Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 2022/08/09 Lamb of God, Kreator @ Cvetličarna, LJ
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

2022/08/09 Lamb of God, Kreator @ Cvetličarna, LJ

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2022/08/09 Lamb of God, Kreator @ Cvetličarna, LJ
    Posted: 08.Jul.2022 at 09:44
Če slučajno še kdo ni videl ali slišal za tole:

Vsako leto je 9. avgust datume žalostne obletnice uporabe atomske bombe nad Nagasakijem. Letos bo 9. avgust drugačen – v Ljubljani se ima letos 9. avgusta zgoditi metal koncert, ki bo gotovo eksploziven kot atomska bomba, bo pa ga prihodnost gotovo pomnila v zelo dobri luči. Kaj dobri – vrhunski!

Ljubljansko Cvetličarno bo namreč obiskala turnejska karavana, ki jo bodo vodili nemški legendarni thrasherji Kreator in ameriški predstavniki novega vala metala, Lamb of God. Z njimi pa bo še nekaj skupin, ki jih je treba videti.

https://www.paranoid.si/napovednik/9-8-2022-lamb-of-god-kreator-cattle-decapitation-blood-incantation-vended-cvetlicarna-ljubljana


Vsi nastopajoči:
Lamb of God
Kreator
Cattle Decapitation
Blood Incantation
Vended

Vstopnice:
https://www.on-parole.com/si/shop/view/lamb-of-god-kreator-cattle-decapitation-blood-incantation-vended-ljubljana-09-08-2022-ticket
https://www.mojekarte.si/si/lamb-of-god-kreator/vstopnice-1153057.html

Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Jul.2022 at 15:11
To nas čaka:

Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Jul.2022 at 07:23
Koncert zasedb Lamb of God, Kreator, Cattle Decapitation, Blood Incantation in Vended se seli iz dvorane na parkirišče pred Cvetličarno. Dirty Skunks pravijo takole:

»Koncert znotraj je skoraj razprodan, avgusta utegne bit kar vroče... zato smo se odločili, da naredimo koncert OPEN AIR pred dvorano Cvetličarna, na parkirišču! Povej prijateljem!

Sedaj bo več prostora, je pa število vstopnic še vedno omejeno, tako da ne odlašat!«

https://www.paranoid.si/novice/25-7-2022-koncert-kreator-in-lamb-of-god-bo-open-air
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Jul.2022 at 09:23
frišn komad:



Edited by Dejan - 29.Jul.2022 at 09:24
Back to Top
Dejan View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 18.Oct.2011
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2768
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dejan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2022 at 10:17
Časovnica:

15.00 vrata/blagajna
16.00 VENDED
17.00 BLOOD INCANTATION
18.00 CATTLE DECAPITATION
19.10 KREATOR
20.50 LAMB OF GOD

in še nekaj informacij:
Koncert se bo odvijal na parkirišču pred klubom Cvetličarna v Ljubljani, zaradi odra oziroma prizorišča na parkirišču pa organizatorji priporočajo uporabo javnega prevoza. Prav tako je možnost parkiranja v neposredni bližini pri Ekonomski fakulteti.
Dogodek se bo zaključil ob 22. uri, zaradi logističnih težav pa tokrat ne bo uradnega after partya.
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Aug.2022 at 13:52
Kul, Kreator z najdaljšim setom, čeprav niso zadnji na vrsti. Vse točno tako kot mora bit! Approve
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2022 at 08:52
eh, delam do 9h, nc ne bo... 
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
grafin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Status: Offline
Points: 6694
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grafin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Aug.2022 at 14:39
 se vidmo na matineji😜😁🤘
se oprasicujem za oftopik :>
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2022 at 20:41
prasica korona!

povejte kako je kaj bilo Wink
MacGyver je zakon!
Back to Top
Cajhen View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 28.Aug.2020
Status: Offline
Points: 679
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Cajhen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2022 at 21:37
Hoj hoj Mitja Wink Jz sm šu sam na Kreator ... pršu sm glih, k so začel prvi komad igrat in šel domov po njihovmu zadnmu komadu ... tole je biw moj najdražji koncert v življenju ... za dobro uro Kreatorjev sm plaču 47 eurov LOL Dobr so ga žgal, čeprow sm upu še na kšne komade iz mojih najljubših plat Terrible Certainty, Extreme Aggression in Coma Of Souls ... ampak komadi iz ta zadne plate (Hate Uber Alles) so hudi tud v živo Approve tale ta nova plata je pomoje neki bolšga od Kreatorjev iz zadnih 20 let Clap 

Kar se tiče folka nism prepoznal 99.9% folka LOL ... še enkrat pozdrav Gregorcu, k sm ga sreču Beer


Edited by Cajhen - 09.Aug.2022 at 21:38
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2022 at 23:05
Warning - ocenjevanje eventa skozi osebni okus za bande Tongue


Vended smo spustili več kot polovico in to je bila ful dobra odločitev. Posers ki se šlepajo na fotre, da jih poturijo v špile in na turneje. Tudi drugače jih je spremljalo še precej malo folka. Ko sem šel zasedet z enim kolegom k ograji med premontažo sem slišal eno babico, ki je spraševala redarja do kdaj bo to razbijanje trajalo. Revica. Upam da so ji bili dvojni death metalci, ki so sledili všeč.


Blood Incantation precej boljše ogrevanje, ampak sam sem ostal še zadržan. Morda tudi zato, ker sem stal na desni strani v senci odra - se pravi spredaj in tako kasiral samo eno polovico ozvočenja iz neposredne bližine. Tako nekaj za pogledat, nisem se pa ravno metal na popek. Sonce je nabijalo v asfalt, k sreči je bilo tudi malo vetrčka, prvo pivo nisem spil, ampak pogoltnil.

Cattle decapitation top! V spominu sem jih imel z Metalcampa, kjer sem jih gledal na malem odru iz prve vrste in so zagnali grozen hrup. Tole danes je bilo precej bolje, premaknil sem se tudi na sredino in zvok je trgal gate. Tipi so zmleli. Zame kar dosti zmagovalci večera. Oziroma popoldneva. Bring back the plague - wish granted LOL. Prepozno sem opazil da sem slikal svoj prst, ampak se mi ga ne da ven rezat. 


Kreator so bili drugi band ki sem se ga veselil in so kar upravičili pričakovanja. Dobra set lista, relativno dober zvok, Hail to the hordes se mi zdi sicer da se jim ni najbolje izšel, pa so se odkupili z Strongest of the strong. Publiki se je strgalo. Za nekaj momentov sva bila tudi s kolegom ujeta v mosh pitu, ki ga je en nenadoma odprl med nami. Ker sem že star in drobljiv (očala) sem hitro spizdil, medtem ko se je precej manjši kolega odbijal naokoli kot pinball žogica, preden mu je uspelo rešit kožo. Vse v znamenju dobre volje. Dobili so tudi dva kar velika wall of death, circle pit je šopal skoraj skozi. Oder so popestrili malo dima in dvakrat konfeti, ki so jih izstrelili med nas, a jih je odnašalo nazaj čez oder. Mille ni pozabil pozdraviti tudi folka, ki je koncert spremljal od zunaj in škilil čez ograjo. Konkreten špil, ampak nekak so mi bili zadnjič v Šiški boljši. Respect bejbi, ki je odcrowdsurfala na vozičku. Sicer pa so redarji če sem prav videl rabili nekaj časa, da so skužili, da je folku ki pride do bande, fajn pomagat dol. Po Cattlih so vseeno Kreatorji izpadli kar malo vodeno.

Pri Lamb of god se je videlo, da je velika večina publike zadnje atome skurila na kreator in vse je potekalo precej bolj mirno. Suka Blyat, mislim Randy Blythe je bil sicer cela skokica in animator, ampak publika je razen crowdsurfarjev bila bolj kot ne pri miru. To je sicer bil moj prvi resni kontakt z njimi in nisem bil ravno nekaj navdušen, čeprav mi moderni zvoki navadno niso neka ovira. Tako za pogledat... kaj več ne. Malo pred koncem pot do avta in domov. Ful fleten večer, razen za prebivalce blokov v bližini, poročila na pop tv pa so morala izgledati divje spričo vsega hruma in tuljenja. 


Torej dva za pogledat banda, dva super banda in vended - BLEGH! Vedno kupujem najcenejše telefone, tako da imam aparat kvaliteto krompir. Fuck it. Hvala dihurčka! Zelo hvala. In vsi ostali, ki ste imeli prste zraven. Domov sem prišel zgodaj, prešvican, polit s pivom in srečen.

Mitja, upam da imaš blažjo obliko korone in ni frke, Kreator will return. Mrbit ne glih s Ketli ampak vseeno.


Edited by devlin - 10.Aug.2022 at 07:44
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 08:14
Tko k so rekl skanksi, tole je blo prov festivalsko, podaljšek metaldaysev. Paket bandov mi niti ni bil osebno privlačen, ampak so moji krogi ostal z ekstra karto pa sm reku... en dan bom crknu, boljš da grem na vse, kar mi svet ponudi. 

Prišel po delavniku, ravno prav da sem se pozicioniral s pivcem pred začetkom Cattle decapitation. Nism jih nikdar zavestno nataknil na ušesa, pa mislm da mi je blo kr najboljš od nabora bandov tega večera. 

Četudi mislm, da razen za slušatelje najbližje centru pododerja, smo poslušal bolj kot ne samo bobne in šum. 

Bom si sigurno dans še kj poslušal od njih.
Kreator kt kreator. Nikol si nism bil preveč intimen s tem bandom, v neki točki me je vseeno potegnil v mosh centifugo in wall of death. Rip pivce in majice, ki so ga vpile. 

Sploh ni blo švoh. Takisto ne na Lamb of god, še en band, ki ga tud nism sprejel, pa je blo za čago prijetno. 

Res prov prijetn festivalski občutk, razkopavanje spominov, kam že utaknit face, ki se srečajo na šanku po 10 letih. Pive in viljamovke tudi niso ravno pomagale pr tem, pa so ble tako sladke. Matr kakšn lijak sm zadnje mesce,

Neki prijetnega je blo na tem, da smo maltretiral celo prestolnico s svojo prisotnostjo. 
Hvala za tole!
Back to Top
Lunik View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2056
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lunik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 11:17
Evo, še sam sem nabijem množico pohval za tale dogodek. Res, ne pomnim kdaj je bilo nekej tako špasnega sredi LJ, Kreator so pa tako al tako trgali kot vedno. Uživancija de luxe! Star

Poseben highlight večera pa srečat face, ki jih nisem tudi po več kot 10 let! Top šit!
Po drugi strani je bilo pa vseeno top šit tudi to, da velike večine fac sploh nisem poznal, kar vseeno pomeni, da nismo zgolj veteranski sivolasci tisti, ki se še pridemo drenjat pred oder! Big smile
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 12:24
Na fb se ta trenutk okoli dogodka odvija drama kjer Miha Mazzini grozi organizatorjem, da jih bo prijavil, ker teren še ni povsem očiščen. Prijavil vsem inšekcijam in javno poročal o tem. Kako je šel ta človk u kurac ej, pa dobre članke je pisal leta nazaj.

Vir

Edited by frogstomp - 10.Aug.2022 at 12:47
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 12:43
No ja, za dan po koncertu je tole res svinjak za vid't, kajne.


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 12:53
V debati je nš dihur pojasnil, da je naročeno čiščenje. Časovni zamik zato, ker je blo treba pospravit oder in vse ostalo, kar bi se lahko bolj zavleklo. 

smo V 14i uri od dogodka, kjer je prizorišče zgledalo kot vojni masaker. Sam mičkn potrpljenja je treba.
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 13:03
Jebat ga, če pa gospodič morda zjutraj psa sprehaja tam mimo do Gramozne jame... :D



Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Mitja M.J. View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Aug.2008
Location: Slovenija
Status: Offline
Points: 4853
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mitja M.J. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 13:29
Hvala Cajhnu in Devlinu za opis dogodka... Clap še bolj mi je žal, da me ni bilo Cry
MacGyver je zakon!
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 13:41
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

V debati je nš dihur pojasnil, da je naročeno čiščenje. Časovni zamik zato, ker je blo treba pospravit oder in vse ostalo, kar bi se lahko bolj zavleklo. 

smo V 14i uri od dogodka, kjer je prizorišče zgledalo kot vojni masaker. Sam mičkn potrpljenja je treba.
Cirka pol ure nazaj sem šel mimo in je prizorišče čisto kot solza. 
Toliko enega dramatiziranja zaradi dramatiziranja. V upanju, da ne postane še en lov na čarovnice si nisem mogel kaj, da tam ne bi dodal tudi svojih pet centov.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 17:55
Originally posted by Poli Poli wrote:

Jebat ga, če pa gospodič morda zjutraj psa sprehaja tam mimo do Gramozne jame... :D
hahaha to mi je zdel popestrilo dan. zmagovalni pa je zadnji commentspodaj od nike brunet, slika z metaldays kako je počiščeno prizorišče, kao nek se vidi. ne štekam pointa :'D 
zbrište človečanstvo z zemlje, ker nima več nič smisla.

Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 18:48
Originally posted by vulgaris vulgaris wrote:

zmagovalni pa je zadnji commentspodaj od nike brunet, slika z metaldays kako je počiščeno prizorišče, kao nek se vidi. ne štekam pointa :'D
Jaz sem se tudi spraševal, kaj točno želi povedati. 
Najbrž se je želela samo malce pohvaliti, kako hitro počistijo na metaldaysu, pa čeprav je kontekst povsem neumesten - oder in ograje so na MD podrli dneve pozneje. 
Tu so pa, kot je pojasnil Črt, prej naredili demontažo odra in odstranili ograjo, čiščenje pa imeli naročeno za poznejši čas, ko bo to delo opravljeno.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Aug.2022 at 22:49
Samo kaj, ko gospod Mazzini o tem ni bil (pravočasno) obveščen!


Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3259
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2022 at 10:12
Kok mi je carsko ker metaldays kreteni veselo nadaljujejo z štihanjem v hrbet vsega, kar jim je pomagalo leta in leta. Paranoid, Skunksi.....brez težav, crkni smrad, jst sm hotelirka iz zanzibarja in žrem travo....marš!

Edited by Šujo - 11.Aug.2022 at 10:14
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
Rudi View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 12.Sep.2008
Status: Offline
Points: 290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rudi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Aug.2022 at 11:49
Zato pa se s svojo prisotnostjo ne podpira dotičnih neglede na bande, ki so ti všeč. Govorim o mentaldays garnituri.
fuck disco, fuck fashion, fuck you
Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 11:24
Crnkovičev komentar povsem spodaj LOL:

Ne morem verjet, kaki malenkostni zajebanci so ti Slovenclji … Mazzini bi ziher znal kaj na to temo napisat. 😈
P l a c e h o l d e r
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 11:51
Jst učasih kr mal ne vem več v katerem taboru je kdo, ne ločim več med sarkazmom in resnično zgroženostjo, tok bizarno je ratal 0_o. Dobesedno l'dje iz generacije, ki je šla čez vojne in več režimov prijavlja, da se jim trga srce, ker sta tam 2 konfetija se v krošnji zataknila.
Ampak ej, v zeitgeist smo malo načeli temo kot vedno free speech in pa defamation lawsuit.

Na eni stani imamo tisoče zadovoljnih obiskovalcev koncerta in organizatorja, ki ja naredil vse tako kot je treba in teren počedil v doglednem času. 

Na drugi strani se riše zgodba, ki jo jo do sedaj sigurno videlo več ljudi, kot je bilo obiskovalcev, kot da smo huligani iz srednjega veka... folk prosjači inšpektorje, da naredijo red. Postane vse skupaj kar ena ljudska histerija, poganjana s strani brezmadežnikov, ki menda hodijo okoli z velikim nahbrtnikom in vse tlačijo noter kaj so v življenju porabili. Tm sm mal gledal kako se je zgodba delila med eco aktivisti.. zdej se trepljajo po rami, kdo hodi s kantico  h kmetu po mleko, pa kako bi moralo biti pivo na koncertu z moshpitom v steklenici.

Ok, sj tista stvar s povratnimi lončki ni tako mimo, in vrjamem da bo v čedalje večjem obsegu zamenjala kozarce, kot smo jih poznali. 

Skratka, če se tole razplamti izven okvirjev je za moje pojme skoraj zrelo za lawsuit. Predvsem ker bazira na takih neresnicah in potvorbah da glava peče. 


Back to Top
Speadge View Drop Down
Senior Member
Senior Member

dežurni aktivist

Joined: 22.Jul.2015
Status: Online
Points: 2060
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Speadge Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 12:38
Sreča v nesreči tu je, da je šlo za Dirty Skunksa, torej organizatorja, ki sta si skozi čas pridobila neko spoštovanje, ugled ... pa se je ravno toliko kot Mazzinijevih bandwagonerjev oglasilo tudi tistih drugih, ki razumejo oz. razumemo, da svet ni črno-bel, pa se posledično objava ni spremenila v masovni lov na čarovnice, ni prišlo do enostranskega javnega linčanja organizatorjev.

Zdaj si pa skušajmo predstavljati, da bi se v vlogi organizatorja znašel kakšen manj izkušen novinec brez podpore ... pa saj bi ga požri. Verjetno bi bil to njegov prvi in zadnji dogodek, ki bi ga organiziral na takšni ravni. 
Nek kolumnist, influencer ima v roki palčko s katero lahko naredi še kako škode, če pri svojem javnem nagovarjanju množic ne ravna zrelo, odgovorno, predvsem pa pozabi da svet ni črno bel in da v tujih čevljih kdaj stvari niso povsem takšne, kot si jih sam predstavlja s svojega fotelja.
P l a c e h o l d e r
Back to Top
Poli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 29.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11293
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Poli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 14:28

Pričakujem popolno podporo Mazziniju s strani Krejzija, saj je njemu popolna svoboda govora praktično Biblija. In vsakdo ima pravico klamfati, kar želi, brez posledic in brez predložitve kakršnihkoli dokazov. Če ne gre pa za globoko državo in pritlehne napada komunajzarjev, vse se lahko aplicira. Clown

Ok, v tem primeru so dokazi "slike smeti", vse pa se vrti okrog tega, do katere ure bi se za vse pravičnike morale smeti pospraviti. Ker bog ne daj, če se pospravijo v manj kot 24h, kot kaže bi se morale že v 8h. In me prav zanima, kaj bi domačini v tisti ulici porekli, če bi se pospravljalo čez noč in bi bili po koncertu glasni še stroji. :D 




Edited by Poli - 12.Aug.2022 at 14:31
Anything is possible     dec d uej

Be The Change You Want To See
Back to Top
frogstomp View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 11725
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frogstomp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 15:20
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 15:51
Originally posted by Poli Poli wrote:

Pričakujem popolno podporo Mazziniju s strani Krejzija, saj je njemu popolna svoboda govora praktično Biblija. In vsakdo ima pravico klamfati, kar želi, brez posledic in brez predložitve kakršnihkoli dokazov. Če ne gre pa za globoko državo in pritlehne napada komunajzarjev, vse se lahko aplicira. Clown
kaj ti je treba zdej smetit debato s tvojimi frustracijami okoli dejzija in političnega kompasa?
mislim, da obstaja off topic / chickfight ravno v ta namen. če si bil na koncertu napiši kaj o tem, če nisi bil pa lahko prebereš vtise tistih, ki so bili.
Back to Top
vulgaris View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1912
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vulgaris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 15:56
Originally posted by frogstomp frogstomp wrote:

Skratka, če se tole razplamti izven okvirjev je za moje pojme skoraj zrelo za lawsuit. 
tvoji pojmi so slabi, ker ne znaš niti "tožba" napisat. kaj imaš 12 let? lawsuit.

za moje pojme je to samo eden izmed mnogih dogodkov na odprtem in ni nobenega precendensa, da bi lahko iz tega naredili nekaj več kot to je. ne dramatiziraj po nepotrebnem. dam roko v ogenj, da so bili in še bojo koncertni/dogodki, kjer so stvari dejansko ušle izpod nadzora za razliko od tega korektno organiziranega dogodka, ki je končal ob 22h. dejte se malo umirit in ne podpihujte Mazzinijev ego po nepotrebnem. zaradi enega FB posta in 50 boomerjev, ki komentira bo propadla slovenska koncertna kultura? če je temu tako, potem niti nikoli ni obstajala.
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8487
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Aug.2022 at 16:23
Jaz vseeno tega ne bi jemal preveč zlahka. Pri nas se itak pljuva po vsem in lahko to rata na koncu problematičen trend. Ena občina je že rekla konec zgledno organiziranemu dogodku. Wink

Drgač imam pa še vedno ouchie v rami. Izgleda da je bilo tudi tistih 10 sekund pita preveč. Jao leta, tolk o mojih fantazijah da bom še pri 90h na koncertu mlatil okoli s hojico. Dead


Edited by devlin - 12.Aug.2022 at 16:27
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,312 seconds.