Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Bandi > Slovenska scena
  New Posts New Posts RSS Feed - ŠUS
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

ŠUS

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Message
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2009 at 17:13
o.k. Hvala Bomo popravli!
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2009 at 18:52
Je Kičo snemal bobne?

Poslušal 2 komada zaenkrat, kul solaže, riffi kul, basa sploh ne razločim konkretno (mogoče zaradi internetne kvalitete mp3-ja?) vokal mi pa na žalost pa sploh ne potegne... nasploh ste se pa lepo potrudili, svaka čast!...


Edited by Atheist - 07.Dec.2009 at 18:54
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2009 at 21:53
Ja Kičo je posnel bobne!
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2009 at 11:07
po parih poslušanjih lahko rečem job well done boys (bagi in david ). edino na trenutke vokal najeda.. in kakor je reku Atheist, lepo ste se potrudl ter vsaka čast!
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12.Dec.2009 at 22:57
l.p. evo dodali smo besedila če koga zanima
. ŠUS

Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 13:00
Zakaj mate na strani napisano: "new best metal songs, trash metal slovenija, najboljša muzika, pravi metal, metal bend..."

Sej maste svoje prepricanje ma se vam ne zdi malo tko ... cudno se tko samohvalit? Mi smo najboljsi, edini pravi metal bend z najboljso muziko? Meni se zdi, da more to obcinstvo ocenjevat, ne pa bend sam se tko hvalit ... Sej ste dobri, samo to je karneki res :)

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
f3r0m0n View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 27.Mar.2008
Status: Offline
Points: 535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote f3r0m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 13:17
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Morem rect da komadi so kar kul, se posebi solaze ... vokal je v pizdi totalno, se bolj pa vas imiđ ... sej ok da je metal v srcu, sam ko vidim neke sk8ice k se grejo metal mi kar zavre ... sm pac taki tipo da mi pomeni tui neki na imiđ:)

Tko ku sarcasm kitarist na MMOA, japonke in oblacila za na plazo ... muzika nadodlicna itak, samo meni pokvari filing sto na uro :)



pa zakaj bi mogu bit tr00, oni so kar so, sicer mi niso nč posebnga, sam jbg, oblačila pa res ne delajo muske
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 13:30
Originally posted by f3r0m0n f3r0m0n wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Morem rect da komadi so kar kul, se posebi solaze ... vokal je v pizdi totalno, se bolj pa vas imiđ ... sej ok da je metal v srcu, sam ko vidim neke sk8ice k se grejo metal mi kar zavre ... sm pac taki tipo da mi pomeni tui neki na imiđ:)

Tko ku sarcasm kitarist na MMOA, japonke in oblacila za na plazo ... muzika nadodlicna itak, samo meni pokvari filing sto na uro :)



pa zakaj bi mogu bit tr00, oni so kar so, sicer mi niso nč posebnga, sam jbg, oblačila pa res ne delajo muske


ah damn... pol nas je večina ne tr00 ker pač ne furamo metalskega imiđa... fešta...
think about it.... s kom bi se raje poznal/pogovarjal: z nekom ki je oblečen kot metalc in ti je imiđ ql... al z nekom k dela metal musko in se spozna na to?

sj je tud mene zmotlo k sm vidla en band v živo, k sm ga prej poslušala, na odru v fluorescentnih pajkicah in nevem čem še, in me je resno minilo do muske... ampak sm to zadržala zase in jih nism pluvala zrd videza (ker muska mi je bla ql)...

nwem no...štekam kaj si hotu povedat...sam lahka bi to povedu na malenkost drgačn način... vsake oči majo svojga malarja,... vsakemu ušesu paše kej druga...

na konc pa še vedn zagovarjam to, da je bolš met nek samosvoj videz, pa čeprou ne paše v musko al pa okolje, kot pa bit sam nekdo v množici isto zgledajočih...

p.s. have fun napisat kej "grdga" nazaj ;)
Back to Top
Atheist View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew


Joined: 16.Nov.2007
Location: Isle Of Man
Status: Offline
Points: 8756
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Atheist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 13:38
Metalski imiđ ne obstaja, imiđi obstajajo v plehkih subkulturah, kjer so narejene smernice s strani drugih...Leder in jeans je noso še Elvis,...torej...
 
Ka jokaš, pa greješ mrzlo župo mater? Tule je vse skup šus...


Edited by Atheist - 13.Dec.2009 at 13:38
Back to Top
Morriganslo View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Jun.2009
Status: Offline
Points: 329
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morriganslo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 13:43
hmm...tole gretje župe letelo name?

no če je... pogrevam zadevo zato, ker se mi zdi glupo da Ventor še zmer vstraja v tej debati pa piše "čez bend" al kokrkol si kdo to razlaga... če ti nekej ni všeč se pač umakneš in pustiš stat tko kot je...

če bend nima dobrga vokala, dobrga stila al pa kej... se preveč samohvali... s tem se bo sam sebe označu slabo na sceni... res ni potrebe da nekdo ves čas poudarja vse te stvari...

pa jst sm tle čist objektivna...ne poznam benda...
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 14:08
mah samohvala je res preveč no.mene to kuj odvrne

Back to Top
Buco View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2119
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Buco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 14:23
Razen precej Čulkastega vokala je fajn izdelek! A se da zadevo tud kupit al je obvezen download in print vsega? Ker js si pač albume rad nabavm, mi ni isto met sneto zadevo...
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 20:04
L.p. Albuma se zaenkrat ne da nabavit bo pa to mogoče, enkrat nevemo še kdaj! ŠUS
Kaj je to dober vokal?
Js sam nisem nikoli trdil, da sem dober vokalist niti hvalim se ne, ker se nimam s čem. Pač skušam ostati to, kar sem, js nobemu podoben in to lahko rečem za celoten band. Pač tu je, kar je, enim bo všeč drugim pa ne. Lahko samo rečem, da smo se trudili delat na orginalnosti, v vseh delih plate od vokala do rifov, besedil, ritmov, vsega. Kako nam je pa uspelo  boste pa ocenli vi, ki nam bost dali to priložnost in nas poslušali. Obleka ne naredi človeka! Duša mor biti prav uglašena.  Metal connects 

Edited by Šremf - Šus - 13.Dec.2009 at 21:01
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13.Dec.2009 at 20:12
Ventor na www.b-or-n.com ?

Edited by Šremf - Šus - 13.Dec.2009 at 20:13
Back to Top
Gašper Fatur View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10949
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gašper Fatur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2009 at 01:53
Originally posted by yordan yordan wrote:

mah samohvala je res preveč no.mene to kuj odvrne



Meni je pa samohvala na splošno fajn. Smile
FUCK THE WORLD
Back to Top
Ventor View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 22.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 2239
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ventor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2009 at 09:34
Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

Originally posted by f3r0m0n f3r0m0n wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Morem rect da komadi so kar kul, se posebi solaze ... vokal je v pizdi totalno, se bolj pa vas imiđ ... sej ok da je metal v srcu, sam ko vidim neke sk8ice k se grejo metal mi kar zavre ... sm pac taki tipo da mi pomeni tui neki na imiđ:)

Tko ku sarcasm kitarist na MMOA, japonke in oblacila za na plazo ... muzika nadodlicna itak, samo meni pokvari filing sto na uro :)



pa zakaj bi mogu bit tr00, oni so kar so, sicer mi niso nč posebnga, sam jbg, oblačila pa res ne delajo muske


ah damn... pol nas je večina ne tr00 ker pač ne furamo metalskega imiđa... fešta...
think about it.... s kom bi se raje poznal/pogovarjal: z nekom ki je oblečen kot metalc in ti je imiđ ql... al z nekom k dela metal musko in se spozna na to?

sj je tud mene zmotlo k sm vidla en band v živo, k sm ga prej poslušala, na odru v fluorescentnih pajkicah in nevem čem še, in me je resno minilo do muske... ampak sm to zadržala zase in jih nism pluvala zrd videza (ker muska mi je bla ql)...

nwem no...štekam kaj si hotu povedat...sam lahka bi to povedu na malenkost drgačn način... vsake oči majo svojga malarja,... vsakemu ušesu paše kej druga...

na konc pa še vedn zagovarjam to, da je bolš met nek samosvoj videz, pa čeprou ne paše v musko al pa okolje, kot pa bit sam nekdo v množici isto zgledajočih...

p.s. have fun napisat kej "grdga" nazaj ;)


Zkej bi pisu kej grdega nazaj?:)) Nevem al res vse tko nejasno napisem al je res to da ku klapa vidi nick Ventor da je neki napisu takoj popljuvajo :))

Sploh nevem kej me napadate s tem "Ja zdej pa nism troo ce nism oblecen tko, ku si naumn, bla bla ..." Kej mate s tem tr00 vsi karneki zastarela fora za mulce, navadte se govorit kej druzga ...

Reku sm da MENI pokvari filing, ce bi ostalo vedno pr tem, da vsak pove svoje mnenje se noben ne bi kregu ... In uni takoj prleti da ventor soli pamet, drugi prleti da zdej pa ce ni use thrash morem vse skurcat .. kej vam fali, posluste muziko povejte kej si mislite in ce vam ne pase mnenje od druzga cloveka kej vam cem ... Samo ni zdej treba vedno lih karneki butnt vn samo da je kontra.

Rajsi posluste šus ker temu je ta debata tudi namenjena!

www.myspace.com/kellermetal

Hide your head or join the dead!
Back to Top
Gigo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1681
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gigo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2009 at 11:00
Originally posted by Gašper Fatur Gašper Fatur wrote:

Originally posted by yordan yordan wrote:

mah samohvala je res preveč no.mene to kuj odvrne



Meni je pa samohvala na splošno fajn. Smile


Thumbs%20UpBig%20smile
Big%20smile

Edited by Gigo - 14.Dec.2009 at 11:00
Back to Top
McPejer View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Mar.2009
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote McPejer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14.Dec.2009 at 11:34
Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Originally posted by Morriganslo Morriganslo wrote:

Originally posted by f3r0m0n f3r0m0n wrote:

Originally posted by Ventor Ventor wrote:

Morem rect da komadi so kar kul, se posebi solaze ... vokal je v pizdi totalno, se bolj pa vas imiđ ... sej ok da je metal v srcu, sam ko vidim neke sk8ice k se grejo metal mi kar zavre ... sm pac taki tipo da mi pomeni tui neki na imiđ:)

Tko ku sarcasm kitarist na MMOA, japonke in oblacila za na plazo ... muzika nadodlicna itak, samo meni pokvari filing sto na uro :)



pa zakaj bi mogu bit tr00, oni so kar so, sicer mi niso nč posebnga, sam jbg, oblačila pa res ne delajo muske


ah damn... pol nas je večina ne tr00 ker pač ne furamo metalskega imiđa... fešta...
think about it.... s kom bi se raje poznal/pogovarjal: z nekom ki je oblečen kot metalc in ti je imiđ ql... al z nekom k dela metal musko in se spozna na to?

sj je tud mene zmotlo k sm vidla en band v živo, k sm ga prej poslušala, na odru v fluorescentnih pajkicah in nevem čem še, in me je resno minilo do muske... ampak sm to zadržala zase in jih nism pluvala zrd videza (ker muska mi je bla ql)...

nwem no...štekam kaj si hotu povedat...sam lahka bi to povedu na malenkost drgačn način... vsake oči majo svojga malarja,... vsakemu ušesu paše kej druga...

na konc pa še vedn zagovarjam to, da je bolš met nek samosvoj videz, pa čeprou ne paše v musko al pa okolje, kot pa bit sam nekdo v množici isto zgledajočih...

p.s. have fun napisat kej "grdga" nazaj ;)


Zkej bi pisu kej grdega nazaj?:)) Nevem al res vse tko nejasno napisem al je res to da ku klapa vidi nick Ventor da je neki napisu takoj popljuvajo :))

Sploh nevem kej me napadate s tem "Ja zdej pa nism troo ce nism oblecen tko, ku si naumn, bla bla ..." Kej mate s tem tr00 vsi karneki zastarela fora za mulce, navadte se govorit kej druzga ...

Reku sm da MENI pokvari filing, ce bi ostalo vedno pr tem, da vsak pove svoje mnenje se noben ne bi kregu ... In uni takoj prleti da ventor soli pamet, drugi prleti da zdej pa ce ni use thrash morem vse skurcat .. kej vam fali, posluste muziko povejte kej si mislite in ce vam ne pase mnenje od druzga cloveka kej vam cem ... Samo ni zdej treba vedno lih karneki butnt vn samo da je kontra.

Rajsi posluste šus ker temu je ta debata tudi namenjena!


Thumbs%20Up
Thumbs%20Up
! ! Prow HEAVY ! !
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2009 at 15:46
l.p. Najpomembnejše pa vedno pozabim! Iščemo bobnarja, da lahko plato še v živo predstavimo. RESNO. 
Back to Top
Obleey View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 688
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obleey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2009 at 16:36
Originally posted by Šremf - Šus Šremf - Šus wrote:

l.p. Najpomembnejše pa vedno pozabim! Iščemo bobnarja, da lahko plato še v živo predstavimo. RESNO. 


Čakaj ste spet brez bobnarja? Kako pa to? Šit vi pa nimate srečeConfused
My Friend, watch out for traitors

www.god-scard.com
www.facebook/GodScard
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2009 at 17:41
Ja tk je to sej bo kičotu se ne shodi gogotu se pa ne lubi
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2009 at 18:26
Če nam bo uspelo, še spacat kak koncert, bomo za vse one, ki jim gre na živce naš vokal, naredli opcijo da ga bodo lahko izklopli in poslušali samo glasbo ŠUS.
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16.Dec.2009 at 18:30
pa s koga se vi norca delate?


madona, muska je taka k jo delate in djte pol usaj stat za tem!
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2009 at 20:08
fabo noben se nedela iz nobenga norca. Mi verjamemo v svojo musko in stojimo za njo. pač radi se šalimo pa makar na svoj račun SAM da je FAJN. Kk bi rekli mi v Velenju DEJMO SE GA. TREBA NAS JE PA. SILIT! L.p. ŠUS IŠČEMO BOBNARJA !

Edited by Šremf - Šus - 17.Dec.2009 at 20:15
Back to Top
WILDEN MATIKEN View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 06.May.2008
Location: Papua New Guinea
Status: Offline
Points: 782
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WILDEN MATIKEN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 06:28
liži kapu!
lepo je,če si pijan kot krava in ležiš u travi pokozlan po glavi!
Back to Top
Ruda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Status: Offline
Points: 1343
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19.Dec.2009 at 13:05
lol :D
A si ti že spucan?
www.rkc.si
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2010 at 16:41
l.p. Iščemo basista-ko , ali kitarista-ko. Bobnarja pa že mamo kr neki cajta tk da, se bomo počasi spravli, kak špil odšpilat. ŠUS
Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21.Apr.2010 at 22:15
bagija in davida ni več?
Back to Top
Šremf - Šus View Drop Down
Newbie
Newbie


Joined: 19.Nov.2007
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šremf - Šus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Apr.2010 at 10:58
Bagi se je odloču za interseptorje.tk da David je na solo kitari, bobnar je frenk, iščemo pač še kitarista ali basista ni važno.  ,  dopuščamo možnost da bi ble tri kitare in bobnar. Pač se še odločamo če koga zanima naj javi na mail .


Edited by Šremf - Šus - 29.Apr.2010 at 11:00
Back to Top
mikebasnec View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Jun.2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikebasnec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2011 at 12:51
pozor!!!

18.6.2011 špilamo v poljčanah!!!!!



Vljudno vabljeni VSI!!!!
Back to Top
Vargenhall View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 07.Dec.2010
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 833
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargenhall Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05.Jun.2011 at 14:02
se bomo potrudli ane !!!Thumbs%20Up
Back to Top
mikebasnec View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Jun.2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikebasnec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06.Jun.2011 at 18:01
koncert v poljčanah odpade!!!
It's not that i need music in my life....music is my life!!!
Back to Top
mikebasnec View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 05.Jun.2011
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mikebasnec Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2011 at 16:32
13.8.2011 Špilamo na smallfestu v Šoštanju!!!!VAbljeni VSi!!!
It's not that i need music in my life....music is my life!!!
Back to Top
Šujo View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 25.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Šujo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09.Aug.2011 at 17:25
metalci smo tist cajt na MMOA....
Fuck you and the horse you rode in on
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,391 seconds.