Paranoid Metal Webzine Homepage
Forum Home Forum Home > Koncerti > Domači koncerti
  New Posts New Posts RSS Feed - 25-Dec-2007 NEGURA BUNGET, Klub Mc-Pekarna
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

25-Dec-2007 NEGURA BUNGET, Klub Mc-Pekarna

 Post Reply Post Reply
Author
Message
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 25-Dec-2007 NEGURA BUNGET, Klub Mc-Pekarna
    Posted: 28.Nov.2007 at 00:16
22:00 @ Klub Mc-Pekarna, Maribor    Vstop: 5€ z rez/ 7€
Koncert: NEGURA BUNGET (Rom) - Transilvanian Black metal

glih to dobla na mail dans

Big%20smile Big%20smile Big%20smile Big%20smile Big%20smile

kere bojo pa kej predskupine?kdo ve?


Edited by Kali - 28.Nov.2007 at 00:17
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 14:07
Ker datum... :D
Back to Top
NuuX View Drop Down
Paranoid crew
Paranoid crew
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1070
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NuuX Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 14:55
Sej piše - 25. december
It's all fun and games until someone loses an eye. Then it's just fun you can't see.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 15:49

Ja vem ja... sam ki najdejo lih božič... =) 

 
Če kej vprašam dam ponavad vprašaj na konc ne pa tri pike...
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 18:41
a ni fajn tak božičn koncertič 
sam da mi slučajn še kšn drug organizator ne poč še kšnga BM koncerta na isti datum Evil%20Smile
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Crnobog View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crnobog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28.Nov.2007 at 21:52
Kaj naj rečem drugega kot: PRIDEM!.

Sicer pa kaj imate prot božiču. Nazadnje s bili v MB ravno na veliko noč in bilo je fenomenalno!

Še link za vse ki ste na last.fm


Edited by Crnobog - 28.Nov.2007 at 21:54
Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 16:50
Originally posted by Kali Kali wrote:

sam da mi slučajn še kšn drug organizator ne poč še kšnga BM koncerta na isti datum Evil%20Smile


kar glede na organizacijo v sloveniji ni totalno nemogoče
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
.Hel. View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote .Hel. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 17:38
NE ME HECAT!!!!

Tole bo pa skor treba it!!

(Pa ja, a je lohk se kak bolj usiv datum, resno?)


Garth, marriage is punishment for shoplifting in some countries!
Back to Top
Preshko View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 13.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 395
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Preshko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 19:35
Originally posted by .Hel. .Hel. wrote:

NE ME HECAT!!!!

Tole bo pa skor treba it!!

(Pa ja, a je lohk se kak bolj usiv datum, resno?)




24.12? Wink
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 19:40
Hm... greš na koncert, prilezeš domu, pogledaš kaj je prinesu božiček/dedek mraz pa greš spat. Ubistvu ni neki ful slabo, kej ekstra dobro pa tudi ne.
 
Glasba Negura Bunget mi ni slba, pa se jih splača videt u živo? Na strani MCja zatrjujejo da ja, sam sm navajen zadeve z velik rezerve jemat pa rajš uprašam kr je že zihr kdo bil.


Edited by rožica - 29.Nov.2007 at 19:40
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 20:11

Vrjemi da se jih splaca vidt.Jst sm jih vidu v novi gorici maja in te res odpelejo v drug svet z nihovo zanimivo musko.

Back to Top
Play2kill View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 489
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Play2kill Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29.Nov.2007 at 20:45
Originally posted by rožica rožica wrote:

Hm... greš na koncert, prilezeš domu, pogledaš kaj je prinesu božiček/dedek mraz pa greš spat. Ubistvu ni neki ful slabo, kej ekstra dobro pa tudi ne.
 

Glasba Negura Bunget mi ni slba, pa se jih splača videt u živo? Na strani MCja zatrjujejo da ja, sam sm navajen zadeve z velik rezerve jemat pa rajš uprašam kr je že zihr kdo bil.


igrajo ambientalno/atmosferično dovršeno, se mi zdi da se v živo to še precej bolj občuti kot na cd-ju
Life is all in vain, for only ashes will remain
Back to Top
Crnobog View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crnobog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 07:30
Originally posted by rožica rožica wrote:

Hm... greš na koncert, prilezeš domu, pogledaš kaj je prinesu božiček/dedek mraz pa greš spat. Ubistvu ni neki ful slabo, kej ekstra dobro pa tudi ne.


V bistvu je bolj nekako takole: Vstaneš zjutraj in pogledaš kaj ti je prnesel Božiček/Dedek mraz. Pol si malo doma (konec koncev naj bi bil božič družinski praznik), zvečer greš pa na Neguro. Naslednji dan(26) je pa za povrhu še fraj. Boljši datum za koncert bi si težko predstavljal.
Back to Top
Fenriz_D View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 19.Nov.2007
Location: Ptuj
Status: Offline
Points: 573
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Fenriz_D Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30.Nov.2007 at 09:57
Točno tako Črnobog !
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 23:55
Ma men bi blo bols če bi spilal u Ljubljani-mi je mal bližje
Back to Top
Vraan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1757
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vraan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 23:57
Originally posted by grdksmrt grdksmrt wrote:

Ma men bi blo bols če bi spilal u Ljubljani-mi je mal bližje
 
sj to. maribor joj, vec das za bencin + cestnino k koncert sam :D
Back to Top
Valuk View Drop Down
Organizator
Organizator
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1536
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Valuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02.Dec.2007 at 23:58
Spet ena in ista debata: zakaj lahko drugi iz province upajo premaknit svojo rit marsikam (ce jih zanima), nekaterim pa je tezko it dlje od koncne postaje busa?
.:the brighter the light - the darker the shadow:.
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 00:17
Ma ce nimas avta in delaš 26. je mal problem it z avtobusom al pa vlakom.
Pa se za vse vinile k jih mislim kupit (ce bojo seveda) NI DOBRO DA SO NA MRZLEM!
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 14:45
1. Za tiste, ki uživate v božični noči: le-ta se zgodi en večer prej

2. Za tiste, ki pogrešate darilo pod smrečico: Božiček dela v noči med 24. in 25. decembrom

3. Za tiste, ki jim je prevoz predrag napram ceni vstopnice: Lahko plačate več vstopnine. Organizatorji vas bodo mega veseli.

4. Za tiste, ki morda ne veste, da ne delate dan potem: 26. december je državni praznik.

5. Za tiste, ki ne poznate NEGURA BUNGET: skrajni čas je.

6. Za tiste, ki pridete z javnim prevozom: Obeta se METAL AFTERPARTY do 5. ure zjutraj in ne bo težav z omrzlinami.




Edited by rmzd - 03.Dec.2007 at 14:47
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03.Dec.2007 at 14:57
ja pa si uzameš frej nasledn dan dooooh. če pa ne pa si zrihtaš kšnga frenda z avtom k pelje pa nema problema. če jes nekam hočem it grem in ne tarnam kako...nekak se že znajdem.
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 14:05
ma ker kej frej placa za 2 iz lj??
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07.Dec.2007 at 23:18

Ka pa za enga iz (okolice) Celja??? :D

Back to Top
Vargrim View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 1158
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vargrim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08.Dec.2007 at 09:48
hja, kdor prvi pride, prvi melje. mi smo že zafilal avto iz Celja.

probi vlak? 6. točka ti ponuja da počakaš na toplem saj :)
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 11:37
Zdaj je še uradno, da se bo po koncertu odvijal XMASS METAL ATTACK, za glasbeni izbor pa bodo poskrbeli METALHEADS LENART.
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Dec.2007 at 14:16

A bojo ksne predskupine?

Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15.Dec.2007 at 18:42
Zaradi tega, ker je Metal Attack po koncertu smo se odločili, da predskupin ne bomo dali. Tak da dobimo strejt šus od Negure Bunget. Meni je tako tudi sicer ljubše na koncertih.
Back to Top
Kali View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 3415
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2007 at 17:53
no ja kšna predskupina da mau ogreje publiko nikol ne škod...
Iz Teme smo prišli, v Temo se vrnemo
Back to Top
Abyss View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 512
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Abyss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17.Dec.2007 at 17:58
Ja fajn je ce je ksna predskupina, sam itak boli me, zdej sm zvedu da bom varnostnik do novga leta tko da nav cajta.Skoda.

Edited by Abyss - 17.Dec.2007 at 18:01
Back to Top
rmzd View Drop Down
Organizator
Organizator


Joined: 03.Dec.2007
Status: Offline
Points: 476
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rmzd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25.Dec.2007 at 13:07
NEGURA BUNGET so že v Mariboru. Malo gredo spat, da bodo zvečer 200%.

Glede na število rezervacij se obeta peklensko vzdušje!!! In METAL AFTERPARTY do 5. ure zjutraj.
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 01:41
Piska v ušesih. :)
Back to Top
Guests View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Guests Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 10:12
No sj nism kj velik pricakoval od koncerta, sam pac une ene par komadov k sm slisu je blo ok, kj vec pa se mi ni lubl bit notr :)

sicer pa maribor = zakon (spet in se kr)

pa FUUL hvala tipa k naju je do celja prpelo!
Ales, ce se ne motim!

:)
Back to Top
Chimera View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 26.Dec.2007
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chimera Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26.Dec.2007 at 16:41
lahko kdo posta setlisto ?
Back to Top
grdksmrt View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Slovenia
Status: Offline
Points: 882
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote grdksmrt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 03:28
No pa nisem imel težav z prevozom. Sem doma oblezal z vodeno glavo in prehladomThumbs%20Down
Back to Top
slovenjegoričan View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slovenjegoričan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 10:25
Prvi komad je ziher bil Inarborat, drugi Conoas Terea Tacuta, pol mislim, da 2 komada vmes, nato Tesarul De Lumini in še 2 komada. Tolko se spomnim...
Bog - bergla za psihološke pohabljence
Back to Top
Crnobog View Drop Down
Newbie
Newbie
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Status: Offline
Points: 103
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crnobog Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 17:52
Spet niso razočarali. Edino pripombo mam na ozvočenje, saj se kitare skoraj niso slišale , vokali pa so bli prenaglas. Je bila pa spredaj pri monitorjih vsaj kar se kitar tiče situacija precej boljša, tak da se je dalo uživat.

Playlist (ne vem če je vrstni red čisto prav):
- Worldless knowledge
- Bruiestru (samo intro(žal))
- Cunoasterea tacuta
- Al locului
- Cel din urma vis
- Norilor
- III
- Tesarul de lumini
------------------------------
- IV
- Vazduh
Back to Top
rožica View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 24.Nov.2007
Status: Offline
Points: 3386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rožica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 20:13
Em, a ve kdo, kako se reče pihalu, ki ga je uporabljal pevc na začetku???
Back to Top
devlin View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 16.Nov.2007
Location: Vatican City State
Status: Offline
Points: 8491
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote devlin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 20:34
Daj sliko.
The Optimistic Cynic: Remaining completely oblivious to the tragedy of existence.
Back to Top
dupli View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 17.Nov.2007
Location: Cayman Islands
Status: Offline
Points: 1535
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dupli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27.Dec.2007 at 21:39
upam da ne kršim kakih avtorskih, če pa jih, se iskreno opravičujem.
...vsaj sendvič z mortadelo.
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.07
Copyright ©2001-2024 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0,375 seconds.