Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Ostalo > Chickfight
  New Posts New Posts RSS Feed - Odšpikajmo kovid itd.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Odšpikajmo kovid itd.

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 19>
Author
Message
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 10:01
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Quote
Katera dokazila so veljavna? 
Tista na katerih je vaša identiteta in datum testiranja oziroma cepljenja. Torej, digitalno potrdilo ali cepilni kartonček sta veljavna, medtem ko sms, ki ga dobimo po opravljenem testiranju ni.

:D A zdej nej si grem pa kr pametn telefon kupt, dam loh bencin pumpu LOL ... yeah right...
Ni treba, QR kodo si lahko natisneš na list, cepilni kartonček pa je v papirni obliki (vsaj upam, da je še vedno Wacko). Wink LOL
Al se bodo pa našli junaki in pomagali drugim, rezervne kangle itd. Kam smo prišli. LOL Po moje se tole z bencinom ne bo obneslo. Sicer pa... če bi vsi štrajkal z ne tankanjem bencina bi se država hit streznila (sej ne, da bi se to lahko realno zgodil, ampak po denarnici usekat jih boli).

Sicer imam pa tudi jaz +15 let staro Nokio, še vedno dela kot Švicar, prva baterija. Thumbs Up



Edited by Poli - 14.Sep.2021 at 10:04
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 10:44
Napovedal sem, da bodo letos jeseni spet vse zaprli in rekli, da smo za zaprianje krivi tisti, ki zavračamo vsiljevanje korporativnih farmacevtskih produktov in evo :

Quote

Milan Krek: Mi postajamo talci necepljenih ljudi


Moramo se vprašati: 'Danska bo imela vse odprto, mi smo pa zaprti. Kaj je z nami narobe?'




Slovenija je očitno bolj osveščena, kot jebeni zombiji iz Skandinavije. To, da se pri nas tolko folka noče cepit, nam je lahko samo v ponos in ne sramoto.
Spomnimo se migracij. Tu je bilo na začetku nekih 90% folka proti vsiljenim islamskim migracijam, med tem, ko so Skandinavci na veliko uvažali Islam.

Na Danskem so otroške poroke legalne.

Ja pa zanimivo. Tisti, ki so imeli toliko za povedat o "nacistih", so si šli prvi zabit v žilo od oblasti vsiljen farmacevtski produkt in podpirajo omejevanje gibanja in totalno diskriminacijo. To je isti folk, ki bi 1941 sodeloval z nacističnimi oblastmi tukaj in oni modrujejo, kdo je "naci" LOL LOL


In seveda - tisti, ki podpirajo vsiljevanje migracij in islam, so si šli prvi v žilo zabit vsiljen korporativni farmacevtski produkt. Obv.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 19:48
A gre kdo protestirat jutar? Big smile Nas je že 4. Pa še 3 bodo v Lj.

Ne vem zakaj mam filing, da nas bo na koncu vseh skup celih 17 do 32 tam, ampak vseeno no.

2012 je blo 10000 Štajercev na cesti zaradi jebenih radarjev.

Zdej nam hočejo pa farmacevtsko gnojnico na silo v žile zlivat. Več kot očitno so popušili. 50% folka se ni hotelo cepit in sedaj hočejo s takimi primitivnimi forami izsilit svoje, da folk na šihtih izsiljujejo, delodajalcem otežujejo zadeve, PCT na benzah, PCT ne vem še kje. To se ne bo nikol končalo.

Najprej so rekli 2 tedna, da se ne zafilajo bolnice. Nihče ni nasprotoval. Pol so hotel maske povsod, se nismo upiral. Pol so rekli cepivo in je folk mislu, če se cepi, da bo mir, zdej razpravljajo o "boosterju" na vsakih 5 mesecev. V Avstraliji vlada preiskuša aplikacijo, ki bo nadzirala tvoje gibanje in če boš šou več, k nekih 5km od doma bo kazen. Nism šur a so sprejel al ne, samo če se ne bomo uprli, bo prej al slej vse to in še kej zraven.

A to se vam zdi normalno? Kolk "booster" shotov si boste pa dal v žilo, preden vam bo potegnl, da to ni normalno? 4,5,6,7 ? A mislite, da vam bo telo kar v nedogled prenašalo vnašanje te farmacevtske svinjarije v sistem?
Back to Top
Banshee View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Novo mesto
Status: Online
Points: 603
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Banshee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 20:09
Ne, prfuknjeno je. Jaz grem na protest v Ljubljano. Sicer ne verjamem v nek hud preobrat, saj se mi nekako dozdeva, da mirni protesti nimajo nobenega haska. Kar spomnite se tistega masovnega protesta 27.4. 20.000 folka (ali še več), vlada pa nič, kot da se ni nič zgodilo. Ampak grem, ker imam še vedno upanje in situacija je zame vedno bolj nevzdržna.

Dobra novica je mogoče ta, da EMA preverja nekaj različnih zdravil za kovid. Ko bodo potrjena, nas ne bodo mogli več jebat s cepivi. Nekaj se čisto neuradno govori (ne trdim, da je res, je pa upanje), da je datum potrditve zdravil 20.10.2021 in da vlada zato tako pritiska na nas, ker je pač to nek končni rok.

Institut Pasteur je ugotovil, da ivermectin pomaga živalim pri respiratornih vnetjih in ga predlagajo kot zdravilo za lajšanje simptomov kovida. https://research.pasteur.fr/en/news/ivermectin-treatment-offers-protection-from-covid-19-symptoms-in-animal-model/
Saj vem, da je bilo že veliko o tem napisanega, ampak se mi zdi, da je večina člankov raziskav bilo diskreditiranih. Tale je po moje legit, ne vem.


Edited by Banshee - 14.Sep.2021 at 20:11
Rockers of the underground, black and heavy is our sound! (Running Wild)
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 21:23
Originally posted by Banshee Banshee wrote:

Institut Pasteur je ugotovil, da ivermectin pomaga živalim pri respiratornih vnetjih in ga predlagajo kot zdravilo za lajšanje simptomov kovida. https://research.pasteur.fr/en/news/ivermectin-treatment-offers-protection-from-covid-19-symptoms-in-animal-model/
Saj vem, da je bilo že veliko o tem napisanega, ampak se mi zdi, da je večina člankov raziskav bilo diskreditiranih. Tale je po moje legit, ne vem.
Legit in splošno znano dejstvo je tudi, da so cepiva za farmacevtsko industrijo pljunek v morju napram zdravil, ki so običajno dražja, njihova uporaba trajnejša in invazivnejša. Kdo je potem tu idiot?

Farmacevtska industrija živi zelo dobro in obrača milijarde. Glede tega tu med nami ni nobenega dvoma.
Vendar se moramo v izogib širjenja nekaterih gostilniških mitov in polresnic zavedati, da so cepiva slepo črevo farmacevtske industrije. Da mnoge farmacevtske družbe opuščajo raziskave cepiv (kjer najbrž ni potrebno razlagati, zakaj je to slabo), ker so dobički od cepiv ob milijardah zmečenih v raziskave neprimerno manjši napram dobičku od zdravil.

Zdravila so občajno dražja, njihova uporaba pa dolgotrajnejša. Najbolj tipičen primer je Ivermectin, ki nam ga poznavalsko servirajo recimo temu alternative news kavč infektologi kot čudežno zdravilo proti Covidu, ki pa nam ga farmacija ne da bojda zato, ker raje tako veliko služijo s cepivi. 
Škatlica Ivermectina (20 tablet) na zahodu stane cca $70 - $80, doza AZ cepiva stane v EU 1,78 evra. Da niti ne omenjam samih stroškov zdravljenja. Boh ne daj, da bi kdo kdaj odprl kakšen Lancet ipd ... si vzel čas, prebral kakšen strokoven članek, white paper, dejanske raziskave ... važno da clickbait bloge, memeje in podobne oslarije za slaboumno rajo predstavljamo naokoli kot gola dejstva.

Za boljše razumevanje delim nekaj različnih virov:

Quote A popular myth is that vaccines are simply a way for pharmaceutical companies to make money. That is false. Vaccines are not huge profit-makers for pharmaceutical companies. In fact, these companies make their profits by selling drugs that treat diseases. For example, sales of the Sovaldi drug for Hepatitis C--just one treatment by one pharmaceutical company for one disease sold almost entirely in the United States-- exceeded more than $10 billion in one year.

In comparison, the global total sales of all vaccines--for adults and children by all pharmaceutical companies that produce vaccines--was just $24 billion in one year. The $24 billion vaccine market seems large but represents only 2% to 3% of a trillion-dollar, worldwide pharmaceutical industry.

Another point of comparison is the global alternative medicine market. That market, which includes homeopathic remedies and various supplements, powders, and teas, is a $34 billion industry, even though only one-third of the treatments have been tested.

If pharmaceutical companies merely wanted to increase their profit margins, they would stop manufacturing vaccines and focus only on developing and selling drugs and alternative medicines.

Quote Vaccines are typically not the most profitable products in the Big Pharma catalog, especially compared to drugs used to treat chronic conditions.

Quote "Historically vaccines were produced at a relatively low price and sold with a low profit margin. They were add-ons to other products--mostly drugs--that pharmaceutical manufacturers were producing," explains Neal Halsey, professor of pediatric infectious diseases and international health at Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. "The people working in vaccines described themselves as the stepchild of others, and they had to fight hard for the resources to develop new vaccines."


Quote In the U.S., Merck is the only company licensed to offer the measles vaccine. In their recent 2014 earnings report, they reported that sales of ProdQuad (a vaccine for measles, mumps, rubella, and varicella), MMR II (for measles, mumps, rubella), and Varivax (a chicken pox vaccine) together came in at $1.4 billion, a fraction of the company's $42.2 billion in global sales. Their top selling vaccine is Gardasil, an HPV vaccine, which brings in $1.7 billion in sales.

Tole je cena, ki jo je EU plačala za aktualna cepiva:

AstraZeneca: 1,78 evra
Johnson & Johnson: 8,50 dolarja ali 6,94 evra
Sanofi/GSK: 7,56 evra
BioNTech/Pfizer: 12 evrov
CureVac: 10 evrov
Moderna: 14,69 evra

Eni so si lepo napolnili žepe s temi cepivi ampak za primerjavo, najdražje zdravilo, ki je na voljo v Sloveniji stane 320.000 eur (ki pa ga ne krije zavarovalnica), cena bioloških zravil (za napr. Crohnovo bolezen, bolezni raka...), ki jih pri nas krije zavarovalnica stanejo med 2.000 do 5.000 na odmerek. Nekatera tudi več. Pacient prejme več odmerkov na leto. 
Cene najcenejših zdravil za lajšanje simptomov bolezni, kot so Lekadol, Nalgesin, Daleron, ipd... ki so najbrž v vsakem gospodinjstvu na svetu, se vrtijo tam od 5 do 9 eur na škatlico.
Strošek zdravljenja Covid bolnika gre tudi v deset tisoče evrov. 
Jaz moram brati gostilniške izbljuvke FB kavč infektologov, ki navijajo za zdravila (saj veš, da zdravila ne preprečujejo bolezni ampak ena manj, druga bolj uspešno, večina pa invazivno, gasijo, ko bolezen že pride?) katerih razumevanje cepiv ne seže dlje od facebook postov in random gostilnikih memov.

Pred nedavnim sem bral članek, no več njih (en je bil z večimi citiranimi viri objavljen na slo-techu), da večina anti-vax člankov izvira, jih podpihuje in v ozadju financira del farmacevtske industije, ki z zdravili obrača milijarde napram katerim je zaslužek s cepivi drobiž ... ampak ne, vi bi zdravila, čudežna zdravila, ki vas bodo kot s čarobno palčko odrešila vseh tegnob in težav ...

*ob tem naj omenim, da se tudi sam zavedam, da živimo v enih sila čudnih časih, kjer med nami ne bo zmagovalca. Kakorkoli obrnemo, covid-19, cepiva, zdravila, izguba osebnih svoboščin ... v tem sranju smo skupaj bolj kot si kdaj mislimo, vprašanje je zgolj, kateri hudič, kateri prišepetalec človeku v neki dani življenski situaciji bolj ustreza.

Sam se zavedam, da nimam odgovorov na vse. Daleč od tega, in trudim o tem debatirati čim manj. Ker se zavedam, da že prepričanih, zlasti ob vseh klovnarijah naših odločevalcev, ne bo nihče prepričal drugače. Tako pač je v naši naravi.
Me pa vseeno tu pa tam zmoti navajanje takšnih ali drugačnih "gostilniških" resnic, polresnic ipd ... Tudi v tej temi. Pa grem večinoma vseeno mimo, ker zakaj? Da se bom z nekom hakljal 24/7 v tristo postih, ki bodo čez en teden, mesec, leto ... povsem irelevatni. Da bom izšel iz debate v lastnih očeh neke vrste virtualni zmagovalec? 
Ne potrebujem tega. Vsaj ne več tako, kot ko sem bil mlajši. Vem pa, da je navijanje za zdravila napram cepivom zgolj še ena vrsta zablod ... pa naj bode. 

Glede tistega jutri pa, sam ne bom mogel iti, do pregleda te teme nisem vedel, da greste na ulico, medtem ko popoldan delam, pa tudi resnično sem že utrujen od vsega tega. Pri nas v zavodu je norišnica ... Upam pa vseeno, da boste vsaj malo slišani. Ker tudi če oblastniki ne klonejo je prav, da se gre ven in na miren, nenasilen način pove, kaj si ljudje mislite o vsej zadevi. In s tistimi drugimi ljudmi ob petkih ni nič drugače - pa četudi se tule s strani nekaterih nanje gleda zviška. Mja, lahko je soditi, dokler sam ne padeš v neko kvoto ...


Edited by Speadge - 16.Sep.2021 at 12:08
P l a c e h o l d e r
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 21:25
Ta študija, objavljena v EMBO Mol. Med., je bila narejena na hrčkih in ne moreš z nobeno gotovostjo te učinkovitosti ekstrapolirati na ljudi. Vse ustrezno narejene in vodene klinične študije (torej na ljudeh) so pokazale, da je ivermektin neučinkovit pri zdravljenju/lajšanju simptomov COVID.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 22:24
Kakor je meni poznano, cepivo ne deluje za delta verzijo in če sem prav ujel je zdele večinoma samo še delta povsod.

Menda ti je Speadge poznano, da sta Joe Biden in Dr. Fauci razpravljala o tem, da bi se blo potrebno cepit na vsakih 5 mesecev. Se boste hodili cepit na vsakih 5 mesecev? Koliko let mislite to počet?

Kaj je z vsemi negativnimi efekti? Zakaj cenzura in prikrivanje? Zakaj se ne govori o žrtvah cepljenja? Zakaj mediji ignorirajo žrtve?
Včeri sm nalimal izpoved ženske, ki je izgubila sestro po prvem odmerku? Vsi lažejo? Danes sm na fb bral izpoved ženske, ki je po drugem odmerku izgubila očeta? Tudi ona laže? Jimmy Dore je reku, da je mel vnetje možganov? Tudi on laže? Skoraj kogarkoli poznam, trdi, da se je po cepljenju par dni ful slabo počutil. Eni so imeli glavobol po cel teden.

Unih 2 zdravil ne poznam, mi je pa sumljivo kakšna propaganda leti iz medijev. Po navadi, ko se dogajajo takšne propagandne packarije, je nekaj zadaj. Jaz ne vrjamem medijem, politiki še manj pa korporacijam. Sodeč po Speagejevm postu, se očitno korporacije žrtvujejo za naše dobro in se odpovedujejo profitom in politika in mediji nam želijo s cepivi samo dobro.... LOL in jst sm se včeri rodil....

Kar se mene tiče je več kot očitno, da se tu ne gre za zdravje, ampak vlade držav hočejo izolirat, izločit in obubožat neposlušni del prebivalstva.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 22:44
Še vedno čakam, da bo kdo komentiral :

KAJ JE TOLE?

Quote

Event 201

The Johns Hopkins Center for Health Security in partnership with the World Economic Forum and the Bill and Melinda Gates Foundation hosted Event 201, a high-level pandemic exercise on October 18, 2019, in New York, NY. The exercise illustrated areas where public/private partnerships will be necessary during the response to a severe pandemic in order to diminish large-scale economic and societal consequences.



Kaj je to?

Teorija zarote?
Naključje?

Anyone? LOL

A to, ko je izbruhnil Covid, nas ubogi Gates ni hotel takoj vznemirjat in so s prijatelji filantropi naredil eno simulacijo, da bi laže dojel, kako rešit svet pred grozno pogubo matere narave? Big smile
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 22:56
Speadge, glede na to, da ti je področje mal bližje, se mi zdi škoda, da nisi prej bolj sodeloval v debati, mogoče bi pa kakšnemu so-forumašu mal pomagal pri iskanju odgovorov v negotovi situaciji. Noben od nas, ki smo sodeloval v debati, ni znanstvenik - valjda smo si delili tud očitno propagando, ki se nagiba v določeno smer oz. vire, ki so (resnični al pa neresnični) ampak predstavljeni na mal bolj poljuden način. Ostali forumaši (ki ste bral to temo in zgleda, da (podobno kot Speadge) zavijal z očmi nad našim izmenjavami oz. dejstvom, da smo se bli pripravljeni izpostavt v tej javni debati o nenavadni zdravsteni krizi) ste, kar se mene tiče, še zmerej dobrodošli s svojimi prispevki. 


Originally posted by Heml Heml wrote:


Quote

Mi: Milan Krek postaja talec verige restavracij s hitro prehrano 




Predn te kdo obtož deljenja napačnih infomacij, sem ti priskočil na pomoč in mal popravil ;) :P



Originally posted by Poli Poli wrote:

Ni treba, QR kodo si lahko natisneš na list

Aha... samo tele digitalne podpise oz sms pass si moram pa urejat na upravnih enotah al kako... jutr zna bit zanimivo, ker brez QR kode ne bom mogu na šiht v trgovski center :D Pa sej ne gori voda, pekel še ni zmrznu oz. po določenih verzijah se še ni odtajal... nekega dne bom mel pa prav svojo QR kodo :P
 

Originally posted by Poli Poli wrote:

Sicer imam pa tudi jaz +15 let staro Nokio, še vedno dela kot Švicar, prva baterija. Thumbs Up

Moj je tud 'najstnik' pa še fotoaparat ima :).... ma kdo pa u resnici rab 'pametno' sranje a ne ;)



Spoštovanje pa podpora vsem sotrpinom iz foruma in seveda vsem sodržavljanom, ki gredo jutri na protest. Podobno kot Speadge mam popoldanca in zaenkrat ne morem obljubit, da se narišem.

Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 23:27
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Aha... samo tele digitalne podpise oz sms pass si moram pa urejat na upravnih enotah al kako... jutr zna bit zanimivo, ker brez QR kode ne bom mogu na šiht v trgovski center :D Pa sej ne gori voda, pekel še ni zmrznu oz. po določenih verzijah se še ni odtajal... nekega dne bom mel pa prav svojo QR kodo :P
Digitalni podpis si urediš na upravni enoti, vendar traja teden-dva, da dobiš oba dela (na mail in po pošti) in uvoziš v brskalnik. 
Zahtevek za smsPASS lahko urediš tudi na drugih lokacijah (CSD-ji...), vendar ne vem, če ga dobiš kaj bistveno hitreje. 
Oboje pride prav še za kaj več, kot zgolj dostop do portala zVem (kjer je gor tudi del tvoje zdrav. kartoteke, napotnice, recepti...), recimo omogoča dostop do eZPIZ, kjer si boš informativno naračunal, koliko let ti manjka do penzije in pod katerimi pogoji se upokojiti (stavim, da te to zanima :p), itd ...

Ampak če se ti res mudi, hkrati pa se ti ne da zafrkavati z vsemi temi tehnikalijami itd ... ti potrdilo (v kolikor seveda izpolnjuješ pogoje) za 2EUR na licu mesta sprintajo tudi v Lekarni. Le zdravstveno izkaznico imej s seboj.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 23:33
Hvala :)
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Sep.2021 at 23:54
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Noben od nas, ki smo sodeloval v debati, ni znanstvenik


Tudi Bill Gates ni znansvetnik, pa nobenega ne moti, da je na veliko pametoval in ukazoval celemu svetu, kako naj se obnaša med epidemijo.

Osebno lahk rečem, da mi je epistemologija / znanost o znanstveni metodi / zelo dobro poznana in v končni fazi sm to študiral In jst nisem študiral tako, kot to počnejo normiji, da naredijo izpite in pol vse pozabijo, ampak sem nekaj odnesel od tega.
Znanstvena metoda mi je zelo dobro poznana. Zadnjih 11 let sem se imel priložnost dobro seznanit, koliko se mainstream "znanost" v resnici drži te metode in kaj se zgodi z dokazi in tistimi, ki bi si drznili v "znanosti" izzvat dominatno dogmo.
Pred nekaj dnevi je vse moje sume še potrdila ena oseba, ki dela na Štefanu in je iz prve roke povedala, kako se v znanosti laže, ponareja in zavaja. Nisem bil presenečen. O medicini nimam pojma o pojmu, a je le del celotnega sistema znanosti in nobena izjema, kar je potrdilo tudi omenjeno pričevanje.

Če že mi [vključno z Bill Gatesom] nismo strokovnjaki, je to zagotovo Dr. Robert Malone. Priporočam ogled. Jst si bom vsekakor še parkrat tole pogledal. V sumljivo veliko stvareh se strinja z nami in izraža velik skepticizem do načina, kako se z cepivi zdele dela iz strani medicine & vlad po svetu :

EXPLOSIVE Truth About Vaccines & COVID w/Inventor Of mRNA Vaccine Technology, Robert Malone



Mism, da je tud zelo explicitno povdaru, da gre za EXPERIMENTALNO cepivo. Kdor želi biti testni zajček - naj izvoli, nas pa pustite pri miru.

Vem, da bo opran folk ostal opran in vaxerji si bodo igle zabijal v roko do onemoglosti, ker so pač bolani ljudje.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 00:52
Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Speadge, glede na to, da ti je področje mal bližje, se mi zdi škoda, da nisi prej bolj sodeloval v debati, mogoče bi pa kakšnemu so-forumašu mal pomagal pri iskanju odgovorov v negotovi situaciji. 

Ugani zakaj.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 10:07
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Noben od nas, ki smo sodeloval v debati, ni znanstvenik


Tudi Bill Gates ni znansvetnik, pa nobenega ne moti, da je na veliko pametoval in ukazoval celemu svetu, kako naj se obnaša med epidemijo.

Ampak on je vendar influencer, in le-ti imajo večjo težo (čeravno ne nujno fizično). Clown

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 10:08
O Beblin LOL Kolk boosterjev si boš dou v žilo? Biden & Fauci sta zato, da bi se ga šopal na 5 mesecev, sicer je bila ideja na 8 mesecev. Kolk let? 





LOL Dr. Malone je reku, da je cepivo 40 do 60 % učinkovito pri tem, da preprečuje, da bi zbolel. Dela cca pol leta in NE preprečuje širjenja. BOOSTER SHOTS ANYONE?

Sam je reku, da je šokiran zakaj se cenzurira tisti 2 zdravili za kateri si ti vpil tle, da je ena ovčji klistir in za konje, kar je čista laž. Za Ivermectin je res un model dobu nobelovo. Ampak ja "HORSE DRUG".

Korporacije so pa itak tolk dobre, da se odpovedujejo profitom, sam da se mi lahk cepimo! They care about us! In seveda tudi našim vlada, politikom, uni cipi na vrhu EU in unemu pedofilu na čelu ZDA je mar za nas!  LOLLOL

Btw - Malone je potrdil, da virus mutira zaradi naše neprimerne rabe cepiv. 
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 10:41
Originally posted by devlin devlin wrote:

Originally posted by Kristjan Kristjan wrote:

Speadge, glede na to, da ti je področje mal bližje, se mi zdi škoda, da nisi prej bolj sodeloval v debati, mogoče bi pa kakšnemu so-forumašu mal pomagal pri iskanju odgovorov v negotovi situaciji. 

Ugani zakaj.
Mislim, da mu je bilo ravnokar odgovorjeno v objavi višje. Kaj je ljudem treba tega. Imeti na plečih sociopata, ki iz vsake teme, kjer se pojavi, naredi infantilno dramo o samemu sebi, nato pa naslednjih pet let videč sebe kot neko žrtev, s prsti kaže na druge.

Sodelovati na forumu naj bi bilo zabavno sproščeno diskutiranje, tako pa pač je, kar pač je ... jaz pa razen v kakšnem redkem momentu res nimam več volje za to.
Nč ... tipkamo, ko se.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 10:56
Ja bogi Spizdiđ, daj še mal pojokaj no! LOL

Zaripel, nezdrav gostilniški pijanec & kvazi pretepač, predvsem pa lažnivec in razvalina od človeka. Ti boš meni govoru, kdo je sociopat, k si sposoben v oči gledat človeka in mu lagat v obraz.

Kje je kaj Grumpy? Big smile Profil še vedno neaktiven od februarja 2017.

In korporacijam je mar za nas, a ne? One so se odpovedale profitu, zato, da bi bili mi zdravi! Res nevrjetno, kako uni, ki vedno lažete, spet lažete. A to postane prav življenska potreba? Big smile

Daj še malo povej o tem, kako so islamski migranti super.
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 10:58
Jaz bom komentiral le dejstva o ivermektinu, in sicer o tem, da naj bi se ga cenzuriralo. To seveda ni res. Res je bila leta 2015 za odkritje avermektina in ivermektina podeljena Nobelova nagrada; vendar je hkrati v razlagi lepo razloženo, da gre za protiparazitsko zdravilo. Vsekakor je ivermektin odlična učinkovina za zdravljenje okužb z več vrstami parazitov in je njegova odobritev rešilo mnoga življenja.

Za zdravljenje virusnih okužb pri človeku pa pri dozah, ki za človeka niso toksične, ni učinkovit. To je jasno tako iz kliničnih študij kakor tudi iz preprostega razumevanja mehanizma delovanja ivermektina. Proti parazitom deluje tako, da se veže na kloridne kanale pri parazitih (ti kanali so precej nesorodni tem, ki jih imamo ljudje, in od tod izhaja tudi selektivnost delovanja ivermektina), mehanizem protivirusnega delovanja pa naj bi bil tak, da deluje na gostiteljske proteine (ne na virusne!), ki so npr. udeleženi pri prenosu različnih molekul iz citoplazme v jedro celice. Tako mislim, da je lahko vsem jasno, da težje dosežeš neko selektivno in netoksično delovanje pri visokih odmerkih.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:06
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

Jaz bom komentiral le dejstva o ivermektinu, in sicer o tem, da naj bi se ga cenzuriralo. To seveda ni res. Res je bila leta 2015 za odkritje avermektina in ivermektina podeljena Nobelova nagrada; vendar je hkrati v razlagi lepo razloženo, da gre za protiparazitsko zdravilo.

according to google & mainstream media gre za "HORSE MEDICINE" & ovčji klistir.

Saj ne, da je zdravilo pomagalo miljonom ljudi.

Btw - ne trdim, da pomaga ali ne pomaga pri covidu. Trdim samo, da mediji lažejo in da je Beblin tule širil medijsko propagando proti temu zdravilu.

Quote
Vsekakor je ivermektin odlična učinkovina za zdravljenje okužb z več vrstami parazitov in je njegova odobritev rešilo mnoga življenja.

AJA? A to za LJUDI AL KONJE?

Quote
Za zdravljenje virusnih okužb pri človeku pa pri dozah, ki za človeka niso toksične, ni učinkovit. To je jasno tako iz kliničnih študij kakor tudi iz preprostega razumevanja mehanizma delovanja ivermektina. Proti parazitom deluje tako, da se veže na kloridne kanale pri parazitih (ti kanali so precej nesorodni tem, ki jih imamo ljudje, in od tod izhaja tudi selektivnost delovanja ivermektina), mehanizem protivirusnega delovanja pa naj bi bil tak, da deluje na gostiteljske proteine (ne na virusne!), ki so npr. udeleženi pri prenosu različnih molekul iz citoplazme v jedro celice. Tako mislim, da je lahko vsem jasno, da težje dosežeš neko selektivno in netoksično delovanje pri visokih odmerkih.


Se ne spoznam, ampak ti čist iskreno povem, da ti ne vrjamem in nobenemu od vas ne vrjamem niti 1 besede.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:10
Originally posted by Heml Heml wrote:

Ja bogi Spizdiđ, daj še mal pojokaj no! LOL

Zaripel, nezdrav gostilniški pijanec & kvazi pretepač, predvsem pa lažnivec in razvalina od človeka. Ti boš meni govoru, kdo je sociopat, k si sposoben v oči gledat človeka in mu lagat v obraz.
Fun fact, ljudje me poznajo kot izrazitega nepivca. Mislim, da na leto spijem 2 - 3 pire. Boring, a? 
Ampak ups, spet zahtevas ukvaranje s teboj pa cetudi v mojem postu niti omenjen nisi bil. Le kako se vedno najdes v njih in iz teme uspes narediti clusterfuck o samemu sebi? :)

Edit. 
No, pa Kristjan je dobil odgovor zakaj se ljudje tu izogibamo debat. 


Edited by Speadge - 15.Sep.2021 at 11:15
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:21
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Fun fact, ljudje me poznajo kot izrazitega nepivca. Mislim, da na leto spijem 2 - 3 pire. Boring, a? 
Ampak ups, spet zahtevas ukvaranje s teboj pa cetudi v mojem postu niti omenjen nisi bil. Le kako se vedno najdes v njih in iz teme uspes narediti clusterfuck o samemu sebi? :)


Ljudje te poznajo? Kdo to, a Grumpy? Daj še mal povej, kako si iz lažnega profila tle o sebi pisal, kako si zajeban in da naj se te pazimo. LOL ker jebeni lažnivi luzer LOL

A ti še kaj drugega, kot lažeš?

Saj si samo takrat spil pir [če ne celo dva?]. Se pravi si 1/3 letne zaloge piva spil, ko sm te mogu gledat une 3 ure.  Kaj potem delaš v gostilnah? Se samo pretepaš?  LOL

Quote
Edit. 
No, pa Kristjan je dobil odgovor zakaj se ljudje tu izogibamo debat. 


Daj raje še malo napiši, kako je vladam držav & korporacijam mar za nas in nočejo profitov in kako so cepiva neprofitna. Kaj pa Google? A Googlu je tudi mar za nas?
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:22
Ja, ivermektin je pomagal veliko ljudem. In konjem, če smo že pri temu. Saj se tudi ostala zdravila za ljudi uporabljajo v veterinarski medicini. Sem sklepal, da je to enostavno razumljivo in jasno.

Ti ne rabiš trditi, ali pomaga pri covidu ali ne. Bom jaz pomagal tebi - ivermektin ne koristi pri okužbi človeka s covidom:)

Heml, mi je vseeno, če mi verjameš ali ne. Jaz sem ti navedel le dejstva, ti pa s tem naredi, kar želiš. Sem opazil, da je nemogoče imeti produktiven pogovor s teboj, v kolikor se s človekom bodisi ne strinjaš bodisi ne razumeš, kaj ti želi povedati. Kakorkoli, važno, da si srečen in vse dobro ti želim.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:27
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

Ja, ivermektin je pomagal veliko ljudem. In konjem, če smo že pri temu. Saj se tudi ostala zdravila za ljudi uporabljajo v veterinarski medicini. Sem sklepal, da je to enostavno razumljivo in jasno.

In zakaj so potem mediji povdarjali KONJE in ignorirali ljudi?

Quote
Ti ne rabiš trditi, ali pomaga pri covidu ali ne. Bom jaz pomagal tebi - ivermektin ne koristi pri okužbi človeka s covidom:)


Nope. Ne rabim trditi. Ne rabim pomoči oprancev :)

Quote
Heml, mi je vseeno, če mi verjameš ali ne. Jaz sem ti navedel le dejstva, ti pa s tem naredi, kar želiš. Sem opazil, da je nemogoče imeti produktiven pogovor s teboj, v kolikor se s človekom bodisi ne strinjaš bodisi ne razumeš, kaj ti želi povedati. Kakorkoli, važno, da si srečen in vse dobro ti želim.


Dejstva ja. LOL Ostani raje pri temu, da ti je vseeno. Ne rabiš lagat.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:34
Pri nas si inšpektorji, kar kljuke podajajo, in sedaj je "novost" ta, da naj bi bil to prekršek, da je nismo vprašali, če izpolnjuje pogoje, ko je vstopila v objekt. Kako lahko sploh dvomimo v njihovo ekscelenco... Clown
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:35
Originally posted by Heml Heml wrote:


Saj si samo takrat spil pir [če ne celo dva?]. Se pravi si 1/3 letne zaloge piva spil, ko sm te mogu gledat une 3 ure.  Kaj potem delaš v gostilnah? Se samo pretepaš?  LOL

Lol. A da sem? Kje pa? :D A ti malce spomin peša? 

Ko si po najinem edinem srecanju rekel ce bi sla na pir, sem rekel da ne in sva sla direkt na postajo, ki je bila v tistem vecernem casu povsem prazna in kjer si mi delal druzbo.
Tole ti ne bom stel kot laz ampal zgolj luknjo v spominu. 

Na evo, pa imamo se eno temo o dejziju in njegovih namišljenih dogodivscinah. Pa poskušajmo zdaj debatirati... 


P l a c e h o l d e r
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:49
Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Lol. A da sem? Kje pa? :D A ti malce spomin peša? 

Ko si po najinem edinem srecanju rekel ce bi sla na pir, sem rekel da ne in sva sla direkt na postajo, ki je bila v tistem vecernem casu povsem prazna in kjer si mi delal druzbo.
Tole ti ne bom stel kot laz ampal zgolj luknjo v spominu.



Ne se ti jebat. SPEADGE SPET LAŽE! LOL

Jst alkota ne pijem že najmanj 10 let sploh. Jaz, da sem rekel, da greva na pir? Big smile LOL
Ti si rekel, da greš na benzo po pir in me vprašal, če bom kaj pil, potem si ven prišel s pivom. LOL

Lažeš o Grumpyu in lažeš o pivu. In jaz naj ti vrjamem, ko tle limaš linke in trdiš, kako korporacije nimajo profita s cepivi in kako so naše vlade dobre in jim je mar za naše zdravje HAHA

In ni res, da sva šla direkt na postajo. Pričala sva tam še najmanj kakšno uro. Pojma nimam o čem, ker mi je še danes ostudna vsaka minuta, ki sm jo mogu preživet s teboj. Vem, da si nekaj modroval in se duval, kako si bil v vojski in kako si se bal ciganov, k si bil na straži.

Zagnusu si se mi pa do konca un moment, k sm dojel, da lažeš o profilu Grumpy. Mism saj ne, da si trol. A te plačujejo za tvojo aktivnost btw? Trol, ki namerno hodi sem drkat in jest drek, ampak meni osebno se najbolj gnusite uni, k lažete - in to zavestno in preračunljivo.

Potem sm jst reku, da imam dost in da bi šou rad domov, pol si me pa praces še šou žohat naj tvojo klošarsko rit peljem na železniško in neumen, kot sem, sem te dejansko peljal. LOL LOL


Quote
Na evo, pa imamo se eno temo o dejziju in njegovih namišljenih dogodivscinah. Pa poskušajmo zdaj debatirati...



Hočeš reč o Spizdižu & Grumpyu in njunih lažeh? Saj ne, da gre za eno osebo, ampak ja.



Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:58
Originally posted by Poli Poli wrote:

Pri nas si inšpektorji, kar kljuke podajajo, in sedaj je "novost" ta, da naj bi bil to prekršek, da je nismo vprašali, če izpolnjuje pogoje, ko je vstopila v objekt. Kako lahko sploh dvomimo v njihovo ekscelenco... Clown


Zahvalite se vsem ovcam, ki vse skup podpirajo.
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Offline
Points: 2089
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 11:58
Originally posted by Heml Heml wrote:

Originally posted by Speadge Speadge wrote:


Lol. A da sem? Kje pa? :D A ti malce spomin peša? 

Ko si po najinem edinem srecanju rekel ce bi sla na pir, sem rekel da ne in sva sla direkt na postajo, ki je bila v tistem vecernem casu povsem prazna in kjer si mi delal druzbo.
Tole ti ne bom stel kot laz ampal zgolj luknjo v spominu.



Ne se ti jebat. SPEADGE SPET LAŽE! LOL

Jst alkota ne pijem že najmanj 10 let sploh. Jaz, da sem rekel, da greva na pir? Big smile LOL
Ti si rekel, da greš na benzo po pir in me vprašal, če bom kaj pil, potem si ven prišel s pivom. LOL
Ok, to pa je malo bolno zdaj. Mislim saj tudi ce bi sel ni big deal, ampak da te takole zanese... Jaz definitivno nisem sel v nobeno bencinsko po pir. To je sproducirala tvoja domislija. 
Bom pozneje poiskal na tem forumu popis celotnega poteka dogodkov o najinem 'zanimivem' srecanju spisanem par tednov za tem, me zanima kaj bos imel za povedati potem. 


Edited by Speadge - 15.Sep.2021 at 11:59
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 12:16
Originally posted by Speadge Speadge wrote:

Ok, to pa je malo bolno zdaj.

Kaj v zvezi s teboj pa ni bolano?

Quote
Mislim saj tudi ce bi sel ni big deal, ampak da te takole zanese... Jaz definitivno nisem sel v nobeno bencinsko po pir. To je sproducirala tvoja domislija.

Nič od tega ni sproducirala moja domišljija. Ko si nehal morit in dal mir, si vprašal, če bom kaj pil in omenil pivo in pol si šou noter na benzo. Meni je ostalo v spominu, da si prišel vem z laškim. Dopuščam možnost, da sm si ta detajl narobe zapomnil in si pil kaj drugega - recimo brezalkoholnega, glede na to, da zdej tle prdiš, kako ti ne piješ.

Jst vem 100% da Grumpy ni oseba, ampak tvoj drugi profil. Misliš resno, da se bom sedaj ukvarjal z vsako tvojo trditvijo in ugotavljal, kaj je laž in kaj ne? Big smile

Quote
Bom pozneje poiskal na tem forumu popis celotnega poteka dogodkov o najinem 'zanimivem' srecanju spisanem par tednov za tem, me zanima kaj bos imel za povedati potem. 


Ti kar brskaj po dreku, če ti sede. Ne pozabi zraven dodat še posta Grumpya, ki piše, kakšen oh in sploh car si ti in kako naj se te pazimo. LOL
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1916
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:19
dej Dejzi  pej se zdravit. za tvoje dobro.

Edited by vulgaris - 15.Sep.2021 at 13:19
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:25
Heml, moram reči, da si en res zabaven možakar. Prava osvežitev:)

Menim pa, da bi bilo smiselno, da bi na začetku določene niti na forumu navedel vstopne pogoje, ki bi jim morali ustrezati preostali uporabniki foruma, da bi lahko s teboj izmenjevali mnenja. Po hitrem preletu je videti, da so ti pogoji kar zahtevni, saj pri vsakem najdeš nekaj, kar ti ne ustreza. In potem to izkoristiš za njegovo diskreditacijo. Zanimiv pristop, bravo. Sicer forum tako izgubi na svojem osnovnem smislu, ampak OK, če te osrečuje občutek, ko vsakega 'zabiješ' in greš iz debate kot zmagovalec.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:27
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

 Sem opazil, da je nemogoče imeti produktiven pogovor s teboj, v kolikor se s človekom bodisi ne strinjaš bodisi ne razumeš, kaj ti želi povedati. Kakorkoli, važno, da si srečen in vse dobro ti želim.

Glede strinjanja. 

Zakaj točno, če v Google vtipkam ime "Dr. Robert Malone", pride ven sama svinjarija v stilu "The Vaccine Scientist Spreading Vaccine Misinformation" ? 

V Mainstreamu ni prostora za kakršnokoli nestrinjanje in vsi verniki pridigate eno in isto stvar, tiste pa, ki se ne strinjajo z vami, izločite, oblatite njihov renome in osebno napdate. 

Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:31
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

Heml, moram reči, da si en res zabaven možakar. Prava osvežitev:)

Si pa hitro prešel iz "dejstev" na ad home :) 

Quote
Menim pa, da bi bilo smiselno, da bi na začetku določene niti na forumu navedel vstopne pogoje, ki bi jim morali ustrezati preostali uporabniki foruma, da bi lahko s teboj izmenjevali mnenja. 

jaz z takimi opranci, kot si ti ne rabim izmenjevat nobenega mnenja. Kar se mene tiče lahko nehava razpravljat in se strinjava, da se v ničemer ne strinjava :) 

Zanimivo, da te recimo ne motijo posti Beblina, ki tuli, da naj vsi, ki se nočemo cepit, pocrkamo in kako je uno zdravilo za konje, kar si sam priznal, da ni res. Motijo te pa tisti, ki se ne strinjajo z vašo mainstream dogmo. 

Quote
Po hitrem preletu je videti, da so ti pogoji kar zahtevni, saj pri vsakem najdeš nekaj, kar ti ne ustreza. In potem to izkoristiš za njegovo diskreditacijo. Zanimiv pristop, bravo. Sicer forum tako izgubi na svojem osnovnem smislu, ampak OK, če te osrečuje občutek, ko vsakega 'zabiješ' in greš iz debate kot zmagovalec.

Glede na to, kaj si pisal, si ti hotel mene zabit in mi dati vedeti, da nisem strokovnjak in naj ne pametujem. To je res, samo problem je, ko vedno več folka tistim, ki se za strokovnjake imate, ne vrjame ničesar več :) 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:32
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:37
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:49
Resnično želim v svojih zapisih ohranjati miren ton in ne žaliti (zabiti) nikogar. Se mi zdi, da je to povsem nebistvno pri tem, ko želiš podati svoje mnenje. Če je tako izpadlo, se opravičujem.

Seveda me moti agresiven ton (v šali ali ne), ki ga imajo drugi uporabniki foruma. Torej, če je devlin resno mislil te stvari (smrt ljudem etc.), je to narobe in se z njim ne strinjam. Me moti.

Seveda se lahko strinjava v tem, da se ne strinjava (ker sem jaz opranec). Ravno zato sem predlagal, da bi spisal neke predpogoje, ki jih moramo izpolnjevati, da bi naše mnenje nekaj štelo.

To, da vse več ljudi strokovnjakom ne verjame, je problem. Jaz se ga zavedam in zato vedno poskušam ljudem na nek čim bolj poljuden način določene znanstvene stvari razložiti. Ker o mehanizmih delovanja vseh vrst molekul na telo vem veliko, sem seveda le enostavno želel razložiti, kako ivermektin deluje. Če teh stvari ne sprejmeš, OK, sploh ni problema. Če je razlog za to v moji naravoslovni izobrazbi in opranosti, tudi OK. Ampak to ne bo spremenilo zgoraj napisanih dejstev o mehanizmu delovanja na molekularnem nivoju.


Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 13:51
S cepivom povezano pospeševanje bolezni (VAED) – tveganje, o katerem se ne govori in ne poroča

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 15:03
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

Resnično želim v svojih zapisih ohranjati miren ton in ne žaliti (zabiti) nikogar. Se mi zdi, da je to povsem nebistvno pri tem, ko želiš podati svoje mnenje. Če je tako izpadlo, se opravičujem.

Ne rabiš se opravičevat. :) 

Quote
Seveda me moti agresiven ton (v šali ali ne), ki ga imajo drugi uporabniki foruma. Torej, če je devlin resno mislil te stvari (smrt ljudem etc.), je to narobe in se z njim ne strinjam. Me moti.

Originally posted by devlin devlin wrote:

Če drugega ne, bo vsaj anti-waxerjev, GOPerjev in 'prebujencev' in podobnih manj, ko gre tole mimo. Naj Darwin opravi svoje.


Originally posted by devlin devlin wrote:

Nekaj jih je že pocrkalo. Upam da bodo naši sledili zgledu LOL 

Jaz ne želim, da se komurkoli, ki se je cepil zgodi, karkoli slabega. Oba veva, da cepivo dela [kakor sploh dela] pol leta in Fauči & kompanija hočejo, da bi se cepli na vsakih 8 do 5 mesecev. Dr. Malone je reku, da po njegovem s tako uporabo začenjaš dosegat kontra efekt in bo ljudem imunost po njegovem začela padat. Je pa to njegova domneva. Dejstvo [ko smo že ravno pri dejstvih] je, da ta cepiva oz. vsaj tista, ki delajo na mRNA tehnologiji, niso zadosti raziskana. Predvidevam, da to veš. 

Quote
Seveda se lahko strinjava v tem, da se ne strinjava (ker sem jaz opranec). Ravno zato sem predlagal, da bi spisal neke predpogoje, ki jih moramo izpolnjevati, da bi naše mnenje nekaj štelo.

Zakaj pa ti je pomembno, da meni tvoje mnenje nekaj šeteje? Big smile Zagotovo nekaj šteje drugim. 

Saj nisem edini, ki bere to temo. Zagotovo so nekateri, ki bodo z veseljem prebrali, kar imaš za napisat. 

Quote
To, da vse več ljudi strokovnjakom ne verjame, je problem. Jaz se ga zavedam in zato vedno poskušam ljudem na nek čim bolj poljuden način določene znanstvene stvari razložiti. Ker o mehanizmih delovanja vseh vrst molekul na telo vem veliko, sem seveda le enostavno želel razložiti, kako ivermektin deluje. Če teh stvari ne sprejmeš, OK, sploh ni problema. Če je razlog za to v moji naravoslovni izobrazbi in opranosti, tudi OK. Ampak to ne bo spremenilo zgoraj napisanih dejstev o mehanizmu delovanja na molekularnem nivoju.

Ne se zapletat v "Ivermektin". Osebno se mi zdi nelogično, da bi zdravilo za parazite delovalo proti virusom, spet pa je moje mnenje glede "Ivermektina" povsem irelevnatno. 

Sam si priznal, da se z njim zdravi ljudi za druga obolenja [ne Covid], torej si sam priznal, da mediji lažejo, ko so naprej in nazaj gonili propagando, da gre za "HORSE DRUG" in ne vem kakšni konjski al ovčji klistir. 

Mene veseli, da vam "strokovnjakom" vedno manj ljudi vrjame. Heart Ful me veseli, ker ste pokvarjeni tako globoko, da se sploh ne zavedate kako, pa še arogantni zraven. 

Lej 11 let sm raziskoval vse možne veje znanosti. Vedno - VEDNO in povsod je ena in ista pesem. Mainstream znanost je bolj skorumpirana od politike. Povsod hive-mind enoumje. Vsi govorijo enako in če se najde nekdo, ki se s tem ne strinja, ga oblatijo in izločijo, njegove argumente in dokaze pa ignorirajo. Povsod. Zakaj bi bila potem medicina ali mikro biologija kakšna izjema? 

Jaz ti čisto vrjamem, da se spoznaš na te zadeve. Ne dvomim v tvoje znanje biologije, dvomim pa v tvojo sposobnost kritičnega razmišljanja in distance. Takšni, kot si ti, ste po navadi kritični samo do tistih, ki se ne strinjajo z vami & mainstream "znanstveno" dogmo. 
Iskreno - edni razlog, da se sploh pogovarjate s takimi, kot sem jaz, je to, da vam vedno manj folka vrjame in prav je, da vam ne vrjamejo. Ljudem se počasi odpirajo oči in vi imate vedno manj moči. Thumbs Up


Zakaj si ignoriral tisto z Googlom in Dr. Malone? Zakaj niti besede o vseh, ki so bili poškodovani ali so umrli zaradi cepljenja? To je zate debata? Da tisto, kar ti ne sede preprosto ignoriraš? :D
Back to Top
sosicizi View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 16.Apr.2008
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sosicizi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 15:30
Ni čisto tako, kot si misliš. S svojim delovanjem sem kar precej znancem (neodločnim in takšnim, ki imajo dovolj sposobnosti sprejemanja informacij) spremenil pogled na več stvari, ki so jih mučile. In te seveda niso omejene na COVID. Tako da je tvoje veselje preuranjeno.

Tudi s tem, da bi kogarkoli blatili in izločevali, se ne strinjam povsem. Se mi zdi, da si to zelo posplošil z nekim izkrivljenim zunanjim pogledom. V naši veji znanosti je precej kresanja mnenj glede določenih stvari in na koncu vedno prevladajo nedvoumni eksperimentalni dokazi, kdo ima prav. In ti znanstveniki se nato med seboj še vedno povsem dobro razumejo in to kljub dejstvu, da je nekdo podrl določeno teorijo, ki jo je drug strokovnjak imel.

Poznam precej dobro zgodbo o Dr. Malone in njegovih člankih v Science v letih 1989 in 1990. Tudi o njegovi nadaljnji poti po doktoratu sem prebiral. On je nesporno strokovnjak in je kar precej prispeval k razvoju mRNA tehnologije. Nikakor pa pri tem ni bil sam in edini, kot velikokrat trdi.
Pa da se navežem na tvoje zadnje besede: ne gre za to, da bi ignoriral tvoja vprašanja. Dva razloga sta, da tega (vsaj jaz) ne naslavljam vsakič, ko o tem pišeš:
1. Precej časa bi mi vzelo, da bi o zadevah pisal (o dr. Malonu, o stranskih učinkih cepljenja, etc), saj bi želel na katero koli vprašanje odgovoriti celostno in na hitro.
2. Karkoli bi napisal, ne bi veljalo nič, saj mi ne bi verjel, ker debata s teboj ni možna. In potem se vprašam, ali ima smisel porabljati čas na tem.

Tukaj bi zaključil, ker si postal tudi žaljiv (s tem, da si me označil za pokvarjenega, ne da mi me sploh poznal).
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 15:50
Originally posted by sosicizi sosicizi wrote:

Ni čisto tako, kot si misliš. S svojim delovanjem sem kar precej znancem (neodločnim in takšnim, ki imajo dovolj sposobnosti sprejemanja informacij) spremenil pogled na več stvari, ki so jih mučile. In te seveda niso omejene na COVID. Tako da je tvoje veselje preuranjeno.

Ti si jamral, da je problem, ker vam vedno manj folka vrjame :)

Quote
To, da vse več ljudi strokovnjakom ne verjame, je problem.

Jaz sem rekel, da me to veseli :)

Quote
Tudi s tem, da bi kogarkoli blatili in izločevali, se ne strinjam povsem. Se mi zdi, da si to zelo posplošil z nekim izkrivljenim zunanjim pogledom. V naši veji znanosti je precej kresanja mnenj glede določenih stvari in na koncu vedno prevladajo nedvoumni eksperimentalni dokazi, kdo ima prav. In ti znanstveniki se nato med seboj še vedno povsem dobro razumejo in to kljub dejstvu, da je nekdo podrl določeno teorijo, ki jo je drug strokovnjak imel.

Najmanj 20 konkretnih primerov ti lahko dam iz vseh področij. Ženska, k dela na Štefanu je iz prve roke povedala, kaj se dogaja v znanosti. 

To kar ti pišeš, je ideal - mehurček, v katerem živite verniki, realnost je nekaj povsem drugega. Poznaš zgodbo tistega, ki je prišel na dan s teorijo premikanja tekonskih plošč in kaj je bilo z njim? Kako so se mu smejali in ga označevali za tepca? Si menda slišal, da je mainstream znanost svoje čase z enačbami dokazovala, kako leteči stroji težji od zraka niso možni? Tega je tolk, da glava peče - in ne samo v zgodovini. Skoz in povsod se to dogaja. Tudi danes.  :) 

Nikakor ni res, da tisti, ki se z mainstream znanostjo ne strinjajo ostajajo frendi z mainstream dogmatiki. Dr. Duesberga so povsem izločli iz družbe in sem poslušal interveju z človekom, k je reku, da se je nehal družit z njim, ker ni vrjel, da HIV povzroča AIDS :) 

Posploševanje je en temeljnih načinov, kako deluje naš um [kategorizacija] in opažam, da vam mainstreamerjem ne sede, podobno, kot vam ne sede "pattern recognition". Dokler je posploševanje resnično v vsaj 51% ima smisel, če pa je točno v 70% ali več % ima še kako smisel. 

Če ne razumeš kaj je to kategorizacija, potem ti znanstevna metoda očitno ni najbolj jasna. LOL 

Vam v bistvu nič, kar diši po avtonomnem mišljenju ne sede, ker vas operejo že na faxih, da je avtoriteta, status in moč edino, kar določa, kaj je resnično in realno. 

Model nism se jst včer rodil. Dokazi nimajo kaj dosti veze z "mainstream znanostjo." Vse deluje po vzorcu tribalizma, ideologije in nagonskih čustev. Dokazi so samo "backwards" racionalizacija vaše vere - če bi dokazi kaj šteli, pol bi upoštevali tudi tiste, ki rušijo vaše dogme, pa jih ne. 

Quote
Poznam precej dobro zgodbo o Dr. Malone in njegovih člankih v Science v letih 1989 in 1990. Tudi o njegovi nadaljnji poti po doktoratu sem prebiral. On je nesporno strokovnjak in je kar precej prispeval k razvoju mRNA tehnologije. Nikakor pa pri tem ni bil sam in edini, kot velikokrat trdi.
Pa da se navežem na tvoje zadnje besede: ne gre za to, da bi ignoriral tvoja vprašanja. Dva razloga sta, da tega (vsaj jaz) ne naslavljam vsakič, ko o tem pišeš:
1. Precej časa bi mi vzelo, da bi o zadevah pisal (o dr. Malonu, o stranskih učinkih cepljenja, etc), saj bi želel na katero koli vprašanje odgovoriti celostno in na hitro.
2. Karkoli bi napisal, ne bi veljalo nič, saj mi ne bi verjel, ker debata s teboj ni možna. In potem se vprašam, ali ima smisel porabljati čas na tem.

Tukaj bi zaključil, ker si postal tudi žaljiv (s tem, da si me označil za pokvarjenega, ne da mi me sploh poznal).

Ja izgovarjaj se zdaj na žaljenje LOL 

Kaj pa si drugega, če molčiš o vseh škodljivih učinkih covid cepiv?
Niti besede o tem - itak!


Ni res. Meni ne bi pomenilo nič, kar bi napisal - bi pa drugim. Ne vem zakaj je pomembno, kaj si jaz mislim o nekem random internet kvakademskem oprancu? A to je teb dejansko pomembno al kaj? LOL LOL Zakaj točno? Saj jaz sem samo nori teoretik zarote, ki se 100% moti o vsem, ima vse narobe, izkrivljen pogled na vse in se moram it zdravit ker reasons... etc etc... zakaj se pol obremenjuješ s tem, če te tak primerek ne jemlje resno? Big smile

Mene tvoje pisanje ne moti in kumot se lahk zmeniva, da en drugega ignorirava.  
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 21:08
pizda, sam to, da so MSM začeli o tejle pizdariji pred parlamentom poročat z več kot urno zamudo je pa res vrhunska svinjarija....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Sep.2021 at 23:32
Originally posted by Banshee Banshee wrote:

 Sicer ne verjamem v nek hud preobrat, saj se mi nekako dozdeva, da mirni protesti nimajo nobenega haska.

Nope. Z mirom na tem svetu še nihče ni nikoli ničesar dosegel.  



Sem že bral na pop tv, kako se duvajo -  Fajonka skup z Janšo serje, kako oni obsojajo nasilje, zraven pa hočejo folku na silo farmacevtsko gnojnico pumpat v žile. 

Kapsov je blo po moji oceni vsega kašnih sto in slabo organiziranih, nas spredi pred vrati parlamenta mnogo več. :) 
Lepo je blo gledat, kako leti po unem topu LOL.  
Bolj, ko se bodo izživljal nad nami, bolj bo počlo po mojem.  

Kar še naprej vsiljujte vašo fajzer gnojnico pa đonsona in tako naprej... 

Mism, da nas je blo najmanj kakih 2000, vrjetno več. Po mojem nekje med 2000 in 5000. Sam tako naprej. Jaz bom šel še. Baje je v soboto spet. 
Dans je bil intro, nasledno bo verse, pol bo chorus in tako naprej. LOL

Tale je pa za našega "strokovnjaka" za molekule Schmitzischnitzlija : 



Vi kar še naprej molčite o tem in propagirajte to svinjarijo. Vi ste še mnogo mnogo večje in bolj skorumpirane parazitske rakave smeti od politikov! 
V končni fazi oni od vas jemljejo nasvete. Vi ste glavni rak te družbe! Tole NI izoliran primer! 
"pseudo science" ja - razloži to unim, k bodo zarad vas invalidni cel lajf. Pejd do njihovih staršev pa jim razloži, da so facebook infektologi, pseudo znanstevniki in teoretiki zarot. LOL 
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 09:38
Originally posted by Šujo Šujo wrote:

pizda, sam to, da so MSM začeli o tejle pizdariji pred parlamentom poročat z več kot urno zamudo je pa res vrhunska svinjarija....
Ob sedmih pri poročilih ni bilo skoraj nič, samo nekaj sekundni prispevek na TV SLO (baje enako na POP TV), in da naj bi jih bilo okrog tisoč. That's it.
Potem zvečer slišim, da helikopter že lep čas kroži, kar sigurno ni pristajanje na strehi UKC-ja. Prižgem TV in vidim... ocene, da jih je okrog 8 jurjev, nasilje itd.

Že ob najavi je bilo valjda vsem jasno, da to nima nobene zveze s petkovimi protesti, in poglej no, nič ograj na trgu republike, full malo policije (dokler se ni začelo), tudi robocopi so šele potem uleteli... kot bi nekomu ustrezalo, da vse skupaj eskalira. Ko pa folk bere ustavo na trgu ha robocopi odnesejo. LOL

Preberimo... "Po neuradnih informacijah portala N1 policija kot organizatorja včerajšnjega nasilnega protesta obravnava Zorana Stevanovića. Gre za kranjskega mestnega svetnika, nekdanjega kandidata za župana Kranja in nekdanjega policista, ki je včeraj na Trgu republike v Ljubljani nagovoril množico protestnikov. Nekdanji član SNS je januarja letos ustanovil svojo proticepilsko stranko. Kot soorganizatorja po informacijah N1 policija obravnava tudi enega od vodij navijaške skupine Green Dragons."

Ampak, poglej poglej, krivci so še vedno the usual suspects LOL ... "Na protest so se odzvali številni politiki, tako s strani opozicije kot predstavniki koalicijskih vrst. Predsednik vlade Janez Janša je v tvitu obsodil »ulično nasilje« in zapisal, da »vlada ne bo popuščala nobenim pritiskom. Vztrajala bo na ukrepih za varovanje zdravja in življenj ljudi.« Minister za notranje zadeve Aleš Hojs je za shod in nasilje obtožil »izpostave« opozicijskih strank Levica in SD ter čestital policiji."

Me ne bi čudilo, če bi se našel kakšen "rumen jopič" med včerajšnjimi protestniki, ne bi bilo prvič, da so prišli provocirat in netit nasilje. Po drugi strani pa je dovolj drugega folka, ki mu je dvignilo piskr in so imeli vsega dovolj. A ve se, kdo prične z metanjem kock ipd., sigurno ne besne babice.

No, bomo videli, če sledi nadaljevanje... Wink

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 09:47
jst sm bil na sihtu in sm viralno spremljal in do 19.10 noben ni objavu 0. Pol je pa Rtv objavu kokr da so dal gor 19.04, sam realno je blo gor 19.28, uro in pol po zacetku, kar je v teh casih kokr tedn dni zamika 20 let nazaj. Prov zfledal je k masovna cenzura, d ja neb kdo vidu in se bohnedej prdružu. Pru je sicer objavu Siol, 19:19. Blo jih/vas je pa tm 7k po moji oceni, pa mam kr augenmas za te stvari. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 10:34
Mism, da so mel net izklopljen. Men je itak baterija crknla LOL Sam kogarkol sm vprašal, je reku, da jim net ne dela. Po mojem so zablokiral, da neb folk streamal - ne vem.

Drugač je blo večino protesta mirnega. Nice vibe je bil. Všeč mi je blo, da je bil folk "all walks of life".

Jst osebno drugač ne vrjamem več v mirne proteste.

Včer je bla zlata šansa za vdret v parlament, sam noben ni hotu zaštartat, kar čist štekam :D
Jst sm bil pred vrati in bi šou zraven, če bi vdrli noter.

Bodo še prilike. Bolj ko bodo folk jebal in izsiljeval, več folka bo izgubil biznis in pol ne bodo mel več kaj izgubit.

Jst sm pripravljen umret za to. Nikol ne bom pustu, da me živega filajo z unim sranjem. Fuck off. Cepite se uni, k se hočete. Nam pa dajte mir, al pa bo pokal. Zaslužimo si pravico do obstoja.

Uni, k veste zakaj se gre - ne popuščat. Ne se cepit za NOBENO ceno. Na šihtih se vzemte skup uni, k ste proti in se fajtajte za svoje pravice. Fajtat se je treba povsod. To je totalna vojna za naše zdravje, za naše telo, za našo suverenost in za našo zavest. Pravico imamo živet tako, kot smo se sami odločili.
Niso samo protesti. Ta fajt je na netu, v pisarni - na delovnem mestu, v pogovorih z drugimi - vsak dan, na vseh nivojih. Včer mi je pravu frend, kako mu težijo na šihtu te primitivni waxer spranci. Fajt skoz in povsod.

Noben nima pravice vsiljevat te svinjarije.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 10:46
Originally posted by Poli Poli wrote:


Že ob najavi je bilo valjda vsem jasno, da to nima nobene zveze s petkovimi protesti, in poglej no, nič ograj na trgu republike, full malo policije (dokler se ni začelo), tudi robocopi so šele potem uleteli... kot bi nekomu ustrezalo, da vse skupaj eskalira. Ko pa folk bere ustavo na trgu ha robocopi odnesejo. LOL



Ja seveda. Jaz nočem imet nobene veze s tistimi pederskimi kolesarji. Njim se gre samo to, da se zamenja oblast, zraven pa podpirajo PCT & cepiva, ker so levaški dreki.

Janše itak ne bo več najkasneje drugo leto, ko so volitve in ko bodo na oblast prišli levi islamofili, bodo vse te fore ala PCT & vsiljevanje cepiv gnali naprej. No saj zelo kmalu ne bo več PCT ampak samo še PC, pol pa samo še C.

Protest včeri ni bil samo proti vladi, ampak proti vsiljevanju cepiv & fašistične covidiot politike.
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 11:09
od frenda slike :

nas je blo tolk :



njih pa tolk :


Slovenija ma vse skup nekih 4000 kapsov, če me spomin ne vara.  Včer jih je blo mogoče zato tako malo, ker so jih cel kup poslali domov, ker niso izpolnjevali PCT-jev. LOL
 
Parlamentarni Prašiči so bili ob osebne stražarje zaradi ukrepov, ki so jih sami sprejeli LOL
Tako lepe priložnosti ne bomo imel še enkrat, k zdej si bodo napokal več kapsov pred svoj svinjak od "parlamenta".

men je baterija crknla in sm mel na off večino časa, edino uni banner sm slikal, k sm ga objavu včer, k je una napisala, kaj delajo cepiva.

In mediji & "strokovnjaki" valda LAŽEJO in prikrivajo vse škodljive učinke te farmacevtske svinjarije.



Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11319
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 11:34
Originally posted by Heml Heml wrote:


Slovenija ma vse skup nekih 4000 kapsov, če me spomin ne vara.  Včer jih je blo mogoče zato tako malo, ker so jih cel kup poslali domov, ker niso izpolnjevali PCT-jev. LOL
 

"Na delo policije so se odzvali tudi v Sindikatu policistov Slovenije. Zapisali so, da obvezen pogoj PCT za policiste nenadoma ni bil več nujen, saj so zaradi velike množice ljudi na protestu pred državni zbor več policistov poklicali v službo. Po poročanju Radia Slovenija so na policiji delo zaradi neizpolnjevanja pogoja PCT onemogočili štirim policistom."

Sicer pa je bilo ob straneh sigurno še kar nekaj policistov, ti pred parlamentom niso edini. Vedno je še nekaj polnih kombijev v stranskih ulicah v pripravljenosti (po navadi v tej ulici ob parlamentu, na drugi strani parka, ob ex Jazz klubu Gajo).

Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Heml View Drop Down
Newbie deluxe
Newbie deluxe
Avatar

Joined: 21.Nov.2019
Location: Alpha Centauri
Status: Offline
Points: 1810
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Heml Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 12:20
Če bodo naprej vsiljevali to Covid fašistično politiko in vsiljevali farmacevstko greznico, nas noben kaps, noben solzilec in noben metek ne bo več ustavil.

Kacin: Vlada intenzivno razmišlja o uvedbi obveznega cepljenja


Ko bo folk ob zaslužek in oropan prihodkov, ki jim omogočajo preživetje, ne bodo imel več česa izgubit in pol bo veselica.


Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Sep.2021 at 12:29
dost minorn podatk, pa vseeno... Ponavad tkole net crkne k omrezje pocepne zarad preobremenitve... Nov let recimo. Pac kdr je ful folka k ful snema, streama in posilja na kupu. 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789 19>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,594 seconds.