Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Odšpikajmo kovid itd.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odšpikajmo kovid itd.

 Post Reply Post Reply Page  <1 16171819>
Author
Message
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24.Nov.2022 at 19:46


Edited by devlin - 24.Nov.2022 at 19:46
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2022 at 13:14
Big smile tole pa je next level gaslighting


What is Sudden Adult Death Syndrome?



Sudden adult death syndrome, also known as SADS, occurs when a person under the age of 40 years old suffers a sudden death without a known cause after an autopsy and toxicology screen (drug test). SADS causes a cardiac arrest when the heart rapidly stomps pumping, and the body loses heart function, breathing, and consciousness.



ni čudno da pol :

Let’s Declare a Pandemic Amnesty

Let’s focus on the future, and fix the problems we still need to solve.

https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/10/covid-response-forgiveness/671879/

Nuremberg 2.0, ne pa amnesty.


Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2022 at 09:18
Točno tako. Ne bomo pozabili. Tudi naši naj odgovarjajo: Fafkič, Beowitch, Logar, Hojs, Poklukar, JJ, Kustec, Kacin ... vsi po spisku ... gamad človeška.

Za skokovito porast nenadnih smrti bo pa krivo vse, kar jim bo uspelo strest iz rokava: gripa, long covid, čustvene težave ... samo eksperimentalni zvarek, o katerega stranskih učinkih nismo vedeli nič, ne. Upam, da so vas res dobro plačali ... tiste ki ste pristali da svojo vlogo poskusnega zajčka. Aja, niso vas ... ste šli pa lahko v kafič in na morčija. Clown
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2022 at 10:19
Na Danskem korona že izenačena z gripo, da se spomnimo.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2022 at 08:40
Nemčija: tiskovna konferenca podatkovnega analitika Toma Lausena, 12. december 2022.


Lausen je predstavil podatke Nacionalnega združenja zdravnikov obveznega zdravstvenega zavarovanja (ki zastopa 72 milijonov zavarovancev v Nemčiji), ki kažejo, da je število nenadnih in nepričakovanih smrti v Nemčiji leta 2021 eksplodiralo. Kampanja cepljenja se je začela 27. decembra 2020. Preverite sami!
Podatki:
Posnetek:


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2022 at 13:50
Originally posted by Haderach Haderach wrote:

Točno tako. Ne bomo pozabili. Tudi naši naj odgovarjajo: Fafkič, Beowitch, Logar, Hojs, Poklukar, JJ, Kustec, Kacin ... vsi po spisku ... gamad človeška.

Itak nihče nikoli ne bo zares odgovorjal, a se mi zdi vseeno pomembno, da folk javno vsaj poziva k temu. Da vsaj vedo, da vemo.

Unega Dr. Rozmana, ki je sral po TV bi jst tud zaprl in vse te "strokovnjake", ki lažejo za interes farmacevtske agende. Medicinci in farmacevti so ravno tako del tega zločina, kot politika.

Celo leto 2020 je bil samo brezplačen oglas za "cepiva". Itak nam je bilo takoj jasno, da je cela agenda namenjena profitu farmacevtskih korporacij, če ne kar namernemu pobijanju folka.

In ni res, da "nIsO vEdELi" - vsi so točno vedeli zakaj se gre in vedeli so, da mi vemo, da lažejo, pa so še vseeno lagali, ker so pač kancerogeni element družbe. Zarad takih se dogajajo množični poboji in vojne. Fucking NPC order followers. Brezpogojno poslušni debili so najbolj nevarni del družbe.


Quote
Za skokovito porast nenadnih smrti bo pa krivo vse, kar jim bo uspelo strest iz rokava: gripa, long covid, čustvene težave ... samo eksperimentalni zvarek, o katerega stranskih učinkih nismo vedeli nič, ne. Upam, da so vas res dobro plačali ... tiste ki ste pristali da svojo vlogo poskusnega zajčka. Aja, niso vas ... ste šli pa lahko v kafič in na morčija. Clown



Ja naj sanjajo svoje pravljice, jst sm samo vesel, da se ni uresničil tisti črni scenarij, kjer bi cepljen folk začel masovno umirat in bi mediji obrnil zadevo tako, da bi reku, da folk umira od covida in da smo zato krivi tisti, ki smo zavrnili nasilno vbrizgavanje korporativne gnojnice.

Tisi, ki mu sede vbrizgavanje te greznice, naj si jo kar vbrizgava, dokler nas pustijo na miru. LOL

Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11724
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2022 at 17:37
Druga runda. Zgleda lahk kr prčakujemo 1x do 2x letno mal počakat za en tedn, ustavt procese. Če hodiš ven seveda in se družiš z ljudmi. Ali imaš otroke v vrtcu ali si na kakršnkoli drug način udeležen ali pa obsojen na soljudi.

Nč težkega za prežvet. Ti pa zresetira kar si s treningi pridelal, rabiš pol še 2 tedna preden se lahk zaženeš v tek in podobno. 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2022 at 18:04

Mene je tut dons zjutra začel trest, cel telo boli, brez glasu sem bil, po ene 2 tednih zmajskega krehanja, ko je šla ta teden že na boljše. Sedaj tudi komi gledam, poleg majice z dolgimi rokami mam gor še flis in trenirko, da me je nehal drmat. Test sicer pokazal negat., a je bilo komaj tekočine še notri, sem 2 skupaj dal, da sem sploh lahko zmešal... črtica se sicer komaj vidi, tko da pitaj boga al je + al -. Ker simptomi pa isti kot jeseni '20... pa ravno sredi full dela na šihtu. Eh, ni v mojih rokah.
Na šihtu smo sicer imeli kar nekaj bolnih v zadnjega 1-2 meseca.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2022 at 21:19
get well soon, poli..

zej je cajt za sezonske gripe, nimaš kej.. vsako zimo je.. pač, če te ulovi, se daš na minimum in predelaš.. sama vem, da sm vse svoje prehlade sama zakomplicirala, ker nism reagirala na prve znake in se mal ustavla.. če ne bi folk bolan hodu vse naokrog, bi blo manj tega, ampak je iluzorno upat, da bojo eni kdaj vidli dlje od svoje riti.. 

kar se tiče kovida .. sploh ne mislem več komentirat.. navodila so jasno prišla od zgoraj - in brez ozira na predznak vlade so prišla.. izvedba je pa malo nihala od karakterja vsakokratnih oblastnikov držav po svetu.. 

sm vesela, da se nisem uspela cepit.. me je poleglo zarad prehlada dvakrat, ko sem imela namen it na špikanje (zarad izmenjave, ki sem jo potem izvedla šele letos).. moje nezavedno je očitno pametnejše od mojih mentalnih kalkulacij..

se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2022 at 22:24
Ma, po navad niti nisem zbolel čez te zimske zadevšne, že zeeelo zelo dolg ne (če ne štejem 2020, ko naj bi bil kovid, testiral se nisem). Ampak mogoče je tole neka trebušna viroza, ker me tut ves čas zbada in špika po trebuhu, nč ne morem jest (kr je normalno pri vročini in raznih boleznih), še kuham in kreham spet. Zgleda bo kr en teden do 10 dni tole vzel. No ja, saj so "prazniki"...

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2022 at 10:08
Naredil danes še en test (prek mulca dobil nove teste v lekarni, šolarjem pripadajo), in hudič je pokazal, da sem +. 
Moja zdravnica pa na dopustu do konca leta... sedaj moram najti enega drugega zdravnika, da me napoti še na pooblaščeno testiranje, da dobim potrdilo.

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11724
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2022 at 11:13
No to je zdej ta dilema oz. zabloda... trenutno ni nobenih restrikcij ampak to se lahko spremeni. 
Nekako štekam zakaj je to faktor.. če si recimo zbolel 3 mesce nazaj greš dokaj brezskrbno lahko na avtobus z okuženo populacijo na dopustu in se ti dopust ne bo pokvaril. Podobno je verjento z boosterji, ki jih na nek način gledam kot kontrolirano okužbo.. ker, če si malo aktiven in med ljudmi lahko računaš, da boš to 1-2x letno čez dajal, pol si vbrizgaš booster, zboliš za 2 dni in potem z nekoliko nižjo stopnjo samozavesti, kot če bi zares zbolel.. greš lahko med okuženo populacijo. 

Zdej v odsotnosti ukrepov mi je prov vseeno za tist list papirja ali da je moja aktivna okužba dana na nek seznam. 
Domač test je bil negativen, moja je šla se testirat v kontejner in je bila pozitivna. Simptome sva mela iste, tko da ni potrebe da tam še meni kopljejo po rilcu. Za bolniško je vseeno, sej so še druge bolezni za katere te ne bodo testiral. 

Me pa skrbi da me to moje nesodelovanje v celotni procesiji zna udart če bodo spet ukrepi... ker se je moj števc brizg ustavil pri 2, druge prebolelosti pa tudi nisem javil..
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Dec.2022 at 12:46
Mah, sej po moje, da ne bo kartic ugodnosti. ;)

Jst se tut tkrt 2020 nism šu testirat, pa smo bli vsi trije doma bolni... niti še ni blo čist jasn kva in kako takrat, in če je res treba. Biu je sicr lih tist del mesca, ko bi moral bit v službi, pa sem naredu od doma kolkr sm lahko, pa ene 2x pršu popoldne, ko ni blo nikogar.
Tokrat sem si sam reku, da bi pa zdej meu tist kurčev paper, če bi mi kdaj v naslednih 6. mescih prou pršu... pa da sporočim sodelavkam, ok to sm jim že itak, sej je domači test dovolj, pa ena od njih je bla ravno prejšnjn tedn nazaj s prebolevnosti, lahka da sm lih od nje pobrau.

Pa srčno upam, da se ne bomo šli več vse te norije. Danska je pred časom izenačila korono z gripo, pr ns pa še vedno lahko "izterjaš" poškodbo pr delu zarad kovida (beri: 100% nadomestilo plače napram samo 80% bolniške), ta let sm jim meu že skor 20 čez. :D

Glede na to, da se zadnje cajte nč kej dost ne piše o koroni niti ne vem, ker "nov" sev naj bi bil zdej aktive, al je še star al je nek mutiran in kva praujo stručkoti. Ampak sej je verjetno bolš tko. Mn k vemo o tem bol je, če že ne vemo vsega, al ne?


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2022 at 08:56





Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23.Dec.2022 at 19:58
Če koga slučajno na cesti zvijejo klimatske spremembe :

AED defibrillators installed for the increase in "sudden cardiac arrest"


Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10933
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2022 at 19:33
Originally posted by Poli Poli wrote:

Tokrat sem si sam reku, da bi pa zdej meu tist kurčev paper, če bi mi kdaj v naslednih 6. mescih prou pršu...


Js sm imel 1x covid, junija letos, mi je pol home test pokazal da sm pozitiven. Nism pa prjavu zdravniku da imam covid - papirja nism hotel, iz principa, čeprou sm pomislu da mi bo loh koristu za koncerte in festivale po Evropi (ampak so itak preklicali to sranje omejevanja in ga ni več nazaj). Iz principa + ker se mi zdi totalno idiotsko: papir velja 6 mescev, recimo da v npr. 4. mescu spet dobim covid in pol se pravi loh "legalno" to širim naokrog, ker imam pač ta papir? Ma zabijm jim ta papir v šupak, ga do konca stlačim noter z marelo in jo pol še odprem.
FUCK THE WORLD
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2022 at 20:19
Itak, da je to glupo, še bolj pa "potrdilo o cepljenju" - z njim lahko neovirano širiš dalje okužbo, še spodbudo imaš za to. Debilno. Uno, ni se ti treba testirat, ampak če si cepljen ti nič ni treba, hkrati pa večina niti ne ve, da so zboleli, hkrati pa to veselje širijo dalje.

Ma saj bo...

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2023 at 16:25
wau.... :S



nekdo je zamešal čredni nagon za altruizem.... pa seveda mora bit ukrainska zastavica zraven.... Clap bravo!
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Jan.2023 at 16:54
Se še kdo spomni, kako so vsi od politikov, do "strokovnjakov" in seveda zločinskih medijev, javno 24-7 lagali, da cepljenje preprečuje širnjenje virusa?? Pa potem priznali, da ne vejo čist točno in zatem priznali, da cepljenje NE ustavi širjenja virusa.... LOL

Sedaj je jasno, da so lagali. Kdaj ta folk ne laže? Samo, da odprejo gobec, lažejo.

Se mi samo zdi, ali je Frogy naenkrat postal nezainteresiran za Dr. Campbella? LOL
 

Viral transmission not tested in Pfizer trials



lol je rekla cipa  : "we had to move at the speed of science" BAHAHAHAHAHA LOL

Zanimiva mi je ta preobrazba Dr. Campbela. Začel je kot čisti NPC mainstreamer, zdelo pa se je, da ga zanima resnica in je zvest znanstveni metodi. Če torej greš lepo, korak za korakom, po poti resnice & znanstvene metode in ne medijsko - političnih laži, te bo pot na koncu neizbežno pripeljala v teritorij teorij zarote. LOL

Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2023 at 09:12
Originally posted by Poli Poli wrote:

Itak, da je to glupo, še bolj pa "potrdilo o cepljenju" - z njim lahko neovirano širiš dalje okužbo, še spodbudo imaš za to. Debilno. Uno, ni se ti treba testirat, ampak če si cepljen ti nič ni treba, hkrati pa večina niti ne ve, da so zboleli, hkrati pa to veselje širijo dalje.

Ma saj bo...


ma zadeva je simpl.. če si bolan s simptomi, ostan doma in se pocajtaj.. v teh tednih sm vidla kup starsev, ki so vlekli zaslinjene krehajoče otroke vsepovsod naokoli, na busu je kašljanje kot ena športna disciplina.. če bi bli mi naštelani drgač, bi se tut s potrdili zadeve drgač izšle.. tko se pa skrivamo za birokracijo al/in za indiferenco do vseh razen sebe..
 
tut to huronsko testiranje ni rešitev.. itak ne kažejo testi vedno prav, večkrat dokazano.. 

če je res, da se imunost krepi z izpostavljenostjo okužbam, do neke mere pač, je očitno dobr tut mal riskirat.. in ob tem poskrbet za lastno imunost.. večina načinov je to zastonj.. in tut če kdaj zboliš, ni konc sveta..  izolacija in steriliziranje vsega sta pomoje čisto napačna rešitev..

v preteklih letih se je koncept prekuženosti zamenjal s precepljenostjo.. zelo me zanima, kako bi bio, če bi pač od štarta pustili, da covid naredi svoje.. pomoje bi blo pol manj škode.. psihološko je družbo zlo zjebala ta atmosfera panike in lock downov, zame je kolektivna psihološka travma tista prava pandemija..
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Jan.2023 at 12:44
Bolni otroc so pa itak ena stalnica, sploh v vrtcih... in pol se morš skor skregat s starši, da ga pridejo iskat oz., da ga ne sprejmeš. Za ene se pa tut npr. ve, da so bili pozitivni, a ker starši ne javijo... nimaš kaj, ga sprejmeš. Pol ti pa skor cel oddelek zboli, pa še kup zaposlenih. Za 2022 imam največ poškodb pri delu ravno iz naslova okužbe na delovnem mestu... se splača zgleda, ker je 100% nadomestilo v nasprotju z izolacijo ali običajno bolniško.


Me pa zanimivo sedaj spet grlo in kašelj matrata, pa danes sem se spet zbudil skoraj brez glasu. Potem, ko sem se nekaj časa na silo izkašljeval je bilo malenkost bolje, a še vedno imam počen glas. Pojma nimam s čim je sedaj to povezano... a s kašljem, ki sem ga imel že ene 2 tedna pred korono, spet nekaj novega... Ker slišim, da se kar nekaj folka sedaj pritožuje s temi kašlji, pa veliko gripe je bilo vmes, težko dihanje, bolečina v pljučih, kašelj...


Je pa zanimivo, da so bili froci v času kovida skoraj bp, tudi brez mokrih nosov in raznih bolezni. Jasno, ko so bili pa skoraj ves čas "izolirani". Ko je bilo pa spet vse odprto je pa udarilo še za nazaj.



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jan.2023 at 13:43


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Jan.2023 at 13:56
Back to Top
Stratego View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Sep.2021
Status: Offline
Points: 113
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stratego Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2023 at 09:05
Leto nazaj se je Down under odvijala mega drama, ko so Djokovića deportirali kot najhujšega kriminalca, ker ni bil cepljen.
Včeraj so v taisti državi objavili, da bodo lahko na turnirju AO igrali tudi okuženi igralci s COVID-om, če se bodo počutili dovolj dobro za igro. 
Kakšna nova spoznanja in napredek stroke glede bolezni v enem samem letu ... od tega, da so necepljeni največje zlo tega sveta do tega, da lahko okužen igraš tenis pet ur v najhujši vročini sredi poletja...
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Jan.2023 at 19:53
Originally posted by Stratego Stratego wrote:

Leto nazaj se je Down under odvijala mega drama, ko so Djokovića deportirali kot najhujšega kriminalca, ker ni bil cepljen.
Včeraj so v taisti državi objavili, da bodo lahko na turnirju AO igrali tudi okuženi igralci s COVID-om, če se bodo počutili dovolj dobro za igro. 
Kakšna nova spoznanja in napredek stroke glede bolezni v enem samem letu ... od tega, da so necepljeni največje zlo tega sveta do tega, da lahko okužen igraš tenis pet ur v najhujši vročini sredi poletja...


saj ne da bi primerjal ali tekmoval v absurdnosti... ampak... žal to ni nič boljše kot naša ureditev, da so avtopralnico ali restavracije lahko obiskali samo podjetniki. no, saj je primerov kar veliko. Confused
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2023 at 09:28
Tudi mainstream mediji si kmalu ne bodo mogli zatiskati oči nad prekomernimi smrtmi letos ...
https://www.bbc.com/news/health-64209221 Excess deaths in 2022 among worst in 50 years

seveda ... ni dokazov, da bi bilo za to krivo cepivo. Najbrž globalno segrevanje. I fuc***g love science.


Edited by Haderach - 11.Jan.2023 at 09:29
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2023 at 12:14
To zadevo sem opažal 10 in več let nazaj v debati Zeitgeist s temi braindead zombiji. Ta folk nima sposobnosti prepoznavanja vzorcev a.k.a. "PATTERN RECOGNITION". Ne vem, a je ta folk že rojen tolk brez želje po avtonomnem razmišljanju, ali samo podležejo možganskemu pravnju skozi precese šolanja, socializacije in hipnozo masovnih medijev.
Oni so navajeni, da jim nekdo drug pokaže kaj je vzorec in kaj ne, vse ostalo je za njih nepomemben kaos / entropija.

Se pravi v praksi to pomeni, da lahko vsak 3 prebivalec tvoje okolice pade dol in umre brez razloga iz nič, pa ne bodo v tem prepoznali nobenega vzroca na podlagi lastnega razmišljanja, ampak jim bo neka avtoriteta povedala, kaj se dogaja. Če jim bodo rekli, da umirajo zaradi klimatskih sprememb, bodo vrjeli. Ta folk ne vrjame razumi ali argumentom, ampak vrjamejo družbeni moči, statusu in avtoriteti.

Noben dokaz, noben podatek, nobena statistika in nobene številke ne pomagajo temu folku, ker delujejo povsem iracionalno na podlagi religije, ki časti družbeni status, družbeno moč in v bistvu državo menja za boga.
Država je vsemogočno bitje, ki lahko ustavi virus, lahko nadzoruje epidemije, lahko usmerja gospodarstvo in seveda lahko z zadostno količino pobranega davka spreminja tudi klimo [Klimatski kult in klimatske spremembe pa te fore...]. Mism saj maš v vzporedni temi Frogija, ki razlaga, da če zdej sam še malo dvignemo davke in dodamo še malo več birokracije, potem bodo v Sloveniji magično pognala stanovanja, kljub temu, da zdej 30 let niso in se je birokracija vedno samo bohotila in so šli davki vedno samo gor. Ta folk je iracionalen.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2023 at 13:50
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Jan.2023 at 16:48
Mata res, vsi moji kolegi in znanci, ki so precepljeni z mano vred kolapsamo in umiramo. Nonstop. Rekord drži eden, ki se je en dan stegnil 4-krat. Pravzaprav ne čutim več leve roke. AAAAARGH! Dead

Edited by devlin - 11.Jan.2023 at 18:19
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2023 at 08:12
Prekomerna umrljivost v Nemčiji 2022

Po podatkih zveznega urada je leta 2022 umrlo 35.000 ljudi več kot v prejšnjih letih.
19-odstotna presežna umrljivost v decembru 2022‼️
Podatki zveznega statističnega urada z dne 10. januar (https://www.destatis.de/DE/Presse/Pressemitteilungen/2023/01/PD22_012_126.html)

Če je bila najbolj smrtonosna pandemija v zadnjih stoletjih premagana leta 2022 po vsesplošnem injiciranju 100% safe + 100% effective substanc, zakaj je prav leta 2022 umrlo največ ljudi?

Odgovor ima:
KLINIKA ZA NENADNE BOLEZNI😄
KAUFAMAN INSTITUTE FOR COINCIDENCE ima rešitev za vaše probleme. 
Vedo, da je ta bolezen trenutno vodilni vzrok smrti.
Vzrokov ne iščejo, zdravijo samo simptome. Ne sprašujejo, če ste jemali tablete ali bili cepljeni. Vzroke prepuščajo teoretikom zarot. Sicer pa vedo, kaj je bil vzrok. Po navadi je to srce, tako kot je priporočil CDC. Zdravijo miokarditis, krvne strdke, aritmijo, kap, težave z dihanjem....
Vsekakor ni bilo injiciranje tisto, ki vam je povzročilo bolezen. To vam bodo znanstveno dokazali.
BECAUSE COINCIDENCES HAPPEN, PRETTY MUCH ALL THE TIME 😞


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2023 at 11:22


Catastrophic Rise In Heart Attacks, What Could It Be?



hmmm.... CLIMATE CHANGE? LOL

Poleg Klimatskih sprememb pa še :

Originally posted by Sun Sun wrote:


Urgent warning to gardeners as soil ‘increases risk of killer heart disease’


Experts found that pollutants in the soil could have a 'detrimental effect on the cardiovascular system' - leading to an increased risk of heart disease.




Originally posted by Healthline Healthline wrote:


What You Should Know About Heart Attacks from Shoveling Snow




Originally posted by Medical News Today Medical News Today wrote:


What is the link between cold weather and heart attacks?




Originally posted by mirror mirror wrote:

TV doctor says 'devastating' energy price hike may cause heart attacks and even strokes 


Dr Amir appeared on ITV's Lorraine this morning to discuss the health issues the energy price hike could cause, as he offered his advice and support to ITV viewers who might be struggling

Quote

The unusual occurrence which could be an early warning sign of your risk




Originally posted by Healthline Healthline wrote:


Originally posted by New York Post New York Post wrote:



Falling asleep with the TV on could bring early death: study




Originally posted by Express Express wrote:


Heart disease breakthrough as new class of ‘super reactive’ chemicals found in atmosphere




Originally posted by New.Scientist New.Scientist wrote:



Quote

Woman 'has heart attack' after rushing for new gate amid horrific delays at airport



Quote

“Redlining” Linked to an Increased Risk of Heart Disease




pa rasizem seveda! LOL


Quote

Artificial Sweeteners Behind Spike in Sudden Deaths, Heart Attacks, ‘Experts’ Claim




LOL

Quote

Myocarditis after Covid vaccination: Research on possible long-term risks underway

Both Pfizer and Moderna are launching clinical trials to track health issues — if any — in the years following a diagnosis of vaccine-associated heart problems in teens and young adults.



PFIZER RAZISKUJE! LOL To je spet uno, k bi bil Metod Trobec detektiv in bi raziskoval, kdo je moril naokol.... LOL

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Jan.2023 at 11:24
Worry not tho' - Moderna got you covered! LOL

Moderna CEO Stéphane Bancel Announces New mRNA Shot to Treat Heart Muscle After a Heart Attack



Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20.Jan.2023 at 14:49
Poslušat!!! Kaj se dogaja v ozadju ... zelo pomembno! 


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Jan.2023 at 20:56
Intervju z Dr. John Campbell



Dr. John Campbell trdi, da če bi vedel to, kar ve danes, se nikakor ne bi cepil.

Kar nekaj takihle primerkov se je dodobra streznilo glede farmacevtske industrije in splošne segnitosti sistema - od akademije, medijev, "znanosti", medicine, "strokovnjakov", do politikov in ostalih izrodkov človeštva, ki so 2 leti pumpali korporativno propagando za korporativni izdelek in ga hoteli na vso silo vsiliti tistim, ki smo ga zavračali.

Moram še čestitat vsem vaxerjem, da ste tako epsko popušili! Clap


p.s. in Frogy naenkrat nikoli več ni objavil nobenega linka Dr. John Campbell-a LOL

 


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Jan.2023 at 14:07
Pfizer Exposed For Exploring "Mutating" COVID-19 Virus For New Vaccines Via 'Directed Evolution'


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2023 at 16:11
Originally posted by Heml Heml wrote:

Pfizer Exposed For Exploring "Mutating" COVID-19 Virus For New Vaccines Via 'Directed Evolution'




In Youtube je že izbrisal dokazni material proti korporaciji Pfizer. LOL  LOL
 

Youtube Pulls Down Veritas Video As Pfizer Admits They Mutate Covid



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jan.2023 at 18:02
Stvar se še vedno sicer nahaja na Twatterju :


LOL



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31.Jan.2023 at 11:13
Vojaška enota v Britaniji skrbela za izvajanje cenzure in zaščito korporativnih interesov.
Delali so dosjeje oseb, ki so nasprotovali mainstream naravtivom.

77th Brigade in the pandemic



Skratka folk plačuje davke zato, da potem vojaška enota sedi na netu in skrbi, da kroporativna propaganda teče neovirano in vsakogar, ki bi jih izzval z utemeljenimi argumenti pobrišejo. LOL

Tole je lep dokaz, da živimo v fašizmu. Fašizem = ko izgine meja med korporacijo in državo. Z lahkoto lahko zaključimo, da korporacije upravljajo z državami.

Ne morm, da mi ne bi šlo na smeh, k gledam tega ata, kolk zgrožen in šokiran je, k je na stara leta dojel, v kakšnem fašizmu živi. LOL Vseeno pa vsa čast za voljo. Nekateri bodo celo življenje preživeli v lažeh.

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04.Feb.2023 at 16:20
hm...


Originally posted by NIH NIH wrote:



Evidence for a connection between coronavirus disease-19 and exposure to radiofrequency radiation from wireless communications including 5G




@ this rate reptilians are next. Vse ostalo se je uresničilo. Teorije zarot so dejansko spoilerji.

Ta "prelepi" shizofreni svet klovnov. Na enem nivoju ti mediji, akademija in njihovi trolli na netu vsiljujejo nekaj, na drugem višjem nivoju pa točno te stvari, ki jih prej omenjeni zanikajo, raziskujejo.... LOL
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18.Feb.2023 at 16:27
Kolk mi gre na kurac folk, ki pod pretvezo znanosti v bistvu takole kanalizra lastne frustracije in sovraštvo do sveta :



Tvoj degeneriran nihilistični "worldview" nima nobene veze z znanostjo. Znanost je v bistvu metoda za približevanje objektivni resnici, ne pa religija & filozofija za izživljanje tvojih depresivnih nagnenj.... In ta folk je pol hodu okol pa vsiljeval "cepiva" LOL

LOL


Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01.Mar.2023 at 21:17
menda se pripravlja za 17. 3. v ljubljani demonstracija za izstop slovenije iz who.. po mojem malo možnosti za kakršenkoli uspeh, ampak zanimiv odločen izraz določenega dela družbe, ki v who vidi kot master of puppets.. meni osebno zelo smrdi farmakologizacija družbe, nad katero s svojimi vedno novimi spiski bolezni bdi tudi who.. 
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Mar.2023 at 07:22
Glede na vse napovedane demonstracije v zadnjem času in kdo vleče niti zadaj, me prav zanima, če nima tudi tule kalimero svojih papkov zadaj. :D


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Mar.2023 at 13:03
koikor vem so za tem predvsem mastnak, komat in grzan.. ti nimajo prav dobrega odnosa z albanijem😁
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Mar.2023 at 09:40
Nova, posodobljena študija ... maske (navadne in N95) so bile brez učinka!


Prosim sedaj še za poglobljeno študijo o škodljivosti teh nagobčnikov. Pa za opravičilo in kazenski pregon vseh, ki so nam ta jajca vsiljevali.


Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Mar.2023 at 11:38
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2023 at 13:32











































> follow the science - but don't ever question it!

Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Apr.2023 at 15:20
Jaz sem na svoji koži, kožah prijateljev in znancev (vsi smo še živi in brez posledic) videl, da cepiva so učinkovita, prav tako pa tudi vem za primer prijateljičinega kolega, ki je fasal dolgi kovid in se poslovil od glasbene kariere, ker več ne more sinhronizirati rok in prstov. 

Btw, je že kdo prebral?



Edited by devlin - 05.Apr.2023 at 18:44
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Online
Points: 11724
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2023 at 10:16
@devlin, dobro zate in za tvoje prijatelje in nek visok procent ljudi, ki se jim je tako izšlo. Vendar te izkušnje niti malo ne izničijo zgodb ljudi, ki jih pa zarad tega istega cepiva ni več. Na taki skali, kot smo zagnali ta eksperiment in stopnjo prisile, ki je prišla zraven (in stopnjo zanikanja uporabe prisile.. saj zares nikogar nismo vezali na stol in ga cepili.. samo prepovedali smo jim premike, udeleževanja v katerikoli dejavnosti, ki ni obisk štrcune, onemogočali delo etc..) se ta frakcija procenta ali promila kaže v sto tisočih poškodovancih. In verjetno tu ne gre za presek množic, da bi te isti ljudje ob stiku z virusom potegnili takratko. 

Spomnimo na primer Katje in tiste soproge diplomata.

A ni dost, da vsaj mal to sigurnost zmehčas v realnosti primernejše stanje? 
Js si težko nrdim filter "ampak meni in mojim kolegom ni blo pa nič!" čez oči, ko prebiram tisoče komentarjev poškodovancev ali sorodnikov poškodovancev na kkšnih kanalih, ki so kritično do situacije. 
Recimo komentarji pod katerokoli objavo na kanalu Johna Campbella

Se mi zdi vsaj nevljudno preplastit izkušnje teh ljudi z tvojo ali mojo izkušnjo. Na nek način trpečim poveš, da so še nori zravn, ker se jim to dogaja.
Back to Top
Haderach View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 26.Mar.2008
Status: Offline
Points: 353
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Haderach Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2023 at 10:51
+ o dolgoročnih stranskih učinkih teh eksperimentalnih preparatov genske terapije še vedno ne vemo nič. Ti se kažejo sedaj in se bodo tudi v prihodnjih letih oz. celo DESETLETJIH. Ali celo v nasednjih generacijah (porast neplodnosti?).
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8486
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Apr.2023 at 15:24
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

@devlin, dobro zate in za tvoje prijatelje in nek visok procent ljudi, ki se jim je tako izšlo. Vendar te izkušnje niti malo ne izničijo zgodb ljudi, ki jih pa zarad tega istega cepiva ni več. Na taki skali, kot smo zagnali ta eksperiment in stopnjo prisile, ki je prišla zraven (in stopnjo zanikanja uporabe prisile.. saj zares nikogar nismo vezali na stol in ga cepili.. samo prepovedali smo jim premike, udeleževanja v katerikoli dejavnosti, ki ni obisk štrcune, onemogočali delo etc..) se ta frakcija procenta ali promila kaže v sto tisočih poškodovancih. In verjetno tu ne gre za presek množic, da bi te isti ljudje ob stiku z virusom potegnili takratko. 

Spomnimo na primer Katje in tiste soproge diplomata.

A ni dost, da vsaj mal to sigurnost zmehčas v realnosti primernejše stanje? 
Js si težko nrdim filter "ampak meni in mojim kolegom ni blo pa nič!" čez oči, ko prebiram tisoče komentarjev poškodovancev ali sorodnikov poškodovancev na kkšnih kanalih, ki so kritično do situacije. 
Recimo komentarji pod katerokoli objavo na kanalu Johna Campbella

Se mi zdi vsaj nevljudno preplastit izkušnje teh ljudi z tvojo ali mojo izkušnjo. Na nek način trpečim poveš, da so še nori zravn, ker se jim to dogaja.

Lej jaz svoje izkušnje zapisujem sem predvsem zato, ker tudi tu stvar ni črno bela. Mene bi tudi komot nategnili, da je vse skupaj navadna gripa, če ne bi bilo one štorije s prijateljičinim kolegom, na Weekend of solace sem spoznal eno Nizozemko, ki je tudi trpela posledice dolgega kovida, poznam eno ki dela na Žalah in je povedala neke nenormalne cifre mrtvih, ki so jih vozili, da so morali vse garaže spremeniti v hladilnice, čeprav so to bili večinoma starejši....

Priznam da sem se prvič špiknil čisto iz taktiziranja, da sem šel na dopust, po booster pa sem šel že z jasnim namenom, ker mi ni bilo do tega, da bi končal kot zgornja primera.

Imam pa občutek, da se sliši več ali manj samo en glas spektra. Meni je sicer čisto jasno, da je janssen bolj ena brozga kot cepivo, da so bile tudi smrti, imaš pa na drugi strani tudi folk, ki se je v imenu drugih pičil več desetkrat, pobral keš, ki ga je za to zahteval, in haral okoli. S tem da so to ljudje, ki so nujno rabili denar in imeli verjetno oslabljen imunski sistem - narkomani ipd.
Imam tudi občutek, da je lahko marsikaj zapretiravano, sploh pri najglasnejših skeptikih. Internet prenese vse. Imaš gor keke ljudi ki pravijo da jih je odnesel fucking leteči krožnik in ko govorice dosežejo kritično maso, za sabo potegnejo druge, ki se jim zdi fajn ponavljati. Folk se je nažiral z ivermicitinom ffs.

Prisila mene kot težkega introverta ni posebno prizadela (edino kot vsak drugi sem pogrešal koncerte), maske so se mi zdele neučinkovite, ampak če je to dajalo folku nekaj občutka varnosti sem pač nosil brez problema, kadar sem res moral, čeprav sem kot očalar pozimi ekstra občutil posledice v smislu rosenja šip etc. Poleg tega ne smemo pozabiti, da je bila v sedlu vlada, ki je prav sladostrastno pipsala, špricala in tolkla folk. Saj prisila bi bila prisotna, tudi če bi bile take razmere zdaj, ampak morda policaji le ne bi tako z veseljem in s takimi ukazi vihteli pendrekov in maltretirali ljudi. 

Jaz na vse skupaj malo gledam kot na eno veliko vajo, kaj bi bilo, če bi vsekalo zares, kar slej kot prej bo. Lahko bi že ta virus zmutiral, a so se k sreči večinoma mutacije izkazale za šibkejše.

Haderach, da od špike rataš neploden, kje, kdaj in kam grem lahko po to, sign me the fuck up!!! Thumbs Up

Če se bom sam zgrudil in umrl se bom zaradi pritiska in nezdravega življenjskega sloga prej kot od cepiva methinks. Pač če bi bil kdo drug bi rekel fino, rešil sem se prison planeta LOL

Mislim da je kar nekaj folka, ki se ni pazil ostalo brez babic in dedkov. Pa še česa.

Ne pravim da je kdorkoli nor, ampak fajn je slišati obe strani zgodbe ne samo ponavljanje enih in istih tega, kar so se naučili iz memov.


Edited by devlin - 06.Apr.2023 at 16:06
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 16171819>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,453 seconds.