Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Odšpikajmo kovid itd.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odšpikajmo kovid itd.

 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 19>
Author
Message
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 00:53
Sploh ne morm vrjet, kaj berem od tega folka.

On je za miren dialog in podpira "znanost", ampak vsi se mormo cepit, ker je to edini izhod iz krize in tako pravi "znanost". To je dialog? In cenzura brez ugovarjanja je "znanost" ? Big smile


Prej sem gledal en kratek izsek iz enega CNN intervjuja z Darth Faucijem.

Tko en tip je Darth Faucija vprašal, kako komentira dogajanje v Izraelu, kjer naj bi tisti, ki so Covid preboleli, bolje prenašali okužbo, kot cepljeni.

Darth Fauci je odgovoril, da ne vemo, koliko časa traja naravna imunost pred Covidim pri prebolelih, vemo pa, da cepljenje za Covid zagotavlja imunost, citiram :  "indefinitely". [za skoz LOL]

"stroka" oz. mainstream je jasno povedal, da doza cepiva dela za cca pol leta. Zato tudi težijo, da naj se gre folk cepit vsake pol leta.
Če Darth Fauci trdi, da cepivo dela "za skoz", to pomeni, da se ali dela norca, je dementen, ali pa propagira agendo Farmacije, ki hoče, da se bodo ljudje morali cepit "za skoz" - se pravi cel lajf na pol leta.


Novic o poškodovanih in umrlih sm vidu tolk, da glava peče in se mi sploh ne da več objavljat. Videl sem PDF dokument, ki kalkulira, da bi samo v ZDA lahko bilo že 200 000 mrtvih od cepljenja....  [točna ocena je zaradi cenzure in skrivanja nemogoča].


Pol sem pa še videl en "lep" prispevek o Danski. Em.... https://youtu.be/zadErfQ2pMY

Vlada je na Danskem hotela sprejet zakon o epidemijah, ki bi jim dovoljeval, da bi na silo pregledoval folk in zdravili okužene. Vlada bi lahko identificirala skupine necepljenih in jih cepila na silo. Če se ne motim, je organizator sredinih protestov obtoževal našo vlado, da skuša na skrivaj sprejemat podobne zadeve. Če je to dvoje res, potem sem prepričan da vse vlade zdele na skrivaj skušajo sprejemat podobne stvari.

Do tega je privedla ta naša "follow the science" & "I trust science" & "i fucking love science" kultna ideologija religijskega scientizma. Pharma Death Kult. Ta folk je bolj fuknen od Nacijev + Stalinistov + srednjeveške inkvizicije skup.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 16:52
Tudi Trst se je dvignil na noge :) pristaniški delavci grozijo, da bodo zaprli pristanišče. 
Ne vem koga ali kaj še čakajo?!

In ko se ti zgodi tole, te bo celotna družba pustila na cedilu. 


Zdravnik ne bo odgovarjal, izdelovalec cepiva ne bo odgovarjal, politik ne bo odgovarjal, mediji te bodo pustili pred vrati. Če boš javno govoril o svojih poškodbah, boš pa "anti vaxxer" Clap

Opozicja o tem molči zato, ker sami vse skupaj podpirajo.

Quote KOLIKO ČASA JIM BODO MEDIJI ŠE DOVOLILI SKRIVATI DEJSTVA IN GOVORITI LAŽI?! LJUDJE PA BODO V VMESNEM ČASU ZBOLEVALI IN U M I R A L I ?!


Pisma iz tujine. Ducat smrti po cepljenju.

Tri pisma tega poletja – trije umrli starši nekdanjih študentk in študenta, tako so mi pisali.

Pisma ekipi, ki je izdelala in izdala knjigo KORONSKA KRIZA POD DROBNOGLEDOM EMPIRIČNE ZNANOSTI – 
13 smrti po cepljenju, tako mi pravijo.

Članek, dostopen na spletu: najprej je novinar želel narediti članek o tistih, ki jim je žal, da se niso cepili, 
a se mu je zgodil tak izliv zgodb partnerjev ali svojcev tistih, ki so se cepili (hudi stranski učinki IN SMRTI), 
da je objavil članek s takšno vsebino. Naši mediji seveda tudi o tem molčijo.

V tujini še naprej uspešno izvajajo ZZ – Zgodnje Zdravljenje. Zlasti z Ivermectinom. Naši mediji o tem še naprej 
molčijo. Uradna stroka o tem še naprej laže.

Včeraj je po cepljenju umrl gospod, ki je bil v našem širšem bivalnem okolju poosebljeni pojem zdravja. Strdek.

Po insajderskih informacijah z Infekcijske klinike v Ljubljani naj bi večraj, samo včeraj, zaradi posledic cepiva 
(ki to de facto in de iure ni) umrlo 8 cepljenih oseb.

KOLIKO ČASA JIM BODO MEDIJI, tudi OPOZICIJA, pa ZDRAVNIŠKA STROKA, VSA SLOVENSKA, ŠE DOVOLILI SKRIVATI DEJSTVA IN 
GOVORITI LAŽI?! LJUDJE PA BODO V VMESNEM ČASU ZBOLEVALI IN U M I R A L I ?!


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 17:45
Originally posted by Biljana.Drurič Biljana.Drurič wrote:

Samo da javim da je moja draga mama umrla juce, tri dana nakon lose reakcije na trecu dozu kinese vakcine. Pre toga se osecala odlicno, veselo i aktivno bez ikakvih tegoba .. zeleci da bude sto bolje zasticena jer je tek stupila u penziju i zeleci da uradi sve kako sistem preporucuje nankon poziva za trecu dozu i njenog primanja krenula je reakcija u toku noci koja se nastavila mucninom i preznojavanjem i osecajem malaksalosti.. ta reakcija bila je u talasima malo blaza pa malo jaca i cekali smo da kompletno prodje..trece noci moja mama se nije probudila &amp;#128148;.. (tromb, mozemo samo da predpostavimo) .. Obracam se svima vama koji imate roditelje koji su stariji imaju neke bolesti ali uredno vode racuna o svom zdravlju i u dobrom su stanju kao sto je moja mama to bila, sprecite ih da potrce i prime trceu dozu vakcine bez da prvo vade anti tela..lekari ne razumeju u potupunosti sta rade to se vidi na njihovim licima kada govore o tome, oni nemaju ni odgovore zasto se to desava. Izolujte vase roditelje dok je ovaj talas i radite sve da ih zastitite na prirodan nacin sto duze dok se ove test vakcine u potpunosti ne ustanove kao bezbedne. Nemojte gubiti ljude koje volite na ovakav nacin, bez razloga &amp;#128148; Sahrana ce biti u subutu u 14h &amp;#128148;

Back to Top
Cajhen View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Aug.2020
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Cajhen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 18:07
... un video s folkom, k so jim ta opevana cepiva čist uničla življenje je res žalosten - kurbe vladne, farmacevtske, dohtarske in medijske, k poznajo resnico o teh cepivih, a jih vsen brez sramu reklamirajo in vsiljujejo folku po celmu svetu Angry
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 18:25
geee..... I wonder what's causing it? hmmm.....


COULD IT BE...... ????



NAAAAAAH...... it's naaaaathin'!!! LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 18:34
Originally posted by Cajhen Cajhen wrote:

... un video s folkom, k so jim ta opevana cepiva čist uničla življenje je res žalosten - kurbe vladne, farmacevtske, dohtarske in medijske, k poznajo resnico o teh cepivih, a jih vsen brez sramu reklamirajo in vsiljujejo folku po celmu svetu Angry


Sem prav vesel, da živim v Sloveniji. Tule je še nekaj upanja.

V Avstraliji nihče ne sme na delo, če ni polno cepljen. Cepljeni in necepljeni se ne smejo družit. Kazen 3000 AUD [cca 1800 eur].

Melbourne mism, da ma popoln lockdown. Cepljeni / necepljeni ne smejo iz bajt dal ko 5km.

Moral bomo pogledač mimo naših razlik in stopit skup, al pa bomo živeli v nočni mori. Jaz mislim še naprej protestirat in se angažirat povsod.

Zdej je še upanje, če bomo tiho, nas bodo na koncu hoteli zapret v izolacijska taborišča in nas cepit na silo.
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Oct.2021 at 19:21
Jst bom napisal kar sm jst sam doživel oz. vidu na lastne oči, torej nič kar mi je nekdo X povedal ali kar sm prebral na netu itd.

Lani je prišlo to sranje (kdo ve kako in zakaj točno), zjebalo koncerte in festivale ter vse ostalo. Debilni ukrepi, npr. nošenje mask na prostem in omejevanje prehajanja občin (ki sem jih stalno kršil) so mi dali vedet da vladajoči ne vedo kaj delajo. Sicer sm se po svojih močeh pazil (razkuževanje rok in maska v zaprtih javnih prostorih) in korone do danes nisem dobil.

Moja mati je zbolela lani novembra (okužila od sodelavke), bla močno bolana 3 tedne (zelo visoka temperatura in težko dihanje), med boleznijo se je šla 2x testrat (PCR test), obakrat negativna (iz tega sm vidu da so testi vredni en drek). Po doma preboleli bolezni je potem dala kri in tam se je šele pokazalo da je prebolela covid pljučnico. Pulmolog ji je med boleznijo predpisal sumamed tablete ki so ji, po njenih besedah, nekoliko pomagale pri zdravljenju. Že dolgo nima nobenih posledic več, je pa rabila par mesecev da je bila res 100% nazaj OK. Jaz in oba brata smo bili z njo v stiku, na kosilu (nekaj ur v isti sobi) na tisti dan ko je potem zvečer sama doma zakuhala. Nobenemu od nas treh ni bilo nič.

Lani sem (že pred začetkom korona ludnice) dal odpoved na stari firmi in se potem v jeseni zaposlil drugje. Tukaj mask ne nosimo (po lastni volji smo, mogoče nosita 1 ali 2 od 51-ih) in delamo veliko tudi na daljavo (recimo da delamo skoraj polovico vseh delovnih dni od doma). V enem letu, odkar sem tukaj, je zbolelo nekaj sodelavcev (ne vem povedat točne št. ampak mislim da enih 5 od 51-ih, kolikor nas je), s tem da so se vsi okužili izven podjetja. Zadnja situacija je bila ko je sodelavec (pred tem že polno cepljen) zbolel konec avgusta letos. Dan prej sva bila v isti pisarni in sledeče jutro je javil da je zbolel in se šel testirat (PCR test) ter kasneje javil da je covid pozitiven. Takrat sem pomislil da bom zbolel, ker je bil tisti dan preden je zbolel sodelavec prav za mojo mizo, skupaj sva bila za istim zaslonom kar nekaj nekaj časa. Nisem zbolel, prav tako ne sodelavka ki je bila tudi zraven v isti pisarni tisti dan.

To so torej moje osebne izkušnje s tem, mogoče pride komu info kaj prav.

Zbolel na srečo nisem in upam da tako tudi ostane, okužil nisem nikogar, skušam se pazit, bil sem na nekaj koncertih letos ampak vsi so bili open air, organiziral sem dve žurki v tem času (obe open air) in do zdaj je bilo vse OK (nihče udeležen zbolel).

Cepil se nisem, ker se mi zdi nepotrebno in ker se mi zdi vse skupaj vedno bolj čudno. Po debilnem obnašanju (npr. nekaj časa so nalašč zaprli zunanja okenca na Petrolu) in stopnjevanju pritiskov vladajočih sem še bolj prepričan da se ne bom. Tudi nihče od mojih bližnjih vsaj zaenkrat ni cepljen (razen fotra, ampak če bi bil jaz star 65 let bi se verjetno tudi). Kar nekaj frendov in sodelavcev se je cepilo in njihove odločitve spoštujem, nisem noben "anticepilec" ali karkoli drugega.

Kar mi je čudno (med vsem ostlaim glede kovida) je to, da lahko ljudstvo (laiki) izbira s čim se bo cepilo, namesto da stroka izbere eno cepivo ki je najboljše, in se potem samo to uporablja za vse ki se želijo cepit. Pa seveda to nenormalno omejevanje (če hočem it v Merkur po kanto za smeti moram prej plačat 10€ in čakat v vrsti na testiranje, če hočem it v Mercator po sendvič pa ni treba). In pa kako to da na kitajskem ne poteka največja neodvisna raziskava vseh časov, na vseh nivojih in področjih, da se ASAP točno ugotovi vse v zvezi z nastankom kovida.

Zelo bedno je tudi ker vidim je ta zadeva zelo razdelila narod in nas naredila še bolj dovzetne za manipuliranje. Po pameti torej! Smile

FUCK THE WORLD
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Oct.2021 at 20:39
Glede delitve : Tu trkata skup dve popolnoma različni ideji oz. filozofiji.

Večina tistih, ki zavrača cepiva, je po navadi na tak ali drugačen način vernih in spiritualno osveščenih posameznikov. Tisti, ki vrjamejo, da je na tem svetu kaj več, kot naključni kaos in da svet ni brez pomena, vrjame vase in v dušo, vrjame da je telo sveto, da ima narava svoj namen in da za vsem tem stoji neka meta - zavest / inteligenca.
Na drugi strani so ateistični materialisti brez vere [v klasičnem pomenu besede]. Ne vrjamejo vase, niti ne vrjamejo v človeško dušo in ne vrjamejo v smisel. Za njih je Svet samo vsota brezsmiselnih naključnih dogodkov. Ta druga skupina časti znanost in tehnologijo, kot boga, naravo pa vidi kot objekt, ki ga lahko usmerjamo in manipuliramo, kot se nam zljubi.
Ne morem se niti znebiti misli, da gre za control-freake in ljudi, ki v svojem bistvu sovražijo življenje, naravo in vse, kar obstaja. V bistvu gre za transhumanistični death-kult, ki je zelo kompatibilen z moderno levico [aka the kult of wokism & the climate kult].

Naša skupina smrt od Covid bolezni vidi, kot naravno smrt, ki ne predstavlja nobenega resnega problema  - le tranzicijo. Smrt od cepiva pa vidimo kot umor.
Njihova stran, od kar so na voljo cepiva, vidi smrt od Covid bolezni, kot malomarnost zaradi zavračanja precepljenosti, smrt zaradi cepiva pa vidi kot postransko "tragedijo" - collateral damage.

Bistvo konflikta zame je pa iskreno v njihovem načinu arogantnega, sociopatskega obnašanja, cenzure, totalitarizma, zlorabe sistemske moči, zlorabljanja "znanosti", potvarjanja in laži. Meni se z njimi ne zdi več vredno komunicirati in tudi ne mislim.
Zanima me izključno doseči, da nam ne vsilijo svoje bolane agende posiljevanja s cepivi. Ni dvoma, da bodo na vse možne načine hoteli vsiljevat cepljenje. Če se ne bomo uprli, ne dvomim, da nas bodo na koncu hoteli zapirati v Covid Kampe in tam prisilno cepiti.
Jaz o tem sploh ne mislim razpravljat. Edini odgovor bo vedno in izključno samo : "NE".

Imamo tudi različen pogled na delovanje sistema. Nam je vrednota svoboda, njim je vrednota centraliziran sistem, kjer ti vedno nekdo z vrha določa, kako boš živel. [ker je kao "strokovnjak" in ve več od tebe]. Zaradi vseh teh zlorab in perverzij smo danes, kjer smo.

Glede testov sem bil od samega začetka zelo skeptičen. Še posebej glede teh, ki jih imamo na šihtih. To je kompletni nonsense.

V naši družbi se je zgodila popolna inverzija vsega. Tisti, ki trdijo, da podpirajo znanost, se obnašajo kot religijski kult. "Strokovnjaki" so izprijeni, podkupljeni in javno lažejo tako očitno, da večina ljudi dojema, da lažejo. Medicina sistematično uničuje zdravje, politika pa je samo še izvrševalec ukazov iz višje ravni.

In tule je trend, ki kaže, kam se bodo stvari za celotni Svet premikale v prihodnosti. Po celem svetu se izvaja identično totalitarno diktatorsko politiko norosti. Ravno včeraj sem npr. videl, da v Pakistanu ljudje ne morejo do goriva, če niso cepljeni.
Povsod je ena in ista zgodba. Ta Svet očitno že ima Eno Svetovno Vlado, ki po novem sporoča ukaze našim lokalnim političnim klovnom.

Breaking Israel News! 1 Million Israelis to lose their green/pass over non compliance with new rules




Tudi, če se cepite, to ne pomeni nič, ker boste vse, kar boste pridobili s prodajanjem svojega telesa, duše in zdravja, izgubili takoj, ko boste zavrnili nadalnje cepljenje. Cepljenje pa je predvideno v nedogled.
Nizozemska, Francija, Švica, Italija, Nemčija, Britanija, Avstralija so samo nekatere od držav, kjer se zadnje tedne v intervalih odvijajo masovni protesti proti Globalnemu Totalitarizmu povsem norega Covid Kulta.

Treba se bo upreti na vseh nivojih in temu narediti konec.

Tudi celotna uradna zgodba o tem virusu in bolezni zaudarja po lažeh. Dr. Fauci & Pfizer bi naj menda imela direktne finančne vezi z laboratorjem v Wuhanu. Vedno nove priče prihajajo na dan. Utemeljeni sumi, da je bil virus namerno izpuščen iz laboratorija, še hujše stvari o sprejanju t.i. "spike proteinov" na Kitasjkem, namerno okuženje netopirjev, pa Event 201 etc etc etc....
Vse sorte perverzije in norosti. Vrjetno spet nikoli ne bomo vedeli, kaj se je zares zgodilo, lahko pa vsak, če še premore vsaj kanček lastne pameti, dojame, da nekaj glede vsega skup močno zaudarja.

Tudi Izraelci se prebujajo in bodo jutri masovno protestirali.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2021 at 12:17
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

To ni debata o flat-earthu in reptilianih.


Direktor Pfizerja mogoč ni reptil, je pa vsekakor dvoživka. LOL



Ni čudno, da se noče cepit, ko pa ne vemo, kako cepiva vplivajo na žabe! LOL LOL

protesti po celem svetu [mediji molčijo] :

https://www.youtube.com/channel/UCA2jUUNoi3vNuTOaiNDLOsA/videos



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Oct.2021 at 12:42
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2021 at 18:10

zanimivo


čakam na debunk strokovnjakov, eeee torej večjih doktorjev od doktorke


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Oct.2021 at 23:48

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2021 at 08:17
Študija izraelskega primera okuženega polno cepljenega pacienta, ki je okužil številne polno cepljene ljudi v bolnišnici s 96-odstotno precepljenostjo osebja, ki mora obvezno nositi maske. Njegovo virusno breme je bilo milijonkrat večje kot virusno breme lažje okuženega kovidnega pacienta. Okužilo se je 39 od 238 polno cepljenih in trije od 10 necepljenih. Med okuženimi je bilo 23 pacientov in 19 zdravstvenih delavcev. Zdravstveno osebje si je hitro opomoglo, 5 od okuženih pacientov  je umrlo, 9 pa jih je šlo skozi težji potek bolezni. Vsi ti so bili polno cepljeni. Edina dva necepljena primera sta imela lažji potek bolezni. Ljudje so se okužili v dveh dneh po stiku z obolelim, njihovo virusno breme pa je bilo zelo visoko. Avtorji pripominjajo, da ta primer postavlja pod vprašaj oglaševano sposobnost cepiv, ki bi naj vzpostavila kolektivno imunost.

Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2021 at 08:21
Solzivec je bojni živčni strup. In danes se je v njem dušila Ljubljana.

https://www.berem.si/2021/10/solzivec-je-bojni-zivcni-strup-in-danes-je-v-njem-plavala-ljubljana/
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2021 at 12:57
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
lord infernus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Mar.2008
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1796
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lord infernus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2021 at 20:31
Ma ljudje smo ene ovce. Povsod se pustimo elitam zmanipulirati in razdeliti na dva nasprotna tabora, kjer vsaka stran neomajno trdi svoje. Meni sploh ni težko tolerirati nekoga z nasprotnim mnenjem. Večina ljudi tega očitno nima v sebi, ni tolerance do drugače mislečih, to pa se spretno izkorišča v škodo vseh nas. Namesto, da bi se razlike dalo na stran in stopilo skupaj, se folk jebe med sabo. Cepljeni, necepljeni, levi, desni,rdeči, beli,... Kako malo je potrebno, da se iz ljudi naredi bumbarje na daljinsko upravljanje.
Tough times create tough men. Tough men create easy times. Easy times create weak men. Weak men create tough times.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Oct.2021 at 22:14
Ha ha ha ha, Grims je spet Dejzija imenoval za levega fašista. ROFL :D :D
In da samo kopira petkove kolesarje. :D

Janševci so res neverjetni. V svojem zblojenem svetu aprila '45 v centru Berlina.

Ne samo Dejzi, poznam tudi drugega, ki je vsa leta prisegal in pel zvestobo Janši, sedaj je pa rekel, da ima dovolj in ne voli več SDS-a ter je tudi proti vladinim ukrepom. Pa ni edini, saj to so ugotovili tudi strokovnjaki, da ti "sredini" protestniki niso levi, tako da Grimsove blodnje o levih fašistih.... bwahahahahaha, pod betico je zavrelo. :D

Govorim seveda o nocojšnji Tarči.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 07:53
Loli spet mainstream-medijsko normie sranje vleče na dan. Pa koga boli kurac za ta normie shit? LOL


Ej  Loli. Pol, k me ne bo več " " in bosta samo še " " in " " in si boš zabil v čelo ta tretjega Fajzerja, boš lahk CCCP LOL 
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 08:26
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Ma ljudje smo ene ovce. Povsod se pustimo elitam zmanipulirati in razdeliti na dva nasprotna tabora, kjer vsaka stran neomajno trdi svoje. Meni sploh ni težko tolerirati nekoga z nasprotnim mnenjem. Večina ljudi tega očitno nima v sebi, ni tolerance do drugače mislečih, to pa se spretno izkorišča v škodo vseh nas. Namesto, da bi se razlike dalo na stran in stopilo skupaj, se folk jebe med sabo. Cepljeni, necepljeni, levi, desni,rdeči, beli,... Kako malo je potrebno, da se iz ljudi naredi bumbarje na daljinsko upravljanje.


Originally posted by devlin devlin wrote:

Če drugega ne, bo vsaj anti-waxerjev, GOPerjev in 'prebujencev' in podobnih manj, ko gre tole mimo. Naj Darwin opravi svoje.

Originally posted by devlin devlin wrote:

Nekaj jih je že pocrkalo. Upam da bodo naši sledili zgledu LOL 



Med nami je 20 do 25%, mogoče celo več % sužnjev, ki navdušeno podpirajo medicinski apartheid in si manejo roke v upanju, da bomo vsi, ki zavračamo farmacevtsko gnojnico, pomrli. Tiho uživajo, ko se sistem skuša na vse načine izživljati nad nami. 

Kaj boš s takimi izmečki? To je isti folk, k bi bil tule v Sloveniji tudi leta 1941 na strani vladajočih.

Ta folk je patološko izprijen. Sovražijo same sebe in imajo sadistične / mazohistične apetite. Uživajo v tem, ko jih tlači škorenj represije, svobodo in resnico pa sovražijo z vsakim vlaknom svojega bitja. 

Dokler si bo folk tolk nekritično in brez razmišljanja zabijal farmacevtski strup v telo, brez, da bi vsaj pomislil, kaj počne, ne bo nikoli nič drugače. Ta folk ima suženjstvo v genih. Drugega ne pozna in sovražijo ljudi, ki imamo svobodnega duha.
Dokler bo folk naivno vrjel strokovnjakom, od katerih jih je večina preplonkala izobraževanje in imajo sedaj sami ravno ene toliko pojma o cepivih, kot povprečen neizobražen normijevski konj, ne bo nikoli nič drugače. Dokler bo folk mislil, da bela halja & status govorita resnico, ne bo nikoli nič drugače. 

Vedno nove oblike tiranije & perverznosti bodo poganjale. Zahod je dokončno zrel za propad. Sicer pa si družba, ki podpira pedofilijo & uvažanje islama tako ali tako ne zasluži preživetja. Tale medicinski fašizem je samo nova manifestacija vseh perverznosti Zahodnega sveta. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 11:15
01

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 14:05
A ni pri nas še sedaj 54 % folka necepljenega? LOL

različni viri podajajo različne cifre....
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 14:31

Lani so jih proglašali za heroje, sedaj jih pa samo v NY odpuščajo na tisoče. [tiste ki se nočejo cepit]
Valda medicinsko osebje zavrača farmacevtsko gnojnico a.k.a. "cepivo", ko pa lahko na lastne oči vidijo, kaj ta korporativna gnojnica dela folku. LOL
Mislim, da guvernerka hoče namesto njih zaposliti nacionalno gardo [ali nekaj v tem stilu]. To ji bo zagotovo prišlo prav v naslednjem poglavju norosti Covid Kulta, ko bodo ljudi hoteli cepiti na silo. LOL

Tista guvernerka New Yorka je povsem zblaznela :

Quote

Gov. Hochul: 'God wants you to be vaccinated'





legit nut case

Mism, da je skrajni čas za ustanovitev "COVID CHURCH" cerkve - kjer bo Covid Kult lahko pridigal svojo novodobno religijo. LOL

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Oct.2021 at 22:23
BBC presenter Lisa Shaw died of Covid vaccine complications, coroner finds

Shaw died of a brain haemorrhage caused by a blood clot three weeks after her first AstraZeneca dose

https://www.theguardian.com/media/2021/aug/26/bbc-presenter-lisa-shaw-died-of-astrazeneca-covid-vaccine-complications-coroner-finds




Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2021 at 17:56
"Horse Drug",
"Horse Medicine",
"ovčji klistir"...... te "ljudje" res ne znajo drugega, kot sejat laži naokrog?

Ivermectin or Molnupiravir



Zakaj točno je Ivermectin prepovedan v EU?


Quote
1. Ivermectin is an FDA-approved, WHO essential  drug  used  as  broad  spectrum  antiparasitic,  antibiotic and which  has  demonstrated  broad  spectrum  antiviral  activity  against RNA  viruses,  including  HIV,  Zika,  MERS  corona  virus.

Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2021 at 18:38
Zanimivo, da je podjetje Merck, ki promovira svoj molnupiravi, nekdanji lastnik patenta za ivermectin.

Pa še en izseček neodvisnega članka, ki ma kar drastične napovedi, so se pa v tej godlji od 'zdravstvene' krize, določene takšne napovedi izkazale za že sumljivo blizu resničnosti. 

To niso moje besede in ni moje mnenje, dopuščam tud možnost, da gre za kontrapropagando.

Quote
Merck’s Molnupiravir (also known as EIDD-2801 and MK-4482) is a mutagenic nucleotide analogue [1]. It introduces errors in the SARS-COV-2 RNA at the time of replication after proofreading, and causes lethal mutagenesis [2]. This threatens to accelerate the evolution of the coronavirus. 

Any major variant of the coronavirus represents local optimum (in mutations space), maximizing coronavirus’ fitness. One- or two-point mutations cannot accomplish this. A new variant can only rise through the change of the virus-host-conditions systems, or through larger mutations set. Even a moderate increase in the point mutations frequency causes a big increase in the frequency of multi-point mutations and dangerous recombinations. Such events are too rare to be caught in small trials, but inevitable in large populations, and might lead to catastrophic consequences. The authorization and broad use of Molnupiravir is likely to breed very dangerous SARS-COV-2 variants.

Bedne situacije, kjer se na eni strani napoveduje skorajšen prehod covida v sezonsko virozo, na drugi strani pa ohoho tesitranje zdravil in cepiv, za katere se ne ve točno kakšen bo rezultat, kar se pospeševanja virusa tiče.

Lih včerej po radiu slišal, da obstaja novo revolucionarno cepivo za malarijo - še mal pa bomo prebivalci EU moral naš 'multi pass' podalšvat še s tem cepivom... :P

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2021 at 19:45
Originally posted by lord infernus lord infernus wrote:

Povsod se pustimo elitam zmanipulirati in razdeliti na dva nasprotna tabora, kjer vsaka stran neomajno trdi svoje. Meni sploh ni težko tolerirati nekoga z nasprotnim mnenjem. Večina ljudi tega očitno nima v sebi, ni tolerance do drugače mislečih, to pa se spretno izkorišča v škodo vseh nas. Namesto, da bi se razlike dalo na stran in stopilo skupaj, se folk jebe med sabo. Cepljeni, necepljeni, levi, desni,rdeči, beli,... Kako malo je potrebno, da se iz ljudi naredi bumbarje na daljinsko upravljanje.



Ej o tem sem razmišljal včeri.


Ni samo družba razcepljena po kampih, ampak imajo tudi ljudje fragmentirane osebnosti.

Sicer je to tudi logična posledica deljenja po skupinah, ker pripadnost skupini po navadi tvori neko umetno skonstruirano identiteto, ki za svoj odstoj zatre druge dele osebnosti.

En primer :
Umetno sutvarjeni konflikt med "znanostjo" in "religijo."
Seveda sta obe mainstream verziji "znanosti" in mainstream "religije", anti-človeški perverziji in povsem skorumpirani.

Vsak, ki je nekaj časa investiral v razmišljanje o teh dveh stvareh, lahko pride do zaključka, da je konflikt med pravo znanostjo in pravo religijo povsem odveč.

Znanost in religija se lahko dopolnjujeta. Obema je v interesu resnica. Znanost in religija lahko preko mostu, ki ju povezuje - filozofije, tudi komunicirata med seboj.
Žal je to v našem svetu nemogoče. Obema stranema sem v letih pogovov za test ponudil orodje za komunikacijo. Koncept "arhetipov" ponuja možnost, da obe strani komunicirata. Verniki se ob tem počutijo ogrožene, kot da jim nekdo hoče nekaj ukrasti, ta "i fking love science" klub, pa te gleda, kot tele v nova vrata. Ne ena, ne druga stran ne razume, kaj jim sploh želiš povedati, ker so vsi sprani.

In ko mase nasedajo na te umetno ustvarjene konflikte, sami v svojih dušah postajajo fragmentirane - necelostne osebnosti. Jaz ne morem živeti brez znanosti in brez religije, če pa so ljudje tako majhni, tako neumni, tako primitivni, da morajo en del osebnosti zatreti, zato da lahko živijo drugega - pa naj. Whatever. Jaz tega ne bom počel.
Za pripadnost enemu kampu, moraš potlačiti drugi del svoje osebnosti.
Ko človek v sebi umori tisti del, ki ima potrebo po verovanju in religiji, bo to kanaliziral drugam in nastajale bodo perverzije.

Podobno, kot pri duhovščini potlačena seksualnost udari na pedofilijo, pri teh "i fucking love science"  & "religion is nonsense" & "muh atheism" osebnostih, se pa ta naravna potreba po verovanju in religiji potem kanalizira v znanost in politiko!

Oni potem začnejo državo častiti, kot boga, znanost pa imajo za religijo.
Ateistični Levaki recimo častijo Che Guevaro, kot Kristusa. Gre za nek arhetip mučenika, ki se je žrtvoval za obče dobro & whatever....

Našteval bi lahko še desetine, če ne stotine primerov. Mainstream religija npr. ala kršanstvo ima vgrajeno razcepljenost med človeškim teleson [živalsko naravo] in dušo [duhovnim]. In pol spet pride do vseh možnih notranjih konfliktov in potlačene ne samo seksualnosti, ampak splošne živalske narave.... prekratek je en paranojd post, da bi opisal vsa opažanja....
Pa ta naivna pravljična religijska miselnost večne razcepljenosti - svetloba vs tema, dobro vs zlo in omfg... -_- when will humanity ever grow the fuck up! Sleepy


Kje lepše, kot sedaj, se dojemanje znanosti, kot religije, vidi pri Kovid Kultu, ki je povsem dogmatski in krši znanstveno metodo na vsakem koraku!

Celo mainstream religija tolerira različne interpretacije biblije, med tem, ko Kovid Kult z močjo cenzurira in utiše VSE, kar se 100% ne strinja z njimi.

Ni samo družba v pizdi in ti levo - desni pol. kampi. Pa cepilci vs anticepilci, znanost vs religija. Folk je zblojen, spran, nerazgledan in SKRAJNO poneumljen.
Ne da se jim razmišljat in raje vidijo, če mediji, kvakademije & politika razmišlja namesto njih in sprejemajo odločitve namesto njih, da jim ni treba nositi nobene odgovornosti.


Pa še to : Ta družbena fragmentacija po kampih pride v poštev samo v demokratičnih in pluralnih družbah. Dokler je med skupinami toleranca & dialog, v tem sploh ni nobenega problema in družba lahko tudi napreduje.

Mi danes nismo več v demokratični pluralni družbi, ampak v totalitarnem avtoritarnem fašizmu. Naj recimo spomnim, da so se v ZDA goljufale volitve. To je bil en od očitnih indikatorjev, da živimo v novodobnem totalitarizmu, ki se požvižga na vse vrednote demokratične družbe.

V takih sistemih ni nobenega deljenja na leve ali desne, ampak samo še na tiste, ki so pokorni sistemu in politične disidente, ki jih je potrebno uničiti. Po celem svetu sedajle sistem aktivno dela na tem, da uniči vso opozicijo.

Novodobna totalitarna diktatura, bo diktatura lažne stroke, lažne znanosti in Kovid Kulta. Eno Svetovno Vlado pa več kot očitno ŽE imamo, ker celoten svet vodi enotno politiko Kovid Kult norosti.
Tisti, ki tega ne vidi, je slep in opran bebec, ki bo vedno to tudi ostal.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Oct.2021 at 22:38
še malo o Ivermectinu LOL LOL Ta tip je drugač Doktor in ni proti cepivom - sam da bodo stvari jasne :


Avstralska navodila zakaj Ivermectin ni primeren za zdravljenje Covida LOL :

- Ker se potem nihče ne bo hotel cepit. LOL No vsaj odkriti so in priznajo, da gre za navzkrižni interes.
- In da bodo ljudje zdravilo narobno dozirali zaradi dezinformacij na družbenih omrežjih.
Ker je seveda jasno, da vsak, ki dobi recept za zdravilo, popolnoma presliši navodila farmacevta in ne prebere navodil ob zdravilu, ne posluša zdravnika, ampak gredo na youtube gledat, kako stvar dozirat.
WHO THE FUCK DOES THAT? LOL LOL
Mism, pa še če bi šou zato na Youtube, če boš poiskal pravo mesto, boš našel zravnika, ki je boljši od tvojega in ki ti bo povedal, kakšna je prava doza in kakšno je predoziranje za dotično kemikalijo LOLOL

"HORSE DRUG" "ovčji klistir" - kwa to folk laže....Kako je to sploh možno, da ta folk prav VEDNO laže glede vsega?! Big smile

Mism, da stvari niso čist jasne na tem področju in da stvari kažejo na to, da bi Ivermectin dejansko lahko pomagal pri zdravljenju Covida. V prejšnem videu so direktni % ljudi po skupinah, ki jim je Ivermectin pomagal.

In potem še ta kretenizem 2 kampov. Če si za cepiva, pol moraš biti proti Ivermectinu Lamp Ker tako stvari delajo LOL. LOL here's a question - WHY? Are you retarded?

Še kar opažam, da ti vaxer idioti ne razumejo, da cepljeni še vedno lahko prenašajo virus naprej.
Zakaj tako politiki, kot "strokovnjaki" ignorirajo to dejstvo?

Also - kaj pa če si cepljen in zboliš za Covidom? Vsi vemo, da je teh primerov OGROMNO! Ker si se cepil in pripadaš kampu vaxerjev, pol ne boš jemal zdravila, ki bi ti lahko pomagalo? LOL LOL

In takemu folku naj jaz zaupam in se grem cepit s korporativno gnojnico po vsem videnem in prebranem? LOL - raje umrem!
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2021 at 02:04
ta tip je vedno "on target"

Originally posted by ZUBY ZUBY wrote:


@ZubyMusic

20 Things I’ve Learned (Or Had Confirmed) About Humanity
During The ‘Pandemic’ :

1/ Most people would rather be in the majority, than be
right.

2/ At least 20% of the population has strong authoritarian
tendencies, which will emerge under the right conditions.

3/ Fear of death is only rivalled by the fear of social
disapproval. The latter could be stronger.

4/ Propaganda is just as effective in the modern day as it
was 100 years ago. Access to limitless information has not
made the average person any wiser.

5/ Anything and everything can and will be politicised by
the media, government, and those who trust them.

6/ Many politicians and large corporations will gladly
sacrifice human lives if it is conducive to their
political and financial aspirations.

7/ Most people believe the government acts in the best
interests of the people. Even many who are vocal critics
of the government.

8/ Once they have made up their mind, most people would
rather to commit to being wrong, than admit they were
wrong.

9/ Humans can be trained and conditioned quickly and
relatively easily to significantly alter their behaviours
– for better or worse.

10/ When sufficiently frightened, most people will not
only accept authoritarianism, but demand it.

11/ People who are dismissed as ‘conspiracy theorists’ are
often well researched and simply ahead of the mainstream
narrative.

12/ Most people value safety and security more than
freedom and liberty, even if said ‘safety’ is merely an
illusion.

13/ Hedonic adaptation occurs in both directions, and once
inertia sets in, it is difficult to get people back to
‘normal’.

14/ A significant % of people thoroughly enjoy being
subjugated.

15/ ‘The Science’ has evolved into a secular pseudo-
religion for millions of people in the West. This religion
has little to do with science itself.

16/ Most people care more about looking like they are
doing the right thing, rather than actually doing the
right thing.

17/ Politics, the media, science, and the healthcare
industries are all corrupt, to varying degrees. Scientists
and doctors can be bought as easily as politicians.

18/ If you make people comfortable enough, they will not
revolt. You can keep millions docile as you strip their
rights, by giving them money, food, and entertainment.

19/ Modern people are overly complacent and lack vigilance
when it comes to defending their own freedoms from
government overreach.

20/ It’s easier to fool a person than to convince them
that they have been fooled.


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2021 at 19:00
Rim, Italija včeraj

Protesti ljudi proti Covid Kultu




Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Oct.2021 at 19:35
Zakaj točno bi medicnski delavci zavračali cepiva? Big smile LOL

NY Governor To Fire 70 THOUSAND Healthcare Workers Over Vaccine Mandate!




Ta svet je vsak dan bolj nor. LOL Človek bi si mislil, da je tole osnova :

Inadvertant intravenous injections




Study: Vaccines Being Administered Incorrectly




Clown  CLOWN WORLD  Clown

Odpuščanje medicinskega osebja bo nedvomno izboljšalo kvaliteto storitev! LOL HAHAHA.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2021 at 13:12
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Oct.2021 at 21:19

How Israeli Ministry of Health, deleted thousands of testimonies
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2021 at 20:22
Quote

Z gnojnico nad stavbo NIJZ


Neznani storilec je danes ponoči s tekočino močnega vonja, predvidoma gnojnico, polil vrata stavbe Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ). "Zlivanje gnojnice, poškodovanje lastnine, grožnje zaposlenim in sovražni govor niso sprejemljiv način komuniciranja," so zapisali na Twitterju.

https://www.zurnal24.si/slovenija/z-gnojnico-nad-stavbo-nijz-374663?fbclid=IwAR13dzA4Fg_oHFZpX7MoVVpmv__XnbNWAHMQpYxrO05l7ICmAzJpSFLBe7U

Clap Thumbs Up
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Oct.2021 at 22:10

Why Majority of Black Community is Hesitant on Getting the Vaccine


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Oct.2021 at 18:52
Israel is planning to administer FOURTH Covid shot which could be adjusted to fight new variants as country battles wave of infections despite hugely successful vaccine roll-out


LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2021 at 21:09
Zanimivo.

Kary Mullis, izumitelj PCR testiranj, je baje sam dvomil v natančnost testov. Nisem se poglabljal v to, kaj točno je rekel.

Tisti, ki so plačani od farmacevtske industrije & socialnih medijev, da javno lažejo po internetu, torej t.i.  - "fact checkerji" pravijo, da to ni res. LOL Njim gre vsekakor zaupati. LOL


Quote
He did invent PCR, which is a process used to test whether someone currently has Covid-19. He did die in August 2019.

A ni PCR za to, da dokaže, da ima nekdo Corona Virus? Pa saj imeti virus ni nujno enako biti bolan za Covidom?! LOL LOL Ža takoj v štartu butnejo tako ven. Toliko o "fact checkerjih" LOL


Zanimivo, ko sem čekiral njegov Wiki :

Quote
Mullis wrote that he began to question the AIDS consensus while writing a NIH grant progress report and being unable to find a peer-reviewed reference that HIV was the cause of AIDS.[19][36] He published an alternative hypothesis for AIDS in 1994,[37] and questioned the scientific validity of the link between HIV and AIDS, leading some[who?] to label him an AIDS denialist.

Mogoč mu ni uspelo najti "peer review"-jev, ker jih NI BILO? LOL Dr. Duesberg je trdil, da HIV-AIDS hipoteza nikoli ni bila "peer - reviewed". Namesto "peer review"-a so vseskupaj raje naznanili na 2 političnih tiskovnih konferencah - because science! Lamp
Iiinnn pol si "Aids denialist". LOL LOL Po kakšni logiki on tu ZANIKA Aids? Big smile LOL

In pol se tisti oprani del populacije čudi, zakaj nihče več ne zaupa "znanost"i?! LOL Mi ne zaupamo kultom, ki kršijo najbolj osnovna načela znanstvene metode, ne pa znanosti. 



Btw - tisto smetenje 2 sprancev o "ovčjem klistirju in belilu"....

Za Ivermectin je menda sedaj vsem jasno, da je
1. legit zdravilo, ki je pomagalo miljardam ljudi,
2. da je zanj 2015 folk dobil nobelovo nagrado
3. da je za zdravljenje proti parazitom in se uporavblja PRI ZDRAVLJENJU LJUDI
4. da ga uporabljajo za zdravljenje proti virusnim & bakterijskim obolenjem
5. da ima skoraj nične stranske učinke [ob primerni dozi]
6. glede Covida seveda ostajajo stvari nejasne, ampak zgoraj linkani tisti Doktor iz Britanije pokaže konkretne podatke in iz njih je razvidno, da je tudi v Covid primerih nekaterim pomagal.


Glede "belila" - spet medijske laži, zavajanje in propaganda, ki jo sem vlečejo spranci.

Nisem se nekaj poglabljal, a če sem prav razumel, gre za 2 različni kemikaliji. Ena je ClO2, ki se uporablja za razkužilo in se prodaja, kot "voda za pitje", druga kemikalija je strupena in je v belilu. Torej zelo vrjetno si nihče ni vbrizgaval belila, niti ga ni pil.

Clo2 :

Quote
Chlorine dioxide is a disinfectant that kills bacteria, viruses, and fungi. But at high doses, it can damage red blood cells and the lining of the gastrointestinal (GI) tract.


Tule se ga da kupit. Ni se mi dalo naprej čekirat. Komaj vrjamem, da bi si kdo to vbrizgaval v žilo, niti ne štekam, zakaj bi to počel.

https://www.amazon.de/-/en/Chlorine-Disinfection-Certified-according-Regulation/dp/B08T25XDBF/ref=sr_1_8?adgrpid=81517900985&dchild=1&hvadid=394700427812&hvdev=c&hvlocphy=9075852&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=5671209469517243204&hvtargid=kwd-301234087857&hydadcr=24466_1811985&keywords=chlordioxid&qid=1634076998&qsid=261-4402383-7445655&sr=8-8&sres=B08K4NXY7G%2CB085X1S9TF%2CB076M847S2%2CB00SR5QLQC%2CB072PXQGKM%2CB08T25XDBF%2CB09B7VKR85%2CB089KSNGW4%2CB079HSQSRB%2CB071WLNT22%2CB08WKJZ8MY%2CB086P83NS2%2C1799224856%2CB08FJ7V7HS%2CB097QF39WN%2CB07G34BRDR&fbclid=IwAR1ka5k95HRume4NjLKHYvchHT7Uxh7dWcu9JqWbqWyFiM1o64VJKpx7utA
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Oct.2021 at 22:50
hOrSe dEwOrMeR

Joe Rogan exposes Sanjay Gupta and CNN's propaganda



LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Oct.2021 at 13:21
Vsa čast sosedom!!! Clap

U Italiji izbili prosvjedi: Blokirane luke, sukobi u Rimu – “Bez potvrde, bez fašista”



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2021 at 17:59



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Oct.2021 at 21:42
KOVID KULT ga spet seka! LOL

IZJAVA STOLETJA :

Quote

Ljudje, ki se ne okužijo, ki ne zbolijo, širijo virus naprej in če uspemo to preprečiti, uspemo ne samo preprečiti težke poteke, ampak tudi omiliti širjenje virusa


Clap
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2021 at 09:08
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2021 at 12:42
V Avstraliji že razpravljajo o 3. in 4. "poživitvenem" odmerku.

Dokaz, da je folk spran in da nima nobenega smisla razravljati z zombiji je, da niso sposobni odgovoriti na SIMPLE vprašanje - koliko odmerkov boste sprejeli? LOL
2,3,4,5,6 ? 10? Vsakih pol leta do konca lajfa? Big smile NIHČE noče odgovoriti na to vprašanje... 

O učinkovitosti cepiv : LOL HAHAHA

Quote

All Vaxxinated People Must Quarantine Over the Winter Months or Risk Serious Illness!!



World Health Organization European Advisory Group of Experts in Immunization former Vice President Professor Christian Perronne yesterday said that all vaccinated people must quarantine over the winter months or risk serious illness




Quote
Več pacientov bodo prepričali, da se cepijo, večja bo nagrada

Vlada je v četrtek sprejela poseben projekt za spodbujanje precepljenosti proti covidu-19. Sklenila je namreč, da se bo zagotovilo ustrezno plačilo zdravstvenim delavcem v timu družinske medicine, ki bodo opravili dodatno delo in s tem zagotovili večjo precepljenost proti covidu-19 pri njih opredeljenih oseb.



$$$$

Quote
Izvajalci programa so timi družinske medicine – zdravnik in srednja medicinska sestra oziroma diplomirana medicinska sestra – v javnih zdravstvenih zavodih in pri drugih izvajalcih javne zdravstvene službe. S povečanjem obsega opravljanja zdravstvenih storitev za promocijo in izvedbo cepljenja in z izplačevanjem delovne uspešnosti iz naslova povečanega obsega dela se bo zagotovilo ustrezno plačilo zdravstvenim delavcem v timu.

kot je bilo nekje zapisano : kupiti "zdrav"nika je enako lahko, kot kupiti politika.... nobene razlike.


Also : Max Igan je pobegnil iz Avstralije v Mehiko...
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2021 at 12:44
Ne samo v medicini - povsod v znanosti, medijih, politiki ...etc..., je takole :


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22.Oct.2021 at 15:40
Kyle's vaccine experience


NPC si je šou zabit 2 Fajzerja v rit.
Po 2 tednih mu zbezlja srce in gre v bolnico...

NPC : "I think I might be having a reaction"
Doktor : "No you're not"

HAHAHA LOL LOL LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Oct.2021 at 19:35
2030 UNMASKED - A DECADE TO SAVE HUMANITY. Pt.1

2030 UNMASKED - A DECADE TO SAVE HUMANITY. Pt.2



Bitchute je to, kar je bil Youtube 10 let nazaj.

Odličen dokumentarec! Clap
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2021 at 20:39


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Oct.2021 at 22:43
Isn't that cute?

Quote

Covid-19 boosters will become like annual flu jab, says Taoiseach as he stresses need for ‘caution’ over winter




In Irska, ki bi naj bila 93% precepljena, že napoveduje, da bi se lahko zgodil 4. "lockdown".

Torej povsem vseeno je, koliko cepljenih / necepljenih, vlade bodo svojo živino še naprej hotele imeti zaprto v štale. LOL
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2021 at 10:56
'Just when I thought I was out, They pull me back in!' aka: laufu sm po čike, ko sem to prebral :)

Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Oct.2021 at 16:22
evo, tut Hitler se je cepil, 2. dozo Pfizerja je prejel 1. oktobra, QR kodo mu je izdala francoska vlada Clown

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Oct.2021 at 10:08
14.3.2013 : 

Kljub 3600 hospitalizacijam niso razglasili epidemije gripe


2013 : 14 mrtvih od gripe v 2 mesecih in pol - nikomur se ni zaradi tega zmešalo. Nihče ni zapiral države in preprečeval folku, da natanka gorivo ali gre v trgovino. Nihče ni hodil okrog z plenico na ustih etc... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 910111213 19>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,438 seconds.