korporacije dobre in državo skrbi za nas! Od cepiv pa dokazano nihče ne profitira! We're all in this together. Bill Gates cares about our health! <3 
To da "stroka", "mediji" in posamezniki o tem molčijo je zločin.

Meni se ti dve besedi - "cepilci" in "anticepilci" upirata in ju ne mislim uporabljat. Takšen kretenizem od besed, kot sta "cepilci" in "anticepilci", si izmišljujejo tisti, ki so si izmislili besede tipa "xenofobija", "misoginija", "homofobija", "teorije zarote", "islamofobija", "klimatske spremembe", "climate change denier" in podobne verbalne smeti.
[predvsem kontekst, kjer se te odurne besede uporabljajo za ad hom blatenje tistih, ki jim določeni ne znajo kontrirati z argumenti ali dokazi]

Zame obstajata 2 vrsti ljudi. Avtentični in fake. Uni, k so fake in polni laži, vedno trznejo na laž in vrjamejo diabolični "stroki" in diaboličnim "medijem", ki lažejo že tako močno in tako očitno, da jim jaz osebno ne vrjamem niti besede več. Medije tako ali tako ignoriram že 15 let, s tako imenovano "stroko" & mainstream status quo "znanostjo", pa sem se na mnogo področjih seznanjal več, kot desetletje in lahk sam ponovim, da je bolj segnita in skorumpirana od politike.

Za vse, ki podpirate zločin za zločinom in ki podpirate zločinsko politiko, zločinsko stroko in zločinske medije. Sami točno veste kdo ste in kaj delate.


Če bodo ljudje začeli množično umirati od cepiv, bodo fake mediji in fake "stroka" te smrti pripisali Covidu in odgovornost se bo pisalo tistim, ki zavračamo vsiljevanje netestiranih farmacevtskih produktov.

Ne bi bil presenečen, če se bodo v tem desetletju zgodila novodobna koncentracijska taborišča za vse krivoverce in heretike. Nekaterim se po mojem cedijo sline ob tej misli - in to so tisti, ki so nedlogo nazaj imeli OGROMNO za povedati o t.i. "nacijih".

Mislim, da je za vedno minil privilegij obremenjevanja s tem, kaj konzumiramo s hrano, koliko umazana je naša voda ali koliko nekvaliteten zrak udihavamo. Doza farmacevtske svinjarije v žilo vsakih 6 mesecev je po mojem bolj strupena od katerekoli od teh stvari.

Pa še to - dragi "fence sitterji", "centristi", "nisem ne to, ne ono". Pri cepivih srednje poti ni. Ali se boste cepili, ali pa se ne boste. Tu ni nevtralne pozicije.

Dokaz, da je folk opran je med drugim to, da
1. še do danes nihče ni odgovoril na to, kaj je "Event 201"??  in
2. nihče noče niti slišati besede o dodatnih dozah. Najprej so ovce, kakršne so, mislisli, da bo 1x ali 2x dovolj. Sedaj bodo šli brez ugovarjanja po 3. dozo in če jih vprašaš, koliko doz bo potrebnih, da bodo začeli uporabljati možgane in razmišljati s svojo glavo, molčijo.

Mislim, da politika in nosilci družbene moči težijo k temu, da se tistim, ki zavračajo vsiljene netestirane farmacevtske produkte, prepove dostop do hrane in pravica do dela. Samo 1 korak stran smo. Mislim, da so v Franciji že hoteli prepovedati necepljenim vstop v VSE trgovine - tudi tiste, z živili, pa so potem morali popustiti zaradi protestov.
Veseli me edino, da je v Sloveniji kar nekaj ljudi že, ki uporabljajo lastno pamet in so dojeli, da tu nekaj močno zaudarja.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Sep.2021 at 21:28
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

Okej, ta zgodnji video je bil pa tolikokrat debunkan, da to ni res. Redko se oglašam, še najbolj se strinjam s Kristjanom v tej debati, ampak mam pa taščo, ki je docentka mikrobiologije in mi je korak po korak dokazala, da tale gospa doktor enostavno laže in to v celem, polurnem videu, ne tejle cropani varianti. Že samo dejstvo, da v zgornjem videu pravi, da živi in dela v Kaliforniji, internet pravi, da dela v Ohiu...to m je malo cudno vseskupaj. Še enkrat, ni me treba napadat z vaxer stoogem in podobno, sam dam dva centa, v katera pa verjamem. In ne, moja tašča ni kupljena, zivi v dvosobnem flatu v ljubljanskem blokovskem naselju in vozi 15 let starega forda focusa.


ad hom & appeal to authority. Zdej si me ful prepričal. Uuu laže, da dela v Kaliforniji, ampak dela v Ohiu.

Kul - zdej lahk ignoriram vse, kar je povedala in grem brat 24.ur, rtvslo & planet siol. LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 11:05
@ Šujo. Meni je zanimivo, da ko se oglašaš se postavljaš na stran sistemske moči.

Kdo jo je debunkal in kje?

To da je tašča docent bilogije, ne pomeni nič. Dr. Fauci je tudi "doktor", pa je zločinec, ki bi moral sedet v zaporu zdele. Status sam ne pove ničesar.

Dokler ti rečeš, da ti je "korak za korakom" vse dokazala, nisi pa sposoben niti v enem stavku povedat, kaj si od tega "dokazovanja" odnesu, mi samo pove, da si en izmed unih, ki poslušate status, ne pa argumentov.

Jst osebno že od samega štarta ne vrjamem tem testerjem. Nobenega smisla ne vidim. Naša znanost je preveč kurčeva, lena in arogantna, da bi bila sposobna v 2 mesecih proizvest praktično aplikacijo, k ti bo genom virusa primerjala s tistim, kar imaš ti v nosu. Sploh pa te, k jih mamo na šihtih. LOL
To je kar nekaj. LOL Pač neka simple kemična reakcija se zgodi in jst naj zdej kr vrjamem, da je to legit test? Big smile Una zgoraj točno to razlaga - testi so bullshit. Glede ostalega nisem tolk šur, ampak meni je mariskaj smiselnega tam notri. Tole tvoje prdenje in pritrjevanje sistemski moči me ne prepriča niti 1%.

Pa k se že lih oglašaš tle. Pliz - ful bi mi sedlo, če me nikoli več osebno ne omenjaš na unem svojem piece of TRASH showu, na unem mainstream piece of SHIT radiu [katerikoli že je]. Ne sede mi. Ne rabiš v povezavi z nobenimi "teorijami" omenjat mojega imena ali bivšega nicka. Jst tud tle osebno po tebi ne pljuvam, lahk pa začnem, če želiš.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 11:12
Originally posted by Brigita Petek Brigita Petek wrote:

Danes sem zastopala slovenskega vojaka, v disciplinskem postopku, ker ne dovoli, da se na kakršenkoli način neupravičeno in nezakonito posega v njegovo zdravje

Vsa čas in fajt do konca! Clap Respect takemu folku. 

Ne bomo igrali ruske rulete za profit korporacij. FUCK OFF.


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 11:27

The testimonies project

The Testimonies Project was created to provide a platform for all those who were affected after getting the covid-19 vaccines, and to make sure their voices are heard, since they are not heard in the Israeli media.

We hope this project will encourage more and more people to tell their story.

https://www.vaxtestimonies.org/en/?fbclid=IwAR3IL23M92kft8rr0KyXLBImEXz_NxfP8rY6K41Kjao9zwmv8hd3oXpJXbI



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 14:12
Your Government Doesn't Care about Your Health (Coleman's 8th Law of Medicine)


How Many People Are the Vaccines Killing?



Quote
We note that when patients die 60 days after a positive covid test, they are added to the covid death figures but if someone were to die 60 minutes after a covid vaccine, then it is just a coincidence.


Quote
Important note:
There have been reports in the press that the AstraZeneca vaccine is causing blood clots. This is true but so do ALL of the experimental vaccines being given allegedly to prevent covid-19. There have been many deaths, with more than 1,000 in the UK alone, and a vast number of adverse events. It is important to remember that these experimental vaccines which are being given to healthy people do not prevent covid-19 or stop it being passed on, and the risk of a young, healthy adult dying of covid-19 is extremely small.


Quote


Quote

Those are just some of the possible deaths and injuries that have followed vaccination.

I have no doubt that the authorities will claim that these deaths were coincidental.

And let us remember if a patient dies within 28 days of being tested positive for coronavirus (and the test doesn’t mean that the patient even has the disease since most tests are false positives) then the death will be listed as a covid-19 death and the patient will be said to have died ‘with’ covid-19. So by the same token, it is perfectly reasonable to say that if a patient dies or falls ill within 28 days of being vaccinated then the death or illness was related to the covid-19 vaccine.

Will the mainstream media ever start recording these deaths or illnesses? Or are journalists going to continue to promote the official government line – and to deny, distort or suppress the truth?

How many people have to die before the media wakes up?


Quote

Deaths Shortly After Covid Jab - Yet Another Coincidence

Other Important Covid Vaccine Information


Quote

Covid-19 Vaccine – Possible Vaccine Side Effects

The pro-vaxxers like to tell you that vaccines are perfectly safe and perfectly effective. Even when they wouldn’t be considered safe enough to use as oven cleaner, the fanatics enthuse about them. Young people and those who know little about medicine or science, talk about vaccines with reverence because they’ve been indoctrinated into believing the pro-vaccine lies.

And the pro-vaxxers are lying, of course.

Vaccines cause a lot of illness and quite a few deaths and they don’t always do what they’re supposed to do. Governments around the world have paid out many billions of dollars to patients who have been made ill by vaccines – or to the relatives of patients who were killed by a vaccine.

There are, for example, grave doubts about what the covid-19 vaccine actually does. Since the vaccine is a new type of vaccine and is being given before the usual tests and observations have been completed no one knows what will happen to the people who have the stuff injected into an arm.

What side effects will there be? How many will die?

Well, I don’t know and nor does anyone else.

What if a woman is pregnant when she has the vaccine or gets pregnant after being given the vaccine? The vaccine isn’t supposed to be given to pregnant women but not all pregnancies are planned.

Will the vaccine interfere with essential life-saving drugs? Many elderly patients already take a number of prescribed drugs. Will the vaccine interfere with them? No one knows. The covid-19 vaccine is the biggest experiment in history. And, unlike a proper clinical trial, it is largely unregulated. As with all vaccines most of the problems which develop will never be reported or recognised.

It is estimated that in the U.S., only 1 in 100 vaccine side effects is reported.

The best we have is a working list of possible adverse event outcomes which the FDA has published in the US. (Here is the link to the draft working list)

Since I believe everyone is entitled to know what side effects there could be with a heavily promoted vaccine, I’m going to read you the official list of possible side effects. This is, remember, not my list but a draft list compiled by the FDA – the Food and Drug Administration in the US.

  • Guillain-Barre syndrome
  • Acute disseminated encephalomyelitis
  • Transverse myelitis
  • Encephalitis
  • Myelitis
  • Encephalomyelitis
  • Meningoencephalitis
  • Meningitis
  • Encephalopathy
  • Convulsions
  • Seizures
  • Stroke
  • Narcolepsy
  • Cataplexy
  • Anaphylaxis
  • Acute myocardial infarction (heart attack)
  • Myocarditis
  • Pericarditis
  • Autoimmune disease
  • Death
  • Pregnancy, Birth outcomes
  • Other acute demyelinating diseases
  • Non anaphylactic allergy reactions
  • Thromocytopenia
  • Disseminated intravascular coagulation
  • Venous thromboembolism
  • Arthritis
  • Arthralgia
  • Joint pain
  • Kawasaki disease
  • Multisystem inflammatory syndrome in children
  • Vaccine enhanced disease

You aren’t necessarily going to get all of those or even any of them if you have the vaccine. But those are the possible side effects that the FDA has listed. They’re all unpleasant, most of them very serious and you can’t get more serious than death.

And if you are mad enough to have the vaccine then you and your doctor should keep a look out for the symptoms of all the diseases on the FDA’s list.

Your government won’t tell you about these dangers – they don’t believe in fully informed consent as far as vaccines are concerned.

Indeed, most governments are now doing everything they can to ensure that all criticisms of vaccines are banned. Depending on where you live it is, or soon will be, illegal even to mention that vaccines might not always work or might make you ill.

Finally, if your government really cared about you they would conduct a very simple, cheap trial.

They would keep a note of all the health problems affecting 20,000 patients who had the vaccine and compare that list with a list of all the health problems affecting 20,000 patients who didn’t have the vaccine in the same period. They make the comparisons every 3, 6 and 12 months.

Of course, they’d have to find some honest doctors to oversee the trial because it would be very easy to fiddle.

But it would give some very interesting results so I doubt if they’ll be doing it.

Mism, da se zdele pripravljajo, da bodo začeli to svinjarijo vbrizgavat 6 mesečnim otrokom. Thumbs Up

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 14:41
Prav spomnem se enega prfoksa na FDV, k je dejal, da je en od znakov totalitarnih sistemov, ko "kultura" začne promovirati izključno ideje establishemna : 

haha, keš so pobral, pol si bodo pa fake potrdila zrihtal....

Javi mi se, zlato moje, KAD SE VAKCINIŠEŠ! 💉


Vaccinate Already?




ena in ista pesem po celem svetu.....

Niti enemu politiku ali delu establishmenta [medijske osebnosti etc] ne vrjamem, da se je cepil. Vsi so si zrihtal fake potrdila. Samo unih pobebljenih 30% hipnotiziranega prebivalstva lahk vrjame takemu nategu.

Also - za moje pojme se še nikoli do sedaj ni tako očitno videlo, da so VSI politiki klovni in da resnične komande prihajajo od zgoraj. Totalno centralizran, EN, enoumni effort po celem Planetu. "Stroka", "Mediji", "Politika" in celo "kultura" - vsi trobijo eno in isto lažno farmacevtsko propagando z namenom zastrupljanja in pobijanja prebivalstva. Vsako ugovarjanje napadeno, izločeno & cenzurirano.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 15:03
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 15:03
* INDIA
Back to Top
Cajhen View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Aug.2020
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cajhen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Sep.2021 at 18:10
Tale ''igra'', k se jo gre politka, zdravstvo, mediji, farmacija in vsi k v resnic vodjo tale svet, je tok bolana in nagravžna in obenem tok očitno zlagana, da ti gre že skor na smeh ... sam na žalost so posledice resne  Dead Angry Censored Upam, da nas čimveč ostane necepljenih Handshake
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Sep.2021 at 15:49
Tudi jaz upam, da nas čim več ostane necepljenih. Mism, da vlada podcenjuje našo odločenost  : 

Originally posted by Lying.Media Lying.Media wrote:

Poklukar: Če se bodo razmere slabšale, bomo sledili predlogu uvedbe pogoja PC za vse




Jaz sem odločen.  Ne grem se cepit, pa tudi, če mi poberejo vse, kar imam in moram umreti od lakote. " NE " pomeni " NE" 

Kakor se pogovarjam s folkom, nas je kar neki takih.

29.9. je spet protest. Jaz bom šel. Ne podpiram une stranke, ki ga organizira in me ne zanima njen voditelj, še manj pa njegova glavna zahteva po volitvah, ker nikoli več ne mislim volit za nikogar. 

Mene zanima izključno ukinitev PCT fašizma, ukinitev Covid fašizma na sploh in svoboda, da se vsak sam odloči, ali se bo cepil ali ne. 

Če bi bila odločitev povsem svobodna, bi se pri nas cepilo izključno in samo tistih 30% opranih &  hipnotizranih prebivalcev. Tako pa so prisilili velik del prebivalstva. Nekateri imajo družine in si na delu ne morejo privoščiti, da se ne bi cepili. To, da so jih izsilili proti njihovi volji je zločin brez primere. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910 19>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,563 seconds.